FatCow pārskats (2020): Funkcijas ir labas, kā ir ar drošību?

FatCow pārskats (2020): Funkcijas ir labas, kā ir ar drošību?

FatCow pārskats (2020): Funkcijas ir labas, kā ir ar drošību?

Kas ir FatCow mitināšana?

FatCow ir vārds, kuru jūs, iespējams, neesat saskāries savā ceļojumā, lai atrastu pareizo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.


Tas ir diezgan mazs uzņēmums – lai arī tas tika dibināts 1998. gadā un tāpēc darbojas jau tik ilgi, kamēr vieni no labākajiem biznesā, FatCow vārds nav pievērsis tik lielu piepūli kā citi, lielāki, konkurenti.

Un tomēr FatCow divas desmitgades ir izdevies noturēties uz vietas ļoti konkurētspējīgā tiešsaistes uzņēmējdarbības jomā – tik skaidri redzams, ka tas nav pārāk nobružāts, neskatoties uz tā lielumu.

Un tas liek mums brīnīties – kas ir ar FatCow?

Vai tas paliek dzīvs veiksmes dēļ, vai arī tas ir paslēpts dārgakmens hostinga pasaulē?

Šajā pārskatā es apskatīšu FatCow un apspriedīšu savu pieredzi, izmantojot to.

Es priecājos ziņot, ka šis pakārtotais ir stabils mitināšanas uzņēmums, taču ir daži brīdinājumi, kuriem jāpievērš uzmanība.

Tātad – ķersimies pie tā!

Kopumā: mīnusi

FatCow ir viens no niansētākajiem hostinga uzņēmumiem, ko esmu pārskatījis.

Man tas patīk vai vismaz es gribu, jo īpaši tāpēc, ka tas ir salīdzinoši mazs sāncensis lielā hostinga kompāniju pulkā.

Tomēr ir dažas lietas, kuras FatCow nedara viskonkurētspējīgāk, un mans pienākums ir izcelt šos trūkumus.

Tāpēc ātri tiksim galā.

Pirmkārt, cena: FatCow koncentrējas uz vienkāršību, taču tā kopīgā tīmekļa mitināšanas pakete ir nedaudz dārgāka..

Tas ir lēts savam pirmajam termiņam, salīdzinot ar iegūtajām funkcijām, bet pēc atjaunošanas tas ir diezgan dārgi.fatcow atjaunošanas plāni

fatcome atjaunošanas plāni

Turklāt tā ir tikai viena pakete – jūs nevarat izvēlēties lētāku paketi ar mazāk funkcijām, tikai to, kura pakete var būt virs jūsu ideālās cenas.

Citi konkurenti noteikti piedāvā dalītas tīmekļa mitināšanas paketes par zemākām cenām un līdzīgu funkciju daudzumu, kas padara to par neveiksmīgu.

Vēl viens mīnuss ir FatCow klientu atbalsts: es atklāju, ka viņu zināšanu bāze ir nedaudz grabaža.

Nevajadzīga saite šeit, pamācības raksts, kurā tur tiek izmantots citas vietnes mitināšanas uzņēmuma video, un tā tālāk… viss, kas tiek ņemts vērā, viņu klientu atbalsts nav briesmīgs, bet tālu no visstiprākā, ko esmu redzējis.

Labās ziņas ir tas, ka tieši tas attiecas uz FatCow trūkumiem.

Cenu struktūra ir nedaudz pārāk vienkārša koplietojamai tīmekļa mitināšanai un mazliet dārga koplietojamai tīmekļa mitināšanai – atkarībā no tā, kāds jūs esat.

Tās dokumentāciju uz vietas varētu pārstrādāt.

Izņemot to, tas ir pieklājīgs – tāpēc iesim šajā jautrajā daļā!

Kopumā: plusi

Par laimi, FatCow ir dažas labas lietas, kas tai noder. Pirmais, ko es gribu aplūkot, ir cenu struktūras vienkāršība.

Jā, ja vēlaties saņemt kopīgu tīmekļa mitināšanu, iespējams, ka FatCow cenas ir pārāk ierobežojošas, lai iegūtu kaut ko atbilstoši jūsu vajadzībām, it īpaši, ja mēģināt ietaupīt naudu.

Tomēr, ja vēlaties WordPress, VPS vai speciālu mitināšanu – labi, FatCow struktūra faktiski padara lietas ļoti vienkāršas.

WordPress mitināšanai ir divi līmeņi, kas ir gan labi demonstrēti, gan ievērojami atšķirīgi.

Dedicated un VPS hosting ir vienādas funkcijas, un atšķirīgas paketes iegūšana patiešām nozīmē iegūt vairāk serveru izmitināšanas, nevis rīku.

Tas ir ļoti pilnveidots, un tas ļauj bez problēmām iegūt šīs iespējas.

Otra lieta ir saistīta arī ar tās koplietojamo tīmekļa mitināšanas paketi: ja vēlaties lētu opciju, kurai nav jābūt visām funkcijām, FatCow nav vieta jums.

Bet, ja jūs iegūtu augstākā līmeņa dalītu mitināšanu smagākam instrumentu komplektam citā platformā, tad FatCow cena faktiski nav tik lēta.

Kopīgi mitināšanas rīki fatcow

Ja vēlaties visus šos rīkus un naktsmītnes, tas nav pārāk dārgs.

Kopumā tā ir labi parādīta platforma, tāpēc es viņiem to atzīstu.

Turklāt viņu drošība ir diezgan cieta. Tas nav labākais – es domāju, ka viņi varētu izmantot grūtāku drošības infrastruktūru un vairāk kiberaizsardzības -, bet es novērtēju viņu pārredzamību uz vietas.

Visbeidzot, pateicoties vienkāršai hostinga cenām un klientu atbalstam, to vienkāršība var tos samazināt, taču kopumā tie ir ļoti ērti lietojami pakalpojumi. Tas ir pilnveidots: kā minēts, cenu noteikšana ir vienkārša, bet tā ir arī pati programmatūra.

Tam noteikti ir viegla mācīšanās līkne un patīkama lietotāja saskarne.

Apvienojot to ar labu funkciju komplektu, ir vērts sasniegums, kas jāsasniedz ikvienai mitināšanas kompānijai, un es novērtēju FatCow panākumus.

Tagad nedaudz izpētīsim cenu noteikšanu.

Cenu noteikšana

Tas, kas man ļoti patīk par Fatcow, ir tā cenu vienkāršība.

Viss ir ārkārtīgi vienkārši; jums nav nepieciešams pārāk ilgi rakt apkārt, lai izdomātu, cik pakalpojumu jūs varat iegādāties.

Turpināsim šo vienkāršību, eh?

Vispirms mums ir iespēja, kuru apskatīs vairums no jums: kopīga tīmekļa mitināšana, ko FatCow sauc par “sākotnējo FatCow plānu”.

fatcow plāni

Sākotnējā FatCow cena ir no 49 USD gadā – šī ir īpaša ievada likme, kas palielināsies pēc jūsu pirmā sasaukuma – kas izlīdzinās līdz aptuveni USD 4,08 mēnesī.

Atjaunošanas cenas ir USD 14,95 mēnesī par ilgtermiņa termiņu, USD 13,95 par 2 gadu termiņu un USD 12,95 par 3 gadu termiņu. Atklāti sakot, tie ir ļoti dārgi – man bija vēlreiz jāpārbauda, ​​lai pārliecinātos, ka tas nav paredzēts citai mitināšanas pakotnei.

Bet jā, tas ir tā standarta, koplietotā tīmekļa mitināšanas pakalpojuma dēļ. Starp kuriem, starp citu, ir tikai viena iespēja – tas nav daudzpakāpju produkts, no kura jūs varat izvēlēties pakotnes ar mazāk funkcijām par zemāku cenu.

WordPress hostings, štāpeļšķiedru mitināšanas produkts lielākajai daļai pakalpojumu, sākas ar 3,75 USD mēnesī un beidzas ar 6,95 USD mēnesī.

fatcow wprdpress mitināšana

Jā, ir tikai divi līmeņi – WordPress Starter un WordPress Essential – bet, hei, tie maksā par pienācīgu cenu, un šķiet, ka WordPress Essential ir pilnībā piedāvāts.

Virtuālie privātie serveri sākas ar pamatplānu – par USD 19,99 mēnesī pirmajam termiņam (pēc tam USD 24,99) un beidzas ar Optimum cenu USD 79,99 (USD 99,99 regulāri)..

fatcow vps plāni

Tiem, kas meklē lielas slodzes iespējas, īpaša FatCow mitināšana sākas ar 119,99 USD mēnesī un beidzas ar 191,99 USD..FatCow veltīts mitināšanas plāns

Protams, tie ir atlaidi pirmajiem noteikumiem; Kad šis periods ir beidzies, jūs samaksāsit USD 149,99 par Startup (pirmās pakāpes) paketi un $ 239,99 par Enterprise (trešā līmeņa) paketi.

Kopumā WordPress mitināšana FatCow ir diezgan lēta, un arī VPS un Dedicated serveru mitināšana ar FatCow ir izdevīga.

Vienīgā problēma ir kopīga tīmekļa mitināšana: tā cena 49 USD par pirmo gadu nav pārāk dārga, taču tā joprojām ir daudz dārgāka, pārsniedzot USD 4 mēnesī, nekā to piedāvā daudzi citi vadošie pakalpojumu sniedzēji – kas vairāk ir USD 2–3 diapazonā..

Atjaunojot to, cena tomēr dramatiski palielinās. Ja jūs apņematies trīs gadus, jūs joprojām maksājat 12,95 USD mēnesī. Raugoties uz lietām perspektīvā: GoDaddy un Bluehost atjaunojas par USD 7,99 mēnesī, un tas ir par gadu garu paketi.

Tātad kopumā es teiktu, ka FatCow dalītās tīmekļa mitināšanas opcija ir pārāk dārga, taču citas tās iespējas ir ļoti godīgas un joprojām ir vērts padomāt.

Tāpēc parunāsim par funkcijām – lietu, kas patiešām noteiks, cik izdevīga ir pakete!

Īpašību pārskats

Parasti mēs koncentrējamies uz dalītas tīmekļa mitināšanas funkcijām, jo ​​tā parasti ir vispieprasītākā mitināšanas opcija.

Tā kā FatCow kopīgais tīmekļa mitināšana ir pārlieku dārga, tomēr mēs mēģināsim mazliet vairāk parunāt par visiem citiem viņu piedāvātajiem pakalpojumiem.

Kopīgotajam mitināšanai ir pienācīgs funkciju kopums – pienācīgs, ciktāl tas varētu nedaudz ietekmēt cenu.

Protams, ir arī pats hostings, kā arī ērts vietņu veidotājs, programmu instalēšanas vedņi un tiešsaistes veikala rīki, e-pasts, SEO un mārketinga rīki, kā arī klientu atbalsts.

Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, bezmaksas domēna vārds, neierobežotas pastkastes, neierobežota vieta diskā un bez joslas platuma ierobežojumiem.

kopīgas mitināšanas funkcijas vietnē Fatcow

To ir viegli uzskatīt par dāsnu, taču jūs varat arī iegūt šīs funkcijas, lai vienkārši jauninātu uz otrās vai trešās pakāpes dalīta hostinga paketi citā platformā..

Tas tiešām ir tā vērts tikai jūsu pirmā lietošanas termiņa laikā; pēc atjaunošanas cenu celšanās jūs varētu arī doties citur.

WordPress mitināšanas paketes piedāvā arī bezmaksas domēna reģistrāciju, neierobežotu vietu diskā un neierobežotu joslas platumu. Vēl interesantāk ir tas, ka viņi piedāvā bezmaksas meklētājprogrammu mārketinga kredītus, kas ir diezgan glīti, ņemot vērā Starter paketes zemo cenu.

VPS mitināšanas iespējas vairākos līmeņos ir vienādas: cenu pieaugums galvenokārt nozīmē palielinātu kodolu skaitu, operatīvo atmiņu, krātuvi un joslas platumu. Jūs pats varat aprēķināt cenu šeit.

Tas pats attiecas uz speciālajiem hostinga plāniem: starp cenu punktiem faktiski palielinās jauda, ​​nevis rīki.

Kopumā es teiktu, ka veltītie un VPS mitināšanas plāni ar Fatcow ir gandrīz tikpat pilnvērtīgi kā jebkurā citā platformā, un par konkurētspējīgām cenām (vai vismaz parasti par cenām).

Šķiet, ka WordPress mitināšana ir diezgan labs darījums ar FatCow neatkarīgi no tā, kuru līmeni iegūstat, lai gan tas nebūt nav labākais piedāvājums WordPress mitināšanai tur.

FatCow wp funkcijas

Kopīgajai tīmekļa mitināšanai ir diezgan labs funkciju kopums – vienīgā problēma ir tā, ka tā ir nedaudz dārga.

Jūs, iespējams, iegūsit labu darījumu par šo pirmo gadu, maksājot apmēram USD 4 mēnesī par to, kas varētu būt divreiz lielāks nekā citā platformā, taču pēc jūsu pirmā termiņa atjaunošanas cena ir tik ievērojama, ka es neesmu pārliecināts, ka tas ir tā vērts.

Izsakoties, izklausās, ka FatCow īsti necīnās ar to, ka viņiem ir pareizais rīku daudzums vai labs daudzums pareizo instrumentu – tikai cena.

Kā lietotājs var izmantot šīs iespējas, izmantojot šo funkciju?

Noskaidrosim.

Pilnus FatCow mitināšanas plānus skatiet šeit …

Lietošanas vienkāršība un lietotāja kontrole

Ir ļoti svarīgi apvienot lietošanas ērtumu un elastību. FatCow sevi pārdod kā platformu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

fatcow vadības panelis

Tāpēc varētu gaidīt, ka FatCow piedāvās pietiekami daudz enerģijas biznesa vajadzību apmierināšanai, taču racionalizētu un vienkāršu pakalpojumu, kas padarīs lietas vienkāršas un efektīvas.

Šādi sevi tirgo katrs populārs mitināšanas uzņēmums, bet FatCow kā vienu no uzņēmuma dibināšanas vietām nosauc vienkāršību..

Labā ziņa ir tā, ka FatCow šajā ziņā patiešām gūst panākumus. Jūs, iespējams, to esat mazliet redzējis cenu un funkciju sadaļās: pat ja jūs skatāties, ko pirkt, izvēles iespējas nav pārspīlētas..

Kopīgotajam mitināšanai ir viena pakete ar katru funkciju. WordPress mitināšanai ir tikai divas paketes. VPS un speciālu serveru mitināšanai iegūtie rīki ir vienādi – vienīgais, par ko jūs maksājat vairāk, ir papildu naktsmītnes un telpa.

Pat ja esat apmeklējis viņu vietni, viss ir ārkārtīgi vienkāršs un ērti pārvietojams. Tas pats attiecas uz vietni, kad esat pieteicies. Jums nevajadzēs neko daudz meklēt.

Visus vietņu veidotājus ir ērti izmantot – galu galā tas ir viņu mērķis -, taču FatCow nav izņēmums. Šis video no viņu palīdzības lapas ir labs demonstrācija.

Konta, e-pasta, domēnu un tā tālāk pārvaldīšana ir tikpat vienkārša kā šīs vietnes veidotājam. Faktiski vietņu veidotājs, iespējams, ir viena no sarežģītākajām lietām, kas jums būs jārisina.

Visas lietas, kas tiek ņemtas vērā, FatCow lieliski veic ar ērtu lietošanu, nezaudējot iespēju kontrolēt kontu vai vietni.

Klientu atbalsts

Tas, kas palielina FatCow lietošanas ērtumu, ir tā cietais klientu atbalsts. Tāpat kā lielākajā daļā platformu, FatCow piedāvā izglītojošu un faktisku materiālu uz vietas meklēšanai, pārlūkošanai vai iekāpšanai.

Turklāt tajā ir klientu apkalpošanas pārstāvji, kuri ir pieejami, lai atbildētu uz jautājumiem, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni vai biļeti / e-pastu. Es kā viesi izmēģināju viņu tiešraidi, lai redzētu, ko varētu iegūt jebkurš anonīms apmeklētājs.

Piezīme. Laiki ekrāna apakšējā kreisajā stūrī ir precīzi minūtes laikā pēc pēdējā ziņojuma nosūtīšanas.fatcow chat1

Pagāja pāris minūtes, bet es tomēr saņēmu atbildi.

fatcow chat2

Tas noteikti nav tāds jautājums, kādu parasti saņem klientu apkalpošanas pārstāvis. Es joprojām saņēmu atbildi – pat ja to būtu varējis formulēt labāk.

fatcow čats 3

Man bija jāprecizē, bet tas kopumā bija noderīgi. Ņemiet vērā, ka pārstāvis saka, ka viņu palīdzības lapas videoklips ir “gandrīz” tāds pats kā viņu vietnes veidotājam.

fatcow čats 4

Tomēr savā ziņojumā es jautāju, vai vietnē veidotājs videoklipā /, kuru izmanto iPage, ir tāds pats kā FatCow – nav līdzīgs, bet tas pats.

Pēc tam FatCow pārstāvis apstiprināja manu atbildi, kas man liek domāt: vai tas ir tas pats celtnieks, vai līdzīgs?

Tagad es saprotu, ka esmu diezgan anāls par ļoti triviālu un neparastu lietu. Pārstāvis kopumā bija izpalīdzīgs, saprata jautājumu un centās pēc iespējas labāk atbildēt.

Un pirms jūs vaicājat: jā, viņu izmantotais vietņu veidotājs ir gandrīz tāds pats kā iPage.

Lielāks jautājums ir par viņu zināšanu bāzi.

Kāpēc viņi nevarēja izmantot sava veidotāja videoklipu un ievietot to FatCow YouTube kanālā?

Vai viņiem ir tik ierobežoti resursi, ka viņiem ir jāizmanto citas mitināšanas platformas ekrānu diagrammas un jānodod tā kā viņu pašu?

Neskatoties uz to, zināšanu bāze ir laba. Tas ir vienkārši un precīzi.

Pēdējā sūdzība ir viņu kontaktu lapa, kurai ir divas saites: viena uz viņu zināšanu bāzi, otra – uz viņu lietotāja rokasgrāmatām. Abas saites novirza uz to pašu palīdzības lapu / zināšanu bāzi.

Man šķiet, ka tas pats par sevi šķiet mazsvarīgs sīkums, bet, kad tas viss sanāk kopā, viņu dokumentācija uz vietas izskatās nedaudz grabaža; sasteigti, maigi izsakoties.

Es nevaru izlasīt katru rakstu, kas ir viņu vietnē, un arī jūs to nevarat. Cik tas patiesībā ir noderīgs un specifisks FatCow platformai?

Vai kāds no tiem ir maldinošs, novecojis vai kopēts no citām platformām?

Tas ir grūti pateikt, taču šo iemeslu dēļ es esmu mazliet skeptisks par FatCow klientu atbalstu.

Tomēr FatCow ir mazs uzņēmums, un varbūt mēs viņiem varam mazliet piedot.

Kopumā viņu zināšanu bāze šķiet visaptveroša, un viņu pārstāvji reaģē savlaicīgi. Tas, ka viņi piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī pa tālruni pēc to lieluma, ir papildu piemaksa.

Es nedomāju, ka tas ir labākais klientu atbalsts, ko esmu redzējis.

Bet, ja drošība ir laba, jums nevajadzēs pārāk daudz nodarboties ar klientu atbalstu – tāpēc apskatīsim to!

Drošība

Jums nav nepieciešams, lai es jums teiktu, ka drošība ir būtiska. Tā kā FatCow ir mazāks pakalpojums, ir viegli aizdomāties, vai viņi varbūt piesprauž pennus par drošību vai arī nav caurspīdīgi.

Tas tā nav. FatCow pārredzamāk runā par savu drošību nekā daudzi citi lielie vārdi mitināšanas pasaulē, kas ir diezgan mierinoši.

Faktiski šī lapa ir veltīta FatCow serveru un to drošības aprakstīšanai. Viņiem ir tikai divi serveri, un abi Bostonas apgabalā – pierādot, ka viņi tiešām ir mazs sāncensis -, taču šie serveri šķiet labi apsargāti.

Īpašu interesi viņi piedāvā “apvienotā servera vidē”. Šī ir netradicionāla struktūra, kas pamatā ļauj pirmajai pieejamajai mašīnai apkalpot klienta lapas, nodrošinot ātrāku ielādes laiku.

fatcow drošība

Ja viena mašīna ietriecas, tuvumā tiks sagrupēta cita vienība, lai nekavējoties pārņemtu.

Līdz šim tas padara FatCow drošību diezgan labu izskatu.

Tagad es joprojām domāju, ka viņiem varētu būt nedaudz vairāk infrastruktūras, lai pasargātu no hakeriem un kiberuzbrukumiem, taču, ņemot vērā, ka viņiem ir tikai divi serveri vienā apgabalā, tas ir saprotamāk.

Pēc manas pieredzes, uptime ir bijis diezgan labs. Papildus dažām minūtēm neklātienes mēneša laikā šeit vai tur – nekas neparasts pat lielākām platformām – man ir bijis uzticams darba laiks.

Es neteiktu, ka FatCow ir labākā drošība, kādu esmu redzējis, taču tā lielums ir ļoti drošs. Esmu pārliecināts, ka FatCow ir pietiekami uzticama ikvienam, kas uztraucas par savu darbības laiku vai informāciju.

Vai es iesaku FatCow??

Noslēgumā jāsecina, ka FatCow ir daži trūkumi un diezgan maz priekšrocību – tas viss, iespējams, izriet no tā mazā izmēra un / vai koncentrēšanās uz vienkāršošanu.

No vienas puses, cenu noteikšana ir vienkārša tādā veidā, kas padara plāna iegādi no FatCow nesāpīgu. Dažiem mitināšanas veidiem vienkāršība nozīmē, ka jūs saņemsit patiešām labu darījumu.

No otras puses, dalītai tīmekļa mitināšanai tas ir labs tikai pirmajā termiņā. Pēc tam vienkāršība varētu ierobežot jūsu iespējas iegūt jūsu vajadzībām atbilstošu paketi.

Funkcijas ir labas, to ir ļoti viegli izmantot, un drošība šķiet diezgan stabila, pat ja to varētu darīt ar nedaudz vairāk.

Ar klientu atbalstu viss ir kārtībā – nekas būtisks, taču dažas lietas šeit un tur man rada sajūtu, ka viņu zināšanu bāzē varētu būt novecojuši vai slikti raksti.

Kopumā es ieteiktu FatCow maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuri vēlas VPS, WordPress vai speciālus mitināšanas risinājumus.

Es neieteiktu FatCow ikvienam, kurš vēlas izveidot lētu personisko vietni – ja vēlaties veikt dalītu mitināšanu, bet ar pilnām funkcijām, derētu FatCow vai augsta līmeņa dalīta hostinga pakete ar citu uzņēmumu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector