7 labākie 2020. gada emuāru vārdu ģeneratori (personīgi pārbaudīti)

Emuāru nosaukumi ir būtisks jūsu emuāra faktors, jo tam ir izšķiroša loma jūsu identitātes, zīmola veidošanas, prezentācijas auditorijai, tirgus piesaistes un arī SEO (meklētājprogrammu optimizēšana) noteikšanā..


Lai arī emuāri tirgū ir daudz paveikuši, un tam, ko cilvēks meklē emuāra nosaukumam, ir jābūt tās pašas kategorijas tipam, kāds ir bijis iepriekš, funkcionālā un pievilcīgā emuāra nosaukuma atrašana jūsu emuāram kļūst sarežģīta.

Turklāt kļūst nepieciešams precīzs un unikāls emuāra nosaukums. Tādējādi, lai uzzinātu šādu emuāra vārdu, kas ir unikāls un kas ir piemērots jūsu emuāram, ir ļoti daudz emuāru vārdu ģeneratoru, kas sniedz jums vēlamo un āķīgo emuāra vārdu.

Kas ir emuāru vārdu ģeneratori ?

Kā norāda nosaukums, emuāru vārdu ģenerators ir tiešsaistes emuāru vārdu ģenerēšanas rīks. Šie emuāru vārdu ģeneratori izmanto dažas lieliskas meklēšanas metodes atbilstoši kategorijai vai atslēgvārdam, kuru lietotājs ievada.

Papildus emuāru nosaukumiem tos izmanto arī, lai noskaidrotu, vai ir pieejami to pašu domēna vārdi. Daži no šādiem emuāru vārdu veidotājiem ir norādīti zemāk.

hostinga tablete2020. gada 7 labākie emuāru vārdu ģeneratori

 1. Vārdu ģenerators
 2. Vārda zēns
 3. DomainWheel
 4. Domain.com
 5. Lean domēna meklēšana
 6. Panabee
 7. NameStation

1. Vārda ģenerētājs:

Vārdu ģenerators

Šis emuāra vārdu ģenerators ir maza, maza pakete, lai uzzinātu jūsu ideālo emuāra vārdu. Tas ir izcils, izveidojot unikālu un draudzīgu emuāra vārdu, kuru auditorija var viegli noķert.

Šis emuāru vārdu ģenerators ne tikai pieprasa jūsu personisko informāciju, bet arī jautājumus par jūsu emuāriem, kas jādefinē ar darbības vārdu un īpašības vārdu palīdzību. Šis apraksts tiek izmantots, lai atrastu emuāra vārdu.

Ģenerators izmanto arī informāciju par jūsu vārdu un dzīvesvietu. Ja nevēlaties ievadīt šo informāciju, jums ir atļauts vienkārši noklikšķināt uz ieteikšanas pogas, lai iegūtu dažus piemērus, kas saistīti.

Tā ir labākā ģeneratora daļa, jo viņiem ir ļoti daudzveidīgs saraksts, kas var atbilst jūsu domām, vai varbūt kaut kas tāds, kas nebija pārdomāts.

Pārbaudes pieeja: Nosaukumu ģeneratora pārbaudei:

 • Vispirms jums jādodas uz oficiālo vārdu ģenerētāja vietni.

Vārda ģenerētājs

 • Tur jūs atradīsit dažādas kategorijas, kurās katram tipam ir dažādi nosaukumi. Tur jums jāizvēlas kategorija “emuāra nosaukums”.

Vārdu ģenerators

 • Šajā emuāra nosaukuma kategorijā ir norādīti dažādi parametri, pēc kuriem tiek vērtēts tēmas tips, īpašības vārdi un vēl daudz vairāk.

Vārdu ģenerators

 • Pēc tam emuāra nosaukuma kategorijā tiks prasīti pareizi akreditācijas dati. Pēc šo akreditācijas datu ievadīšanas jūsu emuāram tiks ieteikti dažādi nosaukumi.

Vārdu ģenerators

2. vārda zēns:

Vārda zēns

Gados vecs emuāru vārdu ģenerators, bet tomēr ļoti spēcīgs. Tās meklēšanas iespējas ir diezgan ērtas, parocīgas, ātras un ļoti spēcīgas. Jums vienkārši jāievada atslēgvārds, un tur būs meklēšanas saraksts atbilstoši jūsu vārdam.

Ja jums nepatīk rezultāts, varat arī to mainīt un izpētīt. Parādītajā sarakstā varat izvēlēties jebkuru no nosaukumiem.

Aizraujoša ir šī informācija: tiklīdz esat izvēlējies vārdu no sava emuāra saraksta, noklikšķiniet uz pogas Skatīt informāciju blakus vārdam, un jūs tiksit novirzīts uz vietnes Bluehost saiti, kurā varat iegādāties mitināšanu, kā arī reģistrējiet savu emuāru.

Vārdu puika mode

Pārbaudes pieeja: Nameboy testēšanai:

 • Lietotājiem ir jāpiekļūst Nameboy oficiālajai vietnei.

Vārds zēns

 • Tur jums tieši jāmeklē domēna vārds ar dažiem derīgiem atslēgvārdiem. Tas jūs novirzīs uz jaunu vietni ar dažiem piemērotiem domēna vārdiem.

Vārda zēns

3. DomainWheel:

DomainWheel

Šis ir bezmaksas rīks, kas ļauj atrast ne tikai emuāra vārdu vai domēna vārdu, bet arī atrast sava vārda URL. Vienīgais, kas jums jādara, ir tikai ievadīt atslēgvārdu, kuru vēlaties redzēt nosaukumā.

Noklikšķiniet uz meklēšanas pogas, un jums tiek parādīts vārdu saraksts ar paplašinājumiem. Ir arī daudz ieteikumu jūsu ievadītajam vārdam un pat ir tādu vārdu izvēle, kas atbilst vai atsaka jūsu atslēgvārdu.

Šeit jūs arī varat reģistrēties domēna vārdam, kuru esat izvēlējies, izmantojot pogu Skatīt informāciju.

Pārbaudes pieeja: Lai pārbaudītu DomainWheel:

 • Lietotājiem ir tieši jāvēršas oficiālajā DomainWheel vietnē.

Domēna ritenis

 • Viņi tūlīt redzēs meklēšanas iespēju ar vietturi, kas zemāk ieteiks jaunu atslēgvārdu ar kādu papildu atslēgvārdu.

domēna ritenis

 • Pievienojiet dažus piemērotus emuāra atslēgvārdus atbilstoši savām vajadzībām un noklikšķiniet uz “Meklēšanas domēns”.

Domēna ritenis

 • Lapā nekavējoties tiks parādīti daži no labākajiem jūsu emuāra domēna vārdiem.

4. Domain.com:

Domēns

Šis ģenerators izvēlas vienu no visbiežāk izmantotajiem un pazīstamākajiem domēna vārdu ģeneratoriem. Tas palīdz jums atrast labāko iespējamo domēna vārdu vai emuāra vārdu, attiecīgi maksājot par reģistrāciju.

Kad esat ievadījis meklējamo atslēgvārdu, tas attiecīgi atrod .com veida domēna vārdu.

Ja tas nespēj meklēt kaut ko līdzīgu, tas pāriet uz citu tādu pašu nosaukumu. Kad esat izlēmis par savu emuāra nosaukumu, varat turpināt reģistrēties.

Pārbaudes pieeja: Domēna pārbaudei:

 • Emuāra domēna nosaukumam ir jāpievieno unikāls sava emuāra nosaukums, kas neatgādina nevienu tīmekļa lapu.

Domain.com

 • Ja jums ir nepieciešams viens un tas pats tīmekļa lapas nosaukums, jums var būt vairāki augstākā līmeņa domēna vārdi, piemēram, .net, .in, .org un vēl daudz vairāk..

Domain.com

 • Pēc tam lietotājiem jāiegādājas tas pats augstākā līmeņa domēns, izmantojot opciju “pievienot grozam”, un pēc tam attiecīgi jādodas uz maksājuma procesu..

5. Lēnā domēna meklēšana:

Lean domēna meklēšana

Šis emuāru vārdu ģenerators tiek uzskatīts par vienkāršu un lietotājam draudzīgu rīku. Pārsteidzošs fakts ir tas, ka to ir vadījis uzņēmums Automātiski, un varonis ir “WordPress”.

Jūs varat viegli meklēt nosaukuma tipu, ievadot filtrus, kas sākas vai beidzas ar ievadīto atslēgvārdu. Tajā ir arī dažas šķirošanas metodes, kas var palīdzēt izvēlēties pareizo emuāra nosaukumu.

Pārbaudes pieeja: Lai pārbaudītu Lean Domain meklēšanu:

 • Lietotājiem savā tīmekļa pārlūkprogrammā ir jāmeklē Lean Domain Search.

Lean domēna meklēšana

 • Kad esat sasniedzis sākumlapu, jums jāmeklē emuāra domēna vārds, kuru jūs īpaši vēlaties.

Lean domēna meklēšana

 • Šī lapa tiks novirzīta uz jaunu lapu, kurā emuāra vajadzībām atradīsit satriecošu domēna vārdu.

Lean domēna meklēšana

6. Panabee:

Panabee

Šis pievilcīgais un interesanti izstrādātais rīks nodrošina lielisku vārdu ieteikumu ātrumu un skaidrību. Tiek teikts, ka tas ir viens no populārākajiem domēna vārdu ģenerēšanas rīkiem.

Tas izmanto divu vai vairāku vārdu apvienošanas un pēc tam saistītās meklēšanas jēdzienu, piemēram, vārdu atgriešanu vai apmaiņu.

Funkcija, kas padara to tik pieejamu tirgū, ir tā, ka varat pārbaudīt izvēlēto vārdu, ja tas ir pieejams dažādās sociālo mediju vietās.

Pārbaudes pieeja: Lai pārbaudītu Panabee:

 • Lietotājiem ir jāatver Panabee oficiālā vietne. Tur viņiem vienkārši jāievada divi vārdi, kurus viņi vēlas kā domēna vārdu.

Panabee

 • Lietotāji tiks novirzīti uz jaunu lapu, kur viņi iegūs ieskatu par dažiem no pieejamajiem nosaukumiem ar diviem rakstītajiem atslēgvārdiem.

Panabee

 • Viņiem jāizvēlas sirds ikona, lai pārbaudītu un redzētu, vai ir pieejami emuāra domēna vārdi.
 • Ja nepieciešams, lapa novirzīs uz GoDaddy vietni, lai uzzinātu par domēna pieejamību.

Ej tēti

7. NameStation:

NameStation

Vēl viens labi zināms emuāru vārdu ģenerators ir vārdu stacija. Tas arī ģenerē dažus veselīga nosaukuma ieteikumus jūsu emuāram, taču tam ir diezgan daudz iespēju, tāpēc to nav īpaši ieteicams izmantot.

Tiklīdz jūs ievadāt atslēgvārdu ģeneratorā, tas nodrošina jūs ar dažiem nejaušiem vārdiem. Parādītajā sarakstā galvenokārt ir ievadītais atslēgvārds sajaukumā ar dažiem citiem vārdiem, kas ir saistīti ar jūsu izmantoto vārdu.

Šim rīkam ir tikai viena pievilcīga funkcija, un tā ir konkursa sadaļa. Šajā sadaļā lietotājiem ir atļauts izveidot konkursu par emuāru nosaukumiem kā ieteikumu citiem lietotājiem.

Pārbaudes pieeja: NameStation pārbaudei:

 • Lietotājiem jāievada vēlamais sava emuāra domēna vārda atslēgvārds.

Vārda stacija

 • Pēc tam NameStation parādīs dažus no labākajiem emuāru domēnu nosaukumiem atbilstoši jūsu atslēgvārdiem.

Vārda stacija

Secinājums:

Domāšana par emuāra vārdu pats par sevi var būt pretīga. Tā kā ir jārēķinās ar daudziem faktoriem un jāveic daudz pētījumu, lai uzzinātu, vai tas ir unikāls.

Tādējādi emuāra nosaukuma ģeneratora vārdi, piemēram, palīdzīga roka, sniedz jums vislabāko iespējamo ieteikumu sarakstu, no kuriem jūs varat izvēlēties savu vārdu, neuztraucoties par to, ka tas ir jums nepiemērots vai nepiemērots..

Atcerieties arī izvēlēties emuāra nosaukumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Piemēram, ja veidojat emuāru, lai tas būtu SEO, atcerieties izmantot vārdu, kuru var viegli izmantot meklēšanai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map