Hostinger pārskats: satriecošs Uptime (100%), kā par funkcijām?

Kas ir Hostingers?

Ir pienācis laiks saņemt atjauninātu Hostinger pārskatu. Galu galā Hostinger ir bijis nozīmīgs mitināšanas spēks internetā, kas ir pilns ar dažādām hostinga platformām.


Ja jūs vēl neesat dzirdējuši par Hostinger, jūs varētu būt pārsteigts, uzzinot, ka patiesībā tas ir plaši izplatīts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Es ar to domāju: Hostinger ir vairāk nekā 29 miljoni lietotāju un meitasuzņēmumu 178 valstīs.

Tas sākās 2004. gadā, bet no maziem pirmsākumiem tas ir kļuvis par fantastisku mitināšanas iespēju.

Šajā pārskatā mēs runāsim par daudz ko, bet, lai ātri sniegtu jums atbildi, Hostinger ir labs. Nav ideāls, bet kopumā lēts salīdzinājumā ar to, ko saņemat par dolāru.

Bet hei, tas ir pārāk vienkāršojums. Ko tad mēs gaidām?

Ienirsim iekšā.

Kopumā: mīnusi

Labi, vispirms ir sliktas ziņas: ko Hostingers dara slikti?

Hostingera vienotās koplietojamo hostinga plāns ir lēts, taču jūs no tā neiegūsit daudz funkciju..

Tas nenozīmē, ka Hostingeram kopumā funkciju nodaļā trūkst (tā nav!), Tikai tas, ka zemākās cenas plāns nav pieejams.

zemas Hostinger izmaksas

Tā kā daudzi no jums var būt ieinteresēti meklēt lētāko plānu, it īpaši, ja jums nav dūšīgu vajadzību, tas ir sava veida būtisks trūkums.

Jūs varētu apsvērt iespēju jaunināt uz Premium vai izpētīt citu pakalpojumu, kas piedāvā vairāk iespēju mazākām vajadzībām.

Šeit ir vēl viena lieta: esmu dzirdējis, ka kāds ir zaudējis darbu, izmantojot Hostinger. Skaidri saprotams, ka tā nav bijusi mana pieredze, bet, izmantojot ātru Google, vismaz vienam recenzentam bija dīkstāve.

Ja godīgi, es negaidu, ka tā būs problēma. Kad es izmantoju Hostinger, tā nav sagādājusi problēmas, un Hostinger šobrīd garantē 99,9% uptime – pārskats, iespējams, ir novecojis.

Neskatoties uz to, Hostingera cenas ir labas … ja vien jūs maksājat divus gadus.

Jā, ja vēlaties izmantot viņu zemākās cenas, jūs dodaties uz divu gadu saistībām – kaut ko daudzi (saprotams), iespējams, nevēlas darīt.

Pēdējā piezīme par cenām: jūsu hostinga pakotnei ir 30 dienu atmaksas politika.

Labi!

Tomēr šī 30 dienu politika neattiecas uz iegādātajiem domēna vārdiem; tiem atmaksāt jūs saņemsiet 4 dienas.

hostinger atmaksas politika

Es domāju, ka tas uzņem lielāko daļu Hostingera trūkumu. Galvenie punkti ir maldinoša cenu struktūra un vāja sākuma līmeņa pakete.

Pārējās bažas ir mazāk svarīgas; mācība šeit ir pienācīgi izpētīt noteikumus un nosacījumus pirms norēķināšanās.

Nekļūstiet pārāk izmisīgs!

Ir daudz labu ziņu, kuras arī gaidām.

Kopumā: plusi

Tagad, kad esam pabeiguši sliktās ziņas, kāds ir Hostingera iespaids uz to?

Prieks, ka jautājāt, jo atbilde ir: daudz.

Pirmkārt, kā drīz kļūs skaidrs, ir cena.

Hostingeram ir liels “pārdošanas apjoms” (man ir aizdomas, ka tā var būt daļēji pastāvīga cenu noteikšana, nevis tikai ierobežota laika pārdošana).

Viņus ir diezgan grūti pārspēt par pašreizējo pārdošanas cenu, kas ir par 80% zemāka nekā viņu lētākais plāns.Vietnei Hostinger - 80% atlaideKas attiecas uz divu gadu saistībām – labi, ka tas iesūcas, bet tas joprojām ir labs darījums, ja jums labi der apmesties uz ilgu laiku. Šajā sakarā viņu 30 dienu atmaksas politika ir pietiekami laba, lai izdomātu, vai vēlaties uzņemties saistības vai nē.

Otrkārt, funkcijas: nav tā, ka Hostinger ir visu hostinga platformu labākās iespējas vai vislielākais instrumentu komplekts. Tomēr tam nav jābūt labākajam, jo ​​tas joprojām satur daudz perforatoru un atkal ir diezgan izdevīga pakete.

Tas galvenokārt attiecas uz otrās un trešās pakāpes koplietošanas hostinga paketēm. Tomēr tas ir labs cenu komplekts.

Viena no labākajām lietām Hostinger ir tā draudzīgums lietotājam. Es domāju, ka daži cilvēki var vēlēties pat nedaudz robustāku platformu, taču es uzskatu, ka tā ir laba kombinācija ar lietotāja kontroli un vieglu lietotāja pieredzi.

Tas ietver viņu vietņu veidotāju. Jā, lielāko daļu vietņu veidotāju ir viegli izmantot (tāds ir galu galā to mērķis), taču ir patīkami redzēt konsekvenci visā instrumentu komplektā, it īpaši rīkam, kuru bieži izmantojat.

Hostinger-vietņu veidotājs

Līdztekus izmantošanas vienkāršībai ir arī klientu atbalsts, un vai viņiem ir stabils klientu atbalsts. Viņu tiešraide ir viena no atsaucīgākajām, ar ko esmu ticis galā, un viņu vietējā dokumentācija nav pārāk slikta.

Visbeidzot, viņu drošība ir diezgan cieta. Atkal man nav ar viņiem uptime problēmu, un viņu vietne lepojas ar labu drošības protokolu / infrastruktūras klāstu.

Kopumā Hostingeram ir daudz kas jāgūst, neskatoties uz dažiem jautājumiem šeit un tur.

Cenu noteikšana

Tagad, kad mūsu vispārējie plusi un mīnusi nav redzami, apskatīsim vienu no lielākajiem satraukuma punktiem: cenu.

Rakstīšanas laikā Hostinger rīko bagātīgu vasaras izpārdošanu, kas atkarībā no jūsu plāna atņem 80–34% no izmaksām.

Kad es sāku to rakstīt, pārdošanas beigu laiks bija 4 stundas; pārbaudot dienu vēlāk, izpārdošana joprojām notiek.

Nākošajā dienā? Joprojām tur.

Tikai gadījumā, ja tas iztvaiko, šeit ir parasto cenu sadalījums: USD 3,99 mēnesī par pirmā līmeņa vienoto hostingu. Otrās pakāpes Premium Shared Hosting ienākums ir USD 8,84 mēnesī, un Biznesa Shared Hosting – viņu augstākā līmeņa – ienākums ir USD 11,99 mēnesī..

Līdz ar pārdošanu pirmais līmenis ir USD 0,80 mēnesī. Jā, tas ir pareizi: mazāk nekā dolārs. Papildu koplietojamais hostings mēnesī saņem 2,15 dolārus mēnesī, savukārt koplietojamais hostings mēnesī – 3,45 dolārus.

lēts hostinger hostings

Kāpēc visa uzmanība tiek pievērsta pārdošanai? Ticiet vai nē, tas nav berzēt seju tajā, ko jūs, iespējams, tikko nokavējāt.

Fakts, ka Hostinger izrādīja gatavību pazemināt savas cenas, tik ļoti runā par apjomiem, un šķiet, ka šī pārdošana kādu laiku notika.

Faktiski viņu vietnē ir vesela lapa ar nosaukumu “Lēts tīmekļa mitināšana”, kas būtībā ir kopīgotā hostinga plāni, kurus es tikko aprakstīju iepriekš, ar pārdošanas cenām, tāpēc šīs zemās cenas, iespējams, nedarbosies drīz..

Jebkurā gadījumā, ja tas izklausās pēc diezgan pamata cenu struktūras, jums būtu taisnība. Šīs ir galvenās iespējas, taču pielāgojamam pakotnei ir daudz vairāk.

Šajā rakstā mēs galvenokārt runājam par koplietošanas mitināšanas iespējām, taču atsevišķa cenu noteikšana attiecas arī uz virtuālā privātā servera mitināšanu (kuram ir seši līmeņi), mākoņa mitināšanu (kam ir trīs līmeņi), WordPress mitināšanu (kam ir trīs līmeņi vienā un tajā pašā cenas kā kopīgas mitināšanas iespējas) un biznesa mitināšanas plāni (kam ir trīs līmeņi).

Faktiski mēs izmantojam vienu no biznesa mitināšanas plāniem, bet tāpēc, ka Hostinger galvenokārt reklamē savus koplietošanas hostinga plānus – un tāpēc, ka tieši to jūs, iespējams, apskatīsit, – tam mēs koncentrēsimies uz.

Kopumā Hostingeram ir stabilas cenas. Mani pārsteidza izpārdošana, un, ja neesat pārliecināts par plāna iegādi kopā ar viņiem, es ieteiktu ik pa laikam atgriezties vietnē, lai redzētu, vai izpārdošana vai cita līdzīga tā joprojām pastāv.

Turklāt visiem līmeņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantijas.hostingera 30 dienu izmēģinājums

Neskatoties uz atlaidēm un atmaksu, biznesa mitināšana ir konkurētspējīga, un dalītā hostinga plāni ir tikai ļoti liels darījums – ja to nav, vienkārši atgrieziet naudu pirmajā mēnesī..

Funkciju pārskats

Tagad, kad esat dzirdējis visu svarīgo cenu noteikšanu, ir pienācis laiks noskaidrot, vai piedāvātās funkcijas ir tā vērts.

Ja saņemat vienotu koplietojamo mitināšanu, jūs iegūsit vienu vietni, e-pasta kontu, kas tai pievienots, kā arī 10 GB diska vietas un 100 GB joslas platuma..

Vietnei ir ērti pievienoties vietni, “jaudīgu” vadības paneli un piekļuves pārvaldnieku.

Šīs ir galvenās funkcijas, taču mazāk nozīmīgās ir arī 1 apakšdomēna atļauja, 50 automātiskās instalēšanas skripti, iknedēļas dublējumi un daudz kas cits..

Visērtāk, ka jūs saņemat 99,9% Uptime garantiju, lai gan es domāju, ka tas ir galvenais hostinga pakalpojumu nodrošināšanai.

Pat Hostingers zina, ka pirmais līmenis ir mazsvarīgs: viņi savā vietnē to dēvē par “izdzīvošanas plānu”.

Ja vēlaties palielināties, varat saņemt Premium Shared Hosting par USD 2,15 mēnesī.

hostingera premium hostings

Šis dažu dolāru jauninājums ļauj iegūt neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu vietu diskā, neierobežotu joslas platumu un bezmaksas domēna vārdu (ja jums ir gada plāns). Sekundārajās funkcijās ietilpst neierobežoti apakšdomēni, vairāk nekā 90 automātisko instalētāju skripti un neierobežota domēna autostāvvieta.

Pēdējā līmeņa gadījumā – tiem, kam ir dūšīgas biznesa vajadzības – jūs varat iegūt diezgan daudz visu, kas tika piedāvāts no iepriekšējā līmeņa (viegli vietņu veidotāji, neierobežots joslas platums, neierobežota vieta diskā, neierobežotas vietnes), kā arī bezmaksas SSL sertifikāts, ikdienas dublējumi, augstas WordPress optimizēts ātrums, īpašs tiešais atbalsts un divreiz lielāka procesa jauda.

Sekundārās funkcijas lielā mērā ir līdzīgas Premium plāniem.

Ja vēlaties redzēt pilnu funkciju sarakstu katrā līmenī, šeit varat iepazīties ar to cenu tabulu.

Hostingera funkcijas

Tas viss izklausās lieliski, bet kā šie rīki darbojas?

Pēc manas pieredzes viņi ir diezgan izturīgi. Jāatzīst, ka es neesmu izmantojis Shared Hosting opcijas, taču darba rīki būtībā ir vienādi (vietņu veidotājs, garantijas par darbības laiku utt.).

Tie ir pamatoti, un mans galvenais ziņojums ir tas, ka man nav daudz sūdzību.

Kopumā es atzinīgi vērtēju Hostingera funkciju kopumu: tam varētu nebūt viss, bet tam ir daudz, tomēr es galvenokārt teiktu, ka Premium un Business

Koplietojamo hostinga plānu piedāvājumā ir pietiekami daudz iespēju.

Ja vēlaties nopietnāk apsvērt savu mitināšanu un pāriet no dalītā hostinga, arī tas ir lieliski – Hostinger to nodrošinās – tikai pārliecinieties, vai esat ar mieru uzkrāt nedaudz vairāk naudas.

Pārbaudiet nākamo sadaļu, lai redzētu manu pieredzi, izmantojot šos rīkus!

Lietošanas vienkāršība un lietotāja kontrole

Mūsdienās ļoti pieprasīta ir ērta lietošana un draudzīgums lietotājam, turklāt pamatota iemesla dēļ: ne visi ir eksperti, un jūs vēlaties padarīt savu klātbūtni tiešsaistē pēc iespējas efektīvāku..

Par laimi Hostingeram neizdodas sakrāties. Brīdī, kad piesakāties, jūs sveicina ar saviem hostinga kontiem un ērtajām “pārvaldīšanas” pogām, kā arī ar dažām ātras iestatīšanas iespējām, lai jūs varētu doties tieši uz darbu.Hostingera 1. panelis

Ja jūs cenšaties izjust savas funkcijas, tas nav pārāk grūti: vienkārši noklikšķiniet uz “Pārvaldīt”, kā parādīts iepriekš, vai dodieties uz cilni mitināšana un atrodiet atbilstošo mitināšanas kontu.hostinger hPanel jauns

Tas ir lietotājam draudzīgums: vienkāršas pogas, vienkārši un pilnveidoti izkārtojumi, intuitīva kategorizēšana utt.

Es nedomāju, ka jūs pārāk sajaukt ar savām iespējām: viss lielākoties ir pašsaprotams, un, ja jums nepieciešama palīdzība, vienmēr varat jautāt.

Kamēr jūs dodaties uz Premium vai Business, jūs, visticamāk, neizmantojat savas mitināšanas un vietnes pārvaldības iespējas; lai arī tas pats par sevi nav vieglākais hostinga pakalpojums, tas ir apmēram tikpat vienkāršs, cik to var iegūt, neupurējot funkcijas.

Klientu atbalsts

Daļa no tā, kas klientiem padara pakalpojumu ērti lietojamu, ir ciets klientu atbalsts. Paredzams, ka hostinga uzņēmumiem, jo ​​tie parasti padara interneta mitināšanu pieejamu lielam skaitam cilvēku, būs stabils klientu atbalsts.

Hostingeram šeit neizdodas.

Pirmkārt, šeit ir Hostingers dokumentācija un izglītības resursi. Piemēram, viņu apmācību vietne, kurā ir apmācības par plašu tēmu klāstu. Hostinger ir arī zināšanu bāze, kas ir diezgan izplatīta programmatūras kā pakalpojuma iespējām, taču tā tomēr ir noderīga.

Pamācībās vairāk tiek pievērsta uzmanība tam, lai jūs varētu iemācīties vai uzlabot savas prasmes tīmeklī, lai maksimāli izmantotu savus rīkus. Zināšanu bāze vairāk palīdz jums ar iespējamiem jautājumiem; Bieži uzdotie jautājumi un arī bieži uzdotie jautājumi, kas jums joprojām jāzina.

Papildus uz vietas esošajai informācijai, kas var jums nekavējoties palīdzēt, ir arī vissvarīgākā klientu atbalsta daļa: pārstāvji, kuri uzreiz var atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Es faktiski atklāju, ka Hostinger šeit ir nedaudz mazāk pieejama. Daudziem pakalpojumiem ir vismaz tiešraides tērzēšanas vai pat e-pasta atbalsta iespējas, kas viegli pieejamas, ieejot vietnē, taču neko tādu nevarēju atrast Hostingera vietnē.

Lai piekļūtu tiešsaistes tērzēšanas atbalstam, jums jāpiesakās. Kad esat pieteicies, ekrāna apakšējā labajā stūrī vienmēr būs neliela tērzēšanas iespēja, tāpēc tā ir diezgan ērta.

Pēc manas pieredzes tiešraide ir lieliska. Es uzdevu vienkāršu jautājumu (izslēdziet vienu no viņu palīdzības rakstiem) un saņēmu atbildi, pirms es pat varēju uzņemt sava jautājuma ekrānuzņēmumu.hostinger tērzēšana 1hostinger tērzēšana 2

Lūdzu. Apmēram pēc minūtes, kad uzrakstīju jautājumu, es saņēmu noderīgu atbildi. Tā parasti ir bijusi mana pieredze, taču šeit ir kāds pierādījums … viņu tiešraide ir viena no labākajām apkārt (vai man vienkārši paveicas).

Kopumā es domāju, ka viņiem ir spēcīgs klientu atbalsta faktors. Diemžēl jums ir jāpiesakās, lai piekļūtu lielākajai daļai tā. tiem, kurus interesē, taču neesat pārliecināts par saistībām, klientu atbalsts var būt lielisks veids, kā izprast produktu.

Pat ņemot to vērā, es diez vai jūtos nolemts tam. Zināšanu bāze ir ērta, un tai vajadzētu rūpēties par lielāko daļu lietu, ko varat izdarīt, izmantojot tiešraidi, taču joprojām ir tiešraide un daudz mācību materiālu, lai lietas aizkavētu..

Drošība

Visbeidzot, kas ir drošība? Kā mēs minējām, Hostinger ar lepnumu paziņo, ka viņiem ir 99,9% garantijas laiks neatkarīgi no jūsu kopīgotā mitināšanas cenu plāna.hostinger's Uptime

Šis ir vidējais Uptime laiks:
hostinger-uptime-2019

 • 2019. gada maijs: 99,43%
 • 2019. gada aprīlis: 99,67%
 • 2019. gada marts: 99,84%
 • 2019. gada februāris: 99,93%
 • 2019. gada janvāris: 99,91%

hostinger-uptime-2018

 • 2018. gada decembris: 99,92%
 • 2018. gada novembris: 99,98%
 • 2018. gada oktobris: 99,96%
 • 2018. gada septembris: 100%
 • 2018. gada augusts: 99,99%

Šis ir vidējais reakcijas laiks:

 • 2019. gada maijs: 1 145 ms
 • 2019. gada aprīlis: 1 278 ms
 • 2019. gada marts: 1 238 ms
 • 2019. gada februāris: 1 315 ms
 • 2019. gada janvāris: 948 ms
 • 2018. gada decembris: 482 ms
 • 2018. gada novembris: 636 ms
 • 2018. gada oktobris: 706 ms
 • 2018. gada septembris: 620 ms
 • 2018. gada augusts: 711 ms

Skaidrs, ka mūsu augusta uptime ir bijis diezgan labs, līdz šim 100% uptime.

Joprojām var pienākt slikts mēnesis, taču, balstoties uz pierādījumiem, es teiktu, ka Hostingers pilda savus uptime solījumus.

Piezīme. Pagaidām mēs esam pārtraukuši mērīt šīs mitināšanas laiku. Bet neatkarīgi no tā, ko mēs esam ierakstījuši, ka mēs esam uzskaitījuši iepriekš.

Papildus uptime, svarīgi ir arī dublējumi.

Jūsu cenu plāns ietekmē dublēšanas biežumu: gan personīgie, gan Premium plāni katru nedēļu saņem dublējumus, savukārt biznesa koplietojamo hostinga plāni tos saņem katru dienu..

Biznesa koplietošanas hostings un biznesa mitināšanas plāni saņem bezmaksas SSL sertifikātu, kas ļauj droši rīkoties ar maksājumiem un nodrošina, ka klienti jums uzticēsies.

Papildus tam jūs varat iegādāties SSL sertifikātu no Hostinger, lai aizsargātu savu vietni, ja jūsu plāns netiek piegādāts bez maksas.

Neskatoties uz lietām, kuras varat darīt savā galā, Hostinger serveriem ir arī sava aizsardzība. Tas nav izņēmums, bet ir labi zināt.

Viņu vietnē ir uzskaitītas godīgas aizsardzības virknes: vairākas servera datu drošas atteices, RAID-10, pasākumi pret DDoS uzbrukumiem, ugunsmūri un spēcīga ārkārtas atkopšana, lai nopietnas avārijas gadījumā varētu ātri izveidot sava konta rezerves kopijas..

Tas ir diezgan plašs vairogu komplekts, ko viņi ir ieguvuši, un tas nav pārsteidzoši. Hostingeram ir tik plaša lietotāju bāze, ka ir maz ticams, ka viņi spētu noturēt tik lielu trafiku un biznesu, nebūdami diezgan droši.

Vismaz no mūsu puses Hostinger noteikti ir izrādījies drošs un uzticams. Neatkarīgi no tā, pāriesim pie Hostinger galīgā novērtējuma!

Vai es iesaku Hostinger??

Kū! Kāds ir spriedums dienas beigās?

Ja esat lasījis tik tālu, droši vien varat uzminēt, ka Hostingers ir vainīgs… ka viņš ir labs.

Man ļoti patīk Hostinger, ka… tas mitina vietni, kurā jūs šobrīd atrodaties! Prieks par Hostinger izmantošanu.

Es neuzskatīšu, ka tas ir ideāli piemērots visiem, un es nezinu, vai es pat ieteiktu tā pirmās pakāpes cenu noteikšanas iespēju (koplietojamam mitināšanai).

Tiem, kas apsver otrā vai trešā līmeņa koplietošanas hostinga plānus, es teiktu, ka tas, iespējams, ir naudas vērts, un, ja vēlaties pāriet ārpus koplietotā hostinga

Ievietojot kaut ko nopietnāku, jūs joprojām iegūsit izdevīgu darījumu.

Galvenais trūkums ir tas, ka jums jāizlasa smalkā drukāšana; Hostinger ir lielisks, ja vien jūs zināt, kā to izmantot.

Lai arī kā jūs atrodaties, jūs par zemu cenu esat izvēlējies stabilu darba laiku, klientu atbalstu, drošību un funkcijas. Es ļoti iesaku Hostinger.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map