CrashPlan pārskats: vai jums vajadzētu iegādāties šo tiešsaistes rezerves pakalpojumu?

Šeit, HostPill, dati un to kustība mums ir ļoti svarīgi. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties konsekventi pievienot savai vietnei saturu vai strādāt bezsaistē, digitālā krātuve tagad ir būtiska ikdienas sastāvdaļa.


Viens dators var glabāt un apstrādāt milzīgu informācijas daudzumu, un gandrīz visu par informāciju (tās izveidi, piekļuvi tai, koplietošanai) padarīt efektīvāku..

Protams, negatīvie ir tas, ka gadījumā, ja ierīce avarē, sabojājas vai tiek nozagta, iespējams, esat pazaudējis visus tos failus, ko glabājāt vienā vietā.

Tāpēc ir svarīgi atbalstīt visu. Bet, hei, tas ir vieglāk pateikt nekā izdarīt – mēs, iespējams, reizi pa laikam dublēsim manuāli, bet es šaubos, vai kāds regulāri veic manuālas dublējumus pietiekami konsekventi, lai saglabātu visu jauno saturu savā ierīcē..

Ievadiet CrashPlan.

CrashPlan ir produkts, ko izstrādājis programmatūras uzņēmums Code42, kurš nodarbojas ar dublējuma programmatūru.

Code42 piedāvā divus galvenos produktus: Code42 Enterprise, kas ir rezerves programmatūra lieliem uzņēmumiem, un CrashPlan, kas paredzēts maziem uzņēmumiem.

Konkrēti, CrashPlan ir paredzēts, lai uzņemtu līdz 200 darbiniekiem (vai 200 ierīcēm – pastāv atšķirība!).

CrashPlan tagad ir īpaši paredzēts maziem uzņēmumiem, lai gan agrāk tas bija paredzēts arī personīgai lietošanai.

Manuprāt, jūs varat izmantot pašreizējo CrashPlan savām personīgajām ierīcēm, kā arī biznesam.

Tas viss izklausās lieliski, bet vai CrashPlan tiešām ir tik labs?

Nu, Expedia tā domā. Tāpat kā Amerikas Savienoto Valstu Nacionālā parka dienests. Kā arī Square, Adobe un Yelp – ja par tiem esat kādreiz dzirdējuši.

Tik skaidri redzams, ka Code42 programmatūra labi darbojas ar lielākiem klientiem. Vai tā programmatūra mazajiem uzņēmumiem var tikpat labi izturēt?

Apskatīsim!

Mīnusi

CrashPlan ārēji izklausās labi. Kad esat ieniris, ir dažas neveiksmīgas nepilnības. Par laimi, tie nav lielākie, taču mums vispirms vajadzētu to apskatīt.

Viena problēma, kas man ir saistībā ar CrashPlan, ir tā, ka tā attiecas tikai uz datoriem.

mīnusi

Lietotnes CrashPlan lietotne planšetdatoriem un viedtālrunim man izklausās pēc pamata principa – pārstāvis man teica, ka CrashPlan mēdz piedāvāt šīs iespējas, tāpēc es domāju, ka ir ļoti žēl, ka tā tiek ierobežota ar galddatoriem..

Bez tam CrashPlan klientu atbalsts varētu izmantot kādu darbu.

Mana galvenā problēma šeit ir vietējie resursi. Tā kā CrashPlan ir daļa no Code42 rezerves pakalpojumiem, tā iegūst pusi no Code42 atbalsta lapas.

atbalsta lapa

Tajā nav daudz rakstu, un tas nav piemērots pārlūkošanai. Jūs varat meklēt, taču tas tik un tā nav ļoti apjomīgs.

Visbeidzot, kamēr pārstāvji ir izpalīdzīgi, viņiem var būt mazliet grūti sasniegt. Dažreiz jūs varat apmeklēt vietni un atrast uznirstošo logu, bet citreiz tas nebūs pieejams pat darba laikā.

Arī pašā programmatūrā nav vienkāršu iespēju sazināties ar atbalstu, tāpēc jums viss ir jādara vietnē.

Visbeidzot, tālruņa un tiešsaistes tērzēšanas stundas patiešām ir ierobežotas. Neviena nav 24/7, tikai biļešu sistēma.

Tas būtībā ir tas. Kā redzat, trūkumi galvenokārt ir koncentrēti uz klientu atbalstu.

Kaut arī vairākām ierīcēm būtu liels pārklājums, vairums uzņēmumu galvenokārt izmanto datorus, tāpēc tas nav pārāk liels zaudējums.

Gatavs pozitīvajiem?

Plusi

CrashPlan ir pietiekami daudz, lai kompensētu šos trūkumus.

Iesācējiem cenu noteikšana ir ļoti vienkārša un elastīga. Tā ir (manuprāt) saprātīga cena par produktu, un jūs varat pievienot virkni produktu.

avārijas plāna cena

Izdevumi ir precīzi proporcionāli to ierīču daudzumam, kuras vēlaties segt ar CrashPlan.

Otrkārt, man ļoti patīk, ka CrashPlan neapgrūtina savus pakalpojumus ar nevēlamu saturu. Jūs saņemat to, ko vēlaties, un pat šim produktam tas ir īpaši elastīgs.

Varat rediģēt ļoti daudz preferenču un iestatījumu, lai CrashPlan pakalpojums būtu pēc iespējas optimālāks jūsu grafikam un preferencēm..

Lai gan klientu atbalsts ir CrashPlan vājākā puse, es uzskatu, ka pārstāvji ir īpaši noderīgi.

Visbeidzot, CrashPlan ir ļoti ērti lietojams, un tam ir arī lieliska veiktspēja.

Kopumā es teiktu, ka CrashPlan tam ļoti daudz palīdz. Bet tas nenozīmē, ka tas attiecas uz visiem – tāpēc turpiniet lasīt, lai iegūtu jums svarīgu informāciju.

Cenu noteikšana

CrashPlan cenas ir viena no visvienkāršākajām precēm, ko līdz šim esmu pārskatījis. Tas ir tāpēc, ka būtībā ir viena cenu zīme.

Burvju skaitlis ir 10 USD.

avārijas plāna cena

CrashPlan cena ir 10 USD mēnesī par ierīci, tāpēc lielums, ko jūs maksājat, ir atkarīgs no jums – jūs varat segt tikai savu klēpjdatoru tikai par USD 10 mēnesī vai visus datorus, ko cilvēki izmanto jūsu biznesā, lai arī cik mēnesī..

Ja tas nenotiek, es domāju, ka lielāks atlikušais jautājums ir par to, vai ir kādas slēptās izmaksas.

Parasti var gaidīt atmiņas uzlabošanas iespējas vai varbūt slēptu maksu par failu atjaunošanu.

CrashPlan izdodas par jums neņemt maksu (faktiski jums ir arī neierobežota krātuve). Arī par ierīču pievienošanu nav jāmaksā, izņemot ierīču slieksni 200+.

Tajā brīdī jums jājaunina uz Code42 Enterprise, kam ir pilnīga jēga. Lielākajai daļai mazo uzņēmumu 200 datoru ierobežojums ir vairāk nekā pietiekams.

CrashPlan ir viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma versija tiem no jums, kuri par to nav pārliecināti. Personīgi es dažus mēnešus izmantoju CrashPlan un varu teikt, ka es neesmu redzējis nekādas izmaiņas maksājumos.

avārijas plāna bezmaksas izmēģinājums

Tas ir viens un tas pats mēnesis, un nekas nav parādījies, lai liktu man maksāt papildu maksu vai nepieciešamo jauninājumu.

Es domāju, ka tas, iespējams, ir tāpēc, ka CrashPlan pakalpojums ir tik vienkāršs, ka nav daudz vietu, kur paslēpties. Tas nav vienā paketē iesaiņotu rīku kopums: tā ir datu dublēšana un atjaunošana.

Kopumā tas ir atvieglojums, ja varam ziņot par caurspīdīgu cenu struktūru.

Iespējas

CrashPlan ir vienkāršs pakalpojums. Tas nekādā ziņā nav slikta lieta, bet tas joprojām ir svarīgs CrashPlan būtības fakts.

CrashPlan ir dublēšanas un atjaunošanas rīks. Tas ir paredzēts maziem uzņēmumiem, taču jūs to varat izmantot arī personālajam datoram. Tas viss izklausās labi, bet vai ir jārunā par funkcijām, izņemot “dublēšanu” un “atjaunošanu”?

Jā. Tā kā dublēšanas un atjaunošanas rīki ir diezgan izplatīti, paši par sevi vai kā izvēles papildinājumi vietņu veidošanas vai mitināšanas pakotnēs. Pakalpojums var būt gan vienkāršs, gan labi parādīts, un CrashPlan tam ir lielisks piemērs.

Sāksim ar pamatiem.

Funkcija, kas ir CrashPlan pārdošanas punkts, ir pieejama paplašināšana. Jūs varat pievienot ierīci pēc ierīces bez papildu maksas, līdz sasniegsit 200 ierīces.

avārijas plāna funkcijas

Vissvarīgākais, jo īpaši rezerves jauda ir neierobežota. Tas attiecas uz katru ierīci, bet vēl labāk, faila lielumam nav ierobežojumu.

Jums nevajadzēs sadalīt lielu failu, piemēram, mazākās daļās, kas var būt ļoti ērti.

Viena no funkcijām, kuras nodrošina CrashPlan, ir diezgan vienkārša, taču ļoti noderīga. Tā būtu iespēja rediģēt rezerves kopēšanas grafiku. Daudziem rezerves papildinājumiem, ko nodrošina mitināšanas vai vietņu veidošanas uzņēmumi, šo funkciju nav.

Var arī pielāgot, cik ilgi faili tiek glabāti un kādas versijas ir jāsaglabā vai jāizmet.

biznesa dublējums

Darbvirsmas programmatūras informācijas panelis ļauj aplūkot visu jūsu plāna datoru glabāšanas un rezerves statusu – es tikai izmantoju savējos, taču tas ir labs līdzeklis, kas paredzēts biznesa iestatījumiem..

Citas lietas, ko varat darīt, ietver plašus iestatījumus un opciju pārslēgšanu.

Tas ir, jūs varat pielāgot savu CrashPlan programmatūru darbam tuvu tam, kas jums ir ideāls: varat rediģēt savienojuma / tīkla iestatījumus, pievienot obligātas paroles programmatūras atvēršanai, vispirms iestatīt brīdinājumus par sevi, pārtraukt dublēšanu kad datora akumulators sasniedz x daudzumu, un vēl daudz vairāk.

Lai gan darbvirsmas programmatūra darbojas labi, es vēlos, lai viņiem CrashPlan būtu pieejams arī planšetdatoriem vai tālruņiem. Pat ja tas nav paredzēts lietu dublēšanai tieši no šīm ierīcēm, vismaz būtu parocīgi rediģēt iestatījumus un preferences, izmantojot citu ierīču lietotnes.

Visbeidzot: lai gan būtu pats par sevi saprotams, CrashPlan izmanto visaugstākos, nozares standarta šifrēšanas pasākumus, lai aizsargātu jūsu datus.

datu drošība

Es vispār teiktu, ka CrashPlan ir vismodernākais līdzeklis. Arī pats pakalpojums ir ļoti vienkāršs. Citi uzņēmumi, iespējams, mēģinās to pastiprināt, pievienojot bloatware vai nevajadzīgus rīkus.

CrashPlan saglabā savu funkciju taisni, bet padara to par īpaši izmantojamu un kaļamu. Tā ir jaudīga programmatūra, kas pilnībā atstāj savu potenciālu lietotājam.

Lietošanas ērtums

Ja jūs domājat, ka programmatūra, kas koncentrējas ap vienu vai divām galvenajām funkcijām, būtu diezgan viegli lietojama programmatūra … jums kopumā būtu taisnība. Vismaz patērētāja ziņā tā ir taisnība. Bet tā ne vienmēr ir taisnība!

Pat ja pakalpojums nav precīzi tehniski grūts, tas var būt tik slikti izstrādāts, ka tas kļūst nomākts un nelietderīgi lietojams, īpaši salīdzinājumā ar citām iespējām. Vai CrashPlan ietilpst šajā slazdā??

Nē. Skatiet paši.

izveidot rezerves izvēli ar avārijas plāniem

Es izvēlējos mapi dublēšanai. Kad es nerakstu par hostingu, man patīk lasīt – pēdējā laikā esmu lasījis apziņu – tāpēc šeit es atbalstīšu savu vieglo lasījumu.

dublēšana ar Crashplan

Kad es biju apmierināts ar savu failu / mapju izvēli, es vienkārši nospiedu pogu “Saglabāt” un gaidīju, kamēr lietas tiks augšupielādētas. Tas bija diezgan ātrs (lai gan, protams, es izmantoju Ethernet kabeli), un ļoti ērti lietojams.

CrashPlan ir ārkārtīgi ērti lietojams. Visām funkcijām, par kurām runāju iepriekš, var piekļūt cilnē “rīki” vai dublējuma komplektu pogai “Iestatījumi”.

Es nezinu, vai lietotāja interfeiss jums ir intuitīvs, bet man tas ir bijis. Līdz šim man nav bijis nekādu neskaidrību par navigāciju vai pārslēgšanu (vienalga nav tik daudz, lai pārvietotos).

Noslēgumā es teiktu, ka CrashPlan ir ļoti viegli izmantot, turklāt lietotājam tas ir intuitīvi.

Klientu atbalsts

Es būšu godīgs pret jums. Kā esmu uzsvēris, CrashPlan ir ļoti vienkāršs produkts, tāpēc klientu atbalsts nav tik svarīgs kā sarežģītākas un all-in-one tiešsaistes programmatūras gadījumā..

Neskatoties uz to, jūs nekad nezināt, kad kaut kas parādīsies – man patiešām bija jautājums, ko CrashPlan vietne nerisināja. Tātad, kā novērtē CrashPlan atbalstu?

Lai iegūtu šo atbildi, es apskatīšu gan pārstāvjus, gan vietējos resursus, ko nodrošina CrashPlan. Sāksim ar bijušo.

Es vēlos, lai klientu apkalpošanas pārstāvji būtu nedaudz vieglāk pieejami. Varbūt tas notiek tāpēc, ka CrashPlan ir samērā vienkāršs rīks, taču katrā ziņā ir jāveic vēl daži klikšķi, lai nokļūtu vajadzīgajās kontaktinformācijas lapās..

Vēl viena neliela neērtība ir tā, ka gan tiešraides tērzēšana, gan tālruņa stundas ir ierobežotas no pirmdienas līdz piektdienai un no pulksten 7 līdz 19 (ASV centrālais standarta laiks). Par laimi biļešu sistēma darbojas visu diennakti, bet es domāju, ka vismaz tālruņa vai tiešās tērzēšanas pakalpojumi varētu būt atvērti ilgāk.

Piezīme: ja vietnei piekļūstat īstajā laikā, iespējams, atradīsit uznirstošo tiešsaistes tērzēšanas uznirstošo logu. Tā nav bijusi mana pieredze katru reizi, kad apmeklēju vietni, pat oficiālajās tērzēšanas stundās – tātad, iedomājieties.

Tiklīdz būsit saņēmis repu, droši vien jums tas šķitīs laba pieredze. Jūs aizpildāt tiešās tērzēšanas veidlapu un pēc tam gaidāt, kad kāds izvēlas jūsu lietu.

crashpaln atbalsts

crashpaln tērzēšana

avārijas plāna tērzēšana

avārijas plāna tērzēšana

Kā redzat, tiešraides tērzēšana kopumā bija diezgan atsaucīga. Lai arī toreiz jutos ilgāk, es gaidīju tikai dažas minūtes un pēc tam saņēmu atbildi.

Starp citu, mans jautājums bija par to, vai CrashPlan bija pieejams citām ierīcēm, piemēram, tālruņiem vai planšetdatoriem. Viņu vietne galvenokārt attiecas uz datoriem, bet arī saka “ierīces”. Es nebiju pārliecināts, vai tas bija acīmredzami, ka CrashPlan ir pieejams citām ierīcēm, vai arī acīmredzami, ka tā nav.

Mani papildus pārsteidza darbinieka veida atbilde, kas jutās ļoti personalizēta. Es jutu, ka pārstāvis ir persona, kas strādā faktiskajā uzņēmumā, iespējams, to faktiskajos birojos, nevis kāds, kurš kopē atbildes uz nejaušas atrašanās vietas.

Tā ir taisnība vai nē, tā bija laba atbilde.

Lai arī esmu apmierināts ar viņu tiešraidi, es atkārtoju, ka ierobežotās stundas un papildu darbības, kas vajadzīgas, lai nokļūtu kontaktu lapā, ir satraucošas un nav nozares standarta. Noteikti ne pasaules gals, bet vismaz mazs traucēklis.

CrashPlan klientu atbalsta lapa ir Code42 atbalsta lapa, kas pati ir sadalīta CrashPlan pusē un Code42 for Enterprise pusē. CrashPlan puse nav precīzi piemērota pārlūkošanai.

Jūs varat apskatīt tikai dažus ceļvežus un resursus, kā arī “populārākos rakstus”, bet tikai tos, kas jums ir norādīti šajās kategorijās.

Ir meklēšanas funkcija, taču tā attiecas uz visu Code42 atbalsta lapas informāciju. Meklēšanas funkcijai varat lietot filtru CrashPlan, taču tas joprojām ir daudz mazāk nekā jūs varētu saņemt citās atbalsta lapās. Es pat nezinu, vai es to sauktu par zināšanu bāzi.

Apskatījis atbalsta lapas rakstus, kas nozīmē – veikt meklēšanu, es varu teikt, ka esmu redzējis labākus. Par būtiskajām lietām lielākoties tiek rūpējies, taču, ja rodas dīvains jautājums, visticamāk, jums vajadzēs sazināties ar pārstāvi.

Viņiem ir arī resursu lapa, kas nav īpaši saistīta ar CrashPlan un ir vairāk orientēta uz mazajiem uzņēmumiem un viņu datiem. Tas varētu būt noderīgi, taču jebkurā gadījumā internetā varat atrast daudz citu lietu, piemēram, ārpus vietnes CrashPlan.

Kopumā ar CrashPlan atbalstu viss ir kārtībā. Viņu vietējiem informācijas resursiem trūkst gan satura, gan visaptverošākas lietotāja saskarnes.

Pārstāvji ir ļoti labi, taču stundas ir ierobežotas, ja vēlaties tūlītēju palīdzību. Kas nebūtu pārāk slikti, ja informācija uz vietas būtu labāka.

Bet hey, nekas nav perfekts. CrashPlan ir vienkāršs pakalpojums, tāpēc nebūtu prātīgi cerēt uz to pilnvērtīgu klientu atbalstu. Un, ja viss darbojas labi, jums, iespējams, tik un tā nebūs vajadzīgs klientu atbalsts …

Apskatījis atbalsta lapas rakstus, kas nozīmē – veikt meklēšanu, es varu teikt, ka esmu redzējis labākus.

Par būtiskajām lietām lielākoties tiek rūpējies, taču, ja rodas dīvains jautājums, visticamāk, jums vajadzēs sazināties ar pārstāvi.

Viņiem ir arī resursu lapa, kas nav īpaši saistīta ar CrashPlan un ir vairāk orientēta uz mazajiem uzņēmumiem un viņu datiem. Tas varētu būt noderīgi, taču jebkurā gadījumā internetā varat atrast daudz citu lietu, piemēram, ārpus vietnes CrashPlan.

Kopumā ar CrashPlan atbalstu viss ir kārtībā. Viņu vietējiem informācijas resursiem trūkst gan satura, gan visaptverošākas lietotāja saskarnes.

Pārstāvji ir ļoti labi, taču stundas ir ierobežotas, ja vēlaties tūlītēju palīdzību. Kas nebūtu pārāk slikti, ja informācija uz vietas būtu labāka.

Bet hey, nekas nav perfekts. CrashPlan ir vienkāršs pakalpojums, tāpēc nebūtu saprātīgi cerēt uz to pilnvērtīgu klientu atbalstu. Un, ja viss darbojas labi, jums, iespējams, tik un tā nebūs vajadzīgs klientu atbalsts …

Uzticamība

Pēc dažu mēnešu lietošanas es varu godīgi teikt, ka CrashPlan darbojas tā, kā jūs gaidījāt, ja jūs tikko pabeidzat meklēt viņu vietni. Labi, varbūt ne tik perfekts, kā uzņēmums to izdomā, bet tas ir dots.

Es joprojām esmu atradis CrashPlan kopumā ātru. Mans klēpjdators nav smagsvars, un es uztraucos, cik liela daļa no mana datora resursiem tiks novirzīti uz CrashPlan pastāvīgajām fona darbībām – lai arī esmu veicis dažus iestatījumu rediģēšanas darbus, esmu atradis savu datoru lielākoties CrashPlan neietekmētu..

Dublējot mapes, es neesmu atradis, ka konkrēti faili izceļas bez dublējuma (kas dažreiz notiek, ja citos pakalpojumos izmantoju rezerves papildinājumus). Viss tiek nodots tikai lieliski.

Funkcijas Funkcijas Nepārtraukta dublēšanas avārijas plāns

Visbeidzot, jautājums ir par to, vai esmu pamanījis pārkāpumus, neveiksmīgas dublējumkopijas, bojātus failus vai lēnu ātrumu.

Pagaidām man nav. Tas liek man pateikt, ka, ja vien man nav ārkārtīgi paveicies, CrashPlan darbojas tieši tā, kā paredzēts.

Vai es iesaku CrashPlan??

Ja esat to sasniedzis tik tālu, jūs vai nu esat daudz lasījis (vai vājinājis). Ja viss ir sajucis, ļaujiet man visu apkopot jūsu labā.

Code42’s Enterprise produktus ir izmantojuši pasaules vadošie zīmoli, nosaukumi, par kuriem gandrīz noteikti esat dzirdējuši.

CrashPlan for Small Business varētu būt mazāk no šiem smagsvariem klientiem, taču tas joprojām darbojas labi.

Tās cenu struktūra ir ļoti vienkārša – 10 USD mēnesī par ierīci. Es domāju, ka cena ir diezgan saprātīga, un tā noteikti ir elastīga – jūs to varētu izmantot tikai vienai ierīcei, ja, piemēram, esat brīvmākslinieks.

Jūs varat pievienot virkni ierīču, cik daudz, pēc manām domām, būtu nepieciešams vairumam mazo uzņēmumu, un pakalpojums ir ļoti pielāgojams. Varat nopietni rediģēt lietas, par kurām jūs pat nedomātu rediģēt (bet jūs uzzinātu vēlāk, ka tas noderēs).

Nemaz nerunājot par to, ka veiktspēja ir ļoti laba, un programmatūru ir ļoti viegli izmantot.

Es vēlos, lai klientu apkalpošanas pārstāvji būtu pieejamāki un uz vietas esošā informācija būtu daudz labāka, taču pārstāvji ir lieliski, ja varat viņus apzināties.

Tas ir drošs, uzticams, ļoti kaļams un, manuprāt, cenas vērts. Ja neesat pārliecināts, vienmēr varat to izmēģināt mēnesi bez maksas un atcelt, ja nolemjat, ka tas nav jums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map