Bezmaksas VPN un apmaksāts VPN: kurš ir labāks? (2020. gads)

Ja jūs stingri ievērojat kādu no savām tiešsaistes darbībām, VPN pakalpojuma iegūšana ir neizbēgama.


Pakalpojums jums radīs drošu, privātu un šifrētu savienojumu internetā, īpaši savienojumus, kas nav īpaši droši.

Apsverot izmantojamā VPN izvēli, jums būs jāveic izpēte par tādu, kam ir stabils savienojuma protokolu, lielisku iespēju un servera atrašanās vietas līdzsvars..

VPN pakalpojumam ir citas lielas priekšrocības, kas nepieciešamas daudziem lietotājiem, un tāpēc ir nepieciešams iegūt ideālu VPN pakalpojumu, kas jums piedāvās.

Kā izvēlēties bezmaksas VPN vai apmaksātu VPN

Galīgā izvēle, vai iegūt bezmaksas vai apmaksātu VPN, būs ļoti atkarīga no tā, ko jūs vēlaties sasniegt.

Piemēram, ja jums vienkārši nepieciešams VPN, kas ļaus piekļūt dažiem pakalpojumiem, piemēram, Netflix, vai jebkuram ģeogrāfiski ierobežotam saturam, tad pietiek ar bezmaksas VPN..

Tomēr, ja jūs meklējat nopietnāku VPN, kas nodrošinās jums uzlabotu tiešsaistes drošību, tad noteikti jūsu vienīgā iespēja ir izmantot apmaksātu VPN..

Bezmaksas VPN pakalpojums

Bezmaksas VPN pakalpojums ir lieliska iespēja cilvēkiem, kuri samazina izmaksas vai meklē kabatai draudzīgus pakalpojumus.

Bezmaksas VPN iegūšana ir ļoti vienkārša, jo lejupielādes un instalēšanas process ir ļoti vienkāršs.

Tas būs lielisks veids, kā pasargāt sevi, kad esat tiešsaistē, it īpaši, ja apmeklējat publisku Wi-Fi vai darāt kaut ko ne pārāk nopietnu.

Negatīvs ir tas, ka, ja jūs meklējat augsta līmeņa drošību, tas jums to nevarēs piedāvāt.

Daži VPN, piemēram, Hola, ir lielisks piemērs tam, un Hola VPN pārskatā ir skaidri pateikts, kāpēc.

Lai arī tas ir vienkāršs un lēts veids, kā pasargāt jūs no hakeriem, tas ir ļoti satricinošs un lielākoties neuzticams.

Pat ja tas kalpo jums dažās jomās, jūs nevarat uz to paļauties, ka nodrošināsit jūs ar meklētajiem drošības protokoliem.

Mīnusi, izmantojot bezmaksas VPN

 • Jūs saņemsiet ļaunprātīgas reklāmas

ļaunprātīga reklāmaLielākā daļa bezmaksas VPN rada naudu, parādot lietotājiem visus sludinājumus, kas var būt ļoti nomākti.

Vēl nepatīkamāks ir fakts, ka dažas viņu reklāmas ir ļaunprātīgas un, iespējams, jūsu ierīcē var ieviest ļaunprātīgu programmatūru.

 • Jūsu datus varētu pārdot trešajām personām

Tā kā šie bezmaksas VPN vēlas arī iegūt naudu un palikt virs ūdens, viņi dažreiz vāc jūsu tiešsaistes datus un pārdod tos trešajām personām.

Parasti tas notiek caur reklāmām, kuras jūs pastāvīgi redzēsit savā pārlūkprogrammā, jo tās pārdod datus korporācijām un reklāmdevējiem, kuri ir ieinteresēti iegūt noteiktu informāciju.

 • Viņi piedāvā ierobežotu joslas platumu, funkcijas un atrašanās vietas protokolus

Izmantojot bezmaksas VPN, joslas platums tiks koplietots ar daudziem citiem lietotājiem, kas galu galā noved pie lēnāka savienojuma ātruma un nav laba pārlūkošanas pieredze..

Bezmaksas VPN, atšķirībā no apmaksātā, nav tik daudz noderīgu funkciju kā interneta nogalināšanas slēdzis un vairākas pieteikšanās.

Visbeidzot, viņi piedāvā novecojušus drošības protokolus, kas ļauj jums tikt atklātiem, jo ​​daudzas trešās puses var iegūt jūsu personas datus..

 • Noved pie IP adreses noplūdes

Izmantojot bezmaksas VPN pakalpojumus, iespējams, ka tunelis, kas ideālā gadījumā padara lietotājus anonīmus no meklētāju puses, vai arī tas nav pietiekami drošs.

Tas noved pie tā, ka jūsu IP adrese un galu galā jūsu personas dati paliek pakļauti, un trešās puses tos var izsekot vai uzraudzīt.

Bezmaksas VPN, IP trafika noplūde ir ļoti izplatīta atšķirībā no apmaksātajiem VPN.

Bezmaksas VPN nav komplektā ar interneta nogalināšanas pārslēgšanas funkciju, kurai ir maksas VPN, kas nozīmē, ka jūsu identitāte ne vienmēr tiek aizsargāta.

Apmaksāti VPN

Apmaksāti VPN atšķirībā no bezmaksas VPN risina vairāk problēmu, ko tās rada.

Lielākajai daļai apmaksātu VPN ir bezmaksas izmēģinājuma versijas, piemēram, ExpressVPN, kurai pamatā ir naudas atdošanas garantija.

Pārejot no bezmaksas pakalpojuma uz maksas pakalpojumu, jūs pamanīsit būtisku ietekmi uz anonimitāti un drošības protokoliem.

Plusi

 • Ātrāks ātrums

Apmaksāts VPN garantēs labāku pārlūkošanas pieredzi interneta ātruma ziņā.

Tas ir tāpēc, ka apmaksātajos VPN vienlaicīgi tiek apstrādāti tik daudz savienojumu, lai tie nebūtu lēni, jo tie ir stratēģiski izvietoti visur, lai jūs varētu ātri pārvarēt digitālus šķēršļus..

 • Augstākā līmeņa drošība

Ja ir viena lieta, ko apmaksāts VPN var jums garantēt, tā ir visaugstākā līmeņa drošība, jo viņi izmanto AES 256 bitu šifrēšanu, lai slēptu visas jūsu tiešsaistes aktivitātes.

Tas nodrošina visu jūsu datu pilnīgu pierādīšanas drošību, jo viss, ko kopīgojat internetā, paliks konfidenciāls.

 • Nav joslas platuma vāciņa

Izmantojot apmaksātās VPN opcijas, visos VPN serveros iegūsit neierobežotu joslas platumu.

Tas ir ideāli, jo, ja savienojuma ātrums netiek samazināts, jūs varat viegli veikt savas aktivitātes, neuztraucoties par kvotām.

 • Lielisks klientu atbalsts

Tā kā jūs maksājat abonementus, izmantojot apmaksātus VPN, viņi pretī ir ieguldījuši augstākā līmeņa klientu atbalsta sniegšanā.

Klientu apkalpošana ir pieejama 24 stundas, kas nozīmē, ka jūs varat sazināties ar viņiem tik bieži, cik vēlaties, un kad rodas tāda nepieciešamība.

 • Galvenās iezīmes

Ja vēlaties uzlabot savu tiešsaistes pieredzi, noderīgi būs apmaksāti VPN, jo tie dod jums piekļuvi visdažādākajām funkcijām.

Tas ir lieliski piemērots, jo, jo vairāk lielisku iespēju, jo vairāk priekšrocību jūs iegūsit, lietojot internetu.

 • Vairāku platformu atbalsts

Tā kā lielākajai daļai lietotāju noteikti ir vairāk nekā viena ierīce, ar kuru viņi pieslēdzas internetam, apmaksāts VPN ir ideāla izvēle, jo tos var iestatīt jebkurā ierīcē un vienlaikus izmantot.

Mīnusi

 • VPN ir dārgi

dārgs vpnApmaksāta VPN var būt saistīta ar lieliskām funkcijām un priekšrocībām, taču jums būs jāiedziļinās savās kabatās.

Daži apmaksāti VPN ir dārgāki par citiem, jo ​​tiek piedāvātas papildu funkcijas, un tas ne vienmēr ir pieejams vai pieejams visiem.

 • Ne visi apmaksāti VPN ir 100% uzticami un droši

Tur ir daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, un ir svarīgi atzīmēt, ka ne visi garantē drošību un ne uz visiem var paļauties 100%.

Tāpēc tas nozīmē, ka jums joprojām ir jāveic labi pētījumi, lai iegūtu ideāli apmaksātu VPN un iegūtu naudas vērtību.

Secinājums

Izmantojot bezmaksas VPN, bez šaubām tiek apdraudēta jūsu drošība un tiešsaistes privātums.

Tomēr tas joprojām var noderēt, ja jums nav naudas, jo tas jums palīdzēs ar dažām citām lietām, it īpaši, ja ir pieejams publiskais WiFi.

Apmaksāta VPN iegūšana ir ļoti ieteicama, jo tai ir vairāk funkciju, tā ir efektīva, un lielākā daļa no tām garantēs jūsu tiešsaistes drošību.

Tomēr joprojām ir svarīgi veikt padziļinātu izpēti, lai iegūtu ideālu VPN, lai iegūtu labu naudas vērtību, izmantojot labu pieredzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map