DreamHost vs BlueHost salīdzinājums – FAKTI, kuru pamatā ir mūsu pieredze

DreamHost un Bluehost ir vieni no lielākajiem un visvairāk ievērotajiem nosaukumiem mitināšanas pasaulē. Bluehost varētu būt milzis šeit: kopš 2003. gada tas atbalsta vairāk nekā 2 miljonus vietņu, padarot to viegli par vienu no pasaules lielākajiem mitināšanas uzņēmumiem.


DreamHost nav mazums, un patiesībā ir abu vecākais brālis (ja ne “lielākais”): DreamHost tika dibināts 1996. gadā un atbalsta vairāk nekā 1,5 miljonus vietņu ar aptuveni 400 000 klientu vairāk nekā 100 valstīs..

Skaidrs, ka šajā brīdī vienkāršs skaitļu salīdzinājums nav tas triks. DreamHost un Bluehost ir mitināšanas uzņēmumi, kuru izmērs, reputācija un popularitāte ir salīdzināmi.

Tātad, kurš no tiem ir labāks?

Protams, neviens risinājums nav ideāls visiem, un dažādi uzņēmumi var būt izcili dažādās jomās. Šajā salīdzinājumā es apspriedīšu šo augstākā līmeņa saimnieku stiprās un vājās puses attiecībā pret otru, īpašu uzmanību pievēršot koplietojamai mitināšanai, pateicoties tā popularitātei..

Ko tad jūs gaidāt? Tiksim pie tā!

Satura rādītājs

Pārlejiet, lai redzētu konkrētu testu, noklikšķinot uz šīm saitēm

 1. Cenu un funkciju salīdzinājums
 2. Lietošanas ērtums
 3. Klientu atbalsts
 4. Drošība un uzticamība
 5. Secinājums: kurš uzvar?

Cenu un funkciju salīdzinājums

Pirmais, ko apskatīsim, ir šo divu uzņēmumu cenas un funkcijas.

Sākšu ar prioritāti: dalīta mitināšana.

bluehost dalīta tīmekļa mitināšana

Bluehost dalītās mitināšanas cenas ir diezgan tipiskas, ja tās ir nedaudz augstākas.

Sapņu koplietota mitināšana

DreamHost piedāvā divus līmeņus, kas katrs var būt mēneša vai gada plāns. Mēneša plāni nav par zemu cenu, bet, kā var gaidīt, ir augstāki par vidējiem rādītājiem. Gada plāni (attēlā) ir lētāki, joprojām vidējā hostinga cenu diapazonā, bet, iespējams, zemākā pusē.

Tieši pie nūjas ir diezgan skaidrs, ka Bluehost ir nedaudz vairāk, no kuriem izvēlēties, kad runa ir par dalītu mitināšanu, bet tas ir arī nedaudz dārgāks sākuma līmeņa plānos.

Ciktāl tas attiecas uz funkcijām, to ir grūti pateikt. Ir žēl, ka ieejas līmeņa pirkumos netiek iegūts bezmaksas domēns vietnē DreamHost, lai gan tas ir noklusējums Bluehost plānos..

Abi saimnieki piedāvā bezmaksas SSL, diezgan standarta un 1 vietni. Tie ļauj veikt neierobežotu trafiku (kas patiesībā nozīmē neapmēram trafiku, jo tas ir koplietojamais hostings!) Vislētākajos līmeņos, kā arī bagātīgu krātuvi (un tajā pašā SSD krātuvi).

Sākuma līmenī Bluehost un DreamHost ir diezgan salīdzināmi. Turklāt es teiktu, ka Bluehost ir mazliet labāks: viņi piedāvā visu, ko sniedz DreamHost otrais līmenis, kā arī nedaudz vairāk (piemēram, mārketinga piedāvājumi, surogātpasta eksperti un CodeGuard Basic). Turklāt jums ir pieejams papildu līmenis.

Pārklāšanās ar dalītu mitināšanu ir WordPress mitināšana. Es gribētu šeit paņemt nedaudz papildu vietas, lai runātu par WordPress mitināšanu, jo DreamHost un Bluehost ir reputācija par to, ka tās ir labas WordPress iespējas.

Ciktāl tas attiecas uz WordPress mitināšanu, DreamHost un Bluehost ir dažas no labākajām iespējām. Faktiski gan DreamHost, gan Bluehost iesaka pats WordPress.org.

Gan Bluehost, gan DreamHost ir vienota WordPress integrācija un vienmērīga veiktspēja, kā arī labs funkciju klāsts ar sākuma līmeņa kontiem. Turklāt diezgan labas cenas par to, ko jūs saņemat.

Cenu zīmēs norādīts, ka Bluehost ir vairāk iespēju nekā DreamHost. DreamHost pamatā ir divas WordPress mitināšanas iespējas, viena ir ļoti lēta, bet otra – augstāka. Turpretī Bluehost ir vairāki līmeņi gan pārvaldītai, gan nepārvaldītai WordPress mitināšanai.

Papildus WordPress un kopīgajai mitināšanai Bluehost un DreamHost ir vēl citas premium iespējas. Īsi apskatīsim VPS mitināšanu.

bluehost-vps-hostinga plāns

Augšpusē: Bluehost VPS mitināšanas plāni.

dreamhost-vps-hostings

Augšpusē: DreamHost VPS plāni.

Tieši pie nūjas mēs atrodam DreamHost plašāku izvēli nekā Bluehost un zemāku ieejas cenu. Patiesībā pat tā augstākie divi līmeņi ir lētāki, lai gan es neieteiktu izvēlēties VPS līmeni, uz kura pamata lētāk ir par dažiem dolāriem.

Ņemot to vērā, DreamHost ieejas cena ir diezgan pienācīga, ņemot vērā to, ko jūs par to saņemat. Vienīgā problēma, kas man ir, ir tāda, ka jums ir ierobežota 1 GB RAM un par 2 GB RAM jums jāmaksā gandrīz divreiz lielāka cena. Ja jums nepieciešams vairāk operatīvās atmiņas, tad Bluehost pirmajiem diviem VPS līmeņiem ir izdevīgas cenas (īpaši salīdzinājumā ar DreamHost).

Ja tā nav prioritāte, DreamHost piedāvā jums neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu e-pastu un neierobežotu trafiku, kas ir diezgan pamatīgs, it īpaši sākuma līmenim. Bluehost ierobežojumi šeit ir diezgan reāli un maz ticams, ka jūs daudz kavēs, taču tie joprojām ir ievērības cienīgi.

Es teiktu, ka DreamHost kopumā ir labāks VPS mitināšanai, taču Bluehost noteikti var būt labāks risinājums cilvēkiem, kuri meklē sajaukumu starp pieejamību un resursiem.

Visbeidzot, veltīta mitināšana ir vairāk kā mētāšanās. Bluehost ir norādījis cenas īpašam mitināšanai, kuras patiesībā ir diezgan pieņemamas un labas kvalitātes.

bluehost-serveris

DreamHost prasa, lai jūs vispirms sazinātos ar viņiem, tāpēc cenas dažādiem klientiem atšķiras. Tomēr runājot kopumā, DreamHost atdalītie serveri, iespējams, būs dārgāki nekā Bluehost.

sapņiem veltīts hostings

No otras puses, ja jūs domājat par lielu, izmantojot īpašas servera iespējas, Dreamhost uzvar. Kāpēc? Nav tā, ka Bluehost ir slikts, bet Dreamhost ļauj jums iet daudz tālāk.

Piemēram, ar DreamHost jūs varat iegūt ne vairāk kā 12 serdeņus, kā arī 64 GB RAM, 2 TB krātuves un neierobežotu joslas platumu. Salīdzinot ar Bluehost maksimāli 4 kodoliem, 16 GB operatīvo atmiņu, 1 TB krātuvi un 15 TB joslas platumu, ir diezgan skaidrs, kurš ir labāk piemērots nopietniem, īpašiem risinājumiem..

Tātad, apkopojot lietas, kur tas mūs atstāj kopējā attēlā??

Gan Bluehost, gan DreamHost piedāvā pieņemamas un augstas kvalitātes dalīta hostinga iespējas. Tomēr es domāju, ka Bluehost šeit ir nedaudz labāks, ar vairāk iespējām un nedaudz labākām funkcijām, kaut arī nedaudz augstāku cenu.

Izmantojot WordPress, patiesībā nav skaidra ieguvēja – es kopumā dodu priekšroku Bluehost, bet tas esmu tikai es.

Lai iegūtu augstākas kvalitātes iespējas, es dodu lietas DreamHost. Tas nav melnbalts ieguvums, bet VPS mitināšanai DreamHost ir vairāk par cenu (izņemot operatīvo atmiņu, kas, protams, ir svarīga), un speciālajai mitināšanai DreamHost ir dārgāka, taču daudz mērogojamāka un piešķir daudz vairāk … jūs to varat atļauties.

Lietošanas ērtums

Vienkāršai lietošanai dažādiem klientiem ir atšķirīga nozīme, taču dažos pamatlīmenī tā ir būtiska. Pat ja esat pieredzējis lietotājs, ērti lietojams pakalpojums ietaupa daudz laika. Ja strādājat ar komandu, ērti lietojams pakalpojums var būt piemērots visiem.

Bluehost noteikti ir reputācija, jo tā ir tik populāra saimniece, ka to ir viegli lietot, un viņu vietne to ļoti uzsver. DreamHost ir viegli izmantot arī kopumā, taču tas rada sarežģījumus.

Ir viena interesanta joma, kurā man šķiet ievērojamas atšķirības lietošanas ērtībā. Es saku interesanti, jo tas ir ļoti neparasti, it īpaši lielam hostinga uzņēmumam.

Tam ir sakars ar vadības paneli: vadības panelis būtībā ir tas, kur jūs pārvaldāt visu, kas attiecas uz jūsu mitināšanas kontu. Ar lielāko daļu saimnieku vadības panelis ir programmatūra ar nosaukumu cPanel. cPanel mitināšana ir gandrīz visuresoša, tāpēc, pat ja maināt saimniekdatorus, konta pārvaldīšanas būtiskie aspekti bieži izskatās pazīstami.

cPanel ir ļoti ērti lietojams – galu galā tas ir izveidots tā. Bluehost ir cPanel.

bluehost-cpanel

DreamHost to nedara.

sapnis-uzlabots-panelis

Viltīgi, vai ne? Tas ir kaut kas, ko daudzi cilvēki nepamana, līdz viņi faktiski sāk izmantot savu kontu. Jebkurā gadījumā tas nav tik liels darījums, kā varētu šķist.

Esmu dzirdējis diezgan daudz sūdzību par DreamHost vadības paneli, taču šķiet, ka galvenā sūdzība ir tā, ka tas nav cPanel, nevis tas, ka to ir grūti izmantot. Es atzīstu, ka ir sāpīgi mācīties jaunu vadības paneli, bet es arī gribētu paskaidrot, ka tas nav tik milzīgs darījums.

Personīgi man šķiet, ka cPanel ir vieglāk izmantot. Tas nav tikai tāpēc, ka esmu pie tā pieradis, tajā vienkārši ir vairāk attēlu un simbolu, kas atvieglo lietu ātru noklikšķināšanu un navigāciju. Turpretī DreamHost vadības panelis pārsvarā ir teksts.

sapnis-cpanels

Tātad, kamēr ir viegli nokļūt, jūs, iespējams, būsit efektīvāks ar cPanel, jo 1) jūs, iespējams, jau esat ar to iepazinies, un 2) ar to vienkārši ir vizuāli vieglāk strādāt..

Jebkurā gadījumā, manuprāt, tā ir galvenā atšķirība attiecībā uz draudzīgumu lietotājam. Citi punkti ir maznozīmīgāki. Gan DreamHost, gan Bluehost serviss nepieredzējuši klienti un ir atbilstoši aprīkoti, lai ar tiem rīkotos.

To sakot, Bluehost ir nedaudz vienkāršāks, jo tas ir īpaši paredzēts cilvēkiem ar jaunu hostingu, vairāk nekā DreamHost. Tā rezultātā Bluehost vispārīgais izkārtojums ir nedaudz vienkāršāks un saprotamāks.

Mans apkopojums ērtākai lietošanai būtu tāds, ka kopumā uzvar Bluehost, taču DreamHost nebūt nav grūti iemācīties – tas ir tikai grūtāks un mazāk efektīvs salīdzinājumā ar Bluehost.

Klientu atbalsts

Tagad, kad esam apskatījuši lietošanas ērtumu, apskatīsim tā biedru: klientu atbalstu. Pat lieliski apkalpojošam pakalpojumam var būt tehniskas grūtības šad un tad, iespējams, neskaidrības, kas saistītas ar konta pārvaldīšanu. Klientu atbalsts ir būtisks drošības tīkls.

Abi uzņēmumi piedāvā divus galvenos klientu atbalsta veidus: tiešas sazināšanās ar pārstāvjiem metodes un informāciju vai citu noderīgu saturu vietnē.

DreamHost būtībā ir tiešsaistes tērzēšanas un biļešu iespējas sazināties ar klientu atbalsta dienestu, kas darbojas diezgan labi. Lai tos izmantotu, jums jāpierakstās, kas ir diezgan bieži, taču pat aizmirsot pieteikumvārdu, jūs varat lūgt palīdzības biļeti.

Sapņu-sazinieties ar mums-forma

DreamHost zināšanu bāze ir labi organizēta un tīra. Tāpat kā daudzas zināšanu bāzes, tas būtībā sastāv no meklēšanas joslas un tēmu sērijas, kas tiks izvērsta, lai atklātu vairāk rakstu vai apakštēmas..

Sapņu-zināšanu bāze

Lai arī tā nav lielākā zināšanu bāze, es esmu atklājis, ka DreamHost izstrādājumu izlase ir plaša apskatīto tēmu skaitā un padziļināta, runājot par detaļām.

DreamHost ir arī kopienas foruma / diskusiju lapa, un, lai arī tā noteikti var būt noderīga, tā nav tik dzīva kā daži forumi par lielākiem pakalpojumiem.

Bluehost, tāpat kā DreamHost, ir tērzēšanas un biļešu iespējas saziņai ar pārstāvjiem, taču Bluehost ir pieejami arī tālruņa numuri tiem, kas dod priekšroku zvanīšanai. Bluehost tērzēšana ir tik laba, ka varat to izmēģināt, pat nepierakstoties.

bluehost-chat-1

bluehost-chat-2

Nav tik tiešs, kā es gribētu, bet tieši to jūs iegūstat, izmantojot tērzēšanu, nepierakstoties. Kad esat klāt, Bluehost tērzēšana ir ļoti piemērota, piemēram, DreamHost.

Ciktāl pieejama informācija par vietni, Bluehost zināšanu bāze nav tik glīta kā DreamHost (tas ir tikai mans viedoklis, paturiet prātā), bet ir daudz lielāka.

bluehost-atbalsts-resursi

Vienkārši ir vairāk rakstu, kas ir ļoti padziļināti un pastāvīgi savstarpēji saistīti. Dažreiz tas var justies kā truša caurums, lai nokristu, taču tas noteikti ir noderīgs un var atbildēt uz lielāko daļu jautājumu.

Salīdzinot šo divu klientu atbalstu, es nevēlos radīt iespaidu, ka DreamHost ir slikts. DreamHost pārstāvji ir lieliski, forums ir piemērots, un zināšanu bāze ir ļoti stabila. Tomēr Bluehost ir vairāk iespēju sazināties ar pārstāvjiem, tikpat labs sniegums tiem atkārtojumiem un daudz plašāka zināšanu bāze.

Lai gan Bluehost, iespējams, ir šauri izturējis šo kārtu, mums ir jāveic vēl viena cīņa!

Drošība un uzticamība

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, ir mūsu drošības un uzticamības novērtējums. Cik drošs ir jūsu informācijas un mitināšanas pakalpojums, ir būtiska paša produkta sastāvdaļa. Un, ja jūsu vietne nevar droši darboties vairāk nekā noteiktu laika periodu, iespējams, jums ir jāveic izmaiņas.

Tātad, kā to dara DreamHost un Bluehost (abi tiek ļoti cienīti par viņu sniegumu)?

Bluehost ir reputācija ar lielu darbspējas laiku, un mūsu pārbaudē tas lielākoties bija taisnība.

bluehost-uptime

Pārsvarā. Septembris nepārprotami bija zemāks par normu, un arī janvāris varēja būt labāks. No otras puses, ir saglabāta vismaz 99,9% atzīme. Nemaz nerunājot, šie reakcijas laiki vienmēr ir diezgan lieliski.

sapņu darbspējas laiks

DreamHost ir nedaudz savādāks. Lai gan mums ir mazāk mēnešu, lai izmantotu salīdzināšanai, šķiet, ka DreamHost ir labāks darbības laiks kopumā. Tā var būt tikai daļa no procentiem, bet pat dažu minūšu zaudēšana var maksāt klientiem. Atkal reakcijas laiks ir ievērojami lielāks nekā Bluehost’s.

Tas nozīmē, ka, kad jāsalīdzina mūsu divu pretendentu darbības laiks, lietas ir sajauktas. DreamHost kopumā ir labāks uptime, taču Bluehost joprojām ir diezgan labs uptime un labāks reakcijas laiks.

Runājot par hostinga pakalpojuma izmantošanu, mana pieredze abiem uzņēmumiem ir bijusi ļoti pozitīva. Es piešķiršu nelielu uzvaru DreamHost, jo garantijas laiks ir spēcīgāks, taču tas joprojām ir diezgan tuvu.

Ciktāl tas attiecas uz drošību, man ir sūdzības par Bluehost. Kāpēc? Bluehost neko daudz nesaka. Tikai popularitāte vien ir labs drošības rādītājs, turklāt Bluehost piedāvā drošības papildinājumus, kas jūsu kontu var padarīt drošāku. Bet tie ir diezgan pamata.

bluehost-drošība

Bet tas atšķiras no uzņēmuma drošības protokolu un infrastruktūras, gan digitālās, gan fiziskās, pārzināšanas. Tā kā mēs nezinām specifiku, es nenosodīšu Bluehost un sacīšu, ka tā drošība ir vāja. Bet es teikšu, ka informācijas trūkums rada vilšanos.

Sapnis šeit ir labāks, taču tas nav drošības standartu atklāšanas zelta standarts. Daudz no tā, ko runā DreamHost, tāpat kā Bluehost, ir tas, ko tas piedāvā kā papildinājumus vai funkcijas. Tas, protams, ir svarīgi, bet ne visi, ko mēs vēlamies uzzināt.

Sapņu drošības pakalpojumi

Tāpēc, lai arī mēs zinām tikai pamata lietas par DreamHost un Bluehost drošību, es joprojām uzskatu, ka šie ir diezgan droši saimnieki. To kvalitāte un uzticamība ir labs rādītājs, un nevienā no tām nav bijis daudz stāstu par drošības problēmām.

Apkopojot to, es teiktu, ka gan Bluehost, gan DreamHost ir lieliski, ja runājam par veiktspēju, un diemžēl neskaidri par drošību (bet tomēr drošu derību). DreamHost varētu būt nedaudz labāks šajā jomā, taču tā nav cieta līnija.

Secinājums: kurš uzvar?

Mēs esam klājuši ļoti daudz zemes – nedaudz izsekosim mūsu soļiem un pārliecināsimies, ka visi esam vienā lapā.

Ja šis salīdzinājums ir izdarījis kaut ko, ir pierādīts, ka Bluehost un DreamHost ir augstākā līmeņa hostinga pakalpojumi, kas ir pelnījuši to labo reputāciju un popularitāti. Kurš saimnieks ir labāks, protams, ir atkarīgs no jums, klienta.

Kopumā DreamHost un Bluehost ir ļoti labs darbspējas laiks, taču šajā ziņā DreamHost ir drošāka likme (lai gan Bluehost ir labāks reakcijas laiks). Ciktāl tas attiecas uz drošību, abi, iespējams, ir uzticami, taču nevienā no tiem nav teikts par daudz.

Viņu klientu atbalsts ir lielisks, un Bluehost ir ieguvējs par atbalstu pa tālruni un plašāku zināšanu bāzi. Es neuzskatu, ka Bluehost mala šeit būtu tā vērtējama, lai to izvēlētos: ir labi zināt, bet lietas ir pietiekami tuvu, tā nav milzīga problēma.

Runājot par lietošanas ērtumu, abi pakalpojumi darbojas labi, taču Bluehost ir drošāks risinājums nepieredzējušiem. Tas notiek galvenokārt tāpēc, ka tas vairāk tiek izmantots jauniem un nepieredzējušiem lietotājiem, kā arī izmanto tipisko cPanel. DreamHost joprojām ir viegli iemācīties, taču, tā kā tam ir dzimtā vadības paneļa lietojumprogramma, lietu pārvaldīšana varētu būt nedaudz mulsinošāka un mazāk efektīva..

Kad mēs sāksim ņemt vērā cenas, funkcijas un visus iepriekš minētos faktorus, es teiktu, ka DreamHost un Bluehost uzvar dažādās jomās.

Es ieteiktu Bluehost vairāk nepieredzējušiem klientiem, maziem uzņēmumiem, kuriem nav stingru mitināšanas vajadzību, vai tiešām ikvienam, kam nepieciešams ātrs un efektīvs risinājums. Bluehost noteikti ir augstas kvalitātes platforma, taču tas patiešām ir izcils šajās jomās un tiem demogrāfiskajiem rādītājiem.

DreamHost var kaut nedaudz aizpildīt šo vietu, bet es to vairāk iesaku tiem, kurus interesē augstas kvalitātes hostinga pakalpojumi, proti, VPS vai speciāla servera mitināšana. DreamHost ir piemērots mērogošanai un ir drošāka augstākās kvalitātes kvalitātes garantija, ja jūs interesē augstākā līmeņa veiktspēja.

Paturiet prātā, ka Bluehost joprojām diezgan labi var veikt premium hostinga pakalpojumus, un DreamHost joprojām ir lieliski piemērots koplietojamai mitināšanai un WordPress. Nevar nolemt arī pārāk nepareizi, taču viņiem parasti ir stiprās puses nedaudz dažādās jomās!

Neuztraucieties, ja joprojām neesat pārliecināts. Uzņēmumam Bluehost ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, un DreamHost ir milzīga 97 dienu garantija, lai jūs varētu turpināt darbu un pārbaudīt gan savu, gan savu sirds saturu.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map