2020. gada labākie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji (1. numurs ir satriecošs)

WordPress ir viegli viena no labākajām satura pārvaldības sistēmām, kas tur darbojas – pēc daudziem rādītājiem tā ir satura pārvaldības sistēma. Gandrīz visi ir dzirdējuši par WordPress – lai gan daudzi patērētāji, iespējams, zina WordPress.com labāk nekā WordPress.org.


WordPress.org ir neticami rīks, un to var brīvi izmantot, taču tas nav saistīts ar mitināšanu. Ja jūs varat rūpēties par savu mitināšanu (un, domājams, par savu domēnu), varat izmantot WordPress, lai rediģētu pašu vietni.

WordPress ir tik populārs, ka daudzi hostinga uzņēmumi piedāvā plānus, kas īpaši vērsti uz WordPress. Tagad šeit ir jāpaskaidro pāris lietas.

Pirmkārt, daži no tā ir nedaudz pārspīlēti. Jūs parasti varētu izmantot parastos dalītos tīmekļa mitināšanas plānus, lai izveidotu savienojumu ar WordPress, tāpēc uzņēmumi, kas piedāvā dalītu / tīmekļa WordPress mitināšanu, galvenokārt piedāvā sagatavotu tīmekļa mitināšanu. Tas ir kaut kas, kas jāuzmanās.

Tajā pašā laikā dažām no šīm iespējām ir arī papildu iespējas vai pienācīgas cenas, kuras joprojām ir vērts izpētīt. Plus, daži uzņēmumi piedāvā pārvaldītus WordPress risinājumus, kas ir cenu ziņā, bet nodrošina arī labākus, uz WordPress orientētus pakalpojumus..

Tagad šeit ir daudz ko sakārtot. Lielākā daļa cilvēku var instalēt WordPress parastajā tīmekļa mitināšanas kontā, un tas darbosies lieliski – tāpēc daži no šī saraksta vienumiem ir šeit, jo viņi piedāvā tīmekļa mitināšanas cenas WordPress orientētai mitināšanai.

Citas preces šeit piedāvā pārvaldītus WordPress risinājumus, kas ir labāki uzņēmumiem. Un, protams, daži uzņēmumi šeit veic abus.

Vēl viena ātra piezīme šim sarakstam: ir dažas lietas, kas ir ļoti izplatītas WordPress mitināšanas produktiem.

Ja kaut kas šeit rada plusus un mīnusus, tas, iespējams, nozīmē, ka tas ir īpašs – piemēram, daudziem WordPress mitināšanas produktiem tiek piegādāts kaut kāds klientu atbalsts, bet es izdarīšu piezīmi, kad uzņēmumi sniedz īpaši labus WordPress apmācītus klientu atbalsta pārstāvjus..

Ir vēl viena lieta, ko es gribētu teikt par šo sarakstu: visas šeit piedāvātās iespējas ir pamatotas. Jā, tie ir sarindoti pēc iemesla, taču patiesība ir tāda, ka uzņēmumi mūsdienās ir pakavējuši WordPress mitināšanu.

Tas nenozīmē, ka kāda no šīm iespējām ir ideāli WordPress mitināšanas risinājumi … tikai tas, ka viņiem kaut kā ir izdevies paveikt lielisku darbu. Jo īpaši pēdējās trīs iespējas ir tuvu, un, pirms sākat izslēgt vārdus, jums būs nopietni jāpārdomā, ko vēlaties..

Šeit mēs esam piešķīruši rangu, pamatojoties uz mūsu pieredzi.

2020. gada labākais WordPress mitināšana:

Hostings
Cena
Ātrums
Laiks
Izmantojamība
Mans vērtējums
Bluehost2,95 USD / mēn346 ms100%LABĀKAIS★★★★★
DreamHostUSD 2,59 mēnesī1103 ms100%LABI★★★★
Vietne3,95 USD / mēn586 ms100%LABI★★★★
HostGatorUSD 5,95 mēnesī1166 ms99,99%LABI★★★★
A2 mitināšana2,96 USD / mēn1328 ms99,96%LABI★★★★
Kustībā4,99 USD / mēn326,29 ms99,98%LABI★★★★
Liquid WebUSD 49 mēnesī576,32 ms99,92%LABI★★★★

Bez turpmākas piepūles padziļināsimies katra WordPress mitināšanas detalizētā pārskatā.

1: Bluehost

bluehost dalīta WordPress mitināšana

Ah, Bluehost – iespējams, viens no slavenākajiem hostinga uzņēmumiem, kas tur darbojas. Bluehost ir arī cieši saistīts ar WordPress mitināšanu. Tāpat kā iepriekšējās divas iespējas, arī Bluehost iesaka WordPress un apvienojumā ar tā masīvo vārdu arī Bluehost ir izskatīga opcija..

Par Bluehost būtību? Ar to pārāk daudz nerīkojas, un, lai arī tas nav lētākais pakalpojumu sniedzējs, dalītā mitināšanas WordPress plāni joprojām ir diezgan labi piedāvājumi.

Plusi

 • Bezmaksas domēna vārda reģistrācija, un dažos līmeņos ietilpst bezmaksas domēna privātums.
 • Bezmaksas SSL sertifikāts un bezmaksas domēns (uz 1 gadu) sākuma līmeņa līmeņiem uz augšu. Augstāki līmeņi ļauj neierobežoti izmantot vietnes un saglabāt tās.
 • Gan pārvaldītu, gan dalītu WordPress plānu izvēle plašā cenu diapazonā.
 • Bezmaksas CDN (noteiktiem līmeņiem).
 • Kopumā ļoti stabils darbspējas laiks (lai gan viens mēnesis man nebija piemērots) un ātrs reakcijas laiks.

bh uptime

 • Atjaunošanas cenas nav pārāk augstas, un dažreiz pirmais gads var būt ievērojami lētāks.
 • Tāpat kā SiteGround, arī Bluehost atbalstā ir WordPress eksperti. Kā es šeit pāris reizes esmu teicis, labs piemērs tam ir tieša tērzēšanas kvalitātes iepriekšējs pirkums.

bh čats

bh čats

Mīnusi

 • Daži no pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem varētu būt nedaudz lielāki par cenu, taču mazajiem uzņēmumiem tas, iespējams, nebūs būtisks trūkums.

Tā kā Bluehost ir viens no labākajiem visaptverošajiem hostinga uzņēmumiem, viņam joprojām izdodas izcelties WordPress jomā. Es piešķiršu kredītus tur, kur tas pienāk: Bluehost, protams, saņem manu ieteikumu un gandrīz visiem.

2: DreamHost

sapņu stila reklāmkarogs

DreamHost, tāpat kā SiteGround, ir viens no trim hostinga pakalpojumu sniedzējiem, ko iesaka pati WordPress. DreamHost ir veterāns hostinga uzņēmumu sabiedrībā: tas pastāv jau kopš 1996. gada.

Pēdējās divās desmitgadēs DreamHost ir kļuvis par galveno hostinga uzņēmumu. Viņi apgalvo, ka ir apkalpojuši vairāk nekā 400 000 klientu un 1,5 miljonus vietņu. Pats iespaidīgākais ir tas, ka DreamHost ir nodrošinājis vairāk nekā 750 000 WordPress instalāciju – skaidrs, ka daudzi klienti izmanto DreamHost WordPress.

Tātad, kāda ir tā pasliktināšanās? DreamHost noteikti ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem ar patiešām nemanāmu instalēšanas un pārvaldības procesu, kā arī ar labām funkcijām par pieņemamām cenām..

Plusi

 • Bezšuvju instalēšanas process.
 • DreamHost ir arī CDN.
 • Zema ieejas līmeņa cena padara DreamHost par labu iespēju cilvēkiem, kas vēlas ietaupīt, un tiem, kam ir gaišākas hostinga vajadzības.
 • Ļoti labs darbspējas laiks (vismaz nesen), lai gan reakcijas laiks varētu būt nedaudz labāks.

dh uptime

 • Pirmajā līmenī ir pieejama SSD krātuve, neierobežota trafika plūsma, iepriekš instalēts SSL sertifikāts un ikdienas dublējumi.

Mīnusi

 • Kā parādīts, reakcijas laiki varētu būt nedaudz labāki.
 • Lai arī ieejas cena ir nedaudz zemāka, jums tiešām ir tikai divas pakāpes, bet otrā ir ievērojami augstāka. Tā būtībā ir pamata WordPress opcija vai pilna WordPress opcija bez jebkāda vidusceļa.
 • Sapni DreamHost 2017. gada vasarā piemeklēja DDoS uzbrukums, kas samazināja darbspējas laiku. Tas ļāva dažiem secināt, ka DreamHost drošība nav pārāk liela, ja tā faktiski tiek pārbaudīta.
 • E-pasts nav iekļauts bez maksas, un tas ir jājaunina.

Tāpat kā vietnē SiteGround, jā, DreamHost ir mans ieteikums. Ir grūti to nedarīt, kad WordPress to iesaka! Es piesardzīgi izturos pret cenu pieaugumu – daži cilvēki var tikt aizķerti pa vidu, un daži mazi vai vidēja lieluma uzņēmumi var vēlēties lielāku dažādību.

Apmeklējiet vietni DreamHost

3: SiteGround

vietnes reklāmkarogs

Vietne Ground ir vēl viens no hostinga lielajiem nosaukumiem. SiteGround tomēr izceļas ar to, ka WordPress faktiski iesaka vietni SiteGround (kopā ar nākamajām divām iespējām, tāpēc viņi tiek vērtēti šādā veidā).

Vietnes SiteGround būtība ir šāda: pakalpojums ir tikai ļoti kvalitatīvs par ļoti standarta cenām. Turklāt pat sākuma līmeņa līmeņi saņem augstas kvalitātes klientu atbalstu un funkcijas.

Plusi

 • Pēc manas pieredzes vietnei SiteGround ir bijuši vieni no labākajiem uptime.

sg uptime

 • Katru dienu tiek nodrošināta bezmaksas dublēšana, sākot ar lētāko līmeni. Augstāki līmeņi katru dienu tiek atjaunoti bez maksas.
 • Instalēšanas process ir neticami vienkāršs.
 • Neierobežotas MySQL datu bāzes no lētākā līmeņa uz augšu.
 • Klientu atbalsts ir fenomenāls, jo īpaši tāpēc, ka SiteGround ir specializēts WordPress atbalsts. Vēl labāk, šis uzlabotais atbalsts ir pieejams arī pirmās pakāpes lietotājiem. Tāpat kā daži citi šeit, pat viņu parastais klientu atbalsts ir labs.

sg tērzēšana

 • VietneiGround ir iekļauts CDN daudzām pakotnēm.

Mīnusi

 • Lai arī vietnesGround uptime ir bijis lielisks pēc manas pieredzes, reakcijas laiks var būt nedaudz lielāks par ideālo. To sakot, tie joprojām ir mazāki nekā daudzi citi uzņēmumi šajā sarakstā.
 • Lai arī pirmais hostinga gads parasti ir par pieņemamām cenām, atjaunošanas cenas var būt ievērojami augstākas.
 • Glabāšana nav neierobežota neatkarīgi no līmeņa. Šī nav sliktākā lieta, bet citiem pakalpojumu sniedzējiem ir neierobežota krātuve par līdzīgām vai zemākām cenām.

Tā kā SiteGround ir pirmajā trijniekā un to iesaka WordPress, jūs droši vien varat uzminēt, ka jā, tam ir arī mans ieteikums. Jums būtu taisnība. Es gribētu tikai vēlreiz atkārtot savu piesardzības vārdu cilvēkiem, kuri meklē pieejamu WordPress mitināšanu: sargieties no atjaunošanas cenām!

Apmeklējiet vietni SiteGround

4: HostGator

hostgator reklāmkarogs

HostGator ir viens no lielākajiem hostinga nosaukumiem, un tas ir labi nopelnīts nosaukums: HostGator ir apkalpojis vairāk nekā 8 miljonus vietņu, kas ir diezgan drūms un iespaidīgs.

Tātad, kas attiecas uz HostGator WordPress opcijām? Viņu vietne padara to nedaudz mulsinošu, taču HostGator piedāvā divu veidu WordPress mitināšanu: pirmais ir WordPress tīmekļa mitināšana un otrais ir Pārvaldītā mākoņa mitināšana. Abas ir labas, taču HostGator ir īpaši spēcīgs mākoņu plānu risinājums – tie darbojas ļoti labi.

Plusi

 • Neizmēģināts joslas platums, diska vieta, bezmaksas SSL sertifikāts un neierobežotas MySQL datu bāzes visiem dalīta hostinga kontiem, kas ietver dalītu / tīmekļa WordPress mitināšanu.

bezmaksas ssl sertifikāts

 • 45 dienu naudas atdošanas garantija (pretstatā 30 dienām).
 • E-pasta mārketinga rīks ir iekļauts bez maksas, sākot ar sākuma līmeņa kontiem.
 • Ja WordPress izmantojat HostGator dalītā mitināšanas produktus, cenas, protams, ir zemākas. Tomēr arī HostGator pārvaldītie WordPress piedāvājumi nav slikti – diapazonā no 6 līdz 10 USD (vismaz pirmajiem noteikumiem).
 • HostGator ir pieejams WordPress ekspertu atbalsts. Kopumā HostGator jebkurā gadījumā sniedz ļoti labu klientu atbalstu (kā pierādījums tam ir tiešraides tērzēšanas paraugs, ko es darīju, kad atteicos, kā “potenciālais klients”).

hg čats

hg čats

Mīnusi

 • Lai arī mans darbspējas laiks HostGator bija labs, vairāku mēnešu laikā reakcijas laiks bija lielāks nekā vidēji man. Tomēr tas attiecas uz WordPress tīmekļa mitināšanu: WordPress Cloud mitināšanas izmantošana ir daudz labāka.

hg uptime

 • HostGator pārvaldītie WordPress plāni lietotājiem neatļauj daudz vietņu – ne vairāk kā trīs. Tas ir izplatīts pārvaldītajos WordPress produktos, taču daži cilvēki varētu būt gatavi maksāt par vairāk nekā 3 vietnēm … atvainojiet, nav kauliņu!

Vai HostGator saņem manu ieteikumu??

Jā. Tas, bez šaubām, ir viens no labākajiem saimniekiem šodien, un tas ļoti labi darbojas ar WordPress mitināšanu – es tikai vēlos, lai pāris nelielas lietas varētu uzlabot.

Apmeklējiet vietni HostGator

5: A2 mitināšana

a2 mitināšanas reklāmkarogs

A2 ir nosaukums, kuram ir izdevies saglabāt diezgan labu reputāciju, nebūdams pārāk spēcīgs spēks mitināšanas tirgū. A2 darbojas jau kādu laiku – tas pirmo reizi tika dibināts 2001. gadā un kopš tā laika ir patstāvīgi īpašumā, kas ir mazliet unikāls.

Ciktāl tas attiecas uz WordPress mitināšanu, A2 piedāvā gan pārvaldītas, gan tīmekļa iespējas. Tas ir par pieņemamām cenām un pienācīgi piedāvāts, un, lai arī tas nav visu laiku labākais, tam nav arī daudz ko sūdzēties.

Plusi

 • Diezgan dažas tīmekļa un pārvaldītas iespējas ar aptuvenu cenu diapazonu no 4 līdz 40 USD. Pirmais pārvaldīto plānu līmenis ir salīdzinoši pieņemams. Turklāt šīm opcijām varat izvēlēties starp Linux vai Windows mitināšanu.
 • Otrās pakāpes dalītā WordPress mitināšanas opcija nav daudz augstāka par pirmo, taču tai ir ievērojami vairāk funkciju un piešķirto resursu.

a2 hostinga kopīgas funkcijas

 • Sākuma līmeņa opcijai ir 5 datu bāzes, neierobežota krātuve, SSL sertifikāts, 25 e-pasta adreses,
 • A2 ir dažas ātruma palielināšanas iespējas. Vienu no tiem sauc par Railgun Optimizer, kas mēnesī ir papildu dolārs sākuma līmeņa plāniem un ievērojami palielina HTML ielādes laiku, un tad citas lietas, piemēram, CloudFlare un A2 Optimized, var ievērojami palielināt veiktspēju (bet parasti tās tiek rezervētas augstākiem līmeņiem)..
 • A2’s cPanel ir unikāli efektīvs un spēcīgs, lai gan man jāatzīst, ka estētika nav mana gaume.
 • Tiešraides tērzēšana kopumā ir laba, pat ja pakalpojums nav par ko mājās rakstīt.

a2 čats 2

a2 čats 3

 • Uptime ir lieliski. (A2 mitināšanas jaunāko laiku varat skatīt šeit)

a2 uptime

Mīnusi

 • Es vēlos, lai reakcijas laiki būtu nedaudz garāki, bet, protams, es neesmu pilnībā izmantojis A2 pieejamos veiktspējas uzlabojumus.
 • Nav tā, ka A2 ir grūti izmantot, bet citi šeit piedāvātie pakalpojumi var būt nedaudz draudzīgāki lietotājam (ciktāl tas attiecas uz dalīto WordPress mitināšanu).

Tātad, vai es iesaku A2 hostingu?

Viennozīmīgi, jā. A2 ir pietiekami daudz jaudas un elastības, lai pielāgotos lielākiem klientiem ar lielākām vajadzībām, kā arī privātpersonām, turklāt tā veiktspēja ir nemainīgi augsta.

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

6: InMotion

inmotion banner

InMotion ir labi ievērots vārds mitināšanā. Tas nebūt nav lielākais pakalpojumu sniedzējs, lai arī tas joprojām ir diezgan liels spēks, bet tam ir tikai laba reputācija. Šī reputācija ir labi nopelnīta – es domāju, ka WordPress mitināšana ir viena no InMotion priekšrocībām un parāda dažas no unikālākajām InMotion pieejām..

InMotion piedāvā diezgan daudz WordPress plānu, tāpēc jūs, visticamāk, atradīsit tādu, kas varētu atbilst jūsu vajadzībām. Šie plāni ir diezgan labi nodrošināti un darbojas ļoti labi, taču indivīdiem tie sākas no cenu līmeņa.

Plusi

 • Bezmaksas domēns
 • Plašs cenu iespēju klāsts, sākot no USD 4,99 līdz USD 114,99 (pirmajiem noteikumiem).
 • Diezgan dāsnas piemaksas par sākuma vai otrā līmeņa pakotnēm: 20 000–50 000 apmeklētāju mēnesī, no 40 GB SSD krātuves, neierobežots joslas platums un neierobežots e-pasta kontu skaits. Tiesa, dažiem pakalpojumu sniedzējiem ir neierobežota krātuve, bet dažiem cilvēkiem tiešām būs nepieciešama “neierobežota” krātuve – 40 GB ir vairāk nekā pietiekami, lai lielākajā daļā sākuma līmeņa opciju.

inmotion WordPress mitināšana
motivācija

 • BoldGrid bez maksas ir iekļauts visās WordPress pakotnēs. BoldGrid būtībā ir spraudnis, kas padara WordPress vēl lietotājam draudzīgāku (ja ar to jau nepietiek). Tas arī satura pārvaldību padara nedaudz estētiskāku. Tas nav paredzēts visiem, bet tas ir labi – tas nav obligāti.
 • Ar dažiem izņēmumiem vairums atjaunošanas cenu nav ievērojami augstākas par pirmā termiņa cenām.
 • Naudas atdošanas garantija ir 90 dienas, nevis 30 dienas.

Mīnusi

 • Lētākas iespējas ir dārgākās puses – daži dolāri pārsniedz parasto cenu un pat pirmo gadu (lai gan atjaunošanas cenas ir diezgan normālas). Mazos uzņēmumus tas, iespējams, neietekmēs, taču daži cilvēki var ietaupīt naudu, dodoties pie citiem pakalpojumu sniedzējiem.
 • Lai arī klientu atbalsts kopumā ir stabils, man bija nelielas problēmas saistībā ar tiešraidi. Viņi ir diezgan mazsvarīgi, bet būtībā man bija grūti saprast cilvēku, ar kuru runāju, un patiesas atbildes gaidīšanas laiks bija apmēram 2 minūtes, nevis 1. Lai gan, tā sakot, tas ir diezgan mazsvarīgs jautājums, jo kopumā Es saņēmu atbildi uz manu jautājumu dažu minūšu laikā.

im tērzēšana

Vai es ieteiktu InMotion?

Jā lielākajai daļai cilvēku, bet mana galvenā kvalifikācija ir šāda: nē, personām ar vieglākām vajadzībām, kas vēlas ietaupīt naudu. Ir lētākas iespējas ar līdzīgu kvalitāti.

Apmeklējiet vietni InMotion

7: šķidrais tīmeklis

šķidrs tīmekļa reklāmkarogs

Liquid Web ir viens no unikālākajiem hostinga uzņēmumiem šeit, šajā sarakstā.

Kamēr citi nosaukumi šeit satur gan dalītu hostingu, gan pārvaldītu mitināšanu mazām un vidējām vajadzībām, Liquid Web specializējas pārvaldītajā mitināšanā. Tas ir īpaši paredzēts tīmekļa speciālistiem un aģentūrām – cilvēkiem ar smagākām vajadzībām, bet arī uzņēmumiem, kas nav milzīgi.

Tātad Liquid Web būtība ir diezgan stabila, taču, iespējams, tā nav paredzēta personām, kuras darbojas personīgās vietnēs. Tomēr tas ir visnotaļ labs risinājums uzņēmumiem (ieskaitot mazākus).

Plusi

 • Uzņēmējdarbības plāni ir pieejami 100 vietņu pārvaldīšanai.

100 vietnes

 • iThemes Sync ir iekļauts visām pakotnēm. iThemes Sync ir rīks, kas ļauj pārvaldīt daudzas WordPress vietnes vienlaikus no viena paneļa – tas ārkārtīgi vienkāršo lietas.
 • Neierobežota satiksme un garantijas, ka no jums netiks iekasēta maksa par pārsniegumu.
 • Visās paketēs iekļautās vietņu iestatīšanas vietas (ļauj veikt plašākas pārbaudes pirms vietnes aktivizēšanas).
 • Izstrādātāju rīki un pilna piekļuve serverim dod jums / jūsu komandai lielāku kontroli pār jūsu mitināšanu.
 • Liquid Web klientu atbalsts ir ļoti labs. Tas ir sagaidāms, jo daļa no labi pārvaldīta mitināšanas produkta piedāvāšanas ir patiešām izpalīdzīgs personāls un pārstāvji, taču tas joprojām liek Liquid Web izcelties. Tērzēšanas piemērā man vajadzēja apmēram 30 sekundes, līdz es saņēmu atbildi uz savu jautājumu.

2. tērzēšana

Mīnusi

 • Ja esat indivīds vai kā citādi rīkojat nelielu vietni un neparedzat lielu trafiku, Liquid Web nav vispieejamākais. Cenas sākas ar 100 USD mēnesī 10 vietnēm.
 • Tas nav būtisks trūkums, taču krātuve cenu diapazonam ir nedaudz ierobežota (piešķir, tā ir SSD krātuve). Sākuma opcija ļauj iegūt 50 GB lielu SSD krātuvi 10 vietnēm: ar to pietiks lielākajai daļai, bet, ja jūs izmantotu katru vietni, vidējais nopelnītu tikai 5 GB.

Tātad, vai es iesaku Liquid Web?

Es teiktu, ka jā, bet ar dažām kvalifikācijām. Neiesaku Liquid Web nevienam, kas ir hobijs vai neliela laika brīvmākslinieks. Es to pat neieteiktu katram mazam biznesam – es ieteiktu tikai tiem mazajiem vai vidējiem uzņēmumiem (SMB), kuriem ir ļoti stingras mitināšanas vajadzības un kuri vēlas patiešām augstas kvalitātes vadību.

Ja neatrodaties šajā nišā, jūs varat atrast lētākus pārvaldītus produktus vai nepārvaldītus produktus, kas ir ievērojami lētāki, un tomēr darbu var paveikt labi.

Apmeklējiet Liquid Web

Secinājums

Kāds ir labākais WordPress mitināšanas līdzeklis? Protams, neviens no tiem nevar padarīt katru lasītāju laimīgu. Mazajiem uzņēmumiem Liquid Web ir vislabākā specializācija, taču HostGator, A2 mitināšana vai pat Bluehost labi pielāgo arī visjaunākās WordPress vajadzības..

Personām, kas vēlas pārvaldīt savus emuārus vai personīgās vietnes, vairums šeit pieejamo iespēju būs pietiekami pienācīgas, taču DreamHost ir īpaši labs tiem, kas vēlas ietaupīt naudu (un jo īpaši pirmo gadu)..

Bluehost ir viens no labākajiem visapkārtējiem.

Protams, jums vajadzētu apsvērt, kādas ir jūsu prioritātes, taču šie ir daži no labākajiem hostinga vārdiem, un tie noteikti ir WordPress mitināšanas līderi. Un hei – visiem šiem ir naudas atdošanas garantijas.

Tātad, ja neesat pārliecināts … izmēģiniet tos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map