10 labākie vietņu veidotāji Mac datoriem (Nr. 1 ir pārsteidzošs)

MacOS ir otrā visbiežāk izmantotā operētājsistēma pēc Microsoft Windows. Sākotnēji to uzsāka 2001. gadā Apple Inc. Gadu gaitā MacOS tika pilnveidots un ir uzsākti vairāki atjauninājumi.


MacOS lietotāji tomēr piekristu, ka tādu lietotāja saskarņu izveide, kas ir ārpus karkasa, MacOS būtu grūts uzdevums. Tātad, ja jūs pilnībā esat atkarīgs no MacOS, lai izveidotu savu vietni, iespējams, nāksies pārdomāt.

MacOS patiešām atbalsta pamata vietņu veidošanu, tomēr, runājot par liela mēroga uzņēmumu līmeņa vietnēm, tam būtu nepieciešams kaut kas papildu.

MacOS ar visu savu saskarni, augstākās klases dizainu un drošību nebūt nav pilnīgi ideāla vietņu veidošanas platforma.

Jā, es runāju par vietņu veidotājiem. Vietņu veidotāji palīdz jums nemanāmi izveidot vizuāli pievilcīgas vietnes ar vismazākajām pūlēm.

Tomēr, vai jūs zinājāt, ka ir arī īpaši MacOS paredzētu vietņu veidotāji?

Izmantojot šādus MacOS vietņu veidotājus, varat atpūsties un izveidot lielisku vietni.

Paveicot daudz pētījumu par vietņu veidotājiem MacOS, esmu atradis 10 labākos MacOS vietņu veidotājus. Šeit es parādīšu katru no šīm iespējām ar detalizētu informāciju.

hostinga tableteTop 10 vietņu veidotāji MacOS

 1. Web plūsma (Mana izlase)
 2. GoCentral
 3. Mobirise
 4. uCraft
 5. Realmac
 6. Džimdo
 7. Dzirkstele
 8. Pinegrow
 9. Blocsapp
 10. EverWeb

1. Web plūsma (Mana izlase)

Web plūsmas reklāmkarogs

Webflow ir spēcīgs vietņu veidotājs. Ja esat MacOS lietotājs un meklējat sarežģītas vietnes izveidi, Webflow sniedz jums labu iespēju sarakstu.

Webflow piedāvā arī bezmaksas plānu. Bezmaksas plāns nodrošina pamata funkcijas. Web plūsma nodrošina pieturvietu vidi, kurā vispirms varat pārbaudīt izmaiņas pirms aktivizēšanas.

Iespējas:

Web plūsma ir aprīkota ar funkcijām, un tā noteikti nav vienkārša vietņu veidotāja vilkšana un nomešana. Izmantojot MacOS, izmantojot Webflow vietņu veidotāju, jūs varat izveidot UI bagātas un vizuāli pievilcīgas vietnes.

Kaut arī Webflow ir pilnībā reaģējošs dizains, tas arī nodrošina elastību, lai atļautu koda rediģēšanu vai semantiskā koda rakstīšanu.

Web plūsma nodrošina tādas funkcijas kā ritināšanas efektus, animācijas un robustu redaktoru, kas var pielāgot katru vietnes sastāvdaļu.

Web plūsmas funkcijas

Ja apsverat tiešsaistes veikala izveidošanu, Webflow ļoti labi iekļauj tiešsaistes veikala funkcijas.

Plāni un cenas:

Izmantojot Webflow, varat izmantot viņu bezmaksas plānu gadījumam, ja meklējat galvenās vietņu izstrādes funkcijas.

Apmaksāts plāns sākas ar USD 16 mēnesī un sniedz virkni funkciju.

Web plūsmas plāni

Apmaksātie plāni ir lieliski izstrādāti e-komercijas attīstībai. Webflow atbalsta vairāk nekā 100 reaģējošas veidnes un nodrošina Google Fonts, jūsu pielāgotus fontus, atkārtoti lietojamus simbolus un citas tīmekļa vietnes dizaina funkcijas..

Web plūsmas plusi:

 • Funkcijām bagāta MacOS vietņu projektēšana
 • Labs klientu atbalsts
 • Labs e-komercijas atbalsts
 • Atbalsta pamata līmeņa līmeņa pielāgojumus

Web plūsmas mīnusi:

 • Iesācējiem Webflow ir strauja mācīšanās līkne

Izmēģiniet Webflow bez maksas

2. GoCentral

GoCentral reklāmkarogs

GoCentral ir populārs vietnes GoDaddy veidotājs. Tā kā ir milzīgs klientu loks, nav otrās domas par to, kāpēc tas ir pievienots šajā MacOS vietņu veidotāju sarakstā.

GoCentral ir savietojams ar dažādām platformām, un nekādā veidā GoDaddy nebūtu palaidis garām MacOS. Vietnes veidošanas vienkāršība ar GoCentral ir liels atvieglojums MacOS lietotājiem.

Iespējas:

GoCentral nodrošina 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu izmēģināt tā funkcijas operētājsistēmai MacOS. Veidnes ir pilnībā reaģējošas uz mobilajām ierīcēm un darbosies ar dažādām Apple ierīču izšķirtspējām.

GoCentral ir viegli izmantot, un tas ir vienlīdz labs vietnēm, kā arī tiešsaistes veikaliem.

GoCentral iespējas

Veidnes, motīvu un krāsu shēmas izvēle ir vilkšanas un nomešanas jautājums. Jūs varat pielāgot savu vietni ar dažiem klikšķiem.

Balstoties uz jūsu plānu, varat izmantot arī citas GoCentral priekšrocības, piemēram, SEO, sociālo mediju integrāciju, e-pasta mārketingu.

Ja jūs meklējat tiešsaistes veikala funkcijas, tad GoCentral ir elastīgi maksājumi, ērta vietnes pārvaldība, konfigurējama piegāde, atlaides, krājumu pārvaldība.

Kopumā tas nodrošina visas pamata funkcijas, kas var ātri palīdzēt attīstīt vietni gadījumā, ja izmantojat MacOS.

Plāni un cenas:

Kamēr GoCentral izskatās pievilcīgi, cik labas ir vietņu veidotāju cenas? Sākumā GoCentral ir 4 plāni.

GoCentral plāni

Visvienkāršākie plāni sākas ar USD 5,99 mēnesī un ietver vietņu mitināšanu un SSL. Jums ir augstākas klases plāni, kas nodrošina uzlabotas funkcijas.

Gadījumā, ja jūs īpaši vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, varat izvēlēties tiešsaistes veikala plānu, kura cena ir USD 29,99 mēnesī.

Plusi par GoCentral:

 • Atbalsta aptuveni 300 tēmas un veidnes
 • Nodrošina bezmaksas izmēģinājumu
 • Labs klientu atbalsts ar iebūvēto zināšanu bāzi
 • Ērti lietojams projektēšanai un mājas lapas izveidošanai

Mīnusi GoCentral:

 • Vietnes veidotājā ir pārāk pamata iespējas
 • Tiešsaistes veikala ēkas plāns ir dārgs

Izmēģiniet GoCentral bez maksas

3. Mobirise

Mobirise reklāmkarogs

Mobirise vietņu veidotājs ir Mobirise izstrādāts bezmaksas programmatūras risinājums. Tas ir vienkārši lietojams, velciet un nometiet veidotāju.

Mobirise atbalsta Windows, Android un arī MacOS. Ar nulles kodēšanas centieniem Mobirise ir ārkārtīgi vienkāršs. Lai būtu papildu funkcijas, varat iegādāties paplašinājumus.

Iespējas:

Šis ir bezsaistes rīks vietnes izveidošanai un ir ideāls rīks lietotājiem, kuriem nav tehnisko zināšanu. Mobirise ir pilnīgi bezmaksas komerciālai lietošanai.

Mobirise piedāvā vairāk nekā 1800 veidņu un vietņu bloku kombināciju. Tam ir viegli lietojams interfeiss, un tajā ir iekļautas jaunākās tīmekļa vietņu veidošanas metodes.

Katru bloku var pielāgot, un tam nav nepieciešami nekādi kodēšanas centieni. Tikpat vienkārši ir pievienot arī attēlu slīdņus, google kartes, video fonu, kontaktu formas, mainīt krāsu motīvus.

Mobirise funkcijas

Mobirise piedāvā mobilās izvēlnes, vairāk nekā 800 Google fontus, tīklam gatavas ikonas, kopīgošanas pogas, plašu attēlu galeriju. Mobirise ir pilnībā atsaucīga un var palīdzēt uzlabot jūsu reitingu.

Plāni un cenas:

Ir pārsteidzoši zināt, ka Mobirise nodrošina tik daudz intuitīvu funkciju ar nulles kodēšanu. Tātad, vai Mobirise cena ir dārga, lai nodrošinātu tik daudz funkciju?

Labās ziņas ir tādas, ka lielāko daļu no tām varat izmantot bez maksas. Ja jums ir vajadzīgas labākas tēmas, varat izvēlēties piemaksu un izvēlēties vietņu veidotāju komplektu par USD 149.

Mobirise plāni

Tomēr, ja jūtat, ka jums, iespējams, nav vajadzīgas visas šīs veidnes, bet meklējat noteiktu nišu, varat izvēlēties arī kādu no viņu pielāgotajiem plāniem.

Jūs varat izvēlēties kādu no viņu AMP (paātrinātajām mobilajām lapām), kura cena ir 39 USD. Izmantojot pieejamo cenu, tā ir laba izvēle MacOS.

Plusus no Mobirise:

 • Šis ir bezsaistes rīks un ir bez maksas
 • Viegli lietojams bez kodēšanas prasības
 • Bagātīga izvēle veidnēm un blokiem
 • Labs paplašinājumu un pielāgošanas atbalsts

Mīnusi Mobirise:

 • Jūsu vietnes un domēna vārda mitināšanu neveic Mobirise
 • Zems klientu atbalsta līmenis
 • Nav piemērots e-komercijas vietnēm

4. uCraft

uCraft reklāmkarogs

uCraft ir vēl viens bezmaksas vietņu veidotājs, kas pieejams MacOS. Tas arī nodrošina 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu citiem premium plāniem.

uCraft ir vienkārši lietojams vietņu veidotājs un nodrošina vairākas intuitīvas funkcijas. Tas ir viens no galvenajiem

iemeslu dēļ tas ir piemērots vietņu veidotājs MacOS.

Iespējas:

uCraft ļauj bez maksas izveidot savienojumu ar esošo domēnu. Izmantojot bezmaksas plānu, jūs varat izmantot vietņu veidotāja pamatfunkcijas.

Šeit jūs varat pielāgot pamatelementus, veikt izmaiņas krāsu shēmās, SEO atbalstu un Google analytics atbalstu.

uCraft ir laba veidņu kolekcija, kuras var iekļaut MacOS, un nav nepieciešami kodēšanas centieni. Tas ir vienlīdz labi e-komercijas veidošanai.

uCraft funkcijas

uCraft nodrošina mobilas reaģējošas veidnes un palīdz labāk novērtēt meklēšanu. Papildus tam, uCraft ir spēcīgs integrācijas atbalsts projektēšanai, analītikai, mārketingam un līdzīgām funkcijām.

Plāni un cenas:

uCraft ir viens no MacOS tīmekļa vietņu veidotājiem par pieejamu cenu, pateicoties tā bezmaksas plānam. Bezmaksas plāns nodrošina pamata vietņu izveides iespējas.

Ja izvēlaties kādu apmaksātu plānu, plāns sākas ar USD 10 mēnesī. Plāni ir atsevišķi pieejami tiešsaistes veikala izveidošanai.

uCraft plāni

Apmaksātajos plānos ir iekļauts bezmaksas pielāgotais domēns.

Plusi par uCraft:

 • Nodrošina pamata bezmaksas plānu
 • Pieejami iebūvētie drošības elementi
 • Ērti lietot un sākt
 • Nodrošina papildu rīkus SEO, mārketingam

Mīnusi uCraft:

 • Mazāk veidņu, bet pakāpeniski palielinās
 • Nav piemērots ļoti sarežģītai mājas lapu izstrādei

Izmēģiniet Ucraft bez maksas

5. Realmac

Realmac reklāmkarogs

Realmac Rapid Weaver 8 ir paredzēts MacOS vietņu veidotājs. Tas ir spēcīgs un viegli lietojams rīks vietņu izveidošanai.

Ar savu nevainojamo funkciju sajaukumu Realmac ir labs vietņu veidotājs MacOS ar labu UI dizaina kombināciju.

Iespējas:

Realmac piedāvā perfekti mobilu vietņu dizainu. Izmantojot MacOS, varat izveidot gandrīz jebko, izmantojot to bez kodēšanas.

Realmac nodrošina labu motīvu kolekciju, kā arī pieejamo trešo pušu motīvus. Realmac ietver tādas funkcijas kā pārlūka saderība, SEO, koda ievadīšana, automātiskā navigācija un daudzas citas noderīgas funkcijas.

Realmac funkcijas

Viena no Realmac priekšrocībām ir tā, ka jūs varat strādāt bezsaistē. Realmac ir ideāls risinājums statiskas tīmekļa vietnes un uz PHP balstītu vietņu izveidošanai.

Realmac interfeiss

Tas ir pilnībā savietojams ar Mojave jaunāko Apple izlaidumu. Ātrais audējs nodrošina vairāk nekā 1500 papildinājumu.

Plāni un cenas:

Realmac patiešām piedāvā vairākas intuitīvas iespējas, un tas ir pilnībā paredzēts MacOS ierīcēm. Tātad, vai tas nozīmē, ka Realmac ir dārga?

Nu, ja jūs izmantojat tikai vienu ierīci, tas ir nedaudz dārgi.

Jūs varat lejupielādēt viņu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Šeit ir pieejami atsevišķi plāni. Tomēr jums ir jāmaksā par licenci, kas pieejama Rapid audējam.

Licenci var izmantot ne vairāk kā 5 Mac ierīcēs. Tas maksā apmēram 99 USD.

Plusi no Realmac:

 • Labs rīks vietņu veidošanai MacOS
 • Laba tēmu un veidņu kolekcija
 • Atbalsta vairākus papildinājumus
 • Var strādāt bezsaistē

Mīnusi Realmac:

 • Licence ir dārga

Lejupielādējiet Realmac bez maksas

6. Džimdo

jimdo mājas lapa

Jimdo ir vietņu veidotājs, kas vienlīdz labi darbojas arī MacOS. Tās jaudīgās pielāgošanas un elastība ir veids, kā iet.

Jimdo smalkās funkcijas, kas nav pārāk sarežģītas, padarot to par perfektu izmēģināt vietņu veidotāju MacOS.

Jimdo vietņu veidotājs ir viens no labākajiem diapazonā un nepārslogo lietotāju ar pārāk lielu sarežģītību.

Iespējas:

Jimdo ir vairāk populārs ar labi nodalītām tēmām un veidņu iespējām. Tam ir bezmaksas plāns.

Izmantojot to, jūs varat ātri izveidot vietnes, un to ir ļoti vienkārši izmantot. Redaktors ir pilnveidots un strukturēts, palīdzot jums izveidot labākas vietnes.

SEO, sociālo mediju integrācija, e-komercijas atbalsts, mobilais reaģējošs dizains, HTTPS drošība ir dažas no funkcijām, kas ir viegli pieejamas.

Plāni un cenas:

Izmantojot Jimdo, jūs varat izveidot pamata vietni bez maksas. Tomēr, lai attīstītu modernākas funkcijas un attīstītu e-komerciju, jums jāizmanto viens no apmaksātajiem plāniem.Džimdo plāns

Izmantojot jebkuru apmaksātu plānu, jūs pirmo gadu iegūstat bezmaksas domēnu. Hostings ir iekļauts plānā, kas ir papildu priekšrocība.

Jimdo plusi:

 • Ērti lietot un sākt
 • Atbalsta vienkāršu redaktoru ar vilkšanu un nomešanu, kā arī kodēšanas redaktoru
 • Iebūvēts LogoMaker zīmolu logotipu projektēšanai
 • Biznesa saraksts & Juridiska teksta ģenerators labākai indeksēšanai & GDPR atbilstība
 • Laba zināšanu bāze / FAQ sadaļa

Mīnusi Jimdo:

 • Ierobežotas e-komercijas iespējas
 • Veidņu elastība ir ierobežota, izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru.
 • Nav tiešsaistes tērzēšanas atbalsta

Sāciet darbu ar Jimdo

7. Dzirkstele

Dzirksteles reklāmkarogsDzirkstele intuitīvi ļauj jums izveidot vizuāli pievilcīgas vietnes, un tā ir laba izvēle MacOS. Sparkle koncentrējas uz augstas veiktspējas vietņu veidošanu.

Lai arī Sparkle ir labs dizains, ir arī viegli sākt lietot Sparkle. To var lejupielādēt un izmantot. Atkal bezsaistes rīks.

Iespējas:

Dzirkstele padara vietnes izveidi vieglu pat iesācējiem. Tas labi darbojas ar Mac lietotni un nodrošina iebūvētās SEO funkcijas.

Vietne, kas izstrādāta, izmantojot Sparkle, tiek ātri ielādēta, un tā ir optimizēta meklētājprogrammām. Tam ir funkcijas, kas ļauj dalīties sociālajā tīklā, un trešo personu integrācija e-komercijas vietņu izstrādē.

Dzirksteles īpašības

Sparkle vairāk koncentrējas uz Mac ierīcēm un lieliski darbojas ar jaunāko MacOS versiju. Tas atbalsta jaunākās programmatūras un aparatūras funkcijas, piemēram, Dark Mode, Touch Bar.

Plāni un cenas:

Jūs varat lejupielādēt Sparkle bez maksas un sākt izmantot tā pamatfunkcijas. Uzlabotām funkcijām jūs varat izvēlēties kādu no tā plāniem.

Bezmaksas Sparkle versija atbalsta 3 lapas un nodrošina Sparkle zīmolu.

Dzirksteles plāni

Ja jums vajadzēs vairāk licenču, varat to iegūt, sazinoties ar viņu atbalstu.

Dzirksteles plusi:

 • Paredzēts īpaši MacOS
 • Intuitīvas veidnes
 • Nodrošina pamata vietņu veidošanas iespējas

Mīnusi Sparkle:

 • Zems klientu atbalsta līmenis
 • Atbalsta pamata vietņu izveidi

8. Priede

Pinegrow reklāmkarogs

Pinegrow ir darbvirsmas vietņu veidotājs, kas nodrošina plašu koda rediģēšanu. Lai gan tas atbalsta Windows, Linux, Pinegrow atbalsta arī MacOS.

Pinegrow ir rīks, kas ļauj jums izveidot optimizētas vietnes un ļauj vietņu projektēšanā un izveidē izmantot vairākus viedus komponentus.

Iespējas:

Pinegrow ir viedais vietņu veidotājs, kas atbalsta vietņu izveidi un vilkšanu. Jūs varat rediģēt atsevišķus elementus.

Izmantojot Pinegrow, jūs varat arī rediģēt kodu. Pinegrow var viegli integrēt ar citiem vietņu izstrādes rīkiem.

Pinegrow iezīmes

Bezmaksas izmēģinājums nodrošina visas funkcijas. Izmantojot Pinegrow, varat viegli rediģēt CSS, SASS, LESS komponentus.

Plāni un cenas:

Pinegrow nodrošina bezmaksas izmēģinājumu, kurā varat pārbaudīt lielāko daļu tā funkciju. Turklāt tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Pinegrow ir 3 plāni ar pamatplānu, sākot no 49 USD par licenci.

Pinegrow plāni

1 gadu jūs saņemtu bezmaksas atjauninājumus. Ievietojiet pirmo gadu, vai nu varat turpināt izmantot pašreizējo versiju, vai arī atjaunot to, lai saņemtu atjauninājumus.

Proskopa plusi:

 • Atbalsta vairākas lietojumprogrammas, piemēram, Bootstrap, Foundation un WordPress
 • Labas rediģēšanas un tehniskās iespējas
 • Būtiskas rediģēšanas funkcijas, lai izveidotu vizuāli iespaidīgu vietni
 • Tiek atbalstīts priekšskatījums reāllaikā

Mīnusi Pinegrow:

 • Komplekss iesācējiem
 • Nav piemērots e-komercijas veidošanai

9. Blocsapp

Blocs reklāmkarogs

Blocs ir pilnībā ekskluzīvs vietņu veidotājs MacOS. Tas ļauj jums izveidot vizuāli pievilcīgas un atsaucīgas vietnes jūsu Mac ierīcei.

Jūs varat to izmēģināt bez maksas. Blokiem nav nepieciešama kodēšana. Tas dod jums iepriekš noteiktas sadaļas, padarot tīmekļa vietņu izveidi vieglāku.

Iespējas:

Bloki ļauj ērti izveidot vietnes, kurām ir pievilcīgs izskats un izjūta. Tam ir iebūvēts atbalsts ritinājumiem, animācijai un vizuālajām funkcijām.

Bloku funkcijas

Iepriekš izveidotais izkārtojums ļauj blokiem viegli pārvaldīt dažādas sadaļas. To nodrošina Bootstrap 4 tīmekļa dizaina ietvars.

Bloku galvenās iezīmes

Blokus var nemanāmi integrēt ar CMS. Tas darbojas bezsaistē un vietnes uzlabošanai izmanto vietnes karti. Izmantojot blokus, jūs varat izveidot neierobežotu skaitu tīmekļa vietņu bez ierobežojumiem.

Plāni un cenas:

Blokus varat izmēģināt bez maksas. Vienu Blocs licenci var izmantot vairāk nekā 2 ierīcēs. Blokus 2 var iegādāties par 99,99 USD.

Bloku plāni

Bloki 3 izmanto Bootstrap 4 sistēmu. Ja jums ir derīga 2. bloka licence, varat to jebkurā laikā jaunināt uz 3. bloku.

Blokus 3 var iegādāties arī par USD 117,99.

Plusi blokos:

 • Elastīgs un ērti lietojams
 • Savietojams ar CMS platformām
 • Labs klientu atbalsts
 • Reaģējoša projektēšana

Bloku mīnusi:

 • Dārga cena
 • Ierobežojošas rediģēšanas iespējas

10. EverWeb

EverWeb reklāmkarogs

EverWeb atkal ir vietņu veidotājs, kas rūpējas par MacOS lietotājiem. EverWeb ir vairākas intuitīvas funkcijas, kas īpaši paredzētas MacOS.

Šis ir viens no populārajiem MacOS vietņu veidotājiem, kam ir daudz noderīgu vietņu veidošanas funkciju.

Iespējas:

Ja mēs runājam par funkcijām, tad EverWeb nodrošina vairākas intuitīvas funkcijas, kas īpaši paredzētas MacOS tīmekļa dizaineriem.

EverWeb iespējas

Jūs varat viegli izveidot pilnīgi atsaucīgu vietni. EverWeb nodrošina iebūvētu emuāru veidošanas iespēju.

Izmantojot EverWeb vietņu veidotāju, jūs varat izveidot neierobežotas vietnes bez ierobežojumiem. Tas ir apvienots ar labu tēmu kolekciju, fotoattēliem ar fotoattēliem, animācijas efektiem, sociālo mediju integrāciju, iebūvētu SEO.

EverWeb interfeiss

EverWeb ir vienlīdz labs klientu atbalsts.

Plāni un cenas:

EverWeb var izmantot bezsaistē. To var lejupielādēt bez maksas. Varat arī iegādāties licenci, lai izpētītu visas EverWeb funkcijas.

Plāniem ir 60 dienu naudas atdošanas garantija. Kopumā ir 3 plāni.

EverWeb plāni

Plāni atbalsta arī mitināšanu.

Priekšrocības no EverWeb:

 • Laba tēmu un fotogrāfiju kolekcija
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Augstas drošības funkcijas
 • Vairākas intuitīvas funkcijas, kas paredzētas MacOS

EverWeb mīnusi:

 • EverWeb nodrošina vairākas funkcijas, tomēr ir dārgs

Kurš ir labākais Mac vietņu veidotājs ?:

Vārds
Klientu atbalsts
Lietošanas ērtums
Izmaksas (mēnesī)
Web plūsma★★★★★★★★12 USD – 36 USD Apmeklējuma plāns
GoCentral★★★★★★★★★★5,99 USD – 29,99 USD Apmeklējuma plāns
Mobirise★★★★★★99 USD Apmeklējuma plāns
uCraft★★★★★★★★No 10 līdz 39 ASV dolāriem Apmeklējuma plāns
Realmac★★★★★★★★99 USD Apmeklējuma plāns
Džimdo★★★★★★★No 4 līdz 39 USD Apmeklējuma plāns
Dzirkstele★★★★★★★29 USD – 199 USD
Pinegrow★★★★★★★49 USD – 149 USD
Blocsapp★★★★★★★★USD 99,99
EverWeb★★★★★★★★79,95 USD – 199,75 USD

Ja jūs kādreiz domājāt, kā jūs varētu izveidot vizuāli pievilcīgas vietnes MacOS, tas ir mīts.

Iepriekš minētie MacOS vietņu veidotāji noteikti pierāda, ka MacOS vietņu dizains ir vismazākais izaicinājums.

Šeit es esmu sniedzis informāciju par vietņu veidotājiem, kas īpaši rūpējas par MacOS, un dažiem, kas darbojas citās platformās kopā ar MacOS.

Kopumā, ja man vajadzēja izvēlēties vienu, tad, nedomājot par otru, es izvēlētos Webflow.

Web plūsmai ir virkne funkciju, un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šī ir laba izvēle vietņu izveidošanai MacOS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map