HostGoi apskats (2020): Vai ir vērts tos kopā dziedāt?

Ja jūs meklējat hostinga pakalpojumu Indijā, iespējams, esat saskāries ar HostGoi, taču, šķiet, ka jūs to neuzskatāt?


Šis pārskats noteikti palīdzēs jums izlemt, vai HostGoi ir jūsu laika vērts vai nē.

Mēs pārskata mitināšanas plānus, pamatojoties uz dažādiem parametriem, piemēram, drošību, cenām, atbalstu utt. Varat pārbaudīt, kā mēs pārskatām mitināšanas pakalpojumus, un pēc tam pats izlemt, vai izvēlēties to izvēlēties, vai ne.

Kas ir HostGoi?

HostGoi, kas dibināts 2018. gadā, ir vadošais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Indijā, un tam ir datu centri Indijā, ASV, Eiropā.

HostGoi

HostGoi, vadošā tīmekļa mitināšanas kompānija piedāvā vislabāko tīmekļa mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, mākoņa serverus, domēna vārda reģistrāciju, WordPress hostingu, VPS utt., Maziem un lieliem uzņēmumiem.

Tas izriet no fakta, ka viņiem ir Colgate, Dabur, Bajaj Capital, Avenues Global School un daudzi starptautiski klienti..

Vai tas var dot jums “labāko sprādzienu jūsu naudai”?

Nu, to mēs šodien apskatīsim šajā pārskatā.

Iedziļināsimies, vai mēs?

Laiks

Laiks Uptime ir laiks, kurā jūsu tīmekļa resursdators darbojas un darbojas.

Ja jūs domājāt, ka 99% un 99,99% nozīmē vienu un to pašu, padomājiet vēlreiz!

uptime

Saskaņā ar SLA Uptime Calculator, tas nozīmētu:

 • Katru dienu: 8 sekundes
 • Nedēļā: 1 minūte
 • Mēnesī: 4 minūtes un 19 sekundes
 • Gadā: 52 minūtes un 33 sekundes

Pēc mūsu domām, tas ir ļoti labs darbības laiks, kāds jebkuram uzņēmumam var būt.

Cenas un iespējas

cenu noteikšanas funkcijas

Cenu ziņā lietas ir diezgan saudzīgas attiecībā uz HostGoi. Droši vien HostGoi ir viens no pieejamākajiem hostinga pakalpojumiem tirgū.

Pamata plāns ir tikai USD 0,85 mēnesī. Pat biznesa plāns un standarta plāns ir diezgan pieņemami, attiecīgi – tikai USD 2 un USD 3,85 mēnesī.

Labākā daļa ir gandrīz visas visu plānu funkcijas, izņemot “pieejamības daļu”. Piemēram, pamatplānā jūs saņemat 5 GB SSD un 10 GB joslas platumu, savukārt tas ir neierobežots biznesa un standarta paketē..

funkcijas hostgoi

Lietošanas ērtums

Lietošanas ērtums ir viens no faktoriem, kam gan nav galvenā nozīme, taču daudzas lietas no tā noteikti ir atkarīgas.

Tas izmanto Cpanel ērtai lietošanai kopā ar gataviem vietņu veidotāju rīkiem, lai jums nebūtu vajadzīgas sarežģītas kodēšanas valodas.

Personīgi mēs uzskatījām, ka viņu saskarne ir viegli lietojama.

Klientu atbalsts

Viņu vietnē nav videoklipu, bet viņiem ir emuāri par visu.

Jā! Es domāju VISU!

klientu atbalsts

Tikai, lai pārbaudītu, vai tērzēšanas robots tika izmantots tērzēšanai vai īsts cilvēks, mēs mēģinājām uzdot citu jautājumu.

Mēs viņiem jautājām par migrāciju.

klientu atbalsts

Mēs priecājāmies drīz saņemt atbildi no viņu puses, un tas bija cilvēks. Tērzēšana noteikti bija lēna, taču mēs varējām atrast atbildi uz to, ko bijām iecerējuši.

klientu atbalsts

Kā redzat no iepriekš redzamā ekrānuzņēmuma, viņiem ir septiņas dažādas kategorijas norādei par mitināšanu, WordPress utt., Izņemot to, ka viņiem ir īpaša sadaļa “kā izveidot emuāru” un detalizēts “mitināšanas ceļvedis”.

Viena lieta, ko mēs viņus īpaši pamanījām, ir tas, ka viņiem ir e-pasta biļetens, lai mūs atjauninātu. Mēs domājam, ka tā ir lieliska funkcija, lai pastāvīgi atjauninātu.

klientu atbalsts

atbalstu

Lai gan viņi piemin, ka viņiem ir bezmaksas SSL instalēšana, taču savā vietnē viņi ir minējuši maksu par to pašu. Mēs domājam, ka tā ir sarežģīta daļa, un šeit ir nepieciešama skaidrība.

SSL

Drošība

Pat ja drošība jums īsti nav prioritāte, tai joprojām vajadzētu būt kaut kam, kas jums rūp, jo jums ir svarīgi dati par jūsu apmeklētājiem.

Tātad, kā ir HostGoi?

HostGoi jums sniedz šo garantiju ar virkni drošības līdzekļu.

drošība

drošība

Plusi par HostGoi:

 • Lielisks Uptime
 • Kopumā pienācīgas cenas.
 • E-pasta biļetens, lai mūs atjauninātu, ir lieliska iespēja.

Mīnusi HostGoi:

 • Tiešraides tērzēšana nebija apmierinoša, un, mūsuprāt, ir uzlabojumu iespējas.
 • SSL sertifikāti bez dalīta hostinga plāniem ir bezmaksas, taču to derīguma termiņš ir 90 dienas, un tiem nav uzticības zīmoga. Lai noņemtu šo trūkumu, varat izvēlēties tādu Premium SSL sertifikātu kā Comodo piedāvājuma garantija, organizācijas / administratora apstiprināšana, uzticības zīmogs. Derīgums mainās atkarībā no abonēšanas termiņa (1/2/3 g.).
 • JetBackup Daily vietnes rezerves risinājums bez maksas tiek iekļauts cPanel, kas automātiski ģenerē pilnu vietnes dublējumu un visu dublējumu glabā mākoņa serverī. Tomēr tas saglabā tikai 5 dienas vecas dublējumkopijas, tāpēc, ja lietotājs visu mūžu vēlas saglabāt savus vecos dublējumus, viņam jāizvēlas CodeGuard.
 • Papildus emuāriem video atbalsts būtu bijis labāks.

Secinājums

Tagad varat izdomāt HostGoi pakalpojumus, ņemot vērā tā piedāvājumus un piegādes.

Es teiktu, ja ir kāda lieta, kas mani uztrauc par HostGoi, tas būtu vairāk slīpēts Live Chat atbalsts, taču tas joprojām tiek pieminēts.

Jūs varat iet uz priekšu & dodiet mums HostGoi kadru, mēs esam pārliecināti, ka nebūsit vīlušies.

Vai jūs abonējāt HostGoi pakalpojumu? Vai jums ir kāds ieteikums, ar kuru jūs varētu vēlēties dalīties? Mēs labprāt to dzirdētu no jums komentāru sadaļā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map