InMotion hostinga pārskats – mums ir jāpavada 36+ mēneši, lai pārbaudītu InMotion.

InMotion hostinga pārskats – mums ir jāpavada 36+ mēneši, lai pārbaudītu InMotion.

InMotion hostinga pārskats – mums ir jāpavada 36+ mēneši, lai pārbaudītu InMotion.

Šis raksts tika pārskatīts un atjaunināts 2020. gada 3. aprīlī.


Ja jūs esat tāds kā es, jums patīk palaidņi.

Es runāju par grāmatu un filmu varoņiem, kuri ir kaut kādā veidā nelabvēlīgā situācijā salīdzinājumā ar lielo, spēcīgo “labāko suni”.

Tomēr, neraugoties uz viņu trūkumiem un pretinieka pārsvaru, pagodis smagi strādā un izdodas sevi nosaukt, dažreiz pat konkurējot vai pārspējot tradicionālo uzvarētāju.

Es mīlu šos stāstus, tāpēc es jums to tūlīt pastāstīšu. Laipni lūdzam mūsu paaudzē:

InMotion Hostings tika dibināts 2001. gadā, un tas interneta vecāka gadagājuma cilvēkiem to liek.

Salīdzinot ar Bluehost, HostGator, GoDaddy, Hostinger, 1&1 IONOS utt. – lielākie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ar MILJONIEM lietotāju, vietņu vai domēnu – InMotion ir nepietiekams suns, kurā tiek atbalstīti nedaudz vairāk kā 300 000 domēnu.

Tagad tas nav mazs skaitlis, bet, salīdzinot ar miljoniem un desmitiem miljonu, ko apgalvo konkurenti … labi, jums rodas ideja.

Tāpēc tiek uzdots jautājums: kā ir izdzīvojusi InMotion?

Vai visi klienti neprot par mitināšanu? Vai viņi ir labi pārzina, un vai niša InMotion to piepilda?! Vai InMotion ir labs man??

Es šeit esmu šeit. Esmu izmantojis InMotion neoficiāli un formāli, un es vēlos dalīties pieredzē ar InMotion pēc tam, kad esmu to oficiāli pārbaudījis trīs mēnešus.

Gatavs? Lieliski. Sāksim, apskatot vienu no vissvarīgākajiem faktoriem, kas jums jāņem vērā:

Laiks

Kad saņemat mitināšanu, ir kaut kas ļoti svarīgi apskatīt –

FAKTISKĀS UZGLABĀŠANAS KVALITĀTE!

Es zinu, ka tas izklausās vienkārši, taču, atceroties pamatus, ir svarīgi atcerēties par hostingu. Pajautājiet sev: ja es uzņemšu mitināšanu ar X uzņēmumu, vai mana vietne lielāko daļu laika tiks izveidota?

Tagad visiem ir atšķirīgi standarti pieļaujamam darbspējas laikam. Dažiem uzņēmumiem var būt nepieciešams vislabākais darbspējas laiks. Un citi? Daži cilvēki mēnesī neiebilst par dīkstāves stundu.

Bet ar tik lielu izvēli mitināšanas pasaulē jums nevajadzētu samierināties. Tam joprojām jābūt vienam no vissvarīgākajiem priekšmetiem, kuru meklējat, pat ja nedomājat, ka jums tas rūp.

Un InMotion? Tas ir labi, bet man ir sajauktas sajūtas. Lūk, kāpēc:

inmotion uptime

Laiks
99,87%
Reakcijas laiks
618 ms

Šis ir vidējais Uptime laiks:
 • 2020. gada marts: 99,83%
 • 2020. gada februāris: 99,83%
 • 2020. gada janvāris: 99,96%
 • 2019. gada decembris: 99,90%
 • 2019. gada novembris: 99,45%
 • 2019. gada oktobris: 99,40%
 • 2019. gada septembris: 99,57%
 • 2019. gada augusts: 99,77%
 • 2019. gada jūlijs: 99,99%
 • 2019. gada jūnijs: 99,78%
 • 2019. gada maijs: 99,91%
 • 2019. gada aprīlis: 99,59%
 • 2019. gada marts: 99,80%
 • 2019. gada februāris: 99,80%
 • 2019. gada janvāris: 99,59%
 • 2018. gada decembris: 100%
 • 2018. gada novembris: 100%
 • 2018. gada oktobris: 99,99%
 • 2018. gada septembris: 100%
 • 2018. gada augusts: 99,98%
 • 2018. gada jūlijs: 99,94%
 • 2018. gada jūnijs: 100%
 • 2018. gada maijs: 100%
 • 2018. gada aprīlis: 100%
 • 2018. gada marts: 100%
 • 2018. gada februāris: 100%
 • 2018. gada janvāris: 99,82%
 • 2017. gada decembris: 99,97%
 • 2017. gada novembris: 98,55%
 • 2017. gada oktobris: 99,76%
 • 2017. gada septembris: 99,98%
 • 2017. gada augusts: 99,98%
 • 2017. gada jūlijs: 99,98%
 • 2017. gada jūnijs: 100%
 • 2017. gada maijs: 99,98%

Šeit varat pārbaudīt detalizētu darbspējas laiku.

Ņemiet vērā, kā šī gada pirmie trīs mēneši nav sasnieguši 100% vai pat 99,99%.

Šī tendence ir žēl, bet žūrija joprojām nav pārliecināta, vai tā turpināsies.

Tāpēc es esmu optimistisks:

Ievērojiet, kā VAST vairākuma mēnešu rādītāji bija 99,95% vai augstāki.

… Bet tāpēc es esmu neapmierināts:

Neskatoties uz VISPĀRĪGI stabiliem uptime rādītājiem, bija pārāk daudz mēnešu ar zem vidējiem rādītājiem.

Pagājušā gada janvārī bija 99,82%, 2017. gada oktobrī bija 99,76%, 2017. gada novembrī bija 98,55%… un tā tālāk, un tā tālāk.

Trūkums ir tāds, ka es nevaru rēķināties ar InMotion, lai man 100% būtu pieejams darbs jebkurā mēnesī.

Tomēr daudziem citiem manis pārbaudītajiem saimniekiem viena mēneša darbspējas laiks būs liels (piemēram, 100%), un tad nākamā mēneša kritums būs slikts (99,9%)..

Tāpēc mana InMotion punktu priekšrocība ir tāda, ka pastāv mazāks risks, ka darbmūžs būs slikts.

Turklāt, kaut arī reakcijas laiki nav īpaši zemi, tie ir vismaz zemāki par vidējiem. Un tie vienmēr ir zemāki par vidējiem laikiem, kas nozīmē, ka mana vietne parasti ir ātrāka nekā daudzu konkurentu vietnes.

Tāpēc es atzīšu, ka tā ir jaukta soma, taču es kopumā uzskatu, ka InMotion ir labs UTT un labs reakcijas laiks. Neuztraucieties – InMotion jums var piedāvāt vairāk …

Pilnus InMotion plānus skatiet šeit …

Lietošanas ērtums

Jā, lietošanas ērtums. Lietotājdraudzīgums. Iekāpšana, uzstādīšana utt. Lielākie saimnieki, labākie suņi, mēdz izcili izjust šīs lietas, kas ir viņu popularitātes sastāvdaļa.

Tā kā InMotion ir daudz mazāks konkurents, ir pamatoti uzskatīt, ka tā lietošana nav īpaši vienkārša. Bet labā ziņa ir tā:

Tas neattiecas uz VISU.

Ļaujiet man parādīt jums piemēru. Šis ir kontu pārvaldības portāls (AMP):

inmotion ampŠī ir viena no saskarnēm, kuras daudz izmantosit, ja esat klients.

Ļaujiet man būt sākumā. Man nepatīk dizains vai lietotāja saskarne. Bet pat man ir jāatzīst, ka tas ir noderīgi, un pats labākais – VIENKĀRŠI.

Manuprāt, tas izskatās mazliet novecojis manām gaumēm, taču tas rada tik lielas bažas. Es to daudz dodu priekš mūsdienu izskata portāliem, kuriem principā nav vadības ierīču vai kuri apgrūtina dažādu jums pieejamo rīku atrašanu.

Ņemiet vērā, ka apakšējā sadaļa būtībā ir mini-cPanel, lai ātri piekļūtu uzlabotajām vietņu pārvaldības iespējām, turpretī augšējā sadaļa ļauj jums rūpēties par lielāko daļu konta pārvaldības pamatiem..

Šis ir Tiešām efektīvs portāls. Viss nepieciešamais atrodas vienā lappusē, un puse laika jums pat nevajadzēs veltīt papildu laiku, lai nokļūtu savā cPanel.

Bet acīmredzot, ja jums ir jāpiekļūst sarežģītākām opcijām, varat ātri nokļūt pilnā cPanel:

inmotion cpanelMan īpaši patīk, ka jūs neveicat pārmērīgu cenu ar galvu. Rīkjoslas augšdaļā ir vairāk jauninājumu un bonusu, taču lielākoties tas netiek nodrošināts.

Tas ir tik daudz labāk nekā vairums mitināšanas portālu / kontu apgabalu, kas dažreiz izskatās jaukāki, taču ir pilni ar ieteikumiem un šī vai šī papildinājuma reklāmām..

Tātad kopumā es uzskatu, ka InMotion ir patiešām viegli lietojams. Iesācējiem tas nav tik vienkārši, salīdzinot ar dažām platformām, kas īpaši paredzētas iesācējiem.

Tas nozīmē, ka iekāpšana InMotion un tā sākšana var būt nedaudz sarežģītāka, ja tā ir jūsu pirmā reize, kad mitināt.

Bet, ja jūs jau esat saņēmis mitināšanu, InMotion vajadzētu būt lieliski. Tas nepavisam nav grūti, tikai koncentrējas uz iesācējiem. Turklāt šis kontu pārvaldības portāls ir viens no labākajiem, ko esmu redzējis.

Tas vēl nav viss. InMotion šeit un tur ir arī dažādas funkcijas ar noteiktiem plāniem, kas atvieglo dzīvi kā klientam. Kādas funkcijas? Es priecājos, ka jautājāt:

Cenas un iespējas

InMotion man patīk tas, ka tas ir visaptverošs. Tam ir daudz dažādu iespēju, un pats labākais, daudz dažādu hostinga iespēju.

Sāksim ar visizplatītāko – koplietojamo tīmekļa mitināšanu, kuru InMotion raksturo kā “biznesa mitināšanu”:

inmotion kopīgs biznessTagad, skatoties uz to, sākuma līmeņa plāns (palaišana) sākas ar cenu, kas ir augstāka nekā parasti, ar nedaudz virs 6 USD mēnesī. Bet, otrais līmenis sākumā ir diezgan pieņemams, un arī trešais līmenis ir diezgan saprātīgs.

Ja jūs reģistrējaties, izmantojot mūsu saiti, jūs saņemsiet līdz 50% atlaidi biznesa hostinga plānos (diskontētās cenas skatiet ekrānuzņēmumā zemāk).

inmotion cenu atlaide

Bet kas ir labāk, ja atjaunošanas cenas:

Viņi faktiski ir nedaudz MAZĀK nekā parasti. Ja jūs paņemat divus kopā, InMotion hostings izskatās nedaudz dārgāks, taču ilgtermiņā tas parasti ir par cenu..

Un tad, kad esat ņēmis vērā to, ko jūs iegūstat par šīm cenām, es tiešām nevaru sūdzēties.

Bezmaksas domēns, kas ir parasts, bet arī nav formālu diska vietas, joslas platuma vai e-pasta ierobežojumu, kā arī daži papildu mārketinga un drošības rīki.

Man arī patīk, ka pirmais līmenis iegūst 2 vietnes: tas ir diezgan neparasti, jo sākuma līmeņa plānā parasti ir tikai 1. Bet es domāju, ka tā ir laba lieta.

Tagad ir kaut kas mazliet neveiksmīgs. Jums ir ierobežots, cik daudz datu bāzu jūs varat izveidot, ierobežotāks nekā parasti:

inmotion dalīts bizness mysqlIerobežojums ir saprotams, jo jūs katrā ziņā strādājat tikai ar divām vietņu vietnēm, kas paredzētas sākuma līmenim, un 50 datu bāzēm ir pietiekami daudz, lai izveidotu otrā līmeņa kopīgu plānu.

Es tikai domāju, ka pirmajam līmenim vajadzētu atļaut nedaudz vairāk. Bet tas vēl nav pasaules gals, it īpaši tāpēc, ka precīzs datu bāzu skaits ne vienmēr ir tik svarīgs, kā izklausās (vienā datu bāzē varat izdarīt daudz, lai gan jums var būt nepieciešams tehniķa speciālists, kurš palīdzēs)..

Un, kā esmu atzīmējis, visi pārējie resursi ir patiešām labi. Tās ir arī praktiskas lietas: e-pasta glabāšana un konti, vieta diskā, datu apjoms, ko katru mēnesi varat pārsūtīt.

Mani pārsteidza arī bezmaksas drošības rīki, kas pieejami visiem kopīgajiem plāniem:

inmotion kopīga drošības komplektsTātad, dalītie tīmekļa mitināšanas plāni (pazīstami arī kā “biznesa mitināšanas” plāni), manuprāt, ir lieliskas iespējas ar patiešām stabilām funkcijām, resursiem un pienācīgu cenu.

Nākamais,

Mēs esam rūpīgi pārskatījuši WordPress mitināšanu, VPS mitināšanu, specializēto mitināšanu un tālākpārdevēju mitināšanu, tāpēc, ja vēlaties izlaist šo informāciju, varat pāriet uz klientu atbalsta sadaļu.

Tas ir FAR, ko piedāvā viss InMotion. InMotion ir pieejami arī divu veidu VPS mitināšanas veidi:

inmotion vpsInMotion pārvaldītās VPS iespējas ir nedaudz dārgas, taču tās satur perforatoru:

inmotion vps izdevāsViņi ir droši un lieliski darbojas. Turklāt viņiem ir labi resursi, ņemot vērā, ka jūs SĀKT ar 4 GB RAM un 4 TB joslas platumu.

Man nepatīk atjaunošanas maksas, bet tas ir pārvaldīts risinājums, tāpēc jūs apvienojat lietošanas vienkāršību / uzturēšanu ar jaudu un veiktspēju. Ja jums nepieciešama pārvaldīta VPS opcija, tās ir tikpat labas.

Ja esat progresīvāks, es domāju, ka jūs atradīsit arī InMotion mākoņa VPS plānus, kas ir diezgan labi:

inmotion vps mākonisMan atkal nepatīk viņu augstās atjaunošanas maksas par jau augstākas kvalitātes mitināšanu, taču pirmā termiņa cenas ir diezgan lielas.

Turklāt, manuprāt, samaksa par pusgadu vai mēnesi ir diezgan pieņemama, tāpēc tā ir laba cilvēkiem, kuriem nepārprotami ir īstermiņa projekti.

Tas būtībā ir līdzīgs pārvaldītajām VPS opcijām: labas specifikācijas, labi resursi un labas funkcijas.

Ja godīgi, mākoņa VPS opcijas joprojām ir diezgan viegli pārvaldāmas, jo jūs joprojām darbosit datus no konta pārvaldības portāla, kuru jums jau iepriekš parādīju..

Jebkurā gadījumā InMotion VPS opcijas ir par pieņemamām cenām, neskatoties uz neveiksmīgajām atjaunošanas maksām, un tām ir labi resursi un funkcijas. Es tos uzskatu par diezgan solīdiem variantiem.

InMotion ir arī viss WordPress mitināšanas plānu komplekts. Tās sākas ar 4,99 USD mēnesī:

inmotion wp1Un tie svārstās līdz DAUDZ vairāk nekā 5 dolāriem mēnesī:

inmotion wp2Jā. Pietiek pateikt, ka InMotion ir pieejams TON WordPress plānu. Tagad jāatzīst, ka starp pēdējiem diviem līmeņiem ir milzīga plaisa, salīdzinot ar pirmajiem četriem līmeņiem.

Neskatoties uz to, cenas atbilstoši mērogojas ar vietņu daudzumu, un tās ir domātas, lai pakāpeniski apstrādātu vairāk informācijas vietnē WordPress. Tātad šeit viss ir godīgi.

Protams, WordPress var instalēt arī “parastos” koplietotajos tīmekļa mitināšanas plānos, kurus es jums parādīju iepriekš. Bet tas, kas ir lieliski par InMotion WordPress plāniem?

Lieliskas iespējas.

Daži no tiem nāk ar speciālu IP un daži ar speciāla servera resursiem.

Tie ir paredzēti, lai uzņemtu vairāk apmeklētāju, un, kā redzat, augstākie līmeņi varētu uzņemt aptuveni simtiem tūkstošu ikmēneša apmeklētāju.

Turklāt lielākajai daļai WordPress plānu ir iekļauti daži apmaksāti JetPack plāni, kas pats ļauj ietaupīt naudu..

Plus, visi no tiem nāk ar BoldGrid.

inmotion boldgridBoldGrid ir spraudnis, kas lieliski noder WordPress lietošanai.

Tas ļauj izmantot WordPress jaudu, bet sniedz jums nedaudz lielāku kontroli pār tiešām dizaina izmaiņām, kas ir noderīgi, ja nezināt, kā kodēt. Turklāt vēl citas lietas, piemēram, SEO, dublējumi utt.

Tātad InMotion ir diezgan lielisks WordPress. Tam ir daudz plānu, no kuriem izvēlēties, lieliski iekļautās funkcijas un resursi, kā arī labās cenas.

Patiesībā es uzskatu, ka InMotion ir viens no labākajiem WordPress mitinātājiem.

InMotion tālākpārdevēju mitināšanas iespējas ir līdzīgas tās WordPress opcijām, jo ​​to sākums ir zems:

inmotion reseller1Un turpiniet maksāt par augstu cenu kopumā par 6 līmeņiem:

inmotion reseller2Tagad, manuprāt, šīs ir diezgan labas tālākpārdevēju paketes. Cenas atbilstoši mērogojas ar resursiem.

Neatkarīgi no tā, vai resursi jums ir pietiekami labi, labi, tas tiešām ir pilnībā atkarīgs no tā, kā jūs izmantosit savu tālākpārdevēja kontu.

Es domāju, ka ar InMotion ir daudz iespēju un izaugsmes iespēju, tāpēc es teikšu, ka tā ir stabila tālākpārdevēju programma, bet nav izņēmuma.

Visbeidzot, apskatīsim InMotion lielos ieročus:

inmotion veltītaSākuma cenas, godīgi sakot, nav tik sliktas! Jā, man šķiet, ka InMotion atjaunošanas maksas ir žēl, bet kopumā tās joprojām ir pienācīgas cenas.

Vai noraizējies, ka nevarēsi samaksāt InMotion vairāk? Neuztraucieties, mans draugs:

inmotion veltītaEs tev nemelošu. Šie ir daži lieljaudas risinājumi.

Es nevaru pārspēt visu, tāpēc runājot parasti, ja jūs interesē labi nodalīti serveri, es domāju, ka InMotion ir tas, kas jums nepieciešams.

Serveriem ir labas specifikācijas, un, manuprāt, piemērota cena.

Piemēram, sākuma serveris dod jums nedaudz vairāk par USD 100 mēnesī 8 GB DDR3 operatīvās atmiņas, 4 serdeņus un 500 GB SSD vietas (vai 1 TB HDD vietas, ja vēlaties)..

Tālākajā galā jums ir serveri ar jaunākajām specifikācijām, tonnām operatīvās atmiņas, lielisku drošību, tonnām IP un datu pārsūtīšanas iespējām … es domāju, būtībā visu, ko jūs meklētu augstākās klases speciālajā serverī..

Turklāt šie serveri ir diezgan atvērti pielāgošanai, un ir pieejams atbalsts.

Tātad InMotion noteikti ir daži lieliski veltītu serveru plāni.

Labi, es zinu, ka es jums uzmetu daudz informācijas. Šeit ir īss ieskats par cenām un funkcijām:

InMotion ir diezgan labs visam. Labi resursi, labas īpašības un pienācīgas cenas. Pats labākais – InMotion ir ļoti daudz iespēju, no kurām izvēlēties.

Tomēr InMotion MOST izceļas ar dalītu mitināšanu un WordPress mitināšanu.

Acīmredzot, tomēr funkcijas nav viss. Tas ved mūs pie nākamā posteņa:

Klientu atbalsts

Ja esat iesācējs, jums būs nepieciešams labs klientu serviss, kas jums palīdzēs.

Pat ja esat profesionālis un iegādājaties sarežģītāko InMotion plānu, jums joprojām būs nepieciešams klientu serviss, kas palīdzēs neparedzētām tehniskām grūtībām..

Nebaidies, draugs. InMotion ir lielisks klientu atbalsts. Iesācējiem InMotion ir pieejams daudz pārvaldītu risinājumu.

inmotion izdevāsTas nenozīmē tikai pārvaldīto VPS, ko es jums parādīju. Lai saņemtu īpašu atbalstu citiem plāniem, varat sazināties ar InMotion. Protams, ir arī cenu zīme.

Par laimi daži plāni (piemēram, daži no speciālajiem plāniem) ietver nelielu pārvaldīta hostinga laika daudzumu, kas var palīdzēt jums atrasties.

Līdzīgi kā pārvaldītais mitināšanas atbalsts, jūs varat saņemt tīmekļa dizaina pakalpojumus no InMotion:

Inmotion tīmekļa dizaina pakalpojumiTas nav bezmaksas, bet vismaz konsultācija ir.

Neskaitot šo papildu atbalsta slāni, labs ir arī vienkāršāks (un bezmaksas!) Atbalsts. InMotion kā resursus uz vietas jūs varat pārlūkot vai meklēt sev ērtā vietā.

Es galvenokārt runāju par atbalsta centru:

motivācijas atbalsta centrsŠī ir noderīga zināšanu bāze, kurai pamatā vienā centrā ir apkopoti vairāki dažādi atbalsta resursi, piemēram, bieži uzdotie jautājumi, produktu ceļvedis, konsultācijas utt..

Ir pat daži bezmaksas rīki, kurus varat izmantot ātrai pārbaudei un vieglai labošanai, kaut arī tie nav nekas noderīgs:

motivācijas rīki un resursiNe visi InMotion materiāli uz vietas ir zelts. Piemēram,

inmotion infographicInMotion ir infografikas lapa, kas tikai izskaidro dažādus mitināšanas veidus.

Protams, ja esat iesācējs, tas varētu būt noderīgi. Bet, ja esat iesācējs, jums vajadzētu vairāk domāt un pētīt, nevis lasīt infografiku.

Tas ir jauks resurss visiem, kas nav pazīstami ar mitināšanu, bet nav īpaši noderīgi esošajiem InMotion klientiem.

Jebkurā gadījumā VISPĀR vietējā informācija ir LIELA. Ir daudz informācijas dažādos formātos, un tā ir labi organizēta. Plus, viss nonāk vienā atbalsta centrā.

Protams, jūs varat arī sazināties ar klientu apkalpošanas pārstāvjiem.

inmotion komunikācijas kanāliIr diezgan daudz veidu, kā to izdarīt, taču visizplatītākie un pieejamākie, protams, ir tālrunis, tiešraides tērzēšana un e-pasta atbalsts..

Varat arī sazināties ar cilvēkiem, izmantojot Skype, un ir diezgan daudz numuru. Faktiski ir daudz Skype ID, tālruņu numurus un e-pasta adreses dažāda veida atbalstam.

Tas ir liels ieguldījums, kas nodrošina, ka salīdzinoši ātri varat nokļūt pie pareizajiem cilvēkiem.

Atbalsts pa tālruni un e-pastu manā pieredzē ir bijis diezgan labs. Pārstāvji ir precīzi un izpalīdzīgi. Reakcijas laiki atšķiras, bet man nekad nav bijis jāgaida pārāk ilgi.

Tiešraides tērzēšana ir pareiza:

motivācijas tērzēšanaJā, es ienīstu tērzēšanas izskatu. Tas ir novecojis izskats un neglīts. Bet jebkurā gadījumā tas nav svarīgi. Kā tu redzi:

motivācijas tērzēšanaPagāja 5, kamēr pārstāvis man sniedza taisnu atbildi. Protams, man nebija prioritārā atbalsta, taču pat ja jums nav prioritāra atbalsta, tas ir vienkāršs jautājums.

Un ikvienam vienalga vajadzētu paļauties uz labu apkalpošanu.

Neskatoties uz to, tas vēl nav pasaules gals. Jūs joprojām saņemsit atbildes salīdzinoši īsā laikā. Vismaz tā ir tiešā tērzēšana, kas ir par daļu – tālrunis un e-pasts manā pieredzē ir bijuši uzticami.

Kāds ir spriedums par InMotion klientu atbalstu? Pārstāvji ir pieklājīgi noklusējuma līmenī, bet neko zvaigžņu. Tiklīdz jūs sākat maksāt, viņi saņem patiešām labu.

Un resursus uz vietas? Fantastiski.

Bet ir vēl viena lieta, kas mums jāapskata, kaut kas, ja tas tiek izdarīts pareizi, samazina jūsu mijiedarbību ar klientu apkalpošanu. Jā, tā ir laba lieta:

Drošība

Jā. Kas mitinās bez kvalitatīvas drošības?

Pirmkārt, atcerieties, ka pat InMotion vispieejamākajos plānos ir pieejama bezmaksas, pienācīga aizsardzība. Turklāt daži augstākās klases plāni ir aprīkoti ar jauninājumiem drošībā un labākām specifikācijām.

Es esmu par to runājis, tāpēc tā vietā es gribu pievērsties tam, ko InMotion dara, lai jūs aizsargātu. Šie ir pamati:

inmotion rietumu-austrumu krasta datu centriSkatieties, es gribētu uzzināt vairāk. BET, vismaz viņi mums pateica pamatus, un no tā, ko viņi mums teica, tas ir diezgan pamatīgi.

InMotion vienkāršā angļu valodā pārrauga datu centrus visu diennakti, veicot nepārtrauktus darbības pārskatus. Turklāt datu centri ir pilnībā lieks, kas nozīmē, ka vienmēr ir dublējums.

InMotion apgalvo, ka pat lielas dabas katastrofas gadījumā ar dublējumu jūsu vietne tiks uzturēta, un datu centri tiek apsargāti ar bruņotu drošību, “rokas skeneriem un aizslēgtām velvēm”.

InMotion ir mazāk datu centru nekā daudziem lielākiem resursdatoriem, taču, manuprāt, ir labāk, ja ir mazs skaits augstas kvalitātes, labi uzturētu datu centru nekā liels skaits centru ar zemu drošību un nelielu atlaišanu..

Būt neatkarīgam īpašniekam nozīmē, ka konglomerāts neliek InMotion serverus blakus daudziem citiem hostinga uzņēmumu serveriem vienā centrā un pārlieku lieku. Tātad, tas ir labi.

Tātad kopumā jāņem?

InMotion ir diezgan laba drošība. Nekas kliedzošs zvaigžņu, bet noteikti pietiekami stiprs un uzticams, lai uz ko paļauties.

Es domāju, ka ir pienācis laiks, mani draugi. Pārņemsim visu citu informāciju par InMotion, ko var saukt par “labu”.

Plusi

Tas ir tas, ko InMotion veic labi:

 • Mana uptime nekad nenoslīdēja zem 99,5% un parasti bija augstākā pusē. Turklāt reakcijas laiki notiek ātrāk.
 • InMotion kopumā ir viegli lietojams, lai gan varbūt ne visiem iesācējiem.
 • Šajā kontekstā tā kontu pārvaldības portāls (AMP) ir unikāls un viens no labākajiem mitināšanas portāliem, ko esmu redzējis.
 • Tas nav saistīts ar daudz ko no tā, par ko es līdz šim runāju, bet InMotion ir videi draudzīgs:

inmotion iet zaļš

 • VISPĀRĒJI, InMotion plāni nodrošina labu ieguldījumu atdevi ar daudziem resursiem un funkcijām diezgan pieņemamām cenām.
 • Konkrēti, dažiem no InMotion zemākā līmeņa speciālajiem serveriem joprojām ir liels resursu piešķīrums par pieņemamām cenām.
 • Un InMotion dalītā mitināšana un WordPress plāni ir īpaši LIELAS iespējas, kas papildinātas ar lietām par normālām cenām.
 • InMotion ir pieejams daudz papildu atbalsta, ja jūs maksājat.
 • Ir dažādi veidi, kā sazināties ar InMotion atbalstu, un katrai metodei ir vairākas līnijas (piemēram, daudzi tālruņa numuri atbalsta saņemšanai pa tālruni)..
 • Šķiet, ka InMotion drošība ir diezgan spēcīga un uzticama.

Mīnusi

Doma, ka izklausījās jauki? Man žēl. Nekas nav ideāls. Ļaujiet man līst jūsu parādē:

 • Laikā, kad oficiāli pārbaudīju InMotion, mans darbspējas laiks nekad nav sasniedzis 99,99% vai 100%.
 • Klientu apkalpošana reizēm var būt viduvēja, taču daudziem šķiet, ka InMotion klientu apkalpošana patīk, tāpēc varbūt es vienkārši esmu neveiksmīga. Par laimi, cieš galvenokārt tiešraides tērzēšana.
 • Es vēlos, lai InMotion nedaudz vairāk runātu par saviem drošības pasākumiem, lai gan tas, ko viņi jau saka, ir pienācīgs.
 • Ja esat ļoti jauns hostinga piedāvājums, InMotion varētu būt nedaudz grūti sākt. Tas kopumā ir viegli lietojams, taču nav orientēts uz iesācējiem kā daži no lielākajiem konkurentiem, piemēram, GoDaddy vai Bluehost.
 • Lai gan InMotion nav dārgs, tas nav precīzi “budžeta” resursdators. Daži no plāniem ir zagti, taču ne visiem ir vajadzīgas lieliskas iespējas vai daudz servera resursu – tikai pienācīga cena par ātru un lētu mitināšanu. InMotion tam nav īsti domāts.
 • Lielākajai daļai mitinātāju ir augstāka maksa par dalītu mitināšanu un dažreiz mākoņa mitināšana. Bet, tā kā hostinga kvalitāte kļūst augstāka VPS vai speciāla servera mitināšanai, atjaunošanas cenām ir tendence palikt tāda pati kā sākotnējai reģistrācijai. InMotion to nedara. Pamatā visiem plāniem ir augstas atjaunošanas cenas.

Secinājums: vai es iesaku InMotion?

Labi, es zinu, es zini. Apkoposim šo, vai ne? Šis ir spriedums:

InMotion mitināšana nav BEZMAKSAS. Tas nav gandrīz tikpat populārs kā vairums saimnieku, par kuriem esat dzirdējis.

Bet to sakot, tie, kas pārzina mitināšanu, noteikti ir dzirdējuši par InMotion. Un tas ir tāpēc, ka tas konsekventi ir palicis konkurētspējīgs GADUS.

Galvenais ir tas, ka InMotion cenas ir pienācīgas, tās veiktspēja kopumā ir diezgan laba, un tā piedāvā daudz dažādu hostinga plānu. Un daži no tā plāniem ir ielādēti ar funkcijām.

Ja jums ir nepieciešams nevainojams vai gandrīz ideāls darbspējas laiks, bet jūs nevēlaties ieguldīt īpašā vai VPS mitināšanā, es neesmu pārliecināts, vai InMotion ir labākais.

Ja tas tā nav, InMotion ir lieliska izvēle, un es iesaku vismaz Mēģināt to izmēģināt.

Lielākā daļa tā trūkumu nav pārāk secīgi, tāpēc, iespējams, uptime būs lielākais faktors tiem, kas atrodas uz žoga. Ja tā, tad pietiekami godīgi.

Bet, ja jums ir taisnība ar labu labu darba laiku, vidējām cenām un daudzām funkcijām un iespējām, no kurām izvēlēties – InMotion ir lielisks kandidāts.

Ja jūs joprojām atrodaties pie žoga, jums veicas: jūs varat izmēģināt InMotion bez riska 90 dienas, TRĪS reizes, kamēr vien to atļauj vairums citu saimnieku..

Apmeklējiet vietni InMotion

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector