G Suite sūkā: 5 labākās G Suite alternatīvas, lai pārslēgtos no tā! (2020. gads)

G Suite ir tas, kas pats piedāvā mākoņdatošanu, sadarbības rīkus, programmatūru un produktus, kurus Google Cloud izstrādāja vispirms 2006. gada 28. augustā. Tas tiek uzskatīts par tīmekļa lietojumprogrammu komplektu, ko Google izstrādājis biznesa vajadzībām.


Tā ir uz firmu balstītu produktu kolekcija, piemēram, Gmail, dokumenti, lapas, kalendārs, disks, fotoattēli utt .; uz abonēšanas pamata, ko nodrošina Google.

Vienkārši izsakoties, ja strādājat biznesa uzņēmumā, jums visiem ir jābūt šī uzņēmuma e-pasta ID. To dara G Suite; tas nodrošina jūs ar e-pasta adresēm, kurās var būt jūsu uzvarētā uzņēmuma domēna vārds.

Tas ir viens no šādiem līdzekļiem, ko piegādāja G Suite. Joprojām ir pieejams daudz funkciju un lietotņu, kuras arī izmantojam mēs.

Lai gan G Suite ir nodrošinājis vairākas funkcijas un savus pakalpojumus, izmantojot Google, tas joprojām nav perfekts. Lai gan tas ir tik noderīgi, tas nenodrošina jūs ar darbvirsmas lietotnēm, kuras var izmantot datorā pat bezsaistē.

Tādējādi, ja esat iestrēdzis vietā, kur ir mazāk piekļuves internetam, G Suite jums neko daudz nevar palīdzēt. Jūsu e-pastam nav arī iebūvētu veidlapu; jums par to pašu ir jāizmanto trešās puses lietojumprogramma.

Var būt vēl daudz citu šādu G Suite trūkumu, kas apšauba, vai tas būtu jāturpina, ja strādājat uzņēmuma labā. Šeit ir dažas G Suite alternatīvas, kuras var uzskatīt par iespēju.

1. Rackspace

Rackspace

Tāpat kā Google, arī Rackspace ir globāls uzņēmums, kas darbojas apmēram 150 valstīs. Meklējot vienkāršu uz e-pastu balstītu lietojumprogrammu, tas ir kaut kas, ar ko jums vajadzētu doties. Lietotājam maksājot apmēram 2,99 USD mēnesī, tā ir lētākā, un salīdzinājumā ar G Suite tā ir tikai puse no cenas.

Tas nodrošina jūs ar tādām funkcijām kā 25 GB pastkastes, e-pasta atkopšana, 24×7 atbalsts klientiem, un pats galvenais, tas ietver 50 MB lielu e-pasta pielikumu, bet G Suite tikai 25 MB.

Lai gan pastāv viedoklis, ka jūs nevarat koplietot kalendārus vai sadarboties ar dokumentiem, kas bija iespējami, izmantojot G Suite. Tomēr to var uzskatīt par lielisku iespēju.

Rackspace ir daudz priekšrocību, kas ir šādas:

 • Rackspace saviem lietotājiem nodrošina 24 × 7 klientu palīdzību.
 • Rackspace var būt izdevīgs mazu uzņēmumu vadīšanai ar salīdzinoši lētāku pakalpojumu.

Rackspace ir vairākas nepilnības, kas ir šādas:

 • Ar Rackspace nav saistītas OneCloud mākoņu krātuves. Lai izmantotu OneCloud mākoņa krātuvi, jums jāiegādājas salīdzinošs dārgais OneDrive abonements.

2. Zoho

Zoho

Viena no visvairāk ieteiktajām G Suite alternatīvām ir Zoho. Ja jūsu uzņēmumam trūkst budžeta un jums ir nepieciešams lētāks risinājums nekā G Suite, tad Zoho ir lielisks risinājums. Maksājot tikai dolāru mēnesī, Zoho nodrošina jums visu piekļuvi jūsu uzņēmuma e-pastiem.

Tas tiek uzskatīts par draudzīgu izstrādātājiem, un tas arī dod jums lēnu, šodien uzņēmumos visizmantotāko cenu. Jūs arī iegūstat kādu citu radošo funkciju par tādu pašu cenu kā Zoho Cliq.

Zoho Cliq palīdz palielināt produktivitāti, kā arī uztur visus jūsu darbiniekus savienotus. Dažas no tās funkcijām ietver 5 GB krātuvi, 25 MB pielikumus e-pastam, tērzēšanas atbalstu, 30 GB mākoņa krātuves atbalstu utt.

Zoho ir lielisks vārds ar vairākiem izdevīgiem pakalpojumiem, piemēram:

 • Zoho ir atsevišķa tērzēšanas sistēma, lai lietotāji varētu attiecīgi uzdot savus jautājumus. Ir arī failu koplietošana, kā arī kalendāra plānošana Zoho lietotājiem.
 • Tā ir viena no drošākajām alternatīvām ar pret ložu izturīgām sienām, lai aizsargātu tā lietotāju privātumu.

Zoho ir dažas nelielas nepilnības, kas ir šādas:

 • Zoho nodrošina izcilus pakalpojumus, taču katra pakalpojuma cena ir nedaudz dārga. Lai izmantotu 100 GB krātuves vietas, jums ir jāpērk profesionālais plāns, kas ir diezgan dārgi.

3. GoDaddy

Ej tēti

Mēs visi esam dzirdējuši GoDaddy vārdu kā tīmekļa mitināšanas uzņēmumu un tagad esam pārgājuši uz produktivitātes pakalpojumiem. Tagad uzņēmums ir sācis sniegt pakalpojumus ražošanai.

GoDaddy ir sadarbojies arī ar Microsoft un savā programmā 365 piedāvā Microsoft Office lietotnes. Vienīgais trūkums, kas tam ir, tas nesniedz nekādu ziņojumapmaiņas funkciju. Tāpēc jums jāpaļaujas uz citām lietotnēm.

Tas nodrošina jūs ar 1TB mākoņu krātuves failu un citu lietu glabāšanai. Tā kā GoDaddy vienmēr ir precīzi norādījis uz savu drošību, tas tāpat notiks arī e-pastos. Tādējādi tas kļūst par lielisku iespēju G Suite, jo tas piedāvā arī neierobežotu e-pastu, iespējas un Microsoft atbalstu.

GoDaddy ir vairākas priekšrocības, kas ir šādas:

 • Lietotāji var izmantot 24×7 zvana atbalstu, ja viņi ir redzējuši kādas problēmas saistībā ar sniegtajiem pakalpojumiem.
 • Tā kā GoDaddy sadarbojas ar Microsoft Office, tā ir daudz labāka alternatīva neierobežotas e-pasta personalizācijas nodrošināšanai.

GoDaddy neizdodas dažos parametros, kas ir šādi:

 • GoDaddy nav savas tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotnes. Ja esat nonācis drausmīgā situācijā, jums kā opcija būs jāmeklē programma Outlook.

Sāciet darbu ar Godaddy

4. SamePage

SamePage

SamePage ir nedaudz līdzīgs G Suite, kad runa ir par satura izveidi un kopīgošanu, taču tas neatbalsta e-pasta mitināšanu. Tātad, ja jūs jau izmantojat trešās puses lietojumprogrammu, lai atrisinātu šo mērķi, SamePage ir lieliska iespēja sadarboties.

Tas nodrošina jūs ar savu biroja lietotņu komplektu, piemēram, kalendāru, teksta redaktoru utt., Kā arī ļauj apvienot cilvēku komandu vienā dokumentā un likt viņiem strādāt vienā un tajā pašā. Biroja lietotnēs ir arī komentāri, videozvana un tērzēšanas iespējas.

SamePage ļauj sinhronizēt ar savu mākoni, un tādējādi jums nav jāvelk nolaižamā kaste, jums tas ir jāsaista, un tas arī ir. Tā ir vieta, kas ļauj vienā lapā mijiedarboties ar visām trešo pušu lietojumprogrammām.

SamePage nodrošina šādus pakalpojumus bez apgrūtinājumiem ar vairākām šādām priekšrocībām:

 • SamePage ļauj vairākiem lietotājiem vienā un tajā pašā dokumenta lapā veikt jebkādas izmaiņas. Tātad, SamePage nav problēmu ar sistēmas avāriju.
 • Alternatīvi varat strādāt arī ar trešās puses lietotnēm, ja izmantojat SamePage.
 • SamePage kļūst par vienotu portālu, ja vienlaikus izmantojat vairākus pakalpojumus.

Lietotājā SamePage ir viena saistīta problēma:

 • SamePage saviem lietotājiem nepiedāvā nekādu e-pasta mitināšanu.

5. Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

Vai meklējat daudzpusīgu, kas satur visas funkcijas, piemēram, G Suite? Nu šeit ir viens. Microsoft Office 365 ir visu jūsu biznesam nepieciešamo rīku un pakalpojumu kopums.

Tas ļauj jums izveidot personalizētu e-pastu ar oficiālo domēna vārdu kā pārējos, lai sazinātos visā pasaulē un atzītu jūsu biznesu..

Galvenais G Suite trūkums, ka tā nav pieejama bezsaistē, ir atrisināta ar šo lietotni, jo tā nodrošina piekļuvi gan tiešsaistē, gan bezsaistē.

Tāpat kā G Suite tas ļauj atvērt dokumentus pārlūkprogrammā, neizmantojot nekādas trešās puses programmas. Tas nodrošina jūs ar tādām funkcijām kā skype, lai tērzētu un zvanītu, kā arī sniedz jums e-pasta ziņojumu perspektīvas.

Savā biznesa plānā tas nodrošina arī 1 TB diska mākoņu krātuvei. Tas nāk arī ar labāko progresīvo draudu aizsardzības funkciju, tādu kā Google. Tādējādi, izpētījis visus iepriekš minētos elementus, kas ir tieši tādi paši kā Google, Office 365 var būt lieliska alternatīva G Suite.

Plusi

 • Lietotāji jebkurā laikā var piekļūt jebkurai Microsoft Office Apps, izmantojot mazākas datu zādzības iespējas.
 • Izmantojot Microsoft Office 365, jūs varat sadarboties ar vairākiem klientiem, kā arī ar kolēģiem.
 • Jūs varat piekļūt savam Microsoft Office 365 tīmekļa pārlūkprogrammā.

Mīnusi

 • Microsoft Office ir lieliska platforma, taču tai ir saderības problēmas ar trešo pušu lietotnēm, kas lietotājiem apgrūtina darba pārvaldību.

Secinājums

Lai būtu pietiekami precīzs, G Suite ir labākais risinājums starp jebkuru no šīm lietojumprogrammām, tas kļūst nedaudz dārgs uzņēmumiem, kuri strādā pie nelielas platformas vai kuriem nav daudz ieņēmumu, lai to atļautos..

Tādējādi šādos gadījumos varat izmantot iepriekšminētās alternatīvas, kas var darboties jūsu biznesā un izrādīties pietiekami noderīgas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map