9 skaisti Wix vietnes piemēri jūsu iedvesmai (2020)

Ieejot pasaules veikalā vai veidojot savu biznesu, kļūst vieglāk nākt klajā ar sākotnējo ideju un sākt savas lietas. Bet, ņemot vērā to, ir vajadzīgs daudz vairāk, lai šī ideja attīstītos ar dažiem jauniem eksperimentiem un būtu labāka par jūsu konkurenci.


Lai arī šīm lietām ir jābūt ļoti nozīmīgām, galvenais noteikums būs lieliskas idejas ģenerēšana. Un, lai to paplašinātu, nepieciešama laba platforma; kas varētu būt labāks nekā sākt tiešsaistē?

Tādējādi, lai iekļūtu šajā tehniskajā pasaulē, jūsu vietne kļūst par pakāpienu kalnu sasniegšanai. Mūsdienās cilvēki plāno izveidot savu tīmekļa vietni daudziem mērķiem, piemēram, pārtikai, ziedu veikals, dzīvnieku kopšanas pakalpojumi, pārtikas preces un kas ne!

Lai izveidotu vietni, vissvarīgākais ir noskaidrot labāko platformu tam pašam. Neuztraucieties, šeit ir dažas lieliskas Wix veidnes, kas palīdzēs iestatīt vietni.

1. Sonja van Duelmens

Sonja van Dülmena

Ja jūs izrādāt interesi gan par mākslas sajaukumu, gan par dizainu, tad labākais piemērs ir Sonja van Duelmens.

Šī Wix vietne pati par sevi ir ideāls piemērs tam, kā apvienot mākslu ar vietnes dizainu, jo tās unikālā garša pati par sevi ir redzama, ritinot viņu vietnes lapu. Izmantojot dažas aizraujošas veidnes, šī vietne ir lieliski piemērota, lai sāktu jūsu uzņēmējdarbību.

2. Grilētā siera fabrika

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

thegrilledcheesefactory

Pats nosaukums ir tik sierīgs. Tas muti piepilda ar ūdeni, un kas varētu būt labāks par vietni, kas piedāvā vislabāko grilēto sieru. Viņa vietne piedāvā jums svaigu maizi, svaigas sastāvdaļas utt., Un to, kas jūsu kuņģim var sagādāt vairāk nekā siers.

Vietne nodrošina tādas funkcijas kā izvēlne, videoklipi, kas saistīti ar vietu, Instagram saites, rezervēšanas pasūtījumi utt.

3. Sveiks, kaimiņ

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Sveiks, kaimiņ

Lieliska vietne, ko izveidojusi Wix tēma. Ja jūs interesē spēļu spēlēšana un jūs ļoti interesē šausmas, šī vietne sniedz vislabāko pieredzi, lai izbaudītu abu kopā pavadīto gaumi. Sveiks kaimiņš ir spēle, kuras pamatā ir šausmu tēma.

Šī spēle sākotnēji tika sākta vietnē youtube, un tagad tā ir pieejama arī dažādās spēļu vietās.

4. Ēd dzīvu miegu

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Ēd dzīvu miegu

Vietne, kuras nosaukums pat izklausās pēc dzīves mantrām. Tā kā ēdiens ir vissvarīgākā dzīves sastāvdaļa, kas neļauj elpot, šī vietne runā par klasiskajām Francijas lauku receptēm.

Vietne ir lieliska vietne ar pārvaldītu mājas lapu, kas piepildīta ar daudzām skaistām, acīm pievilcīgām fotogrāfijām. Ir arī galerija, kurā ir dažādu recepšu attēli un pilns informatīvs saturs par tām.

5. Griezumi un sasitumi

Griezumi un sasitumi

Izgriezumi un sasitumi ir frizētavas, kas Wix izmantojuši, lai izveidotu viņu vietni ar tēmu, kas atbilst viņu veikalam.

Labākā vietnes daļa ir tā, ka tajā ir visa informācija, kas tiek parādīta vienā lapā un ko lietotāji vēlas uzzināt. Vietne nodrošina arī tādas iespējas kā tiešraides tērzēšana un iepirkumu grozs.

6. Septiņu gramu kafejnīca

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Septiņu gramu kafejnīca

Šī vietne noteikti ir interešu vieta, jo tās pirmais skats pats liek skatītājiem saprast, kas ir visa vietne. Tas nodrošina lietotājam draudzīgu un precīzu informāciju, izmantojot attēlus, un tādējādi lietotājiem palīdz ātri iegādāties produktus.

Viņi var arī rezervēt ēdināšanu un pat meklēt visas vietnes saites.

7. Labas pašsajūtas preces

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

labas pašsajūtas preces

Šis Wix vietnes piemērs ar dažiem satriecošiem efektiem un sadaļām ir lieliski piemērots jūsu vietnes plānošanai. Šajā vietnē aplūkots īpašs zēniem domāts produkts, t.i., antialerģisks lūpu balzams.

Jums nāksies saskarties ar vairākiem izkārtojuma modeļiem, pārejot uz citām lapām, izmantojot navigācijas joslas sadaļu, ar dažiem pievilcīgiem reklāmkarogiem un sadaļām..

8. Franču mezglu studija

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

frenchknotstudios

Skaists Wix lietošanas veids, šajā vietnē ir viss par attēliem. Uzturot to kā ļoti elegantu, bet elegantu, vietne satur veselu krāsu un elegances paketi, kas sajaukta ar atmiņām. Vietnē ir attēli ar īsiem saukļiem, kas tos atspoguļo, un slaidrāde visiem.

Augšpusē ir saites uz sociālajiem medijiem, un informācija ir veidota tā, lai attēla apraksts būtu tieši zem sīktēla.

9. Dzīvnieku mūzika

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

dzīvniecisks

Viens no visvērtīgākajiem un iespaidīgākajiem veidiem, kā pārstāvēt sevi, šajā vietnē ir viss, kas mājas lapā tiek izskaidrots par sevi. Mājaslapā ir sīktēli, kur izvēlēties citas iespējas, nevis uzņēmuma portfeli, piemēram, fotoattēlus, video, mūziku utt..

Vislabākais ir tas, ka, tā kā sociālo mediju iespējas ir vērstas uz kreiso stūri, lietotāji jebkurā laikā var viegli pārslēgties uz šīm iespējām.

Lielisks veids, kā uzlabot savu biznesu un pārdot produktus klientiem, tiešsaistes vietnes ir lieliska platforma, jo tās nodrošina šādas aktivitātes ne tikai ar platformu, lai pārstāvētu, bet arī demonstrētu sevi un nopelnītu vairāk.

Secinājums

Wix noteikti ir iepazīstinājis ar lielisku platformu, lai izmantotu tās funkcijas un ieviestu tās dažu krāsainu, pievilcīgu un žokļus nūjošu vietņu izveidē. To ir daudz kā piemēri, daži no tiem ir parādīti iepriekš. Ceru, ka nākotnē ar Wix starpniecību būs vairāk lielisku darbu, piemēram, šie.

Lai arī vietnes izveidošana šķiet viegls darbs, tā nav. Vietne nav tikai prezentācijas; tas attiecas arī uz saturu un to, cik labi jums ir izdevies visu novietot vietā. Ikonas, slīdņi, izvietojums, izskats un visi biti tiek uzskatīti tīmekļa vietnē. Nevar aizmirst, ka jums ir unikāla funkcija, jo tad tā izskatīsies nepilnīga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map