7 labākās BlueHost alternatīvas 2020. gadā [Nr. 2 ir neticami]

7 labākās BlueHost alternatīvas 2020. gadā [Nr. 2 ir neticami]

7 labākās BlueHost alternatīvas 2020. gadā [Nr. 2 ir neticami]

Dažas no bažām, izmantojot Bluehost pakalpojumus, ir saistītas ar ātrumu, veiktspēju, cenu struktūru, lieliem atjaunojumiem, ierobežotiem papildinājumiem, kas iekļauti pamata mitināšanas plānā, sliktu klientu atbalstu, lai nosauktu dažus.


Ņemot vērā šos ierobežojumus, daudzi Bluehost lietotāji meklē citas alternatīvas. Bluehost pazemojošie pakalpojumi liek lietotājiem izvēlēties citas mitināšanas platformas.

Izmantojot šo ziņu, es jums sniegšu top 5 Bluehost alternatīvas, kas palīdzēs jums izvēlēties perfektu mitināšanas platformu.

hostinga tablete7 labākās BlueHost alternatīvas

 1. Vietne
 2. FastComet
 3. GreenGeeks
 4. Kinsta
 5. Namehero
 6. ICDSoft
 7. Hostinger

Contents

Tagad rūpīgi izpētiet top 5 BlueHost alternatīvas:

1. alternatīva: SiteGround

vietnes reklāmkarogs

SiteGround ir viena no visstraujāk augošajām mitināšanas platformām. Līdzīgi kā Bluehost, arī SiteGround ir viena no WordPress ieteiktajām mitināšanas platformām.

Pirmoreiz tas tika uzsākts 2004. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Sofijā, Bulgārijā. Vietnei SiteGround visā pasaulē ir vairāk nekā 1 000 000 domēnu.

Vietnei SiteGround ir daudz labu lietot iespēju, kā arī pilnībā atbalstīts klientu atbalsts. Lai gan klientu atbalsts nav vienīgais kritērijs, kāpēc cilvēki izvēlas SiteGround, es priecājos apstiprināt, ka saņemat daudz vairāk.

Vietnes vietne top vairākās mitināšanas platformās, kad runa ir par ātrumu un veiktspēju. Tā ir veidota darbam ar CentOS, Apache, MySQL, PHP, un tai ir cPanel atbalsts. Turklāt tas atbalsta Joomla, WordPress, Magento un citus.

Lūk, kāpēc SiteGround ir laba Bluehost alternatīva:

1. iemesls – ātrums un veiktspēja:

Izmantojot vietni SiteGround, jums nav jāuztraucas par ātrumu vai tā veiktspēju.

Viens fakts ir tas, ka, pārlūkojot vietni SiteGround, jūs redzētu daudz ātruma un veiktspējas apņemšanos. Un ar prieku viņi iestājas par savu apņemšanos.

Lai to labāk parādītu, es esmu atzīmējis laiku līdz pirmajam baitam, kas ir parametrs, kas nosaka, cik ātri serveris nosūta pirmā faila pirmo baitu, atbildot uz konkrētu pieprasījumu..

Zemāk ir parādīts tā veiktspējas rādītājs, un tas ir diezgan iespaidīgi.

vietnes baits pirmais baits

Visiem plāniem viņi izmanto SSD diskus. Viņi ne tikai izmanto jaunākās ātruma tehnoloģijas, kas var nodrošināt uzlabotu veiktspēju. Tikai daži no tiem ir NGINX, CDN.

Bluehost patiešām ir ievērojami labs ātrums, tomēr novēloti ir sūdzības par Bluehost veiktspējas konsekvenci.

2. iemesls – mitināšanas un pakalpojumu izvēle:

Ja jūs meklējat plašu mitināšanas izvēli, šeit ir vieta, kur jūs to varētu iegūt. Vietnei Vietne ir lielākā daļa mitināšanas iespēju, kuras atbalsta citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Tomēr papildus jūs atradīsit arī dažas papildu mitināšanas iespējas, kuras, iespējams, neatrodaties citur.

Kopā ar kopīgu hostingu, kas ir visizplatītākais, vietnē SiteGround ir mākoņa mitināšana, speciāla mitināšana, uzņēmuma mitināšana.

Tie nodrošina virkni lietotņu mitināšanas, kas ietver WordPress mitināšanu, Joomla mitināšanu, Drupal mitināšanu, Magento mitināšanu, PrestaShop mitināšanu un WooCommerce mitināšanu.

Vietnei Ground ir pakalpojumu saraksts, kas ietver FTP mitināšanu, PHP mitināšanu, MySql mitināšanu, e-pasta mitināšanu un cPanel. Vietne SiteGround automātiski atjaunina pakalpojumus un lietotnes.

Fonā šiem serveriem ir uzticami Linux konteineri (LXC), pastāvīga servera uzraudzība, automātiskas dublējumi, kā arī tūlītējas rezerves kopijas pēc pieprasījuma, anti-bot AI, lai novērstu robottīklu brutālu spēku uzbrukumus.

SiteGround_claims_for_security

Kaut arī vietnē SiteGround ir tik daudz, no kuriem izvēlēties, uzņēmumam Bluehost, gluži pretēji, ir tradicionālie mitināšanas risinājumi un tas ierobežo tikai populārākās mitināšanas formas, piemēram, Shared, VPS, Dedicated, Cloud.

Pat es biju veicis aptauju Facebook, kur SiteGround ieguva 76 balsis, bet BlueHost ieguva 23 balsis.

siteground_vs_bluehost_poll

Vietnes vietnes hostinga plānus skatiet šeit …

3. iemesls – klientu atbalsts:

Jūs varat sasniegt SiteGround klientu atbalstu visu diennakti, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu, e-pastu un biļetes. Bez tam viņiem ir laba zināšanu bāzes kolekcija, kas ir labi nodalīta, pamatojoties uz saturu.

Vietnes zināšanu bāze

Kopā ar zināšanu bāzi SiteGround ir arī pamācības par citām tēmām, piemēram, WordPress, Joomla, Magento, Drupal. Papildus tam ir sadaļa BUJ.

Pamācības ir vienkāršas un paredzētas iesācējiem. Vietnes vietne nodrošina arī dažas e-grāmatas.

Labi zināms fakts ir tas, ka uzņēmumam Bluehost ir milzīga klientu bāze, un daudziem cilvēkiem ir grūti ātri sasniegt klientu atbalstu. Šī ir papildu priekšrocība, ja izmantojat vietni SiteGround.

4. iemesls – drošība un uzticamība:

Vietnes vietne nodrošina drošību. Tas notiek pēc drošas konta izolēšanas koplietotos serveros, un tam ir automātiskas dublējumkopijas.

Tā ir viena no pirmajām mitināšanas platformām, kurā ir iestrādāts AI vadīts anti-robots, lai robottīkliem nebūtu brutāla spēka uzbrukuma..

Tas atbalsta HTTP2 un nodrošina bezmaksas SSL sertifikātus. Vietne nodrošina regulārus un automātiskus programmatūras atjauninājumus. Turklāt SiteGround ir definējis vairāk nekā 800 WAF noteikumus, lai izveidotu stabilus ugunsmūra drošības noteikumus, un tas ir saderīgs ar GDPR..

Vietnes vietne nodrošina uzticamus pakalpojumus, un tās darbspējas laiks ir 99,99%.

Lai uzraudzītu tā servera veiktspēju, esmu iegādājies vietnes SiteGround dalīto mitināšanu.

vietnes darbības laiks

Zemāk ir ieskatu statistika par pēdējo dažu mēnešu uptime metriku-

 • 2020. gada marts: 99,92%
 • 2020. gada februāris: 99,99%
 • 2020. gada janvāris: 99,73%
 • 2019. gada decembris: 99,72%
 • 2019. gada novembris: 99,99%
 • 2019. gada oktobris: 99,97%
 • 2019. gada septembris: 100,00%
 • 2019. gada augusts: 99,93%
 • 2019. gada jūlijs: 99,98%
 • 2019. gada jūnijs: 100%
 • 2019. gada maijs: 99,99%
 • 2019. gada aprīlis: 99,99%
 • 2019. gada marts: 99,99%
 • 2019. gada februāris: 100%
 • 2019. gada janvāris: 99,96%
 • 2018. gada decembris: 99,99%
 • 2018. gada novembris: 100%
 • 2018. gada oktobris: 100%
 • 2018. gada septembris: 99,99%
 • 2018. gada augusts: 100%
 • 2018. gada jūlijs: 100%
 • 2018. gada jūnijs: 100%
 • 2018. gada maijs: 100%
 • 2018. gada aprīlis: 100%
 • 2018. gada marts: 100%
 • 2018. gada februāris: 100%
 • 2018. gada janvāris: 99,99%
 • 2017. gada decembris: 100%
 • 2017. gada novembris: 100%

Detalizētus datus jūs varat redzēt šeit.

Atkal attiecībā uz drošību, Bluehost nodrošina bezmaksas SSL, taču kā daļu no jūsu plāna jūs nesaņemat neko citu. Vietnes vietnes izmantošana nodrošina labāku piekļuvi drošības līdzekļiem.

5. iemesls – lietošanas ērtums:

VietneiGround ir intuitīvs informācijas panelis, kuru ir vienkārši lietot. Tas ir lietotājam draudzīgs un tajā pašā laikā ērti lietojams pat iesācēju lietotājiem.

siteground_cPanel

CPanel ir labi nodalīts, un to ir viegli pārlūkot, padarot to nevainojamu lietotāja pieredzi.

Lieki piebilst, ka navigācija ir ne tikai vienkārša, bet arī ir iespējams meklēt dažādas iespējas, kas pieejamas viņu cPanel.

Gan SiteGround, gan Bluehost ir ērti lietojami, tāpēc, ja migrējat uz SiteGround, praktiski nekas nemainās.

6. iemesls – funkcijas:

Vietnei SiteGround ir koplietojama hostinga pamata plāns, kas nodrošina virkni noderīgu funkciju. Plānā ir iekļauts bezmaksas vietņu veidotājs un cPanel. Katru plānu atbalsta 24 stundas diennaktī.

Citas iekļautās būtiskās funkcijas ir SSD krātuve, bezmaksas Cloudflare CDN, SSH un automātiskās dublējumkopijas.

Pat pamatplānam jums ir automātiskie instalētāji, bezmaksas e-pasta konti, SSL, HTTP2 atbalsts un neizmēģināta trafika.

Iespējas
Starta plāna iekļaušana
Bezmaksas vietņu veidotājs
Bezmaksas Cloudflare CDN
cPanel & SSH piekļuve
Bezmaksas iestatīšana & Pārskaitījums
Diennakts tehniskais atbalsts
SSD krātuve
Bezmaksas ikdienas dublēšana
Neierobežots e-pasta konts & DB
Cenaparasti 11,95 USD
3,95 USD / mēn.

Vietne nodrošina 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Citiem plāniem jūs saņemat bezmaksas vietņu pārsūtīšanu. Tas arī atbalsta SuperCacher, lai nodrošinātu lielu ātrumu, un problēmu gadījumā ir bezmaksas dublējuma atjaunošana.

Vietnes vietne nodrošina lielāko daļu būtisko funkciju kā plāna daļu. Šī ir papildu priekšrocība, jo par šīm funkcijām jums nav jātērē papildus.

Lai gan SiteGround nodrošina daudz funkciju kā plāna daļu, tas pats nav Bluehost gadījumā. Bluehost plāna atjaunošana ir dārga, turklāt jums būs jātērē papildu nauda papildu funkcijām.

Labi, mainiet mani uz vietnes SiteGround1 lietotājiem, kuri to nopirka

Ja vēlaties pārslēgt savu vietni no BlueHost uz SiteGround, varat nolīgt mūsu vietņu migrācijas ekspertu, noklikšķinot šeit.

Alternatīva Nr. 2: FastComet

ātrais comet reklāmkarogs

Vēl viena Bluehost alternatīva ir FastComet, kas ir arī draudzīga budžetam. Tas ietver vairākus ar bagātīgu komplektu ņemšanu.

FastComet darbojas jau pēdējos 9 gadus, bet hostinga pakalpojumos darbojas kopš 2013. gada. Tā galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā, ASV.

Salīdzinoši jaunāka mitināšanas platforma, un tai bija priekšrocība mācīties un attīstīties no citu mitināšanas platformu trūkumiem.

Tas notiek, ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc FastComet attīstās pamatīgi un izplatās visā tirgū.

Pašlaik tas apkalpo vairāk nekā 45000 klientu 83 valstīs.

Papildus cenām un funkcijām, FastComet lietošanai ir arī citas priekšrocības.

1. iemesls – cenu noteikšana:

Tāpat kā es minēju, cenu noteikšana ir viens no pozitīvajiem aspektiem, ko nodrošina FastComet. Viņiem ir trīs plāni dalītajā mitināšanā-

 • FastCloud
 • FastCloud Plus
 • FastCloud Extra

Visvienkāršākais plāns FastCloud nodrošina visas būtiskās funkcijas, un tā cena ir 2,95 USD mēnesī. Es runāšu par funkcijām, kas sīkāk iekļautas pārskatā.

Pārējo plānu cena ir USD 4,45 mēnesī par FastCloud Plus un USD 5,95 mēnesī par FastCloud Extra..

Par zemām cenām tiek uzskatīta ne tikai kopīgotā mitināšana, bet pat mākoņa mitināšana un specializētā mitināšana vienlaikus ir elastīga un pieejama par pieņemamu cenu..

Dalīts hostings
Mākonis Hostings
Veltīts

Cena2,95 USD / mēn59,95 USD / mēn139 USD / mēn

Lieki piebilst, ka Bluehost lietotāji saprastu, cik daudz viņi varētu ietaupīt, pārejot uz FastComet.

Pilnus FastComet plānus skatiet šeit …

2. iemesls – funkcijas:

FastComet noteikti ir bagāts ar īpašībām. Tas attiecas ne tikai uz plāniem par augstu cenu, bet arī pamatplāns ir aprīkots ar funkciju sarakstu.

Neatkarīgi no izvēlētā plāna, jūs saņemat SSD atbalstu. Pamatplāns atbalsta 15 GB SSD ar nemērītu trafiku.

Citas iekļautās funkcijas ir: neierobežots e-pasta konts, viena klikšķa lietotņu instalētājs, bezmaksas lietotņu instalēšana un jaunināšana. Iekļauts arī bezmaksas vietnes vilkšanas un nomešanas vietnē SiteBuilder.

FastComet nodrošina dažus būtiskus pakalpojumus kā daļu no katra plāna. Tas iekļauj:

Iespējas
Katrā plānā
cPanel un Softaculous
Bezmaksas vietņu pārsūtīšana
Neierobežots FTP kontu skaits
Neierobežota datu bāze
Neierobežoti apakšdomēni
CloudFlare CDNStorage
Ikdienas dublējums
Cena2,95 USD / mēn.

Tam ir arī 45 dienu naudas atdošanas garantija. Pārejot no pamatplāna, jūs iegūstat sarežģītākas funkcijas.

Tas ietver lielāku RAM ietilpību, neierobežotus pievienošanas domēnus, viena klikšķa atjaunošanas pārvaldnieku, Google PageSpeed, bezmaksas privātu DNS, bezmaksas dinamisku SSL zīmogu, 3 bezmaksas vietņu pārsūtījumus un daudz ko citu..

FastComet iebūvēto funkciju saraksts ir izsmeļošs, un tas ir daudz priekšā no Bluehost.

3. iemesls – drošība:

FastComet ir labs atbalsts drošības ziņā. Tas nodrošina SSD kopā ar CloudFlare CDN, kas nodrošina ātrāku ātrumu, kā arī uzlabotu drošību.

Tam ir optimizēts ugunsmūris, kas aizsargā visas lietotnes, kā arī ir konta izolācija. Katrā kontā ir bezmaksas aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un vīrusu skenēšana. Līdztekus tam ir arī bezmaksas programmatūra un lietotņu jaunināšana.

Papildus tam katram plānam ir bezmaksas SSL. Ar tīkla un tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri tam ir arī Brute-Force aizsardzība.

Viņu drošības paketē ir vairāk. Viņiem ir atbalsts aizsardzības un ļaunprātīgas programmatūras aizsardzībai, ļaunprātīgas programmatūras noņemšanai, divu faktoru autentifikācijai, Hotlink un paroļu aizsardzībai, CageFS drošībai, CloudLinux serveriem, BitNinja servera drošībai, 24/7 servera uzraudzībai un ModSecurity Manager.

fastcomet drošības plāns

Salīdzinājumā ar to, ko var nodrošināt FastComet, drošības elementu ziņā Bluehost ir gandrīz tikai vidējs.

4. iemesls – Laiks un uzticamība:

Uzticamības ziņā FastComet ir konsekvents. Tas ne tikai uztur pastāvīgu darbspējas laiku, bet ir arī labs reakcijas laiks.

Lai novērtētu viņu uptime metriku, esmu iegādājies mitināšanu no FastComet.
fastcomet uptime
Šeit ir ieskats uptime vēsturē. Detalizētus datus jūs varat redzēt šeit.

 • 2020. gada marts: 99,93%
 • 2020. gada februāris: 99,71%
 • 2020. gada janvāris: 99,93%
 • 2019. gada decembris: 99,97%
 • 2019. gada novembris: 99,93%
 • 2019. gada oktobris: 99,83%
 • 2019. gada septembris: 99,87%
 • 2019. gada augusts: 99,90%
 • 2019. gada jūlijs: 100%
 • 2019. gada jūnijs: 99,44%
 • 2019. gada maijs: 99,98%
 • 2019. gada aprīlis: 99,86%
 • 2019. gada marts: 99,90%
 • 2019. gada februāris: 99,99%
 • 2019. gada janvāris: 100%
 • 2018. gada decembris: 99,90%
 • 2018. gada novembris: 100%
 • 2018. gada oktobris: 100%
 • 2018. gada septembris: 99,97%
 • 2018. gada augusts: 100%
 • 2018. gada jūlijs: 100%
 • 2018. gada jūnijs: 100%
 • 2018. gada maijs: 100%
 • 2018. gada aprīlis: 99,99%
 • 2018. gada marts: 100%
 • 2018. gada februāris: 100%
 • 2018. gada janvāris: 100%
 • 2017. gada decembris: 100%
 • 2017. gada novembris: 100%
 • 2017. gada oktobris: 100%

Jā, un viņi arī nodrošina uzticamus pakalpojumus. FastComet nodrošina regulāru dublēšanu. Tam ir piecu slāņu kešatmiņa un tajā tiek izmantotas dažādas metodes ātruma optimizēšanai.

Dažos pēdējos mēnešos Bluehost uptime ir samazinājies līdz 99,78%. Izmantojot FastComet, jūs varat redzēt, kā pastāv gandrīz gandrīz 100% uptime.

Tas izmanto vairākas kešatmiņas saglabāšanas un ātruma optimizācijas metodes, lai jūsu vietnei nodrošinātu lielu ātrumu un veiktspēju.

Daži no tiem ir: CloudFlare CDN kešatmiņa, JavaScript apvienošana, pārlūka optimizācija, kešatmiņas galvenes optimizācija, bezzaudējumu datu saspiešana un daudz kas cits.

Ātrums ir kaut kas, ko FastComet ir vienlīdz kompetents ar Bluehost.

5. iemesls – klientu atbalsts:

Atkal klientu atbalsts ir punkts, kurā FastComet ir izcils. Viņus var sasniegt, izmantojot tiešraidi, e-pastu vai tālruni. Tie nodrošina atbalstu visu diennakti.

Tas ietver bezmaksas veidņu iestatīšanu, lietojumprogrammu instalēšanu, papildu moduļu instalēšanu, jaunināšanu un bezmaksas vīrusu / ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu.

Viņu vietne satur apmācības dažādos hostinga domēnos. Tajā ietilpst arī atsevišķa FAQ sadaļa.

FastComet ir arī biļešu sistēma problēmu risināšanai. Vienlaicīgi ar šiem atbalsta arī vietņu iestatīšana, SSL instalēšana, uzlauzto vietņu atkopšana, spraudņu jaunināšana.

Tā kā FastComet ir augoša klientu bāze, tas nodrošina labu prioritāro atbalstu. Jā, tas ir kaut kas, par ko jūs, iespējams, nevarētu izbaudīt, izmantojot Bluehost.

Lūk, kā viņi salīdzina funkcijas:

FastComet
BlueHost

Tikai SSD serveri
RocketBooster
Šifrēsim
Ikdienas dublējumi
Ļaunprātīgas programmatūras noņemšana
Atmaksas periods45 dienas30 dienas
Cena / mēn.2,95 USD7,99 USD

Labi, mainiet mani uz FastComet3 lietotājiem, kuri to nopirka

Ja vēlaties mainīt savu vietni no BlueHost uz FastComet, varat nolīgt mūsu vietņu migrācijas ekspertu, noklikšķinot šeit.

Alternatīva Nr. 3: GreenGeeks

GreenGeeks_Banner

Pārejot tālāk, mana trešā Bluehost alternatīva ir GreenGeeks.

GreenGeeks ir viens no nedaudzajiem zaļajiem hostinga veidiem, kas pieejami tirgū. Jā, to mērķis ir būt energoefektīviem un videi draudzīgiem.

GreenGeeks pirmo reizi tika izveidots 2008. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Kalifornijā, ASV. Tam ir vairāk nekā 35000 klientu, un tajā ir mitināti vairāk nekā 300000 vietņu.

GreenGeeks cenas ir augstas veiktspējas un ātruma ziņā. Ne tikai tas, bet tam ir mērena cena, un tam ir vairākas būtiskas funkcijas.

Tas viss ir apvienots ar ātru klientu atbalstu, kas padara to par vienu no labākajām mitināšanas iespējām.

Zemāk ir daži iemesli, kāpēc GreenGeeks ir laba alternatīva Bluehost.

1. iemesls – ātrums un veiktspēja:

GreenGeeks ierindojas diezgan pieklājīgi, ja runājam par ātrumu. Arī sniegums atbilst labam reakcijas laikam.

Tas parāda, cik ātrs ir GreenGeeks. Jā, tas ir diezgan ātri. Tālāk ļaujiet man sniegt jums sīkāku informāciju par laiku līdz pirmajam baitam.

greengeeks pirmais baits

Tas arī ir pietiekami ātrs, lai būtu vienāds ar Bluehost. Lai nodrošinātu augstu un efektīvu veiktspēju, GreenGeeks iegulst vairākas tehnoloģijas kopā.

Tas ietver mērogojamus skaitļošanas resursus, SSD, Optimized LiteSpeed ​​un MariaDB, PowerCacher, CDN.

Ja jūs salīdzinātu GreenGeeks ekosistēmu ar Bluehost, jūs saprastu, cik labi GreenGeeks ir izveidojis un arhitektūra ir mērogojama, kā arī spēj nodrošināt nemainīgu ātrumu.

2. iemesls – klientu atbalsts:

Klientu atbalsts ir svarīga mitināšanas platformas izvēles sastāvdaļa. GreenGeeks ir daudzveidīgs klientu atbalsts. Jūs saņemat tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī. Klientu atbalstu var saņemt, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pastu un tālruni.

Turklāt GreenGeeks ir īpaša zināšanu bāze par vairākām tēmām. Tajā ir vietņu apmācības, kurās ir vienkāršots viedoklis par GreenGeeks izmantošanu.

Šī ir GreenGeeks labvēlīga situācija salīdzinājumā ar Bluehost.

3. iemesls – Laiks un uzticamība:

Vēl viens parametrs, ko es ņemtu vērā, ir darbspējas laiks un uzticamība. GreenGeeks garantē, ka darbspējas laiks būs 99,99%.
greengeeks uptime
Zemāk ir statistika par viņu pēdējo dažu mēnešu darba laiku.

 • 2020. gada marts: 98,97%
 • 2020. gada februāris: 99,87%
 • 2020. gada janvāris: 100%
 • 2019. gada decembris: 99,96%
 • 2019. gada novembris: 100%
 • 2019. gada oktobris: 100,00%
 • 2019. gada septembris: 100,00%
 • 2019. gada augusts: 99,97%
 • 2019. gada jūlijs: 100%
 • 2019. gada jūnijs: 99,98%
 • 2019. gada maijs: 100%
 • 2019. gada aprīlis: 99,96%
 • 2019. gada marts: 100%
 • 2019. gada februāris: 100%
 • 2019. gada janvāris: 100%
 • 2018. gada decembris: 100%
 • 2018. gada novembris: 100%
 • 2018. gada oktobris: 99,96%
 • 2018. gada septembris: 99,99%
 • 2018. gada augusts: 100%
 • 2018. gada jūlijs: 99,96%
 • 2018. gada jūnijs: 100%
 • 2018. gada maijs: 100%
 • 2018. gada aprīlis: 100%
 • 2018. gada marts: 99,89%
 • 2018. gada februāris: 100%
 • 2018. gada janvāris: 100%
 • 2017. gada decembris: 100%
 • 2017. gada novembris: 100%

Lai uzzinātu vairāk par to, varat izlasīt detalizētu GreenGeeks pārskatu.

Uptime ir gandrīz konsekventa. Tas uztur vairāku aparatūras un enerģijas dublēšanu, kā arī nakts dublējumus.

Tas atkal GreenGeeks ir daudz labāks nekā Bluehost, kas nokrītas līdz 99,78%.

4. iemesls – funkcijas:

GreenGeeks atšķirībā no citas mitināšanas platformas nenodrošina pārāk daudz dalītas mitināšanas plānu. Viņiem ir viens plāns, kas ir pietiekams visām funkcijām.

Plāns sākas ar 2,95 USD mēnesī, ja tas tiek izvēlēts uz 3 gadu periodu. Turklāt tam ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Tas ietver neierobežotu SSD tīmekļa vietu, neierobežotu datu pārsūtīšanu, neierobežotu domēnu 1 kontā, bezmaksas domēna vārda reģistrāciju pārsūtīšanai ar bezmaksas pārsūtīšanas pakalpojumiem, bezmaksas vietņu veidotāju, bezmaksas veidnes.

Plānā ir atbalsts cPanel, softaculous, neierobežots apakšdomēns un rezervēts domēns, neierobežota MySQL datu bāze.

Iespējas
Plāns iekļaut
DomēniNeierobežots
SSD telpaNeierobežots
Domēna iestatīšana & PārskaitījumsBezmaksas
Diennakts tehniskais atbalsts
Vietņu veidotājsBezmaksas
Mārketinga un SEO rīkiBezmaksas
E-pasta kontiDrošs IMAP / POP3
Cena2,95 USD / mēn.

GreenGeeks ir izstrādātājiem draudzīgs un piedāvā virkni iespēju. Tikai dažas no tām ir vairākas PHP versijas, bezmaksas SSH, droša FTP piekļuve, Perl un Python atbalsts, MySQL datu bāze, FTP konti, Git un daudz kas cits..

Tas tiek veidots arī ar milzīgu e-komercijas atbalstu. Iekļautās funkcijas ir bezmaksas šifrējot aizstājējzīmi SSL, bezmaksas iepirkumu groza instalēšanu, SSL sertifikātu kopā ar WordPress, Drupal, Joomla mitināšanas atbalstu.

Turklāt GreenGeeks piedāvā 99,99% uptime ar 300% kompensētu atjaunojamo enerģiju.

GreenGeeks piedāvā masīvu plānā iekļauto funkciju klāstu, par ko Bluehost lietotājiem būtu jāmaksā papildus.

5. iemesls – lietošanas ērtums:

Izmantojot GreenGeeks vietņu veidotāju un cPanel, ir diezgan vienkārši. Vilkšanas un nomešanas veidotāju ir viegli izmantot. Tas ir paredzēts gan tehniski slieciem lietotājiem, gan iesācēju lietotājiem.

cpanel-greengeeks

Visas funkcijas tiek labi sadalītas pa cPanel. Tas ir ne tikai ērti lietojams, bet arī nodrošina vieglu migrēšanu. Tātad jūs varat ļoti viegli migrēt savu Bluehost vietni uz GreenGeeks.

Tātad, pat ja migrējat, GreenGeeks ir tikpat vienkārši lietojams kā Bluehost. Tāpēc nav par ko uztraukties.

6. iemesls – drošība:

GreenGeeks ir labas ar drošību saistītas iespējas. Pamata līmenī tas nodrošina konta izolāciju. Tas tiek apvienots ar 24 stundas diennaktī aktīvu drošības uzraudzību.

Plānā ir iekļauts bezmaksas SSL kopā ar HTTP2. GreenGeeks veic reāllaika drošības skenēšanu ar ikdienas dublējumiem.

Automātiski atjauninājumi un drošības ielāpi tiek automātiski piemēroti katram kontam. Katrā kontā ir uzlabota aizsardzība pret surogātpastu.

Papildus ir iekļauta SSH pieeja, IP bloķētājs, karsto saišu aizsardzība, aizsardzība pret dēles, kurai var piekļūt no cPanel.

Lai gan GreenGeeks nav pārāk daudz apvienotu drošības elementu, viņiem tomēr ir viss nepieciešamais, lai jūsu vietne būtu droša un labi aizsargāta..

GreenGeeks ir labas integrētas drošības funkcijas, kaut kas Bluehost atpaliek.

Alternatīva Nr. 4: Kinsta (pārvaldītajai WordPress mitināšanai)

Kinsta

Iespējams, ka Kinsta nav pārāk populāra mitināšanas platforma, taču acīmredzot šī ir mana ceturtā alternatīva. Godīgi sakot, ir iemesli, kāpēc Kinsta sasniedz šo sarakstu.

Tas nevar būt labāks par alternatīvu Bluehost, kas ir viens no vadošajiem zīmoliem.

Kinsta ir vairāk iecienīta ar saviem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem, un viņi to skaidri norāda savos plānos. Sākot ar 2013. gadu, Kinsta ir kļuvusi par vienu no labi zināmajām pārvaldītajām WordPress mitināšanas platformām.

Pastāvīgi būdams, jūs būtu dzirdējis, ka Bluehost ir ieteiktais WordPress mitināšanas partneris, tomēr Kinsta ir tikpat pārliecinoša alternatīva.

Tāpēc šeit ir mani iemesli, kāpēc es uzskatu Kinsta par tikpat labu Bluehost alternatīvu.

1. iemesls – WordPress mitināšana:

Kinsta vienkārši koncentrējas tikai uz WordPress mitināšanu. Lai gan jūs varat uzskatīt, ka tas nav daudzpusīgs, es teiktu, ka viņi to dara vislabāk, koncentrējoties tikai uz WordPress.

Tas ir vienas pieturas risinājums jebkurai WordPress mitināšanas prasībai. Kopš pārvaldītās mitināšanas jums nav daudz jāuztraucas par mitināšanu.

Wix WordPress mitināšana

Hostingu atbalsta nozares WordPress eksperti, kuri pastāvīgi sniedz jums informāciju par jūsu vietnes mitināšanu. Lieliska vieta, ja jūs sākat izmēģināt WordPress mitināšanu.

Ja ar to nepietiek, varat ātri palielināt WordPress mitināšanu no vienas vietnes līdz uzņēmuma līmenim. Jūs saņemat vislabāko ātrumu, izmantojot viņu hostinga plānus, un papildus tam to atbalsta bezmaksas WordPress instalēšana.

2. iemesls – plāni:

Plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas līdzinās Bluehost. Tomēr, ja izvēlaties gada plānu, jūs saņemat 2 mēnešus bez maksas.

Tātad šeit ir atšķirība. Kinsta nodrošina pārvaldītu mitināšanu un pakalpojumu klāstu ar daudz labāku funkciju sarakstu. Tātad, salīdzinot viņu cenas, tas būs ābolu un apelsīnu salīdzinājums.

Tas, kas man šķita pievilcīgs attiecībā uz Kinsta, ir viņu daudzpusīgie plāni, kas der visiem tīmekļa vietņu veidiem.

kinsta plāns

Ticiet vai nē, izvēloties Kinsta, jums nav jāmaksā nekas papildus. Plāni nodrošina vieglu mērogojamību jebkurā brīdī.

3. iemesls – Laiks un reakcija:

Kad esat lietojis Kinsta, jūs piekrītat, ka vairumā gadījumu tas nodrošina gandrīz 100% darbības laiku. Lai gan Kinsta darbojas pastāvīgi, tas arī nodrošina labu reakcijas laiku.

Kinsta vidējais slodzes laiks ir aptuveni 300–400 ms, kas ir tikpat pievilcīgi. Ļaujiet man sniegt jums sīkāku informāciju par to, kas Kinsta arhitektūrā atšķiras un kā tas dod tik labu darbības laiku un reakciju.

Visi Kinsta serveri ir izvietoti virs Google Cloud, kurā tiek izmantots SSD. Tam ir iebūvēta atlaišana un tiek saglabāta datu integritāte.

kinsta uptime

Kinsta rīcībā ir bezmaksas CDN, kuru darbina KeyCDN, reāllaika IPv6 un HTTP / 2 atbalstīts CDN, kas var paātrināt attēlu, JS un CSS piegādi kopā ar citu statisko saturu. Kinsta sniedz pakalpojumus 19 vietās un nodrošina labāku piekļuvi, pamatojoties uz atrašanās vietas tuvumu.

Kinsta ir kaut kas saukts par balti marķētas kešatmiņas spraudni. Šis ir iekšējais kešatmiņas spraudnis, kas apstrādā servera līmeņa kešatmiņu. Tas nodrošina labāku redzamību un detalizētu pieeju, kurā jūs varat automātiski iztīrīt kešatmiņu, kad jūsu vietnē tiek veikti kādi atjauninājumi.

Tam ir nepārtraukta uptime uzraudzība. Kinsta regulāri veic darbības laiku, kurā ik pēc 2 minūtēm pārbauda vietnes darbības laiku. Uzraudzības līmenis ir arī viens no galvenajiem iemesliem, Kinsta var nodrošināt pastāvīgu darbības laiku.

4. iemesls – funkcijas:

Izmantojot Kinsta, bāzes infrastruktūra paliek tāda pati, tikai konfigurācijas atšķiras. Tas ir viens no iemesliem, jūs varat izvēlēties jebkuru plānu un joprojām baudīt labu darbības laiku un atbildes laiku.

Infrastruktūra, kā es iepriekš minēju, ir veidota virs Google mākoņa platformas. Pateicoties pamata platformai, Kinsta saviem lietotājiem nodrošina automātisku mērogojamību, uzticamību un labu sniegumu.

kinsta funkcijas

Kinsta nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, un tajā darbojas WordPress eksperti problēmu novēršanai. Tam ir 100% emisijas izšķiršanas pakāpe. Atšķirībā no tradicionālā cPanel, Kinsta nodrošina iebūvēto MyKinsta administratoru, kas atkal ir viegli lietojams interfeiss.

Jums ir iespēja izvēlēties datu centru no tā 19 atrašanās vietām. Hostinga pakalpojumiem ir pieturvietas vide, un tie ir saistīti ar vairākām izstrādātājiem draudzīgām funkcijām.

Pēc izvēles var pievienot jebkuru plānu, Nginx reverso starpniekserveri, Redis, Cloudflare Railgun, Elastīgo meklēšanu. Varat arī saņemt viņu palīdzību savas vietnes optimizēšanai.

5. iemesls – drošība:

Kinsta izmanto Google Cloud, kas savā veidā nodrošina datu pārraidi. Bez tam, tas nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu kopā ar diennakts servera uzraudzību.

Varat arī importēt savus SSL sertifikātus. Infrastruktūra tiek darbināta ar atbilstošiem protokoliem, ugunsmūri, darbspējas pārbaudēm un regulārām dublējumiem.

kinsta drošība

Kinsta garantē, ka tā resursi ir pilnīgi necaurlaidīgi. Programmatūras atjauninājumi un ielāpi tiek regulāri lietoti.

6. iemesls – dublēšana un atjaunošana:

Izmantojot Kinsta, jūsu dati vienmēr tiks dublēti. Viena lieta, ko es vēlētos uzsvērt, ir tāda, ka dublēšanu un atjaunošanu Kinsta veic bez papildu maksas.

Vismaz reizi dienā vietne tiek dublēta. Kinsta nodrošina atsevišķu dublējumu iestudēšanas un producēšanas videi. Tas ir neticami, jo lielākajā daļā gadījumu inscenēšanas vide nekad netiek dublēta.

Pēc izvēles jūs varat arī palielināt rezerves biežumu. Jums var būt arī ikmēneša dublējumi, ja jums tas ir nepieciešams ar uzņēmējdarbību.

kinsta dublējums

Ja instalējat jaunu motīvu vai atjaunināt spraudni, varat iestatīt manuālu rezerves punktu. Izmantojot to, jūs varat viegli atsaukt izmaiņas.

Vairumā gadījumu dublējuma saglabāšanas periods ir 14 dienas. Tomēr, palielinoties plāniem, palielinās arī saglabāšanas periods. Jebkurā administratora brīdī jūs varat viegli atjaunot dublējumu.

Man patīk veids, kā Kinsta ir izveidojusi savus dublēšanas un atjaunošanas pakalpojumus. Tas attiecas uz gandrīz visiem vietņu projektēšanas būtiskajiem aspektiem.

Kinsta atbalsta arī vietņu klonēšanu, kas ļauj ātri replicēt esošo veidni. Tiek atbalstīta arī bezmaksas migrācija, kuru pēc izvēles atbalsta viņu WordPress eksperti.

Sāciet darbu ar Kinsta

Ja vēlaties mainīt savu vietni no BlueHost uz Kinsta, varat nolīgt mūsu vietņu migrācijas ekspertu, noklikšķinot šeit.

Alternatīva Nr. 5: Namehero

Namehero reklāmkarogs

Namehero ir laba alternatīva BlueHost. Tas ir salīdzinoši jauns un tika uzsākts 2015. gadā ar galveno darbību ASV.

Namehero ir mākonis balstīts hostinga pakalpojums, un tam ir ievērojami datu centri, lai nodrošinātu uzticamus pakalpojumus.

Tā ir pieejamu cenu noteikšana ar pastāvīgu klientu atbalstu, un tas ir ārkārtīgi pievilcīgi un ir labs iemesls, lai būtu alternatīva uzņēmumam Bluehost.

Lai gan tas ir īss par Namehero funkcijām, tajā ir vairāk.

1. iemesls – cenu noteikšana:

Namehero plāni sākas no USD 3,59 mēnesī, kas ir gandrīz līdzīgs Bluehost. Tomēr ar Namehero pamatplāns nodrošina neierobežotu SSD krātuvi, kas nav Bluehost gadījumā.

Namehero ir pavisam 4 plāni.

Namehero plāns

Izvēloties augstākās klases plānu, jūs pamanīsit, ka Namehero ir lētāks salīdzinājumā ar Bluehost.

Gan Bluehost, gan Namehero atjaunošana ir lielāka, salīdzinot ar pirmo reizi noteikto cenu.

Lai arī tas ir taisnība, starp diviem atjaunojumiem ir neliela atšķirība. Izmantojot Namehero, atjaunošana ir lētāka nekā Bluehost.

Namehero ir lielākā daļa plāna funkciju, tāpēc jums nav jātērē papildus par papildinājumiem.

2. iemesls – funkcijas:

Ja jūs uztraucaties par iespējām, ko piedāvā Namehero, tad ļaujiet man jums apliecināt, ka Namehero ir bagātīgs funkciju saraksts.

Sākumā tas dod jums neierobežotu joslas platumu, kā arī neierobežotu krātuves ierobežojumu līdz Inode limitam. Namehero plānus atbalsta spēcīgas nozares standarta tehnoloģijas.

Namehero cenu noteikšana

Dažas no iekļautajām funkcijām ir LiteSpeed ​​atdalītāji, pastāvīgs klientu atbalsts, labs darba laiks, SSD Raid 10 krātuve, regulāras dublējumkopijas, e-pasta mitināšana. Plānos ir iekļauts bezmaksas domēns pirmajam gadam.

Namehero nodrošina instalēšanu ar vienu klikšķi vairākām lietojumprogrammām. Pievienošana vietnei Namehero ir viena no populārākajām WordPress mitināšanas iespējām.

3. iemesls – drošība:

Namehero visos plānos iekļāva pietiekami daudz drošības elementu. Jāatzīmē tas, ka lielākā daļa no šīm funkcijām ir iekļautas plānā, un tām nav atsevišķu cenu noteikšanas.

Pamata līmenī ar katru plānu jūs saņemat bezmaksas SSL. Viņiem ir nodrošināti datu centri un infrastruktūra, un tiem ir pilnīgi caurspīdīgi pakalpojumi.

Tikai daži no iekļautajiem drošības elementiem ietver DDoS aizsardzību, satiksmes kontroli ar uzraudzību,
tīmekļa vietnes optimizācija, tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris.

Visos Namehero plānos ir iekļauta ikdienas ļaundabīgo programmu skenēšana un aizsardzība. Resursi tiek automātiski atjaunināti un regulāri laboti.

4. iemesls – Laiks un uzticamība:

Namehero ar savu mākoņa infrastruktūru nodrošina labu darbspējas laiku. Namehero ir pazīstams ar caurspīdīgiem pakalpojumiem, un atbilstoši tam tas publicē savu uptime ziņojumu.

Tas gandrīz uztur 99,99% uptime, bet garantē 99.9% uptime. Pēdējā gada laikā visos serveros viņi ir piedzīvojuši dīkstāves, mazāk nekā 2 stundas.

Namehero Uptime

Visu plānu SSD krātuve ļauj jūsu vietnei darboties labāk. Namehero ietver LiteSpeed ​​tīmekļa serveri, CloudFlare CDN, kas nodrošina augstu veiktspēju.

5. iemesls – klientu atbalsts:

Namehero sniedz izsmeļošu atbalstu. Tas ir pieejams visu diennakti, un to var sasniegt pa tālruni, tiešraides tērzēšanu, e-pastus, biļetes.

Namehero klientu atbalsts

Namehero nodrošina arī mitināšanu un migrāciju. Ja pārbaudīsit viņu atbalsta sadaļu, tad atradīsit garu zināšanu bāzes sarakstu.

Namehero ietver arī video pamācības un mācību materiālus. Šeit atradīsit dažādus ceļvežus problēmu novēršanai, pilnīgas uzstādīšanas pamācības un apskatītas arī dažas uzlabotas tēmas.

Kopumā Namehero ir visaptverošs atbalsta mehānisms.

6. iemesls – dublējumi un migrācija:

Namehero nodrošina nakts dublējumus bez papildu maksas. Katrs cPanel konts tiek dublēts.

Dublējumi ir pieejami un ir pieejami, izmantojot Cpremote. Ar vismazāko atbalstu klienti var atjaunot visu, kas viņiem nepieciešams, ieskaitot jebkuru failu, direktoriju vai e-pastu.

Namehero nodrošina pieturvietu vidi, kurā varat izmēģināt savas funkcijas pirms tiešraides.

Tāpat vietņu migrāciju var veikt viegli. Pirmās 30 dienas migrācija ir bezmaksas. Tas ietver migrāciju, izmantojot cPanel, kā arī bez cPanel.

Labi, mainiet mani uz NameHero2 lietotājiem, kuri to nopirka

Ja vēlaties mainīt savu vietni no BlueHost uz NameHero, varat nolīgt mūsu vietņu migrācijas ekspertu, noklikšķinot šeit.

Alternatīva Nr. 6: ICDSoft

icdsoft

ICDSoft jau ilgu laiku galvenokārt darbojas tirgū un sāka tīmekļa mitināšanu 1999. gadā. Šī ir vēl viena iespēja, lai nepalaistu garām Bluehost alternatīvu..

Tas ir izplatīts vairākās valstīs, un tajā ir mitināti vairāk nekā 58 000 vietņu. ICDSoft ir plašs pakalpojumu klāsts, izņemot dalītu mitināšanu.

Ar daudzām funkcijām ICDSoft ir arī plaši pazīstams, jo tas nodrošina uzticamus pakalpojumus un lielisku darbības laiku. Lielākā daļa funkciju ir iekļautas plānā, padarot to rentablu.

Lai gan tas ir īss par ICDSoft, ir vēl dažas funkcijas, kas padara to par perfektu alternatīvu Bluehost.

1. iemesls – plāni un cenas:

ICDSoft nodrošina 3 dažādus dalīta hostinga plānus. Šie plāni ir balstīti uz dažādiem reģioniem.

Cenas no pirmā acu uzmetiena var likties ne pārāk zemas. Tomēr vērts atzīmēt faktu, ka ICDSoft atjaunošanas cenas ir zemākas nekā pirmo reizi.

Viņu stratēģija par cenu noteikšanu, šķiet, ir atšķirīga salīdzinājumā ar citiem mitināšanas risinājumiem.

icdsoft plāns

Pamata plāns sākas ar USD 6 mēnesī un atjaunojas ar USD 4,80 mēnesī. Līdzīgi visi citi plāni atjaunojas ar zemākām cenām.

Tātad galu galā, salīdzinot ar Bluehost, jūs ietaupīsit vairāk, izvēloties ICDSoft.

2. iemesls – universāls mitināšanas atbalsts:

Dalīts mitināšana ir kaut kas vispopulārākais un bieži apspriestais. Tomēr daudzi uzņēmumi izvēlas alternatīvas mitināšanas iespējas.

Kopīgajam mitināšanas plānam ir 100 dienu naudas atdošanas garantija.

ICDSoft ir ne tikai dalīta mitināšana, bet arī atbalsta dalītu mitināšanu ar vairākiem plāniem, un dažādiem reģioniem ir nedaudz atšķirīgas cenas. Tātad, jūs varat arī izvēlēties reģionu.

icdsoft kopīga tīmekļa mitināšana

ICDSoft atbalsta arī WordPress mitināšanu, Pārvaldītu VPS, Node.js mitināšanu, osCommerce mitināšanu un Drupal mitināšanu.

Katra no šīm mitināšanas iespējām ir piepildīta ar funkcijām un nodrošina daudzpusīgus plānus, kas ir papildu priekšrocība.

3. iemesls – funkcijas:

ICDSoft iekļauj lielāko daļu funkciju kā plāna daļu. Izmantojot koplietojamo mitināšanu, pamatplāna atbalsts nodrošina 1 GB diska krātuvi un ļauj pārsūtīt datus līdz 20 GB mēnesī.

Visos plānos ir iekļautas dublējumkopijas, migrācija un SSL. Atbalsta e-pasta mitināšanu ar neierobežotu e-pasta kontu.

ICDSoft nodrošina Python, PHP, Perl Ruby un TCL atbalstu. Tas dod arī bezmaksas vietņu veidotāju, kā arī daudz iebūvētu drošības elementu un pastāvīgu uzraudzību.

icdsoft funkcijas

ICDSoft atbalsta vairākus trešo personu uzstādītājus un nodrošina arī vietņu statistiku.

4. iemesls – klientu atbalsts:

ICDSoft savā vietnē nodrošina atsevišķu atbalsta sadaļu. Šeit jūs varat iesniegt biļeti, kurai ir 15 minūšu reakcijas laiks.

Varat arī izmantot viņu tiešraides tērzēšanas funkciju, kas ir pieejama visu diennakti vai pa e-pastu.

icdsoft funkcija

Es izmēģināju viņu tiešraidi, un tā bija ļoti ātra atbilde bez gaidīšanas laika.

icdsoft tiešsaistes tērzēšana

Palīdzības rakstā var atrast daudz resursu, kurā ir vairākas tiešsaistes konsultācijas. Šeit Icdsoft nodrošina arī pietiekamu caurspīdīgumu, parādot detalizētu to darbības laiku.

icdsoft uptime

5. iemesls – drošība:

Drošība ir viena no lietām, kas tiek kritizēta, runājot par ICDSoft. Viņi tos visus iekļauj plānā.

Pamata līmenī tas ietver bezmaksas Let’s Encrypt SSL katram plānam. E-pasta mitināšana tiek atbalstīta ar uzlabotu aizsardzību pret surogātpastu.

Ja nepieciešams, varat iegādāties arī tirdzniecības sertifikātu.

Visus serverus reāllaikā uzrauga automatizētas sistēmas. ICDSoft nodrošina vairāku līmeņu aizsardzību pret surogātpastu. Tas ietver SpamAssassin e-pastiem.

Ir pieejami arī papildu drošības rīki, piemēram, lietotāja atlasīti pelēkie saraksti, vīrusu filtrēšana, DKIM (DomainKeys Identified Mail) un SPF..

ICDSoft atbalsta arī ar paroli aizsargātus direktorijus, aizsardzību ar karsto saišu izveidošanu, vadības paneļa 2FA un HTTP / 2.

6. iemesls – dublēšana un migrācija:

ICDSoft nodrošinātais rezerves atbalsts atkal ir svarīgs iemesls, lai atbalstītu Bluehost kā alternatīvu.

Plānā ir iekļautas dublējumkopijas, kā arī migrācija. Dublējumi tiek veikti katru dienu un tiek saglabāti 7 dienas. Dublējumā ietilpst datu bāzes, faili un pastkaste.

icdsoft dublējums

ICDSoft nodrošina arī rezerves kopiju pēc pieprasījuma, kas tiek saglabāta 3 dienas pirms automātiskas izdzēšanas.

Izmantojot atjaunošanas pārvaldnieku, jūs varat atjaunot gan personisko, gan sistēmas dublējumu. Tas tiek atbalstīts ar lielāku elastību, nodrošinot 3 dažādus atjaunošanas veidus.

icdsoft atjaunošana

Sāciet darbu ar ICDSoft2 lietotājiem, kas iegādājās šo

Ja vēlaties mainīt savu vietni no BlueHost uz ICDSoft, varat nolīgt mūsu vietņu migrācijas ekspertu, noklikšķinot šeit.

Alternatīva Nr. 7: Hostinger

Hostinger-Banner

Mana pēdējā alternatīva Bluehost ir Hostinger.

Hostinger ir vēl viens populārs hostinga pakalpojumu sniedzējs, kas pieejams tirgū. Pirmoreiz tā tika uzsākta 2004. gadā.

Kopš tās parādīšanās Hostinger ir piedzīvojis vairākas zīmola pārvērtības. 2004. gadā tika izveidots personāls uzņēmums ar nosaukumu Hostings.

Tas sāka bezmaksas mitināšanu, izmantojot 000webhost.com reklāmkarogu. 2008. gadā tika atklāts jauns zīmols Hosting24.com. 2011. gadā mitināšanas plašsaziņas līdzekļi tika pārdēvēti par Hostinger. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Kauņā, Lietuvā.

Pašlaik Hostinger serveri pārsniedz 29 miljonus klientu 178 valstīs. Tas nodrošina pakalpojumu klāstu un piedāvā pieņemamas hostinga iespējas.

Hostinger noteikti ir viens no pretendentiem, kas varētu būt Bluehost aizstājējs. Es iepazīstināšu jūs ar iemesliem izvēlēties Hostinger kā alternatīvu Bluehost.

1. iemesls – klientu atbalsts:

Vēl viens lielisks Hostinger lietošanas aspekts ir tā klientu atbalsts. Tam ir ar informāciju bagāts saturs. Vietne nodrošina milzīgu zināšanu bāzi, konsultācijas un emuārus.

Resursi ir īpaši noderīgi, ja viņu pakalpojumus izmantojat pirmo reizi. Jūs varat sazināties ar viņu klientu atbalstu, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai e-pastu. Hostinger nodrošina tūlītēju atbalstu visu diennakti.

Lai pārbaudītu viņu klientu atbalstu, es pārbaudīju tiešraidi. Tiešraides tērzēšana tika sākta gandrīz 30 sekundēs.

hostinger-livechat

hostinger-livechat2

Tīmekļa vietnē ir arī FAQ kopums, kas sniedz atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Hostinger pārsniedz zināšanu bāzes sarakstu, salīdzinot ar Bluehost. Turklāt ar Hostinger jūs varat viegli sazināties ar viņu klientu atbalstu.

2. iemesls – funkcijas:

Hostinger ir visaptverošs funkciju saraksts, kas nodrošina lielāko daļu būtisko funkciju. Pamata plāna iegūšanai jums ir 1 vietne, 10 GB diska vietas, 100 GB joslas platums, 1 e-pasta konts, 1 FTP konts un 1 MySQL datu bāze..

Iespējas
Sīkāka informācija
Diska glabāšana10 GB
Joslas platums100 GB
FTP lietotājs1
E-pasta konts1
DublējumiIknedēļas
Apakšdomēni2
MySQL datu bāzes1
CenaUSD 0,80 mēnesī.

Plānā ir arī cPanel un vietņu veidotājs. Jauninot plānu, varat izbaudīt SSD krātuvi un WordPress optimizāciju.

Pamatplāna tehniskajās specifikācijās ietilpst 50 programmatūras automātiskās instalēšanas skripti, vairākas PHP versijas, MariaDB, InnoDB, PHPMyAdmin rīks, FTP, Cron darbi, SSL un iknedēļas dublējumi..

Katru plānu atbalsta 30 dienu garantija, kas ir līdzīga Bluehost. Jauninot plānu, jūs piekļūstat vairāk nekā 90 programmatūras automātiskās instalēšanas skriptiem.

Hostingeram ir labs funkciju saraksts, un tās iekļauj plānā. Kaut kas jums nebūtu pieejams, izmantojot Bluehost.

3. iemesls – lietošanas ērtums:

Hostinger ir ērti lietojams, par to nav šaubu. Tomēr vienkāršāki ir vietņu piedāvātie ceļveži.

Tam ir labi nodalīts un vienkārši lietojams cPanel.

Hostinger-cpanel

Tāpēc nav jāuztraucas, ja esat plānojis pāriet no Bluehost uz Hostinger, jo abi ir draudzīgi lietotājam.

4. iemesls – cenu noteikšana:

Hostinger cenas noteikti ir daudz draudzīgākas budžetam, salīdzinot ar Bluehost. Hostingeram ir 3 plāni-

 • Viena kopīga mitināšana
 • Premium koplietojamais hostings
 • Biznesa koplietošana

Pamata plāns sākas ar USD 2,15 mēnesī, ja tas tiek izvēlēts uz 48 mēnešiem. Hostinger ir pastāvīgo klientu garantiju programma, kas nodrošina, ka jums nav jāmaksā pārmērīgi augstas atjaunošanas cenas.

Nu, šajā vietā Hostingers ir izcils, salīdzinot ar Bluehost dārgajām cenām un atjaunošanu.

Sāciet darbu ar Hostinger1 lietotājiem, kuri to iegādājās

Ja vēlaties mainīt savu vietni no BlueHost uz Hostinger, varat nolīgt mūsu vietņu migrācijas ekspertu, noklikšķinot šeit.

Secinājums:

Es jums sniedzu detalizētu pārskatu par dažādiem iemesliem, kāpēc jūs varētu izvēlēties iepriekšminētās mitināšanas platformas kā Bluehost alternatīvu.

Esmu pārbaudījis vietnes SiteGround, FastComet, GreenGeeks un Hostinger.

No četrām vietnēm SiteGround ir pieejamu hostingu, kam ir lieliskas iespējas un drošība.

Hostinger ir pievienojumprogrammas, kas tiek atsevišķi iekasētas un kurām ir maz drošības elementu.

Starp GreenGeeks un FastComet, mana izvēle būtu FastComet. FastComet ir liels ātrums, veiktspēja un darbspējas laiks. Turklāt tas ir rentabls un nodrošina visu arēnā esošo funkciju klāstu, kas ir iekļautas plānā.

Turklāt tas ir caurspīdīgs, un jūs atjaunojat par tādu pašu cenu.

FastComet ir droša likme, un tā ir klasiska alternatīva uzņēmumam Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector