Shopify Review – Artıları ve Eksileri ile Kişisel Deneyim

Bir e-ticaret lansmanı için küçük bir görev değildir. Alınacak sayısız önemli karar olsa da, seçtiğiniz e-ticaret platformu kadar azı önemlidir.


Bu makalede Shopify platformuna ilişkin kişisel bilgilerimi ve incelememi sunacağım.

Shopify’ı seçmek kolay bir karar değildi. Tek başına (Shopify ve BigCommerce gibi) mevcut sitelerle entegrasyonlara (Wix için Woocommerce veya e-Ticaret eklentilerini düşünün) kadar aralarından seçim yapabileceğiniz yüzden fazla e-ticaret platformu olsa da.

Bu Shopify incelemesinde, platformu seçerken en çok öne çıkan unsurların yanı sıra sizi artıları ve eksileri de ele alacağım..

Sistemin arka ucuna girdikten sonra, kurulum ve kullanım kolaylığı gibi keşfettiğim diğer unsurları da inceleyeceğim.

OUTLINE İNCELE

Aşağıdaki bağlantıları tıklayarak belirli bölümleri okumak için atlayın

 1. Shopify nedir
 2. Artıları
 3. Eksileri
 4. Kurulum kolaylığı
 5. Shopify Özelleştirmesini Genişletme
 6. Shopify’da ürün ekleme
 7. Ölçeklenebilirlik
 8. Shopify Vs Magento Karşılaştırması
 9. Sonuç

Shopify nedir?

Shopify, bir işletme sahibinin bir çevrimiçi mağazayı kurması, başlatması ve yönetmesi için gereken her şeyi sağlayan, barındırılan bir e-Ticaret platformu olarak bilinen şeydir – sağlamanız gereken tek şey ürün ve içeriktir.

shopify_review

2004 yılında başlatılan çok kanallı hizmet 175 ülkede 500.000’den fazla işletmeye ev sahipliği yapacak.

2017 sürümüne göre, platform yıllık% 74 oranında büyümüş ve tüccarları arasında 40 milyar dolardan fazla satış sağlamıştır..

Shopify’ın Artıları:

Bu büyümenin bir kısmı (ve aslında Shopify’a ilgi duymamın birkaç nedeni) platformun temel faydalarından kaynaklanabilir:

 • Kullanımı Kolay: Platform, yalnızca birkaç tıklamayla tüm mağazanıza ulaşmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan modern bir merkezi gösterge panosu ile kullanımı ve yönetilmesi kolay ilan edilir ve lanse edilir..
 • Güzel, profesyonel temaları var: En iyi ürünler bile çirkin bir mağazaya taşınmak için mücadele edecek. Shopify, belirli sektörlere hitap eden çok sayıda mobil uyumlu temaya ve tasarıma sahip olduğu bilinmektedir. Premium temalar ve çeşitli ücretsiz temalar satın alınabilir. Tümü, dönüşümleri en üst düzeye çıkarmak için profesyonel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.
 • Süper Ölçeklenebilir: Seçtiğiniz platformun işletmenizle birlikte büyüyeceğinden emin olmak istersiniz, böylece başka bir sağlayıcıya geçiş konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.Shopify, büyümeyi başlangıçtan işletmelere herhangi bir boyuttaki işletmelerle eşleştirmek için ölçeklenebilir fiyatlandırma ve özellikler sunar. Özellik kümelerini genişletmek için kapsamlı geliştirme, destek ve 3. taraf entegrasyonu sayesinde geleceğe yönelik e-ticaret çözümü.
 • Hızlı & Güvenli: Barındırılan bir çözüm olarak, tüm sunucu güvenliği Shopify tarafından karşılanır. Dosyalarınız ve müşteri verileriniz, çok sayıda müşteri akışını bile ele alacak şekilde tasarlanmış sunucularda güvenlidir, böylece mağazanız mobil cihazlarda bile hızlı yüklenir.
 • İnanılmaz müşteri hizmetleri var: Diğer platformlarla çalıştıktan sonra saatlerce sorun yaşamanın ve kimseye ulaşamamanın sinir bozucu olduğunu biliyorum. E-Ticaret 7/24 çalışıyor, bu nedenle aynı düzeyde destek sunan bir çözüme ihtiyacınız var. Shopify’ın destek ekibi 24 saat hizmetinizdedir.
 • Uygun fiyatlı: Uygun fiyatlı aylık fiyatın yanı sıra (yeni perakendecilerin başlatılması için iki çok düşük maliyetli planla) Shopify ayrıca, diğer birçok platform ve ödeme işlemcisinden daha düşük, rekabetçi, işlem başına düşük maliyetler sunar. (Braintree), mağazanız yayınlanır yayınlanmaz ödemelerin ayarlanmasını ve işlemeye başlamasını kolaylaştırır.

Shopify’ın Eksileri:

Tabii ki, sonuçta Shopify’a yerleşmeden önce dikkate alınması gereken bazı eksiler vardı:

 • Özelleştirmedeki sınırlamalar; Shopify, PHP’yi diğer e-ticaret platformları gibi düzenlemeye erişim vermek yerine özel bir dil kullanır
 • İçerik pazarlaması en iyisi değildir – terk edilmiş alışveriş sepeti e-postaları ve blog oluşturma işlevi gibi şeyler, içerik yönetimi üzerine inşa edilmiş Woocommerce gibi bir platforma kıyasla oldukça sınırlıdır
 • Dışa aktarma olması gerektiği kadar basit değil – Shopify bir çeşit kilitleniyor, bu yüzden başka bir platforma geçmek istersen göçmenlik konusunda bir kaç adım olacak.
 • Shopify, pazarındaki uygulamaları kısıtlar, böylece diğer platformlara kıyasla çok daha az seçenek vardır. Bunun yararı, onaylanan uygulamaların yüksek kalitede, düzenli olarak güncellenmiş olması ve Shopify’ın yerel platformuna en iyi işlevsel eklentileri sunmasıdır
 • ABD ve İngiltere pazarlarına yoğun bir şekilde eğildi; platform çoklu dil desteği sunmaz, bu nedenle global vitrin camları bir sorundur. Şirket 2018’de sadece altı yeni dil ekledi ancak hala beta testinde.

Bu, Shopify’ı kullanmanın avantaj ve dezavantajlarının kısa bir listesi. İşletme sahipleri ile en alakalı önemli alanlara ve hem seçim sırasında hem de Shopify ile ilk mağazamı kurarken en çok ağır bastığım konulara girelim.

Şimdi Ücretsiz Shopify’ı deneyin

Kurulum kolaylığı

Son derece teknoloji meraklısı değilseniz, kurulum için en kolay yolu sunan bir e-Ticaret platformu seçmek istiyorsunuz.

Tasarım ve site özelleştirme konusunda deneyimim olsa da, zamanımı harcamak istediğim son şey bir web sitesini özelleştirmek. CSS ve PHP’de sayısız saat kaybedebilirsiniz.

Shopify’ın en cazip avantajlarından biri, kullanımı kolay arayüzdür; özel, benzersiz bir Shopify mağazası geliştirmek için kodlama deneyimi gerekmez.

Shopify çeşitli seçenekler sunar, böylece ayarlamaları yapabilir ve sizin için en uygun olanı seçebilir, bazı boşlukları doldurabilirsiniz ve özel mağazanız hazır.

Her şey gibi, hala biraz öğrenme eğrisi var, ancak Shopify’ın sezgisel arayüzü her şeyi kolayca erişilebilir ve bulmayı kolaylaştırıyor.

Hesap oluşturma

Sadece birkaç adımda mağazanızı çevrimiçi ve işlevsel hale getirebilirsiniz. Shopify, başlamak için kredi kartı gerektirmeyen 14 günlük bir ilk deneme sunuyor.

Sadece kişisel bilgilerinizi girin, mağazanıza bir ad verin ve hemen birkaç dakika içinde Shopify panosuna başlayın.

Hesap oluşturma

Bu gösterge tablosundan mağazanızın her bir bölümüne kolayca gidebilirsiniz.

Ana Sayfa bölümü, işletmenizde olup bitenler hakkında genel bir bakış sunar. Ana gösterge paneli, ayrıca ana ekranınız, satışların, siparişlerin, satış dökümünün anlık bir görüntüsünü sunar ve mağazanızın taşınmasını ister.

Emirler

Sipariş menüsü sizi doğrudan müşteriler tarafından yapılan tüm siparişleri izleyebileceğiniz, görüntüleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz sipariş yönetimi sayfanıza götürür.

Yeni siparişleri manuel olarak da taslak haline getirebilir ve terk edilmiş ödemeler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Emirler

Ürün:% s

Her e-Ticaret mağazasının ürünlere ihtiyacı vardır ve ürünler menüsü, manuel olarak ürün eklemeyi ve yapılandırmayı veya mevcut ürün envanterinizi içe aktarmayı, envanter izlemeyi etkinleştirmeyi ve tüm kategorilerinizi ve koleksiyonlarınızı düzenlemenizi kolaylaştırır.

eklenecek ürünler

Müşteriler

Müşteri menüsünü kullanarak sipariş veren müşterilerin ayrıntılarını takip edebilirsiniz.

Shopify, platformunun bir parçası olarak temel bir CRM sunar, böylece müşterileri içe aktaramazsınız, bu segmentteki tüm granula müşteri ayrıntılarını yönetebilir ve satın alma geçmişlerini görüntüleyebilirsiniz.

Müşteriler

analitik

En başarılı e-Ticaret markaları veriye dayalı kararlar alır. Shopify’ın yerleşik analizi, işinizi büyütmek için kullanabileceğiniz çok sayıda rapor sunar. Bu içerir:

 • Mağaza dönüşümleri
 • Ortalama sipariş değerleri
 • Geri gelen müşteri oranları
 • En iyi performans gösteren ürünler
 • En iyi yönlendirme kaynakları
 • Satış ve iktisap raporları
 • Davranış raporları
 • Kapsamlı müşteri raporları

Sonuç olarak size en çok etkiyi sunan ve yatırımınızın geri dönüşünü sağlayan doğru kampanya kararlarını vermenize yardımcı olacak pazarlama ve finans raporları bile var.

Shopify Analytics

Online mağaza

Bu, çevrimiçi mağazanızı kendi özelleştirebileceğiniz ve yapabileceğiniz e-ticaret mağazanızın etidir..

Online mağaza

Çevrimiçi Mağaza menüsü, sadece birkaç tıklamayla mağazanızın görünümü ve hissi üzerinde ayarlamalar yapmanıza olanak tanır – kod veya tasarım becerisine gerek yoktur.

Buna sayfa düzenleme, blog ekleme, gezinme ve genel tema özelleştirme dahildir.

Şimdi Ücretsiz Shopify’ı deneyin

Shopify Özelleştirmesini Genişletme

Özelleştirme, herhangi bir çevrimiçi mağaza kurmanın önemli bir parçasıdır – sonuçta markanızı, kişiliğinizi, mesajınızı temsil eden ve hoş bir görsel deneyim sunan bir mağaza istersiniz.

En önemlisi, basit bir tasarım ve özelleştirme deneyimi istiyorsunuz. Shopify’ın tema özelleştirmesine yaklaşımı tam olarak devrimci değil.

Bağımsız platformların aksine entegrasyonlar da dahil olmak üzere birçok e-ticaret platformuna bakarsanız, birçoğu basitleştirilmiş bir tasarımdan tıkla yaklaşımı sunar.

Bir e-ticaret platformu ararken üç özelleştirme seviyesine ihtiyacım vardı:

1. Platformun taze, temiz ve işlevsel bir şekilde kutudan çıkması gerekir. Ortalama bir müşteri için çekici görünmesi için kapsamlı bir özelleştirme gerekli olmamalıdır.

Shopify, Woocommerce, BigCommerce ve sayısız diğer platformlar bu temel gereksinimi karşılar, bu yüzden biraz daha daraltmak gerekir.

2. Platform, tasarım arka planı veya uzman bir tasarımcı işe almadan özelleştirmek ve geliştirmek kolay olmalıdır. Birçok platform, satış noktalarının bir parçası olarak bazı düzeylerde yerleşik temalar sunar, ancak birçoğu küçük wow faktörü ile son derece basittir.

Ancak Shopify’ın özelleştirilmesi kolay olduğu kadar çekici 170’den fazla (profesyonel olarak tasarlanmış) teması var.

özelleştirmek kolay shopify

3. Platform gerektiğinde, ancak gerekli olmadığında daha derin özelleştirme sunmalıdır.

Burası, birçok platformun ve entegrasyonun değiştirebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz şeylere erişimi sınırladığı için yetersiz kaldığı veya dosya yapılarının o kadar karmaşık olduğu çoğu insanın bunu öğrenmesi ve gezinmesi zaman alıcı bir süreç haline getirmek zordur..

Daha derin kontrol istiyorsanız Shopify daha fazla tasarım özelleştirmesini kolaylaştırır.

Çoğu başlangıç ​​ve yeni çevrimiçi mağaza için, temel özelleştirme ve profesyonel temaların geniş kütüphanesi başlamak için fazlasıyla yeterli.

Ancak, işletmenizi ölçeklendirirken mağazanızın markanıza ve tercihlerinize uyacak şekilde özelleştirilebileceğini bilin.

Red Bull, Kylie Cosmetics ve MVMT Saatler gibi markalar Shopify platformu üzerinden çalışıyor.

Ürün Ekleme

Görsel olarak çekici bir mağaza sadece ilk adımdır – bir noktada ürünleri yüklemeniz gerekir.

Woocommerce, Wix, Volusion ve BigCommerce kullandıktan sonra, Shopify’ın bugüne kadarki en akıcı ve düz ileri yaklaşım olarak ürün ekleme yaklaşımını bulduğumu söyleyebilirim.

WordPress’e bir blog yayını koyduysanız veya çevrimiçi bir form doldurduysanız, Shopify’da ürün ekleme konusunda bilginiz vardır..

Bir ürün eklemek bir tıklama ile yapılabilir; başlığınızı, açıklamanızı, resimlerinizi ekleyin, koleksiyon atayın, fiyatları belirleyin, envanter ve gönderim bedelini yapılandırın..

Ürün Ekleme Shopify

Herhangi bir ürüne hızlı bir şekilde değişkenler ekleyebilir ve hatta ürün başına temel SEO ayarlarını yapılandırabilirsiniz.

Çok sayıda envanteriniz varsa, manuel olarak ürün ekleme işlemi sıkıcı olabilir. Shopify, bir CSV dosyası üzerinden basit ürün ithalatları sunar, böylece tüm ürünlerinizi toplu olarak yükleyebilirsiniz.

Gerekli alanları doldurmanıza yardımcı olacak örnek ürünler içeren bir şablon bile sağlarlar.

envanterinizi yönetin

Ürünleriniz yüklendikten sonra Shopify, envanterinizi yönetmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar (düşük envanter sayımlarının üstünde kalmak için envanter izleme dahil)

envanterinizi yönetin 2

Tedarikçilerden gelen envanterle uğraşıyorsanız (kendi ürünlerinizi yapma ve satma dışında) envanter transferlerini yönetmek için merkezi bir gösterge tablosunun yanı sıra.

envanterinizi yönetin 3

Bahsettiğim diğer platformlar manuel ürün girişi sunuyor ve BigCommerce gibi bazıları da toplu ürün ithalatı sunuyor.

Deneyimlerime göre, kullanımı kolay bir perspektiften Shopify, tıklama-tamamlama açısından en basitiydi.

Shopify ile ölçeklenebilirlik

Herkes temel bir Shopify mağazası açabilir ve iş ihtiyaçlarına göre farklı özellikler sunan birkaç plandan birini seçebilir.

Bu, trafiği düşük olan ve ilk günlerde az miktarda sipariş içeren girişimler için yararlıdır.

İşletmeniz müşteri tabanınız, erişiminiz ve sipariş hacminizle birlikte büyüdükçe planlardan herhangi birine sözleşme veya kilitlenme olmadığı için plan değiştirmek son derece kolaydır.

Shopify ile ölçeklenebilirlik

Planınızı yükseltirken, aşağıdakiler de dahil olmak üzere işletmenizle kullanılabilir özellikler ölçeği:

 • Büyüyen ekibinizin pazarlama, sipariş yönetimi, müşteri hizmetleri ve daha fazlasına erişip yardımcı olabilmesi için ek personel hesapları
 • İşlem başına düşen maliyetler
 • Hediye kartları gibi promosyon özellikleri eklendi
 • Terk edilmiş sepet kurtarma gibi iyileştirilmiş müşteri elde tutma araçları
 • Profesyonel ve gelişmiş raporlama ve daha fazlası

Çevrimiçi mağazanız herhangi bir çevrimiçi perakendecinin hayali olan hacimde patlarsa, Shopify’ın maksimum ölçeklenebilirlik sunmak için ek bir planı vardır..

Shopify Plus planı, yüksek hacimli satıcılar ve büyük işletmeler için kurumsal düzeyde bir çözümdür.

Shopify Plus size eşsiz bir ölçeklenebilirlik sunmakla kalmaz, aynı zamanda perakendecilerin Magento gibi açık kaynak platformları aracılığıyla sık sık aradığı özelleştirme türlerini de sunar.

shopify ile özelleştirme perakendecileri

Ölçeklenebilirlik, Shopify’ın hız, güvenilirlik ve talep üretimi için tasarladığı bir platformdan gelir. Shopify plus’ın avantajlarından sadece birkaçı şunları içerir:

 • Dakikada 10.000’den fazla en yüksek sipariş
 • % 99,98 garantili çalışma süresi
 • Sınırsız bant genişliği ve sınırsız işlemler (diğer birçok platform işlem hacmini sınırlar)
 • Gelişmiş ödeme ve güvenlik için Seviye 1 PCI DSS uyumlu
 • ERP’ler ve CRM’lerle tam ön uç kod kontrolü ile entegrasyon (temel Shopify planları sınırlı kod özelleştirmesi sunar)

Diğer platformları incelerken, kapsamlı geliştirme becerilerine veya geliştiricilere (Magento gibi) ihtiyaç duymadan ölçeklenebilirliği henüz bu düzeyde göremiyorum..

Woocommerce gibi birçok platform işletme düzeyine göre ölçeklenmez ve daha çok yeni şirketlere ve orta ölçekli işletmelere yöneliktir.

Shopify Vs Magento Karşılaştırması:

Shopify ve Magento şu anda mevcut olan en popüler e-ticaret platformlarından ikisidir ve her ikisi de bir çevrimiçi mağaza oluşturulmasına izin verirken çok farklı sistemlerdir.

Magento ve Shopify arasındaki en büyük fark koddadır; Shopify, Liquid adlı bir kodlama sistemi kullanır ve tescilli bir platformdur, bu nedenle özelleştirmede gerçekleşebilecek bazı sınırlamalar vardır.

Magento ise daha geniş seçenekler ve özelleştirmelerle çok daha az sınırlama sunan PHP tabanlı ve açık kaynak kodludur..

Bu, Magento’ya oldukça sınırsız ölçeklenebilirlik sağlar ve markalar tamamen benzersiz uzantılar oluşturmak için neredeyse her türlü mağaza işlevselliğini oluşturabilir.

Bu açık kaynak platformunun dezavantajı, Magento için bir geliştiriciye veya Magento’nun istediğinizi yapmasını sağlamak için PHP özelleştirme konusunda ciddi bir beceriye sahip olmanız gerekecek.

A. Ürün girişi

Genel olarak Magento’yu Shopify’a karşı yığarsanız, Shopify kurulum, yapılandırma, ürün yapılandırması ve sipariş yönetimindeki kullanım kolaylığı ile bilinir.

Bu yüzden pek çok geliştirici Magento ve Woocommerce gibi daha açık kaynaklı platformlar üzerinden Shopify’ı seçiyor – özelleştirmeyi çok sınırlamaksızın depolamak için daha hızlı kurulum ve en basit yaklaşım.

Magento, aynı tür basitleştirilmiş ürün girişine ve yapılandırılabilir ürünlere izin verir… platformu yapılandırdıktan, kurduktan ve tasarladıktan sonra.

Shopify ile tasarım, özelleştirme ve canlı ürünler de dahil olmak üzere mağazanızı bir saatten daha kısa sürede çevrimiçi hale getirebilirsiniz. Magento ile bu mümkün değil.

B. 3. Taraf Sistemler ve Araçlarla Entegrasyon

Entegrasyon, Magento’nun çevrimiçi perakendecilerin dikkatini çektiği alanlardan biridir. Binlerce eklenti uzantısına sahip sağlam bir araçtır (ücretli / premium ve ücretsiz).

Shopify ile birkaç yüz temel uygulama ve eklenti ile karşılaştırıldığında Magento’nun nereye gidebileceğini görmek kolaydır.

Shopify’ı pazarıyla ayıran şey, Magento’nun açık kaynak olmasıdır – yani neredeyse herkes kalite ve işlevsellik garantisi olmadan Magento için uzantılar oluşturabilir (veya ne kadar süre desteklenecek).

Magento uzantıları ayrıca şişirilmiş bir uzantı kitaplığına yol açabilecek çok özel işlevsellik sağlama eğilimindedir.

Magento uzantıları

Bu, daha sonra farklı bir platforma geçmek isteyen ancak Magento uzantılarının aktarılmadığını bulan mağaza sahipleri için bir kabus olabilir..

Ya bu işlevselliği kaybedersiniz ya da kayıp işlevselliği çoğaltmaya çalışan pahalı bir geliştiriciyle çalışabilirsiniz.

Shopify uygulamaları ise piyasada yalnızca en iyi uygulamaların mevcut olduğundan emin olmak için dikkatle incelenir ve incelenir..

Shopify e-Ticarette lider olduğu için, uygulama oluşturan 3. taraf geliştiriciler neredeyse her zaman önce Shopify ile uyumluluk sağlar.

shopify araçları

Bu, çevrimiçi mağazanızın işlevselliğini genişletmek için en yenilikçi ve güncel araçların en iyi seçimini sunar.

Ve mağazanızı güçlendirmek için hizmetler de dahil olmak üzere kaliteli eklentilerin listesi giderek büyüyor:

 • Pazarlama ve promosyonlar
 • Satış araçları
 • Sosyal medya ve sosyal kanıt entegrasyonu
 • Nakliye ve yerine getirme uygulamaları
 • Daha iyi stok kontrolü
 • Muhasebe ve raporlama
 • Müşteri hizmetleri ve müşteri ilişkileri yönetimi platformu entegrasyonu
 • Odeme yapiliyor

Entegrasyon, yeni bir işletme sahibi için bir yap veya kır karar noktası gibi görünmese de, işletmenizi büyütürken en güvenilir ve en iyi performansı gösteren uygulamaları isteyeceksiniz.

Shopify’ın yerel işlevselliği yıldızdır, ancak işime özgü işlevleri eklememe izin veren ve verimliliği artıran ve iş modelimi platforma uyacak şekilde ayarlamak için Shopify’ı değiştirmeme izin veren çeşitli araçlar buldum..

C. Fiyatlandırma Karşılaştırması

Çoğu girişimin ve küçük işletmenin başlayacağı standart Shopify planlarının tümü, en geniş yerel işlevsellik seçimini uygun bir fiyata sunmak için tasarlanmıştır.

shopify fiyatlandırma

Magento fiyatlandırmasıyla karşılaştırın ve uygun fiyattaki farkı ve Shopify’ın yeni işletmeleri ve büyüyen küçük işletmeleri nasıl destekleyeceğini hızlı bir şekilde görüyorsunuz..

megento fiyatlandırması

Bigcommerce rekabetçi fiyatlandırma sunarken, gelir sınırlamaları gibi başka sınırlamalar da vardır – standart Bigcommmerce planı yılda 50 bin dolar, artı (en popüler) plan kapakları yılda sadece 150 bin dolar.

Tüm planların sınırsız ürün, sınırsız bant genişliği ve çevrimiçi depolama sunan ve gelir sınırı olmayan Shopify ile karşılaştırın.bigcommerce fiyatlandırma

Shopify ve Magento Arasındaki Diğer Farklılıklar

Mağazanızı Shopify veya Magento ile açıp açmayacağınızı belirlemeye çalışıyorsanız ve tek başına fiyatlandırma sizi her iki yönde de etkilemediyse şu noktaları göz önünde bulundurun:

 • Eldeki bir Magento geliştiricisine ihtiyacınız olacak veya platformu nasıl kullanacağınızı öğrenmek için çok fazla yatırım yapmaya istekli olacaksınız – özellikle de özelleştirmek istiyorsanız.
 • Kurumsal destek için yılda 25.000 ABD Doları harcamak istemiyorsanız Magento’dan sıfır destek alırsınız (tüm Shopify planları 7/24 destek ile gelir).
 • Magento için 25 bin $ ‘a kıyasla özel geliştirme maliyetleriyle birlikte bir Shopify mağazasını 1 bin dolardan daha düşük bir fiyata dağıtabilirsiniz.
 • Shopify, kapsamlı ve ayrıntılı API belgeleri için geliştiriciler tarafından tercih edilir – ek entegrasyonlara ihtiyaç duyanlar için bir zorunluluktur.
 • Shopify barındırılan bir çözümdür; Magento, aylık maliyet dahil sunucu yatırımlarının yanı sıra bir geliştiricinin / şirketin sunucunuzun altyapısını özelleştirmesini gerektirecektir.
 • Magento barındırılmayan ve açık kaynak olduğu için SEO üzerinde daha fazla kontrole sahipsiniz, ancak yine de platformu özelleştirmek için bir geliştiriciye ihtiyacınız olacak ve aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz uzantılar var. Shopify, güvenilir markalardan pazarda denetlenen, kanıtlanmış SEO uygulamaları ile birlikte yerel SEO işlevselliği sunar.

Sakız Shopify InfographicShopify SEO

Paketleme – Shopify’ı Tercih Edilen Platform Yapın

Shopify’ı e-Ticaret için kullandığım sırada Prestashop, Magento ve Woocommerce dahil kullandığım diğer platformlara kıyasla hızlı bir şekilde favorim oldu.

Çevrimiçi perakendeciliğe başlayan bir başlangıç ​​olarak, başlamak ve ürünleri piyasaya sürmek, basit sipariş işleme ve nakliye, kolay özelleştirme, çevrimiçi satışa uygun fiyatlı giriş ve ürünlerinizi tanıtmanıza ve satmanıza yardımcı olacak çok sayıda yerel özellik sunar..

Kaliteli, güvenilir uygulamaların eklenmesi, herhangi bir işletmeye (başlangıç ​​mağazalarından mevcut KOBİ perakendecilerine) önemli bir masraf olmadan hedeflere ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz ekstra özellikleri sağlar.

Yani, platformu güçlendirmeye ve pazarlama maliyetlerine yatırım yapsanız bile, sattığınız ürünler için hala sağlıklı bir marjınız var..

En önemlisi, Shopify çevrimiçi bir mağaza almak için en hızlı, en basit girişi sunuyor. Yeni bir mağaza oluşturmak birkaç dakika içinde yapılabilir ve özelleştirme ve ürün yüklemesi bir saatten az sürebilir.

Bir mağazayı çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde almak istiyorsanız, zaman dışında minimum yatırımla, Shopify tam da bunu yapmak için en iyi e-ticaret platformudur..

Şimdi Ücretsiz Shopify’ı deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map