MVPS Review (2020): Paranıza Değer Mi?

Daha önce kullandığınız bir hizmete güvenmek, onu kullanmaya devam etmek için çok geçerli bir bahanedir. Ama sizi hizmete geri döndüren sadakat mi? İstenecek ve sahip olacak daha fazla şey yok mu?


Bu yüzden MVPS’yi denedik. MVPS’yi daha önce hiç duymamış olsanız da, aslında.

Şimdi MVPS’yi kapsamlı bir şekilde denedik ve paylaşmak için birkaç kelimemiz var. Bu nedenle, bu incelemedeki tüm bilgiler kişisel deneyimlerimize dayanmaktadır.

Öyleyse MVPS piyasadaki en iyi yeni Avrupa hosting hizmeti mi? İle başlayalım…

Kullanım kolaylığı

Güvenilir yüksek kaliteli VPS sağlayıcınız

Kolaylık ve erişilebilirlik, deneyiminizi önemli ölçüde geliştirir. Kullanılabilirliğin 2 ana yönü vardır: Kullanıcı Arayüzü ve Gezinme.

Kullanıcı Arayüzü deneme yoluyla yolunuzu öğrenelim & hata. Tüm düğmelerden ve simgelerden geçtikten sonra çevreye kolayca alışabileceğiniz mantıklıdır.

Navigasyon, kullanıcıya teknik detaylarda kaybolmadan dolaşmak için mümkün olan en iyi rotayı vermekle ilgilidir. Navigasyon ayrıca kullanıcının alışkanlık kazanmasına yardımcı olur.

Güvenilir yüksek kaliteli VPS sağlayıcınız

Önce Gösterge Tablosunun Kenar Çubuğu ile başlayalım. Basit ve kullanımı kolaydır. Gösterge Tablosu / Kontrol paneli ve VPS’yi İptal Et dışında bakmak için 2 ana bölümünüz var.

Eylem bölümü, sunucuyu açmak / kapatmak, yeniden başlatmak, duraklatmak veya kapatmak için esasen oradadır. Tüm düğmelerin doğrudan kenar çubuğuna dahil edilmesi sitenizin bakımını kolaylaştırır.

“İşlemler” in hemen altında gezinmeyi kolaylaştıran başka seçenekler de vardır. İşletim sistemini yeniden yükleyebilir, manuel yönetim için konsolu başlatabilir, yedekleyebilir, çeşitli istatistikler için grafikler alabilir, uygulamalar yükleyebilir, klonlama vb..

Güvenilir yüksek kaliteli VPS sağlayıcınız

Ardından, performansı kontrol etmek için Grafikler bölümüne gittik. CPU, bellek, trafik, disk okuma / yazma gösteren 3 grafik metre vardı.

Gördüğünüz gibi performans, hiç de fena değil, özellikle CPU kullanımı istikrarlı görünüyor ve navigasyon yıldırım hızındaydı, bu da kesinlikle bir artı.

Bu nedenle, bu bölümü özetlemek için: Kullanıcı Arayüzü & sunum noktadır. Arayüzün kullanımı kolaydı ve navigasyon pürüzsüzdü.

Fiyatlandırma & Özellikleri

Cloud VPS Sunucunuzu Yapılandırma

Zaman kaybetmeden fiyatlandırmaya geçelim. Faturalandırma döngüsünü aylık, yıllık, altı aylık olarak değiştirebilirsiniz. & üç ayda bir ve önceden yüklenecek işletim sistemini de seçebilirsiniz.

00 VPS ONE ’planı, aylık 3.00 Euro’da, tek bir çekirdekli CPU, 2GB RAM, 25GB SSD, 1 web sitesi ve nispeten küçük bir kalabalığa yönelik bir başlangıç ​​veya blog web sitesi için yeterli olan 3 TB trafik bant genişliği elde etmenizi sağlayacaktır..

Ayda 7,00 € ‘lık’ VPS BASIC ‘planı VPS ONE’a göre çok daha iyi bir yükseltmedir. Çift çekirdekli CPU, 4GB RAM, 50GB SSD, hala 1 web sitesi ancak 7 TB değerinde bant genişliği elde edersiniz. Bu noktada blogunuzu yükseltmeyi veya çevrimiçi mağazayı başlatmayı düşünmeye başlayabilirsiniz..

Benzer şekilde, “VPS GÜCÜ” iki kat daha fazla çekirdek, iki kat RAM, iki kat depolama, yine de 1 web sitesi (bu noktada 2 olamaz) ve 25 TB bant genişliğine sahip.

Ayda 39 € olan ve 6 çekirdekli CPU, 16GB RAM, 150GB SSD, 2 IP adresi ve 30 TB bant genişliği sunan ‘VPS SUPER’ ile başlayarak alt adaya geçene kadar 2 web sitesi almazsınız..

Son olarak, ‘VPS MAX’ planı 12 çekirdekli işlemci gücü, 64GB RAM, 300GB SSD depolama alanı, 4 adede kadar web sitesi ve 60 TB bant genişliği sunuyor. Şimdi, nitpick olsaydık, depolama ve bant genişliği sınırsız olarak genişletilebilirdi.

Güvenlik

Çoğu zaman, hepsi güvenliğe iner. MVPS’den ne tür bir güvenlik bekleyebilirsiniz? Güveninizi sağlamanın 2 yolu vardır:

Güvenilir yüksek kaliteli VPS sağlayıcınız

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama, erişim kazanmadan önce geçirilecek 2 ağ geçidi içeren bir doğrulama yöntemidir. En yaygın kimlik doğrulama biçimlerinden biridir, ancak yine de çok güvenlidir..

Telefon numaranızı kolayca ayarlayabilirsiniz & e-posta şifresi & OTP, şifre & kişisel kimlik veya yetkilendirme ortamlarının başka herhangi bir kombinasyonu.

MVPS - Güvenilir yüksek kaliteli VPS sağlayıcınız

IP Erişim Listesi, engellemeniz gereken IP adreslerini girmek için kullanılabilir. Bu IP adresleri, sitenize zarar verebilecek potansiyel tehditler olabilir. Bu nedenle, bu korumayı ayarlandıktan sonra sıfırlayamazsınız ve İki Faktörlü Kimlik Doğrulama ile birlikte de kullanılabilir.

Bu güvenliği özetliyor. İki Faktörlü Kimlik Doğrulama ve IP Erişim Listesi şeklinde korumanız var.

Müşteri desteği

Müşteri desteği hayatınızı çok kolaylaştırır. Sorunlar her zaman ortaya çıkar ve kullanıcılar internette cevap aramaya başlar. Hizmetin merkezi bir bilgi tabanı ve duyarlı bir müşteri desteği varsa, gerçekten bir fark yaratma eğilimi gösterir.

Sıkça Sorulan Sorular

Başlangıçta SSS bölümüne sahipsiniz ya da biz buna ‘Bilgi Tabanı’ diyoruz. VPS sunucuları, çalışma süresi garantisi, yedekleme politikası, otomatik yedeklemeler nelerdir ve nasıl çalışır ve çok daha fazlası gibi sık sorulan soruların yanıtlarını alabilirsiniz..

Sıkça sorulan soru

Cevaplardan bahsetmişken, oldukça kısa ve konuya tutulmuşlardır. Her zaman olmasa da, noktaya olmak iyidir. Belirli bir konunun genişletilmesi bazen özellikle kullanıcının konu için yeni olabileceği durumlarda gereklidir..

Daha fazla okuma için ilgili konulara bazı dış bağlantılar da benzer SSS’lerde olduğu gibi yardımcı olacaktır..

Güvenilir yüksek kaliteli VPS sağlayıcınız

Canlı destek almak söz konusu olduğunda, MVPS, sorguların çözülmesi için kullanılabilecek bir bilet sistemine sahiptir veya ayrıca hata hatalarını veya probleminizin ekran görüntülerini yapıştırabilirsiniz.

Güvenilir yüksek kaliteli VPS sağlayıcınız

Burada, sunucularının bütünlüğü hakkında bir soru yayınladık. Tüm sunucularının bağımsız olarak yönetilip yönetilmediğini veya veri hırsızlığı gibi tehditler nedeniyle genellikle riskli bir hareket olan üçüncü taraf şirketlere devredilmiş olup olmadığını bilmek istedik.

MVPS - Güvenilir yüksek kaliteli VPS'niz

… Yanıt beklendiği gibi birkaç saat içinde cevap verdiler: Üçüncü taraflar dahil değiller. Fakat yine de yanıt süresi daha iyi olabilirdi.
Bu müşteri desteğini oluşturur. İyi bir bilgi tabanınız ve tatmin edici bir canlı desteğiniz var..

Sonuç

Yani tüm bu bilgiler bizi son bir soru ile terk ediyor:

MVPS buna değer mi? Kusurlarının ötesinde tavsiye etmeye değer mi? Sitenizi taşımak için bir fark yaratacak mı??

Basitçe söylemek gerekirse: Hayır… ama Evet.

Deneyimlerimize göre, hizmet çok tatmin edici hissettim. Kullanımı kolaydı, navigasyon hızlıydı, çok katmanlı özelliklere sahip çok çeşitli planlar var, sunucu güvenliği güvenilir, destek çalışıyor ve…

… Güvenlik güvenliği özellikleri daha fazla olabilirdi ve bilgi tabanı geniş olabilirdi.

Ama hiçbir hizmet mükemmel değildir ve bunlar deneyimi tamamen mahveden türden kusurlar değildir. Düzeltilebilir ve geliştirilebilirler ve umarız yaparlar.

Bu nedenle, inceleme sona erer. Ne düşünüyorsun? Makaleyi bilgilendirici buldunuz mu? MVPS geçişe değer mi? Servisi denedin mi? Lütfen aşağıya yorum yapın ve bize bildirin.

MVPS Hosting’i Bugün Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map