Bandzoogle pārskats: 8 lietas, kas jāzina, pirms to izmantojat!

Šis raksts tika pārskatīts un atjaunināts 2020. gada 29. aprīlī.


Ak, jā, šodien tirgū ir pieejams tik daudz hostinga platformu. Tomēr vairums no tām ir vispārējas nozīmes mitināšanas platformas. Ar vispārēju mērķi es domāju, ka jūs varētu mitināt jebkuru domēnu.

Vai nebūtu lieliski, ja jūs varētu iegūt visu ekskluzīvu mitināšanas platformu, ko var izmantot konkrētam domēnam, kuru meklējat?

Kā būtu ar mūziķiem veltītu hostinga platformu?

Lūdzu.

Bandzoogle patiešām ir mitināšanas platforma, kas veltīta mūziķiem.

Mūziķiem veltītā vietne prasa vairāk radošuma un vairāk rīku. Tas ir tieši tas, ko iekļauj Bandzoogle.

Kas ir Bandzoogle?

Virziet kursoru uz priekšskatījumu

Bandzoogle

Bandzoogle ir tīmekļa mitināšanas platforma, kas paredzēta tikai mūziķiem. Tas nodrošina instrumentus mūziķiem, lai izveidotu profesionālu vietni, reklamētu mūziku, kā arī tieši pārdotu faniem.

Tas nodrošina rīkus, lai atbalstītu integrāciju ar sociālajiem medijiem, piemēram, Twitter, Facebook, Instagram, SoundCloud un Bandcamp.

Bandzoogle ietver arī iebūvētu veikalu, adresātu saraksta rīkus un pārskatu funkcijas, kā arī desmitiem tēmu un veidņu.

Pirmoreiz to uzsāka 2003. gadā mūziķis Kriss Vinsons, kurš arī izveidoja vietni savai rokgrupai ar nosaukumu Rubberman.

Bandzoogle galvenā mītne atrodas Monreālā, Kvebekā, Kanādā. Tas ir populārs mūziķu vidū, un to izmanto vairāk nekā 30 000 mūziķu un grupu.

Bandzoogle plusi:

Ir ļoti svarīgi zināt labākos punktus par jūsu izvēlēto mitināšanas platformu. Tāpat kā jebkurai citai mitināšanas platformai, arī Bandzoogle ir savs plusi un mīnusi.

Ļaujiet man vairāk runāt par Bandzoogle izmantošanas priekšrocībām.

 • Veiktspēja un ātrums: Bandzoogle ir mākoņa infrastruktūra, un tā ir veidota, lai nodrošinātu augstu veiktspēju smagā dizaina vietnēm. Tam ir iespēja ātri padarīt video un grafiku.

  Tā kā tas ir veltīts mūziķiem, īpaša uzmanība tiek pievērsta pietiekama joslas platuma nodrošināšanai bez aizrīšanās. Tas ierobežo lietotājus tikai pēc lapām, celiņiem un fotoattēliem. Bez tam nav citu ierobežojumu. Hostinga platforma atbalsta mērogojamas un strauji augošas vietnes.

  Zemāk ir aprakstīta vietnes veiktspēja, kas ir lieliska.
  bandzoogle uptimeLai pārbaudītu jaunāko Bandzoogle darbības laika statistiku, noklikšķiniet šeit

  Līdzīgs pirmā baita tests ir parādīts zemāk. Tas notiek arī tikpat ātri.

bandzoogle tīmekļa lapas ātrums

Lieki piebilst, ka Bandzoogle ir bagāts ar funkcijām un vietņu izveidošanu padara ļoti vienkāršu. Tam ir dažas viegli lietojamas vilkšanas un nomešanas opcijas, kuras var viegli izmantot pat iesācējs.

 • Gatavs e-komercijai: pamatplāns atbalsta lielāko daļu no elementārām funkcijām, kas vajadzīgas mūzikas vietnei. Visos plānos ir paredzēts atbalsts e-komercijai. Izmantojot šo, varat viegli pārdot mūzikas lejupielādes.
  e-komercijai gatavs bandzoogle
 • Iebūvēts adresātu saraksts: Tiek atbalstīts arī adresātu saraksts ar vismaz 100 fanu abonentiem pamatplānam. Jūs varat ātri sazināties ar saviem faniem, izmantojot viņu adresātu saraksta funkciju.

  Šī funkcija nodrošina profesionālus e-pastus, e-pastu plānošanu un analītiku, kā arī ziņošanu pa e-pastu.
  Bz adresātu saraksts

  Citas iekļautās iespējas ir ceļojumu kalendārs un SEO rīki. Šīs ir dažas funkcijas, kuras nav viegli pieejamas citās hostinga platformās.

 • Nospiediet komplektus & Vairāk: katrs plāns atbalsta elektroniskās preses komplektus, un tam ir SSL drošība. Progresīvākam plānam ir daudz papildu funkciju.
 • Papildu funkcijas: tikai dažas no šīm funkcijām ir video galvenes, krājumu izsekošana, skaņas skenēšanas pārskati, albumu priekšpasūtījumi un daudz kas cits. Jūs varat pārdot biļetes, preces, video failus un multivides failus.
 • Iebūvēti tīmekļa dizaina rīki: Bandzoogle atbalsta jaudīgus tīmekļa dizaina rīkus ar tādām funkcijām kā attēlu pārvaldnieks, Instagram integrācija, fontu bibliotēka un daudzas citas. Kopumā mūziķa tīmekļa vietnes izveidošana ir bagāta ar iespējām.
 • Izmēģinājuma periods: ar katru plānu jūs saņemat 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Lielākā daļa mitināšanas platformu neatbalsta šādas funkcijas. Tātad jā, tā ir abpusēji izdevīga situācija.Bz izmēģinājums 30 dienas
  Kad izmēģinājuma periods ir beidzies, jūs varat viegli uzlabot jebkuru no viņu apmaksātajiem plāniem. Plānā ir iekļauts bezmaksas domēna vārds.
 • Atlaides: Bandzoogle nodrošina pievilcīgas atlaides. Ja izvēlaties maksāt katru gadu, jūs saņemat atlaidi, kas ir vienāda ar diviem bezmaksas mēnešiem. Ja jums ir bezmaksas domēns, tad pēc 60 dienu dalības jūs varat izvēlēties pārcelties citur.

  Bandzoogle nodrošina bezpeļņas atlaidi. Tas piedāvā bezmaksas kontus reģistrētām labdarības organizācijām, kas pilnībā koncentrējas uz mūziku.

  Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties bezmaksas kontam un nosūtīt e-pastu uz Bandzoogle ar informāciju par jūsu organizāciju.

  Izlaidiet visu un pieprasiet atlaidi tūlīt …

Bandzoogle nodrošina daudz datu ieskatu, ieviešot efektīvus pārskatus, kas var padarīt interaktīvu datu analīzi.

Bandzoogle ir unikāla funkcija, kas nodrošina mērķauditorijas atlasi pēc atrašanās vietas. Izmantojot šo funkciju, ar pielāgotu e-pastu varat mērķēt līdzjutējus noteiktās vietās.

Mīnusi Bandzoogle:

Tagad parunāsim par dažām lietām, kuras, manuprāt, Bandzoogle var uzlabot.

Godīgi sakot, Bandzoogle izmantošanā nav pārāk daudz negatīvo iespēju. Viņi apgalvo, ka ir mūziķu mitināšanas platforma, un tas ir tas, kas viņiem ir labs.

Tikai daži no mīnusiem ir-

 • Papildinājumi: ja runa ir par pielāgotu e-pasta iesūtni, tas neietilpst plānā. Tātad e-pasta mitināšanai ir atsevišķa cena USD 14,95 gadā.

Atkal neviens no plāniem neatbalsta vairākas tīmekļa vietnes. Vairāku vietņu cenām ir atsevišķa cena, par kuru jums jāsazinās ar viņu kontu speciālistu.

Bandzoogle funkcijas:

Lietošanas ērtums:

Bandzoogle pieejamais cPanel ir ērti lietojams pat iesācēju lietotājiem.

Skatiet zemāk esošo Bandzoogle demonstrāciju:

Kad esat pieteicies, jūs varat viegli rediģēt un pievienot pamata funkcijas.

Bandzoogle cPanelTas nodrošina arī daudzveidīgu e-komercijas atbalstu. Šeit jūs varat pievienot jaunākās ziņas, jaunāko ierakstu un informāciju par gaidāmajām izrādēm.

Veidņu rediģēšana ir vienkārša, un lapas var viegli pievienot. CPanel arī ļauj rediģēt veidnes, ģenerēt dažādus pārskatus un pievienot e-pasta kampaņas, izmantojot adresātu saraksta funkciju.

Bandzoogle adresātu saraksts

Veidnes:

Jūsu mūzikas vietne būtu nepilnīga, neizmantojot labākās veidnes. Veidnēm jābūt piesaistošām, un tas ir tieši tas, ko Bandzoogle rūpējas.

Visi šie pasākumi patiešām reaģē uz mobilajām ierīcēm. Veidnes ir labi nodalītas, pamatojoties uz mūzikas žanru. Tas atbalsta lielu skaitu motīvu, un jūs varat arī pievienot savu motīvu.Bandzoogle veidnes

Jūs varat viegli priekšskatīt izvēlēto motīvu. Tas nodrošina arī skatu, kas balstīts uz mobilajām ierīcēm.Bandzoogle 2. veidnes

Tas viss nāk ar viegli pielāgojamām un izmantojamām pielāgošanām.

Velciet un nometiet funkcijas:

Vairumā gadījumu mūzikas vietnēm ir sarežģīta saskarne, un tās lielā mērā ir atkarīgas no multivides un video augšupielādes. Lai izmantotu visas šīs funkcijas, lielākajā daļā hostinga platformu ir jāveic dažas kodēšanas izmaiņas.

Pretēji tam Bandzoogle nodrošina interaktīvu un novatorisku lietotāja interfeisa dizainu, kas ir lieliski piemērots jūsu muzikālajai vietnei. Tajā pašā laikā tas neprasa nekādas zināšanas par kodēšanu.

Pilnīga tīmekļa projektēšana izmanto ērti lietojamu vietņu veidotāju ar vilkšanas un nomešanas opcijām.

Bandzoogle izvēlne

Jebkura pielāgošana, izmantojot šo vilkšanas un nomešanas funkciju, ir ārkārtīgi vienkārša. Kopā ar šīm vilkšanas un nomešanas funkcijām ir pieejami arī vairāki demonstrācijas video.

Kad esat veicis šīs izmaiņas, varat ātri apskatīt savas vietnes priekšskatījumu galddatoriem, planšetdatoriem un mobilajām ierīcēm.

Klientu atbalsts:

Runājot par klientu atbalstu, jūs varat sazināties ar Bandzoogle komandu, izmantojot e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanu. Jūs vienmēr varat izmantot e-pastu. Tiešraides tērzēšana nav pieejama visu diennakti.

Ja tiešraides tērzēšanas opcija nav pieejama, jūs saņemsit uznirstošo logu, kā parādīts zemāk.Sazinieties ar mums Bandzoogle

Bandzoogle visu laiku nesniedz tiešraides tērzēšanas iespēju, iespējams, iemesls tam ir cPanel ļoti vienkāršā lietošana.

Viņu cPanel jūs atradīsit vairākus demonstrācijas videoklipus, kurus var izmantot kā atsauces rokasgrāmatu.

Papildus tam es izmēģināju arī viņu tiešraides tērzēšanas iespēju. Tas bija ārkārtīgi ātrs, bez laika gaidīšanas.

Bandzoogle tiešraide

Bandzoogle livechat 2

Tiešsaistes tērzēšanas pārstāvis bija pietiekami ātrs, lai sniegtu pietiekamu informāciju un atbilstošas ​​saites, lai sniegtu vairāk informācijas par dažādām funkcijām.

Bez tam Bandzoogle ir emuāru sadaļa, kurā ir dažādi interesanti materiāli par dažādām tēmām. Šeit varat reģistrēties arī šeit, lai iegūtu regulārus atjauninājumus.

Cenas:

Bandzoogle ir 3 dažādi plāni. 3 plāni ir-

Iespējas
LITE
STANDARTS
PRO
Lapas1020Neierobežots
Fotogrāfijas100500Neierobežots
Bezmaksas domēna vārds
Cena8,29 USD / mēnUSD 12,46 mēnesīUSD 16,63 mēnesī

Sāciet savu 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu

(Bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versija, nav nepieciešama kredītkarte.)

E-pasta mitināšanu var izvēlēties par atsevišķu cenu USD 14,95 gadā. Kopumā Bandzoogle piedāvā pieejamus plānus. Pamatplānā ir iekļauts funkciju klāsts.

Bandzoogle vs Wix

Tagad, kad esmu sniedzis pārskatu par Bandzoogle, ļaujiet man to salīdzināt ar citu populāro mitināšanas platformu “Wix”.

Bandgoogle vs wix

Wix ir arī mākonī balstīta mitināšanas platforma, līdzīga Bandzoogle. Pirmoreiz tā tika atklāta 2006. gadā, un tās galvenā mītne atrodas Telavivā, Izraēlā.

Wix salīdzinājumā ar Bandzoogle ir universāla mitināšanas platforma, kas koncentrējas tikai uz mūziķu vietnēm.

Tomēr, runājot par mūziķa vietni, ļaujiet man jums salīdzināt Wix un Bandzoogle.

a. Veidnes
 • Runājot par veidnēm, Bandzoogle piedāvā vairāk mūzikai atbilstošu veidņu, salīdzinot ar Wix.
 • Izmantojot Wix, jūs nevarat izvēlēties dažādas mūzikas žanru veidnes. Tā kā šī ir universālāka mitināšanas platforma, veidņu izvēle ir ierobežota.
b. Vietnes pielāgošanas ērtums

Gan Wix, gan Bandzoogle ļauj jums izmēģināt viņu pakalpojumus bez maksas, kas ir labā daļa.

 • Izmantojot Wix, jūs nevarat pielāgot vairākas vietnes sadaļas. Savā ziņā fontu un krāsu izvēle ir ļoti ierobežota.
 • Tas ir kaut kas viegli pieejams Bandzoogle.
c. Adresātu sarakstu
 • Pārskati, pasta saraksti Wix nav pieejami.
 • Šīs atkal ir dažas no funkcijām, kas iekļautas pat kā pamata plāna daļa Bandzoogle.
d. e-komercija
 • Ja vēlaties e-komercijas iestatīšanu, izmantojot Wix, jums būs jāizvēlas visaugstāk apmaksātais plāns.
 • Tomēr ar Bandzoogle tas ir viegli pieejams pamatplānā.
e. Mūziķa draudzīgās iespējas
 • Bandzoogle ir viegli pieejami elektroniskie preses komplekti, SEO rīki, tūres kalendārs, SoundScan pārskati un daudzas citas iespējas, kas vajadzīgas mūziķa vietnei..
 • Tas ir kaut kas, kas trūkst Wix.

Secinājums:

Es devu detalizētu pārskatu par Bandzoogle. Sniedza arī salīdzinājumu ar Wix, kas, iespējams, ir otra līmeņa izvēle, lai izveidotu mūziķa vietni.

Bandzoogle nodarbojas tikai ar mūziķu vajadzību apmierināšanu, un tieši to viņi apgalvo. Patiešām, tā ir lieliska izvēle, ja meklējat mājas lapu mitināšanu, kuras pamatā ir mūzika.

Tam ir labs sniegums, ātrums un pielāgojamība. Šīs ir dažas funkcijas, kurām vajadzētu pievērst uzmanību, jo mūziķa vietnes izveidošana UI prasa daudz. Bandzoogle nodrošina visprecīzākos rīkus, kas palīdzēs izveidot profesionālu vietni.

Bandzoogle ir ne tikai pievilcīga veidņu kolekcija, bet tai ir arī intuitīvs cPanel, kuru ir ērti lietot, kā arī ar vilkšanas un nomešanas funkcijām. Jūsu vietne var izveidot un darboties dažu minūšu laikā.

Tas vēl nav viss. Bandzoogle atbalsta vienkāršu jūsu vietnes rediģēšanu un papildus nodrošina analītiku, izmantojot savus pārskata rīkus.

Kopumā Bandzoogle ir patiesi ieteicama izvēle mūziķu vietnei.

Tāpēc dodieties uz savu Bandzoogle mitināšanu jau šodien!

Sāciet savu 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map