10 labākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, kurus jūs vēl neesat dzirdējuši

Neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmuma īpašnieks, kurš vēlas iestatīt savu klātbūtni tiešsaistē, vai arī jūs esat indivīds, kurš vēlas uzsākt personīgo emuāru, vai nu iemesls, jums jāveic pētījumi, lai atrastu pareizos tīmekļa mitināšanas uzņēmumus..


Un vai jūs tiešām domājāt, ka tīmekļa mitināšanas izvēle ir bez grūtībām? Pārdomājiet! Ir dažādi gadījumi, kad mazas un vidējas grupas saglabā savu tīmekļa serveri.

Rezultāts?

Lielākā daļa no tām vienkārši neizdodas, jo tīmekļa servera uzturēšana un uzturēšana izrādās ļoti dārga un ļoti laikietilpīga.

Risinājums? Meklējiet pareizos tīmekļa mitināšanas uzņēmumus.

Viņi pārvaldīs pārējo, kamēr jūs koncentrēsities uz citiem svarīgiem uzdevumiem.

hostinga tablete10 labākie nezināmie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi

 1. WebHostFace
 2. Ātrs tīmekļa resursdators
 3. SSD mākonis
 4. Sky Net mitināšana
 5. Hostimuls
 6. Vietne Yourhosthost.com
 7. Host IT Smart
 8. Mazs apelsīns
 9. 34sp
 10. LCN

Aplūkojiet vairāk nekā patīk BlueHost un HostGator, jo mēs parādīsim jums labi izpētītu sarakstu ar top 10 tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, par kuriem līdz šim neesat dzirdējuši.!

1. WebHostFace

WebHostFace tika izveidots 2013. gada pirmajā ceturksnī, un tā apmierinātības līmenis ir aptuveni 98%. Vairāk nekā 4 gadus uzņēmējdarbībā webhostface saviem klientiem piedāvā ārkārtīgi uzticamus un bagātīgus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus un pieredzi..

Viņi spēj piedāvāt pakalpojumus, kurus nespēj sniegt daudzi citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi; ārkārtas gandarījums par klientu, ko neatliek nekādas problēmas, nav pievienota 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vietnē WebHostFace viņi uzskata, ka katrs viņu klients nopelna tiesības saņemt augstākās klases pakalpojumus bez grūtībām un saistībām..

Tie nodrošina dalītas un tālākpārdevēju tīmekļa mitināšanas pakalpojumu paketes uz SSD darbinātiem serveriem, speciālajiem serveriem, virtuālajiem privātajiem serveriem, domēna vārda reģistrēšanu un pārvaldību, kā arī augstākās klases SSL pakalpojumus..

Tie ir arī zināmi, ka piedāvā arī papildu pakalpojumus, piemēram, McAfee ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un R1Soft ikdienas dublējumus, kas arī par brīvu.

WebHostFace

Apmeklējiet vietni HomePage

2. Ātrs tīmekļa resursdators

Fast Web Host kopš 2008. gada piedāvā tīmekļa mitināšanas risinājumus vairākiem uzņēmumiem un privātām vietnēm.

Ātrā tīmekļa mitinātāja ir viena no visstraujāk augošajām tīmekļa mitināšanas korporācijām, kurai ir aptuveni 200 000 domēnu, stabila atbalsta sistēma un ļoti slavēta tīkla infrastruktūra.

Viņu tīmekļa mitināšanas pakotnes palīdz uzņēmumiem un cilvēkiem iegūt augstākās klases pakalpojumus, un tas arī par nelielu daļu no izmaksām.

Viņu tīmekļa mitināšanas tīkls ir pilnībā balstīts uz ātru un uzticamu Apache tīmekļa serveri, kas tiek apvienots ar dominējošo MySQL datu bāzes serveri un Horde pasta serveri.

Serveris tiek uzraudzīts 24 līdz 7, veicot jebkādas neparastas darbības, un etaloni tiek veikti nepārtraukti. Tas viņiem ļauj nekavējoties reaģēt uz jebkāda veida īstermiņa tīmekļa problēmām, lai optimāli palielinātu sistēmu, t.i., uzturot un uzturot platjoslas piekļuvi gatavu, rentablu un pilnībā darboties spējīgu..

Tas, kas viņus atšķir no pārējā bloka, ir viņu pārsteidzošais darbspējas laiks – viņi ir pilnībā apņēmušies piedāvāt drošu un konsekventu mitināšanas iestatījumu..

Viņu klientu vietnes tiek tieši izvietotas uz augstas kvalitātes un modernākiem četrprocesoru serveriem, un viņu datu centrs ir pilnībā aprīkots ar 24 * 7 UPS barošanas rezerves ģeneratoru, piedāvājot arī 99,9% servera darbības laiku un 30 dienu naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā..

Vietne FastWebHost.com

Apmeklējiet vietni HomePage

3. SSD mākonis

SSD Cloud ir mākoņa pakalpojumu sniedzējs un piedāvā vairākus mākoņa pakalpojumus. Tā atrodas Orlando, Florida. Izmantojot savus mākoņa pakalpojumus, SSD mākonis palīdz pārvaldīt galveno infrastruktūru un sniegt tehnisko atbalstu.

SSD mākonis ir paredzēts, lai atbalstītu lielu ātrumu, apmēram 10 koncertus uz katra servera. Ar ātrumu SSD mākonis nodrošina arī uzticamus pakalpojumus ar 24/7 infrastruktūras uzraudzību. Pilnam tīklam ir lieki serveri, SAN, lai nodrošinātu augstu darbspējas laiku ar pašdziedinošo infrastruktūru.

Kā daļu no mitināšanas jums ir premium hostings, kas garantē 99,99% uptime. Plāni ir atbalstīti ar diennakts atbalstu, labu joslas platumu, e-pasta mitināšanu, bezmaksas pārsūtīšanu un FTP atbalstu. Augstākās klases hostings sākas ar USD 3,9 mēnesī.

Citas pieejamās mitināšanas iespējas ir mākoņa mitināšana, pašpārvaldīts VPS, pārvaldīts VPS, pašpārvaldīti veltīti serveri, pārvaldīti veltīti serveri, tālākpārdevēju mitināšana un SEO mitināšana. Katrā no tām ir daudzpusīgi plāni, kas ir draudzīgi budžetam. Turklāt katrs plāns nodrošina labu joslas platumu, krātuvi un darbības laiku.

Ir vairāki veidi, kā jūs varat sasniegt SSD mākoņa klientu atbalstu. To var sasniegt, izmantojot e-pastu, biļetes un tiešraides tērzēšanu. Palīdzības atbalsts satur vairākus ceļvežus un konsultācijas par dažādām tēmām, kas interesē mitināšanu.

Hostinga pakalpojumus papildina bezmaksas migrācija, bezmaksas pārsūtīšana, bezmaksas SSL sertifikāti, bezmaksas īpašs IP, bezmaksas vietņu veidotājs ar veidnēm un bezmaksas e-komercijas iepirkšanās ratiņi..

SSD mākonis

Apmeklējiet vietni HomePage

(Izmantojiet šo kupona kodu “HOSTINGPILL”, kas nodrošina 25% atkārtotas atlaides visiem koplietotajiem / tālākpārdevēju mitināšanas plāniem)

4. Sky Net mitināšana

Sky Net Hostings tika izveidots 2004. gadā ar domu saviem klientiem piedāvāt augstas klases tīmekļa mitināšanas pakalpojumus.

Viņu atšķirība ir integritāte, ar kuru viņi nodarbojas ar klientiem. Atšķirībā no citiem uzņēmumiem, viņi uzskata, ka viņu klientiem ir tiesības zināt, kā un kur viņu vietne tiek mitināta un apkalpota un kur nonāk viņu ieguldītā nauda.

Katru atsevišķu mitināšanas kontu neatkarīgi no tā, vai tas ir no viņu tīmekļa mitināšanas plāniem vai tālākpārdevēju tīmekļa mitināšanas vai virtuālajiem serveriem, pilnībā un 24–7 atbalsta neierobežoti labākie pieejamie datu centra procesi..

Viņiem ir aptuveni 9 gadu pieredze vairāku C klases IP mitināšanā. Viņi arī nodrošina garantētu 99,9% tīkla un servera darbības laiku SLA ar pilnīgu 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Viņi piedāvā garantiju, ka visas izmeklēšanas, kuras klienti iesniedz viņu tehniskajai nodaļai, tiks apstrādātas un atrisinātas stundas laikā pēc pieprasījuma saņemšanas..

Nebrīnieties, ja uzņēmums reaģē un atrisina mazāk nekā 15 minūtēs. Viņi arī nodrošina un katru dienu un katru nedēļu veic pilnīgu dublēšanas pakalpojumu katram hostinga kontam, kas atrodas viņu serverī.

skynethosting

Apmeklējiet vietni HomePage

5. Hostimuls

Vēl viena jauna mitināšanas platforma ir Hostimul, kas tika atklāta 2017. gadā. Tā kā mitināšanas platforma nodrošina jums vairākas funkcijas. Pamata līmenī Hostimul nodrošina dalītu mitināšanu, īpašu hostingu un Cloud VPS risinājumus. Pakalpojumos ietilpst 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Hostimul nodrošina 99,9% uptime garantiju. Serveri izmanto iepriekšēju infrastruktūras arhitektūru, lai uzturētu labu reakcijas laiku un nodrošinātu ievērojamu veiktspēju.

VPS un specializētie serveri izmanto CloudLinux, kas ir operētājsistēma, kas izstrādāta, lai nodrošinātu stabilāku mitināšanu.

Hostimul izmanto Litespeed tīmekļa serverus, kas nodrošina labu veiktspēju, ātrumu un drošību.

SSL ir pieejami vairāki plāni, kā arī anti-spam filtrs, ikdienas vīrusu skenēšana un DDoS aizsardzība. Hostimul nodrošina automātiskas datu dublējumkopijas katru dienu. Tam ir uzticamas un uz drošību balstītas funkcijas.

Plāni ir pieņemami un dod naudas vērtību. Koplietošanas hostings sākas ar USD 1,76 mēnesī par 12 mēnešu plānu. Hostimul atbalsta Linux, kā arī Windows VPS. Ar SSD krātuvi tas ir pilnībā konfigurējams. Tam ir arī atbalsts konteineru VPS, Storage VPS un Cloud VPS.

Hostimul ir labs pieejamo hostinga iespēju komplekts ar lielāku CPU un krātuvi. Tas atkal ir pilnībā konfigurējams.

Hostimul ir labas klientu atbalsta iespējas ar tiešraides tērzēšanu, e-pasta atbalstu, instrukciju videoklipiem, FAQ un īpašām konsultācijām.

hostimul reklāmkarogs

Apmeklējiet vietni HomePage

6. Yourlasthost.com

Yourlasthost ir salīdzinoši jauna mitināšanas platforma, un tā pirmo reizi tika uzsākta 2016. gada janvārī. Viņiem ir vairāki serveri, kas izvietoti dažādās vietās, un līdz šim datumam ir vairāk nekā 7000 serveru, kas atbalsta vairāk nekā 50000 mitinātas vietnes..

Yourlasthost nodrošina tīmekļa mitināšanu, VPS, speciālus serverus, tālākpārdevēju mitināšanu un hibrīda serverus. Tie nodrošina gandrīz 100% uptime. Viņu atzinībā Yourlasthost atbalsta Windows, kā arī Linux balstītu mitināšanu.

Tie nodrošina atbalstu 24/7/365 un drošības uzraudzību. Infrastruktūra ir izstrādāta, lai uzturētu lieku un tūlītēju dublēšanu, kas arī nodrošina 100% tīkla darbspējas SLA uzturēšanu.

Yourlasthost katru dienu uztur tiešsaistes dublējumu un nodrošina bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojumus. Tie nodrošina 90 dienu naudas atdošanas garantiju.

Hostinga pakalpojumi izmanto LiteSpeed ​​serverus, lai nodrošinātu lielu ātrumu, un tiem ir pievienotas labas datu bāzes atbalstītas funkcijas, PHP un e-pasta mitināšana.

Vidēji Yourlasthost jebkuram vaicājumam prasa 30 minūšu izšķirtspējas laiku. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, un to var sasniegt pa tālruni, tiešraidē vai izmantojot biļetes.

Izmantojot šīs funkcijas, Yourlasthost atbalsta viena klikšķa instalēšanu, izmantojot Softaculous, nodrošinot piekļuvi vairāk nekā 100 lietojumprogrammām. Viņiem ir vairākas drošības iespējotas funkcijas ar tīkla slāņa ielaušanās atklāšanas sistēmu, servera sacietēšanu un joslas platuma inteliģentu maršrutēšanu.
tavs spogulis

Apmeklējiet vietni HomePage

7. Host IT Smart

Šo hostinga uzņēmumu 2012. gadā uzsāka Kartiks Mehta, un tam ir vairāk nekā 100 000 klientu visā pasaulē.

Viņi piedāvā tādus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus kā Linux Hostings, WordPress Hostings, Java Hostings, Windows Hostings utt. Ar 24/7 tērzēšanu, kā arī telefonisko atbalstu. Līdztekus tie piedāvā arī 99,9% garantiju.

Viņiem ir lēti tīmekļa mitināšanas plāni, jo cenas ir pieejamas un nodrošina 30 dienu naudas atgriešanas garantiju. Tas ļaus jums pieprasīt atmaksu pirms 30 dienām pēc pirkuma veikšanas.

Viņi nav ierobežojuši diska vietas izmantošanu, domēnu skaitu, kā arī e-pasta kontu skaitu. Tas nozīmē, ka varat uzglabāt jebkura veida saturu, neuztraucoties par diska vietas patēriņu.

Host IT Smart piedāvā tādus drošības rīkus kā e-pasta šifrēšana, SSL sertifikāti, SSL drošie serveri, ugunsmūra aizsardzība utt. Viņu vietne sastāv no emuāru sadaļas, kā arī FAQ sadaļas.

Host IT Smart

8. Mazs apelsīns

Kopš 2003. gada Mazais Apelsīns vienmēr tiek saukts par izcilāko ekspertu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu un tika dibināts Atlantā. Ir zināms, ka šī kompānija rada kaut ko maģisku; viņiem ir neizpausta, slepena recepte, kā attīstīt delikātu vietņu mitināšanu.

Lieki piebilst, ka viņi pilnībā apzinās, kas nepieciešams, lai būtu ekspertu tīmekļa mitinātājs.

Papildu pakalpojumi, ko viņi piedāvā, ir – dalīta mitināšana, biznesa mitināšana, mākoņa VPS, tīmekļa dizaina pakalpojumi, vietņu veidotājs un pārvaldīts klementīns.

Tas, kas uzņēmumu nostāda augstāk par pārējām laika nišām, ir tā pārliecība. Mazs apelsīns netic un nesniedz nekāda veida “neierobežotus plānus”, jo viņiem šķiet, ka klientu vēlmju un prasību izpilde prasa dārgus jauninājumus.

Viņi uzskata, ka klientam ir jāmaksā par pakalpojumu, kuru viņš vēlas un vajag. Loģiski!

mazs oranžs

9. 34sp

34SP.com ir Apvienotajā Karalistē bāzēts tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas dibināts 2000. gadā. Tas tika izveidots, paturot prātā ideju aizpildīt plaisu starp augstākās klases hostinga pakalpojumiem un saprātīgām cenām..

Sākot ar saprātīgu cenu vietņu mitināšanas plāniem un beidzot ar VPS tīmekļa mitināšanu, domēna vārda reģistrāciju un īpašiem mitināšanas pakalpojumiem, 34sp piedāvā jums katru lietu un arī par kabatai draudzīgām cenām.

Viņi arī piedāvā pielāgotus produktus visu veidu tīmekļa vietņu mitināšanas vajadzībām.

Viņi piedāvā daudzveidīgu izvēli, no kuras jūs varat izvēlēties, kad meklējat profesionālus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Pie 34sp jūs atklāsiet pakalpojumu iespējas, sākot no īpaši izveidotiem tīmekļa serveriem un beidzot ar koplietošanas hostinga paketēm.

Viņu augstākās klases tehniskā atbalsta komanda ir nevainojamas tehnisko zināšanu apvienošanas rezultāts ar atsaucīgu personālu un uzticamu vadību.

Viņu galvenie biroji un datu centri atrodas Centrālajā Mančestrā (Anglijā) un Londonas centrā (Anglijā)..

Viņu datu centri ir iestrēguši ar tehnisko personālu, lai pārliecinātos, ka tehniskā informācija, mehānismi, funkcijas un apkopes darbības tiek uzturētas augstā līmenī..

34SP

10. LCN

Viņiem ir dibināta 2000. gada februārī, un tiem ir vairāk nekā 180 000 apmierinātu klientu Lielbritānijā. Viņiem ir datu centrs arī Lielbritānijā.

Viņu saistības ar pakalpojumu ir ārkārtas, atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas pārdod diska vietu, e-pasta kastītes un joslas platumu.

Vietnē Icn.com ir zināms, ka viņi pārdod savu pakalpojumu. Icn.com apkalpošanas nodaļu veido apmācīti un kvalificēti darbinieki, kurus pilnībā apmācījis pats uzņēmums un kuriem ir padziļinātas zināšanas visās klienta tīmekļa mitināšanas daļās. konts.

Viņi piešķir kalpošanu savai pirmajai prioritātei, un tieši tas viņiem ir zināms. Faktiski ir zināms, ka Icn.com izpildvaras komandas locekļi tieši atbild uz klientu apkalpošanas zvaniem.

Tas atspoguļo viņu sniegto pakalpojumu kvalitāti un ātrumu.

LCN.com

Tas, kas viņus atšķir, ir viņu vēlme piedāvāt personīgu atbalstu katram klientam, un viņi ir vairāk nekā gatavi palīdzēt ikvienam, kurš vēlas uzsākt projektu, vai ikvienam, kurš vēlas attīstības padomus.

Šī ir viņu galvenā koncepcija, kurai trūkst daudzu lielu web hostinga uzņēmumu.

Viņi arī nodrošina pierakstīšanās kuponus Hosting Pill lasītājiem. Ikviens jauns lietotājs, kurš reģistrējas, saņems 60% atlaidi, ja izrakstīšanās laikā piemēro reklāmas kodu “HostingPill”..

Tīmekļa mitināšanas uzņēmumu salīdzinājums

Web mitināšanas kompānijas
Diska vieta
Joslas platums
Bezmaksas domēns
Cena
WebHostFace
Dalīts hostings
30 GBNeierobežots0,69 USD / mēn
Ātra tīmekļa mitinātāja
Vērtību plāns
50 GBNeierobežots2,95 USD / mēn
SSD mākonis
Premium hostings
3 GB30 GB3,9 USD / mēn
Skynet mitināšana
ASV mitināšana
2 GB100 GB1,95 USD / mēn
Hostimuls
Dalīts hostings
5 GBNeierobežots2,07 USD / mēn
Tavs spoks
Dalīts hostings
50 GB1500 GB platīns7,95 USD / mēn
Host IT Smart
Dalīts hostings
NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots1,5 USD mēnesī
Mazs apelsīns
Starta plāns
40 GB600 GB20,00 USD / mēn
34sp
Profesionāls hostings
5 GBNeierobežots£ 5,95 / mēn
LCN
Sākuma plāns
5 GBNeierobežots2,92 USD / mēn

Secinājums:

Tāpēc nākamreiz, kad domājat par savas vietnes mitināšanu vai pāreju uz jaunu pakalpojumu sniedzēju, iepriekš minētie mitināšanas uzņēmumi tiešām ir pelnījuši iespēju iegūt jūsu biznesu. Zemāk dariet man zināmu, kuru meklējat.

Veiksmi un laimīgu mitināšanu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map