HostGator Vs GoDaddy: salīdzinājums, pamatojoties uz ātrumu, cenu un atbalstu

godaddy_vs_hostgator 2018Tīmekļa mitināšana ir smieklīga lieta. Ir vairāk nekā 1000 piegādātāju, kas būtībā ir viens un tas pats produkts. Šis pats produkts, kuram nav redzamu veiktspējas norāžu.

Tīmekļa mitināšana ir smieklīga lieta. Ir vairāk nekā 1000 piegādātāju, kas būtībā ir viens un tas pats produkts. Šis pats produkts, kuram nav redzamu veiktspējas norāžu.


Es nedomāju par daudzām citām lietām, kuras jūs nopirktu, nezinot vairāk informācijas. Iedomājieties, ka īrējat istabu dzīvoklī kopā ar citiem cilvēkiem.

Tagad iedomājieties, ka jūs nezināt, cik daudz cilvēku jūs kopīgojat, cik daudz viņiem ir lietu vai kāda veida bizness viņi darbojas.

Šis ir padziļināts GoDaddy un Hostgator salīdzinājums. Es mitinu simtiem dažādu klientu vietņu visdažādākajos hostinga uzņēmumos, to pārvaldīšana kļūst par murgu un ir pienācis laiks visu konsolidēt vienā vietā, lai ietaupītu naudu un pūles.

Pirms ienirt un izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, man jāsalīdzina daži lielie ieroči.

Es salīdzināšu GoDaddy & Hostgator, domājams, divi no lielākajiem uzņēmumiem tīmekļa mitināšanas jomā, abi lepojas ar daudzām un tām pašām funkcijām, un, šķiet, kopumā ir labas atsauksmes.

Abi ir bijuši pietiekami ilgi, lai viņiem būtu labi izveidotas atbalsta sistēmas, un aiz viņiem stāv sabiedrība, kas ļoti labi pārzina viņu produktus un nepilnības.

Es zinu, ko tu domā; “Kāpēc jūs izvēlējāties salīdzināt GoDaddy un Hostgator, kā ir ar X, Y un Z hostinga uzņēmumu, esmu dzirdējis, ka viņi ir lieliski”.

Mana atbilde uz šo viedokli ir divējāda: pirmkārt, ja es pārvietoju visas savas vietnes uz vienu platformu, tas ir vienreizējs darījums, es nevēlos to darīt drīz un drīz, tāpēc man ir nepieciešams uzņēmums, kas darbosies ilgtermiņa.

Otrkārt, es gribu konsekvenci, daudzi mazāki uzņēmumi ir pārsteidzoši sākt ar to, lai laika gaitā palēninātos.

Pārējo informāciju varat izlaist un secinājumu skatīt šeit.

Iedziļināsimies HostGator vs Godaddy …

Kas mums jāņem vērā, izvēloties labāko starp HostGator vs GoDaddy?

 1. Funkcijas un cenas
 2. Ātruma veiktspēja
 3. Atsaucība
 4. Etalons
 5. Klientu atbalsts
 6. Galīgais spriedums

Pirms mēs turpinām, es vēlos jūs informēt, ka man ir HostGator kupona kods, kas ļauj jums ietaupīt USD 113,01 par Hatchling Plan, USD 149,00 par Baby Plan, USD 329,00 par Business Plan.

Aktivizējiet HostGator kupona kodu

GoDaddy vs HostGator – funkciju salīdzinājums ar cenu

Tagad bizness ir pienācis laiks salīdzināt, kuras funkcijas abi pakalpojumu sniedzēji piedāvā saviem maizes un sviesta izstrādājumiem.

Es salīdzinu katra piegādātāja vidējā līmeņa plānu, manuprāt, tiem abiem vajadzētu būt piemērotiem mazā biznesa vietnē vai mazā WordPress emuārā.

GoDaddy vs HostGator cenu salīdzināšanas tabula:

Ej tētiHostGator
PlānsEkonomikaHatchling
Mēneša cena2,99 USD2,75 USD
Mēneša atjaunošanas izmaksas7,99 USD6,95 USD
Domēni11
LapasNeierobežotsNeierobežots
Uzglabāšana100 GBNemērīts
Joslas platumsNemērītsNemērīts
Bezmaksas e-pasta adreses1Neierobežots
FTP konts
E-pasta mitināšana
Web pasta atbalsts
Aizsardzība pret surogātpastu
100 USD Google Adwords
Bing Ads kredīts USD 100 vērtībā
Naudas atdošanas garantija30 dienas45 dienas
Apmeklējiet vietni HostGator

Kā redzat, abi piedāvā to, kas, šķiet, ir ļoti līdzīgs produkts, protams, nav nekādas informācijas par to, kāda veida veiktspēja gaidāma.

Abos produktos ietilpst diennakts atbalsts, 99,9% Uptime, Google AdWords kredīts, programmatūras instalētāji (piemēram, WordPress) un piekļuve cPanel.

GoDaddy piedāvājumā ir DDOS aizsardzība (Millage var atšķirties) un viens bezmaksas domēns. Viņi piedāvā rezerves kopijas un papildu resursus par maksu. Ir vērts atzīmēt, ka tie ierobežo MySQL datu bāzes līdz 1 (25 GB) un ietver tikai 1 e-pasta pastkasti ar maksimālo atmiņas apjomu 5 GB.

Vietnes drošības nodrošināšanai Godaddy izveidoja partnerību ar Sucuri (Review), lai aizsargātu vietni no hakeriem un noņemtu no tās ļaunprātīgu programmatūru.

Hostgator piedāvā SSH piekļuvi, audio / video straumēšanu, DDOS aizsardzību, neierobežotas pastkastes un MySQL datu bāzu lieluma vai skaita ierobežojumus.

Es gribu vairāk runāt par MySQL ierobežojumu, tas varētu nešķist liels darījums, bet man tas ir. Ja man ir vairākas WordPress vietnes vienā hostingā, bet dažādiem klientiem, tad es patiešām vēlos tās turēt atsevišķi, gan ērtībai, gan drošībai.

Ar GoDaddy man būtu jāreģistrējas uz vairākiem hostinga kontiem vai arī tos visus vajadzētu glabāt vienā lielā datu bāzē.

Man (un, cerams, arī jums) rezerves kopijas ir liels darījums. Masīvs darījums. Kā saka vecā sakāmvārds “Nespēja sagatavoties gatavojas neveiksmei”.

Nekad to neaizmirstiet. Ir tik vienkārši nejauši izdzēst vietnes daļu vai visu jūsu vietni, kaut ko salauzt vai kļūt apdraudētai. Fakts, ka Hostgator ietvēra dublējumus bez papildu maksas, ir plus. Masveida plus.

GoDaddy vs HostGator – datu salīdzinājums

Ir pienācis laiks graut numurus. Es esmu nokārtojis trīs testus, lai parādītu katra uzņēmuma vidējos reakcijas laikus. Es uzstādīju vietnes paraugu gan GoDaddy, gan Hostgator (uz plāniem, kurus mēs salīdzinājām iepriekš) un vadīju ātruma, reakcijas un etalonuzdevumu testus..

1. Ātrums

Runājot par ātrumu, es patiešām runāju par sākotnējo lapas ielādes laiku. Tas ir ļoti svarīgi, lēnas lapas ir vienādas ar augstu atlēcienu līmeni.

Lielākā daļa cilvēku pirms aiziešanas negaidīs vairāk nekā 6 sekundes, līdz lapa tiks ielādēta, daži pat negaidīs veselu sekundi.

Pārbaudes vietne, kas mitināta GoDaddy

Godaddy ātrums

Testa vietne, kas mitināta HostGator

Hostgator vietnes ātrums

HostGator tika ielādēts 1,40 sekundēs, bet GoDaddy tika ielādēts 3,05 sekundēs. HostGator uzvarēja pār Godaddy, kad runa bija par ātrumu.

2. Atsaucība

Tikpat svarīgi kā pirmais ielādes laiks, man ir arī jāiegūst priekšstats par vietnes atsaucību kopumā, t.i., cik ilgs laiks ir nepieciešams katras lapas ielādei, kad atrodaties vietnē. Es izturēju pārbaudi 30 dienu laikā.

Pārbaudiet vietnes reakcijas laiku HostGator

Hostgator atbildes laiks

Pārbaudiet vietnes reakcijas laiku vietnē GoDaddy

Godaddy atbildes laiks

HostGator ir nepārprotami uzvarēts pār Godaddy.

Es domāju, ka mēs varam vienoties, ka šeit parādās modelis. Divreiz tikpat ātri, atkal! Šis tests pieliek man vēl lielāku svaru, tas darbojās 30 dienas, tāpēc nepāra sniegā diena pārāk daudz neietekmēs rezultātus.

Kad pats spēlēju spēlējot ar Hostgator, man tas šķita atsaucīgāks, un šie testi man to patiešām apstiprināja.

Skatiet HostGator plānus & cenu noteikšana šeit.

3. Etalons

Vietņu mērīšanai izmantoju GTMetrix, tas mēra dažādus veiktspējas rādītājus un dod ielādes laiku sekundēs. Es negribētu, ka tas mums dod kaut ko atšķirīgu no iepriekšējiem diviem rezultātiem, taču tas dod mums iespēju vēlreiz apstiprināt rezultātus.

Godaddy vs Hostgator etalons

Hostgator – 0,7 sekundes
GoDaddy – 1,8 sekundes

Tik nedaudz atšķirīgi skaitļi, bet lieluma secība ir vienāda.

Datu kopsavilkums

Esmu apmierināts ar šo veiktspējas testu uzticamību. Tās visas ir servera puses, kas novērš jebkādas lēnuma problēmas atsevišķās klientu mašīnās.

Esmu izmantojis arī dažādu testu kopumu no dažādiem avotiem.

Šie dati norāda tikai uz vienu un tikai to, ka GoDaddy nevar konkurēt ar Hostgator par mitināšanas veiktspēju.

Visos trīs testos Hostgator bija divkāršs ātrums. DVĪŅI. Jums jāatceras, ka Hostgator ir nedaudz lētāks nekā GoDaddy, tomēr tas joprojām ir jaudīgākais mitināšanas līdzeklis.

GoDaddy vs HostGator – atbalsts

Es mazliet runāju par atbalstu, ko sniedz abi uzņēmumi, un es domāju, ka būtu lietderīgi parādīt melnbaltu salīdzinājumu tam, kā tas izskatījās, sazinoties ar abiem, izmantojot viņu tiešraides tērzēšanas iespējas, ar vieniem un tiem pašiem jautājumiem..

Resursdators:

hostgator atbalsts

Sāciet darbu ar HostGator

Ej tēti:

Godaddy atbalsts

Sāciet darbu ar GoDaddy

Cerams, ka šeit jūs varat redzēt, ka pēc tam, kad es tiku cauri Hostgator, abas atbalsta komandas zibināja ātri, abos gadījumos atbildot minūtes laikā.

Hostgator atbalsts sniedza nedaudz vairāk noderīgas informācijas, turpretim GoDaddy atbalsts ir konsekventāk ātrs. Kopumā es teiktu, ka abu uzņēmumu piedāvātais atbalsts ir labs.

GoDaddy vs HostGator – mērķauditorija

TĒVS

Par to nav šaubu. GoDaddy ir lielākais vārds, kad runa ir par domēna vārdiem. Tas noveda pie tā, ka viņi faktiski ir kļuvuši par vietu, kur iet uz visām vietnēm, viņiem ir milzīgs produktu klāsts par pieņemamām cenām..

Manuprāt, GoDaddy galvenais mērķis ir pievilcība lietotājiem, kas nav IT, t.i., mazo uzņēmumu īpašnieki, šķiet, ka viņi koncentrējas uz dzīves atvieglošanu un lietotājdraudzīgumu, salīdzinot ar neapstrādātiem rezultātiem..

Godaddy reklāmas

Lasiet pilnu GoDaddy pārskatu..

GATOR

Hostgator var nebūt tik liels kā GoDaddy, tomēr, neskatoties uz salīdzinoši nelielo izmēru, Hostgator ir gigants starp IT un tīmekļa profesionāļiem.

Hostgaor reklāmas

Hostgator piedāvā racionalizētu produktu klāstu, un, manuprāt, kaut arī to piedāvājums ir tikpat lietotājam draudzīgs kā GoDaddy, šķiet, ka tie tiecas uz tehniskāku lietotāju bāzi, atbalsta veiktspēju un hostinga kvalitāti.

Lasiet pilnu HostGator pārskatu..

GoDaddy vs HostGator – jaunināta speciāla servera platforma

Salīdzinot divus uzņēmumus, esmu lasījis daudz citu cilvēku salīdzinājumus un pārskatus, un tas, kas parādījās atkal un atkal, bija tas, ka visu Hostgator mitināšanas produktu veiktspēja laika gaitā bija uzlabojusies..

Tas notiek reti.

Kāpēc tas notiek reti? Parasti, kad darbojas hostinga uzņēmums, tam ir jāiegādājas sava veida serveri. Tieši šajā brīdī hostinga kompāniju dzīves sākumā, iespējams, vislabākais sniegums, ko jūs jebkad iegūsit koplietotā tīmekļa mitināšanā.

Laikam ejot, uzņēmums iegūst arvien vairāk klientu, viņi pērk vairāk serveru un visi ir apmierināti. Kādā brīdī uzņēmums saprot, ka viņi, iespējams, varētu izspiest vēl dažas vietnes serverī, lai nopelnītu mazliet vairāk naudas. Izrāde cietīs.

Kā liecina šī saite, man ir skaidrs, ka Hostgator tas nenotiek, viņi aktīvi jaunina savus serverus, lai izvairītos no šīs precīzās problēmas. Es nevarēju atrast kaut ko līdzīgu, kas notiek GoDaddy.

Preses relīze - HostGator

Skatiet HostGator plānus & cenu noteikšana šeit.

GoDaddy vs HostGator – praktiska pieredze

Mana pieredze ar Hostgator iespējams, tieši tā, kā jūs varētu gaidīt, viņi izmanto cPanel, ko es precīzi zinu, kā to izmantot.

Viss darbojās pirmo reizi, mitināšanas iestatīšana, WordPress instalēšana utt. Viņu klientu atbalsts bija neticami noderīgs, nebija laika, viņi vienkārši ķērās pie problēmas novēršanas..

Mana pieredze ar GoDaddy nebija slikta: arī tā nebija lieliska. Tagad es domāju, ka GoDaddy izmanto cPanel, bet patiesībā viņi izmanto kaut kādu pielāgotu cPanel versiju, tai ir lielākoties tās pašas funkcijas, daži sīkumi tika darīti atšķirīgi, daži sīkumi atradās dažādās vietās.

Man tas sagādāja sāpes, lai būtu godīgi, es esmu tik ļoti pieradis pie Canel.

Tagad jāatzīstas, ka esmu daudz lietojis GoDaddy. Es tiešām domāju daudz. Mans iepriekšējais uzņēmums to izmantoja mitināšanai un SSL sertifikātiem apmēram 100 klientiem (tie bija lēti, ko mēs gribējām).

Pēc manas pieredzes GoDaddy lietotāja saskarne ir šausminoša. Par laimi viņiem ir labs atbalsts, jo, ja kaut kas nedarbojas caur lietotāja saskarni (un tas notiek daudz), jums ir jāizsauc atbalsts, lai to sakārtotu..

HostGator vs GoDaddy secinājums

Tātad, kurš no tiem ir labāks: Hostgator pret Godaddy? Viņi abi ir stabili tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, un jūsu izvēle ir atkarīga no tā, ko jūs vairāk vērtējat.

Ja meklējat neierobežotus resursus (t.i., krātuvi, joslas platumu, e-pastus), dodieties uz Hostgator. Viņu pašreizējo atlaidi varat iegūt šeit.

Ja esat jauns, ierobežots budžets un jums ir nepieciešams plašs atbalsts pa tālruni, jums jāizvēlas Godaddy. Godaddy atlaides ir pieejamas šeit.

Un, ja jūs meklējat neatkarīgu uzņēmumu ar izcilu sniegumu, tad es dotos uz FastComet (pārskats)

Un, ja jūs tikko sākat darbu ar savu pirmo vietni, es ieteiktu jums pārbaudīt manu WordPress iestatīšanas rokasgrāmatu.

Saistītās ziņas:
 1. Bluehost Vs Godaddy: Kurš Web hostings uzvar??
 2. Bluehost vs HostGator – Kāpēc BlueHost ir labāks
 3. 1&1 pret GoDaddy: salīdzinājums un testi, balstoties uz manu pieredzi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map