15 labākās mūzikas vietnes iedvesmai (2020. gads)

Tātad, jūs esat nolēmis izveidot savu mūzikas vietni? Tas ir lieliski!! Kamēr jūs nolemjat izveidot savu mūzikas vietni, ir pamatjautājums, uz kuru ir jāatbild. Kur jūs gūstat idejas un iedvesmu savas mūzikas vietnes izveidošanai?


Mūzikas vietnes izveidošanai ir vajadzīga daudz radošuma, un, ja esat nolēmis to izdarīt pats, tad noteikti ir jāpalīdz rokām, lai gūtu iedvesmu, lai izveidotu šo pirmo mūzikas vietni..

Vai pastāv šādas vietnes, kas var sniegt jums iedvesmojošas idejas jūsu mūzikas vietnei?

Par laimi ir pāris šādu vietņu, kas var sniegt dažus jēdzienus jūsu mūzikas vietnei.

Turieties, kamēr par šo visu runāju sīkāk.

hostinga tablete15 labākās mūzikas vietnes iedvesmai

 1. Pharrell Williams
 2. Erika Nīlsena čellists
 3. Džo Maz
 4. Yaybrigade
 5. Henrizaiz
 6. Devotčka
 7. Auberive Music
 8. Pārmaiņu skaņa
 9. Odensesymfoni
 10. Artempivovarovs
 11. Wolfthemes
 12. Timdavisvocals
 13. Ansambļu sarakstes
 14. Aleksandrgadžijeva
 15. Anomālija

1. Pharrell Williams

Pharrellwilliams

Vietnē ir vairākas kartes, kas ir fanu projekti par mūziku. Noklikšķinot uz jebkuras fanu kartes, jūs varat pārbaudīt dizainu. Varat arī izveidot savu karti.

Unikālais dizains sniedz daudz iedvesmojošu ideju.

Navigācija

Atverot viņu galveno lapu, jūs pamanīsit, ka tai ir vienkārša ritināma navigācija. Tas ne tikai izskatās eleganti, bet arī ātri uzlūko. Tas ir labi nodalīts, pamatojoties uz žanru.

Vizuāli

Katras sekcijas izvietojums tiek veikts tā, lai visredzamākā reize tiktu novietota pašā augšpusē. Tas sākas ar Piedāvātā mūzika, kam seko dziesmu galerija. Tālāk sekoja mūzikas video un cita mūzika.

Galerija

Katrā sadaļā ir sava galerijas kolekcija. Katram no tiem ir sānu slīdņi, kas ļauj jums viegli izpētīt.

Viegli izmantot

Lapa ir ātri ielādējama un ērti lietojama. Jūs varat klausīties mūziku, kā arī skatīties videoklipus. Tas arī ļauj jums iegādāties, izmantojot iTunes. Apakšā jūs atradīsit sadaļu par citiem māksliniekiem, kas ir tieši saistīti ar atsauces vietni.

2. Erika Nīlsena čelliste

erikanielsenDažreiz visneparastākās lietas tiek slēptas parastās lietās. Vai jūs piekrītat? Tas ir tieši tas, ko piedāvā Erika Nīlsena vietne. Tā, iespējams, nav visaizraujošākā vietne šajā sarakstā, taču tā noteikti nodrošina to, ko vēlas.

Galvenā lapa ir vienkārša mākslinieka slaidrāde ar instrumentu, sociālās bildes & saites apakšā un sānjosla, kurā ir biogrāfija & kontakta detaļas. Vietne ātri kompensē to, ko tā zaudē vizuālās nojautas dēļ.

Navigācija

Sānjoslas izvēlne ir noteikts vietnes izcelums. Lai gan lielākajā daļā vietņu lapas augšpusē ir izvēlne, šī vietne ir pretrunā ar normu, jo pa kreisi ir sānjoslas izvēlne, lai ātri & ērta navigācija.

Vienkāršs izkārtojums

Mājas lapa ļauj jums uzzināt visu no pirmā acu uzmetiena. Tas ir īsi & vienkārši, neapdraudot vietu.

Koncerti & Notikumi

Šajā cilnē ir precīzi izveidots gaidāmo notikumu grafiks ar google maps atrašanās vietas saitēm.

Video & Diskogrāfija

Katram muzikālajam māksliniekam nepieciešama dzīvotspējīga diskogrāfija, lai parādītu savu talantu. Tādējādi šajā lapā ir youtube saites uz visiem mākslinieka muzikālajiem projektiem un izrādēm.

Vietne tika izveidota, izmantojot Bandzoogle motīvu.

Apmeklējiet vietni

3. Džo Maz

Džo Maz
Dīdžeji visu laiku ceļo. Tādējādi, ritinot Dj Džo Maza vietnes sākumlapu, tiek parādīts visu gaidāmo notikumu ceļvedis ar augšdaļu ar e-pasta biļetenu. Vietnei ir arī savs mūzikas atskaņotājs ar iestrādātu lejupielādes pogu.

Izņemot Spotify & Radio, visas saites ir iestatītas tā, lai tās atdalītu mākslinieka statiskos fona attēlus, taču gandrīz katrā lappusē būtu arī biļetenu forma.

Mājas lapa

Kā minēts iepriekš, galvenajā lapā ir ritināšanas funkcija, kas parāda ceļojuma vietu & datumi, kas nekavējoties piesaista jūsu uzmanību.

Biļetens

Tas var šķist sarežģīti, taču dizaineriem tā ir laba stratēģija pieminēt biļetenu katrā lapā kā reklāmas taktiku. Bet tas, protams, nenāk par izskalošanos glīta dizaina dēļ.

Mūzikas atskaņotājs

Noklikšķinot uz atskaņošanas pogas, mūzikas atskaņotājs automātiski atskaņo noteiktu dziesmu. Šī funkcija ir lielisks mūzikas producēšanas vietnes piemērs. Ja veidojat mūziku, pirmais, ko cilvēki vēlas apmeklēt jūsu vietnē, ir klausīties jūsu mūziku.

Lapas izkārtojums

Ir grūti pateikt, vai vietne pat pāriet uz citu lapu vai nē (tas noteikti notiek). Šķiet, ka visas lapas parādās vienas un tās pašas lapas augšpusē, jo ir neskaidrs fona izkārtojuma dizains, kas arī vietni padara daudz ātrāku.

Šī vietne tika izveidota arī, izmantojot Bandzoogle motīvu.

Apmeklējiet vietni

4. Yaybrigade

Yaybrigade

Atverot galveno lapu, tiek parādīts 2017. gada iecienītāko albumu saraksts. Numurēts un pievienots, pamatojoties uz divu autoru izvēli. Tas nodrošina mūzikas sarakstu.

Nokļūstot lapā, jūs redzēsit, ka lapa izskatās vienkārša, taču tai ir vairāki pielāgojumi.

Lūk, kas man par labu šķita.

 • Novatorisks vizuālais: atverot lapu, bez šaubām, jūs sapratīsit, ka tā ir vizuāli pievilcīga. Pirmkārt, jūs varat redzēt labi nodalītu sarakstu, ko var apskatīt kompaktdiska formā.
  YaybrigadeTo var apskatīt arī iekļaušanas formā. Jūs varat izvēlēties jebkuru skatu. Tajā iekļautas dziesmas vairāku gadu garumā, un katram gadam vizuālie attēli ir atšķirīgi.
 • Labi organizēts: lai gan galvenā lapa piedāvā mūzikas albumu sēriju. Tas neizskatās pārblīvēts un, šķiet, ir viegli orientējams.
 • Pielāgošana: tas ne tikai nodrošina pielāgojumus skatam, bet arī papildu pielāgojumus audio. Šīs iespējas ir novietotas apakšā. Tiklīdz jūs noklikšķiniet uz jebkuras no šīm opcijām, motīva krāsa mainās automātiski.
 • Klausīšanās iespējas: tas nodrošina vairākas mūzikas klausīšanās iespējas. Lai gan jūs varat klausīties lapā, varat arī klausīties to vietnē YouTube vai Spotify.

5. Henrisaisa

henrizaiz

Ielādējot lapu, tas prasa zināmu laiku; tomēr iekrāvējs, kas parāda iekraušanas procentus, padara to vieglu.

Šī ir vairāk nekā fanu lapa, kurā būtu redzamas arī sadaļas, kurās parādīta informācija par šoviem un notikumiem.

Katra sadaļa tiek izcelta, virzot kursoru.

Lūk, kas man par labu šķita.

 • Lapas izkārtojums: ielādējot lapu, jūs varēsit dzirdēt mūziku, kamēr ritināsit uz leju pa lapu. Izmantojot saliekamo sānu izvēlni, visu lapu izmanto, lai parādītu vairāk satura mazāk vietas.
 • Stils: lapa izmanto daudz minūtes stila elementu. Pirmkārt, tas sākas ar saliekamo galveno izvēlni. Katra sadaļa tiek izcelta, virzot kursoru.
 • Galerija: lapa satur dažādas vietas, kur var piekļūt mūzikai. Tam ir saite uz pilnīgu diskogrāfiju. Galerija ir uzskaitīta ar sīktēliem, un to ir viegli pārlūkot.
 • Ērta navigācija: pārvietojoties no augšas uz leju, navigācija ir vienkārša, un vienā lapā jūs iegūstat daudz informācijas. Tas gandrīz pats par sevi saprotams ar informāciju par tiešraidi, datumiem un galeriju. Galerijas var apskatīt Beatport.

6. Devotčka

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Devotčka

Šī ir vienkārša vietne, kurā nav daudz multivides satura. Šis ir labs piemērs, uz kuru atsaukties, ja nevēlaties izveidot vietni, kas bagāta ar plašsaziņas līdzekļiem.

Lai gan tas ir vienkārši, tomēr tas rada labu rezonansi par vietni.

Vienkāršs izkārtojums

Vietnei ir pievilcīgs izkārtojums ar daudz neuzkrītošu grafiku. Tam ir labi nodalīta izvēlne, un tajā ir viegli orientēties.

Tūres

Vietnē ir atsevišķa ekskursiju sadaļa, kurā var iegādāties biļetes.

Galerija

Galerijā ir saraksts ar visu mūziku, kuru var atskaņot vietnē. Ir vairākas iespējas, kuras izmantojot varat lejupielādēt vai atskaņot.

Pārdod preces

Vietnē ir atsevišķa sadaļa par precēm, kur varat iegādāties produktus.

7. Auberīvā mūzika

Auberive

Šī ir joslu vietne, un vietnes būtība ir diezgan skaidra no viņu multivides grafikas.

Tīmekļa vietnē ir ļoti maz izmantoto aprakstu, jo lielākā daļa skaņdarbu ir acīmredzami to vizuālajos attēlos. Tas gandrīz rada sajūtu, ka apmeklējat tiešraidi.

Spēcīga grafika

Visa vietne ir piepildīta ar multivides saturu, un fonā ir grafika. Vietne ir veidota tā, lai lietotājiem būtu ērti izmēģināt dažādu mūziku, uzturoties vietnē.

Tūrisma informācija

Īpašā sadaļā parādīta visa informācija par ekskursiju un lietotāji var klausīties mūzikas paraugus, atrodoties ceļā.

Vairāki varianti

Vietnē ir automātiskā atskaņošana, kuru vajadzības gadījumā var izslēgt. Bez tam jūs varat dzirdēt mūziku dažādos kanālos.

Sānu ritināšana

Lai pārlūkotu dažādas mūzikas galerijas, tam ir sānu ritināšana. To ir viegli izmantot, un tajā pašā laikā tas atšķiras no vairuma parasto vietņu.

8. Pārmaiņu skaņa

pārmaiņu skaņa

Lapa tiek ātri ielādēta, lai nodrošinātu pilnīgu vietnes ceļojumu. Pēc noklusējuma, ievadot mūzikas atskaņošanu, kuru vajadzības gadījumā var izslēgt.

Apmeklējot lapu, jūs varat iegūt mūzikas būtību. Tas vairāk attiecas uz ielas mūziku no autobusa.

Vizuāli

Šeit esošā galvenā lapa ir vizuāli bagāta, kā arī pievilcīga klausītājam. Tas ir domāts autobusu īpašniekiem, un tas ir viegli redzams no tā dizaina un tēmas izkārtojuma. Pārvietojoties vietnē, jūs varētu atrast vizuāli ietekmīgāku grafiku.

Ērta navigācija

Lapa ir veidota ar sānu izvēlnes pogu, uz kuras var noklikšķināt un apskatīt, kad vien nepieciešams. Tas nenodrošina pārāk daudz iespēju, taču tajā pašā laikā ir pietiekami daudz iespēju, lai segmentētu saturu un atvieglotu navigāciju lapā.

Pievienojiet mūziķus

Mūziķus var pievienot šeit, un katru viņu kolekciju var apskatīt, noklikšķinot uz cilnes Buskers. Tam ir karte, kuru var izmantot, lai atrastu mūziķus.

Pielāgojams

Varat ieslēgt vai izslēgt mūziku, kas šajā lapā ir pieejama. Jūs varat dzirdēt mūziku, kas iegulta vietnē vai vietnē Google Play, vai vietnē iTunes. Līdzīgi jūs varat skatīties videoklipu. Tas arī nodrošina iespēju skatīt HD kvalitātē. Jūs varat nekavējoties kopīgot mūziku vietnē Facebook un Twitter.

9. Odensesymfoni

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Koncerters

Šī ir vietne, kurai ir vairāki mūzikas savienojumi ar koncertiem, orķestri un kurā ietilpst arī mācīšana.

Vietne satur labu orķestru sarakstu un dažādas gaidāmās skates.

Universāls

Šī ir vietne, kas piedāvā vairākus pakalpojumus, sākot no orķestru joslu uzskaitīšanas, koncertu laika un viņu kursiem. Viņu daudzpusīgie pakalpojumi ir labi nodalīti, lai neradītu jucekli tīmekļa vietnē.

Izvēlnes un dizains

Lapā nav pārāk daudz grafiku vai multivides saišu. Tomēr tajā ir labi nodalītas izvēlnes, kurās ir parādīta daudz informācijas par katru mūziķi. Tas skaidri piemin instrumentus, kas saistīti ar mūziķi.

Sīkāka informācija

Jūs atradīsit daudz informācijas par jebkuru izvēlēto orķestri. Tas arī piemin gaidāmos seansus un ļauj rezervēt biļetes. Līdzīgi koncertos jums ir sniegta sīka informācija.

10. Artempivovarovs

Artjoms Pivovarovs

Šeit esošajā lapā ir vienkāršs vietnes dizains ar izvēlnēm augšpusē. Jūs atradīsit audio galeriju, video galeriju un informāciju par koncertiem.

Lai arī no pirmā acu uzmetiena vietne izskatās vienkārša, tomēr tai ir maz pielāgojamu iespēju.

Vienkārši

Bez otrajām domām lapu ir viegli apskatīt, un tai nav nepieciešams pārāk daudz navigāciju. Visas iespējas ir noklikšķināmas cilnes.

Pielāgojams

Vietnē jūs varat klausīties jebkuru mūziku, noklikšķinot uz pogas audio. To varat klausīties, izmantojot iTunes, Google Play vai Sound Cloud.

Video

Videoklipu skatīšana ir gandrīz tāda pati kā YouTube. Lai gan jūs to varat apskatīt vietnē YouTube, varat to aplūkot arī iegultā vietnē. Tam ir iespējas kopīgot, skatīties vēlāk. Izņemot komentāru sadaļu, kas patīk un nepatīk, tas ir līdzīgs YouTube, kur jūs varat arī mainīt ātrumu vai kvalitāti.

Audio bibliotēka

Audio bibliotēkā ir ievietoti kompakti demonstrējoši sīktēli. Noklikšķinot uz jebkura albuma, varat apskatīt visas pieejamās dziesmu opcijas. To var lejupielādēt, izmantojot Google Play vai iTunes, vai arī to var atskaņot, izmantojot Yandex mūziku.

11. Wolfthemes

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Wolfthemes

Tiek atvērta galvenā lapa, kurā parādīti pakalpojumi, ko tā sniedz. Tā ir pilnīga mūzikas paketes vietne ar ne tikai galeriju, bet arī biļešu pārdošanas iespējām.

Pārlūkojot vienu lapu, apakšā jūs varat redzēt dažādus pakalpojumus ar kontaktinformācijas veidlapu.

Vizuāli pievilcīgi

Lai arī lapā ir vairāki attēli un multivide, tā ātri tiek ielādēta. Izkārtojums ir labi sadalīts sadaļās. Izmantotā grafika un attēli ir vispiemērotākie mūziķa vietnei. Lai arī tas ir vizuāli pievilcīgs, tajā pašā laikā ir viegli orientēties.

Galerija

Lapā varat iegādāties mūziku no Amazon, iTunes un ceļā, klausīties to. Ar mūziku tajā ir arī video galerija.

Biļetes

Tam ir īpaša sadaļa, kas norāda biļešu pieejamību dažādās vietās, kā arī statusu, un ļauj iegādāties biļetes.
Kopā ar biļetēm tajā ir arī sadaļa, kurā parādīts jaunākais izlaidums, kuru var noklausīties.

Ziņu sadaļa

Ne daudzās mūziķu vietnēs ir daudz teksta satura. Tomēr šeit ir viena, kurai ir speciāla ziņu sadaļa.
Tā kā šī ir WolfThemes demonstrācija, tiek pieminēta šī vienas lapas mūzikas WordPress tēma.

12. Timdavisvocals

timdavisvocals

Šī ir viena mūziķa vietne. Tas sniedz īsu iepazīstināšanu ar mūziķi un dažādiem mūziķa izstrādātajiem darbiem.

Atšķirībā no citiem piemēriem, šis ir veltīts tikai viena mūziķa darbam.

Lapas izkārtojums

Grafika, kā arī lappuses izkārtojums un krāsu tēma padara vietni pievilcīgāku. Lapā ir ritināma opcija, lai apskatītu katru lapas sadaļu. Sadaļas ir labi nodalītas, un lapas izkārtojums ir izmantots efektīvi. Iekļauj slaidrādes, kur vien iespējams.

Verbose

Katrā iedaļā ir sniegts īss skaidrojums, kas norāda sekcijas nozīmīgumu. Sniegtais apraksts ir tikai piemērots, lai iegūtu vietnes kopsavilkumu un pieejamos pakalpojumus.

Ērta navigācija

Lapā ir sānu izvēlne, kuru var paplašināt vai sakļaut. Izvēlnēm ir aizvēršanas poga. Vietne izskatās profesionāla, un tajā ir mūziķa veidoti populāru slavenību darbu attēli un atsauces.

Vairāki pakalpojumi

Vietne piedāvā vairākus pakalpojumus, un tā ir labi demonstrēta. Satur pietiekami daudz informācijas par izpildītāju, treneri, vokālistu un mūzikas producentu. Ir atsevišķa sadaļa, kurā tiek parādīti dažādi dziedātāji, un jūs varat arī klausīties viņu mūziku.

13. Ansambļu sarakstes

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

ansambļa sarakstes

Šī ir piemērota vieta, kur padomāt, ja jums ir sava mūzikas grupa un jūs vēlaties pievienot sīkāku informāciju par savu koncertu vietnē.

Attēli

Vietne ir piepildīta ar daudzām uzkrītošā mūziķa un koncertu tēliem. Tas satur vismaz sīkāku informāciju par vietni.
Attēli ir ar augstu izšķirtspēju, padarot tos skaidrus, kā arī piesaistot uzmanību.

Ceļojuma ceļvedis

Lapa velta sadaļu, lai izskaidrotu viņu ceļojumu no pirmsākumiem. Interesanti atzīmēt, kā viņiem katru gadu ir ievērojams tēls. Tas palielina viņu uzticamību.

Galerija

Ar koncertiem un programmām saistītā mūzikas galerija ļauj automātiski klausīties mūziku.

Jaunumi un komanda

Vietnē ir ziņu sadaļa, kurā ir ziņas par viņu koncertiem.
Tam ir īpaša komandas sadaļa, kas ir īpaši jāpiemin. Tajā ir visa informācija par galveno personu kopā ar kontaktinformāciju.

14. Aleksandrgadžijevs

alexandergadjiev

Lapa tiek ielādēta ar ievadu, kuru vajadzības gadījumā var izlaist. Ir mūzikas sānu poga, kuru var ieslēgt, lai klausītos mūziku.

Šis ir viena mūziķa portfelis un izceļ dažādus mūzikas aspektus.

Izvēlnes

Tā kā šī ir viena mūziķa vietne, tā visos vārdos par mūziķi runā skaļāk. Lapas izkārtojums parāda mūziķa profilu kopā ar labi izlīdzinātām izvēlnēm. Tas skaidri izliek vārdu, attēlu un citu pamata informāciju un ļauj lietotājiem koplietot saiti sociālo mediju kanālos. Izmantotā tēma skaidri norāda, ka tā ir saistīta ar klavierēm.

Biogrāfija un atsauksmes

Lapā sniegta īsa biogrāfija, kurā norādīts mūziķa ceļojums kopā ar galvenajiem notikumiem. Lapā ir arī atsauksmes.

Bibliotēka un kalendārs

Tiek pieminēta laba audio kolekcija, kā arī video bibliotēkas kopā ar paziņojumiem presei.
To var noklausīties vai arī iegādāties. Lapā ir visaptverošs kalendāra notikums, kurā varat arī iegādāties biļetes.

Balvas un sociālā klātbūtne

Pašā sākumā, kā arī dažādās tīmekļa vietnes vietās, ir pieminētas dažādas balvas. Tas ir labs veids, kā noteikt uzticamību.

15. Anomālija

anomālijaAnomālija ir vēl viena mūzikas vietne, kas demonstrē mākslinieka mūziku, mākslas darbus & produkti. Atverot vietni, kļūst skaidrs, ka dizaineri vēlējās maksimāli minimālu dizainu.

Visā vietnē gandrīz nav malu vai robežu. Tomēr tie rodas, dodoties uz augšējo izvēlni, kurā ir vienkārša pāreja, kas izskatās ļoti vienmērīga.

Mājas lapa

Mājaslapā ir jaunākais albums & tā atskaņojamo atskaņošanas sarakstu sākumā, kam seko youtube saites uz muzikālajām izrādēm & tūres datumi. Nav labāka ievada kā mākslinieka muzikālā amata iepriekšēja demonstrācija.

Pārejas

Šķiet, ka pārejas šeit labi iekļaujas mājas lapas vispārējā tēmā. Izvēlnes josla & sociālās saites parādās uz balta fona, nepametot daudz vizuālu nojautu.

Lapas izkārtojums

Visām lapām saturs ir stingri saskaņots ar centru, izmantojot kādu fona ēnu. Krāsas būtībā ir klusas, izņemot balto krāsu, kas atkal ir minimālisma tendence.

Fonts

9 reizes no 10 izdomāti fonti mēdz kļūt nenobrieduši. Kaut arī stingrāki fonti, piemēram, serifu saime, rada stingrāku toni. Bet šī vietne uztur vispārēju līdzsvaru ar savu vienkāršo, bet ne pārāk eleganto fonta stilu.

Apmeklējiet vietni

Tas papildina manu labāko mūzikas vietņu sarakstu, lai gūtu iedvesmu.

Tātad, kas notiks tālāk?

Nākamais jautājums, uz kuru jāatbild, ir, kā jūs varat izveidot šādas aizraujošas mūzikas vietnes?

Lielākā daļa no šīm funkcijām ir viegli pieejamas, ja izvēlaties mitināt, izmantojot Bandzoogle.

bandzoogle

Bandzoogle ir pilnībā mūziķiem veltīta mitināšana un nodrošina 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 100 mobilajām ierīcēm optimizētām veidnēm. Vienlaikus jūs varat pielāgot lapas izkārtojumu, izmantojot koda pielāgojumus.

Dziesmu, fanu datu, ekskursiju kalendāra, elektronisko preses komplektu pievienošana un pārdošanas piedāvājums ir dažas funkcijas, kas tiek atbalstītas visos tā plānos.

Plānu sākums ir USD 8,29 mēnesī.

bandzoogle plāns

Visiem plāniem ir neierobežots joslas platums.

Iekļautās reklāmas funkcijas ir parādītas zemāk-

bandzoogle reklāmas funkcija

Apmeklējiet vietni Bandzoogle

Secinājums:

Ieskats esošās mūziķu vietnēs sniedz lielisku ieskatu tajā, ko varat ievietot savā mūzikas vietnē.

Daudz radošuma, labs izskats un sajūta, iedvesmojošs dizains un labs hostinga partneris ir viss, kas jums nepieciešams, lai jūsu mūziķa vietne tiktu izveidota un darbotos..

Lai turpinātu darbu, kamēr esmu iedvesmojis jūsu labāko mūzikas vietņu sarakstu, lai to padarītu par realitāti, varat izmēģināt Bandzoogle.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map