10 labākie bezmaksas vietņu veidotāji (jā, pilnīgi bez maksas – bez maksājuma)

Tātad, jūs interesē bezmaksas vietņu veidotāji. Un kāpēc gan ne? Galu galā internetā ir ļoti daudz bezmaksas lietu. Diemžēl kvalitatīvu bezmaksas vietņu veidotājus ir nedaudz grūtāk atrast.


Ir daudz bezmaksas vietņu veidotāju. Bet patiesība ir tāda, ka jums būs jābūt gatavam piekāpties, ja vēlaties bezmaksas vietņu veidotāju, jo vairums bezmaksas vietņu veidotāju ir daļa no “freemium” modeļiem.

Kā norāda nosaukums, freemium cenu struktūras piedāvā gan bezmaksas, gan premium iespējas. Dabiskais rezultāts ir tāds, ka bezmaksas iespējas nav tik labi parādītas vai tām ir daži vērā ņemami negatīvie elementi.

Bet, hei, joprojām ir vērts izpētīt bezmaksas vietņu veidotāju. Varbūt jūs vienkārši vēlaties eksperimentēt ar programmatūru, pirms sākat maksāt par to. Varbūt vēlaties izveidot vietni idejai, kas jums ir, un jums vienkārši nepieciešama tūlītēja izeja.

Vai varbūt parastie bezmaksas plānu trūkumi jūs neaptur.

Godīgi. Labā pieredze, kas saistīta ar vietņu veidošanu un bezmaksas vietņu veidotājiem, lika man izveidot šo labāko bezmaksas vietņu veidotāju sarakstu.

Šeit ir dažas lietas, kas jums jāzina par šo sarakstu … pirmkārt, es domēnu nosaukumiem piešķiru lielu nozīmi. Daudzi cilvēki apmeklēto vietni apskatīs atšķirīgi, ja tā atrodas apakšdomēnā, un tas ir taisnīgi. Tas izskatās mazāk likumīgi.

Un gandrīz katrs bezmaksas vietņu veidotājs liks jums izveidot vietni apakšdomēnā, ja vien jūs jaunināt uz apmaksātu plānu. Tātad, ja vietne ļauj bez maksas savienot domēna vārdu (paturiet prātā, ka jums joprojām ir jāmaksā par domēna vārdu) vai ja vietnes apakšdomēns rada mazāk problēmu, es tam uzskatu labu svaru.

Jā, pat ja tiek upurētas dažas citas lietas, piemēram, pielāgojamība.

Cita lieta: nepievērsiet pārāk daudz uzmanības plusu un mīnusu skaitam šajā sarakstā. Tā vietā pievērsiet uzmanību viņu teiktajam. Piemēram, kaut kam varētu būt daudz mīnusu tehniski runājot, bet pozitīvajiem ir tik liela nozīme, ka tie ievērojami atsver negatīvos.

Gandrīz katrs bezmaksas vietņu veidotājs nāks ar uzņēmuma reklāmām, apakšdomēnu un tikai dažām funkcijām.

Tomēr vienmēr ir izņēmumi. Tātad, bez turpmākas piebildes, šeit ir mans labāko vietņu veidotāju saraksts.

hostinga tablete
Labākie bezmaksas vietņu veidotāji

 1. WordPress.com
 2. Wix
 3. WebStarts
 4. Weebly
 5. Emuāru autors
 6. Google vietnes
 7. Džimdo
 8. UCraft
 9. Vietne123

1. vienums: WordPress.com

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

WordPress

WordPress ir ārkārtīgi populārs – tik daudz, ka to ir grūti novērtēt par zemu. Tas ir bijis kopš 2005. gada, un kopš tā laika tas ir audzis, lai atbalstītu neskaitāmus miljonus vietņu.

Viena aplēse kreditē WordPress ar 30% interneta emuāru autoru apkalpošanu, un WordPress ir 50. populārākā vietne pasaulē. Vēl iespaidīgāk, CNN, CBS, BBC, Reuters un Fortune visi izmanto WordPress.

Jā, tā ir diezgan veiksmīga platforma. Un, protams, liels popularitātes iemesls ir tā bezmaksas opcija.

Mana WordPress.com izvietošana kā pirmā man nenāk viegli vai viegli. Gan Wix, gan Weebly ir daudz vairāk funkciju un pielāgošanas nekā WordPress.

Kā vispārīgi vietņu veidotāji viņi to uzņemas. Tomēr WordPress ir tik ārkārtīgi populārs, ka apakšdomēna izmantošana WordPress var jūsu emuāru ietekmēt daudz mazāk nekā tad, ja jūs izmantojāt citu vietni.

Turklāt dalība WordPress kopienā rada vairākas savas priekšrocības. Tas noteikti ir atkarīgs no tā, ko vēlaties iegūt no savas vietnes veidotāja, bet, ja tas ir emuārs, WordPress, iespējams, ir labākā bezmaksas opcija.

WordPress priekšskatījums (Lietošanas ērtums: 3/5)

Plusi

 • Bezmaksas produktam ir diezgan labs tēmu / veidņu klāsts. Lai gan rediģēšana ir viduvēja, jūs joprojām varat veikt diezgan daudz pielāgošanas.
 • Ir ļoti viegli importēt un eksportēt saturu, tostarp starp jūsu WordPress emuāru un emuāru, izmantojot citu platformu (piemēram, Medium vai Wix)..
  Importēšana WordPress
 • Cietie emuāru veidošanas rīki (acīmredzami), kā arī pamata ieskatu rīki un atsauksmes un kontaktu lapas funkcijas.
 • WordPress popularitāte nozīmē, ka jūs atradīsit daudz vairāk padomu par WordPress lietošanu nekā ar gandrīz jebkuru citu platformu.
 • Arī tā popularitātes dēļ, ja apakšdomēns atrodas WordPress, iespējams, jūs tik ļoti nenodarīsit. Daudzi emuāru autori izmanto WordPress apakšdomēnu, tāpēc šī apakšdomēna izmantošana noteikti nekaitēs jūsu vietnes izskatam (vismaz ne tik lielā mērā kā citiem bezmaksas veidotājiem).
 • Arī no tā izriet—WordPress.com atbalsta sabiedriskāku kopienu, piemēram, Blogger. Ir ļoti viegli sekot un mijiedarboties ar citiem WordPress kopienas emuāriem, kā arī tiem ir iespēja mijiedarboties ar jums – labs veids, kā vadīt satiksmi un iegūt popularitāti..

Mīnusi

 • Lai gan pielāgošanas rīki ir piemēroti, jūs patiešām aprobežojaties tikai ar mazākiem priekšmetiem (piemēram, krāsām). Lai iegūtu vēlamo izkārtojumu, jums principā ir jāizsvītro motīvi.
 • Lietotnes (WordPress dēvētas par spraudņiem) nav pieejamas bez maksas.
 • Bezmaksas SEO plāni nav pieejami pat pamata SEO rīkiem.
 • Nav tiešraides.

Veidojiet manu bezmaksas WordPress vietni

2. postenis: Wix

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Wix

Wix, bez šaubām, ir viens no populārākajiem bezmaksas vietņu veidotājiem. Faktiski tas ir vienkārši viens no populārākajiem vietņu veidotājiem.

Tāpat kā Weebly, tas tika dibināts 2006. gadā. Tomēr Wix ir vairāk nekā divreiz vairāk lietotāju nekā Weebly – 110 miljoni.

Wix ir pazīstams kā fantastisks un elastīgs redaktors, un tāpēc to izmanto plašs cilvēku loks, sākot no parastajiem emuāru autoriem un beidzot ar augstākā līmeņa uzņēmumiem.

Wix būtība ir tāda, ka jūs saņemat ļoti funkcionālu redaktoru un daudz funkciju, taču, protams, jums joprojām būs jāmaksā par vissvarīgākajām lietām, domēnu un Wix reklāmu noņemšanu..

Wix priekšskatījums (Lietošanas ērtums: 4/5)

Plusi

 • Wix ir ļoti liela lietotāju kopiena, kas varētu būt noderīgs resurss, ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības.
 • Ļoti izturīgs rediģēšanas rīks. Tas nav tikai vienkārši, bet arī jaudīgs, un pat bezmaksas versija ļauj veikt lielu pielāgošanu. Wix ir ļoti augsti, jo šis redaktors patiesi ir viens no labākajiem, kas pieejams bez maksas.
  Wix redaktors
 • Šajā piezīmē Wix ir pieejams plašs kvalitātes veidņu klāsts.
 • Wix ir SEO, kontaktu pārvaldības, mārketinga, ieskatu un pat emuāru veidošanas rīki. Emuāru veidošanas rīks ir īpaši iespaidīgs. Bezmaksas celtniekam Wix ir gandrīz tikpat pilnībā piedāvāts kā pilnam celtniekam – protams, joprojām trūkst atslēgu bitu..

Mīnusi

 • Wix reklāmas ir daļa no bezmaksas plāna.
 • Viena no šādām precēm, kas Wix trūkst, ir kontakta forma, kuru iekļauj daudzi bezmaksas celtnieki.
 • Wix cenu modelis vēl nesen bija lētāks. Proti, pirmais premium līmenis bija tikai USD 5 mēnesī un ļāva jums savienot domēnu. Tas ir noņemts, un tagad pirmais līmenis ir USD 11, kas nozīmē, ka bezmaksas vietņu veidotājs vēl vairāk tiek noņemts no piemaksu plāniem. Tas nozīmē arī to, ka, ja vēlaties bez maksas izmantot vietnes veidotāju un tikai maksāt par domēnu, jums nav veiksmes.
 • Nav tiešraides. Bet tas attiecas uz pat Wix klientiem maksāšanu, tāpēc tam nav nekā kopīga ar bezmaksas konta izveidošanu.

Izmēģiniet Wix bez maksas

3. postenis: WebStarts

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

WebStarts

WebStarts ir uzņēmums, kas bieži minēts labāko vietņu veidotāju sarakstos. Kad es pirmo reizi apmeklēju viņu vietni, es biju diezgan skeptisks. Kāpēc? Tā kā viņu mājas lapā redzams šāds teksts: “Kā redzams… Facebook, Bing, Google, Yahoo.” Tiešām?! Tas, ka tiek redzēts meklētājā, ievērojami atšķiras no redzamības žurnālā.

Bet hei, tam ir bezmaksas opcija, tāpēc es to izmēģināju. Izrādās, ka tas ir diezgan nenovērtēts, spēcīgs bezmaksas vietņu veidotājs. Lielākā daļa uzņēmumu pārdod sevi savās vietnēs – WebStarts ir pretējs.

Daži vietnes oficiālās cenu lapas materiāli ir novecojuši, un rezultāts ir faktiskais produkts ir pat labāks, nekā jūs domājat. Es teiktu, ka WebStarts savu spēju ziņā darbojas kopā ar Weebly un Wix, taču tam ir daudz mazāka vārdu atpazīšana, un tas ir vēl ātrāk iesācējs nekā tā lielākajiem konkurentiem.

Plusi

 • Pamata e-komercijas / veikala funkcionalitāte.
 • WebStarts ir kontaktu pārvaldības rīks, kas nav īpaši spēcīgs, taču joprojām ir diezgan noderīgs, ņemot vērā, ka tas ir bezmaksas.
 • WebStarts ir pienācīgs emuāru veidošanas rīks, kas labi darbojas arī veidotājā.
 • WebStarts reklāmas nav milzīgas.
 • Kopumā celtniecības / redaktora rīks ir viegli lietojams un funkcionāls, kā arī pienācīgi piedāvāts (līdzīgi kā ar Weebly un Wix).

tīmekļa vietņu plusi

 • Vienkāršāk pārvaldīt nekā Weebly vai Wix, kas dažkārt jūtas pārpildīti.

Mīnusi

 • Kā parasti bezmaksas celtniekiem, ierobežota krātuve.
 • Būvētāja saskarne kopumā ir laba, taču reizēm tā var būt nedaudz neveikla vai nepievilcīga. Turklāt es neesmu estētikas cienītājs, bet tas ir tikai mans viedoklis, nevis nopietns trūkums.

Sāciet ar WebStarts bez maksas

4. postenis: Weebly

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

weebly

Dibināts 2006. gadā, Weebly ir kļuvis par vienu no populārākajiem vietņu veidotājiem visā pasaulē ar vairāk nekā 50 miljoniem klientu.

Es bieži domāju par Weebly kā alternatīvu Wix. Tie ir ļoti līdzīgi daudzējādā ziņā ar to, ka darbojas ar freemium modeļiem, ir pazīstami kā vieni no labākajiem vietņu veidotājiem apkārt un ir iecienījuši savus bezmaksas produktus.

Šis ir mans kopsavilkums: Weebly ir viens no labākajiem bezmaksas vietņu veidotājiem, taču tas nav tik pilnvērtīgs kā Wix. To sakot, tam ir kaut kas, vai diviem Wix nav, tāpēc es katrā ziņā mudinu izmēģināt abus.

Weebly Preview (Lietošanas ērtums: 3/5)

Plusi

 • Redaktors ir ļoti spēcīgs un tuvu vai līdzvērtīgs Wix redaktoram.
  Weebly redaktors
 • Weebly ir pamata SEO, emuāru veidošanas un pat e-komercijas / produktu rīki. Tas ir ļoti unikāls bezmaksas produktiem. Protams, ikvienam, kuru patiesi interesē e-komercija, iespējams, nevajadzētu meklēt bezmaksas vietņu veidotāju, bet tas tomēr ir iespaidīgs.
 • Weebly ir dažas lietotnes, kuras var instalēt pat bezmaksas lietotāji. Šīs nav arī vājās lietotnes, bet noderīgas lietas, piemēram, cenu diagrammas, Eventbrite, FAQ un tā tālāk.

Mīnusi

 • Pat pēc pierakstīšanās Weebly pārdod daudz. Jūs varat gaidīt pārdošanas apjomus gandrīz jebkuram bezmaksas vietņu veidotājam, taču tas Weebly ir īpaši kaitinošs, jo Weebly ir viens no labākajiem bezmaksas vietņu veidotājiem..
 • Klientu atbalsts nav tik labs kā Wix. Tomēr Veeblijam ir tiešraide.
 • Weebly redaktors ir ļoti labs, taču jūs esat nedaudz sašaurināts nekā ar Wix.

5. postenis: Emuāru autors

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Emuāru autors

Emuārs rada man nostalģiju. Es pirmo reizi sāku lietot Blogger kā jauns puisis, satraukti izmēģinot vienkāršus tīmekļa izveides rīkus. Dodoties atpakaļ uz Blogger, lai to pārbaudītu, es biju pārsteigts, uzzinot, ka daudz kas joprojām ir vienāds.

Ja meklējat bezmaksas vietņu veidotāju sarakstus, Blogger tajos parasti neatradīsit. Iespējams, tas ir tāpēc, ka Blogger galvenokārt koncentrējas uz emuāru veidošanu, nevis uz vispārīgākiem vietņu veidiem.

Tomēr Blogger ir daudz pilnīgāk pieejams bez maksas nekā vairums vietņu veidotāju, un dienas beigās jūs joprojām veidojat vietni, pat ja jums ir ierobežots emuāra formāts.

Emuāru autora priekšskatījums (Vienkārša lietošana: 2,5 / 5)

Plusi

 • Jaunināšana ir pilnīgi neobligāta, un pastāv spēcīga bezmaksas lietotāju kopiena. Viens no iemesliem, kāpēc es augstu vērtēju Blogger, ir tas, ka cilvēkiem ļoti bieži ir emuāri __.blogspot.com domēnā. Apmeklētājam, iespējams, ir mazāka iespēja apbēdināt jūsu vietni, jo ir apakšdomēns ar Blogger.
 • Lietotāji vienā kontā var izveidot 100 emuārus.
 • Lai arī pielāgošanas iespējas ir ierobežotas, joprojām var pārkārtot noteiktus lapas elementus un izvēlēties krāsas, fontus utt. HTML rediģēšana ir pieejama, taču lielākā daļa cilvēku nevēlas vietņu veidotājus, lai viņi varētu rediģēt HTML.
 • Lietotāji var savienot domēnu bez jaunināšanas. Tas vien jau, iespējams, ir viens no labākajiem panākumiem, ko Blogger gūst no tā: persona, kas vēlas tikai tiešu emuāru veidošanas formātu, bet tomēr vēlas savu domēnu, var izmantot kompromisus, izmantojot Blogger, un tādējādi saglabāt bezmaksas reālo rediģēšanas platformu..Bolgger bezmaksas domēns

Mīnusi

 • Kā minēts, tas ir tikai emuāra formāts.
 • Motīvi ir ļoti ierobežoti, tāpat kā pielāgošanas iespējas. Mazākas detaļas (krāsas, fonti) ir pielāgojamas, taču lielāka lapu un vietnes kontrole galvenokārt ir atkarīga no motīva izvēles un krāsu pārslēgšanas..
 • Neviena tiešraides tērzēšana vai pat visaptveroša biļešu pārdošanas sistēma – Emuārs ir pārāk liels un balstās uz bezmaksas lietotājiem. Tomēr lielā lietotāju kopiena var sava veida aizpildīt lielāko daļu problēmu.

6. vienums: Google vietnes

Google vietņu vietņu veidotājs

Google patiešām ir programmatūra visam. Google vietnes ir līdzīgas vietņu veidošanas Google dokumentiem. Tas ir ērti lietojams un labs sadarbībai, kā arī pilnīgi bez maksas.

Vienīgā problēma? Tas ir pārāk vienkārši.

Google vietnes ir vislabākās, lai izveidotu ļoti vienkāršas tīmekļa lapas, kas nav pārāk dinamiskas vai pat svarīgas. Sadarbības rakstura dēļ tas ir labs informatīvu vai wiki stila lapu veidošanai.

Google vietņu priekšskatījums (lietošanas ērtums: 3/5)

Plusi

 • Īpaši bezmaksas: Google vietnes ir veidotas kā neapmaksāts rīks. Dažiem tas var būt negatīvs aspekts – Google vietnēm pat nav iespējas jaunināt, lai iegūtu vairāk funkciju. Ciktāl tas attiecas uz bezmaksas vietņu veidotājiem, ir grūti atrast platformu, kas paredzēta tikai bez maksas.
 • Google vietnes sadarbojas ļoti labi, tāpat kā tās brālēns Google dokumenti.
 • Ļoti ērti lietojams. Daudzi vietņu veidotāji ir, bet Google vietnes ir viena no visvienkāršākajām un vienkāršākajām.
  Google vietņu saskarne

Mīnusi

 • Ļoti pamata. Google vietnēs ir tikai visvienkāršākie rīki, un dažreiz šķiet, ka jūs rediģējat PowerPoint vai Google Slide vairāk nekā vietni. Pielāgošanas rīki ir īpaši ierobežoti. Šī iemesla dēļ Google vietnes patiešām ir noderīgas tikai vienkārša izskata vietņu izveidošanai.
 • Kā minēts, Google vietnēm nav pat iespēju jaunināt vai pievienot premium funkcijas. Ir tikai bezmaksas versija. Dažiem varētu šķist, ka viņiem patīk Google vietnes, bet ir nepieciešams tikai nedaudz vairāk iespēju pielāgot. Atvainojiet, nav kauliņu.
 • Lai gan lielākajai daļai bezmaksas vietņu veidotāju ir maza atmiņas ietilpība, Google vietņu skaitlis ir īpaši zems – 100 MB.
 • Droši vien tas būtu pats par sevi saprotams, taču vietne Google vietnes ir tik vienkārša, ka tai gandrīz nav klientu atbalsta.

7. postenis: Jimdo

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Džimdo

Jimdo ir mazāks mājsaimniecības vārds, salīdzinot ar Blogger, WordPress vai pat Wix, taču tas joprojām ir pazīstams kā viens no spēcīgākajiem bezmaksas vietņu veidotājiem.

Neskatoties uz tā nosaukuma mazāko pusi, Jimdo joprojām ir palīdzējis izveidot vairāk nekā 20 miljonus vietņu.

Jimdo, tāpat kā daudzi šajā sarakstā, ir balstīts uz freemium modeli. Viena lieta, kas man īpaši patīk attiecībā uz Jimdo, ir tā, ka tā ļoti atbalsta tā bezmaksas produktu, atšķirībā no citām vietnēm, kas piedāvā bezmaksas produktu, bet šķiet, ka gandrīz tajā pašā laikā to ienīst par labu savām premium versijām..

Jimdo būtībā ir stabils bezmaksas vietņu veidotājs ar parastajiem ierobežojumiem.

Jimdo Preview (Lietošanas ērtums: 3.5 / 5)

Plusi

 • Opcija Radītājs ļauj uzreiz sākt lapu veidošanu. Tas ir tipisks vietņu veidošanas rīks, pie kura esat pieradis.
 • Diezgan plašs veidņu (vairāk nekā 100) klāsts bezmaksas celtniekam.Džimdo veidnes
 • Jimdo lietotne ir pieejama operētājsistēmām Android un iOS
 • Ļoti vienkārši SEO rīki un tiešsaistes veikalu rīki (arī nav jāmaksā par transakcijām!)
 • 500 MB krātuves. Nekas milzīgs, bet nav arī slikts bezmaksas vietņu veidotājam.
 • LogoMaker, lai palīdzētu jums izveidot / pielāgot sava zīmola logotipa attēlu.

Mīnusi

 • Lai izmantotu domēnu, ir jāveic jaunināšana.
 • Lai gan kopumā viņu redaktors ir piemērots, dažreiz tas var būt nepatīkams. Cilvēkiem ir atšķirīgas sajūtas par to.
 • Jimdo ir uzlabojis viņu vietnes redaktoru, taču reizēm tas var būt nedaudz intuitīvs.
 • Tiešsaistes tērzēšanas iespējas nav, taču ir biļešu pārdošanas sistēma.

8. postenis: UCraft

ucraft-site-builder

UCraft ir vēl viens uzņēmums, kas nav īpaši pazīstams ārpus tiem, kuriem ir interese par vietņu veidošanas uzņēmumiem.

UCraft ir arī neliela reputācija, pateicoties viņu bezmaksas vietņu veidošanas līmenim.

Manuprāt, UCraft ir nepietiekami novērtēts. Nav tā, ka UCraft bezmaksas produkts ir pelnījis tieši ļoti augstu novērtējumu, bet tas ir pelnījis lielāku kredītu. Kā jau ierasts, UCraft darbojas pēc freemium modeļa.

Tomēr bezmaksas produkts ir tikai galvenā lapa. Tātad, tas nav tieši pilns vietņu veidotājs bez maksas. Tomēr šis galvenās lapas veidotājs ir diezgan spējīgs, un, iespējams, vissvarīgāk, jūs varat bez maksas savienot domēnu.

UCraft Preview (Lietošanas ērtums: 3/5)

Plusi

 • Lietotāji var savienot domēnu pat pēc bezmaksas plāna. Tas vien padara to, manuprāt, par vienu no labākām bezmaksas vietņu veidotāju iespējām.
  Ucraft savienojuma domēns
 • Diezgan labas pielāgošanas iespējas, kaut arī godīgi, galvenokārt tāpēc, ka jūs rediģējat vienu lapu, nevis visu vietni.
 • Pamata SEO rīki, Google Analytics un SSL. Ne pārāk iespaidīgi, bet tomēr solīdi.

Mīnusi

 • E-komercijas funkcionalitātei ir nepieciešama jaunināšana.
 • Uz 24/7 tiešraidi dažreiz var nereaģēt, lai gan kopumā tā darbojas lieliski.
 • Jūsu vietnes veidotājs patiešām ir tikai galvenās lapas veidotājs. Tas joprojām var būt noderīgs, jo īpaši tāpēc, ka varat savienot domēnu, taču jūs joprojām esat ierobežots ar vienu lielu lapu.

Sāciet ar UCraft par brīvu

9. postenis: vietne123

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

123. vietne

Vietne123 nav īsti labākā izvēle bezmaksas vietņu veidošanai, taču tā noteikti ir iespēja. Vietne123 stingri tirgo sevi kā bezmaksas vietņu veidotāju (nopietni, vienkārši Google to un jūs redzēsit, ko es domāju).

Protams, vietne123 darbojas ar freemium modeli, taču atšķirībā no daudziem citiem tai ir tikai viens premium līmenis, nevis daži.

Turklāt tas parasti ietilpst vispārējos plusos un mīnusos, ko jūs varētu gaidīt no puslīdz pieklājīga vietnes veidotāja: tas ir bez maksas, celtnieks strādā, bet jūs nesaņemsit domēnu un jums būs reklāmas.

Vietnes123 priekšskatījums (Lietošanas ērtums: 3.5 / 5)

Plusi

 • Pamata e-komercijas funkcionalitāte (ieskaitot e-pasta mārketinga rīku) un SEO rīki. Interesanti, ka bezsaistes maksājumus var pieņemt tikai ar bezmaksas versiju (ņemot vērā klienta tālruņa numuru vai detalizētu pārskaitījumu).
 • Piekļuve lietotņu veikalam, kurā iekļautas lietotnes, kas pieejamas lietotājiem bez maksas. Tas ir svarīgi, jo dažus no tiem, kas vietnei123 pēc noklusējuma trūkst (un paturiet prātā, vietne123 nedara tik daudz rīku, kas pieejami no get-go, nekā šeit augstāk norādītos nosaukumus), ko varat iegūt lietotņu veikalā.Vietnes123 lietotnes
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts 24 stundas diennaktī – pat Wix un WordPress to nepiedāvā (par brīvu).
 • Pienācīgs redaktors: nav par ko mājās rakstīt, taču tas noteikti ir funkcionāls.Vietnes123 interfeiss
 • Pārsteidzoši mazs spiediens, lai pārveidotu par apmaksātu plānu.

Mīnusi

 • Ievērojams vietnes123 reklāmkarogs, pat ja tas ir mazs. Bet hey, tas ir diezgan bieži.
 • Ierobežots veidņu ziņā, un, lai gan redaktors darbojas labi, jūs joprojām esat mazliet ierobežots rediģējamā daudzuma ziņā.
 • Kopumā Site123 nav daudz funkciju, kas ir pieejamas ārpus komplekta.

Izmēģiniet Site123 Toda

Īpašais vienums: 000Webhost

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

000webhost

000Webhost ir mitināšanas pakalpojums, tāpēc es to atdalīju no citām šī saraksta iespējām. Bet, hei, ja tas mitina, kāpēc vispār to parādīt?

Vispirms jau tāpēc, ka 000Webhost ir viens no nedaudzajiem bezmaksas mitināšanas pakalpojumiem, un tas, iespējams, ir vispazīstamākais. Otrkārt, 000Webhost piedāvā vietņu veidošanas iespējas.

Vienkārši sakot, var izveidot kontu bez maksas un sākt izmantot šīs vietņu veidošanas iespējas bez maksas. Paredzēts, ka 000Webhost ir bezmaksas mitināšanas platforma, taču blakusparādības ir arī tas, ka tas ir arī bezmaksas vietņu veidotājs.

000Webhost priekšskatījums (Lietošanas ērtums: 3.5 / 5)

Plusi

 • Tā kā par mitināšanu rūpējas, jūs vienkārši varat iegādāties domēnu un pēc tam to bez maksas savienot. Lai gan Weebly, Wix, WordPress un citi maksātu par jums, lai izveidotu savienojumu ar jums jau piederošu domēnu, 000Webhost ļaus jums izkļūt, maksājot tikai par domēnu.
 • Turklāt, tā kā 000Webhost galvenokārt ir mitināšanas platforma, jūs varat izvēlēties izmantot 000webhost vietnes veidotāju vai arī instalēt WordPress.org un izmantot to emuāra veidošanai. Vietnes veidotājs ir diezgan labi parādīts un veic augstu pielāgošanas pakāpi.
  000webhost, lai izveidotu vietni
 • Savienojuma izveide ar WordPress.org: WordPress.org atšķiras no WordPress (minēts iepriekš), proti, ar to, ka WordPress.org ir bezmaksas pakalpojums.WordPress.org ir ļoti līdzīgs WordPress, izņemot to, ka tas ir daudz pilnvērtīgāks un ir pilnīgi bez maksas. Tomēr, lai izmantotu WordPress.org, jums ir jārūpējas par mitināšanu… un, ja jūs izmantojat 000Webhost, tad to pat varat izdarīt bez maksas. Tas nozīmē, ka savienojums ar WordPress.org vietnē 000Webhost sniedz jums vispilnīgāko emuāru veidošanas programmatūru, ko varat saņemt bez maksas..

Mīnusi

 • Redaktora lietošana var būt nedaudz sarežģīta un dažreiz kaitinoša. Mācīšanās līkne nav milzīga, taču tā joprojām ir daudz mazāk draudzīga lietotājam nekā citas šeit piedāvātās iespējas. Lai gan, ja emuāru veidošanai izmantojat WordPress.org, tas atkal būs vienkāršāks.
  000webhost informācijas panelis
 • Lai naviģētu sava konta iestatījumos, jums būs jābūt prasmīgākam tehnoloģijā. Pieejami daudz resursu, taču tas joprojām var sagādāt sāpes, jo noteiktas lietas ir jākonfigurē manuāli (piemēram, savienojot domēnu).
 • Jūsu bezmaksas kontam atvēlētā vietas dēļ jūs, iespējams, nevarēsit izveidot vairāk kā vienu vai divas vietnes.
 • Ja neatjaunināsit kādu no Hostinger apmaksātajiem plāniem (Hostinger darbosies 000Webhost), jūs varētu ciest no slikta darba laika.

Apmeklējiet 000webhost

Bezmaksas vietņu veidotāju salīdzinājums:

Vietņu veidotājs
Uzglabāšana
Joslas platums
Izmantojamība
Atbalsts
Mūsu vērtējums
Pilnīgi bez maksas?
Apmaksāta plāna cena
WordPress3 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Jā, ar apakšdomēnuNo 4 līdz 45 USD
Wix500 MB500 MB★★★★★★★★★★★★★★★Jā, ar apakšdomēnu13 līdz 39 dolāri
WebStarts1 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Jā, ar apakšdomēnu7,16 līdz 19,99 USD
Weebly500 MB250 MB★★★★★★★★★★★★Jā, ar apakšdomēnu6–26 dolāri
Emuāru autorsNeierobežotsNeierobežots★★★★★★★★Jā, ar apakšdomēnuPilnīgi bez maksas
Google vietnesNeierobežotsNeierobežots★★★★★★★★Jā, ar apakšdomēnuPilnīgi bez maksas
Džimdo500 MB2 GB★★★★★★★★★★Jā, ar apakšdomēnuNo 4 līdz 39 USD
UCraft100 MBNeierobežots★★★★★★★★★★Jā, ar apakšdomēnuNo 10 līdz 39 ASV dolāriem
Vietne123500 MB1 GB★★★★★★★★★★Jā, ar apakšdomēnuUSD 5,80 mēnesī.

Labākie bezmaksas vietņu veidotāji: secinājums

Tātad nobeigumā – kādi ir labākie bezmaksas vietņu veidotāji?

Ja jums ir interese izveidot vienkāršu Wiki vai vienkāršu informatīvu lapu (un, iespējams, kopā ar citiem cilvēkiem), es ieteiktu Google vietnes.

Ja vēlaties izveidot stabilu emuāru, es ieteiktu WordPress. Arī Blogger nav slikts – tas iegūst otro vietu tiem, kas vēlas izveidot bezmaksas emuāru (lai gan Weebly un Wix ir arī pienācīgi emuāru veidošanas rīki).

Un, ja jūs vēlaties izveidot tikai pilnībā piedāvātu vietni (un jums ir taisnība, ka jums ir tikai apakšdomēns), es iesaku vispirms Wix, WebStarts un Weebly.

Bet, hei, visas šīs vietnes ir vērts izmēģināt – un tāpēc, ka tās ir brīvas, to darīt nav daudz šķēršļu..

Laimīgas medības!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map