Softnet Hosting Review: Testlerimizde Nasıl Gerçekleşti? (2020 yılında)

HostingPill’de, genellikle insanların radarlarının altından geçen bilinmeyen veya gizli barındırma hizmetleri bulma konusunda garip bir hayal kırıklığımız var..


Bu nadir barındırma hizmetleri bulma hakkında bir şey, onları dışarıda bilmek ve sonra size değerli öneriler sunmaktır.

Örneğin, son zamanlarda bulduğumuz hizmete bakın: Softnet Hosting. Kenya, Afrika’dan ve sınırları içindeki ve dışındaki tüm küçük işletmelere ve girişimcilere hitap ediyor.

Şimdi, “Şimdi neden Afrika’da bir sunucu alacağım !?” diye düşünebilirsiniz. Yargılamak o kadar hızlı olma. Bu derlemede her iyi & Softnet’in kötü yönü, böylece bu konuda karar verebilirsiniz.

Daha fazla uzatmadan, girelim?

Fiyatlandırma & Özellikleri

Tamam, yabancı bir barındırma hizmeti kullanmanın avantajlarından biri, para birimi farkından faydalanmanızdır, bu da daha az fiyatla daha fazla özellik elde etme şansınız olduğu anlamına gelir.

Web Tasarımı _ Kenya'da Alan Adı Kaydı _ Softnet Solutions Ltd

Kenya Şilini kullanmıyoruz, USD bizim tercihimiz olacak. Yılda yaklaşık 10 ABD Doları olan ve size 25 GB disk alanı sağlayan ancak bunun HDD mi yoksa SSD mi olduğunu bilmenin bir yolu olan ‘Standart’ planla başlayalım. Ve evet, bu yıllık 10 dolar, diğer tüm planlar da.

Daha sonra planın sınırsız bant genişliği, sınırsız e-posta hesabı, sınırsız veritabanı, hesap kontrol paneli (WHMCS) ve 7/24 müşteri desteği vardır. Garip bir şekilde yaklaşık 14 $ olan bir sonraki yenileme ücretlerinden bahsettiler.

Profesyonel plana geçtiğinizde, burada elde ettiğiniz disk alanından 35 GB olan ve planın maliyeti yaklaşık 19 $ / yıl olan pek bir değişiklik yok.

Benzer şekilde, ‘Gelişmiş’ planı yıllık 28,23 ABD dolarıdır, disk alanı 45 GB’a kadar artırılmış disk alanı ve öncekilerle aynı özelliklerdir. Disk alanı bu noktada daha iyi olamazdı ama…

… Son plan kesinlikle öyle. ‘Sınırsız’ planın sınırsız disk alanı ve diğer tüm sınırsız özellikleri yaklaşık 94 $ / yıl’dır ve bu da dürüst olmak gerekirse aşırı şişirilmiş bir şey değildir.

Toplamda, planlar garip bir şekilde fiyatlandırılıyor gibi görünüyor ama özellikleri iyi ve bu nedenle bile tavsiye.

Softnet Hosting’in tam fiyatlandırmasını buradan görebilirsiniz…

Müşteri desteği

Zor bir bölümde yardım almak çok önemli olabilir. Bazı yeni başlayanlar özellikle ne yaptıklarını bilmiyorlar ve siteyi çökerten bir sorun zincirine neden oluyorlar. Bu nedenle, yeni başlayan veya uzman olsanız da iyi müşteri desteği ihtiyacı her zaman yararlıdır.

canlı sohbet

Canlı sohbet desteği, mümkün olduğunca çabuk yardım almanın en güvenilir yolları olarak kabul edilir. Sorununuzu sohbet temsilcisine daha iyi ifade etmek ve çözüm almak için sorununuzun ekran görüntülerini de ekleyebilirsiniz..

canlı sohbet

Softnet’in sohbet hizmetini test etmeye karar verdik ve bir soru yayınladık. Bu, sunucularının bütünlüğü hakkında bir soru.

canlı sohbet

Softent’in adına iyi bir soru sorduğumuzda hemen yanıt aldık. Duyarlılık iyidir. Bu sorunun yanıtı da.

Gönder Bilet - Softnet Solutions Ltd

Ardından, daha ayrıntılı yardım almak için belirli ayrıntılarınızı kolayca gönderebileceğiniz, sorunuzu kısaca açıklayabileceğiniz ve gerekli resimleri ekleyebileceğiniz bariz biletleme sistemi çözümü var.

Şimdi, bulmak için bir Bilgi Bankası aramaya çalıştık & kullanıcılar verilen bilgilerden kaybolmuş gibi hissettiklerinde makaleleri okuyun, ancak hiç yoktu ve bu biraz sakıncalıdır. Yine de, müşteri desteği oldukça tatmin edicidir.

Kullanım kolaylığı

Web Hosting_ Kenya'da Uygun Fiyatlı, Ucuz ve En İyi Hosting Şirketi- Softnet

Özünde WHMCS, Softnet’in çoğunluğunu destekliyor. Satın alma ve faturalandırma sürecinin WHMCS’den geçtiğini ve Now Şimdi Sipariş Et’i tıkladığınızda da aynı şeyi yaptığının varsayılması güvenlidir.

Alışveriş Sepeti - Softnet Solutions Ltd

Burada görebileceğiniz gibi, seçim yapabileceğiniz hizmet paketleri barındırma için 3 seçenek vardır. Tek eksik, daha önce bahsettiğimiz 25GB disk alanına sahip olan.

Alışveriş Sepeti - Softnet Solutions Ltd

Daha sonra bir plan seçtiğinizde, web siteniz için yeni bir alan adı kaydetmeyi, başka bir kayıt kuruluşundan bir alan adı aktarmayı veya mevcut bir alanı seçmeyi seçebileceğiniz bir sonraki sayfaya yönlendirilirsiniz..

Alışveriş Sepeti - Softnet Çözümleri

Sonra seçtiğiniz her şeye son bir bakış var. Faturalandırma döngüsünün yıllık, iki yılda bir veya üç yılda bir olup olmayacağını seçebilirsiniz.

Alışveriş Sepeti Softnet Çözümleri Ltd

Sonunda, ödemeden önce siparişinizi inceleyebileceğiniz son sayfa var. Ödeme işleminden sonra hemen sitenizde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bu nedenle Softnet, uzun ama gerekli olan faturalama işlemleri için WHMCS’ye güvenir.

Sonuç

Bu yüzden Afrika’ya kadar bir barındırma hizmetine yatırım yapmanızı öneriyoruz?

Gördüğümüz kadarıyla tavsiye edilir.

Eksik hisseden tek şey cansız web sitesi, bilgi tabanı yoktu ve para birimi farkı bazı insanları rahatsız edebilir.

Ancak bunun dışında fiyat / özellik oranı çok iyi. Destek tatmin edicidir. En düşük plan bir yıl için 9 dolar civarında, bu yüzden bu bir soru bile değil.

Kesinlikle bir şans verin.

Bu inceleme için bu kadar. Ne düşünüyorsun? Softnet kontrol edilmeye değer mi? Hizmeti kendiniz mi denediniz? Deneyiminiz nasıldı? Lütfen aşağıya yorum yapın ve bize bildirin.

Softnet Hosting’i Bugün Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map