3dcart pārskats: mīnusi un plusi pēc tā izmantošanas! [2020. gads]

Vai esat dzirdējuši jaunumus? 3dcart drīz izlaiž 8. versiju, atjauninājumu, kas būs pirmais nozīmīgais e-komercijas platformas jauninājums 2018. gadā.


Tas ir, ja jūs esat dzirdējuši par 3dcart. Ja esat ieinteresējis, lai jūsu tiešsaistes veikalā būtu stabila platforma, iespējams, esat sastapis nosaukumus Shopify, BigCommerce, Volusion utt..

Un, sastopoties ar vārdu 3dcart, tas nav tik bieži – kas dod? Vai ir pat vērts izpētīt?

Es jums atbildēšu: jā, absolūti. Pirmkārt, tas joprojām tiek uzskatīts par vienu no labākajām e-komercijas platformām, un, otrkārt, tas nemaz nerunā par to, ko piedāvā saviem klientiem.

Galu galā es domāju, ka lielākajai daļai cilvēku izšķirošais faktors ir tikai tas, kā tas jūtas, jo tā nevienā jomā netrūkst tik nopietni, ka tas ir nesalīdzināms pakalpojums Shopify, BigCommerce vai jebkuram citam lielam nosaukumam..

Šeit iegūstiet 3Dcart bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Tātad, kāpēc 3dcart?

Ja jūs viņiem jautājat, tas notiek tāpēc, ka viņiem ir viss nepieciešamais un viss, ko vēlaties. Pielāgojami, ērti lietojami, droši, ar funkcijām saistīti, pieņemami … īpašības vārdu saraksts turpinās.

Lai gan mēs nevaram pieņemt to, ko viņi saka, pēc nominālvērtības, 3dcart man patiešām šķiet diezgan labs pakalpojums. Apskatīsim kāpēc.

PĀRSKATĪT PĀRSKATU

 1. 3dcart mīnusi
 2. 3dcart plusi
 3. 3dcart cenas
 4. 3dcart funkcijas
 5. Klientu atbalsts & Iekāpšanas vienkāršība
 6. Lietošanas ērtums un iespējas
 7. Drošība
 8. Secinājums

Kopumā: mīnusi

Man patīk vispirms iet ar sliktām ziņām.

Tātad būtībā 3Dcart gadu gaitā ir daudz attīstījies, un viņi ir novērsuši daudz savu nopietno trūkumu. Lietotāja saskarne ir viena no lietām, kas, manuprāt, tagad ir pilnīgi smalka un viegli lietojama, taču joprojām ir daži negatīvi komentāri, tāpēc es to uzskaitīšu kā potenciālu mīnusu dažiem no jums.

Izņemot to, tas nav pats pielāgojamākais pakalpojums tur – jums būs jāatstāj nauda, ​​ja jūs patiešām vēlaties iekļūt netīrā un pilnībā kontrolēt detaļas.

Vienīgais galvenais iemesls, par kuru es varu domāt, ir tāds, ka 3Dcart veida atlikumi ir tik raksturīgi, padarot šo funkciju daļu pieejamu, ja vien jūs nemaksājat papildus.

Nē, nav slēptu maksu, taču dažas lietas, kuras jūs varētu vēlēties, jums maksās.

Iepriekš daudzi mīnusi tagad ir novecojuši, un es domāju, ka visi citi, kas, šķiet, parādās – klientu atbalsts ik pa laikam saņem kritiku – ir subjektīvāki nekā kaut kas, par ko mēs visi varam vienoties, ir negatīvie punkti..

Kopumā: plusi

Forši, tagad mēs varam nokļūt manā iecienītajā daļā – labajās ziņās.

Kā jau teicu, daudz kas ir uzlabojies, tā kā 3dcart agrāk trūka.

Motīvi ir labs piemērs: viņiem bija tikai dažas brīvas, mīļas tēmas. Tagad viņiem ir 68 bezmaksas veidnes, kuras varat izmantot, turklāt daudz vairāk, par ko jūs varat maksāt.

3dcart tēma

Lietošanas ērtums, ko minēšu kā plusu – varbūt ne visi tam piekritīs, bet es domāju, ka 3dcart lietotāja saskarne ir ļoti vienkārša un intuitīva.

Un, lai arī es teicu, ka dažu funkciju papildu izmaksas ir negatīvas puses, ir svarīgi atcerēties, ka to ir daudz. Tā ir ļoti aprīkota pakete, pat ar sākuma līmeņa kontu.

Klientu atbalsts, es noteikti iekļaušos sarakstā kā profesionālis. Papildus pamata klientu apkalpošanai ir pieejama virkne dokumentāciju un citi resursi, kas pieejami dažādos formātos. Lielākā daļa no tā ir bezmaksas, kaut arī par dažām lietām, par kurām jums var nākties maksāt, pat ja tā ir ļoti visaptveroša.

Kā vienmēr, velns ir detaļās. Tagad, kad jums ir priekšstats par galvenajiem plusiem un mīnusiem, apskatīsimies mazliet sīkāk.

3dcart cenas

Labi, tāpēc apskatīsim cenu noteikšanu, jo ņemsim vērā – plusi un mīnusi nav statiski, tie jāskata kontekstā ar izmaksām. Šeit varat apskatīt daudzpakāpju cenu plānu oficiālo informāciju.

Pirmkārt, tāpat kā citai labākajai e-komercijas programmatūrai, 3dcart nav ne transakcijas maksu, ne iestatīšanas maksu, un, cik es saprotu, tajā nav slēptu maksu – lai arī ir dažas lietas, kas jums maksās, Es nokļūšu vēlāk.

uzstādīšanas maksa

Daudzpakāpju cenu struktūra 3dcart tikpat kā neatšķiras no citām e-komercijas platformām.

Zemākais līmenis, Startup konts, ir USD 19 mēnesī, turpretī Basic ir USD 29 mēnesī un Plus ir USD 79 mēnesī. Pro, ceturtā līmeņa, cena ir 229 USD mēnesī.

3dcart plāni

Iespējas
Uzsākt
Pamata
Plus
Pro
Maksas par darījumu0%0%0%0%
UzglabāšanaNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Joslas platumsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Produktu skaitsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
CenaUSD 19 mēnesīUSD 29 mēnesīUSD 79 mēnesīUSD 229 mēnesī

Ja jūs maksājat gadā, Basic ir 26,10 USD mēnesī, Plus ir 71,10 USD mēnesī, un Pro ir USD 206,10 mēnesī. Šie plāni ir ļoti līdzīgi BigCommerce, Shopify un pat LemonStand, izņemot 3dcart trešo līmeni, kas ir ievērojami lētāks.

Un tāpat kā lielākajā daļā citu platformu, vissvarīgākās funkcijas tiek iesaiņotas sākuma līmeņa cenu plānā, lai gan, manuprāt, 3dcart piedāvā vairākas jaunināšanas funkcijas, kas ir raksturīgas citiem vadošajiem zīmoliem, kuru galvenā jauninājumu atšķirība ir Pārdošana atļauta, nevis funkciju daudzums.

Bet apmaiņā 3dcart neuzliek minētos pārdošanas ierobežojumus. Faktiski visiem kontiem nav darījumu maksu, pasūtījumu ierobežojumu, produktu ierobežojumu vai joslas platuma ierobežojumu. Tātad, ja jums patiešām veicas ar pamatplānu, lieliskas ziņas – jums nebūs jāmaksā kaitinoša jaunināšanas maksa, lai ņemtu vērā jūsu pārdošanas apjoma pieaugumu.

Vienīgais galvenais mīnuss ir tas, ka jums var pietrūkt dažas funkcijas no Basic konta vai varbūt pat Plus konta, un ir atļauti personāla kontu skaita ierobežojumi: tikai Enterprise ir neierobežots, savukārt Basic, Plus un Pro ir 2, 5, un attiecīgi 15.

Kopumā, ja jūs uztraucaties, ka 3dcart kļūs par dārgu vai nav jūsu naudas vērts, varat atpūsties – tā ir normāla cena un pat nedaudz lētāka nekā standarta.

Īpašību pārskats

Protams, viena apgabala 3dcart darbība ir laba.

Tagad, kā es tikko teicu, šīs funkcijas vairāk atšķiras atkarībā no jūsu cenu plāna nekā ar citām vadošajām e-komercijas platformām, taču jūs joprojām iegūsit labu komplektu pat ar Basic vai Plus kontu.

Pirmkārt, iepriekš minētie pamati – neierobežots joslas platums, neierobežots pārdošanas apjoms utt. – visi ir lieli plusi. Un kā tam vajadzētu būt, jūs savā domēnā un mitināšanas komplektā iekļaujat domēnu.

Attiecībā uz vairākām minūšu funkcijām, pat ar Basic, jūs iegūsit iebūvētu emuāru, pasūtījumus pa tālruni, integrāciju ar eBay, Facebook un Amazon, vienas lapas pārbaudi un daudz ko citu.

Lielākā daļa funkciju būtībā ir tās pašas lietas, kuras jums šķiet universālas attiecībā uz labu e-komercijas programmatūru, taču dažas lietas izceļas.

Piemēram, 3dcart ir rīks Pamests groza saudzētājs, kas ir lielisks rīks, ar kuru pa e-pastu tiek nosūtīti atgādinājumi veikala apmeklētājiem, kuri apmeklēja kases lapu, bet nepabeidza pirkumu. Tomēr ņemiet vērā, ka tas ir pieejams tikai diviem augšējiem līmeņiem.

Es arī domāju, ka dāvanu iesaiņošana bija patīkams pieskāriens, kā arī dažas citas īpašas izrakstīšanās iespējas.

Īpaši mani pārsteidza 3dcart lietotne Point of Sale, kas patiešām jau tā pamatoto pakalpojumu padara daudzpusīgāku. Tas var apstrādāt atmaksas, e-pasta kvītis, atlaides, dāvanu sertifikātus, pielāgotas preces, visu veidu kartes un daudz ko citu.

3dcart's tirdzniecības vietas lietotne

Turklāt neatkarīgi no tā, kā jums liekas, ka jūsu komplekta trūkst, to, iespējams, varat atrast lietotnē: 3dcart noteikti ir izcils šeit ar pieejamo lietotņu pārpilnību. Viņi ir pārāk daudzveidīgi, lai šeit iedziļinātos, taču to parasti uzskata par vienu no

3dcart perks. Protams, daži no tiem varētu nebūt lēti.

Visbeidzot, 3dcart ir absolūti izcils izmantoto maksājumu vārtu skaitā – 200 – daudz vairāk nekā

Shopify vai kāds cits vadošais zīmols.

Kopumā 3dcart noteikti ir iesaiņots, taču, iespējams, nāksies nomest vairāk naudas, lai piekļūtu vēl dažiem.

Lietošanas vienkāršība un pielāgošana

Skatieties, ka lietošanas ērtums ir tāds, kādu var gaidīt no jebkura pienācīga e-komercijas risinājuma. Vienkārši sakot, ne visi var atļauties tīmekļa dizaineru vai veltīt laiku mācībām, un visas pasaules funkcijas neko daudz nenozīmē, ja pat jūsu veikals ir jāapgrūtina..

3dcart ir diezgan viegli lietot, un, lai gan es nedomāju, ka tas noteikti ir vienkāršāks par citiem vadošajiem zīmoliem, tas ir tikpat saprotams (kas nozīmē, ka tas ir tiešām tiešs).

Skatiet zemāk redzamo videoklipu, lai sāktu pārdošanu tiešsaistē tikai minūtēs, izmantojot 3dcart.

Esmu saskāries ar dažām atsauksmēm, kurās teikts, ka 3dcart ir nedaudz mazāks par lietotājam draudzīgu un ka tur ir mazliet mācīšanās līkne. Es domāju, ka tie varētu būt novecojuši, jo 3Dcart lietotāja interfeiss man šķiet gluds un vienkāršs.

lietotāja interfeiss

Tā kā pielāgošanas iespējas iet, es domāju, ka 3dcart nav zvaigžņu, bet to nav tik ļoti. Piedāvātās bezmaksas tēmas, manuprāt, varētu būt labākas.

Tomēr 3dcart šeit joprojām ir veicis dažus uzlabojumus. Viņiem agrāk nebija tik daudz, bet tagad viņiem ir 68 bezmaksas veidnes – tas ir diezgan labs skaits, un starp tām ir pietiekami daudz atšķirību, lai būtu “reāla” izvēle.

Runājot par pilnīgu pielāgošanu, es nedomāju, ka 3dcart ir labākais. Pāriet uz tiešu HTML pielāgošanu tikai tad, ja jums ir augstākais līmeņu konts.

Vienkāršības labad es domāju, ka 3dcart izdosies. Ja jūs patiešām vēlaties uzņemties grožus un pielāgot savu veikalu, 3dcart var nebūt jums, bet, ja jums nav nepieciešams pilnībā pielāgojams veikals, jums būs vienkārši lieliski – 3dcart šeit nemaz nav slikts, tas vienkārši ir nav iespaidīgs.

Klientu apkalpošana un iekāpšana

Šeit ir aprakstītas visas galvenās lietas, kuras jūs varētu gaidīt no klientu atbalsta, taču ir arī daži lieliski papildinājumi, kurus nodrošina 3dcarts.

24/7 atbalsta komanda? Pārbaudiet, protams. Tālrunis un LiveChat? Jā.

Pamata lietas, bez resursiem, lai palīdzētu iekāpšanā, ir ļoti svarīgas, un 3dcart ir priekšrocība konkurentiem šeit, nodrošinot pakalpojumu ar nosaukumu Onboarding Coach.

borta treneris

Tā būtībā ir cilvēku komanda, ar kuru jūs varat ieplānot 30 minūšu sesiju. Viņi nav tikai progresīvi IT cilvēki, kas var jums palīdzēt iestatīt lietas, viņi ir arī tur, lai palīdzētu jums stratēģizēt un izdarīt labu biznesa izvēli savam e-veikalam.

Tomēr tas nav tikai autobusa iebraukšana autobusā – 3dcart piedāvā virkni rakstu ar ērtu rokasgrāmatu, FAQ utt..

Viņiem ir arī YouTube kanāls, ja jūs neesat daudz lasītājs, HTML ceļvedis, ja esat pieradis pie HTML un vēlaties pielāgot vairāk, lietotāja rokasgrāmata un pat tiešsaistes universitāte.

Mani pārsteidza 3dcart e-komercijas universitāte, taču tā noteikti ir dārgakmens. Tas ir bezmaksas, un tajā ir daudz kursu, tīmekļa semināru un visa tā.

Patiesībā jūs pat daudz kam varat piekļūt tiešsaistē bez konta, tāpēc pat ja jūs nolemjat nemeklēt 3dcart, jūs joprojām varētu izmantot viņu klientu atbalsta rīkus, lai būtu vairāk aprīkoti, lai jūsu e-veikalu darbinātu citā platformā.

Visbeidzot, 3dcart nodrošina savienojumus ar trešajām personām, kuras jūs varat nolīgt, lai izstrādātu savu veikalu, palīdzētu tirgot utt.

Bet, godīgi sakot, es nezinu, cik labi šīs trešās puses salīdzina ar jebkuru citu trešo personu, kuru varat atrast un nomāt internetā.

Kopumā es domāju, ka 3dcart noteikti izceļas ar klientu atbalstu un iebūves procesu.

Drošība

Būsim atklāti – neatkarīgi no tā, cik skaisti veidots ir šis pakalpojums, vai cik lielisks ir klientu atbalsts, vai cik daudz iespēju jūs pielāgojat savam veikalam, tas ir jūsu bizness. Drošība ir būtiska.

Būtībā es domāju, ka 3dcart nav ievērojami labāks par citām top platformām, kad runa ir par jums un jūsu klientu drošību, un tas nav arī sliktāks.

Galu galā 3dcart ir saderīgs ar PCI DDS, tas nozīmē, ka tam ir zelta drošības standarts. Viss tiek atjaunināts, regulāri tiek veiktas drošības pārbaudes, visa svarīgā informācija tiek šifrēta utt.

PCI DDS saderīgs Plynt sertificēts 3DCart

Ja jūs patiešām vēlaties veikt papildu piesardzību, jūs varat iegādāties ceturkšņa McAfee PCI skenēšanu par 99 USD, un ir arī gan 3dcart, gan trešo personu lietotnes, kuras varat pievienot savam veikalam, lai piesaistītu visu citu, kas jūs uztrauc.

Šeit nav daudz ko teikt – 3dcart, cik es saku, ir ļoti drošs un uzticams.

Secinājums

Labi, tāpēc sakārtosim lietas.

Cenu ziņā 3dcart tikpat kā neatšķiras no citiem vadošajiem pakalpojumiem, izņemot trešo līmeni, kas ir mazliet lēts. Ja jūs meklējat kaut ko lētāku nekā Shopify, 3dcart, iespējams, nav paredzēts jums, bet, ja jūs rīkojaties ar standarta cenu maksāšanu, jūs joprojām saņemat daudz pretī..

Neskatoties uz visu, viens no galvenajiem negatīvajiem aspektiem ir tas, ka jums būs jāmaksā papildus par dažām funkcijām vai pat jaunināt kontu, ja jums tie patiešām ir nepieciešami..

To sakot, jūs joprojām saņemat daudz funkciju, kas ir integrētas tādos kanālos kā eBay un Google iepirkšanās, neskaitāmi maksājumu vārti, spēcīga POS lietotne utt. – tas noteikti ir viens no 3dcart plusiem.

Turklāt tas ir ērti lietojams, un ir pieejams diezgan daudz bezmaksas veidņu … lai gan, ja jūs patiešām vēlaties uzņemties atbildību, tā, iespējams, nav jums vislabākā platforma..

Klientu atbalsts ir vēl viens plus, visiem pieejamiem resursiem (Onboarding Coach, e-komercijas universitātei utt.) Patiešām dodot 3Dcart priekšrocības..

Visbeidzot, tas ir diezgan drošs, tāpēc jums nevajadzēs uztraukties par sevi vai arī klientu informācija ir apdraudēta.

Apkopojot to, tas ir spēcīgs pakalpojums, kas var nebūt piemērots visiem, bet viegli varētu būt. Galu galā es domāju, ka izšķirošais faktors būs tas, vai tas noklikšķina uz jums, vai ne, jo tas nodrošina visu nepieciešamo un vēl vairāk par pieņemamu cenu.

Sāciet darbu ar 3dcart

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map