2020. gada labākie Joomla hostinga pakalpojumu sniedzēji

Kad jūs meklējat par satura pārvaldības sistēmu, jūs bieži saskārāties ar WordPress vai Joomla.


Joomla ir vēl viena atvērtā koda satura pārvaldības sistēmas izvēle tīmekļa satura publicēšanai. To uzskata par otro visbiežāk izmantoto CMS pēc WordPress.

Joomla pirmo reizi tika palaists 2005. gada 17. augustā, un tas ir rakstīts PHP.

Aizmugurē Joomla izmanto uz objektu orientētu programmēšanu un iekļauj tādas funkcijas kā RSS plūsma, kešatmiņas saglabāšana, internacionalizācija, lai nosauktu dažas.

Joomla atbalsta vairāk nekā 8000 bezmaksas un komerciālus paplašinājumus.

Pirms es iepazīstos ar informāciju par labāko Joomla mitināšanu, ļaujiet man sniegt īsu pārskatu par to, kas atšķiras no Joomla un WordPress.

Joomla v / s WordPress:

WordPress, kā arī Joomla ir atvērtā koda CMS platformas un nevar darboties patstāvīgi.

Abos gadījumos ir nepieciešams tīmekļa serveris vai, precīzāk, jums jāizvēlas mitināšanas platforma.

Lietošanas ērtums: abas šīs platformas ir ērti lietojamas. WordPress cPanel ir vienkārša navigācija, un visas lietotnes atbalsta instalēšanu ar vienu klikšķi. Tomēr, izmantojot Joomla, cPanel ir viegli, ja jums ir iepriekšēja tīmekļa attīstības pieredze.

Motīvi un spraudņi: WordPress nodrošina labu motīvu kolekciju un vairākus spraudņus ar noderīgām funkcijām.

Joomla neatpaliek no WordPress. Joomla ir mazāk veidņu un paplašinājumu, taču tas ir vienlīdz labs e-komercijas vietnei, CMS, kā arī emuāriem.

joomla vs WordPress

CMS: Emuāru veidošana ir kaut kas tāds, kas WordPress ir plaši pazīstams. WordPress ir viegli lietojams vizuālais redaktors, kuru satura pārvaldīšanai var izmantot emuāru autors, mārketinga eksperts.

Joomla ir paredzēts sarežģītai tīmekļa izstrādei. Kamēr Joomla ir blogošanas iespējas, ilgtermiņā Joomla var šķist sarežģītāka blogošanas izvēle.

Atbalsts: WordPress ir vispopulārākā CMS, un tas ir viens no iemesliem, kādēļ WordPress ir pieejami milzīgie resursi. Tas var būt no videoklipiem, apmācībām un kopienas palīdzības.

Lai gan Joomla salīdzinājumā ar WordPress ir mazāk populārs, tomēr Joomla aktīvi atbalsta sabiedrību. Līdztekus tam Joomla piedāvā arī vairākus video un konsultācijas par vairākām tēmām.

Gan Joomla, gan WordPress kā galveno prioritāti uzskata drošību un regulāri nodrošina atjauninājumus kopā ar drošības spraudņiem. Tāpat abi nodrošina iebūvētu daudzvalodu atbalstu.

Tālāk ļaujiet man piedāvāt labākās Joomla mitināšanas iespējas jūsu vietnei.

hostinga tableteLabākie Joomla mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Rošens
 2. Bluehost
 3. Hostinger
 4. Vietne
 5. HostGator

1. Rošens

rochen jhoomla hostings

Rochen atbalsta vairāk nekā 150 lietojumprogrammas, tostarp WordPress, Joomla, Drupal un Magento.

Ročenam ir Zaļā kalna enerģijas sertifikāts par videi draudzīgu tehnoloģiju praksi.

Tīmekļa resursdators pirmo reizi tika atvērts 2000. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Dandī, Skotijā, Lielbritānijā. Savā atzinībā Rochen ir Joomla oficiālais tīmekļa mitināšanas partneris.

Laiks:

Ročēns strādā no vairākiem datu centriem, kas atrodas ASV un Lielbritānijā. Tas piedāvā lieku serveri, lai nodrošinātu maksimālu darbspējas laiku.

Neskatoties uz viņu pakalpojumiem, Rochen nepiedāvā nekādas īpašas izmantojamības garantijas. Tomēr viņu premium web hostings garantē 99,9% uptime.

Gadījumā, ja uptime ir mazāks par 99,9%, Rochen piedāvā kredītus savam klientam, pamatojoties uz pakalpojumu noteikumiem.

Uzticamība un drošība:

Rochen piedāvā vairākus liekus serverus, kas tiek izmantoti kļūmju gadījumā. Tas atbalsta automātisko servera failover. CloudLinux OS tiek izmantots katrā serverī, lai nodrošinātu augstu uzticamības līmeni.

Pakalpojumi piedāvā WAF (Web Application Firewall), kas nodrošina aizsardzību pret SQL ievadīšanu, CSS uzbrukumiem un citām izplatītām ievainojamībām.

Ročena Joomla mitināšanas iespējas

Rochen piedāvā automātisku dublēšanu ar savu plānu.

Rochen nodrošina vietņu nošķiršanu, kā arī aizsardzību pret SSL un ļaunprātīgu programmatūru.

Rezerves pakalpojums:

Ročens atbalsta velvju dublēšanu. Failus un datu bāzi var viegli atjaunot jebkurā vietā.

Rochen Vault Backups joomla mitināšana

Jūsu Joomla vietni var viegli mainīt uz iepriekšējo datumu.

Rochen ir automātiskas ikdienas rezerves kopijas, un tās var atjaunot pēdējās 30 dienas. Jebkurā brīdī lietotāji var lejupielādēt šos dublējumus no cPanel.

Plāni:

Rochen piedāvā 4 dažādus maksājumu plānus – mēneša, 1 gada, 2 gadu un 3 gada. 3 gadu plāns, kas ir lētākais, sākas ar USD 4,95 mēnesī. Tas atbalsta vienu vietni.

Ročena Joomla mitināšanas plāni

Vairākām vietnēm zemākā cena ir USD 7,95 mēnesī 3 gadu periodā. Abos gadījumos atjaunošana ir nedaudz augstāka, salīdzinot ar sākuma cenu.

Kad sākat, jūs saņemat atlaidi, kas padara pirmo reizi cenu noteikšanu zemāku nekā atjaunošana. Tātad, ja izvēlaties gada plānu, sākotnēji jūs samaksātu 76,77 USD, bet atjaunošana – 83,40 USD.

Klientu atbalsts:

Rochen piedāvā atsevišķu atbalstu pārdošanas un citiem jautājumiem. Pārdošanas atbalsts nav pieejams visu diennakti, tomēr cits atbalsts ir pieejams visu diennakti.

Vietnē jūs neatradīsit atsevišķu specializētu palīdzības sadaļu vai konsultācijas. Tas ir kaut kas, kas šeit trūkst. Varat arī sazināties ar viņu klientu atbalstu pa e-pastu vai atļaut viņiem piezvanīt jums.

rochen chat joomla hostings

Kaut arī viņi apgalvo, ka viņiem ir diennakts atbalsts, tam var piekļūt tikai tad, ja esat reģistrējies Rochel.

Klientu vispārējais atbalsts nav ātri pieejams vienmēr, un tas ir paredzēts tikai reģistrētiem lietotājiem.

Apmeklējiet Rochen

2. Bluehost

bluehost reklāmkarogs

Bluehost ir vārds, kuru jūs nevarat palaist garām šajā sarakstā. Būdams populārs un plaši izmantots, Bluehost pārsniedz WordPress un nodrošina arī Joomla hostinga pakalpojumus.

Bluehost nodrošina vairāk nekā 2 miljonus domēnu un ir viena no 20 labākajām mitināšanas platformām. Tas noteikti nodrošina aizraujošas iespējas arī Joomla mitināšanai.

Laiks:

Būdama viena no plaši izmantotajām mitināšanas platformām, Bluehost nodrošina, ka tā uztur labu darbības laiku. Tas ir acīmredzami no tās izveidotās infrastruktūras.

Bluehost nodrošina pietiekami daudz aparatūras dublējuma, lai nodrošinātu netraucētu, nepārtrauktu mitināšanas pieredzi. Es esmu izmantojis Bluehost un uzraudzījis viņu uptime.

bluehost uptime

Reģistrēto BlueHost metriku varat redzēt šeit.

Kopumā jūs redzēsit, ka Bluehost nodrošina pastāvīgu darbspēju un uztur labu reakcijas laiku.

Uzticamība un drošība:

Bluehost nodrošina pakalpojumus, kas nodrošina pietiekamu infrastruktūras dublēšanu. Tas ļauj uzturēt uzticamus pakalpojumus un labu darba laiku.

bluehost uzticamība un drošība

Bluehost katrā plānā iekļauj SSL. Izvērstākos plānos ietilpst surogātpasta eksperti, CodeGuard Basic, SiteLock drošība un domēna privātums. Lai gan tas nav iekļauts pamatplānā, to var izmantot ar atsevišķām cenām.

Kopumā Bluehost nodrošina labu uzticamu pakalpojumu klāstu, kā arī pamata drošību.

Rezerves pakalpojums:

Bluehost nodrošina 30 dienu naudu atpakaļ garantiju. Papildus uzticamiem pakalpojumiem, Bluehost nodrošina arī rezerves pakalpojumus.

Pamata plānos nav iekļauts CodeGuard Basic, bet tos var iegādāties atsevišķi. Tomēr sarežģītākos plānos ietilpst CodeGuard Basic, kas palīdz dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumos.

Plāni:

Bluehost atbalsta kopīgu Joomla mitināšanu. Šeit ir pieejami 3 plāni. Visvienkāršākais plāns sākas ar USD 2,95 mēnesī. Plus plāns sākas ar USD 5,45 mēnesī un izvēles plus plāns sākas ar USD 5,45 mēnesī.

bluehost plāni

Visiem 3 plāniem ir nedaudz augstāka atjaunošanas cena. Turklāt papildu drošības pakalpojumus vai rezerves pakalpojumus var izmantot par atsevišķām cenām.

Klientu atbalsts:

Bluehost neatpaliek no klientu atbalsta. Kam ir milzīgs klientu loks, tam noteikti ir labs klientu atbalsts.

Klientu atbalstu var saņemt pa e-pastu, tālruni, biļetēm vai tiešajā tērzēšanā. Tiešraides tērzēšana jauniem un esošajiem klientiem ir atsevišķa.

Tāpat jūs varat nodalīt tērzēšanu par dažādām tēmām.

bluehost atbalsts

Varat arī pārbaudīt zināšanu bāzi, lai iegūtu vairāk informācijas. Zināšanu bāze ietver plašu tēmu klāstu, FAQ un emuārus.

bluehost faq

Bluehost klientu atbalsts palīdz jums atrast pareizo informāciju un ir ērti lietojams.

Apmeklējiet vietni BlueHost

3. Hostinger

hostinger joomla hostings

Hostinger atbalsta Joomla hostingu kopā ar citiem resursiem. Tas tika izveidots 2004. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Kauņā, Lietuvā.

Uzņēmums izmanto mākonī balstītu mitināšanu un garantē, ka darbspējas laiks būs 99,9%. Nodrošina arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Laiks:

Hostinger garantē, ka darbspējas laiks būs 99,9%. Serveri ir optimizēti, lai nodrošinātu ievērojamu veiktspēju.

Es arī uzraugu Hostinger servera darbību caur manu testa vietni Hostinger.

hostinger's Uptime

Tas ir līdzvērtīgi tam, ko viņi garantē. Pilnus datus par Uptime var atrast šeit.

Uzticamība un drošība:

Izmantojot Hostinger, plānam virzoties augstāk, konfigurācijas tiek dubultotas. Tas nodrošina SSD ar katru plānu.

SSL ir iekļauts augstākās klases plānā. Tāpat datu dublējums ir pieejams tikai augstākā līmeņa plānam.

Pamatplāniem visu mūžu varat pievienot SSL par USD 11,99. Jūs varat pievienot ikdienas dublējumu USD 2.09 mēnesī un pievienot CloudFlare aizsardzību USD 7.50 par mūžu.

Rezerves pakalpojums:

Hostinger atbalsta rezerves pakalpojumus, kas nav obligāti kā daļa no pamatplāniem. Biznesa plāns ietver ikdienas rezerves pakalpojumus.

Ikdienas rezerves hostinger joomla hostings

Dienas dublējumā ir faili, dati, datu bāze un e-pasti. Restaurāciju var veikt, izmantojot vadības paneli.

Plāni:

Hostinger ir 3 dažādi plāni – Starter, Premium, Business. Pirmo reizi cenu noteikšana katram ir attiecīgi 0,80 USD / mēnesī, 2,15 USD / mēnesī un 3,45 USD / mēnesī..

Hostinger Joomla mitināšanas plāni

Pirmreizējā cenu noteikšana visiem projektiem ietver vismaz 50% atlaidi. Visu plānu atjaunošana ir lielāka.

Katrs no šiem plāniem tiek atjaunots, par cenu attiecīgi 7,99 USD / mēnesī, 11,95 USD / mēnesī un 15,95 USD / mēnesī..

Klientu atbalsts:

Hostinger ir īpaša apmācības sadaļa, kas aptver vairākas hostinga interešu tēmas. Jūs varat arī izmantot viņu tiešraides tērzēšanu vai paaugstināt biļeti.

Tomēr atbalsts pastāv tikai maksas klientiem. Tātad, ja jūs neesat Hostinger klients, tad jūs nevarētu ar viņiem sazināties, izmantojot tiešraidi.

hostinger tiešsaistes tērzēšanas joomla hostings

Par atsevišķu cenu tai ir arī prioritārs atbalsts.

Apmeklējiet vietni Hostinger

4. Vietnes zeme

vietņu vietņu joomla mitināšana

Vietnei Ground ir pieejams hostinga pakalpojumu klāsts, un tajā ietilpst Joomla balstīta mitināšana. Tas tika izveidots 2004. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Sofijā, Bulgārijā.

Tas nodrošina vairāk nekā 1 000 000 domēnu visā pasaulē, un datu centri atrodas visā Singapūrā, Nīderlandē, ASV un Lielbritānijā.

Laiks:

SiteGround izmanto jaunākās ātruma tehnoloģijas ar SSD, lai nodrošinātu ievērojamu veiktspēju un darbspēju. Tas piedāvā 99,9% uptime garantiju.

Lai izmērītu uptime & SiteGround hostinga serveru ātrumā, es esmu iegādājies domēnu no SiteGround.

Tas nodrošina labu darbspēju.

vietnes darbības laiks

Reģistrēto vietnesGround metriku varat redzēt šeit.

Uzticamība un drošība:

VietneiGround ir 4 datu centri, no kuriem jūs varat izvēlēties. Katrā plānā tiek atbalstīti SSL un HTTP.

Pamata plāns atbalsta bezmaksas CloudFlare CDN un bezmaksas ikdienas dublējumu. Tiek atbalstīts arī jHackGuard spraudnis.

vietnes Joomla hostings

Joomla SuperCacher ir iekļauts progresīvāka plāna sastāvdaļā.

Rezerves pakalpojums:

SiteGround nodrošina rezerves pakalpojumus ar visiem saviem plāniem. Visos plānos ir iekļauta bezmaksas dublēšana. Tomēr atjaunošanas pakalpojums nav iekļauts pamatplānā.

joomla hostinga dublējums

Pārējie plāni atbalsta bezmaksas dublējuma atjaunošanu. Vismodernākajā plānā ir OnDemand dublējuma atjaunošana.

Plāni:

Vietnei Ground ir 3 Joomla mitināšanas plāni – StartUp, GrowBig un GoGeek. Katra no šiem plāniem cena ir attiecīgi USD 3,95 mēnesī, USD 5,95 mēnesī un USD 11,95 mēnesī.

Vietnes Joomla mitināšanas plāni

Sākotnēji plāni sākas ar pieejamu cenu. Tomēr atjaunošanai ir augstāka cena. StartUp plāns atjaunojas par USD 11,95 mēnesī. GrowBig plāns atjaunojas pie USD 19,95 mēnesī, un GoGeek plāns atjaunojas pie USD 34,95 mēnesī.

Ilgākā laika posmā plāni, šķiet, ir dārgāki.

Klientu atbalsts:

SiteGround atbalsta pārdošanas tērzēšanu, un to var sasniegt arī pa tālruni. Tas nodrošina atbalstu visu diennakti, negaidot laiku. Biļetes var atrisināt mazāk nekā 10 minūtēs, un tas ir kaut kas, ko viņi apņemas.

vietņu tērzēšana Joomla mitināšanai

Tātad, es izpētīju viņu tiešraides tērzēšanas iespēju. Gaidīšanas laiks bija mazāks par 60 sekundēm. Klientu atbalsta pārstāvis ātri sniedza informāciju.

Apmeklējiet vietni SiteGround

5. HostGator

Hostgator joomla hostings

HostGator ir vēl viena populāra mitināšanas platforma, un tā ir daļa no Endurance International Group. Tas mitina vairāk nekā 9 miljonus domēnu un atbalsta vairāk nekā 400 000 klientu.

HostGator pirmo reizi tika izveidots 2002. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Hjūstonā, Teksasā, ASV. HostGator ir viens no nedaudzajiem zaļā hostinga risinājumiem, kas pieejami tirgū.

Laiks:

HostGator garantē 99,9% uptime. Tas nodrošina neiemērītu diska vietu ar neizmērojamu joslas platumu.

Kaut arī tas ir kaut kas tāds, ko viņi apņemas, es esmu ierakstījis darbības laiku caur manu testa vietni HostGator.

hostgator uptime

Šeit varat apskatīt jaunāko darbības laiku.

Kopumā tam ir labs darba laiks, izņemot augustā, kur tas ir nedaudz pazeminājies.

Uzticamība un drošība:

Katrā plānā ir iekļauta bezmaksas SSL. Lai to papildinātu, ietilpst arī bezmaksas SSL jauninājums.

Izmantojot HostGator, jums var būt tūlītējas dublējumkopijas. Turklāt jūs varat izvēlēties SiteLock uzraudzību par atsevišķu cenu.

Plānos ir iekļauta arī surogātpasta slepkavu un Hotlink aizsardzība.

hostgator joomla hostinga drošība

HostGator piedāvā ar paroli aizsargātus direktorijus.

Rezerves pakalpojums:

HostGator nodrošina rezerves pakalpojumus. Izmantojot cPanel, jebkurā laikā varat veikt dublējumu. Pabeidzot dublēšanu, jūs saņemsit lejupielādējamu saiti.

Līdzīgi restaurāciju var veikt arī jebkurā brīdī. Vietnes dublēšanu var izvēlēties ar cenu USD 2 mēnesī, un tā ir jāatjauno katru gadu.

hostgator joomla hostinga dublējums

Tas nodrošina automātisku failu un datu bāzes dublēšanu katru dienu. To nodrošina CodeGuard.

Plāni:

HostGator atbalsta 3 dažādus plānus – Hatchling, Baby un Business. Sākotnējā šo plānu cena ir attiecīgi 3,95 USD / mēnesī, 5,95 USD / mēnesī un 5,95 USD / mēnesī.

HostGator Joomla mitināšanas plāni

Šīs cenas ir paredzētas ilgāka termiņa plāniem – 36 mēnešiem. Atjaunojumiem ir augstāka cena, salīdzinot ar sākotnējām cenām.

Hatchling plāna atjaunošana ir USD 6,95 mēnesī. Līdzīgi Baby plāna atjaunošana ir USD 9,95 mēnesī un Biznesa plāna atjaunošana USD 14,95 mēnesī.

Klientu atbalsts:

HostGator ir bagātīgas atbalsta konsultācijas, ieskaitot video pamācības. Viņu klientu atbalstu varat sasniegt, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai e-pastu.

Tas piedāvā atbalstu 24/7/365. Tīmekļa vietnē ir arī veltīts HostGator forums.

Es izmēģināju viņu tiešraides tērzēšanas iespēju.

hostgator joomla hostinga tērzēšana 1

Tērzēšana sākās gandrīz nekavējoties, un klientu atbalsta pārstāvis sniedza ātru informāciju.

Apmeklējiet vietni HostGator

SECINĀJUMS:

Visas iepriekš minētās Joomla hostinga iespējas noteiktā veidā ir atšķirīgas. Tātad noteiktā veidā katrai hostinga platformai ir savi pozitīvie aspekti, kā arī trūkumi.

Starp visiem šiem ir kopīgs labs darbspējas laiks, rezerves pakalpojumi un lielāki atjaunošanas līmeņi, salīdzinot ar pirmo reizi noteikto cenu.

Dažos gadījumos, piemēram, HostGator, par Hostinger dublēšanas pakalpojumiem tiek iekasēta maksa atsevišķi, pamatojoties uz jūsu izvēlēto plānu.

SiteGround un HostGator nodrošina visu diennakti klientu atbalstu visiem, kas trūkst citā mitināšanas platformā.

Drošības ziņā visas mitināšanas platformas sniedz labu atbalstu.

Kaut arī Hostinger un HostGator plānā nenodrošina visus drošības elementus, to joprojām var izvēlēties.

Runājot par funkcijām, lai arī tās visas ir bagātīgas ar īpašībām, Rochen un BlueHost nodrošina izstrādātāju atbalstītu funkciju klāstu.

Visbeidzot, pārejam pie budžetam draudzīgā aspekta. Katram no tiem ir pieejama sākotnējā cena par pieņemamu cenu.

Tomēr, runājot par atšķirību starp sākotnējo cenu noteikšanu un atjaunošanu, Rochen ilgtermiņā ir pieejama pieeja..

Turklāt Ročēns ir Joomla oficiālais partneris, kas padara to par izdevīgu Joomla mitināšanas iespēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map