2020. gada labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji (Nr. 2 ir mana mīļākā)

Tālākpārdevēju mitināšana ir kaut kas tāds, ko piedāvā dažas mitināšanas platformas. Tomēr ne visas mitināšanas platformas piedāvā tālākpārdevēju mitināšanas iespēju.


Tātad, vai jūs esat nolēmis sākt savu tīmekļa mitināšanas risinājumu? Tad šeit ir opcija, kas ļauj jums to izdarīt.

Jā, es runāju par tālākpārdevēju mitināšanu.

Tālākpārdevēju mitināšana konceptuāli ļoti atšķiras no parastās tīmekļa mitināšanas. Tas ļauj jums būt tīmekļa mitinātājam ar faktiski zemām uzturēšanas izmaksām un ļauj baudīt gūto peļņu.

Tātad, galvenokārt izmantojot tālākpārdevēju mitināšanu, jūs varat kļūt par tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Lai gan šī ir ļoti īsa tālākpārdevēja mitināšanas definīcija, ļaujiet man sniegt sīkāku informāciju par to, kas ir tālākpārdevēju mitināšana un kas to gūst.

Kas ir tālākpārdevēju mitināšana un kam tas paredzēts?

Tāpat kā es minēju iepriekš, tālākpārdevēju mitināšana ļauj jums darboties kā tīmekļa mitinātājam. Tātad kā pircējs no tālākpārdevēja jūs darbojaties kā starpnieks starp pārdevēju un gala klientu.

Šeit jūs varat nodrošināt nepieciešamo joslas platumu, vietu, cPanel gala klientam. Daži tālākpārdevēji arī ļauj jums pievienot savu zīmolu. Tas ir vienkāršāks veids, kā nodrošināt tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, ja jums nav nepieciešamās infrastruktūras.

Varat pārbaudīt tālākpārdevēju mitināšanas iespējas, ja vēlaties sniegt mitināšanas pakalpojumus, bet jums nav šo iespēju

 • Pietiekams budžets pilnīgas infrastruktūras iestatīšanai
 • Pietiekama tehniskā kompetence, lai risinātu aparatūras / programmatūras atjauninājumus vai tehniskas problēmas
 • Pietiekams atrašanās vietu vai datu centru ģeogrāfiskais sadalījums
 • Nevar nodrošināt tīmekļa mitināšanu 24 stundas diennaktī

Ja rodas kāda no iepriekšminētajām problēmām, tālākpārdevēja mitināšana ir droša likme. Tālākpārdevēja mitināšana sniedz jums “viss vienā” risinājumu gadījumā, ja vēlaties sākt savu tīmekļa mitināšanas biznesu.

Daudzas tālākpārdevēju mitināšanas platformas nodrošina tādus papildu pakalpojumus kā:

 • Galalietotāju atbalsts
 • cPanel
 • SSL
 • Portāls visu kontu pārvaldībai – WHMCS norēķinu programmatūra, palīdzības dienesta programmatūra
 • Pielāgojumi

Tālākpārdevēja mitināšanas iespējas dažādās tirgū pieejamajās opcijās atšķiras.

Kā kļūt par mitināšanas pārdevēju?

Hostinga tālākpārdevējs darbojas kā filiāle faktiskajam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam un var ļaut mitināšanas tālākpārdevējam nopelnīt papildu naudu.

Lai kļūtu par mitināšanas pārdevēju, jums jāveic šādas darbības:

 • Pirmkārt, veiciet pietiekami daudz tirgus pētījumu, lai izvēlētos pieredzējušu un uzticamu mitināšanas pakalpojumu
 • Šim tālākpārdevēju pakalpojumu sniedzējam izvēlieties vispiemērotāko komplektu, ņemot vērā jūsu prasības un budžetu
 • Izvēlieties vajadzīgās norēķinu vārtejas iespējas, ar kuru palīdzību jūs varat pieņemt maksājumus no klientiem.
 • Aizpildiet nepieciešamo informāciju un samaksājiet saskaņā ar plānu
 • Atveriet savu vietni, lai atvieglotu mitināšanas pakalpojumu pārdošanu
 • Pārdodiet savu vietni, lai uzlabotu pārdošanas apjomus

Sākt kļūt par hostinga tālākpārdevēju ir vienkārši un neprasa pārāk daudz kompetences.

Tas šķiet aizraujoši, vai ne? Tas ir sapņa piepildījums personām, kuras cer uzsākt savu tīmekļa mitināšanas biznesu, bet nezina, kur sākt, vai tām ir citi ierobežojumi.

Tāpēc ļaujiet man vairāk runāt par labāko tirgū pieejamo tālākpārdevēju mitināšanu.

hostinga tableteLabākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. ResellerClub
 2. GreenGeeks (mana mīļākā)
 3. MilesWeb
 4. Vietne
 5. InMotion hostings
 6. Ej tēti

1. ResellerClub:

ResellerClub

ResellerClub dod labāku produkta izvēli, jo platforma atbalsta vairākus mitināšanas veidus, kas ietver – dalītu mitināšanu, speciālu mitināšanu, VPS, mākoņa balstītu mitināšanu. ResellerClub nodrošina naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

ResellerClub, kas pilnībā nodarbojas ar tālākpārdevēju mitināšanu, tiek nodrošināts ar sabiedrības atbalstu. Tiek atbalstīta arī domēna tālākpārdevēja opcija. Šķiet, ka tās ir daudzpusīgās tālākpārdevēju mitināšanas iespējas, kas ir viens no spēcīgākajiem punktiem.

Šeit jūs saņemat bezmaksas tālākpārdevēja kontu, bezmaksas cPanel, bezmaksas WHM, Softaculous installer, bezmaksas resursdatora migrāciju, veiktspējas optimizāciju, jauninājumus, atbalstu pēc pieprasījuma. Tātad, kamēr jūs esat tīmekļa mitinātājs, varat izmantot šīs ResellerClub piedāvātās iespējas.

Tīklu darbina CloudFlare CDN, lai nodrošinātu augstu veiktspēju un ātrumu. Tam ir atbalsts operētājsistēmai Windows, kā arī Linux tālākpārdevēju mitināšanai. Linux tālākpārdevēja mitināšanas plāni ir parādīti zemāk.

Bluehost plāns Linux

Visi plāni atbalsta neierobežotu cPanel, tomēr tiem ir diska vietas ierobežojumi. Līdzīgi jums ir arī Windows tālākpārdevēja mitināšana, kurai ir resursdatora plāni, kā parādīts zemāk:

Bluehost Windows

Kopumā plāni ir pieņemami gan Windows, gan Linux.

Plusi

 • Daudzpusīgi plāni ar Windows un Linux tālākpārdevēja atbalstu
 • Ietver pamata drošības funkcijas
 • Ietver neierobežotu cPanel un Plesk kontu

Mīnusi

 • Vidējais atbalsts
 • Atjaunošanai ir augsta cena

Apmeklējiet vietni ResellerClub

2. GreenGeeks:

Greengeeks reklāmkarogs

GreenGeeks populārajai zaļās mitināšanas mitināšanas platformai ir arī tālākpārdevēju mitināšanas iespēja. Tas neietver īpašu diska vietas vai joslas platuma ierobežojumu, atšķirībā no ResellerClub.

Tomēr GreenGeeks ir ierobežots cPanel skaits katram plānam. Turklāt plānā ir iekļauts arī WHMCS. Zemāk ir uzskaitīti visi GreenGeeks tālākpārdevēju mitināšanas plāni.

GreenGeeks plāns

Savā ziņā GreenGeeks ir pieejams par pieņemamu cenu, kad izvēlaties savus pakalpojumus. Jūs varat izmantot viņu vairumtirdzniecības kontu, kura cena sākas ar USD 2 mēnesī.

GreenGeeks atbalsta domēnu reģistrāciju, domēnu migrāciju, tūlītēju resursu mērogojamību, bezmaksas konta migrāciju. GreenGeeks nodrošina ātru veiktspēju ar RAID-10, SSD, kešatmiņu, CDN un optimizāciju.

Izmantojot GreenGeeks, ir iespējama privāta baltas etiķetes pielāgošana, lai parādītu jūsu zīmola logotipu un domēna vārdu. Pakalpojumi ietver uzlabotas drošības funkcijas, kā arī uzraudzību 24 stundas diennaktī un pilnīgu klientu atbalstu.

Tas viss ir saistīts ar e-komercijas atbalstu un citām izstrādātājiem draudzīgām funkcijām. Kā tīmekļa resursdatora platforma jūs klientiem varētu sniegt tālāk norādītās funkcijas.

GreenGeeks funkcijas

Kopumā GreenGeeks savā tālākpārdevēja mitināšanā piedāvā pieņemamas un vairākas iespējas.

Plusi

 • Atbalsta balto etiķeti
 • Laba veiktspēja, uzticams serviss ar uzlabotām drošības funkcijām.
 • Neierobežota vieta diskā un joslas platums
 • Pieejams un viegli pielāgojams
 • Labs atbalsts

Mīnusi

 • Ierobežo cPanel skaitu

Apmeklējiet vietni GreenGeeks

3. MilesWeb:

milesweb tālākpārdevēju mitināšana
MilesWeb piedāvā tālākpārdevēju mitināšanu topošajiem ārštata darbiniekiem, kuri vēlas pārvaldīt vairākas vietnes vai projektus vienlaikus, neradot problēmu katram iestatīt atsevišķu mitināšanu..

Tāpat kā visi citi plāni, arī tālākpārdevēju hostinga cenas ir turētas zemas & par pieņemamu cenu, taču to netrūkst.

Tomēr MilesWeb ir ierobežots cPanel kontu skaits un katrā plānā pieejamā krātuves vieta. Bet visi plāni ir iepriekš instalēti ar WHMCS, kas ir lielisks papildinājums. Zemāk uzskaitītie plāni ir tie, ko MilesWeb piedāvā sadaļā Reseller Hosting.

Jūdzes tālākpārdevēja mitināšanas cenas

Kā redzat, MilesWeb kļūst vairāk & lētāk, jo tas var paplašināt jūsu uzņēmējdarbību. Jūs varat sākt ar 10 cPanel kontiem & 20 GB krātuve ₹ 290 mēnesī uzreiz kā vispieejamākais plāns.

Neierobežots domēns, joslas platums, MySQL datu bāzes & e-pasta konti ir pieejami visos tālākpārdevēju plānos. Iekļauts arī bezmaksas SSL sertifikāts, domēna tālākpārdevējs / c, cPanel & Softakulīgs.

MilesWeb atbalsta domēna reģistrāciju, migrāciju, resursu mērogojamību & bezmaksas konta migrācija. Tas nodrošina ātru veiktspēju ar RAID-10, SSD, Website Builder, WHM, Malware & Skenēšanas aizsardzība.

milesweb tālākpārdevēju mitināšanas iespējas

Visas iepriekš minētās funkcijas nāk kopā ar MilesWeb 30 dienu naudas atdošanas garantiju, klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī & 99,95% uptime.

Plusi

 • Ietver WHMCS
 • Labs sniegums ar stabilu drošību
 • Pieejams & viegli pielāgojams
 • Plašs klientu atbalsts

Mīnusi

 • Ierobežota krātuve & cPanel

Apmeklējiet vietni MilesWeb

4. Vietnes zeme:

Vietnes zemes reklāmkarogs

Vietne vietne atbalsta tālākpārdevēju mitināšanu, pamatojoties uz jūsu izvēlētajiem kredītiem. Viens tālākpārdevēja kredīts būs līdzvērtīgs viena gada hostinga pakalpojumam. Jūs nopelnāt 1 kredītu par katru aktivizāciju. Vismaz jums ir nepieciešami 5 kredīti, lai pievienotos tālākpārdevēju programmai.

Šeit ir cenu diagramma, kuras pamatā ir kredīta demarkācija.

Vietnes zemes kredīti

Vietne nodrošina tikai vienu plānu, kurā var apsekot aptuveni 10 tūkstošus apmeklējumu mēnesī. Izmantojot vietņu vietņu tālākpārdevēju mitināšanu, jūs iegūstat pamatā esošās vietņu mitināšanas iespējas, kas nodrošina ievērojamu ātrumu, drošību un uzticamus pakalpojumus.

Vietnes vietne sniedza uzticamus pakalpojumus un 99 99% izmantojamo laiku. Tiek atbalstīta arī baltas etiķetes opcija. Jūs saņemat datu pārraidi bez mērījumiem ar 10 GB lielu tīmekļa vietu. Ietver cPanel un softaculous uzstādīšana.

Vietnes zemes funkcijas

Pamata līmenī SiteGround ir vairāki datu centri, SSD krātuve, bezmaksas CDN, SuperCacher, HTTP / 2 atbalsts. Tas viss automātiski kļūst pieejams, kad izvēlaties vietnes vietņu pārdevēju mitināšanu.

Vietnē SiteGround ir iebūvēts e-komercijas atbalsts, kā arī uzlabotas drošības funkcijas un rezerves pakalpojumi.

Vietnes zemes drošības līdzekļi

Tajā ir iestrādātas arī vairākas izstrādātājam raksturīgas funkcijas, kas ir pieejamas arī tad, ja izvēlaties mitināšanas pārdevēju.

Plusi

 • Atbalsta iepriekšējus drošības līdzekļus
 • Baltas etiķetes atbalsts
 • Uzticams serviss ar labu darba laiku (ievietojiet pārskata saiti)

Mīnusi

 • Plāns ir sarežģīti saprotams iesācējiem
 • Trūkst atbalsta

Apmeklējiet vietni SiteGround

5. InMotion mitināšana:

INmotion reklāmkarogs

Inmotion Hostings ir plaši pazīstams ar daudzpusīgajām hostinga iespējām. Tas arī neatpaliek, runājot par tālākpārdevēju mitināšanas opciju.

Es gribētu pieminēt, ka Inmotion Hosting ir daudzpusīga tālākpārdevēju mitināšanas iespēja, kaut arī tikai Linux.

Plānā ir iekļauts bezmaksas cPanel, WHMCS, SSL, īpašs IP, eNom un daudzas iebūvētas drošības funkcijas. Inmotion Hostings nodrošina bezmaksas cPanel pārsūtīšanu. InMotion hostinga plānā tiek nodrošināts arī bezmaksas domēna tālākpārdevējs eNom.

Inmotion Hostings nodrošina 90 dienu naudas atdošanas garantiju, softaculous installer, baltas etiķetes risinājumu, SSD balstītu krātuvi un bezmaksas dublējumus. Plānos ietilpst e-pasta mitināšana, kā arī DDoS aizsardzība un ļaunprātīgas programmatūras noņemšana.

Plāni ir vienlīdz pieņemami. Lai gan tas ierobežo joslas platumu un diska vietu, cPanel ir neierobežots.

Ir 6 plāni, kā uzsvērts zemāk:

Iedvesmas plāns

Iedvesmas plāns

Inmotion Hostings ļauj veikt pilnīgu servera dublēšanu, un tam ir būtisks e-komercijas atbalsts. Visos plānos ir iekļautas dažas pamata, bet būtiskas funkcijas.

Uzmundrinājuma funkcijas

Kopumā visiem plāniem ir atbalsts daudzām funkcijām. Zemāk ir detalizētas funkcijas, kas pieejamas katrā plānā.

INMotion plāni

Ar visu šo jūs varat izmantot tālākpārdevēja mitināšanas speciālista atbalstu. Atkal man tas nav jāpiemin, bet tas ir iekļauts plānā.

Plusi

 • Daudzpusīgi plāni ar vairākām iebūvētām funkcijām
 • Atbalsta balto etiķeti
 • Pieejama cena
 • Labas drošības funkcijas ar uzticamiem pakalpojumiem
 • Atbalsta neierobežotu cPanel

Mīnusi

 • Ierobežo joslas platumu un diska vietu
 • Atjaunošanai ir augstas cenas, salīdzinot ar pirmo reizi

Apmeklējiet InMotion hostingu

6. GoDaddy:

GoDaddy reklāmkarogs

Vēl viena milzu hostinga platforma nepaliek aiz muguras sacīkstēs, kad runa ir par tālākpārdevēju mitināšanu.

GoDaddy tālākpārdevēju mitināšana nodrošina WHMCS licenci, cPanel, baltās etiķetes risinājumus. Tas var atbalstīt līdz 250 kontiem. Visos plānos ir neierobežots joslas platums, datu bāze un vietnes.

Tas ietver arī GoDaddy domēnu tālākpārdevēja iespēju. Pirmo gadu jūs saņemat bezmaksas SSL. Jūs varat palielināt mērogu jebkurā laikā un izmantot līdz 32 GB RAM. GoDaddy priekšrocība ir tā, ka tā ļauj veikt mitināšanu, kā arī domēna tālākpārdošanu.

GoDaddy visu diennakti nodrošina atbalstu tālākpārdevēju mitināšanai. Izmantojot šo plānu, jūs varat sniegt atbalstu saviem klientiem.

GoDaddy nodrošina arī Basic / Pro Reseller programmu, kas atšķiras no Reseller hostinga. Daudzas reizes lietotāji to kļūdaini izmanto tālākpārdevēja mitināšanā.

Tomēr, izmantojot Basic / Pro tālākpārdevēja programmu, maksājuma apstrādi veic GoDaddy, kamēr jums ir pielāgota veikala vieta. Pretēji tam tālākpārdevēja mitināšana nodrošina lielāku kontroli lietotājiem, kur jūs esat atbildīgs par maksājumiem.

Tālākpārdevēju mitināšana nodrošina 4 dažādus plānus.

GoDaddy plāns

Plusi

 • Atbalsta balto etiķeti
 • Nodrošina neierobežotu joslas platumu
 • Labs klientu atbalsts, lai iespējotu tālākpārdevēju mitināšanu
 • Nodrošina domēna tālākpārdevēja iespēju

Mīnusi

 • Ierobežota tīmekļa telpa katram plānam
 • Nodrošina tikai pamata drošības funkcijas bez rezerves risinājuma
 • Jums pilnībā jāizturas pret klientu atbalstu

Apmeklējiet GoDaddy

Secinājums:

Tālākpārdevēju mitināšana ir laba izvēle uzņēmējiem vai tīmekļa dizaina aģentūrām, kuri cer piedāvāt tīmekļa mitināšanas risinājumus, bet viņiem nav budžeta vai infrastruktūras, lai veiktu to pašu.

Visas iepriekš minētās tālākpārdevēju mitināšanas iespējas atšķiras daudzos aspektos. Tomēr šeit es gribētu uzsvērt vienu no šādām iespējām, kas izceļas.

GreenGeeks nodrošina vairākas funkcijas, un tas ir labs risinājums tālākpārdevēju mitināšanai. Lai arī visi ir labi, GreenGeeks izceļas kā labākais starp citiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map