BlueHost Vs GreenGeeks – WINNER, balstoties uz manu pieredzi

Mēs iepriekš esam salīdzinājuši Bluehost ar DreamHost, un Bluehost parādījās visaugstākajā vietā. Tagad ir laiks pārliecināties, vai GreenGeeks ir labāks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nekā Bluehost.


Es salīdzināšu gan GreenGeeks, gan Bluehost koplietotos produktus. Pārbaudes kategorijas būs šādas:

 • Funkciju komplekts – vai viņi piedāvā visu, ko jūs gaidāt?
 • Veiktspēja – vai vietne tiks ielādēta laikā?
 • Atbalsts – vai viņi ir draudzīgi, ātri un vēlas palīdzēt?
 • Lietošanas ērtums – vai tas darbojas tikai bez traucējumiem??

Katrai kategorijai es apkopošu katra uzņēmuma piedāvāto, ja iespējams, ievadīšu neapstrādātus datus.

Pēc salīdzināšanas es katram nodalīšu uzvarētāju. Esmu pieredzējis tīmekļa izstrādātājs / konsultants ar vairāku desmitu dažādu tīmekļa mitinātāju pieredzi, es zinu, kādas funkcijas ir vērts izmantot, un kuras ir tikai karstā gaisā.

Ir pienācis laiks sākt darbu.

Pārskats par BlueHost

Bluehost 2003. gadā nodibināja Matt Heaton, Matt arī nodibināja vēl 3 hostinga giganti (HostMonster, FastDomain & iPage) pirms to visu pārdošanas līdz Endurance International 2011. gadā.

bluehost-intro

Kā redzat no mūsu iepriekšējā raksta, Bluehost nav zaudējis bumbu kopš zaudēja Matt.

Bluehost pārvalda viņu pašu datu centru 50 000 kvadrātpēdu platībā Jūtā, tas nodarbina apmēram 700 darbiniekus, kas pārvalda šos serverus un piedāvā atbalstu klientiem.

Atpakaļ 2009. gadā & 2011. gadā Bluehost tika nosodīts plašsaziņas līdzekļos par cenzūru dažām tīmekļa mitināšanas lapām, pamatojoties uz ASV valdības sniegto negodīgo valstu sarakstu..

Sīrijas elektroniskā armija 2015. gadā uzlauzēja Bluehost, tomēr šķita, ka kopš tā laika viņi ir pastiprinājuši drošību.

Lasiet manu BlueHost pārskatu šeit..

GreenGeeks pārskats

GreenGeeks 2008. gadā dibināja Treijs Gārdners.

GreenGeeks izmanto atšķirīgu pieeju lielākajai daļai citu pakalpojumu sniedzēju, viņu galvenais piedāvājums ir saistīts ar zaļo mitināšanu, visi viņu hostinga plāni vai nu izmanto zaļo enerģiju, vai arī iegulda atpakaļ zaļajā enerģijā, mitinot internetu, tiek patērēts traks enerģijas daudzums, GreenGeeks mēģina saglabāt tas ir ilgtspējīgs.

Kad GreenGeeks izveidojat kontu, GreenGeeks ir 5 datu centri, 4 ASV un 1 Eiropā, jūs varat izvēlēties, kur mitināt jūsu vietni..

greengeeks-vietas

Šeit lasiet manu GreenGeeks pārskatu..

Funkciju salīdzinājums ar plānu un cenu:

Tagad esmu izpētījis pārskatu, ka ir pienācis laiks ķerties pie biznesa, izmantojot pamatfunkciju salīdzinājumu. Es domāju, vai videi draudzīga videi ir augsta cena.

Salīdzināsim abu uzņēmumu koplietojamo mitināšanas produktu vidusdaļu:

BlueHost vs GreenGeeks cenu salīdzināšanas tabula:

BlueHostGreenGeeks
PlānsPamataEcosite Starter
Mēneša cena2,95 USD / mēn.2,95 USD / mēn.
Diska vieta50 GBNeierobežots
Joslas platumsNemērītsNeierobežots
E-pasta konti5Neierobežots
Domēni atļauti1Neierobežots
Bezmaksas domēns
Datu bāzeNeierobežotsNeierobežots
Vadības paneliscPanelcPanel
FTP konts
E-pasta mitināšana
Web pasta atbalsts
Aizsardzība pret surogātpastu
Naudas atdošanas garantija30 dienas30 dienas
Apmeklējiet vietni BluehostApmeklējiet vietni GreenGeeks

Tātad, GreenGeeks faktiski iznāk lētāks, šajās dienās noteikti šķiet ļoti izplatīts, ka visi mitināšanas uzņēmumi piedāvā identisku funkciju komplektu.

Izskatās, ka mums vajadzēs padziļināties, lai atrastu kaut ko, kas viņus atšķir.

GreenGeeks piedāvā kaut ko tādu, ko viņi sauc par “elastīgo platformu”, tas ļauj veikt mazus vai lielus pielāgojumus pieejamā veiktspējā, neizmantojot vietni bezsaistē, jums ir jājaunina tikai tas, kas jums nepieciešams, man ļoti patīk ideja par iespēju jauniniet WordPress vietnes RAM.

GreenGeeks piedāvā arī BEZMAKSAS vietņu migrācijas pakalpojumu, lai to aplūkotu perspektīvā, Bluehost par to maksā 150 USD.

Es cenšos atrast iespējas, kuras piedāvā Bluehost, nekā to piedāvā GreenGeeks. Es esmu pārsteigts.

Man GreenGeeks ir labākās iespējas.

BlueHost vs GreenGeeks – veiktspējas pārbaude

Pašlaik es teiktu, ka GreenGeeks ir nedaudz vadībā, bet tas viss joprojām ir jāspēlē, priekšnesums tiešām visu izšķirs šeit!

Katrā no saimniekiem mūsu vietnē veiks lapas ātruma, pirmā baita un uptime veiktspējas pārbaudi.

1. Lapas ātrums

Lapas ātrums ir svarīgs rādītājs jebkurai vietnei, bez šaubām, lēnāks lapas ielādes laiks ietekmē ne tikai jūsu Google rangu, bet arī lietotāju pieredzi,

Pārbaudes vietne vietnē BlueHost:

Bluehost ielādes laiks

Pārbaudes vietne vietnē GreenGeeks:

greengeeks ielādes laiks

Šeit norādītie skaitļi patiesībā nav tik slikti, kā šķiet, mūsu GreenGeeks vietne ir lielāka, tāpēc patērētais laiks ir ilgāks. Es to ņemu vērā, izstrādājot laiku MB,

BlueHost: 1,64 sekundes par ielādētu MB

GreenGeeks: 1,71 sekundes uz ielādētu MB

Uzvarētājs: Bluehost!

Pirmais baits

Pirmā baita testi ir diezgan noderīgi, lai pārbaudītu latentumu un jūsu servera atsaucību. Ja redzat lielu pirmā baita reižu, iespējams, ir vērts pārcelties uz resursdatoru, kura datu centrs ir tuvāk lietotājiem.

Pārbaudes vietne vietnē BlueHost:

bluehost ātrums

Pārbaudes vietne vietnē GreenGeeks:

Greengeeks pirmais baits

Atkal, kā redzat Bluehost reaģē nedaudz ātrāk, 0,02 sekundes nešķiet tik daudz, un, godīgi sakot, tas arī nav, tomēr, ja pievienojat to katram pieprasījumam, ko iesniedzat serverim, tas tomēr nav redzams..

Vēl viena Bluehost uzvara, kaut arī maza.

Skatīt BlueHost plānus šeit …

Laiks:

Mēs esam ieguvuši iepriekš sniegtos mārketinga numurus, tāpēc salīdzināsim tos ar mūsu vietnes darbību. Paturiet prātā, ka mēs šos testus veicam tikai mūsu vienā vietnē, tomēr mums ir 30 dienu dati, kuru dēļ tie būtu diezgan ticami.

Pārbaudes vietne vietnē Bluehost:

bluehost uptime

Lai skatītu jaunāko darbības laiku, noklikšķiniet šeit.

Pārbaudes vietne vietnē GreenGeeks:

greengeeks - uptime

Lai skatītu jaunāko darbības laiku, noklikšķiniet šeit.

BlueHost Uptime rādītājs: 99,99%

GreenGeeks Uptime rādītājs: 100%

Mūsu darbstacijas monitors faktiski parāda, ka GreenGeeks reakcijas laiks ir nedaudz labāks, un tam parasti ir arī īsāki dīkstāves periodi..

GreenGeeks plānus skatiet šeit …

Tomēr visā 30 dienu periodā Bluehost uptimes statistika ir labāka.

Es to saukšu par kaklasaiti!

Darbības kopsavilkums

No veiktspējas testa vien Bluehost ir uzvarētājs, pat ja tikai nedaudz. Viņi nezaudēja nevienu kārtu, svarīga ir laba lapas ielāde un pirmā baita ātrums.

Rokas par pieredzi

Jūs nevarat spriest par grāmatu pēc tās vāka, un jūs noteikti nevarat spriest par mitināšanas produktu tikai pēc tā īpašībām.

Ir pienācis laiks netīrīt mūsu rokas. Es izveidošu vienkāršu WordPress vietni abos resursdatoros un rakstīšu par savu pieredzi.

Atbalsts:

Es izmēģināju abus atbalsta piedāvājumus, izmantojot katras vietnes tiešsaistes tērzēšanas lodziņu.

Es viņiem uzdevu jautājumus par viņu mitināšanas veiktspēju un to, kāds bija process, lai esošā WordPress vietne tiktu nodota tālāk. Lūk, kā es vērtēju pakalpojumu

Bluehost:

 • Laiks atbildēt – mazāk nekā minūte
 • Zināšanas par produktu – labas
 • Komentāri – atbildes tika uzskatītas par konservētām, pat neesot pārliecināts, vai daži no tiem ir automatizēti, taču es saņēmu to, ko vēlējos.

bluehost atbalsts

GreenGeeks:

 • Laiks atbildēt – mazāk nekā minūte
 • Zināšanas par produktu – teicami
 • Komentāri – jutieties mazliet cilvēcīgāk, nesaņēma atbildi, kas bija pārsteigts par tehniskajām zināšanām.

GreenGeeks atbalsta tālrunis

Tātad, atbalsta ieguvējs ir GreenGeeks! Es viņus jūtos arvien vairāk un vairāk.

Vadības panelis:

Manuprāt, cPanel ir vispopulārākais un beidzas ar vadības paneļu mitināšanu, es esmu pieradis, es izmantoju desmitiem citu vietņu, es nevēlos izmantot kaut ko citu un esmu pārliecināts, ka kāds cits ar piekritīs daudz vietņu.

Gan GreenGeeks, gan Bluehost piedāvā standarta cPanel, kā arī SSH piekļuvi, tur tiešām nav daudz kas cits, ko es varētu pieprasīt.

BlueHost cPanel:

bluehost interfeiss

GreenGeeks cPanel:

cpanel-greengeeks

Tā ir kaklasaite!

Dublējumi:

dublējums

Abu uzņēmumu rezerves piedāvājumos ir izteikta atšķirība,

Bluehost

Veic ikdienas, nedēļas un mēneša dublējumus no visa jūsu tīmekļa mitināšanas konta, ļaujot jums ērti atgriezties laikā uz jebkuru datumu.

Šī ir tik laba īpašība, ko es to nevaru gluži izskaidrot, jo lielākajai daļai cilvēku viņi var pat nepamanīt, ka fails vai lapa ir izdzēsta dienām vai varbūt pat nedēļām, spēja aiziet tālu atpakaļ ir patiešām noderīga.

GreenGeeks

No otras puses, lūk, kas GreenGeeks jāsaka par dublējumiem;

“GreenGeeks katru nakti veic dublējumus, kas tiek saglabāti 24 stundas tikai atjaunošanas nolūkos. Tas ir paredzēts stingri ārkārtas gadījumos, piemēram, failu sistēmas kļūmes vai masveida datu zudumi sistēmas kļūmes dēļ. Ir stingri ieteicams un klienta pienākums ir nodrošināt, ka viņi uztur precīzu un atjauninātu savas tīmekļa vietnes failu, datu bāzu un e-pastu dublējumus. ”

Faktiski viņu dublējumi nav īsti jums, lai tos izmantotu pazaudētiem failiem utt.… Jums būs pienākums izveidot labāku dublēšanas sistēmu..

Skaidrs dublējumu ieguvējs ir Bluehost!

Secinājums

Tagad ir laiks izlemt kopējo uzvarētāju un man pateikt, kuru saimnieku es ieteiktu. Šis ir viens no grūtākajiem, kas man ir bijis jādara, parasti ir daudz skaidrs, kurš būs uzvarētājs.

Man svarīgākās funkcijas šeit ir veiktspēja un dublējumi, un, cik es mīlu dažas no GreenGeeks piedāvātajām funkcijām, no tīra mitināšanas produkta viedokļa es teikšu, ka BlueHost ir mans kopējais uzvarētājs!

Apsveicam Bluehost.

PS: Es joprojām jūtos kā tas Bluehost & GreenGeeks ir ļoti tuvu funkciju, veiktspējas un vispārējā atbalsta ziņā, tāpēc, ja jūtaties atbalstījis videi draudzīgu lietu, GreenGeeks joprojām ir vērts apskatīt.

Tas noteikti nav milzīgs upuris, lai dotos uz GreenGeeks pār Bluehost.

Saistītās ziņas:
 1. Bluehost Vs Godaddy: Kurš Web hostings uzvar??
 2. Bluehost vs HostGator – Kāpēc BlueHost ir labāks
 3. SiteGround Vs Bluehost: Kurš ir labākais, ātrs un uzticams hostings?
 4. DreamHost Vs BlueHost salīdzinājums – FAKTI, balstoties uz manu pieredzi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map