CloudWays pārskats (2020): Viss, kas jums jāzina pirms tā pirkšanas

Pārskats par CloudWays

Ja jūs vēlaties izpētīt pārvaldītu mākoņa mitināšanu, tad CloudWays ir iespēja, kuru vienkārši nevarat ignorēt.


Kā norāda nosaukums, CloudWays atbalsta virkni mākoņu bāzes mitināšanas. Tas atrodas ārpus Maltas, un pirmo reizi tika uzsākts 2011. gadā.

Kopš tā laika CloudWays ir pārskatījis daudzus savus pakalpojumus un ir guvis ievērojamus panākumus, vadot mākoņa balstītu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nūju..

Es atklāju, ka CloudWays piedāvā daudzpusīgu pakalpojumu sarakstu.

Kā dažus no nosaukumiem, CloudWays atbalsta WordPress mitināšanu, Magento mitināšanu, PHP mitināšanu, Laravel mitināšanu, Drupal mitināšanu, Joomla mitināšanu, WooCommerce mitināšanu un PrestaShop mitināšanu..

Tā pilnībā pārvaldītā mitināšana nodrošina lielu ātrumu, augstu veiktspēju, uzticamību, drošību un uz infrastruktūru balstītus pakalpojumus. Šeit ir pieejami vairāki mākoņu infrastruktūras nodrošinātāji.

Tas šķiet interesanti, vai ne? Nu, turieties, tur ir vēl kas.

Nu, turieties, tur ir vēl kas.

Laiks un uzticamība

CloudWays pilnībā vada uz mākoņiem balstīta infrastruktūra. Man neticami, CloudWays nodrošina gandrīz 100% darbspējas laiku.

Daži papildu pētījumi par viņu infrastruktūru atklāja, ka CloudWays nodrošina īpašus resursus, kas var palielināt veiktspēju.

mākoņu ceļu funkcijasTam ir diennakts uzraudzība, kas nodrošina nepārtrauktu serveru uzraudzību. CloudWays ir automātiskas dziedināšanas pārvaldīti serveri. Ja rodas problēmas, serveri tiek automātiski restartēti.

mākoņu ceļi plusi

Es to atradu īpaši pārliecinoši, jo man nav jāturpina domāt, vai mana vietne pēkšņi samazināsies.

Liekā un pašdziedinošā infrastruktūra padara pakalpojumus uzticamākus. Notiek nepārtraukta un automātiska dublēšana. Tas ir iespējots arī ar rezerves kopiju izveidošanu pēc pieprasījuma.

Kopumā es teiktu, ka runa ir par uptime un uzticamību CloudWays aptver lielāko daļu svarīgo aspektu, ko dara ļoti maz hostinga pakalpojumu.

Performance

Mākonis balstīti pakalpojumi nodrošina labāku veiktspēju, kas ir zināms fakts. Tomēr CloudWays nodrošina labu sniegumu, kā arī ātrumu.

Lai gan es jau esmu minējis par viņu uptime, es gribētu parādīt nelielu informāciju par CloudWays sniegumu.

Īpašie resursi kopā ar labi izveidoto kešatmiņas saglabāšanas mehānismu nodrošina stabilu sniegumu. CloudWays izmanto Redis, kas uzlabo datu bāzes darbību.
mākoņu ceļu funkcijas

Citas sastāvdaļas, piemēram, Apache, Nginx, Varnish, nodrošina labāku sniegumu. WordPress mitināšanai tas izmanto Breeze, kas ir spraudnis, kas var nodrošināt labāku veiktspēju, izmantojot efektīvu kešatmiņu.

Tagad es to saucu par labu tehnoloģiju virzītu komponentu sajaukumu, kas pievienoti, lai nodrošinātu pareizu sniegumu.

CloudWays iebūvēts CDN tiek izmantots ar SSD diskdziņiem, lai uzlabotu veiktspēju. PHP videi tas ļauj PHP-FPM, kas uzlabo ielādes laiku PHP balstītā vidē.

CloudWays infrastruktūras serveri tiek nepārtraukti optimizēti, lai nodrošinātu ātrāku ātrumu un labāku sniegumu.

Visbeidzot es vēlētos uzsvērt, ka CloudWays ļoti saprātīgi izmanto dažādas tehnoloģijas, lai nodrošinātu ātrāku ātrumu un labāku sniegumu.

Drošība

Kad mēs runājam par mākonis balstītām sistēmām, mēs vienkārši nevaram ignorēt drošību. Tātad, cik labs CloudWays ir drošības ziņā?

Lai sāktu ar CloudWays, tiek nodrošināti īpaši OS līmeņa ugunsmūri. Tas ļauj ar vienu klikšķi Let’s Encrypt SSL instalēt.

veltīta os

Es piekrītu, ka šie ir galvenie drošības elementi. Tomēr CloudWays nodrošina vēl dažus drošības līdzekļus.

Dažas citas drošības funkcijas ietver IP balto sarakstu, lai atļautu piekļuvi SSH un SFTP. OS un programmaparatūra tiek nepārtraukti jaunināta, izmantojot drošības ielāpus.

Jūs varat pievienot papildu drošības pakāpi, izmantojot to divu faktoru autentifikāciju.

Es atzīstu, ka labs drošības līdzekļu komplekts ir tas, kas padara CloudWays drošus par mākoņu infrastruktūru.

Cik ērti ir CloudWays izmantot?

Tālāk ļaujiet man sniegt jūsu sīkāku informāciju par CloudWays informācijas paneli.

CloudWays ļauj izmantot 3 dienu bezmaksas izmēģinājumu, kas tiek aktivizēts pēc verifikācijas. Darba sākšana ar viņu informācijas paneli ir vienkārša.

Augstākā līmenī es atradu šo vienkāršo.

Tas dod jums iespēju izvēlēties dažādus mākoņa pakalpojumu sniedzējus. Papildus tam jūs varat to pielāgot, pamatojoties uz jūsu prasībām.

Cloudways informācijas panelis

Jūs varat izvēlēties no dažādām servera vietām. Šeit jūs varat iespējot vai atspējot pievienojumprogrammas.

Informācijas paneļa pievienošana

Informācijas panelis ļauj pārvaldīt lietojumprogrammas, serverus un izveidot komandas un projektus labākai sadarbībai.

mākoņu ceļu informācijas panelisNe daudzi hostinga pakalpojumu sniedzēji apsver komandas sadarbību, un, ja šī funkcija ir iegultas informācijas panelī, CloudWays ir laba iespēja.

CloudWays WordPress Migrator ļauj ātri migrēt vairākas WordPress vietnes. CloudWays ļauj jums izveidot atsevišķu pieturvietu vidi, kuru var klonēt.

Kopumā mana pieredze, izmantojot CloudWays, ir tāda, ka tai ir vienkāršas, inovatīvas un komplektācijā neiesaistītas funkcijas, kas ir iespējotas informācijas panelī, un tas viss ir viegli lietojams.

Klientu atbalsts

CloudWays ir 24/7 tiešraide. Es izmēģināju viņu tiešraides tērzēšanas iespēju. Tas patiešām notiek visu diennakti, un klientu atbalsta pārstāvis sniedz ātras atbildes uz visiem jautājumiem.

Lai izpētītu tālāk, es izmēģināju viņu tiešraides tērzēšanas iespēju, un šī ir tikpat pievilcīga.

Mākoņu ceļvedis

Tam ir arī 24/7 biļešu sistēma, kas ļauj pievienot biļetes uz jautājumiem. CloudWays tiek atbalstīts ar izsmeļošu zināšanu bāzi, kas aptver plašu tēmu loku.

CloudWays tiek nodrošināts ar labu kopienas atbalstu. Ja jūs joprojām vēlaties atrast vairāk atbalsta, tad CloudWays ir savi lauka eksperti, kas lietotājiem palīdz ar migrēšanu, iestatīšanu, problēmu novēršanu un jaunināšanu.

Izmantojot CloudWays, es nekad neatradu sevi izmisīgi, lai meklētu konsultācijas vai ceļvežus. Tas viss ir viegli pieejams.

CloudWays nodrošina CloudwaysBot kanālus, kas var sniegt vairākus paziņojumus

MākonisWays Bot

Plāni un cenas

Lielākā daļa lietotāju uzskata, ka veltīta pārvaldīta mākoņa balstīta mitināšana vienmēr būs dārga vai drīzāk ne pārāk draudzīga budžetam. Pretēji šim uzskatam, CloudWays noteikti ir draudzīgi budžetam daudzos aspektos.

Ļaujiet man labāk izskaidrot to, parādot viņu cenu modeli.

CloudWays uztur stratēģiju Pay as You Go, kas nozīmē, ka jūs maksājat tikai par patērētajiem resursiem. Pakalpojumā ir iekļauti papildinājumi, migrācija, atbalsts.

Tam nav bloķēšanas perioda, un jūs varat mērogot savas programmas bez ierobežojumiem. Plāni ļauj jums izvēlēties starp dažādiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem.

Šīs konfigurācijas ir pilnībā pielāgojamas, tādējādi nodrošinot to efektīvu cenu.

Mākoņu ceļu plāni

Iespējas

CloudWays nodrošina lielāko daļu pamata, kā arī daudz citu iespēju. Tam ir bezmaksas izmēģinājuma versija, bezmaksas migrācija, diennakts atbalsts un CloudwaysBot kanālu atbalsts.

Tajā ir iekļauti vairāki papildinājumi, piemēram, Rackspace e-pasts, SMTP, DNS, lietojumprogrammu jaunināšana, Cloudways API, lai nosauktu dažus.

Tās atbalsts vairākkārtējai mitināšanai ir jautājums, kuru es jau uzsvēru.

CloudWays ir viena klikšķa dublējums un atjaunošana, cron darbu menedžeris, WP-CLI sākotnēji instalēts un labs atbalsts sadarbībai ar darbplūsmas izveidi.

mākoņu ceļu funkcijas

Kopumā es gribētu uzsvērt, ka CloudWays nav pārāk iesaiņots, taču tajā pašā laikā nodrošina noderīgas pamata un uzlabotas funkcijas.

Kopsavilkums

CloudWays nodrošina dažas nepārspējamas funkcijas. Tā ir budžeta ziņā draudzīga pieeja, kur jums jāmaksā par to, ko izmantojat, protams, ir funkcija, kuru nevarat palaist garām.

Izmantojot pārvaldīto mākoņa mitināšanu, varat ne tikai izmantot tā mitināšanu, bet arī vairākus papildinājumus, kuriem nav pievienoto izmaksu.

Plusi

 • Konfigurējami serveri
 • Labas drošības funkcijas
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Pieejami plāni
 • Atbalsta vairāku hostingu

Mīnusi

 • Pierakstīšanās un verificēšana prasa daudz laika
 • Tam nav tradicionāla cPanel, atšķirībā no vairuma mitināšanas platformu
 • Lai sāktu izmantot viņu mākoņa mitināšanu, nepieciešama zināma pamata tehniskā kompetence

Mūsu spriedums

CloudWays nodrošina diennakts atbalstu, bezmaksas izmēģinājumu, bezmaksas migrāciju un daudzas citas funkcijas. Serverus var konfigurēt atbilstoši jūsu prasībām.

Ar CloudWays esošās infrastruktūras mērogošana ir vienkārša. Jaunākās infrastruktūras tehnoloģijas nodrošina labu ātruma un drošības sajaukumu.

Runājot par darbspējas laiku, veiktspēju, uzticamību un drošību, CloudWays izrādās laba izvēle un vērts izmēģināt. Bez citām domām CloudWays ir izvēle, kuras vienkārši nevarat palaist garām.

Izmēģiniet CloudWays

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map