9 muļķīgi tīmekļa mitināšanas jautājumi, kurus vienmēr bijāt uzdot

Lēmumu pieņemšana ir visvairāk apgrūtinošais uzdevums pasaulē; cilvēki parasti lēmumus pieņem, balstoties uz emocionāliem un personīgiem instinktiem, bet lēmumiem vienmēr jābūt balstītiem uz faktiem un datiem. Tīmekļa mitināšanas izvēle ir viens no tiem lēmumiem, kas vienmēr jāpieņem, sekojot faktiem. Jebkurš lēmums, kas pieņemts, pamatojoties uz nosūtījuma programmu vai ievērojamu atlaidi, nākotnē var radīt problēmas un kļūdas.


Daudzi cilvēki uzskata, ka tīmekļa mitināšana ir mulsinošs žargonu kopums; viņi nezina, ka tai ir bijusi izcila loma viņu tiešsaistes biznesa attīstībā. Šeit mēs atbildēsim uz 9 muļķīgiem Web mitināšanas jautājumiem, kurus vienmēr baidījāties uzdot:

1. Vai vietnes ātrumu var palielināt, ja vietni ievietoju specializētajā mitināšanā salīdzinājumā ar dalīto mitināšanu?

vietnes ātrums

Atbilde: Tieši pie atbildes saņemšanas, jā! Vietnes ielādes ātrums palielināsies, ja vietni izmantosit speciālajai mitināšanai, nevis koplietotajai mitināšanai.

Lūk, kāpēc: uzņēmumam, kas pārdod dalītu mitināšanu (kā norāda nosaukums, kas dalītajā mitināšanā tiek koplietots, ieskaitot diska vietu, joslas platumu utt.), Ir simtiem vai, iespējams, tūkstošiem klientu. Viņiem katram ir jānodrošina laba klientu pieredze, tāpēc viņi sadalīs iegūtos servera resursus vienādi visiem klientiem. TĀDA liek jūsu vietnei ielādēt lēnāk.

Kamēr, kad jūsu vietne darbojas ar speciālu mitināšanu, servera resursi netiek dalīti, tie ir tikai “veltīti” jums. Tādēļ jūsu vietnes ātrums noteikti palielināsies, ja apmeklēsit speciālu mitināšanu. Uzziniet vairāk par speciālu mitināšanu šeit.

2. Vai manas vietnes ātrums samazināsies, ja mitināšanas kontā mitināšu vairākas vietnes?

Atbilde: Pastāv divi dažādi scenāriji, apspriedīsimies abus scenārijus pa vienam:

Ja jums ir paredzēts hostings un tad jūs mitināt vairākas vietnes: Ja jums ir paredzēts īpašs mitināšana un tad jūs mitināt līdz 10 vietnēm, jūsu vietnes ātrums daudz nesamazināsies, jo veltītie mitināšanas serveri nāk ar daudz no resursiem.

Ja jums ir dalīta mitināšanas konts un jūs mitināt vairākas vietnes: Ja jums ir kopīgota hostinga konts un jūs mitināt vairāk nekā 2 vietnes, vietnes ātrums samazināsies, jo jūsu servera resursus jau ierobežo tīmekļa mitināšana uzņēmums, un jūs to ierobežojat, mitinot vairākas vietnes.

3. Ja tīmekļa mitināšanas serveris atrodas netālu no manas vai mana lietotāja atrašanās vietas?

tīmekļa mitināšanas serveris

Atbilde: ja jūsu tiešsaistes veikals ir vērsts uz noteiktu apgabalu vai valsti, ir svarīgi, lai serveris atrastos netālu no lietotāja / apmeklētāja. Piemēram: ja jums ir tiešsaistes veikals, kas Austrālijā pārdod Vape šķidrumu, ir svarīgi, lai vietne tiktu mitināta serverī Austrālijā, tas ietekmēs SEO, ranžēšanu un vietnes ielādes ātrumu.

No otras puses, ja jūsu mērķauditorija ir tikpat plaša kā Amazon, kas ir visa zemeslode, tad jums nav svarīgi, lai jūsu vietne tiktu mitināta serveros visā pasaulē. Šādos gadījumos tiks izmantoti CDN (satura piegādes tīkli), un tie uzglabātos bieži pieejamos datus serveros, kas atrodas vistuvāk klientam. CDN to darīs automātiski; jums par to nevajadzēs uztraukties. Šeit varat uzzināt vairāk par citiem svarīgiem faktoriem, kas saistīti ar serveriem.

4. Ja es reģistrēšu savu domēnu pie viena mitināšanas pakalpojumu sniedzēja un mitinu vietni citā tīmekļa mitināšanas uzņēmumā, vai tas ietekmēs vietnes ātrumu?

Atbilde: Vietnes ielādes ātrumu neietekmēs, ja DNS un Web tiek mitināti dažādos serveros.

5. Windows Server salīdzinājumā ar Linux Server – kuru izvēlēties un kāpēc?

Windows un Linux

Atbilde: Uzņēmumiem un tīmekļa pārziņiem vietņu mitināšanai vienmēr jāizvēlas Linux Server uz Windows Server, jo Linux nodrošina labāku drošību, augstu stabilitāti un vairāk TCO – īpašumtiesību kopējās izmaksas – ņemot vērā, ka Linux programmatūras pakotnes vienmēr ir pieejamas bez maksas. Citus iemeslus Linux servera izvēlei Windows serverim varat atrast šeit.

6. Vai man vajadzētu uztraukties par vietnes dublēšanu, pat ja tīmekļa mitināšanas uzņēmums nodrošina automātisku dublēšanas iespēju?

Atbilde: neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne tiek mitināta īpašā mitināšanas vietnē vai dalītā mitinātājā, jums vienmēr ir jāatsaucas uz vietni pat tad, ja tīmekļa mitināšanas uzņēmums nodrošina automātisku dublēšanas iespēju.

Katru jaunu automātisko dublēšanu pārraksta iepriekšējo automātisko dublēšanu, tāpēc ir ļoti ieteicams saglabāt personisko dublējumu. Attālinātās / personiskās dublējumkopijas būs noderīgas, atjaunojot katastrofas.

7. Ja es mainīšu savu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, vai tas ietekmēs manu Google rangu?

Atbilde: Pāreja no viena mitināšanas uzņēmuma uz otru neietekmēs SEO vai jūsu Google Ranking, kamēr DNS mitināšana un Web mitināšana paliek tajā pašā valstī. 1% no jūsu Google ranga var tikt ietekmēti, ja pārslēdzaties uz sliktu tīmekļa mitināšanu. Saglabājiet zemu Dīkstāves laiku un augsta jūsu vietnes satura kvalitāte, un jūsu Google Ranking nekad nepazudīs.

8. Es atradu vietni, kas piedāvā BEZMAKSAS tīmekļa mitināšanu. Vai man vajadzētu to meklēt?

Bezmaksas tīmekļa mitināšana

Atbilde: Vietnes, kas piedāvā bezmaksas tīmekļa mitināšanu, parasti nodrošina ļoti zemu ielādēšanas ātrumu un ļoti lielu nogaidīšanas laiku. Šie faktori iznīcinās jūsu Google rangu. Šādā bezmaksas mitināšanā nevar uzņemt pilntiesīgas profesionāli izstrādātas vietnes. Un tā kā hostinga izmaksas gadu gaitā ir tik ļoti pazeminājušās, ka hostings hostinga serverī joprojām ir diezgan ekonomisks.

9. Es gatavojos atklāt savu jauno vietni. Vai man vajadzētu doties uz dalītu mitināšanu vai speciālu mitināšanu?

Atbilde: Atverot jaunu tīmekļa vietni, pirms izvēlētos speciālus vai dalīta hostinga pakalpojumus, vienmēr jāaprēķina viņa budžets, nākotnes vajadzības un klientu bāze. Ja jūs nākotnē plānojat palielināties un plānojat arī mitināt vairākas vietnes, atlasiet Dedicated Hosting, bet, ja jūs esat indivīds un jūsu vajadzības ir ierobežotas, dodieties uz Shared Hosting un izbaudiet savu klātbūtni tiešsaistē.

Tagad, kad esam atbildējuši uz visiem šiem jautājumiem, ir pienācis laiks sākt rīkoties ar savu nākamo tiešsaistes biznesu.

Lai laimīgs hostings!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map