Amezmo apskats (2020): vai tā ir droša un uzticama PHP resursdators?

PHP hostings bieži tiek uzskatīts par ļoti zemu, jo nepareizs priekšstats par PHP ir pārāk sarežģīts, lai to apstrādātu, vai ir strauja mācīšanās līkne, taču tie visi ir novecojuši plašās attīstības un gadu gaitā panāktā progresa dēļ.


Amezmo ir viens no šādiem hostinga pakalpojumiem, kas padara php hostingu ļoti pieejamu un pieejamu ikvienam. Tas atbalsta visas galvenās tehnoloģijas un platformas, lai jūs varētu pilnībā izmantot tā plānu & Iespējas.

Padziļināti izpētīsim Amezmo, lai uzzinātu, ko tieši tas piedāvā un vai jūs pats gribētu iekļūt šajā pakalpojumā. Sākot ar…

Lietošanas ērtums

Amezmo Sāciet bezmaksas izmēģinājumu

Kas var būt labāks veids, kā pārbaudīt lietošanas vienkāršību, nekā pats pārbaudīt pakalpojumu? Tāpēc mēs nolēmām reģistrēties bezmaksas izmēģinājumam, lai apskatītu iekšpusi. Virs redzat veidlapu, pēc kuras varat sākt bezmaksas izmēģinājumu pēc konta izveidošanas.

Varat arī redzēt visas bezmaksas konta funkcijas, piemēram, pārvaldītu PHP mākoņu mitināšanu, GitHub / GitLab atbalstu, pārvaldītas datu bāzes un naudas atdošanas garantiju..

Gadījumi

Pēc visas detaļas ievadīšanas gandrīz uzreiz mēs atradāmies servisā, kas bija ātrs. Šeit jūs varat vienkārši noklikšķināt uz “Palaist pirmo instanci” un nekavējoties sākt strādāt. Tāpēc mēs to izdarījām.

Palaist instanci

Kā jūs varētu redzēt, jūs varat izlemt vārdu, kuru vēlaties saglabāt savā privātajā tīklā, īpašu domēna vārdu un iespēju droši koplietot instanci. Mēs ievadījām atbilstošu informāciju un noklikšķiniet uz Tālāk..

amezmo palaišanas instance

Nākamās lapas augšdaļā teikts, ka mūsu instancei ir pieeja visām PHP versijām, kā arī instalētajai Node.js. Tālāk jūs varat izvēlēties savu PHP versiju, noklusējuma datu bāzi, lietotājvārdu / paroli un atkārtotu pakešu pārvaldnieku datu optimizēšanai.

Palaidiet instanci amezmo

Noklikšķinot uz nākamās, tiks parādīta opcija izvēlēties plānu. Tur “Amezmo 256” ir bezmaksas plāns, kuru varat sākt tūlīt vai saņemt 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju ar “Amezmo 512”, kas ir maksas plāns.

Tāpēc tas viss ir paredzēts ērtai lietošanai. Konta iestatīšana un servera preferenču konfigurēšana ir vienkārša un prasa mazāk nekā dažas minūtes. Ja rodas grūtības ar navigāciju, katrā lapā varat arī noklikšķināt uz “Uzzināt vairāk”.

Cenu noteikšana & Iespējas

Mūsuprāt, cenu noteikšana ir tikpat svarīga kā izrādes. Funkcijas biežāk nekā nav saistītas ar cenu. Jo vairāk jūs maksājat, jo vairāk funkciju jūs iegūsit.

Bet cenu noteikšana ir svarīga gadījumos, kad jūs varat ierobežot savus resursus vai vienkārši vēlaties, lai jūsu tiešsaistes veikala vadīšana būtu minimāla. Pats labākais ir tas, ka Amezmo ir brīvs plāns.

Cenu noteikšana PHP lietotņu mitināšanai Amezmo

Bet bezmaksas plānā ir nepieciešama kredītkartes informācija, kas nav tik liela darījuma summa, jo tā ir norma lielākajā daļā uzņēmumu. Tomēr Amezmo piedāvā garu funkciju sarakstu, kā jūs varat redzēt.

Galvenās iezīmes, kas jāņem vērā, izmantojot bezmaksas plānu, ir Neierobežotas nulles dīkstāves izvietojumi ar Git, Smart pack manager ™ Composer un Node, vienas dienas metrikas saglabāšana, uzlabota servera metrika un automātiski drošības atjauninājumi un drošība.

Ja ir viena būtiska lieta, kas Amezmo izceļas no konkurences, tā būtu GitHub / BitBucket / GitLab integrācija. Tātad, ja jūs esat smags kodētājs, varat ar daudz vienkāršāk atbrīvoties.

Vēl viena lieliska lieta ir tā, ka secīgajā plānā ir iekļautas visas iepriekšējā plāna pašreizējās iezīmes, kas nozīmē, ka “Standarta” plāns @ 8 USD / mēnesī ietver visas bezmaksas plāna funkcijas un daudz ko citu.

Standarta plānā ietilpst tādas premium funkcijas kā palielināta RAM, neierobežots SSD, izvietošanas āķi, 7 dienu metriskā saglabāšana, attāla MySQL caur SSH tuneli, neierobežota tīkla pārsūtīšana, līdz 4 saglabātiem izlaidumiem utt..

Papildus visām standarta plānā iekļautajām funkcijām, uzlabotajam plānam ir USD 30 mēnesī, un tam ir visaugstākais funkciju līmenis, piemēram, divkodolu CPU, 6 pielāgoti domēni, SSH piekļuve, instanču koplietošana utt..

Līdz ar to viss funkcijām šķiet skaidrs. Papildus bezmaksas plāna piedāvājumam, prēmiju plānu cena jūtas dārga, pateicoties funkciju sarakstam, un, ja salīdzina ar AWS un Heroku, arī cenu noteikšana šķiet paredzama.

Drošība & Klientu atbalsts

Drošība, bez šaubām, rada milzīgas bažas starp visiem hostinga pakalpojumiem. Un tomēr tas tiek bieži ignorēts, tāpēc ir vairāki vietņu pārkāpumu gadījumi un to datu noplūde.

PHP serveri mūsdienīgām lietojumprogrammām

Amezmo ir vairākas funkcijas, lai apkarotu šādu notikumu. Pirmkārt, Amezmo NAV dalīta mitināšana. Tādējādi jūs saņemat speciālus resursus ar atsevišķu centrālo procesoru, operatīvo atmiņu un krātuvi, kas ir daudz efektīvāka izolētas vides dēļ.

Amezmo patīk uzturēt sevi visu PHP izvietojumu priekšgalā, tāpēc jūs saņemat visus jaunākos atjauninājumus un paplašinājumus, kas ir iekļauti paketē. Amezmo uzrauga PHP izlaidumu atjaunināšanas ciklu, lai jūs varētu tos lietot automātiski vai manuāli.

Vēl jāpiebilst, ka tādiem uzņēmumiem kā Digital Ocean un AWS ir nepieciešama papildu ugunsmūra konfigurācija ar katru koplietojamo gadījumu, Amezmo automātiski konfigurē ugunsmūri pēc noklusējuma.

Tas ir tas, kas paredzēts Amezmo drošībai. Vienīgā galvenā iegūtā drošība ir PHP izlaidumu pakete, kas ir laba, taču nav par ko satraukties. Ir arī citi sīkumi, piemēram, automātiskais ugunsmūris un automātiskais SSL, bet tas ir par to.

Tālāk parunāsim par klientu atbalstu:

Amezmo piedāvā augstas prioritātes un 15 minūšu atbildes reakciju pa e-pastu / tērzēšanu savos augsta līmeņa plānos. Bet, tā kā lielākajai daļai cilvēku patīk pāriet uz bezmaksas plānu, to mēs arī aptversim.

amezmo gadījumi

Bezmaksas plāns piedāvā atbalstu pa e-pastu tikai tad, ja tas tiek darīts, kas mums vajadzīgs. Biežāk e-pasts izrādās efektīvs risinājums, ja strādājat ar daudz informācijas.

amezmo gadījumi

Noklikšķinot uz opcijas E-pasts, mēs izmantojām šo veidlapu, kas ir obligāta, lai mūsu vaicājums tiktu atrisināts. Tādējādi mēs to izdarījām. Mēs aizpildījām jautājumu un nosūtījām e-pastu un gaidījām atbildi.

Mēs gaidījām & gaidīja, bet neredzēja atbildi, kas būtu bummer. Mēs domājam, ka var droši uzminēt, ka piemaksu plāni jums piedāvā lielāku prioritāti. Pāriesim tālāk.

Darba sākšana vietnē Amezmo _ Amezmo

Izņemot e-pasta atbalstu, Amezmo savā tīmekļa vietnē ir arī lieliska dokumentācija, lai jūs varētu iemācīties nesāpīgi apkalpot pakalpojumu. Tas ir viegli lasāms, un tajā ir ārējas saites uz tēmām turpmākai lasīšanai.

Datubāzes _ Amezmo

Mēs gribējām paskatīties vēl dažus, tāpēc mēs noklikšķinājām uz Datubāzes. Informācija šķita ļoti īsa un viegli saprotama. Datu bāzēs bija arī apakštēmas, kas izvērsa Amezmo pakalpojumus.

Tas secina drošību & klientu atbalsts. Drošība ir pieņemama, vismazāk sakot, un atbalsts pa e-pastu & dokumentācija jutās apmierinoša.

Secinājums

Tātad līdz šim vislielākā saķeršanās ar pakalpojumu var būt kritiska līdz mazākai par nominālo drošību un sliktu tiešraides atbalstu. Mūsdienās tās rada diezgan lielas bažas. Jūs varat izvairīties no slikta tērzēšanas atbalsta, taču drošība joprojām ir būtiska.

Tā kā PHP ir atvērtā koda avoti, hakeri vai pikšķerētāji var viegli nokļūt uz tā un iekļūt jūsu lietotnē / vietnē. Tāpēc jums vajadzētu ļaut drošības aspektam atturēt jūs no iekļūšanas pakalpojumā?

Nē. Ne īsti.

Kaut arī slikta drošība ir risks. Lai padarītu vietni drošu, varat veikt daudz manuālu piesardzības un pasākumu. Turklāt PHP šajā aspektā sniedz daudz elastības. Ja jums ir kāda pieredze ar tīmekli, tam nevajadzētu būt pārāk grūti.

Bet kā ir ar e-pasta / tērzēšanas atbalstu?

Ja mēs nesaņēmām atbildi, tas nenozīmē, ka arī jūs to nedarīsit. Mēs pēc brīža atradāmies brīvajā plānā.

Tātad, vai Amezmo ir cenas vērts? Protams. Jebkurā gadījumā ir bezmaksas plāns, tāpēc noteikti apskatiet pakalpojumu.

Ar to noslēdz pārskatu. Ko jūs domājat par Amezmo? Vai jūs to izmēģinājāt? Kādas ir jūsu domas? Lūdzu, komentējiet zemāk un paziņojiet mums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map