2020. gada labākais tīmekļa mitināšanas līdzeklis maziem uzņēmumiem

2020. gada labākais tīmekļa mitināšanas līdzeklis maziem uzņēmumiem

2020. gada labākais tīmekļa mitināšanas līdzeklis maziem uzņēmumiem

Mazam biznesam ir atšķirīgas izaicinājumu kopas, salīdzinot ar diezgan lieliem e-komercijas uzņēmumiem.


Tirgus ir piepildīts ar tīmekļa mitināšanas platformām, no kurām lielākā daļa atbalsta e-komercijas uzņēmējdarbību.

Bet vai tie visi ir piemēroti jūsu mazajam biznesam?

Mazajiem uzņēmumiem ir savi ierobežojumi, un nav lieki piebilst, ka tas prasa plānu, kas ir pieņemams un tajā pašā laikā nodrošina diezgan labu mitināšanas pakalpojumu..

Nu, neviens jums īsti neinformē, kura hostinga platforma būtu piemērota mazam biznesam. Tā rezultātā jūs maksājat par funkcijām, iespējams, jūs nekad to nepieprasīsit.

Noteikti neviens nevēlas atrasties šādā situācijā. Tāpēc vislabāk ir nokļūt pie tā, kas ir vislabākā tīmekļa mitināšanas platforma, kas piemērota maziem uzņēmumiem.

Tieši to es šeit apspriedīšu, bet pirms tam ļaujiet man sniegt jums sīkāku informāciju par to, kas jums jāpēta, izvēloties mitināšanas platformu.

Kādas lietas man vajadzētu meklēt, pirms izvēlēties sava mazā biznesa mitināšanu?

Daudzas reizes šķiet, ka parametri, kas jāņem vērā, izvēloties mitināšanas platformu, ir melnā kaste.

Daudzas reizes iesācēji, kā arī pieredzējuši lietotāji galu galā izvēlas mitināšanas platformu, kas, iespējams, neattaisno cerības.

Šādos gadījumos lietotājiem nav citas izvēles, kā tikai uzņemties hostinga pakalpojumus.

Tātad, šeit ir lietas, kuras jums vajadzētu pievērst uzmanību, pirms izvēlaties jebkuru mitināšanas platformu.

Laiks

Uptime nosaka, cik ilgi jūsu mitināšanas platforma darbosies un darbosies. Tas noteikti ir svarīgs parametrs, kas jāmeklē, izvēloties jebkuru mitināšanas platformu.

Jūs noteikti nevēlaties, lai jūsu bizness izjustu jūsu hostinga pakalpojumu sniedzēja dīkstāves dēļ. Tātad, ja uptime ir nekonsekventa vai jūs redzat, ka tā pazeminās zem 99,9%, tad jums ir jāpārdomā sava izvēle.

Uzticamība un drošība

Tiek uzskatīts, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir uzticams, ja tas nodrošina uzticamu darbspējas laiku, drošību, reakcijas laiku. Lai hostinga pakalpojumu sniedzējs būtu uzticams, tam ir nepieciešama būtiska infrastruktūra, lai nodrošinātu šīs funkcijas.

Tas ietver tādas funkcijas kā SSD, dublēšanu un atjaunošanu, uzraudzību 24 stundas diennaktī, CloudFlare CDN, izplatīto arhitektūru un līdzīgas tehnoloģijas. Šādas iegultās funkcijas padara mitināšanas platformu uzticamu.

Uzticamība ir ļoti cieši saistīta ar drošību. Lieki piebilst, ka neliela drošības kļūda jūsu mitināšanas platformā varētu maksāt dārgu cenu.

Drošības elementi var būt sākot no pamata līmeņa drošības elementiem, piemēram, SSL, līdz citiem sarežģītākiem drošības elementiem.

Rezerves pakalpojums

Kad esat izveidojis savu vietni, jūs noteikti nevēlaties riskēt. Pirmais, kas jums nepieciešams, ir jūsu vietnes un datu bāzes dublējums.

Tātad, ja jūsu mitināšanas platforma nesniedz jums rezerves pakalpojumu, tad jūs varētu arī pārdomāt savu izvēli.

Tāpat tikai dažas mitināšanas platformas ļauj dublēt ar atsevišķu cenu. Vislabāk ir pārbaudīt, vai tas ir atļauts. Dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumiem ir galvenā loma, izvēloties jebkuru mitināšanas platformu.

Atjaunošanas plāns

Atjaunošanas cena ir tā, kas jums būtu jāmaksā ilgtermiņā. Tātad, lai arī vairumā gadījumu cenu noteikšana pirmo reizi izskatās pievilcīga un pieejama, vislabāk ir pārbaudīt arī atjaunošanas likmes.

Jums tas jāpārbauda gan izvēlētajam plānam, gan domēnam. Vairākām mitināšanas platformām ir augstākas atjaunošanas cenas, salīdzinot ar to cenu noteikšanu, kas pirmo reizi notiek.

Lai arī tas izklausās taisnīgi, jūs noteikti nevēlaties iekļūt pēdējā brīža pārsteigumos. Ja atjaunošanas cenas ir pārmērīgas, tad jums vairs nav citas izvēles, kā vien izturēties pret augstajiem atjaunošanas tarifiem, kad esat apņēmies darboties noteiktā mitināšanas platformā..

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts ietver visu, ko nodrošina mitināšanas platforma, lai padarītu jūsu tīmekļa mitināšanas braucienu vienkāršāku un bez traucējumiem.

Tas ietver klientu atbalsta sasniedzamību, piemēram, klientu atbalsta pieejamību visu diennakti. Citas būtiskas funkcijas ir – tiešraides tērzēšana, sasniedzamība pa e-pastu, tālruņa pakalpojumi, biļetes.

Neatkarīgi no tā, būtu jāņem vērā arī citas funkcijas, piemēram, video pamācības, FAQ, emuāri, sabiedrības atbalsts, forums, īpaši resursi un līdzīgas funkcijas, kuras hostinga platformas izmantošanu var padarīt vienkāršāku.

Ideja ir palīdzēt pieredzējušiem, kā arī iesācēju lietotājiem īsākā laikā izveidot vietni, iegūt vairāk informācijas un novērst problēmas. Un to var izdarīt tikai tad, ja mitināšanas platformai ir spēcīgs klientu atbalsts.

Tagad, kad esmu sniedzis informāciju par to, kas tieši jums jāmeklē, izvēloties mitināšanas platformu, ļaujiet man nokļūt tālāk un dot pārskatu par labākajām hostinga platformām maziem uzņēmumiem.

Īss apskats par labāko tīmekļa mitināšanu maziem uzņēmumiem 2020. gadā:

RankHostinga uzņēmumsLaiksIespējasCena
1BlueHost100%5/52,95 USD / mēn.
2FastComet99,97%5/52,95 USD / mēn.
3Vietne99,99%5/53,95 USD / mēn.
4iPage99,99%4,5 / 5USD 1,99 mēnesī.
3GreenGeeks100%4/53,95 USD / mēn.

Labākās tīmekļa mitināšanas kompānijas

1. BlueHost

bluehost reklāmkarogsBlueHost ir viena no labākajām iespējām, kas pieejama jūsu mazajam biznesam. Tā ir viena no populārajām hostinga platformām un ietilpst Endurance International grupā.

Tas, iespējams, ir viena no 20 lielākajām tīmekļa mitināšanas platformām.

Pirmoreiz BlueHost tika atklāts 2003. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Provo, Jūtā, ASV. Tas pārvalda vairāk nekā 2 miljonus vietņu visā pasaulē.

Tagad ļaujiet man sniegt sīkāku informāciju par to, kā BlueHost darbojas jūsu mazajā biznesā.

Laiks:

Es sāku uzraudzīt Bluehost uptime metriku, pats apmaksājot viņu hostinga plānu. Zemāk ir momentuzņēmums par to, ko esmu ierakstījis.BlueHost Uptime 2018. gada septembris

Pilnu un detalizētu informāciju varat redzēt šeit.

Vairumā gadījumu BlueHost ir nodrošinājis pastāvīgu darbības laiku aptuveni 100% apmērā. Tas nodrošina, ka dīkstāves dēļ jūsu biznesam būtu vismazākā ietekme.

Uzticamība un drošība:

BlueHost atbalsta SSD krātuvi katram plānam. Tas nodrošina labu ātrumu pat ar pamatplānu.

BlueHost ir tehnoloģija, kas identificē vietnes, kas izmanto pārmērīgus resursus, un novirza tās uz izolētu sistēmu. Tādā veidā visas vietnes var uzturēt nemainīgu veiktspējas un reakcijas laiku.

Tās pielāgotā tehnoloģija ļauj uzlabot, palielinot mērogu.

Izmantojot sarežģītāku plānu, jūs saņemat CloudFlare CDN atbalstu, lai uzlabotu vietnes veiktspēju.

Izmantojot visus plānus, jūs saņemat bezmaksas SSL.

bluehost bezmaksas ssl

Izmantojot vairāk iepriekšēju plānu, jūs saņemat surogātpastu ekspertus, domēna privātumu, vietņu dublēšanu.

Citas iekļautās izvēles drošības funkcijas ir – SiteLock, CodeGuard, aizsardzība pret surogātpastu, konta izolēšana.

Rezerves pakalpojums:

Jā, BlueHost sniedz rezerves pakalpojumus. Izmantojot zemākā līmeņa plānus, rezerves kopēšana nav obligāta, un tai ir atsevišķa cena.

Jūs saņemat CodeGuard 2,99 USD mēnesī. Izmantojot dublēšanas pakalpojumus, BlueHost nodrošina ikdienas dublēšanu, uzraudzību un atjaunošanu ar vienu klikšķi.

Vairāk iepriekšējs plāns ietver CodeGuard.

Atjaunošanas plāns:

Izmantojot BlueHost, jūs neatjaunojat to pašu cenu. Katram plānam ir atšķirīga sākuma un atjaunošanas cena.

Pamatplāna sākums ir USD 2,95 mēnesī, bet atjaunošana – USD 7,99 mēnesī. Tāpat Plus un Choice Plus plānam ir sākot cenu 5,95 USD / mēnesī, un atjaunošana ir attiecīgi USD 10,99 mēnesī un 14,99 USD mēnesī. Pro plāna sākums ir USD 13,95 mēnesī un tā atjaunošana ir USD 23,99 mēnesī.

Klientu atbalsts:

Jūs varat sasniegt BlueHost atbalstu dažādos veidos. Tas ietver e-pastu, tiešraides tērzēšanu, biļetes vai tālruni.

BlueHost-klientu atbalsts

Bez tam, BlueHost ir atsevišķa sadaļa Zināšanu bāze, kas nodrošina jautājumus par dažādām tēmām.

Atbalsts ir pieejams visu diennakti. Iekļauta arī tikpat noderīga emuāru sadaļa un FAQ.

BlueHost nodrošina daudzveidīgu klientu atbalsta iespēju, kas vienlīdz labi palīdz gan progresēt, gan iesācējiem.

Sāciet darbu ar BlueHost

2. FastComet

ātrais comet reklāmkarogs
Nākamais manā sarakstā ir FastComet. FastComet ir bijis tirgū pēdējos 9 gadus. 2013. gadā FastComet uzsāka publisko mākoņu mitināšanas pakalpojumu.

Tai ir vairāk nekā 45000 klientu 83 valstīs. Viņu pievienotās vērtības pakalpojumi, kā arī sniegums ir viens no galvenajiem rādītājiem.

FastComet piedāvā virkni mitināšanas opciju, kas ietver arī Joomla, OpenCart, WordPress, lai nosauktu dažus.

Ļaujiet man uzzināt vairāk par to, kā darbojas FastComet.

Laiks:

Sākumā ļaujiet man runāt vairāk par viņu uptime metriku. To es ierakstīju:Fastcomet Uptime 2018. gada septembris

FastComet Uptime vēsturi varat redzēt šeit.

Patiesībā runājot, viņu uptime metrika ir diezgan iespaidīga.

Jāpiemin to konsekvence, lai uzturētu darbspējas laiku, kas vairumā gadījumu ir 100%.

Uzticamība un drošība:

Runājot par uzticamību, kā arī drošību, FastComet veic visus piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu, ka tie ir uzticami un droši.

Ko tad īsti iegūstat mazam biznesam?

FastComet nodrošina uz mākoņiem balstītu SSD RAID 10 konfigurācijā. Tas nodrošina jūsu vietnei atbilstošu veiktspēju, nezaudējot datus.fastcomet ssd

Pamatplānā ir ikdienas dublējumi, CloudFlare CDN, SSL, BitNinja servera drošība, tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris.

Turklāt plānā ir arī Spam Expert, ļaunprātīgas programmatūras noņemšana un raķešu pastiprinātājs, kas nodrošina 3 reizes vairāk resursu vienā kontā.

Rezerves pakalpojums:

FastComet nodrošina rezerves pakalpojumus ar katru plānu. Tas nodrošina ikdienas dublējumu.fastcomet dublējums

Tas nodrošina dublējumu no pēdējām 7 līdz 30 dienām.

Lai piekļūtu šiem dublējumiem, nav ierobežojumu vai atsevišķu cenu noteikšanas. Varat izmantot FastComet atjaunošanas pārvaldnieku, lai iegūtu atjaunošanu ar vienu klikšķi.

Papildus tam jūs saņemat atbalstu 24 stundas diennaktī jebkura veida atjaunošanai bez papildu izmaksām.

Klientu atbalsts:

FastComet ir vairāki veidi, kā jūs varat sazināties ar viņiem. Tam ir tiešsaistes tērzēšanas, tālruņa un e-pasta iespējas. Tiešsaistes tērzēšanas logi uzreiz tiek parādīti brīdī, kad pārlūkojat viņu vietni.fastcomet tērzēšana

Bez tam jūs viņu vietnē iegūtu arī atsevišķu apmācības sadaļu. Apmācība sastāv no daudzām un daudzpusīgām tēmām.

E-komercijas sadaļa ir atsevišķa. Visām pamācībām ir iespēja tikt apskatītām kā teksts vai kā video. Līdztekus tam ir arī īpaši emuāri par dažādām tēmām.

FastComet atbalsts ir pieejams 24/7/365. Kopumā FastComet ir pietiekami lieli uzkrājumi, lai atbalstītu klientus.

Sāciet darbu ar FastComet

3. Vietne

Vietnes reklāmkarogs

Mana nākamā iespēja mazo uzņēmumu mitināšanai būtu SiteGround. Sākot ar 2004. gadu, tās galvenā mītne atrodas Sofijā, Bulgārijā, un tajā ir mitināti vairāk nekā 2 000 000 domēnu.

SiteGround nodrošina daudzpusīgas mitināšanas iespējas, un tas padara to par labu izvēli mazo uzņēmumu mitināšanai.

Plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, un katram plānam ir pievienotas vairākas intuitīvas funkcijas.

Laiks:

SiteGround nodrošina gandrīz 99,99% uptime uzturēšanu, kamēr šim nolūkam nav noteikta SLA. Vietnes vietne apvieno pareizo tehnoloģiju, lai nodrošinātu vienmērīgu darbības laiku.

Infrastruktūra ir veidota ar proaktīvu servera uzraudzību. SiteGround izmanto Linux konteineru, kas nodrošina augstu veiktspēju, efektivitāti un nodrošina labu caurlaidspēju.

Vairāk iepriekšēju plānu ir SuperCacher, savukārt pamatplānā ir iekļauts CloudFlare CDN, lai nodrošinātu optimizētu ātrumu.

Es esmu izmantojis SiteGround un arī uzraudzījis uptime. Tas, protams, uztur nemainīgi labu darbības laiku pat dalītam mitināšanai.

vietnes darbības laiks

Kopumā uptime metrika diezgan labi atbilst gaidītajiem mitināšanas standartiem.

Uzticamība un drošība:

Pamata līmenī SiteGround nodrošina plānā iekļauto SSL. Proaktīvā servera uzraudzība palīdz nodrošināt vietņu drošumu.

Vietnes Ground infrastruktūra ir veidota ar WAF, aktīviem atjauninājumiem, ielāpiem, konta izolēšanu, SPAM ekspertu. Vietnei Ground ir unikāls anti-bot AI, kas var atklāt un novērst BruteForce uzbrukumus.

Vietnes drošība

Serveri ir pilnībā saderīgi ar PCI. SiteGround nodrošina uzticamus pakalpojumus un nodrošina aparatūras dublēšanu.

Rezerves pakalpojumi:

VietneiGround ir nozīmīgi rezerves pakalpojumi. Plānos ir iekļauta ikdienas rezerves kopija. Izvērstākos plānos ietilpst rezerves kopēšana pēc pieprasījuma.

Jūs varat dublēt savu vietni, kā arī datu bāzi. Tajā pašā laikā SiteGround atbalsta arī atjaunošanu. Jūs saņemtu pietiekamu tehnisko palīdzību arī no klientu atbalsta.

Atjaunošanas plāns:

Vietnei Vietne, kas paredzēta tās kopīgajai mitināšanai, ir 3 dažādi plāni. Plāni sākas no USD 3,95 mēnesī. Jūs to varat iegādāties ne ilgāk kā 36 mēnešus.

Tomēr pēc atjaunošanas notiek augstākas cenas. Pamatplāna atjaunošana notiek USD 11,95 mēnesī.

Vietnes plāni

Klientu atbalsts:

Vietnei SiteGround ir diennakts klientu atbalsts, un to var sasniegt, izmantojot tiešraides tērzēšanu, biļetes vai tālruni.

Vietnes klientu atbalsts

Jo vairāk iepriekšējiem plāniem ir prioritārs atbalsts. Vietnes klientu apkalpošanas vietne sniedz palīdzību vietņu pārsūtīšanā.

Vietnei vietnē ir laba zināšanu bāzes, emuāru un FAQ kolekcija. Tas aptver dažādas pamata, kā arī iepriekšējās pakāpes tēmas un ietver vairākas konsultācijas.

Sāciet darbu ar vietni SiteGround

4. iPage

iPage reklāmkarogs
iPage ir vēl viena iespēja, kas pieejama mazo uzņēmumu mitināšanai. iPage ir tīmekļa mitināšanas platforma un ir daļa no Endurance International grupas.

iPage pirmo reizi tika laists klajā 1998. gadā, un tā ir viena no vecākajām tirgū pieejamajām tīmekļa mitināšanas platformām. Tā galvenā mītne atrodas Burlingtonā, MA, ASV.

Tā ir platforma, kas ir labi pazīstama ar viegli lietojamām vilkšanas un nomešanas funkcijām un palīdz iesācējiem izveidot vietni ar nulles kodēšanu.

Ļaujiet man tagad pārbaudīt katru no šiem parametriem iPage.

Laiks:

iPage ir uz veiktspēju balstīts slodzes līdzsvarotājs, kas nodrošina, ka jūs varat palikt augšā pat tad, ja viens no serveriem nokrīt.

Tam ir arī UPS enerģijas rezerves kopija un ģeneratori, lai nodrošinātu pēc iespējas mazāku iespaidu uz jūsu vietni.

Zemāk ir uptime metrika, ko esmu reģistrējis iPage:
iPage Uptime 2018. gada septembris

Skatiet iPage mitināšanas pilnu darbības laiku šeit.

Uzticamība un drošība:

iPage nodrošina 24/7 drošības uzraudzību. Jūs varat izvēlēties viņu uzlaboto drošības komplektu, kura cena ir 100 USD.

Tas nodrošina uz veiktspēju balstītu slodzes līdzsvarotu serveri, kas nodrošina jūsu vietnes veiktspējas saglabāšanu nemainīgu neatkarīgi no trafika.

Lai paaugstinātu drošību, iPage izmanto Cisco maršrutētājus, kas iespējoti ar BGP4 protokolu. Iekļauts arī bezmaksas SSL sertifikāts.iPage funkcijas drošībai

Varat arī izvēlēties vietnes drošību un domēna privātumu par atsevišķu cenu. E-pasta mitināšana nodrošina pielāgojamu surogātpasta filtru, kā arī vīrusu skenēšanu.

Rezerves pakalpojums:

iPage ir dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumi, lai gan tas nav iekļauts plāna daļā. Tas ir jāizvēlas atsevišķi.

Tas nodrošina automātisku ikdienas dublēšanu. Vidēji tas mēnesī maksā 1 USD vai 35,98 USD 36 mēnešus.

Atjaunošanas plāns: iPage nesniedz vairākus plānus, tomēr tai ir atšķirīga cenu noteikšana, pamatojoties uz jūsu izvēlētā plāna ilgumu.

Tātad, ja jūs izvēlaties plānu 1 gadam, kas ir vismazākais, kas jums jāizvēlas, sākuma cena būtu 2,99 USD / mēnesī. Pēc šī paša plāna atjaunošana ir USD 9,99 mēnesī.

Ja jūs izvēlaties 2 gadu plānu, tad sākuma cena ir USD 2,49 mēnesī un turpmākā šī plāna atjaunošana ir USD 8,99 mēnesī.

Nākamais ir 3 gadu plāns, kura cena sākas ar USD 1,99 mēnesī. Šis ir viszemāko cenu plāns. Plāna atjaunošana notiek USD 7,99 mēnesī.

Klientu atbalsts:

iPage var sasniegt pa tālruni, e-pastu vai tiešraidē. Tam ir diennakts klientu atbalsts.iPage tērzēšana

Papildus tam viņu vietnē ir pieejama palīdzības zināšanu bāze. Šeit jūs varat meklēt par dažādām tēmām.

Tikai dažas no šeit apskatītajām tēmām ir – uzlabots mitināšana, e-pasta mitināšana, vietņu veidotājs, domēni, CGI skripti, datu bāze, drošība, lai nosauktu dažus.

Sāciet darbu ar iPage

5. GreenGeeks

greengeeks reklāmkarogs
Nākamais manā sarakstā ir GreenGeeks, kas ir labi pazīstams kā videi draudzīga tīmekļa mitināšanas platforma.

GreenGeeks darbojas jau vairāk nekā 10 gadus un apkalpo vairāk nekā 35000 klientus, un tajā ir mitināti vairāk nekā 3000000 vietņu..

Tā galvenā mītne atrodas Kalifornijā, ASV. GreenGeeks piedāvā virkni mitināšanas iespēju, un tā ir populāra ar savu tehnoloģiju un videi draudzīgo mitināšanu.

Papildus tam ļaujiet man sniegt sīkāku informāciju par GreenGeeks.

Laiks:

GreenGeeks garantē 99,99% uptime. Tas nodrošina viegli pielāgojamas hostinga iespējas ar proaktīvu servera uzraudzību.

Izmantojot Uptime Robot, reģistrēju GreenGeeks darbības laiku:
greengeeks uptime 2018. gada augusts

Vairumā gadījumu GreenGeeks nodrošina 100% lielu darbspējas laiku, daudz labāk nekā tas, ko viņi garantē.

Uzticamība un drošība:

Katrs plāns izmanto SSD un nodrošina neierobežotu krātuvi. Šifrēsim aizstājējzīmi SSL ir daļa no visiem plāniem.

Greengeeks sākuma plāns

Tam ir nakts dublējumi, CloudFlare CDN, kas nodrošina uzlabotu veiktspēju. Pārejot uz augstāku cenu, skaitļošana divkāršojas ar katru plānu.

Tas izmanto uz konteineriem balstītu tehnoloģiju, kas nodrošina maksimālu drošību un ir viegli pielāgojama. Iekļauti arī konta izolēšana, proaktīva servera uzraudzība, reāllaika drošības skenēšana, automātiski lietotņu atjauninājumi un uzlabota aizsardzība pret surogātpastu.

Papildus tam GreenGeeks nodrošina aparatūras un enerģijas dublēšanu. Tas atbalsta HTTP / 2 protokolu.

Rezerves pakalpojums:

Runājot par rezerves pakalpojumiem, GreenGeeks dara visu, lai nodrošinātu jūsu datu drošu dublēšanu.

Tas prasa ikdienas jūsu vietnes dublējumu. GreenGeeks to patur 24 stundas ārkārtas atkopšanas nolūkā.

Neatkarīgi no tā, jebkurā brīdī varat dublēt savas vietnes failus, datu bāzes un e-pastus. Tam nav nepieciešami papildu pakalpojumi vai atsevišķa cena.

Atjaunošanas plāns:

GreenGeeks nodrošina 3 dažādus plānus – Lite, Pro, Premium. Ilgāka termiņa plāni ir lētāki.

Lite plāns sākas ar USD 2,95 mēnesī. Tas ir par 36 mēnešiem, par viszemāko cenu. Tas pats plāns atjaunojas par USD 9,95 mēnesī.

Pro plāns sākas ar USD 5,95 mēnesī un atjaunojas ar USD 14,95 mēnesī. Tā kā prēmijas plāns sākas ar USD 11,95 mēnesī un atjaunojas ar USD 24,95 mēnesī.

Klientu atbalsts:

Jūs varat sasniegt GreenGeek klientu atbalstu, izmantojot e-pastu, tālruni un tiešraides tērzēšanu.

greengeeks-klientu atbalsts1greengeeks-klientu atbalsts2

Tam ir diennakts klientu atbalsts.

Bez tam vietnē ir īpaša atbalsta sadaļa ar izsmeļošu zināšanu bāzi. Zināšanu bāze aptver dažādas tēmas, kā arī FAQ.

Līdztekus tam ir arī vairākas vietņu apmācības un emuārs, kas aptver tēmas, kas interesē mitināšanu.

Ekskluzīvs HostingPill lasītājiem

GreenGeeks tagad piedāvā BEZMAKSAS vietņu migrāciju visiem, pārejot uz Greengeeks no jebkura mitināšanas uzņēmuma.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, noklikšķiniet šeit

Sāciet darbu ar GreenGeeks

SECINĀJUMS:

Izmantojot šo ziņu, esmu sniedzis jums labākās pieejamās iespējas mazā biznesa vietnes mitināšanai. Es esmu sniedzis informāciju par 5 mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem – BlueHost, FastComet, SiteGround, iPage un GreenGeeks.

Katram no šiem gadījumiem jūs varētu atrast, ka darbības laiks ir konsekvents vai drīzāk ir vienāds ar gaidāmo nozares standartu.

Kad mēs runājam par BlueHost, iPage vai SiteGround, šīs ir labas iespējas izpētīt.

To sakot, es gribētu uzsvērt, ka katram no šiem atjaunojumiem ir augstāka cena nekā pirmo reizi. Šīs ir populāras mitināšanas platformas.

Izmantojot iPage un BlueHost, dublējums nav iekļauts plāna daļā. Tāpēc noteikti izvēloties šīs platformas, ir atkarīgs no tā, ko tieši jūs meklējat.

Citas atlikušās iespējas ir GreenGeeks un FastComet. Abas ir vienlīdz labas iespējas un nodrošina virkni drošības līdzekļu. Atkal uzsvērt, izmantojot GreenGeeks, jūs atjaunojat par augstāku cenu.

Izmantojot FastComet, jūs iegūstat virkni drošības līdzekļu. Lai nodrošinātu savu pakalpojumu uzticamību, tas izmanto progresīvas tehnoloģijas. Ne tikai tas, ka uptime vairumā gadījumu ir 100%. Tam ir labs klientu atbalsts.

Pamatplānā FastComet iekļauj dublēšanas pakalpojumus.

FastComet nodrošina Joomla mitināšanu, WordPress mitināšanu, WooCommerce mitināšanu, OpenCart mitināšanu, Dolphin mitināšanu, ZenCart mitināšanu.

Visbeidzot, mana pārņemšana šeit acīmredzamu iemeslu dēļ būtu FastComet. Lai gan visas platformas ir labas, FastComet ir bagāta ar funkcijām un noteikti ir pieejama par pieņemamu cenu.

Tīmekļa mitināšana maziem uzņēmumiem

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector