7 domēna vārda padomi jūsu vietnei

Šeit ir mani 7 domēna vārda padomi, kad esat iestrēdzis, izlemjot par savas vietnes domēna vārdu.


Domēna vārda izvēle ir ne mazāk sarežģīta kā vārda atlase savam uzņēmumam vai mazulim; jums jābūt atbilstošam, pārdomātam un saudzīgam.

Jūsu domēna vārds ir jūsu identitāte internetā, kas ir plaša un bezgalīga kā kosmosā. Jūsu domēna vārdi palīdzēs cilvēkiem identificēt jūs un jūsu biznesu. Sākot tiešsaistes biznesu, nekas nav svarīgāks par domēna vārdu.

Jums tas jāsaprot pareizi, pretējā gadījumā tas nodarīs lielu kaitējumu.

Es palīdzēšu jums atrast perfektu domēna vārdu jūsu biznesam.

Šie 7 domēna vārda padomi palīdzēs jums izprast cilvēku paradigmu; apskatiet un tad sāciet ar perfekta domēna meklēšanu:

Domēna vārda padomi

1. padoms. Unikāls un viegli ievadāms domēna vārds:
Jums būs jāsaglabā domēna vārds tikpat unikāls kā jūsu organizācijā, pretējā gadījumā tas zaudēs uzticamību. Kamēr jūs meklējat unikālu domēna vārdu, ir ārkārtīgi svarīgi, lai jūs to saglabātu vienkārši.

Piemēram, www.example.com ir interesants domēna vārds, bet www.xample.com ir unikāls. Tā ir dilemma, jums šeit būs jāizmanto maz inovāciju un jāpadara to www.examplestore.com, jo ​​cilvēki parasti kā piemēru raksta kā “piemērs”, nevis kā “paraugs”..

Pievienojot savam domēnam vēl vienu vārdu, jūs varat padarīt to atbilstošāku un unikālu.

2. padoms. Izmantojiet domēna rīku:
Vai esat pieredzējis rakstnieka bloku? Neuztraucieties, internetā ir rīki, kas sniegs jums labākos ieteikumus. Varat sniegt atbilstošus ieteikumus un atņemt izsmalcinātu domēna vārdu. Lielākā daļa šo domēna rīku ir pieejami bez maksas.

Es pārskatīju dažādus rīkus, lai ģenerētu domēna vārda idejas, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo.

domēna karte
3. padoms. Pieminiet atslēgvārdu savā domēnā:
veikala domēns

Veidot nišas veikalu? Atslēgas vārda pievienošana domēna nosaukumam būs laba ideja. Domēna atslēgvārdam meklētājprogrammu acīs ir lielāka ticamība, un to reklamēšana ir vienkāršāka. Cilvēki var viegli atcerēties šos vārdus.

Piemēram, hostingsecrets.com, šis domēna vārds apmeklētājam daudz stāsta par vietni. Atslēgvārda iekļaušana domēna nosaukumā vienmēr būs viena no labākajām SEO praksēm, un tas jums daudz palīdzēs iegūt rangu visās meklētājprogrammās..

4. padoms. Izvairieties no autortiesību pārkāpumiem un ciparu vai defisi lietošanas
Neuzņemieties par autortiesību problēmām, savā domēnā izmantojot zīmolus vai citus uzņēmumu nosaukumus, jo tas jūsu uzņēmumam nodarīs milzīgu kaitējumu. Nekad nekad neizmantojiet ar autortiesībām aizsargātus domēnus, vienkārši nedariet to. Pirms norēķināties ar vēlamo domēna vārdu, jūs varat palaist pārbaudi. Pārbaudiet šeit http://www.copyright.gov/records/ un esiet drošībā.

Ciparu un defisi lietošana domēna nosaukumā ir vēl viena melnā saraksta metode. Ja domēna nosaukumā izmantojat ciparus un defises, jūs to sarežģījat apmeklētājiem. Pastāv liela varbūtība, ka viņi sajauks “6” ar “sešiem”, un jūs galu galā zaudēsit visu savu trafiku.

Defisi, izmantojot domēna vārdu, ir viena no vissliktākajām lietām, ko varat darīt ar savu biznesu. Daudzi cilvēki jauc defises (-) ar Underscore (_). Tas ir jānovērš ar visiem līdzekļiem.

5. padoms. Izprotiet domēna paplašināšanas nozīmi
domēna paplašināšanas nozīme

Daži no populārākajiem domēnu paplašinājumiem ir .com, .org, .net un .biz; Iegādājoties .net paplašinājumu, jums palīdzēs ietaupīt naudu, taču ilgtermiņā ietaupīšanai nebūs nozīmes. .Biz pirkšana dos jūsu uzņēmumam daudz ieguvumu un nopelnu.

Katram domēna paplašinājumam ir sava īpašā vērtība un priekšrocības. Izveidojiet izpratni par to pašu un atlasiet to, kas ir vispiemērotākais jums un jūsu biznesam.

Papildu padoms. Ja kā vietnes standarta URL izmantojat www.xyz.net, tas būs izdevīgi, ja jūs pērkat līdzīgus domēnus, piemēram, www.xyz.com un www.xyz.biz, un novirzīsit tos uz www.xyz. tīklā, šādā veidā jūs varēsit saglabāt nepareizi novirzīto vai sajaukto trafiku.

Dažādu domēnu paplašinājumu nozīmes:

.co: apzīmē uzņēmumu, kopienu, tirdzniecību

.info: informatīvā vietne

.tīkls: tehniskās vietnes

.org: bezpeļņas organizācijas

.biz: biznesa vietnes, galvenokārt e-komercijas vietnes

.es: personīgās vietnes

Padoms 6. Būt tiešam:
Maldinošs domēna vārds regulāri radīs lielu trafiku, bet tad jūsu vietnes atlēcienu līmenis palielināsies, kas ilgtermiņā nepalīdzēs. Neatkarīgi no tā, ka augstais atlēcienu līmenis nenāk par labu jūsu vietnes SEO.

Atlasiet domēna vārdu, kas tieši liek apmeklētājam uzzināt par jūsu biznesu un ir piemērots jūsu biznesam.

7. padoms. Mērķējiet uz savu teritoriju:
mērķējiet uz saviem klientiem

Lai izveidotu nišas veikalu vai konkrētam apgabalam paredzētu veikalu, domēna vārda izvēlē ir nepieciešama atšķirīga pieeja. Atlasot domēna vārdu, jums būs jāpatur prātā mērķa apgabali. Mēģiniet iekļaut pilsētas vai pilsētas nosaukumu, ja jūsu bizness paredzēts vietējo klientu apkalpošanai.

Tagad, kad jūs zināt, kādi visi faktori jāņem vērā, izvēloties sava uzņēmuma domēna vārdu, jums ir svarīgi rīkoties ātri. Ir svarīgi rīkoties ātri, jo domēna vārdi ir lēti un tos ātri pārdod.

Ja jums joprojām rodas problēmas ar domēna vārda izvēli, apmeklējiet HostGator vai BlueHost, aizpildiet atbilstošo atslēgvārdu, un jums būs daudz ieteikumu, no kuriem izvēlēties.

Es ceru, ka jūs atradāt šos domēna vārda padomus noderīgus, cenšoties iegūt perfektu domēna vārdu.

Ja jums ir ieteikumi vai labāki padomi, dalieties tajā, komentējot zemāk.

Veiksmi tiešsaistes projektā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map