Kā nopelnīt naudu tiešsaistē: 137 veidi, kas darbojas lieliski tagad!

Naudas pelnīšana tiešsaistē mūsu kolektīva iztēlē uzbur daudz un dažādas lietas. Daži cilvēki attēlo labo pusi:


Pusaudzis izmanto vīrusu vietnē YouTube un pēc tam ienes miljonus sponsoru un ieņēmumus no reklāmām. Vai arī kāds viltīgs cilvēks, kuram ir vienkārša ideja veikt uzņēmējdarbību tiešsaistē, un paplašina to nelielā impērijā.

naudas dāvanu

Un tad ir sliktie tēli: cilvēki, kas darbojas “ekonomikas ekonomikā”, strādā bez pabalstiem vai stabilas algas.

Tās ir lietas, kas darīt gadās, bet tās ir tālā spektra galējības, kas starplaikā ietver visu pārējo.

Šis ir garš saraksts, jo ir daudz iespēju nopelnīt naudu tiešsaistē, un es vēlos uzticēties visām iespējām gūt ienākumus internetā..

Šajā sarakstā iekļautās preces attiecas uz visa veida lietām, un tiek brīdināts, ka pastāv ievērojama pārklāšanās. Dažas lietas ir stratēģijas, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Citas lietas ir vietnes, kurās pārdod preces. Vēl citi ir koncertu veikali tirgū vai vietnes, kas maksā jums par to, lai izdarītu šo vai citu. Tas ir dabiski, ja ir pārklāšanās.

PIEZĪME: Ja jūs domājat nopelnīt naudu tiešsaistē, jums ir nepieciešama sava produkta vai pakalpojuma vietne. Par mazāk nekā USD 3 mēnesī jūs varat sākt darbu ar bezmaksas domēnu un neierobežotu mitināšanu no GreenGeeks.

Kā jūs, iespējams, uzminējāt, es tagad esmu diezgan pieredzējis ar naudas nopelnīšanu tiešsaistē, un es vēlētos izteikt atzinību par visām brīnišķīgajām iespējām un bezgalīgajām niansēm, ko mūsdienu pasaule mums ir devusi.!

Gatavs? Sāksim tad.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka zem katras opcijas esmu ievietojis pogas Upvote. Jūs varat balsot par viņiem un paziņot man tos, kas jums patīk.

Contents

1. postenis: izmantojiet Disney velvju kapāt

"Disneja velve ”ir termins, ko Disney izmanto savai politikai, ar kuru dažām animētajām spēlfilmām tiek uzlikts moratorijs. Īsāk sakot: Disneja filma kādu laiku būs nopērkama, un pēc tam dažus gadus tā aizies “Disney Vault”..

Disneja velve

Un tad? Pēc kāda laika – parasti nedaudz ilgāka vai īsāka par desmit gadiem – filma ir pieejama atkārtotai izlaišanai.

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc es runāju par kaut ko tik ilgu laiku. Es lieliski saprotu, ka viena no lieliskajām lietām internetā ir tas, ka tas paātrina lietas, un, ja vēlaties nopelnīt naudu tiešsaistē ātri šī nav labākā taktika.

Tas nozīmē, ka tā varētu būt laba lieta, par kuru jūs zināt. Es to saucu par Disney Vault hakeru, jo nepietiekami cilvēki izmanto šo taktiku, neskatoties uz to, ka to ir diezgan viegli izdarīt.

Lūk, kā tas darbojas: Disneja filma, parasti vecāka animācijas filma, tiks atkārtoti izlikta. Kad tas notiks, iegādājieties to. Tas nonāks Disneja velvē … un kad tas tiks atkārtoti izlaists gadus vēlāk, tas būs veids dārgāka nekā tad, kad jūs to iegādājāties. Pēc tam jūs varat iet uz priekšu un pēc tam to pārdot vietnē eBay.

Palaidiet šo procesu vairākas reizes, un jūs gūstat ļoti jauku peļņu. Un jā, jums mazliet jāgaida.12 punkti

2. postenis: Straume uz Twitch

Twitch ir platforma, kuru pārzina daudzi jaunāki cilvēki, bet kas var būt nepazīstama ārpus demogrāfiskās situācijas.

Twitch ir lielākā straumēšanas platforma, kas galvenokārt notiek, kad cilvēki straumē (t.i., reģistrē sevi tiešraidē, parasti stundām ilgi).

Visbiežāk Twitch un straumēšanas platformas tiek izmantotas spēlēm. Kaut arī cilvēki straumē, kamēr viņi spēlē, viņi runā arī par visādām lietām. Cilvēki arī straumē, dodoties uz pasākumiem vai skatoties tos tiešsaistē, strādājot pie projektiem un īpaši runājot ar citiem straumētājiem.

Tā kā Twitch un citas straumēšanas platformas ir kļuvušas par ārkārtīgi populārām – paturiet prātā, ka auditorija nav tikai trīsdesmit sekundes, bet dažreiz vairākas stundas galu galā – zīmoli steidzās aizpildīt šo teritoriju ar sponsorēšanas un reklāmām..

Šeit principiāli attiecas tas pats princips, tāpat kā YouTube. Jūsu kanālam augot, jūs atradīsit sponsoru vai divus, un jums tiks samaksāts par viņu produktu reklamēšanu auditorijai.

Patiešām ir arī citi veidi, kā nopelnīt naudu vietnē Twitch: otrs galvenais veids, kā straumētāji var nopelnīt naudu, ir caur faniem. Un ciktāl tas notiek, viena no lielajām lietām ir izgāšana.

Tas izklausās tieši tā: skatoties jūsu bezmaksas straumi, daži no jūsu faniem var būt tieksme ziedot naudu jūsu lapai, lai jūs atbalstītu. Dažādas straumēšanas platformas ir izdomājušas, kā padarīt nodošanu skatītājam jautru un atalgojošu procesu, kas nozīmē, ka viņi ir palielinājuši summu, ko nopelnīsit no padomiem.

Otrs galvenais veids, kā nopelnīt naudu ar fanu starpniecību, ir kļūt par Twitch partneri. Kad jums būs STEADY sekojoši 500 skatītāji, jūs varat būt Twitch partneris bez maksas. Kad tas notiek, jūs savā lapā varat iegūt pogu “abonēt” – un katru reizi, kad skatītājs abonē, Twitch mēnesī jums maksā 2,50 USD..

Un jā, līdzīgi noteikumi attiecas arī uz Twitch konkurentu straumēšanas vietnēm. Patiesībā pat YouTube ir tiešraides straumju piedāvāšanas iespēja. Bet galu galā Twitch šodien absolūti dominē tiešraides spēlē.2 punkti

3. postenis: pārdodiet savas piezīmes

Pāriesim mazliet uz priekšu. Šī ir iespēja mūsu skolēnu lasītājiem: ja jūs jau apmeklējat skolu un ja jau veicat piezīmes klasē, varat pārdot savas piezīmes tiešsaistē.

Lieliski, ka šajā gadījumā jums nav jābūt pilna laika studentam, jums vienkārši jāpavada nodarbības kaut kur. Lieliska lieta, pārdodot piezīmes tiešsaistē, ir tas, ka jūs jau paveicāt lielāko daļu darba, ja vispirms pieņēmisit piezīmes!

Viena populāra vietne tam ir Stuvia:

Stuvija

Ir arī Nexus Notes, kas ir nedaudz cienījamāks.

Otra pozitīvā lieta, kas saistīta ar piezīmju pārdošanu tiešsaistē, ir tāda, ka, ja jūs jau mācāties klasē, pastāv lielas iespējas, ka jums jau ir kāds tiešs sociālo cilvēku tīkls. Lielākajai daļai no viņiem nav jāpērk jūsu piezīmes.

Tomēr ir maz iespēju, ka viņi vēlas vai pat ļoti vēlas. Tāpēc es aicinu jūs ne tikai apskatīt manis pieminētās vietnes, bet arī piedāvāt savus pakalpojumus patstāvīgi.3 punkti

4. postenis: Pārdodiet stundu plānus

Vispirms ļaujiet man būt kritiskajam: tas ir kaut kas piesardzīgs. Atkarībā no tā, kur dzīvojat, nodarbību plānu pirkšanā un pārdošanā var būt kāda likumīga pelēkā zona. Jums pašiem būs jāpārbauda īpašie noteikumi un noteikumi.

Turklāt tas ir kaut kas, kas nebūt nav ātra shēma. Tā kā jūs, iespējams, ne tikai pārdodat stundu plānus, bet arī stundu idejas, flashcards, aktivitātes un spēles utt. – tāpat kā daudzās lietās, ievietojiet darbu, kas jums šķiet piemērots.

Bet tam noteikti ir tirgus. Kā tas ir šajā sarakstā, jūs varat pārdot dažādās vietās, tostarp ārštata vietnēs, un saviem sociālajiem tīkliem.

Viens labi izveidots tirgus, kas īpaši paredzēts izglītības resursiem, ir TeachersPayTeachers:

SkolotājiPayTeachers

Kā norāda nosaukums, tas tiešām ir skolotāju tirgus, kas pērk un pārdod viens otram, tāpēc tā ir lieliska vieta, kur jūs varat mijiedarboties ar vienaudžiem un sniegt kaut ko noderīgu!4 punkti

5. postenis: Pārdodiet savu padomu

Tas ir jautri – viena lieta, ko internets ir atvieglojis pārdošanu, ir padoms. Cilvēki ir pārdevuši padomus mūžīgi, bet, ja ir mainījies internets, daudz ko atļauj vairāk cilvēkiem dalīties ar padomiem.

memes

Zināmā mērā jūs varat apsvērt iespēju pārdot izglītības kursus tāpat kā pārdošanas padomus. Bet šeit es domāju drīzāk padomu.

Tagad ir jāņem vērā viens no iemesliem, kāpēc tiek pārdoti padomi tiešsaistē, – pastāv liela iespēja, ka jums jau ir kaut kas ļoti labi. Un, ja tā, tad noteikti ir cilvēki internetā, kuriem būtu jāmaksā dzirdēt vairāk no šīs jomas ekspertiem.

Un pats labākais, ka jums nav daudz jāiegulda, lai pārdotu savus padomus. Tas ir zems risks un salīdzinoši viegli, lai gan jums joprojām būs jāpieliek pūles.

Pirms meklējat tiešsaistes tirgus, es vēlētos norādīt, ka varat darīt labu darbu, pārdodot padomus tīkla lietotājiem. Tie ir cilvēki, kuri pārzina jūsu zināšanas kādā jomā, un, iespējams, maksās, ja pazīs personu.

Tomēr, ja vēlaties izmantot tirgus laukumu, Clarity.fm gandrīz noteikti ir galvenā vieta. Tā ir ļoti vienkārša iestatīšana: jūs saņemat apstiprinājumu par kaut kā ekspertu, un klients meklēs ekspertus, līdz viņi atradīs pareizo.

skaidrība

Tad viņi dažas reizes izvēlēsies sadarboties ar jums, un jums noteiktā laika posmā ir jāatgriežas pie viņiem – ja tas izdosies, lieliski! Jums būs saruna ar viņiem un maksa par minūtes tarifu. Viņi vērtēs jūs pēc apmaiņas.

Bet, protams, jūtieties brīvi izmantot citas konsultāciju pārdošanas platformas. Clarity.fm problēma ir tāda, ka tas ir tikai padoms, kas saistīts ar uzņēmējdarbību – jūs nevarētu sniegt kādu ieguldījumu mūziķim vai radošajam rakstniekam, piemēram, ja vien tas nav saistīts ar uzņēmējdarbību.4 punkti

6. postenis: laimējiet nosaukumu konkursu Squadhelp

Varbūt jūs esat profesionāls biznesa konsultants, kurš vēlas iegūt papildu naudu. Varbūt jums ir labi ar vārdiem, un jūs vēlaties papildus naudu. Jebkurā gadījumā jūs varat nopelnīt šo papildu naudu, izklaidējoties ar Squadhelp.

Squadhelp ir vietne, kas paredzēta, lai palīdzētu uzņēmumiem kļūt nosauktiem. Uzņēmumi var veikt divas galvenās lietas: pirmkārt, viņi var iegādāties vārdus. Otrkārt, Squadhelp ir slavena ar to, ka uzņēmumi var izsludināt nosaukšanas konkursu.

Nosaukumu konkursā simtiem dalībnieku (šajā gadījumā jūs) norādīs vārdus.

Squadhelp

Laika skala ir nedaudz sarežģītāka, taču īsā versija ir tāda, ka pēc saraksta sašaurināšanas un dažas auditorijas pārbaudes bizness izvēlēsies uzvarētāju.

Uzvarētājs saņem samaksu. Uzņēmumi maksā ievērojami mazāk nekā tad, ja viņi nolīgtu konsultantu, un jūs? Godīgi sakot, tā būs diezgan liela summa, ņemot vērā tikai to, ko izdarījāt, norādot vārdu un gaidot.

Acīmredzot, pat ja jūs fenomenāli izdomājat uzņēmumu nosaukumus, jūs neuzvarēsit katrā konkursā. Tātad uz to nekādi nevar paļauties.

Bet hey, tas varētu būt jautrs veids, kā nopelnīt papildus naudu!6 punkti

7. postenis: izveidojiet / palīdziet izveidot apsveikuma kartītes

Šis ir viens no jaunākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, taču ir jēga, kad veltāt laiku tam, lai pārdomātu. Cik sagatavotu karšu jūs redzat, dodoties uz pārtikas preču veikalu? Kā ik pēc dažiem mēnešiem ir dažādi?

Kas nāk klajā ar visu šo lietu?

Nu, iespējams, jūs. Tas varētu būt svarīgi, ja esat mākslinieks, lai acīmredzami pārdotu savus dizainus. Bet jūs varētu arī palīdzēt izveidot apsveikuma kartītes, ja esat dzejnieks vai vispārējs rakstnieks.

Un, ja jūs varat darīt gan dizainu, gan vārdus, tad kāpēc gan ne? Pārdodiet abus savus pakalpojumus apsveikuma kartīšu uzņēmumiem.

Tagad dažādi uzņēmumi rīkojas atšķirīgi. Ja jūs izmantojat Blue Mountain Arts, jūs rakstīsit dzeju (vai kā citādi labi izstrādātu, māksliniecisku prozu) pa e-pastu, un, ja Blue Mountain Arts patīk, jūs to dzirdēsit ar papildu komentāriem. Viņi maksā 300 USD par dzejoli par tiesībām visā pasaulē un 50 USD par vienreizēju izmantošanu.

Calypso kartes ņems arī ziņojumus / karšu tekstu, lai gan tam nav jābūt dzejai, un tie ir īpaši draudzīgi, lai pieņemtu mākslu.

NobleWorks kartes uzņems gan mākslas darbus, gan rakstus, tāpat kā Oatmeal Studios. Ja jūs pats pētāt, jūs atradīsit daudz citu iespēju, taču tās ir dažas no slavenākajām.

NobleWorks kartesAttēla pieklājība: Noble Works Cards

Maksājums būs atšķirīgs: dažreiz tā ir fiksēta likme katram pieņemtā iesnieguma veidam, tāpat kā Blue Mountain Arts gadījumā. Citreiz jums tiks samaksāts proporcionāli pārdošanas apjomam, taču tas notiek retāk.

Palīdzība izveidot apsveikuma kartītes, vēršoties pie uzņēmumiem, ir lieliska cilvēkiem ar māksliniecisko vai rakstīšanas kvalifikāciju, bet tiem, kuri nevēlas investēt savā infrastruktūrā vai mēģināt sākt savu biznesu, pārdodot kartītes.

Protams, jūs varat pārdot savas apsveikuma kartītes, tāpat kā jūs varat pārdot savus t-kreklus vai dizaina izdrukas. Bet daudziem no jums tas būs vieglāks veids, kā samaksāt par savu mākslu / rakstīšanu.3 punkti

8. postenis: ievietojiet reklāmas bloķēšanas ekrānā

Par šo nav nekādu divdomību … lūk, ko var tikai iegūt naudu, izmantojot mūsdienu tiešsaistes pasauli.

Īsāk sakot, ir vairāki uzņēmumi / lietotnes, kas maksās jums par reklāmu skatīšanu tālruņa vai planšetdatora bloķēšanas ekrānā. Parasti šie uzņēmumi ir starpnieki un nopelna naudu no citiem uzņēmumiem, kas meklē tiešās reklāmas vietas.

Tagad man ir jāprecizē viena lieta: cik es zinu, Apple neatļauj šīs lietotnes App Store. Tātad tas ir paredzēts tikai Android lietotājiem, kas tur darbojas.

Cita lieta: lielākoties šīs lietotnes jums tieši nemaksā naudā, kad skatāt sludinājumu vai atbloķējat ekrānu. Parasti jūs saņemsiet punktus, kurus var izmantot par noteiktu skaidras naudas summu.

Šeit ir daži no ievērojamākajiem:

ScreenLift ir mazāk uzmācīgs, salīdzinot ar līdzīgām lietotnēm (mazākām reklāmām), un ir diezgan cienījams.

Ekrāna lifta balvas

Lietotnē jūs nedaudz pielāgojat bloķēšanas ekrānu un pēc tam izmantojat tālruni tā, kā parasti. Ikreiz, kad atbloķēsit tālruni, jūs atbloķēsit nelielu punktu daudzumu (sauktu par Liftiem), ko var izmantot, lai izmaksātu caur PayPal vai dāvanu kartes populāriem mazumtirgotājiem..

Fronto ir vēl viena iespēja, un tā ir viena no populārākajām, lejupielādējot vairāk nekā 9 miljonus. Kopš darbības uzsākšanas 2012. gadā tā lietotāji ir atalgojuši vairāk nekā USD 5 MILJONUS. Tas ir nedaudz interesantāk nekā ScreenLift, jo jūsu atlīdzības mainās atkarībā no tā, kā jūs velkat:

Velciet pa labi, lai atbloķētu tālruni, un jūs saņemsit nelielu punktu skaitu – parasto noklusējuma summu. Velciet pa kreisi, un jūs iesaistīsities reklāmā / saturā un nopelnīsiet ievērojami vairāk (parasti 10x vairāk punktu).

Apbalvojums būs vai nu ar labiem kuponiem, Amazon dāvanu kartēm, vai naudas izmaksām PayPal. Tava izvēle.

Dažas citas iespējas: Slidejoy ļauj nopelnīt līdzīgi kā iepriekšējie divi, bet dod iespēju automātiski nopelnīt visu nopelnīto labdarībai. S’more ir vienkāršāks un nedos jums papildu punktus neatkarīgi no tā, vai jūs iesaistāties reklāmās vai skatāt vairāk reklāmu nekā nepieciešams.

Kā jūs droši vien uzminējāt, šīs ir tālu no vienīgajām iespējām. Tie ir tikai daži no nedaudzajiem, kas ir diezgan ievērojami.

Es jums sniegšu vēl vienu ātru padomu par šīm lietotnēm: dažas no tām var izmantot vienlaikus, tas nozīmē, ka varat izmantot vairākas lietotnes vienlaikus, lai ievērojami palielinātu savus ieņēmumus.

Protams, nopelnītā summa nav liela. Cilvēki var nopelnīt no USD 10 līdz USD 40 mēnesī, lai iegūtu aptuvenu apmēru. Bet attiecībā uz pasīvajiem ienākumiem tas ir tikpat pasīvs, cik tas rodas!4 punkti

9. postenis: Pārdodiet matus

Vai jums tas ir pietiekami dīvaini? Ja nē, lieliski!

Jā, jūs varat pārdot savus matus tiešsaistē. Nē, jums nav jāpaļaujas uz Craigslist (lai arī jūs esat laipni gaidīts, ja esat pietiekami drosmīgs).

Ir pāris vietnes, kas tieši paredzētas matu pirkšanai un pārdošanai. Tas nav precīzi veids, kā nopelnīt naudu “pasīvi”, jo jums joprojām ir jāveic pārdošanas darījumi, taču vismaz jums nav jāpārvalda nekāds inventārs – ļaujiet matiem tikai augt un kad vēlaties tos nogriezt. , jūs varat arī pārdot!

Tagad slavenākais un cienījamākais matu pārdošanas tirgus laukums ir HairSellon (iegūstat?!).

Pārdod matus

HairSellon neņem nekādu komisijas maksu, un tajā ir daudz padomu, kas palīdzēs izdomāt, kā precīzi izmērīt un aprakstīt matus.

Viņiem pat ir matu cenu kalkulators, kas palīdzēs jums aprēķināt. Vienkārši izveidojiet kontu, ievietojiet sludinājumu un pārdodiet visaugstāko cenu piedāvājošajai personai!

Otrs HairSellon konkurents būtu BuyandSellHair.com. BuyandSellHair ir parādīts daudzās preses publikācijās, un tas ir vienīgais pārējais matu tirgus, kura izmēri, trafika intensitāte un reputācija ir salīdzināma ar HairSellon..

Jums būs jāmaksā vienreizēja maksa par iekļaušanu sarakstā USD 14,50, kas ilgs trīs mēnešus. Bet tas arī ir – BuyandSellHair arī neņem komisijas.

Kā jūs droši vien pamanījāt, lielākajā daļā matu saraksta viegli var sasniegt vairākus simtus dolāru. Apakšējā daļa parasti ir nedaudz lielāka par 100 USD, bet augstākā – tuvu USD 1000.

Tātad, ja jūsu mati pēdējā laikā kļūst pārāk gari, kāpēc gan nenopelnīt dažus simtus par matu griezumu, kuru jūs tik un tā grasāties iegūt?3 punkti

10. postenis: laimē interjera dizaina konkursu

Šis ir diezgan sarežģīts veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē: ja esat interjera dizainers, varat izmantot savas prasmes par papildu naudu tiešsaistē, izmantojot interjera dizaina konkursus.

Lielākoties tos varat atrast tikai pāris vietnēs. Vienu no šīm vietnēm sauc par GoPillar.

GoPillar principā ir tāds pats kā Squadhelp nosaukšanas konkurss, bet tas ir paredzēts interjera dizainam.

GoPillar

Kāds izsludina konkursu, kas pēc tam būs pieejams jebkuram GoPillar dizaineram. Ja jūsu dizainparaugi tiek atlasīti, jūs iegūsit konkursa balvu un varēsit strādāt ar personu, kura dizainu pieprasa, tādējādi arī piešķirot jums jaunu klientu.

Vēl viena iespēja ir Roomstyler:

Roomstyler pēc formāta un interfeisa ir līdzīgs GoPillar, taču, pirms pārāk neaizraujieties, šie konkursi nav domāti naudai. Viņi izklaidējas.

istabas veidotājs

Tad kāpēc to audzināt??

Tā kā jums būs profils, kas parāda jūsu konkursa uzvaras. Ja jums ir daudz, tā var būt unikāla parādīt potenciālo klientu … vai pat veids, kā panākt, lai klients jūs atklāj.!

Otra lietderība ir iedvesmas avots jūsu reālās pasaules dizaina darbam.1 punkti

11. postenis: Izmantojiet pielikumu

Jūs, iespējams, neesat dzirdējis par Appen, un tiem, kas vienkārši vēlas pasīvus vai “vieglus” ienākumus tiešsaistē, tas ir labi.

Tiem no jums, kuri meklē nopietnākus veidus, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ir svarīgi paturēt prātā Appen.

Kas ir Appen? Apskatiet apakšējo kreiso kvadrātu šajā attēlā:

Appen Ievads

Vienkārši sakot, Appen tiešsaistes tiešsaistes darbuzņēmējus saista ar uzņēmumiem. Kas to atšķir no vispārējas nozīmes darba platformas, piemēram, ..com vai brīvmākslinieku tirgus, piemēram, Upwork?

Nu, starp platformām ir daudz līdzību, to nenoliedzot. Bet Appen darbuzņēmēji, atšķirībā no Patiesības, lielākoties ir virtuāli / attālināti.

Un atšķirībā no Upwork un Patiešām, Appen darbuzņēmējus galvenokārt meklē ar tehnoloģiju saistītie uzņēmumi ar tehnoloģijām saistītos uzdevumos. Pat ja tehnoloģijas neizmantojoši uzņēmumi tos izmanto, tas ir kaut kas saistīts ar mākslīgo intelektu.

Šeit ir vēl viena lieta, kas atšķir Apen: ir pieejami dažu veidu ar tehnoloģiju saistīti darbi, lai tos varētu ērti atlasīt:

papildinājums

Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka jūs varat izvēlēties darbu, kas ir ilgtermiņa un attālināts – galvenokārt “darbs” – vai īstermiņa darbs – darbs vai pat ļoti īstermiņa darbs – mikrouzdevums.

Bet vienojošā tēma ir tā, ka lielāko daļu visu šo darbu veidu var veikt, ērti izmantojot savas mājas.

Īsāk sakot, Appen ir lielisks veids, kā atrast attālu darbu, kas saistīts ar tehnoloģijām un AI, un sašaurināt darba vietas ar laika saistībām.0 punkti

12. postenis: esiet virtuāls ESL pasniedzējs

Ticiet vai nē, šis faktiski atšķiras no iepriekšējā posteņa. Attālais ESL pasniedzējs joprojām ir attālais pasniedzējs, taču virtuālais ESL pasniedzēju tirgus ir pārsteidzoši spēcīgs – pietiekami, lai garantētu paša ievietošanu sarakstā.

Es faktiski gadu esmu veicis virtuālu ESL apmācību, un tas ir pārsteidzoši jauks koncerts. Ir diezgan daudz uzņēmumu, kas pieņem darbā šo darbu, daudzi no tiem ķīniešu apkalpo ķīniešu studentus, bet ne vienmēr.

Ne visiem uzņēmumiem jums ir nepieciešams ESL mācību sertifikāts, kaut arī tas acīmredzami tiek dots priekšroka. Ja jums ir pieredze apmācībā vai jebkāda veida angļu valodas akreditācijas dati, tas ir tālu.

Likmes ir ļoti dažādas, bet zemākajā daļā tās parasti sākas ar USD 12 stundā. Daudzi ķīniešu uzņēmumi sāk īrēt aptuveni 16 USD stundā, un daži var sasniegt 22 USD vai vairāk.

vipkid

Šis ir panākums: kā ESL pasniedzējs jūs, iespējams, strādājat nepāra dienas stundas. Tas varētu būt patiešām agri no rīta vai tiešām vēlu vakarā. Tas noteikti ir atkarīgs no tā, kur atrodas jūsu klienti.

Papildus uzņēmumu izmantošanai par starpniekiem, jūs varat arī atrast cilvēkus, kuri vēlas priekšlaicīgas pamešanas apmācību sev vai saviem bērniem un tieši strādāt ar viņiem. Ieguvums no tā ir tas, ka jūs strādājat savā laika joslā!

Daži no lielajiem Ķīnas uzņēmumiem ietver: VipkidTeachers (attēlā iepriekš), Landi English, DaDa, WhalesEnglish.

Daži no amerikāņu veidiem ir: iTutorGroup, Cambly, Vivaling, Nodarbības. Bet es jums sniegšu mājienu – Amerikas uzņēmumi mēdz maksāt mazāk nekā ķīnieši šeit.

Tas ir pieaugošs lauks, tas var būt jautri (galu galā jums ir darīšana ar jaukiem bērniem) un atalgojošs, kā arī pienācīgi maksā par attālinātu darbu!3 punkti

13. postenis: aizdodiet savu mantu vietnē Aizdevumi vai RentNotBuy

Jūs varat darīt vairāk, nekā aizdot naudu tiešsaistē. Jūs varat darīt vairāk, nekā tiešsaistē pārdot jums piederošās lietas. Jūs varat aizdevums arī jums piederošās lietas tiešsaistē!

Craigslist faktiski ir ļoti populāra vietējās mijiedarbības veida vietne, taču tā nav paredzēta tikai aizdevumiem.

Viens no veltītajiem resursiem ir aizdevumi.

Aizdevumi

To ir nodibinājuši dabas entuziasti, kuri vēlas reklamēt preces, vismaz daļēji tāpēc, ka tas ir labāks videi. Politika attiecībā uz aizdevumiem ir ļoti negaidīta:

Izveidojiet kontu un ievietojiet ierakstu. Cilvēki, kas meklē jūsu ievietoto lietu, to varēs atrast vietnē. Ja potenciālais nomnieks piekrīt jūsu cenai, viņi to īrē pēc šīs cenas.

Vieglāk par vieglu!

Vēl viena ievērojama personīgo un mājsaimniecības preču vietne ir RentNotBuy. RentNotBuy īpašnieki ir līdzīgi aizdevumiem, jo ​​tie vairāk novērtē nomas efektivitāti, nevis pērk.

RentNotBuy nav reklāmu vai iekļaušanas maksu – jums vienkārši jāuzskaita sava prece par vēlamo cenu un jāgaida, kad kāds ar to vienosies vai attiecīgi pārrunās..

RentNotBuy un Aizdevumu negatīvie ir tas, ka abas vietnes ir diezgan brīvas, ja runa ir par strīdiem starp īrniekiem un aizdevēju. Par laimi joprojām pastāv pārskatīšanas sistēma, kas palielina ticamību katrai personai, kas izmanto šo vietni.2 punkti

14. postenis: iznomājiet savus mūzikas instrumentus Sparkplug

Šis ir pamatots priekšmets, jo es gandrīz varu garantēt, ka vairums no jums nekad nav dzirdējuši par Sparkplug. Un es esmu gatavs likt likmes daudziem no jums, kuri par to vēl neesat dzirdējuši, arī ar lielu grūtību var nopelnīt naudu.

Tas ir diezgan vienkārši: izmantojiet Sparkplug, lai iznomātu savus mūzikas instrumentus, aprīkojumu un pat vietu, ja jums tas ir.

Mūzikas instrumenti un aprīkojums (un jo īpaši kosmoss) var būt pārāk dārgi, lai tos iegādātos vai pat īrētu no lielākiem uzņēmumiem. Bet kāds apkārtnes iedzīvotājs, iespējams, varēs izīrēt savas lietas, vai ne? Šeit jūs ieejat.

Aizdedzes svece ir koncentrēta uz cilvēkiem, kas savstarpēji koordinē darbību aptuveni vienā reģionā. Patiesībā Sparkplug mēģina jūs satikt personu, kurai jūs aizdodaties – kas ir labi, jo jūs nevēlaties, lai jūsu aprīkojums tiktu sabojāts, taču tā vietā varat izvēlēties piegādāt.

Maksājumu var saņemt tieši uz jūsu bankas kontu vienas dienas laikā pēc nomas perioda sākuma. Īrnieks atgriezīs jūsu produktu pēc norunātā laika, un jūs to pārbaudīsit, lai pārliecinātos, ka tas ir pareizajā stāvoklī, un pēc tam atstājiet īrētāja pārskatu.

Tas ir diezgan vienkārši un, lai arī pilsētvides cilvēkiem tas loģistiski varētu būt vienkāršāks, tas tomēr ir daudz vairāk cilvēku, kuri var nopelnīt naudu, to darot, nekā viņi to darītu citādi. Ak, un tas nav tikai ASV.!0 punkti

15. postenis: iznomājiet (vai pārdodiet) savu stāvvietu

Pievēršot uzmanību šai jaunajai pasaulei, kurā mēs dzīvojam… jā, jūs varat arī iznomāt savu stāvvietu tiešsaistē!

Tātad acīmredzami tas neattiecas uz visiem. Un pastāv liela iespēja, ka pat tad, ja jums ir stāvvieta, jūs nevēlaties to dalīties.

Bet, ja jums ir stāvvieta, kuru jūs neizmantojat visu laiku, un esat atvērts idejai, jūs, iespējams, nopelnīsit arī papildu naudu. Ir dažas lietotnes / vietnes, kuras varat izmantot, taču būtība ir tāda pati:

Jūs reģistrējaties, un kāds atlasīs jūsu vietu, ja tas būs nepieciešams. Viņi maksās jums par tā īri. Daži pakalpojumi var ļaut jums pārdot, nevis īrēt. Vienkārši!

JustPark ir visredzamākā no šīm lietotnēm, jo ​​to izmanto 3,5 miljoni draiveru:

JustPark

Līdz šim JustPark rēķina vairāk nekā 30 MILJONI sterliņu mārciņu, ko nopelnījuši autostāvvietu īpašnieki. Jā, tā ir Lielbritānijas valūta … bet, pirms jūs uztraucaties, jā, to varat izmantot ASV!

Pavemint ir konkurējošs pakalpojums, kas ir līdzīgi viegls, kā arī ļoti labi izveidots un saņemts. Turklāt jūs varat izcelt īpašas funkcijas, piemēram, EV lādētāju, drošības kameru vai jebko citu, lai izceltu savu vietu virs visiem pārējiem.

Visbeidzot ir SpotHero, kas ne tikai ļauj jums iznomāt savu stāvvietu, bet arī pārdot!2 punkti

16. postenis: Izmantojiet savu automašīnu kā mobilo stendu

Labi, tāpēc jūs nevēlaties ļaut kādam citam vadīt jūsu automašīnu apkārt … nav problēmu. Un jūs arī precīzi nevēlaties izrauties no ceļa, vadot apkārtējos cilvēkus.

Viens veids, kā pasīvi nopelnīt dažus ienākumus no savas automašīnas, ir ļaut reklāmdevējiem to izmantot kā nelielu, pārvietojamu reklāmas stendu.

Ir daži dažādi veidi, kā to izdarīt, izņemot individuālu saziņu ar reklāmdevējiem.

Grabb – tā ir startēšana, kas ļauj jums ļoti viegli pārvērst vienu no automašīnas logiem ekrānā:

autovadītājiem

Un kā viņi saka, uzstādīšana ir bezmaksas, un jūs joprojām varat logu ritināt uz leju! Pēc tam jūs varat braukt kā parasti, vai arī rūpēties par lielu notikumu un šovu norisi savā apkārtnē.

Cits līdzīgs pakalpojums ir Carvertise, taču tas, iespējams, nav “tiešsaistē” – vismaz ar Grabb-it, jūs izmantojat internetu, lai nopelnītu naudu un reklamētu savu parasto uzņēmējdarbību.

Ar Carvertise lietas notiek nedaudz vairāk klātienē, tāpēc es par to pārāk neiedziļināšos: būtībā jūs atbildējat uz jautājumiem, reģistrējoties, un, pamatojoties uz jūsu atbildēm, jums tiks pievienots zīmols. Jūsu automašīna iegūs aptinumu, nevis digitālo ekrānu, un jūs varat izvēlēties starp pilnīgu vai daļēju aptinumu.

Tad jūs vienkārši braucat apkārt ar lielu sludinājumu uz savu automašīnu un katru mēnesi maksājat ar tiešo depozītu. Tas nekaitē jūsu automašīnai, un kampaņas beigās tas tiks profesionāli noņemts.

Vēl viens pakalpojums ir MyFreeCar. Tas darbojas efektīvi tāpat kā tas, ka jūs saņemat savu automašīnu uz platformas un maksājat katru mēnesi.

Bet, hei, es saprotu, ka pēdējie divi varianti var būt pelnīt zona “pelnīt naudu tiešsaistē”, tāpēc es atstāšu to vienu.2 punkti

17. postenis: saņemiet bezmaksas skaidru naudu (vai dāvanu kartes), lai ar veselību sasniegtu sasniegumus

Achievement bija nedaudz slavenāks pirms dažiem gadiem, toreiz, kad to sauca par AchieveMint, taču tas joprojām pastāv šodien! Faktiski tā ir populārākā lietotne gan Apple, gan Google Play lietotņu veikalos.

Tas darbojas šādi: reģistrējieties vietnē vai lejupielādējiet lietotni un reģistrējieties tur. Kad esat izveidojis kontu, varat sākt savienot citas veselības, fitnesa / dzīvesveida lietotnes. Jūs varat izvēlēties vēl 20 citas lietotnes.

Šīs lietotnes parasti ir saistītas ar meditācijām, pastaigām, braukšanu ar velosipēdu, ēdienu uzskaiti utt.

Pievienotās lietotnes izmantosit, lai nopelnītu punktus par noteiktām lietām pakalpojumā Achievement. Piemēram, ja staigājat noteiktu summu, jūs par to iegūsit punktus vietnē Achievement. Tie parasti ir atskaites punkti: piemēram, meditējot 15 minūtes vai stundu lietotnē, jūs iegūsit noteiktu punktu kopumu par sasniegumiem.

Kad jums ir 10 000 punkti, jūs varat veikt naudas izmaksu:

izpirkt

Jā, tā ir ļoti maza summa.

Lielais jautājums, iespējams, ir par to, cik ātri jūs varat nopelnīt šos 10 000 punktus… un atklāti sakot, pat ja esat veltīts lietotnei, var paiet laiks, līdz nokļūt līdz 10 000.

Mans padoms: neinstalējiet un nelietojiet šo lietotni kā ātras naudas avotu. Tam vajadzētu būt papildu stimulam jūsu veselības saglabāšanā, scenārijam divi putni – ar vienu akmeni.

Laika gaitā uzraugot un uzlabojot savu veselību, jūs, protams, uzkrājat punktus un varēsit laiku pa laikam veikt skaidru naudu. Hei, ja jūs jau darāt šāda veida lietas, kāpēc gan nenopelnīt par tām papildu naudu?3 punkti

18. postenis: Iegūstiet vēl vairāk naudas par veselību, izmantojot HealthyWage

HealthyWage ir ļoti līdzīgs sasniegumam, taču es domāju, ka ir vērts tos atdalīt, jo viņi visi ir unikāli un labi izveidoti..

Pārbaudiet, cik reizes HealthyWage ir pamanīts:

Veselīga darba alga

Tātad tas nekādā ziņā nav izvilkums.

Galvenā atšķirība starp HealthyWage un sasniegumiem ir šāda:

Panākumi ir saistīti ar punktu krāšanu dažādām darbībām, kuras parasti ir veselīgas, kuras pēc tam var apmainīt pret naudu. Bet HealthyWage ir daudz tiešāks. Runa ir par likmju izdarīšanu par svara zaudēšanu.

Ir dažādas likmes un izaicinājumi, kuros piedalīties, taču slavenākais ir HealthyWager. Jūs ievadāt zaudēto mārciņu summu, laika periodu, kuru vēlaties sasniegt, un summu, par kuru vēlaties veikt likmes mēnesī.

Pēc tam jums automātiski tiks piedāvāta balvas summa, pamatojoties uz šīm vērtībām, un, ja jūs uzvarēsit, jūs to iegūsit!

Tātad tas ļoti atšķiras no sasniegumiem “izaicinājuma” aspekta tiešumā un naudas summās. Jūsu balvas parasti būs vismaz simtiem dolāru, ja uzvarēsit (tomēr īsākais laiks, kurā varat izaicināt sevi, ir 6 mēneši), jo jūsu likme nevar pārsniegt 100 USD.

Protams, jūs arī pērkat derībās (tieši tā tas darbojas, ļaudīm!).

Ja vēlaties iesaistīties svara zaudēšanā, tas ir lielisks veids, kā to izdarīt. Jūs ne tikai vairāk tiksiet mudināts sasniegt savu svara zaudēšanas mērķi, bet arī nopelnīsit naudu par kaut ko, ko jūs vēlējāties darīt!2 punkti

19. postenis: skatieties un vērtējiet filmas par naudu vietnē Swagbucks

Labi, es vispirms noskaidrošu: Swagbucks varētu precīzi ietilpt manos aptauju un fokusa grupu veidos. Bet tam ir nedaudz atšķirīgs formāts, nedaudz līdzīgs sasniegumam, tāpēc esmu to saglabājis šeit.

Šis ir galvenais: vietnē Swagbucks jūs atbildat uz aptaujām. Kad esat aizpildījis aptauju, Swagbucks piešķirs jums nelielu naudas summu – dažreiz tikai USD 0,05 un dažreiz pat USD 35..

Šīs ir aptaujas, kuras faktiski izveidojuši un apmaksājuši citi uzņēmumi, un Swagbucks ir kā starpnieks.

Kā papildu bonuss daži uzņēmumi, kas piedāvā abonēšanas pakalpojumus, maksās Swagbucks lietotājiem vai piešķirs diskontētas cenas, cerot, ka viņi abonēs reālus. Tātad jūs, iespējams, varat ietaupīt uz dažām lietām, kuras jūs, iespējams, esat iegādājies.

Bet šeit ir galvenā lieta, par kuru es gribu runāt: Swagbucks video un filmu satura sistēma.

Šī ir viena no lietām, par kuru Swagbucks ir zināms. Būtībā ir daudz videoklipu, kurus varat skatīties:

Swagbucks

Noskatieties noteiktu daudzumu video (parasti video atskaņošanas sarakstus, kā redzat iepriekš), un jūs saņemsit noteiktu skaitu Swagbucks. Swagbucks var apmainīt pret naudu, kuru maksā, izmantojot PayPal.

Tagad es zinu, ko tu domā: cik stundas man vajadzēja skatīties, lai iegūtu naudu?

Tas tiešām nav daudz. Ja esat apņēmies, jūs varat pastāvīgi nopelnīt USD 5 dienā. Tāpēc es ļoti iesaku
rēķinoties ar filmu skatīšanos vietnē Swagbucks kā par iespēju ātri nopelnīt papildu naudu – tas vienkārši nav laika ziņā efektīvs.

Iemesls, kāpēc es par to runāju, ir tas, ka jūs varat nopelnīt papildu naudu, skatoties videoklipus, lai tik un tā nogalinātu laiku.

Kad jums ir garlaicīgi, atpūšaties no darba vai skolas utt., Iespējams, skatīsities videoklipus tiešsaistē. Kāpēc gan neskatīties videoklipus vietnē Swagbucks un nopelnīt sev katru nedēļu papildu kafijas vai saldējuma tasi?2 punkti

20. postenis: Pārskatiet mūziku par naudu vietnē Slicethepie

Ja jums patīk mūzika un vēlaties nopelnīt nedaudz naudas, lai izdarītu kaut ko jautru un piepildītu, pīrāga šķēle ir lieliska iespēja.

Slicethepie ir viena no lielākajām mūzikas recenziju vietnēm, un tajā ir vairāk nekā 2 miljoni recenzentu. Tam ir papildu pārskatīšanas kategorijas, piemēram, mode un tālruņu aksesuāri, taču mūzika patiešām ir tā, kur ir lielākā darba daļa.

Slicethepie ir vērsta uz nākamajiem māksliniekiem. Lūk, kā tas darbojas: neatkarīgi mūzikas mākslinieki un ierakstu kompānijas iegūst dažas dziesmas vietnē Slicethepie. Recenzenti to pārskatīs, un mākslinieki un etiķetes saņems daudz atsauksmju, kas viņiem būs nepieciešami mūzikas uzlabošanai vai laišanai tirgū..

Viens no Slicethepie lieliskajiem ieguvumiem ir tas, ka par pārskatiem jūs saņemat naudu tieši skaidrā naudā. Nav jāuztraucas par atlaidēm vai atlaidēm vai pat punktiem. Jūs saņemat samaksu par pārskatīšanu, un jo augstāka ir jūsu atsauksme, jo vairāk maksājat.

Kad esat reģistrējies, jūs izvēlaties, kāda veida pārskatīšanu vēlaties veikt – šajā gadījumā mūziku. Tad jūs sāksit klausīties dziesmas un tūlīt pārskatīt (jums ir jāieklausās dziesmas vismaz 90 sekundes).

Tātad, cik nopelnīsi? Ļoti maza summa. Ja jums tas patīk, jūs varat sagaidīt, ka nopelnīsiet aptuveni 40 USD mēnesī, bet, ja jūs to nedarīsit bieži, tas, iespējams, būs daudz mazāks. Ņemiet vērā, ka minimālais naudas izņemšanas apjoms ir 10 USD.

Faktiski ir dažas citas vietnes, kurās var maksāt par mūzikas klausīšanos, taču tās nav tik tiešas. Jūs varat tos pārbaudīt šeit, bet tie ir vairāk orientēti uz radio un punktiem. Cik es saku, Slicethepie ir vienkārši labākā vietne, kur saņemt samaksu par mūzikas klausīšanos.

Tā vai citādi, šis veids der dažiem citiem objektiem šajā saraksta apgabalā: tas ir labi, jo jūs varat saņemt samaksu par kaut ko jautru. Tas neaizvieto darbu vai patiešām ir labs daudzu papildu ienākumu labā, taču, iespējams, jūs varētu izbaudīt darbu!1 punkti

21. postenis: Saņemiet samaksu par programmatūras pārskatīšanu, izmantojot SoftwareJudge un G2C Crowd

Es jau runāju par pārskatīšanas vietnes vadīšanu un šādas naudas nopelnīšanu. Un kā jūs varat pateikt, es pārskata programmatūru šajā vietnē. Bet es nerunāju par šāda maksājuma saņemšanu (t.i., smago ceļu).

Es runāju par atalgojuma saņemšanu līdzīgā veidā kā iepriekš – nelielas skaidras naudas summas par nelielu darbu, kas jums (cerams) ir interesants.

Šajā gadījumā niša ir programmatūra. Varētu būt vairāk vietņu, kuras ir vērts pārbaudīt, bet es ieteikšu tikai divas, lai būtu drošībā.

Pirmais no tiem ir SoftwareJudge.com. Tas ir ļoti vienkārši un saprotami: maksājiet par programmatūras pārskatīšanu. Programmatūra tiek ievietota mājas lapā kā sava veida ziņu plūsma vai ieraksts. Programmatūras saraksts nav milzīgs, taču joprojām ir daži, no kuriem izvēlēties.

Summa, kuru saņemat? Tas mainās atkarībā no tā, cik labs ir jūsu pārskats. Jums tiks samaksāts vismaz USD 1. Ja jūs darāt labu, maksimālā summa, ko varat piesaistīt, ir USD 50. Tagad faktiski tā ir diezgan diezgan piemērota nauda masveida pārskatu vietnei.

Starp citu, jūsu atsauksme tiks pārbaudīta attiecībā uz godīgumu. Jebkurš atklāts plaģiāts nozīmēs maksājuma zaudēšanu. Tomēr viena no jaukākajām lietām mazākā vietnē, piemēram, SoftwareJudge, ir tāda, ka jums ir mazāka konkurence un vietne iegūst personīgāku izjūtu..

Negatīvie: jūs saņemat samaksu tikai tad, ja sasniedzat vismaz 200 USD. Ja jums ir mazāk, jūs varat saņemt bezmaksas piedāvājumus, izmantojot SoftwareJudge, kas ir patīkami pārsteigt tos, kuri interesējas. Un jums nebūs nepieciešami mēneši, lai iegūtu minimālo summu 200 ASV dolāru apmērā, tāpēc nav tā, ka jūs esat mūžīgi atbrīvots no naudas.

Tagad šeit ir BIG, ko visi zina. To sauc par G2:

G2

G2, kā redzat, izmanto miljoniem uzņēmumu, ieskaitot dažus ļoti augsta līmeņa zīmolus.

Tas ir diezgan vienkārši: uzrakstiet programmatūras pārskatu. Ja jūsu atsauksme tiks apstiprināta, jūs saņemsit dāvanu karti, kuras vērtība svārstās no USD 5 līdz USD 10. Dažreiz to var būt vairāk, taču tas ir parastais diapazons, un parasti tas ir paredzēts Starbucks vai Amazon.

Tomēr jūs varat nopelnīt tikai līdz 5 dāvanu kartēm. Tātad mans padoms? Uzrakstiet 5 atsauksmes, kuras saņem apstiprinājumu, paņemiet dāvanu kartes (vai pārdodiet tās) un dodieties. Jūs varat izbaudīt kādas programmatūras izmēģināšanu un kaut ko no tā iegūt!0 punkti

22. postenis: Pārdodiet vecākus mobilos tālruņus vietnē Gazelle, BuyBackBoss vai OC BuyBack

Labi, es atzīšu, ka šīs ir trīs lietas, kas apvienotas vienā priekšmetā, taču neatkarīgi no tā, kas šeit ir, ir tas, ka jūs varat tirgoties savās ierīcēs par naudu. Uz izrādi!

Gazelle ir viena no lielākajām un cienījamākajām vietnēm jūsu vecā tālruņa pārdošanai. Tas ir ļoti vienkārši un vienkārši.

gazele

Viens no galvenajiem Gazelle aicinājumiem ir tas, ka varat pārdot sabojātu tālruni (protams, saprāta robežās).

Lai gan Gazelle patiešām specializējas tālruņos, jūs varat arī pārdot citus lietotus Apple produktus, piemēram, iPads, iPod (jā!) Vai MacBooks.

Cik man zināms, jūs nevarat pārdot citu ražotāju izstrādājumus, kas nav tālrunis, tāpēc nedrīkstat pārdot atpakaļ to ienīsto PC piezīmjdatoru. Tomēr, kā redzams attēlā, droši pārdodiet savus Android tālruņus.

Izmantojot Gazelle, jums vienkārši jāpārliecinās, vai jūsu prece faktiski atrodas viņu vietnē. Ja viņu vietnē neatrodat šo tālruni / elektronisko modeli, jūs nevarat to viņiem pārdot. Kad esat atradis savu produktu, jūs atbildēsit uz dažiem jautājumiem par to, un viņi jums radīs piedāvājumu. Ja jums tas patīk, lieliski.

Ak, un piegāde ir bezmaksas!

BuyBackBoss ir līdzīgs, un tāpat kā Gazelle galvenokārt ir paredzēts tālruņiem. Jūs sakāt BuyBackBoss par savu tālruni (atbildot uz automatizētu aptauju), un jūs nekavējoties saņemat piedāvājumu.

BuyBackBoss

Piegāde ir bezmaksas, jo BuyBackBoss pa e-pastu jums nosūtīs priekšapmaksas piegādes etiķeti, kas jums vienkārši jāizdrukā. Jūs varat saņemt samaksu ar čeku vai PayPal.

Jūs varat pārdot dažas citas Apple ierīces – iMacs, iPad, iPod, Apple Watches – un Google Pixel, taču tas ir paredzēts produktiem, kas nav tālrunis..

OC BuyBack ir vēl viena efektīva atpirkšanas vietne, taču tā ir atvērtāka par to, ko varat pārdot: jūs varat pārdot 45 tālruņu veidus, 9 iPod ierīces, 17 veidu planšetdatorus, 4 viedtālruņu veidus, kā arī GoPros un AppleTV..

OCBuyBack

Jūs varat izvēlēties nomāt ierīci uz vietas vai arī nosūtīt bez maksas. Tas būtībā ir tāds pats kā citas vietnes, bet mazāks / mazāk populārs pakalpojums.

Nextworth ir pēdējais, par kuru es runāšu, taču tas ir diezgan līdzīgs pārējiem (bezmaksas cenas, piegāde utt.), Tāpēc man nav daudz ko teikt. Izņemot to, ka tas ir diezgan cienījams:

nākamais vērts

Un viens no lielākajiem atpirkšanas pakalpojumiem ar vairāk nekā 12 gadu biznesu un 3 miljoniem tirdzniecības vietu.1 punkti

23. postenis: pārdodiet drēbes (un citas lietas), kuras nelietojat vietnē Depop

Depop ir vēl viens mazo mazumtirgotāju tirgus laukums.

Depops

Depop ir diezgan beztermiņa. Varat to izmantot, lai pārdotu plašu personisko priekšmetu klāstu, taču tas galvenokārt ir vērsts uz personisko priekšmetu un radošāku, mākslinieciskāku preču pārdošanu..

Depop neiegūst nekādas maksas, kamēr jūs nopelnāt naudu … bet sliktā ziņa ir tā, ka viņu maksa ir augstāka nekā lielākajai daļai citu platformu: šobrīd tas ir 10% no kopējā darījuma (ieskaitot nosūtīšanas izmaksas).

Turklāt parasti tur ir 2,9% PayPal transakcijas maksa…, kas ir diezgan izplatīta tirgos, taču tas nozīmē, ka jūs domājat zaudēt 13% no visa, ko darāt. Kompromiss ir tas, ka Depop ir ļoti populāri, īpaši gados jaunāku cilvēku un Instagram lietotāju vidū.

Papildus popularitātei Depop ir ļoti viegli izmantot:

Depop, kā pārdot preci

Depop ir pazīstams lielākajai daļai cilvēku par tā izmantošanu sociālajos medijos – to parasti izmanto cilvēki, kuri mēģina atbrīvoties no drēbēm, kuras viņi vairs nevalkā / nevēlas, un tas ir paredzēts relatīvi mazai auditorijai (šī pārdevēja sekotāji, kas parasti ir cilvēki, kurus viņi zinu).

Tā kā, protams, jūs varat aizvest savu Depop veikalu tik tālu, cik vēlaties, josla ir nedaudz zemāka – vairums veikalu ir atviegloti, parasti ir priekšmetu attēli. Tas ir viens no neformālākajiem un vienkāršākajiem tirgus laukumu ierīkošanas veidiem.1 punkti

24. postenis: Kļūstiet par lietojamības pārbaudītāju

Šī nav darbība, kas pastāv “reālajā pasaulē” un tika pārveidota internetā. To var izdarīt tikai ar interneta palīdzību.

Īsāk sakot, cilvēkiem jāzina, ka viņu vietnes ir labas, un viņi ir gatavi maksāt cilvēkiem, lai viņi izpētītu viņu vietnes un mijiedarbotos ar lietām, lai pārliecinātos, ka viss darbojas.

Dažreiz ir uzņēmumi, kuru darbs ir starpnieks – savienojot kādu, kurš vēlas, lai viņu vietne tiktu pārbaudīta, ar lietotāju pārbaudītājiem. Citreiz tas ir individuāls vai mazs uzņēmums, kurš vēlas, lai viņu vietne tiktu pārbaudīta.

Dažreiz jūsu klients būs persona vai grupa, kas nopirka virkni vietņu un vēlas, lai tās tiktu pārbaudītas, lai sasniegtu galveno mērķi – vēlāk tās pārdot.

Tā kā jūs pats varat atrast pēdējos divus klientu veidus, es runāšu par dažām platformām, kas darbojas kā starpnieki.

Pirmais un acīmredzamākais ir lietotāja pārbaude. Tas ir viscienījamākais un visvairāk izmantotais lietotāju testēšanas tirgus tiešsaistē. Iepazīstieties ar dažiem uzņēmumiem, kas to ir izmantojuši:

Lietotāju pārbaude

Tagad prasības ir diezgan zemas. Jums vienkārši jābūt 18 gadus vecam, pietiekami precīzi formulētam un stabilam interneta savienojumam.

Jums būs jālejupielādē Lietotāju testēšanas testēšanas programmatūra, un jūs testēšanas laikā tiksit ierakstīts (tas ir, kur tiek spēlēta artikulētā daļa).

Maksājums var sasniegt 60 USD par testu, bet parasti tas ir 10 USD par testu. Labā ziņa ir tā, ka pārbaude parasti ir apmēram 20 minūtes. Veiciet dažus testus stundu vai divas, un dienā saņemat USD 30 līdz USD 60.

Pat lietotāju pārbaude neiesaka padarīt to par pilnas slodzes darbu … nepietiek darba, lai izveidotu šo pilna laika darbu. Jums tiks dota iespēja pārbaudīt vietnes, ņemot vērā demogrāfiskos datus un jūsu kā vērtētāja kvalitātes novērtējumu.

Un nedomājiet, ka lietotāju pārbaude ir jūsu vienīgā iespēja! Ir daudz citu vietņu, kas tur ir diezgan tuvu. Daži vārdi: Userlytics, TryMyUI, Userfeel un TestingTime.

Pastāv dažas variācijas, taču vairums no tām maksā aptuveni tikpat, cik lietotāju pārbaude, un tām ir līdzīgi ilgas pārbaudes: 10-20 minūtes testam, parasti 10 USD testam. Pārbaudes laiks ir ilgāks, parasti testēšana ilgst 30–90 minūtes, un samaksa arī mainās, bet ir ierobežota – 50 eiro.

Neviena no šīm vietnēm nav izdevīga iztikai, un, pat ja jūs visas šīs vietnes izmantojat kopā, tā nav laba pilna laika aizstāšana.

Tas joprojām ir pieņemama nauda, ​​ciktāl tas attiecas uz “vienkāršajiem” interneta koncertiem, tas noteikti ir!1 punkti

25. postenis: Pārskatiet meklētājprogrammas

Tāpat kā vietņu pārbaude attiecībā uz trūkumiem un sliktu lietotāja saskarni, ir jātestē arī meklētājprogrammas, kas piesaista cilvēkus. Un, ņemot vērā, ka meklētājprogrammas ir būtisks mūsdienu interneta spēks, tas ir svarīgs darbs.

Tas ir arī darbs, ko varat veikt mājās!

Tehniskāks šī darba nosaukums būtu “meklētājprogrammu vērtētājs”. Nav daudz vietņu, kas paredzētas tikai meklētājprogrammu pārskatīšanas darbiem, bet dažas no tām tām ir pamanāmākas nekā vispārējs darba dēlis vai ārštata tirgus.

Tālvadības meklētājprogrammu novērtēšanai ir viena cienījama vietne: Appen. Pielikums nav vērsts tikai uz meklētājprogrammu novērtēšanu, kā es jau runāju. Tomēr ir zināms, ka tajā ir daudz meklētājprogrammu novērtēšanas darbu.

Vēl viena ievērojama kompānija ir Lionbridge. Bet Lionbridge nav vērsta tikai uz meklētājprogrammu vērtētāju pieņemšanu darbā. Lionbridge uzsāka tulkošanas pētījumu un ir pārcēlies uz citām lietām, saglabājot sākotnējo uzmanību uz valodu.

Jums var būt jāpārbauda meklētājprogrammas, izmantojot citas valodas … kā tas notiek meklētājprogrammu novērtēšanā, lai gan tas nav obligāti.

Vēl viena vietne, kurā bieži tiek meklētas meklētājprogrammas, ir iSoftStone. Tāpat kā Lionbridge, daudzi iSoftStone sludinājumi ir vispārīgi ar pūļa resursiem saistīti koncerti. Un daži no šiem koncertiem ir domāti meklētājprogrammu novērtēšanai.0 punkti

26. postenis: labākais no visiem… esiet tiešsaistes iepazīšanās konsultants!

Atšķirībā no tiešsaistes dietologa darbiem, ir pieejams DAUDZ iepazīšanās konsultantu darba vietu.

Labi, es atzīšu, ka tas nav tik bieži kā rakstīšanas vai vietņu dizaina koncerti. Bet tomēr pārbaudiet šo:

attālinātu iepazīšanās konsultantu darbi

Jā. Viņi ir tur. Tagad, kā redzat, vietņu nav daudz vienkārši iepazīšanās konsultantiem, bet parastajos darba dēļos ir daudz darba sludinājumu.

Viena no lielajām priekšrocībām, nonākot šajā tiešsaistes darba līnijā, ir tāda, ka jums nav nepieciešama formāla izglītība vai sertifikāts. Bet dažas lietas var jums palīdzēt iegūt klientus un parādīties kvalificētiem:

Pirmkārt, ja jums ir kāda terapeita apmācība, tā ir diezgan laba kvalifikācija. Ja jums ir grāds psiholoģijā vai sociālajā darbā, tas varētu būt arī labi.

Un, iespējams, labākais būtu, ja jums būtu pierādīts, ka jūs sniedzat stabilus iepazīšanās padomus!2 punkti

27. postenis: sniedziet atbildes vietnē JustAnswer

JustAnswer ir super saudzīga vietne no personas viedokļa ar nepāra jautājumiem. Protams, internets ir pilns ar atbildēm, kas ir pilnīgi bez maksas.

Bet daudzi jautājumi nav viegli meklējami Google tīklā vai meklēti vietnē Reddit. Dažreiz jums var būt vienkāršs jautājums, bet uz to, uz kuru pareizi var atbildēt tikai eksperts. JustAnswer nāk no ātrajām ekspertu atbildēm, un tieši tas to atšķir no Clarity.fm, kas drīzāk ir ātru konsultāciju un padomu puse.

Pieteikšanās ir ļoti vienkārša, un tas var aizņemt tikai 30 minūtes (lai gan es iesaku pavadīt ilgāk).

JustAnswer

Jūs varat izvēlēties vairāk nekā 175 kategorijas, un jūs varat strādāt visu savu laiku.

Klienti bieži maksā USD 5 par jautājumu, un, sākot darbu, jūs saņemat samazinājumu par 20%. To var strādāt līdz 50%, un daži var pārsniegt USD 5 – daudz jautājumu galu galā var sasniegt USD 15–30 USD, tāpēc veiktais samazinājums nav tik slikts, it īpaši, ja strādājat ātri un atbildat uz pareizajiem jautājumiem.

Tomēr ir viena būtiska kļūda: jūs maksājat TIKAI, ja prasītājs jūsu atbildi vērtē kā pozitīvu. Ja jūsu atbilde tiek atzīmēta kā negatīva, par to nesaņemsit samaksu – tas ir diezgan nomākti, lieki teikt.

Tātad tam vajadzētu būt jūsu galvenajam ienākumu avotam? Protams, nē. Bet tas var jums nopelnīt pienācīgu naudas summu par steigu, un tas var būt ļoti jautri, ja jūs tikai informējat cilvēkus par iecienītākajiem tematiem..-1 punkti

28. postenis: mēģiniet pārrakstīt audio

Audio audio transkripcija ir tiešsaistes spēles veids, kas ir piemērots papildu naudas saņemšanai, bet ne pilnvērtīgam darbam. Jūs varētu liktu tai strādāt pilnu darba laiku, bet es to ieteiktu tikai tad, ja jūs pats atradīsit klientu, kurš ir gatavs maksāt papildus.

Lielākoties audio pārrakstīšana ir lieliska, lai ērti nogādātu naudu.

Daži transkripcijas darbi ir lielākos ārštata tirgos, piemēram, Upwork vai Amazon Mechanical Turk. Bet parasti jums būs jāmaksā par audio transkripciju īpašās platformās tikai par transkripciju.

Viens no populārākajiem ir TranscribeMe:

pārraksti mani

TranscriptMe ir dažas no labākajām likmēm visās platformās, kas piedāvā transkripcijas koncertus. Peļņa parasti sākas no USD 15 līdz USD 22 stundā (liela atšķirība, es zinu).

GoTranscript maksās jums līdz USD 0,60 minūtē, kas ir USD 36 stundā, bet tā ir augstā puse. Jūs parasti sāksit zemāku par to – vidējie ienākumi mēnesī ir 150 USD, tāpēc tā patiešām ir blakus.

Ir arī citas platformas ar atšķirīgu atalgojuma pakāpi un dažāda līmeņa pieredzi. Daži no tiem prasa ļoti mazu pieredzi. Citi vēlas, lai cilvēki ar kvalifikāciju, un daudzas platformas vēlēsies, lai jūs kārtotu rakstīšanas ātruma pārbaudi.

Lai gan jūs vēlaties pārbaudīt katras platformas specifiku, kopēšanas ieguvums ir tas, ka gandrīz pilnībā atkarīgs no tā, vai jūs strādājat, kad vēlaties.

Piemēram, ja izmantojat virtuālu apmācības vai rakstīšanas koncertu, jums būs jāstrādā konsekvents grafiks un jāievēro termiņi, pat ja tie ir elastīgāki nekā tradicionālie darbi. Bet audio transkripcija platformai ir viens no elastīgākajiem koncertiem, un jūs varat strādāt galvenokārt tad, kad un cik bieži vien vēlaties.1 punkti

29. postenis: Sāciet emuāru / vietni un veiciet MĀRKETINGU

Šis ir viens no visizplatītākajiem naudas pelnīšanas veidiem tiešsaistē, un jūs labāk ticat, ka tas ir kaut kas, ko es diezgan labi zinu.

Šis ir arī viens no pārspīlētākajiem veidiem, kā pelnīt naudu tiešsaistē. Galvenais, kas jāatceras, ir tas, ka filiāļu mārketings VAR būt patiešām efektīvs… bet tas nav nakti vai “viegli”.

Tātad nepazīstamajam: filiāļu mārketings ir tas, kad jūs nopelnāt komisiju, kad kāds iegādājas produktu tiešsaistē, pamatojoties uz jūsu ieteikumu.

Praksē tas parasti nozīmē, ka jūs vadāt emuāru vai vietni un iekļaujat saistītās saites uz tiešsaistes produktiem / pakalpojumiem – kā jūs varat uzminēt, mums tas mitina produktus:

ieteikums

Ja kāda persona iegādājas produktu, izmantojot jūsu saistīto saiti, jūs nopelnīsit komisiju. Cik daudz? Kā jūs gaidījāt, tas mainās. Parasti tas ir procents no paša pārdošanas apjoma. Un pat tas mainās.

Par saitēm ar Amazon pārdotajiem produktiem Amazon parasti piešķir starp 5% komisijas maksu par apakšējo daļu un 10% no augstākās klases.

Ja esat Shopify partneris, jūs varat ņemt 20% no mēneša maksas, ko Shopify samaksā persona, kura pieņēma jūsu ieteikumu.

Šis ir mitināšanas uzņēmuma saistītās programmas (SiteGround) piemērs:

Vietnes vietnes saistītā programma

Šajā piemērā, ja mēnesī saņemat vietnes SiteGround 10 pārdošanas apjomus, jūs ienesīsit USD 750. Ja jūs saņemat tos 11, jūs iegūsit 1100 USD utt.

Tātad tur jūs ejat.

Jūs droši vien varat redzēt, kāpēc mūsdienās ir tik milzīga pievilcība filiāļu mārketingā. Tas var ienest naudu, un jūs varat daudz kontrolēt to produktu / jomu veidus, kuros vēlaties strādāt.

Daži no veiksmīgākajiem emuāru autoriem (Pat Flynn, Michelle Schroeder, Ryan Robinson, LifeHacker Guy utt.) Mēnesī nopelna desmitiem tūkstošu dolāru, izmantojot viņu emuāru un saistīto mārketingu..

Viņi arī publicē ikmēneša ienākumu pārskatus, lai jūs varētu redzēt, kā jūs arī varat nopelnīt naudu, izmantojot Affiliate mārketingu. Skatīt zemāk:

filiāļu mārketings

Mišela Šrēdere

Raiens Robinsons

Pat Flynn

Faktiski Mišela šajā vietnē māca arī filiāļu mārketingu.

Tur noteikti var kaut ko iemācīties :)

Pirms sākat mēģināt nopelnīt naudu, izmantojot saistītās saites, man ir pāris norādes:

Vispirms parūpējieties, lai izveidotu labu vietni. Uzturiet sava satura kvalitāti un paturiet prātā, ka jums joprojām ir jārada sava vietnes apmeklētāju vērtība. Jūs neveidojat vietni produktu pārdošanai, bet jūs izveidojat vietni, lai risinātu apmeklētāju problēmas.

Otrkārt, nebaidieties būt niansētiem un kritiskiem, iesakot produktus. Ja jūs sniedzat kvēlākus ieteikumus ar katru saistīto saiti, iespējams, ka jūs nevarat uzturēt satiksmi, vai cilvēki sāk uztraukties par jūsu vārdu.

Izņemot to, dodieties, ej, tīģer!

Noderīgi resursi:

 • Filiāļu mārketings ir vienkāršs0 punkti

30. postenis: Freelancing

Šis ir tas, ar kuru es esmu diezgan iepazinies, un tas, ar kuru jūs daudz meklējat, kad jūs atradīsit veidus, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. DAUDZ citi posteņi šajā sarakstā pārklājas ar brīvdomām, tāpēc uzskatiet to par “vispārīgu” vai ievada posteni.

Īsāk sakot, ārštata darbs šajās dienās ir milzīga lieta tiešsaistē. Ir daudz cilvēku, kas pieņem darbā ārštata darbiniekus attālinātam darbam, un iespējas nāk un iet.

Ir pieejams daudz dažādu ārštata darbu, taču visvairāk iespēju parasti ir vietnes dizainā, rakstīšanā un / vai rediģēšanā, kā arī mārketingā.

Lielākās tēmas mēdz būt par finanšu tehnoloģijām (pazīstamas arī kā fintech), kriptovalūtu, e-komerciju un mārketingu, taču, hey – tur ir daudz visa pieejamā.

Ir daudz dažādu veidu, kā jūs varat atrast ārštata koncertus. Daži no maniem draugiem, piemēram, Craigslist, saka, ka potenciālie klienti tur reaģē vairāk.

Jūs varat izmantot Upwork, kas, iespējams, ir slavenākais no ārštata klientu tīkliem. Tikai atceraties, ka Upwork 20% samazina jūsu veikto darbu – pieredzējušiem ārštata darbiniekiem – tas nav labākais. Bet iesācējiem tas ir lielisks veids, kā pārliecināties, ka jums nav krāpšanās un ka jūs iegūstat pieredzi!

Noskatieties šo video par to, kā jūs varat iegūt savu pirmo darbu Upwork vai citās brīvmākslinieku vietnēs:

Citas ārštata vietnes, kuras ir vērts pārbaudīt, ir Freeeup, Workana un NoDesk

LinkedIn ir vēl viena izplatīta pieeja klientu atrašanai, taču jūs varat būt aktīvāki ar LinkedIn: turpretī Upwork jūs galvenokārt piemērotu sludinājumiem, LinkedIn jūs varat pieteikties sludinājumiem VAI vienkārši sazinieties ar cilvēkiem un piedāvājiet viņiem savus pakalpojumus..

Ja jūs zināt vēlamā darba veidu, bieži vien ir nišas vietnes, kurās tiek apkopoti darba sludinājumi vai aicinājumi uz ārštata darbu šajā jomā. Daži no labākajiem ir:

 1. Flexjobs
 2. SolidGigs

Kopsavilkums: ārštata pakalpojumi ir viens no populārākajiem veidiem, kā indivīdi var nopelnīt naudu tiešsaistē, un arvien vieglāk ir atrast potenciālos klientus. Ārštata darbā ietilpst projekti, kuru ilgums ir dažas stundas un līgumi uz gadu, un tie aptver daudz tematu.

Kas nozīmē… ir daudz iespēju!1 punkti

31. postenis: Pārdodiet preces tiešsaistē

Labi, ka jūs varētu būt nedaudz skeptiski noskaņots par to, ka nopelnījat savu vietu sarakstā. Nu, ļaujiet man to pamatot:

Datu pārdošana tiešsaistē ir viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Padomājiet tikai par visām lietām, kuras esat iegādājies tiešsaistē!

Tāpēc nav šaubu, ka priekšmetu pārdošana ir labs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Bet tiešsaistē ir miljons veidu, kā pārdot mantu. Zināmā mērā viss saraksts ir par kaut kā pārdošanu tiešsaistē: vai nu fiziskas preces, vai arī jūsu laiks, zināšanas un prasmes.

Vispazīstamākie vārdi būtu Craigslist, eBay, Amazon, Facebook, taču ir arī DAUDZ vairāk.

Nākamajos dažos priekšmetos būs viss par to, kā jūs varat pārdot fiziskus produktus tiešsaistē. Tas svārstās no vietas pārdot savas preces (piemēram, vārdus, kurus tikko uzskaitīju) veidi preču, ko var pārdot. Protams, pastāv zināma pārklāšanās, bet tā ir dzīve.

Tagad jums varētu rasties jautājums, kāpēc jums vajadzētu pārdot preces tiešsaistē. Es esmu gatavs derēt, ka daudzi cilvēki ir iekļauti šajā sarakstā, cenšoties noskaidrot koncerta darba veidus, ārštata zonas utt..

Bet, ja esat radošs, ar šo varat sasniegt diezgan tālu. Jūs varat pārdot gandrīz jebko tiešsaistē, un daudzas tirgus vietas dara visu iespējamo, lai garantētu pamata maksājuma līmeni par jums, tiklīdz jūs faktiski veiksit pārdošanu..

Daži piemēri ir Upwork, ko es jau minēju, bet arī logotipa dizains, motīvu pārdošana vai konkursu nosaukšana … tos visus es apmeklēšu!

Lietas, kas jāuzmanās: platformas maksas, kas tiek aprēķinātas fiksētu summu vai procentos no jūsu veiktā, kā arī maksājumu apstrādes nodevas.

Es apsolu, ka tiešsaistē pārdot preces ir vieglāk, nekā jūs domājat, un jo vairāk tirgus tiek izmantots nepietiekami, jo lielākas iespējas veikt pārdošanu.

Labi, gatavs? Iepazīsimies ar daudzām lietām, pārdodot materiālus tiešsaistē:1 punkti

32. postenis: Kļūsti par garāžu pārdošanas miljonāru

Jēdzienu “garāžu pārdošanas miljonārs” popularizēja Ārons LaPedis savā tāda paša nosaukuma grāmatā. Jā, jūs varat kļūt par miljonāru, vienkārši pārdodot preces ebay, Amazon utt., Un tas ir tas, ko Ārons dara, lai pierādītu.

Būtībā tas nozīmē, ka tiek nopirktas daudzas lietas, kuras pārdevējs nenovērtē, un pēc tam tās tiek pārdotas par augstāku cenu (kas patiesībā ir vērts, un pēc tam dažas).

Kā jūs varētu gaidīt no frāzes, metafora ir tāda, ka jūs dodaties uz garāžas izpārdošanu un izmantojat savus īpašos instinktus un zināšanas, lai atrastu labākās lietas. Tas nozīmē, ka jūs nepērkat lietas obligāti no liela mazumtirgotāja – galvenā uzmanība tiks koncentrēta uz mazākiem un vietējiem pārdevējiem.

Piezīme: pirkumu var veikt tiešsaistē vai klātienē! Vai vēl labāk, abi.

Vēl viena piezīme: nedomājiet, ka tas nav jums, tikai tāpēc, ka neesat to pieredzējis, vai tāpēc, ka neesat pārliecināts par savām spējām pamanīt nenovērtētus priekšmetus.

Es domāju, ka nevajag lekt šajā stratēģijā, ja šīs lietas ir patiesas, tas noteikti. Bet jums šī taktika nav jāpiemēro “visam” – varat to izmantot tikai saprotamā nišā.

Piemēram: jums, iespējams, nav pilnīgi ne mazākās nojausmas, vai 98% “garāžas izpārdošanā” pārdoto lietu ir par zemu cenu. Bet, jūs, iespējams, esat milzīgs šī vai šī zinātniskās fantastikas žanra cienītājs un zināt, ka cietā seguma izdevums, kuru pārdod persona X, varētu ienest daudz vairāk.

Tik ilgi, kamēr esat piesardzīgs, jums ir lielākas iespējas padarīt šo taktiku jūsu labā, nekā jūs domājat!0 punkti

33. postenis: garāžas pārdošanas miljonārs, kurš restaurēja lietas

Lai gan es domāju, ka daudz vairāk cilvēku, nekā gaidīts, varētu izvilkt garāžu pārdošanas miljonāra versiju, es par to neesmu tik pārliecināts … tas tiešām attiecas uz cilvēkiem ar stabilām spējām labot un atjaunot priekšmetus.

“Oriģinālais” garāžas pārdošanas miljonārs (puisis, kurš izdomāja vārdu) faktiski arī ir veicis dažus atjaunošanas darbus ar nopirktajām mantām un pēc tam uzsist. Bet viņš ļoti skaidri norāda, ka atjaunošana dažreiz var būt ļoti dārga, tāpēc viņš cenšas to saglabāt minimālu.

Tas nozīmē, ka tā noteikti var būt beztermiņa taktika (jo tā var darboties dažādu priekšmetu gadījumā). Turklāt ir arī šis papildu bonuss, ja esat jau prasmīgs remontā vai atjaunošanā X preces veidam, pastāv liela iespēja, ka jums ir pilnīga izpratne par šī priekšmeta vērtību, to atjaunojot.

Tomēr es būšu godīgs pret jums, taču visdrošākā šāda veida taktika būs elektronika (īpaši tālruņi). Tātad, ja jums ir pieredze tālruņu atjaunošanā un remontā vai ja domājat, ka varētu tik ātri gūt labumu, patiesībā jums ir diezgan laba iespēja veikt pārdošanas.

Bet vēlreiz – neatsakieties no cerības tikai tāpēc, ka tas neizklausās pēc jums. Retu grāmatu izdošana atjaunot un pēc tam pārdot var likties riskanti, taču īstajai personai tas var dot drosmīgu peļņu.

Jūs to varētu darīt VHS lentēm, drēbēm, mēbelēm, trauku izstrādājumiem vai tiešām visam, ko cilvēki varētu iegādāties. Jūs varētu atlasīt cilvēkus, kuri vēlas vairāk pieejamu parasto priekšmetu versijas, vai kolekcionārus, kuri vēlas retas lietas un vēlas tērēt papildus.

Dažas labas tirgus vietas būtu eBay un Craigslist, lai gan ir daudz vairāk.

Faktiski nākamās preces šajā sarakstā attiecas tikai uz vietām, kuras varat pārdot!0 punkti

34. postenis: Pārdod vietnē Amazon

Šeit ir vēl viens liels: jūs varat pārdot tieši e-komercijas vietnēs. Jo īpaši Amazon!

Pārdod vietnē Amazon

Pārdošanai Amazon ir daži izaicinājumi, par kuriem jūs, iespējams, esat dzirdējuši: proti, ka Amazon ir draņķīgi, lai kopētu trešo pušu pārdevējus un pēc tam par prioritāti izvēlētos savu Amazon zīmolu par zemāku cenu.

Šīs ir reālas un pamatotas bailes, taču ir vērts tos kontrolēt. Pirmkārt, Amazon trešo pušu pārdevējiem gadu gaitā faktiski ir bijusi arvien lielāka Amazon pārdošanas apjoma daļa.

Pārbaudiet šo:

Amazon mazumtirdzniecības apjomi

Tas ir no Džefa Bezosa ikgadējās vēstules akcionāriem. Pēdējā laikā fizisko preču pārdošanas MAJORITĀTE ir notikusi no trešajām personām, un šķiet, ka tas palielināsies.

Tātad, lai arī Amazon noteikti rada riskus, tā joprojām ir acīmredzami viena no labākajām vietām tiešsaistē. Visi pārdevēji var uzskaitīt produktus vairāk nekā 20 kategorijās, un, ja jūs reģistrējaties profesionālajam plānam, varat uzskaitīt vēl 10 kategorijās..

Šis profesionālais plāns jums izmaksās papildus:

amazon plāni

Bet pamatplāns ir bezmaksas, izņemot pārdošanas nodevas (godīgi sakot, jūs maksātu neatkarīgi no tā, ko jūs darītu, ja izmantojat kāda cita e-komercijas centru).

Vēl viens Amazon ieguvums: tā kā tā ir vieta, kur jau dodas daudz cilvēku, Amazon var rīkoties ar jūsu nosūtīšanu, ja nevēlaties to darīt pats.

Tāpēc tas var nebūt visiem, bet iemesla dēļ Amazon ir lielākais e-komercijas uzņēmums. Tas noteikti ir variants, kas jāņem vērā lielākajai daļai.

Jūs varat iemācīties gūt panākumus vietnē Amazon, ievērojot šādus padomus:1 punkti

35. postenis: Pārdod vietnē eBay

Jūs varētu domāt: eBay?! Tas joprojām ir apkārt?!

Jā, tas joprojām ir aktuāls un vēl svarīgāks: tas joprojām ir ļoti populārs. Iespējams, ka Amazon ir digitālo tirdzniecības vietu karalis, taču eBay nav joks:

eBay pircēji

Tas ir vēl viens iemesls, kuru vērts apsvērt:

bez maksas vietnē eBay

Jā: eBay ļauj bez maksas uzskaitīt līdz 50 produktiem mēnesī. Vai iet vairāk nekā 50? Parasti saraksts jums izmaksās 0,35 USD.

Salīdziniet to ar Amazon, kura bezmaksas kontā mēnesī var uzskaitīt 40 preces, un, ja vēlaties pārdot vairāk nekā 40 produktus, jums būs jāmaksā mēnesī 39,99 USD..

Arī eBay pārdošanas maksas varētu likties augstas – 10%, taču tās nav augstas salīdzinājumā ar Amazon. Tā ir taisnība, ka Amazon dažreiz var būt ievērojami zemāks (piemēram, 6%), bet Amazon var būt arī ievērojami augstāks (20%).

EBay interesanti ir tas, ka, ja jūs pārdodat kā indivīds, varat to izdarīt ar to pašu kontu, kuru izmantojat, lai iegādātos materiālus eBay. Šajā ziņā pārdošana tur ir mazāk formāla un nedaudz mierīgāka.

Tas nozīmē, ka esiet piesardzīgs un dariet visu iespējamo, lai pārliecinātu klientus, ka viņi netiks izlaisti. Pēc veiksmīgas pārdošanas, lai attīstītu reputāciju, būs vieglāk, taču tikmēr padomājiet par to, kā jūsu klienti varētu!

Parasti es teiktu, ka eBay ir labāks, lai pārdotu nepāra lietas, kuras jūs atrodaties, bet nevēlaties / nevajag. Īpaši lietas, kas varētu patikt nišu pircējiem, vai produkti, kas vairs netiek ražoti.

Šeit ir eBay rokasgrāmata par darba sākšanu!1 punkti

36. postenis: Pārdod vietnē Craigslist

Pārdošana vietnē Craigslist nedaudz atšķiras no vairuma citu platformu šeit. Kamēr Amazon piedāvā milzīgas priekšrocības, palīdzot jums ar piegādi, un eBay ir plašs tiešsaistes tirgus, Craigslist ir niansētāks.

Cilvēki ne tikai pārdod vietnē Craigslist – viņi arī cenšas atbrīvoties no lietām, viņi pieņem darbā, cenšas iegūt brīvprātīgos utt..

Otra galvenā Craigslist atšķirība ir tā, ka tā ir orientēta uz reģionu. Tātad, lai gan jūs varat daudz strādāt tiešsaistē, attālums starp jums un personu, ar kuru jūs sazināties, parasti būs samērā tuvu.

Apskatiet joslu labajā pusē:

Craigslist

Raugoties no tā, ka kāds mēģina nopelnīt naudu tiešsaistē, es teiktu, ka divi galvenie Craigslist izmantošanas veidi ir šādi:

Pirmkārt, jūs varat ievietot tajā savu CV, prasmes utt. Un redzēt, vai kāds ir ieinteresēts iznomāt jūsu pakalpojumus.

Otrkārt, un tas ir tas, pie kā es īsti ķēros, ir tas, ka jūs varat pārdot fiziskas preces Craigslist. Craigslist ir labs, lai pārdotu preces, kuras esat atjaunojis, remontējis, restaurējis vai parasti nelietojat (kā jau minēju iepriekš), jo īpaši tāpēc, ka piegādes izmaksas būtu zemākas (dažos gadījumos jūs, iespējams, varēsit tās piegādāt personīgi. ).

Galvenais Craigslist atbalsts ir tas, ka varat pārdot visa veida preces, un, ja jūs pārdodat nepāra sortimentus, jums ir diezgan laba iespēja atrast kādu, kurš vēlas tērēt.

Turklāt, pēc manas pieredzes, cilvēki parasti atsaucas uz savu interesi par Craigslist nekā citas vietnes.0 punkti

37. postenis: Pārdod Facebook

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka Facebook ir savs digitālais tirgus. Es būtībā to kādu laiku ignorēju, līdz sāku saprast, cik robusts tas ir.

Ja skeptiski domājat, domājiet tikai par mērogu: būtībā ikvienam, kam ir Facebook konts, ir piekļuve Facebook tirgotavai..

Tas nozīmē, ka tai var piekļūt vairāk nekā 2 miljardi cilvēku. Tagad tas nenozīmē tu ir piekļuve 2 miljardiem potenciālo klientu – Facebook šīs lietas sakārto pa reģioniem.

Tātad šajā ziņā dažas lietas par Craigslist attiecas arī uz Facebook – jūs neļausities, lai Facebook izpildītu daudz sūtījumu klientiem. Tā vietā jūs mēģināt vilināt galvenokārt vietējos pircējus.

Tātad, tāpat kā Craigslist, jums būs jābūt gatavam patstāvīgi rīkoties ar pārvadāšanu vai piegādāt preces personīgi.

Tas nozīmē, ka jums ir pārliecināts pārdošanas rādītājs, jo jūs darbojaties šaurākā vietā, un jums nav jāraizējas par platformas maksām.0 punkti

38. postenis: pārdodiet citās vispārējās tiešsaistes tirdzniecības vietās

Amazon, eBay, Facebook un Craigslist – tās ir milzu tirgus vietas, kur var pārdot praktiski jebko. Un neilgi pēc tam es apmeklēšu daudz dažādu tirgu, kas ir orientēti uz konkrētiem produktu veidiem.

Bet pirms tam ļaujiet man parādīt dažas vispārējas nozīmes un dažādu preču tirgus vietas. Daudzi no jums nekad iepriekš par šīm vietnēm nebūs dzirdējuši, kas nozīmē, ka tās ir gan labas, gan sliktas iespējas.

Mercari ir populārs salīdzinājumā ar citām vietnēm šajā tiešsaistes vietņu apakšsarakstā. Tas ir diezgan vienkārši:

Mercari

Jūs to varat iestatīt ļoti viegli, un Mercari jums piešķirs bezmaksas piegādes etiķetes. Saraksti ir bez maksas, taču Mercari prasīs 10% komisiju no visiem jūsu pārdošanas apjomiem.

Ja izmantojat Mercari piedāvātās kravas etiķetes, jūs esat apdrošināts līdz USD 200, ja preces tiek pazaudētas vai sabojātas tranzītā. Jūs varat pārdot, izmantojot vietni, taču tā ir koncentrēta uz lietotnēm.

Oodle šķiet dīvains krustojums starp Craigslist un eBay. Oodle koncentrējas uz jūsu atrašanās vietu un būtībā ir tiešsaistes sludinājums (atkal, piemēram, Craigslist). Vietnē Oodle jūs varat pārdot vai pārdot gandrīz jebko, bet ar visu būtībā jātiek galā pats.

oodle

Šķiet, ka īpaša uzmanība tiek pievērsta arī mājdzīvniekiem un transporta līdzekļiem. Bet hey, viss notiek.

Sell.com ir diezgan līdzīgs Oodle ar to, ka tas ir vēl viens klasificētu preču saraksts, kas ir mazāks nekā Craigslist. Parasti ierakstu veikšana maksā 1 USD – 3 USD, bet tas ir atkarīgs no preces.

sell.com tirgū

Vietne ir ļoti informēta par to, kādas ir maksa par iekļaušanu sarakstā, un, kad jūs tos samaksājāt, vairs nav jāmaksā. Viss pārējais ir tavs.

Vēl viena moderna, gludā izskata tirgus, kurā varat izpētīt, ir VarageSale. Tas izklausās tieši tā – virtuālās garāžas izpārdošana. Lai gan VarageSale vietnē jūs varat pārdot gandrīz jebko, viens no galvenajiem ierobežojumiem ir tas, ka precēm jābūt ģimenei draudzīgām… un arī administratori pārrauga ierakstus, lai pārliecinātos!

vairumtirdzniecība

Tomēr VarageSale ir ļoti praktiska. Ja jums ir problēmas ar pircēju, jūs galvenokārt esat viens pats. Bet ļoti patīkami ir tas, ka VarageSale ir pilnīgi brīvi lietojams. Bez saraksta maksas un par pārdošanas komisijām.

Unikālāks ir Listia. Izmantojot Listia, jūs precīzi nenopelnāt naudu par to, ko pārdodat. Vietnes punktos, kas pamatā ir Listia valūta, jūs nopelnāt “Tinti”. Jūs varat tērēt savu tinti citai vietnei Listia.

listia

Ja jūs rakt dziļi, jūs, iespējams, varat atrast citas, taču šīs ir dažas no vietnēm, kuras man visievērojamākās ir tad, ja jūs meklējat vispārējas nozīmes tirdzniecības vietas ārpus lielajiem nosaukumiem!0 punkti

39. postenis: Kravu pārvadājumi

Iespējams, ka daudzi no jums nav dzirdējuši terminu “kravas piegāde”, bet es pieļauju, ka vairums no jums ir iepazinušies ar šo jēdzienu:

Piegāde bez preču piegādes notiek tad, ja jūs nodarbojaties ar mazumtirdzniecību, bet visas preces neglabājat noliktavā. Tā vietā kāda cita vienība nodarbojas ar to, ko jūs pārdodat, glabāšanu un nosūtīšanu!

Būtiskās priekšrocības ir tādas, ka, uzsākot uzņēmējdarbību, jums nav daudz jāiegulda krājumos, piemēram, jums nav jāiegūst noliktava. Jūsu vispārējie izdevumi var būt daudz zemāki, kas nozīmē, ka vārti piekļuvei mazumtirdzniecībai ir plašāki nekā iepriekš.

Tagad es to jau pieminēju, kad es runāju par Amazon’s (Amazon piepildījums ir tas, ko tā oficiāli sauc).

Bet Amazon ir tālu no vienīgās spēles pilsētā, pat ja tā, iespējams, ir lielākā Rietumos. Shopify, e-komercijas vietņu veidotājs, arī rūpējas par tiem, kuri vēlas izmantot dropshipping.

kā darbojas oberlo

Ar Shopify galvenā integrācija notiek ar uzņēmumu ar nosaukumu Oberlo. Jūs izvēlaties produktus, kurus vēlaties pārdot, un, kad klients pasūtīs jūsu vietnē, Oberlo tos izsūtīs.

Izmantojot AliExpress, jūs pat varat piegādāt produktus no Ķīnas

Lielākajai daļai citu vietņu veidotāju, kuriem ir e-komercijas vai iepirkumu groza funkcionalitāte, ir vismaz viena vai divas integrācijas, kas palīdzēs jums ar kravas piegādi, pat ja viņi to nesniedz tikpat daudz kā Shopify..

Tagad kravas pārvadāšana var izklausīties pārāk laba, lai būtu patiesība… un tāda tā ir.

Es nesaku, ka jūs nevarat nopelnīt naudu no tā: cilvēki to nedarītu, ja tas nebūtu izdevīgi. Bet tas nav tik vienkārši, kā “nedaudz samaksāt par virs galvas un pēc tam gūt milzīgu peļņu”.

Noderīgi resursi:

 • Kā es nopelnīju $ 178,492 trīs mēnešos, piegādājot kravas1 punkti

40. postenis: pērciet / pārdodiet vietnē Flippa

Vai neesat dzirdējis par Flippa? Ir labi.

Flippa pamatā ir tiešsaistes uzņēmumu pirkšanas vai pārdošanas tirgus.

Flippa

Jums varētu rasties jautājums, cik cilvēku faktiski pērk vietnē Flippa. Pašlaik skaits ir kaut kur uz ziemeļiem no 120 000 pircēju.

Tas varētu neizklausīties daudz, ņemot vērā interneta un interneta tirgus lielumu. Bet šeit ir runa:

Flippa pircēji

Šiem vairāk nekā 120 000 pircējiem ir vairāk nekā miljards pieejamo līdzekļu, un pircēju skaits katru mēnesi palielinās par dažiem tūkstošiem. Tātad nauda ir absolūti tur, gatava iegādāties uzņēmuma vietni, kurā audzējāt.

Grūtākais, protams, ir tas, ka jums jau ir jābūt tiešsaistes biznesam, lai pārdotu tiešsaistes biznesu. Tas, iespējams, neattiecas uz daudziem no jums, taču nekautrējieties … jo tas joprojām varētu attiekties uz vairāk nekā jūs domājat.

Flippa, tā vietā, lai vienkārši pamestu savu uzņēmumu, jūs varat nopelnīt naudu, pārdodot to kādam (kurš, savukārt, var attīstīt jūsu biznesu tālāk).

Jūs pat varat iegādāties vietnes / lietotnes no Flippa un nopelnīt pienācīgu naudu. Tieši to darīja Priyadarshan Joshi, kad no Flippa nopirka esošu Mac lietotni SplitScreen tikai par USD 1000 un no tās nopelnīja vairāk nekā 60 000 USD.

Flippa sniedz daudz atbalsta, tāpēc jūs neesat viens pats: ir svarīgi, ka Flippa palīdzēs jums izdomāt, kā novērtēt jūsu biznesu, un jūs piemeklēs pircējiem. Un tāpat kā daudzās citās tiešsaistes tirgus vietās, jūsu darījums ir drošāks, ja tas notiek Flippa.

Noderīgs resurss:

 • Izlasiet dažus Flippa veiksmes stāstus0 punkti

41. postenis: Bonanza mazumtirdzniecība

Bonanza ir digitālais tirgus, kas tiek labi uztverts, bet nav milzīgs. Cik labi uzņēma?

e-komercijasBytes

Tas tiek novērtēts pamatota iemesla dēļ. Tagad, ciktāl tas ir Bonanza, vislabāk ir būt vienkāršam: tas ir tirgus, kurā var aplūkot gandrīz visu veidu fiziskas preces. Tomēr tā patiešām izceļas ar vietu, kur iegādāties personiskus priekšmetus, piemēram, drēbes, aprīkojumu utt.

Dažas svarīgas kvalifikācijas: Bonanza jums nepiegādājas, tas viss notiek starp jums un pircēju. Tātad, kāpēc to izmantot citās platformās / tirgos?

Daži apgalvo, ka Bonanza ir labāks atbalsts, lai gan, manuprāt, ir grūti iegūt objektīvu salīdzinājumu starp to un lielākiem konkurentiem. Un, lai arī Bonanza, iespējams, jums nepiegādās, tas tomēr racionalizē procesu no jūsu puses un palīdz jums ar efektīvām piegādes etiķetēm.

Turklāt Bonanza ir integrējams ar citām jūsu tirgus vietām, un tā ir viena no labākajām iespējām šajā jomā. Nav nepieciešams visu no jauna iestatīt no jauna, vienkārši veiciet sinhronizāciju starp citiem veikaliem … galvenais ieguvums.0 punkti

42. postenis: Pārdodiet savus modes produktus vietnē Tradesy

Tradīcija ir diezgan līdzīga Depop, un tehniski gandrīz nav atšķirību tajā, ko jūs varat pārdot, taču tā nedaudz vairāk pievēršas modei un augstākās klases produktiem nekā Depop.

tradesija

Tomēr Tradesy joprojām ir līdzīga “pārdod no tava skapja” vibe.

Tradesy zīmols ir ļoti skaidrs:

kā darbojas arodbiedrība

Pērciet vai pārdodiet efektīvi. Tas būtībā ir tas.

Pircēja redzamajā cenā ietilpst jūsu nosūtīšanas izmaksas. Jūsu nosūtīšanas etiķetes ir bezmaksas, un jūs pat varat saņemt bezmaksas Tradesy piegādes komplektu, lai pārliecinātos, vai preces varat sūtīt droši.

Diemžēl tradesija ir stāvāka nekā Depop, ciktāl maksa iet par maksām. Pašlaik Tradesy ietur 19,8% komisiju, tāpēc, lai gan jūs pats varat noteikt augstākas cenas, lai kompensētu, jūs vienmēr ņemsit mājās 80% no pilnas cenas.

Bet hei! Tradesy cilvēki ir pieraduši pirkt dārgākas preces, un jūs vienmēr varat pazemināt cenu, ja cilvēki to neinteresē. Galu galā klienti joprojām ietaupa, salīdzinot ar produktu pirkšanu no pirmās puses.0 punkti

43. postenis: Pārdod vietnē RealReal

RealReal ir koncentrēts konkrētāk nekā Depop un Tradesy. Tā mērķis ir pārdot luksusa preces. Acīmredzot tas nozīmē, ka latiņa ir augstāka par to, ko varat pārdot un ko jūs varat padarīt pārdošanā.

RealReal

Tātad RealReal ir augstāki standarti attiecībā uz tā pieņemšanu nekā lielākajā daļā citu vietu – lietām jābūt vismaz labā stāvoklī, no noteiktiem zīmoliem un noteiktā valkājamo preču robežās..

Jums var samaksāt ar tiešo depozītu, čeku pa pastu vai vietnes kredītu (kas nopelna papildus 5%). Jūs varat paturēt līdz 85% no savu preču pārdošanas cenas, bet ne jūs garantēta šo cenu, tāpēc esiet piesardzīgs.

Viena no The RealReal interesantām lietām ir tā, ka tā 30 dienu laikā cenšas panākt, lai jūsu prece tiktu pārdota par visaugstāko cenu.. Viņiem ir reālu cilvēku komanda, kas novērtē jūsu publicēto, lai to autentificētu un atbilstoši novērtētu.

RealReal priekšrocības

RealReal apraksts par sevi nav kļūdains. Fakts, ka produktu josla ir augstāka, faktiski nozīmē tikai to, ka platforma vēlas uzņemties lielāku lomu pārdevēju izpētē, tāpēc jums ir jādara mazāk nekā parastajā tirgū.

Un apsveriet to: ja jūs pārdevāt luksusa preces citur, potenciālie pircēji būtu skeptiskāki, un jums būs jāpieliek vairāk darba, lai pārliecinātos, ka jūsu precei ir piemērota cena un tā ir piemērota lietošanai.

RealReal ir diezgan labs darījums, ja plānojat pārdot lietotus luksusa priekšmetus.0 punkti

44. postenis: Pārdod nišas mākslu, kolekcionējamus priekšmetus un amatnieku darbus vietnē Ruby Lane

Ruby Lane ir viena no tām kompānijām, kas ir pietiekami slavena, ka daudzi cilvēki par to ir dzirdējuši, taču nav pietiekami slavena, lai vairums no šiem cilvēkiem zinātu daudz vairāk nekā tās nosaukumu.

Ruby Lane ir antīkās lietas, vintage kolekcionējamie izstrādājumi, tēlotājmāksla, rotaslietas utt., Un tā ir lielākā šādu preču tirgus. Ir vairāk nekā 2500 veikalu īpašnieku, vairāk nekā miljons apmeklētāju mēnesī un vairāk nekā 15 miljoni produktu.

Tagad, ja ticam skaitļiem, šķiet, ka Ruby Lane pārdevēji konsekventi nopelna daudz naudas pārdošanas apjomos. Un Ruby Lane pārdevēji augstu vērtē … tāpēc jums varētu rasties jautājums, kā izceļas tā maksa.

Nu, Ruby Lane ir nedaudz sarežģītāks – nav komisijas maksas, kā arī vienreizēja maksa 0,19 USD par vienību uzskaitīšanu, 100 USD vienreizēja iestatīšanas maksa un pēc tam uzturēšanas maksa (ti, platformas maksa), kas mainās pēc pārdoto vienību skaita.

Ja sarakstā ir 80 vai mazāk priekšmetu, tas mēnesī ir 69 USD. Ja sarakstā ir 81–150 vienības, tas ir 0,30 dolāri par vienumu. Tas samazinās, pārdodot vairāk priekšmetu, tāpēc, pārdodot vairāk nekā 1 001 vienību, jūs maksājat par vienumu 0,01 USD. Sīkāku informāciju varat apskatīt šeit.

Lūk, kā Ruby Lane salīdzina savu sākuma līmeni / mazāko veikalu iespēju ar citām platformām:

Rubīna josla

Pieņemsim, ka jūs pārdodat 5000 USD (diagrammā izmantoto 2000 USD vietā), bet jūs joprojām ievērojat 80 vienumu ierobežojumu:

Jūsu maksa būtu tāda pati kā tad, ja jūs pārdotu 2000 USD priekšmetus. Katrā citā platformā no jums tiek iekasēta noteikta procentuālā daļa no jūsu nopelnītā, nevis daudz no tā, ko jūs uzskaitāt.

Tātad, ja jūs domājat, ka 80 vienību saraksta ierobežojuma ietvaros jūs varat nopelnīt daudz naudas, Ruby Lane būtu lieliska iespēja.0 punkti

45. postenis: Pārdod vietnē MoreCommerce

Jūs, iespējams, neesat dzirdējis par MoreCommerce. Jūs, iespējams, esat dzirdējis par Alibaba – Ķīnas e-komercijas gigants.

MoreCommerce ir Alibaba meitasuzņēmums, un tas dara kaut ko interesantu: būtībā tas nav tik daudz tirgus, cik portāls daudzām dažādām tirgus vietām.

VairākKompānija

Tātad visas tās tirgus vietas, kurās esmu gājis? Daudzām no tām var piekļūt, izmantojot pakalpojumu MoreCommerce.

Tagad, godīgi sakot, tas ir sarežģītāks un sarežģītāks risinājums, ko ļoti daudzi no jums meklē. Tas ir labāk, ja jau reģistrēti uzņēmumi darbojas mazumtirdzniecībā, un jūs nevarat ekskluzīvi darboties ar drošu kuģi.

Turklāt maksa ir augsta: mēs runājam par 15% darījumu maksām (parasti) par pasūtījumiem un abonēšanas plānu.

Bet dažiem no jums ir vērts pārbaudīt tikai daudzkanālu darbību. Nemaz nerunājot par to, ka MoreCommerce saista nākamo vienumu, par kuru vēlos runāt0 punkti

46. ​​postenis: Pārdodiet rotaslietas vietnē OpenSky

OpenSky ir tiešsaistes juvelierizstrādājumu tirgus, kas darbojas jau kopš 2009. gada. Alibaba iegādājās OpenSky un dažas citas līdzīgu cilvēku dibinātas tirgus vietas un vietnes un visu to pievienoja MoreCommerce platformai, par kuru es tikko runāju..

Tad kāpēc runāt par OpenSky?

Nu, OpenSky joprojām ir savs tirgus. Raugoties no klienta viedokļa, MoreCommerce īsti neietilpst attēlā. Iemesls, kāpēc es ievietoju MoreCommerce pirms OpenSky, ir tas, ka, ja vēlaties pārdot vietnē OpenSky, jūs vajag reģistrēties MoreCommerce.

Ja jūs vēlaties zināt kaut ko par iestatīšanas maksām, uzskaitīšanas ierobežojumiem utt., Jums jāatsaucas uz vietni MoreCommerce:

vairāk komercijas atvērts

Cenas mainās – viena veida abonēšana sākas ar 32 ASV dolāriem mēnesī, otra – no 29,95 ASV dolāriem. Kopā ar to jūs saņemat dažādas piekļuves variācijas vairākām tirgus vietām utt.

Gaišā puse ir tāda, ka lielākoties jūs saņemat neierobežotu sarakstu, kanālu, pasūtījumu un ekspertu atbalstu pat no sākuma līmeņa abonementa..

Tāpēc man ir aizdomas, ka daudzi cilvēki neuzskatīs, ka ir vērts to pārdot vietnē OpenSky, taču dažiem cilvēkiem tas varētu būt lielisks tirgus. Tikai ņemiet vērā, ka apmeklēsit pakalpojumu MoreCommerce, lai pārdotu vietnē OpenSky.1 punkti

47. postenis: Pārdod grāmatas

Tāpēc tagad es nokļūstu dažās populārākajās vietās grāmatu pārdošanai tiešsaistē. Kā jūs gaidījāt, jūs varat pārdot grāmatas citās platformās, taču šīs vietnes dažiem no jums būs īpaši izdevīgas.

Onto BookScouter: tā ir vietne, kas galvenokārt paredzēta jūsu izmantoto mācību grāmatu vērtības noteikšanai (lai gan parasti to darīs jebkura cita grāmata). Tas ir diezgan vienkārši:

skaļruņi

Jūs uzmeklēsit savas grāmatas ISBN numuru, un BookScouter meklēs virkni vietņu un tirgus laukumu, lai uzzinātu, par kādām cenām tas tiek pārdots.

Katrai vietnei tas iesniedz ISBN (tas ir tas, kas jums būtu jādara, ja tos pārdevāt vietnē), kas tai ļauj iegūt cenas vai vismaz labu minējumu par tām. Apskatiet piedāvājumu klāstu un pats izlemjat, kur vēlaties pārdot savas grāmatas.

Robežas? Dažām vecākām grāmatām nav ISBN, un BookScouter tām nebūs īpaši noderīga. Tas izslēdz arī dažas antīkās vai retas izdevuma grāmatas, bet tas ir labi – jums tomēr būs jādara kāds papildu darbs, lai tās tomēr novērtētu. Retās grāmatas varat jebkurā gadījumā pārdot vietnē RubyLane (minēts iepriekš)

Tagad vietnēm, kas faktiski iegūs naudu tieši:

AbeBooks ir cienījams tiešsaistes grāmatu tirgus. Es pat tur esmu nopircis grāmatas nodarbībām, kad biju universitātes students.

abebooks.com

Grāmatas, kas tiek pārdotas vietnē AbeBooks – lielākoties gandrīz visas grāmatas ir labas – tomēr īpaša uzmanība tiek pievērsta retākām grāmatām un neatkarīgu izdevēju grāmatām.

AbeBooks iekasēs maksu no jums par trim galvenajiem veidiem: ikmēneša abonēšanas maksa, kas ir daudzpakāpju maksa atkarībā no jūsu ierakstu skaita; komisijas maksa par jūsu pārdošanu; un maksājumu pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu / darījumu maksa.

Abonēšanas cena? Sākot no USD 25 mēnesī un līdz 500 ierakstiem. 37 USD mēnesī ļaus uzskaitīt 4000 lietas. Tas kļūst diezgan augsts – ar maksimālo summu 500 USD mēnesī vairāk nekā 500 000 ierakstu.

Piegādi veiksit pats, taču AbeBooks ir kāda krājumu pārvaldības programmatūra, kas jums palīdzēs, un to var integrēt ar citu krājumu pārvaldības programmatūru..

AbeBooks

Ja esat iegādājies tikai dažas grāmatas, mēneša abonēšanas un komisijas maksa nozīmē, ka AbeBooks, iespējams, nav tā vērts. Bet lieta ir tāda, ka AbeBooks piedāvā kaut ko mazākiem pārdevējiem:

Grāmatu atpirkšanas pakalpojums tiek nodrošināts, sadarbojoties TextbookRush.com un AbeBooks. Tas ir īpaši paredzēts pirkšanai mazs izlietoto grāmatu skaits.

ValoreBooks ir vēl viena vieta, kur varat pārdot lietotas vai iepriekš piederošas grāmatas. Tā nav tirgus vieta, bet gan atpirkšanas vietne.

Viena no lielajām priekšrocībām ir tā, ka tā ir ļoti vienkārša:

Abebooks priekšrocība

Jūs varat nosūtīt atpirkšanu bez maksas, kas ir liels bonuss, ja vispirms neveicat lielu peļņu.

Šeit varat apskatīt dažas no grāmatu atdošanas prasībām, taču tas visvairāk attiecas uz kvalitāti, nevis grāmatas veidu.

Papildus vienkāršībai un bezmaksas piegādei ir vēl viens nozīmīgs pirkums: ValoreBooks centīsies sniegt jums vislabāko cenu, ja kaut kur citur atradīsit labāku cenu., viņi to saskaņos ja jūs viņiem paziņojat!0 punkti

48. postenis: pārdodiet savu elektroniku (vispārīgi)

Jūsu elektronikas preču pārdošana ir lielisks veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Galu galā elektronika tiek plaši izmantota, bet tai ir arī liela problēma:

Viņi ir dārgi. Padomājiet par to – daudzi cilvēki lasa, un gandrīz visiem ir viedtālrunis. Bet vairums cilvēku var atļauties jauku, augstākās klases grāmatu, ja reiz to pērk, un liela daļa cilvēku cenšas atļauties pat vidēja līmeņa tālruņus..

Ja vien jūs neesat jaunāko tehnoloģiju entuziasts, vairumam cilvēku jaunākā modeļa iegūšana vienkārši nav tā vērts. Tiesa, ļoti daudziem cilvēkiem ir maksājumu plāni par dārgiem tālruņiem un pat planšetdatoriem, taču liela daļa cilvēku arī pērk tālruņus un pēc tam pievieno SIM kartes.

Šeit es vēlos uzsvērt, ka daudzi cilvēki ir ieinteresēti iegādāties tālruņus tiešsaistē, un šeit jums ir liela iespēja. Un, protams, tas nav tikai tālruņi, bet arī visa veida elektronika – planšetdatori, datori, kameras, televizori un dažādas viedās ierīces.

Ja jums ir vecs tālrunis, kuru nelietojat, bet joprojām esat labā stāvoklī – lieliski, varat to pārdot! Ja jums ir prasmes atjaunot vai remontēt tālruņus, tad lieliski, varat pārdot atjaunotu tālruni!

Vislabākās vietnes tam būtu parastās aizdomās turamās personas, lielākās tiešsaistes tirgus vietas: eBay un Amazon. Craigslist un Facebook, mazāk. Ir pāris mazāki, uz tehnoloģijām orientēti tirgus laukumi, pie kuriem mazliet iepazīšos.

Ja neviens no jums neattiecas, neuztraucieties: varat pārdot tālruni grupai, kas to salabos / atjaunos.

Tas ietver dažas no iespējām, kuras es gatavojos pārskatīt: Gazelle, BuyBackBoss un OC BuyBack.

Neuztraucieties, es neatstāšu jums vārdu “elektronikas tirdzniecība ir pārbaudīts un pārbaudīts veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē”.

Bet dažus nākamos posteņus es pavadīšu, apskatot dažus īpašus veidus, kā jūs varat pārdot tehnoloģijas tiešsaistē, tas nozīmē, vietnes, kas orientētas uz tehnoloģijām un elektroniku, un kas jums var piedāvāt īpašas priekšrocības.

Sākot ar mums:1 punkti

49. postenis: Pārdodiet elektroniku vietnē Swappa

Tas ir atdalīts no iepriekšējā posteņa, jo šajā gadījumā jūs pārdotu ieslēgts tirgū, nepārdodot savu tehnoloģiju uz vietne.

Tagad Swappa ir atvērtāks par to, ko jūs varat piedāvāt, nekā Gazelle:

swappa

Galvenā atšķirība ir tā, ka atšķirībā no Gazelle jūs nepārdodat atpakaļ Swappa. Jūs izmantojat Swappa kā tirgus, lai pārdotu savu tehnoloģiju.

Tā kā jūs pats esat atbildīgs par nosūtīšanu, taču par to nav jāmaksā. Kas ir LABĀKA prēmija.

Jāsaka, ka Swappa ir lieliska funkcija ar nosaukumu Swappa Local. Tas nozīmē, ka jūs varat pārdot noteiktā metro rajonā, lai ietaupītu laiku un naudu. Ir pieejams daudz pilsētu ar sarakstu diapazonu – Šarlote, NC, ir viszemākā ar 32 ierakstiem, un Sietla-Takoma ir lielākā ar 863 ierakstiem..

Mani patiesi pārsteidza tas, cik daudz pilsētu izmanto Swappa, tāpēc neuzņemieties, ka jūsu metro rajons nav sarakstā vai ka jūs, visticamāk, nepārdosit, izmantojot Swappa Local.1 punkti

50. postenis: pārdodiet vietnē digiCircle kā alternatīvu Swappa

Tāpat kā Swappa, arī digiCircle GALVENĀ ir tirgus, kur pārdot savu tehnoloģiju. Bet jūs VARAT arī pārdot atpakaļ tieši digiCircle.

Jā, tā izskatās mazliet veca skola:

digi aplis

Bet tam ir modernas iespējas.

Kā jau teicu, digiCircle piedāvā preču piegādi mazumtirgotājiem, kas to atšķir no Swappa. Bet parasti, lai pretendētu uz drošu kuģu piegādi, jums jau ir jābūt nopelnījušam USD 3000 pārdošanas apjomus vietnē.

Pārdošanā digiCircle ir tikai dažas prasības, izņemot to, ka jūsu tehnoloģija ir labā stāvoklī un tai ir visi nepieciešamie piederumi. Ja ierīces vērtība pārsniedz USD 50, jūs saņemsit bezmaksas piegādi!0 punkti

51. postenis: Pārdodiet DVDS (un spēles un jā, pat kompaktdiskus) vietnē Decluttr

Jā, tas ir pārdodamu lietu veids, nevis noteikts tirgus, kurā var pārdot. Nu, DVD ir nedaudz sarežģīti. Jūs droši vien zināt, ka mūsdienās cilvēki pārsvarā straumē, pat ja DVD joprojām tiek bieži izmantoti.

Jūs droši vien domājat, kā es to daru, ka DVD lietošana turpmākajos gados samazināsies, jo skatīšanās tiešsaistē ir vēl lielāka prioritāte.

Kāpēc es iesaku jums par naudu DVD pārdot tiešsaistē?

Vienkāršs: jo cilvēki tos joprojām pērk. Ja kaut kas, tas, ka DVD lietošana, iespējams, saruks, nozīmē, ka ir tikpat labs laiks kā jebkad agrāk tos pārdot, kamēr viņi joprojām nopelnīs jums pienācīgu naudu.

Tomēr es personīgi ieteiktu turēt pie īpašiem DVD, lai jūs vēlāk tos varētu pārdot par augstām cenām. Bet tas notiks daudz vēlāk.

Pagaidām jūs varat pārdot DVD par saprātīgām cenām uzņēmumam Decluttr. Tas darbojas tāpat kā grāmatu un tehnikas darbu pārdošana ar citām vietnēm, kuras es jums parādīju – ievadiet svītrkodu, saņemiet cenas no vietnes un pēc tam nosūtiet viņiem tos bez maksas.

Varat arī pārdot savas videospēles (ja tās ir diskos) un kompaktdiskus.0 punkti

52. postenis: Pārdodiet savas amatniecības vietnē Etsy

Jūs gandrīz noteikti esat dzirdējuši par Etsy. Etsy ir tik populārs, ka pastāv liela iespēja, ka jūs to pat esat izmantojis. Bet tomēr ļaujiet man pārdomāt pamatus:

Etsy ir rokdarbu vai vintage izstrādājumu tirgus. Acīmredzot galu galā ietilpst milzīgs priekšmetu klāsts, bet parasti cilvēki pārdod drēbes, modes aksesuārus, mākslu un mēbeles.

Ja jūs varētu pārdot tādas lietas, kuras varētu pārdot vietnē Etsy, bet jūs vēl īsti neesat nopietni uztvēruši domu pārdot vietnē Etsy, iespējams, daži no šiem numuriem mainīs jūsu domas:

Etsy ir vairāk nekā 33 MILJONI pircēju, un 2017. gadā viņi iztērēja vairāk nekā 3 miljardus USD. Tas varētu izklausīties mazs, salīdzinot ar tādiem milžiem kā Amazon, bet tas joprojām ir masīvs, salīdzinot ar daudziem Etsy konkurentiem.

Labākais skaitlis man ir tas, ka Etsy ir vairāk nekā 1,8 miljoni pārdevēju. Tas ir milzīgs pārdevēju skaits vietnei, kas neatrodas vienā līmenī ar Amazon vai eBay.

Manuprāt, Etsy sasniedz patīkamu vietu: tā ir pietiekami liela, lai visi par to būtu dzirdējuši un jūs varētu iegūt noietu. Tas ir arī nedaudz vairāk koncentrēts nekā viss veikals, piemēram, Amazon, tāpēc jūsu lietām joprojām ir labas izredzes kļūt pārdotām.

Tagad par lietām, kuras vēlaties uzzināt … lūk, kā tiek aprēķināta maksa:

Maksa par 5% darījumu nav ideāla, taču tā nav vissliktākā iztēles daļa. Nav slikti arī maksa par iekļaušanu 0,20 ASV dolāru vērtībā.

Ir “Plus” konta opcija, kas ir par papildu USD 10 mēnesī un kurai ir papildu rīki (piemēram, pielāgota domēna iegūšana un, cita starpā, labāki pielāgošanas rīki).

Ja esat mazs pārdevējs, kurš var piedāvāt rokām darinātas preces, amatnieku izstrādājumus vai vintage izstrādājumus, Etsy nav joks. Ir iemesls, kāpēc tas ir tik populārs. Jūs varat uzzināt vairāk šeit.

Noderīgi resursi:

 • Etsy veiksmes stāsti0 punkti

53. postenis: pārdodiet savu mūziku

Viena no lietām, ko internets ir radījis revolūcijā, ir mūzika: mūsdienās cilvēkiem tā ir neticami pieejama, lai klausītos mūziku. Tā vai citādi, lielākā daļa cilvēku var klausīties lielāko daļu dziesmu, kas viņiem patīk par brīvu.

Tas var būt izdevīgi patērētājam, taču tam ir arī acīmredzamas negatīvās puses, ja esat mūziķis. Jums jau ir pienākums mēģināt parādīties pārpildītā laukā, un tagad jums ir jāsacenšas ar bezmaksas mūziku?

Es neizliekos, ka tas ir viegli, bet ir ir veidi, kā pārdot savu mūziku tiešsaistē. Faktiski ir daudz veidu, kā nopelnīt naudu tiešsaistē no savas mūzikas.

Viens veids ir lūgt savus atbalstītājus pūļa finansēšanas platformā ziedot vai dot jums nelielu summu. Es par to šeit nerunāšu, bet es to apskatīšu vēlāk šajā sarakstā – sekojiet līdzi!

Ir arī SoundCloud… bet es par to runāšu kopā ar YouTube un citām sociālo mediju vietnēm, tāpēc sekojiet līdzi.

Tagad iemesls, kāpēc es tos pieminu, ir tas, ka jūs varat tos izmantot sadarbībā ar savu mūzikas veikalu. Jūs, iespējams, vēlēsities reklamēt savu mūziku dažādās platformās.

Jums, iespējams, ir sava vietne, kas ļauj maksas dziesmas lejupielādēt noteiktas dziesmas. Bet jūs varat sekot SoundCloud lapai un integrēt to savā vietnē, lai cilvēki varētu iegūt ļoti stabilu jūsu darba paraugu, pirms nolemj par to maksāt vairāk.

Par e-komercijas vietnes izveidošanu sev jau esmu runājis iepriekš, un par to turpināšu runāt šajā sarakstā. Pārdošana pamanāmās platformās atšķiras no tā, ka jums ir savs veikals, tāpēc iTunes pēc tam iegūs savu sadaļu.

Es gribu spīdēt Bandcamp: tas aizpilda lielisku vietu, jo tas ļauj mūziķiem ne tikai pārdot savu mūziku vietnē, bet arī pārvaldīt savus veikalus vietnē. Turklāt Bandcamp joprojām ir pietiekami populārs, lai piesaistītu cilvēkus, kuri vēlas tikai klausīties mūziku, tāpēc jūs nevedāt savus fanus uz nepazīstamu teritoriju..

Cik populārs? Pārbaudiet šo:

bandcamp

Tas ir pareizi. Ar Bandcamp starpniecību māksliniekiem vien pēdējā mēneša laikā ir samaksāti 8 miljoni ASV dolāru.

Tagad es iesaku Bandcamp tāpēc, ka tas prasa daudz mazāk iestatīšanas nekā savas vietnes izveidošana, un tas ir daudz vieglāk pieejams klausītājiem..

Tas ir arī mazāk sarežģīts nekā Apple un ļauj saglabāt vairāk mūzikas, kā arī ir faniem draudzīgāks.

Būtībā jūs varat kontrolēt visu, kas atrodas jūsu Bandcamp veikalā. Jūs varat izvēlēties, par kādām cenām vēlaties saņemt jūsu dziesmas un albumus, un mainīt to jebkurā laikā.

Šis ir glīts ieguvums: jūs varat iestatīt MINIMĀLO pirkumu… un tonnu laika fani pārsniegs minimālo, lai izteiktu atbalstu.

Tā, ka mūzikas pārdošana notiek jūsu veikalā: Bandcamp ir viena no labākajām iespējām, ne tikai pašai izveidojot vietni (dažos gadījumos ieteicams izvēlēties savas vietnes izveidošanu)..

Tagad es runāšu vairāk par pārdošanu lielās mūzikas atskaņošanas platformās:1 punkti

54. postenis. Pārdodiet savu mūziku caur Apple vai Amazon

Ļaujiet man vēlreiz uzsvērt: izmantojot šīs iespējas, jūs precīzi nepārvaldāt savu veikalu. Tā ir būtiska atšķirība starp šiem trim un BandCamp vai tam, vai jums ir sava vietne.

Bet jūs joprojām saņemat sava veida kvazi-veikalu. Tātad joprojām pastāv zināma neatkarība – apskatīsimies.

Izmantojot Apple, jūs izmantosit iTunes Connect. Jums jāpiesakās un jābūt derīgam Apple ID, taču pieņemšana nav grūtākā lieta.

iTunes savienot

Izmantojot iTunes, albumi un singli ir jānovērtē par noteiktiem cenu līmeņiem, kas jau ir izveidoti. Līmeņi atšķiras atkarībā no jūsu atrašanās vietas, taču vienmēr ir vismaz trīs: aizmugure, vidusdaļa un priekšpuse.

Aizmugurē ir viszemākās cenas, priekšā – visvairāk, un Vidējā ir… jūs uzminējāt, pa vidu! Jūs varat izvēlēties no pieejamajiem cenu līmeņiem jūsu valstī, bet, ja jums tāda nav, iTunes izmantos noklusējuma iestatījumu (parasti vidējs).

Tagad, pirms vaicājat: jā, iTunes tiek slēgts. Mūzikas daļa nonāks Apple Music, taču iTunes Connect joprojām būs jūsu dziesmu pārvaldīšanas vieta.

Ar Amazon tas ir vienkāršāk. Atcerieties, kad es runāju par pārdošanu vietnē Amazon? Būtībā tas pats.

Tomēr Amazon ir dažas papildu programmas mūzikas pārdevējiem. Viena no tām ir priekšrocība: tas viss ir palīdzēt neatkarīgiem māksliniekiem pārdot kompaktdiskus.

Otra ir CreateSpace: tā ir pašizdevējdarbība, kas ir apvienojusies ar Kindle Direct Publishing (par ko es runāšu pēc sekundes), taču tā joprojām saglabā mūzikas un audio pusi.

Tomēr ir svarīga atšķirība, kas jāatzīmē: pastāv atšķirība starp to, vai jūsu mūzika tiek parādīta vietnē Amazon Music (kas ir Amazon līdzvērtīga Apple Music, Google Play Music, Spotify utt.) Un savas mūzikas pārdošana neatkarīgi kā pārdevējs jūsu Amazon veikalā.

Pēdējā jūs iegūstat lielāku kontroli. Bijušajā… jums, iespējams, būs nepieciešams izplatītājs. Tas pats attiecas uz pakalpojumu Google Play mūzika. Tātad uz nākamo posteni:0 punkti

55. postenis: nopelniet naudu lielās mūzikas platformās, izmantojot izplatītājus

Pārdot, izmantojot Apple Music / iTunes vai Amazon Music, ir grūti, ja esat mazs, neatkarīgs mākslinieks. Tātad jūs zināt, ko dara lielākā daļa cilvēku?

Viņi izmanto starpnieku. Ir nedaudzas cienījamu izplatītāju / vidēja līmeņa tīmekļa vietnes, kas izveidotas, lai mazajiem un neatkarīgajiem māksliniekiem būtu vieglāk pārdot lielākās platformas, jo bez tām ir diezgan grūti.

Lielākais var būt TuneCore:

melodija

Viss, kas jums jādara, ir augšupielāde TuneCore un atlasiet visas platformas, kurās vēlaties, lai jūsu materiāli būtu pieejami. Visa caur šīm platformām nopelnītā nauda nonāks jūsu TuneCore kontā, no kura jūs varēsit izņemt naudu.

TuneCore neuzņemsies procentus no jūsu pārdošanas apjoma vai straumēšanas ieņēmumiem, tāpēc šī ir tik lieliska iespēja.

ReverbNation ir konkurents, kurš nepieņems arī nevienas no jūsu tiesībām vai honorāriem, un tas tiek izplatīts arī galvenajās platformās. Tas pats attiecas uz Ditto Music un CD Baby.

atdzimšanatas patscdbaby

Tagad starp šiem izplatītājiem ir zināmas atšķirības, taču lielākoties tie darbojas vienādi. Jums jāsaglabā viss, ko darāt, un jūs varat izplatīt gandrīz jebkurai platformai, kuru vēlaties.

Parasti ir dažādi cenu līmeņi, lai pierakstītos. Ditto Music ir līmeņi gadā un mākslinieku skaits: 19 USD gadā par neierobežotu izplatīšanu vienam māksliniekam, 29 USD gadā 2 māksliniekiem utt..

ReverbNation ir pieejama bezmaksas opcija, kas neļaus izplatīt, bet Premium opcijā mēnesī 19,95 USD būs iekļauta izplatīšana (un vēl daudz vairāk – tā nav vērsta tikai uz izplatīšanu).

Tāpēc apsveriet savas iespējas, bet, visticamāk, nē, jums būs nepieciešams izplatītājs, ja vēlaties nokļūt Amazon, Google Play, Spotify un citās..0 punkti

56. postenis: pārdodiet e-grāmatas Amazon

Daudzi cilvēki pārdod e-grāmatas vietnē Amazon, un tas ir tāpēc, ka tā var jums ļoti labi noderēt.

Viens no iemesliem, kāpēc cilvēki to dara, ir tas, ka tas ir vienkārši: jums nav jāatrod aģents un jāiegūst izdevniecība, lai viņš pieņemtu jūsu rokrakstu. Jums vienkārši kaut kas jāraksta, jāievieto Amazon un jāaicina cilvēki to izlasīt.

Jūs, iespējams, esat pamanījis, ka daudzi cilvēki vietnē Amazon bez maksas pārdod e-grāmatas. Tā ir stratēģija, kurai es īsti nepievērsīšos, bet tā galvenokārt ir paredzēta emuāru / vietņu reklamēšanai..

Ja vēlaties pārdot e-grāmatu vietnē Amazon, nevis izmantot savu Amazon e-grāmatu reklāmas nolūkos, jums lietas būs jādara nedaudz savādāk.

To sakot, lūk, kāpēc e-grāmatas pārdošana vietnē Amazon varētu būt jums piemērota rīcība …

Pirmkārt, tas ir bez maksas.

Otrkārt, tas ātri nonāk tirgū – publicēšana var aizņemt dažas minūtes, un jūsu e-grāmata parādīsies veikalā pēc dienas vai divām.

Jūs nopelnīsit līdz 70% no pārdošanas apjoma lielākajā daļā valstu klientiem, kas var nebūt ideāls, taču atkal svarīgs faktors ir efektivitāte.

Heck, jūs pat varat izvēlēties likt to drukāt, izmantojot programmu. Uzziniet vairāk par Kindle Direct Publishing šeit.

Tagad daudzi cilvēki domā, ka viņiem nav pacietības vai enerģijas, lai rakstītu grāmatu, pat ja viņi izvēlētos pašizdevniecības ceļu.

Bet, ja jums jau ir daudz rakstīta materiāla par noteiktu tēmu, jūs būtu pārsteigts, cik viegli jūs varat visu apvienot un pārveidot to par e-grāmatu.

Tas ir īpaši taisnība cilvēkiem, kuri uztur emuārus. Galu galā jūsu emuārs, visticamāk, attiecas uz noteiktu tēmu – vienkārši izvēlieties savas iecienītākās ziņas pēc tam, kad esat ieguvis labu portfeli, apkopojiet tos rediģēšanas laikā, lai saglabātu lietas saliedētību un uzplaukumu.

Izmantojot KDP, Amazon mērogs ir galvenā pievilcība. Jūs varat novērtēt savu e-grāmatu par zemu, ļoti zemu līdz vietai, ka daudzi cilvēki to nopirktu, jo “kāpēc gan ne?”

Un tad, ja to iegādājas daudz cilvēku… labi, jums nav nepieciešams, lai es jums saku, ka tas ir labi!

Noderīgs resurss:

 • Marks Dawsons, par kuru Amazon, kā ziņots, maksā 4,50 000 USD gadā par savām e-grāmatām, visiem autoriem organizē bezmaksas pašizdevniecības kursu vietnē Youtube..

sevis publicēšanas formula vietnē youtube0 punkti

57. postenis: Pārdodiet e-grāmatas vietnē Blurb

Kindle Direct Publishing ir visizplatītākā pašizdevniecības platforma kopumā un noteikti arī e-grāmatām.

Vēl viens populārs konkurents tiek saukts par Blurb. Vienīgais Blurb uzmanības centrā ir ļaut cilvēkiem izveidot e-grāmatas un žurnālus. Varat arī izmantot Blurb, lai izveidotu fiziskas grāmatas, taču to galvenokārt izmanto iepriekšējām divām.

izpūst

Blurb pat ir pieejama bezmaksas programmatūra, kas palīdzēs izveidot grāmatu vai žurnālu, ieskaitot veidnes un apmācības rīku izmantošanai.

Lai arī ir taisnība, ka Blurb konkurē ar Kindle Direct Publishing, tas ir arī plaši izmantots, jo to ir viegli integrēt ar Amazon. Jūs varat izveidot grāmatu vietnē Blurb, augšupielādēt to vietnē Blurb un pēc tam to publicēt Amazon tikpat, it kā jūs tieši izmantojāt Amazon.

Turklāt Blurb ir integrēta ar Apple iBooks un Barnes & Noble ebooks. Un tautā Blurb ir savs grāmatnīca.

Tas ir parasts redzējums: mazi un neatkarīgi veidotāji, nosūtot Blurb saites uz saviem sekotājiem, kuri pēc tam varēs iegādāties e-grāmatu, ja vēlēsies.0 punkti

58. postenis: Pārdodiet savas gleznas (vai citus vizuālās mākslas darbus)

Ja gleznojat vai parasti esat vizuālais mākslinieks, labāk ticat, ka internetam ir vietas, kur nopelnīt.

Viena no izplatītākajām vietām, kur mākslinieki pārdod preces tiešsaistē, acīmredzamu iemeslu dēļ ir Etsy. Bet tas nebūt nav vienīgais veids, kā to izdarīt.

Saatchi art ir viena no populārākajām oriģinālās vizuālās mākslas tirdzniecībai. Vietnei, kas paredzēta tikai ORIGINAL skaņdarbu pārdošanai, viņi saņem lielu trafiku:

saatchi māksla

Tas, kas jums jāsaglabā, ir stingri: 65% no katra gabala. Labā ziņa ir tā, ka ir ļoti maz maksu, un Saatchi veiks pārvadājumus.

Vēl viena iespēja ir Artfinder, kuras auditorija pārsniedz 500 000. Jūsu samazinājums būs aptuveni 67% … lai gan atkal ir mazāka maksa.

Jums varētu būt satraukums par lielo samazinājumu, ko šīs vietnes veic, bet man ir aptuvenas ziņas: pirmkārt, citas vietnes veic vēl lielāku samazinājumu. Otrkārt, tā ir tikai daļa no vizuālās mākslas pārdošanas cīņas.

Labās ziņas ir tas, ka jūs joprojām varat ņemt lietas savās rokās, un es nedomāju tikai caur Etsy vai eBay. Varat arī izveidot savu vietni, jo lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju un vietņu veidotājiem ir e-komercijas funkcionalitāte noteiktiem plāniem.

Vai arī jūs varat vienkārši izmantot e-komercijas vietņu veidotāju, piemēram, Shopify vai BigCommerce.

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc es neesmu pieminējis vietnes, par kurām esat dzirdējis. Es gatavojos nokļūt pie viņiem:1 punkti

59. postenis: pārdodiet savas mākslas darbu vai fotoattēlu izdrukas

Skatiet, tas ir galvenais atšķirības punkts: oriģinālā mākslas darba pārdošana salīdzinājumā ar mākslas darba attēla pārdošanu. Dažreiz tas nozīmē to pašu, bet internets arvien vairāk izceļ atšķirības.

Iepriekšējā pozīcija bija vairāk par oriģinālo mākslas darbu pārdošanu. Tomēr, atkarībā no mēdija, jums ir labas iespējas pārvērst savus mākslas darbus par kaut ko tādu, ko var pārdot vairāk nekā vienu reizi.

Redbubble ir viena no slavenākajām vietnēm. Redbubble būs atbildīgs par drukāšanu un piegādi jums, ja vien jūs izdomājat, kā vēlaties, lai jūsu māksla noritētu uz izdrukām (vai t-krekliem, plakātiem utt.), Jums ir vērts doties.

redbubble

Viņiem ir unikāla iezīme, kas ļauj jums noteikt peļņas normu: tur ir jūsu produktu bāzes cena, kas sedz Redbubble pakalpojumus, un, pievienojot jūsu rezervi šai bāzes cenai, tiks veidota mazumtirdzniecības cena, kuru redz jūsu klients..

Sabiedrība6 ir vēl viens diezgan līdzīgs pakalpojums. Tāpat kā Redbubble gadījumā jūs augšupielādējat savu mākslu un pēc tam izvēlaties, kādos produktos vēlaties to atrast. Pēc tam jums vienkārši jāreklamē savs darbs un jāļauj sabiedrībai 6 veikt drukāšanu un nosūtīšanu.

sabiedrība6

Sabiedrībā6 jūs saņemat 10% no katra pārdošanas apjoma, un jūs varat palielināt uzcenojumu (lai gan, tāpat kā ar Redbubble, tas palielinātu kopējo cenu).

Ir vēl viena vietne, ko cilvēki bieži nenovērtē, lai pārdotu izdrukas: DeviantArt!

Lielākā daļa cilvēku domā par DeviantArt kā par mākslinieku vietni, kas ir novecojusi un vairs netiek izmantota. Tas joprojām tiek izmantots visu laiku, un būtībā ikvienam, kam ir DeviantArt konts, ir iespēja pārdot izdrukas, ja viņi vēlas.

Deviant Art

Jums būs jāmaina uz pamata dalību, lai iegūtu dažas papildu priekšrocības, piemēram, nosakot savas cenas, lai palielinātu ienākumus, taču, neskatoties uz to, tā ir laba iespēja.

Zazzle ir ļoti līdzīgs Redbubble un Society6, jo jūs varat vienkārši augšupielādēt dizainus un pārdot produktus, strādājot ar to..

zazzle

Jūsu vizuālās mākslas izdruku pārdošana sienas mākslai, drēbēm vai sadzīves priekšmetiem pārklājas ar citu vizuālās mākslas pārdošanas jomu.0 punkti

60. postenis: Pārdodiet savas grafiskā dizaina prasmes

Kā jau teicu, tas nedaudz pārklājas ar iepriekšējo, taču tas joprojām ir atšķirīgs. Šeit es nerunāju daudz par to, ka jūs veidojat jau izveidotus mākslas darbus, kas jau ir tradicionāli.

Es vairāk runāju par jūsu veidoto vizuālo mākslu, kurai pilnīgi skaidri ir jābūt grafiskam dizainam. Tā vietā, lai tapušu gleznu vai zīmējumu, kuru jūs arī sapratāt, ka to varētu izdrukāt uz citām lietām, es runāju par kaut ko, kas izgatavots ar nolūku tikt izmantots kā grafiskais dizains.

Tagad jūs to varat izdarīt jau pieminētajās vietnēs, tāpēc es tos vairs neapmeklēšu. Tomēr es jums iesniegšu jaunu ierakstu:

99Designs ir īpaši orientēts uz grafisko dizainu. Tas var daudz pārklāties ar iepriekšējām vietnēm, kuras es minēju, taču tas vairāk koncentrējas uz to, lai jūs pārdotu logotipus un dizainus konkrētiem uzņēmumiem.

99designs

Tas nozīmē, ka jūs neveidosit vienu dizainu un nepārdosit to visur, bet gan pielāgosit darbu saviem klientiem. Jūs to varat uzskatīt par ārštata dizaineru tirgus.

Jūs varat vienoties ar klientu un panākt, lai viņš pats maksā jums, taču varat piedalīties arī projektēšanas konkursos. Būtībā daži uzņēmumi sāks konkursu un ļaus ārštata darbiniekiem to izsludināt – uzvarētājs ņem visu!

99Designs iekasē iemaksu 100 ASV dolāru apmērā par jūsu pirmo klientu, bet tas tiek sadalīts pirmajos 500 ASV dolāros, ko veicat kopā ar šo klientu. Par katru jūsu zemes gabalu tiek iekasēta papildu maksa par platformu, taču tā mainās atkarībā no jūsu “dizainera līmeņa” (tas nozīmē jūsu pieredzes līmeni / CV uz platformas).

Augstākā līmeņa dizainers maksā tikai 5%, turpretī iesācējs maksātu 15%. Vidēja līmeņa dizaineri saņem… jap, 10%.1 punkti

61. postenis: Pārdodiet drēbes ar grafiskiem zīmējumiem

Jā, jā, tas pārklājas ar iepriekšējiem posteņiem, bet uzklausiet mani.

Kaut arī jūs varat izmantot Redbubble, Society6, Zazzle un citus, lai pārdotu kreklus ar uz tiem uzdrukātu mākslu, varat arī koncentrēties tikai uz krekliem.

Kāpēc?

Jo krekli ir ļoti labi kandidāti lielapjoma pirkšanai un pārdošanai. Pat ja jūs neiegādājaties vairumā, jūs varat iegādāties kreklu par zemu cenu un pārdot to par augstāku cenu, ja jums ir kaut kas labs.

T-kreklā es iesaistīšos tikai daļēji nākamajā noformējumā, bet pagaidām pieturēsimies pie kreklu grafiskiem zīmējumiem.

Ir vietnes, kas īpaši orientētas uz šo tiešsaistes pārdošanas nišu.

Teespring, iespējams, ir populārākā no šīm vietnēm. Tam ir vispāratzīts iestatījums māksliniekiem, kuri plāno pārdot mazāku priekšmetu skaitu, un cilvēkiem, kuri vēlas pārdot vairāk.

Spreadshop ir vēl viena iespēja, tāpat kā Teepublic. Un, pirms jūs jautājat, jā, principā jebkura vietne, kas ļauj pārdot jūsu izstrādātus kreklus, ļaus jums pārdot arī citus apģērba izstrādājumus un aksesuārus.

Tas var izraisīt arī kopējo t-kreklu pārdošanu, kas nozīmē, pat ja jūs neesat mākslinieks, tas joprojām var attiekties uz jums.

Skatiet, viena no lietām, kas attiecas uz Teespring, un citiem manis pieminētajiem pakalpojumiem ir tāda, ka tās nav paredzētas tikai māksliniekiem. Tie ir domāti cilvēkiem, kuri vēlas pārdot ne tikai vienkāršus krekliņus.

Kas nozīmē, ka, kamēr vien jūs varat izveidot kaut ko tādu, ko cilvēki nopirktu, šīs ir pamatīgas iespējas neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls mākslinieks vai nē. Faktiski daudzi cilvēki pārdod kreklus tiešsaistē bez lielas pieredzes grafiskajā dizainā.

Šie ir daži no Teespring numuriem:

Teespring skaitļi

Lai vilktu šos numurus, jums nav jābūt dizainerim. Vienkārši iesaistieties kreklu (un līdzīgu apģērbu) pārdošanas biznesā, jo tas var būt diezgan rentabli, ja jūs to darāt pareizi.

Turklāt, pareizi iestatot, tas var būt lielisks pasīvo ienākumu avots.0 punkti

62. postenis: pārdodiet savus tīmekļa dizainus

Nē, es faktiski par to jau neesmu runājis, smart-aleck. Kad iepriekš es runāju par dizaineru pārdošanu, tas attiecās uz faktiskiem grafisko izstrādājumu izstrādājumiem fiziskiem izstrādājumiem.

Bet jūs varat šo principu ļoti viegli nodot vietnēm, un tas ir ļoti pieprasīts. Dienas beigās ir pieejams ļoti daudz vietņu, un daudziem cilvēkiem viņu vietnes ir vajadzīgas, lai tās izskatās labi un unikālas.

Tagad dizainu var pārdot dažādos veidos. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir tieša sazināšanās ar pazīstamiem cilvēkiem un piedāvāt savas tīmekļa tēmas.

Vēl viens veids ir savu motīvu un veidņu uzskaitīšana populārajā tirgū.

Bez šaubām, viena no populārākajām un cienījamākajām vietām šeit ir Themeforest. Themeforest ir īpaši pazīstams ar WordPress tēmām, taču tas diez vai ir ierobežojums.

Lieta ir tāda, ka atšķirībā no t-krekliem cilvēki, kas tiešsaistē pērk tēmas, parasti ir gatavi izkrāpt naudu. Galu galā tas ir ieguldījums viņu biznesā, un, kaut arī ikvienam būtu patīkami ietaupīt naudu, ir reāli, ka par labu motīvu jūs varat iegūt augstu cenu..

Es domāju, vienkārši apskatiet šos numurus no Themeforest:

envato tirgus numuri

* Piezīme: Envato Market darbojas Themeforest.

Dažas alternatīvas Themeforest ietver Templamatic un CreativeMarket. Un ticiet vai nē, jūs pat varat pārdot tēmas vietnē eBay!0 punkti

63. postenis: domēnu pirkšana / pārdošana

Jūs būtu pārsteigts, cik izdevīgi ir pārdot domēnus tiešsaistē. Vispirms ļaujiet man iet uz priekšu:

Uzņēmumiem ir nosaukumi. Vietnēm, it īpaši uzņēmumiem, kuriem ir vietnes, ir nosaukumi. Vietnēm patiesībā nav vienādu vārdu – nav Facebook.net, kas konkurētu ar Facebook.com.

Domēna vārdi, kurus varat uzskatīt par vietņu nosaukumiem, ir unikāli. Ikviena pienācīga vietne vēlas stabilu domēna vārdu, kas to izceļas.

Tā kā domēna vārds ir tik būtiska tiešsaistes klātbūtnes sastāvdaļa, tas nozīmē, ka vietnes un uzņēmumi vēlas nopelnīt naudu, lai iegūtu pareizo vārdu.

Ja viņiem veicas, viņi var tikai reģistrēt domēna vārdu paši par salīdzinoši zemu cenu. Bet tas tā ir, ja viņi zina vēlamo vārdu, un viņi jau gatavojas pirkt. Šī persona vai uzņēmums gada laikā var izdomāt pareizo vārdu – līdz tam laikam jūs varētu būt šī domēna vārda īpašnieks.

Tādā gadījumā viņiem vajadzēs vienoties ar jums par cenu, lai iegūtu vārdu, nevis par lētu pamata cenu, kāda viņiem varētu būt bijusi.

Tas ir princips, un no tā tikai kļūst sarežģītāk. Tas nav gluži viegls darbs: jūs nevarat vienkārši iegādāties “pizza.com” un pārdot to par miljonu dolāru, jo lielākā daļa acīmredzamo un lielo vārdu jau ir reģistrēti.

Bet, ja jūs esat radošs un pacietīgs, jūs varat pieturēties pie dažiem nosaukumiem par salīdzinoši zemām izmaksām un vēlāk tos nodot, lai iegūtu lielu peļņu.

Starp citu, jūs to darāt arī vairumā. Daudzi domēna vārdu reģistratori ļaus jums reģistrēties lielapjoma preces ar zemākām izmaksām par vienu vārdu, un pēc tam jūs varēsit pārdot vairumā vai individuāli pēc nepieciešamības..

Pēdējā piezīme: jums nav jāgaida, kad kāds nodibina uzņēmumu, kurš cer uz vārdu, kuru jūs iegādājāties. Tas ir tāls.

Bet ir daudz cilvēku, kuri paši cenšas iegūt labākos vārdus, lai tos vēlāk mainītu, un kuri jums atlīdzinātu to, ko esat ieguvis, pat ja viņi paši neplāno sākt ar to vietni..

Ir reģistrēti bajillion domēna vārdu reģistratori, taču šeit ir saraksts ar dažiem labiem, ar kuriem jūs varat sākt!

Noderīgi resursi:

 • Flippa
 • Sedo
 • Godaddy izsoles0 punkti

64. postenis: Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju mitināšana ir nedaudz līdzīga domēnu pārdošanai, jo jūs atbalstāt uzņēmumus ar viņu klātbūtni tiešsaistē, bet tas ir tas, kur beidzas līdzības.

Ja nezināt, tīmekļa mitināšana ir tā, kā izklausās: vietnes uzturēšanas process. Vietnes patērē resursus. Ja vietnē ir daudz videoklipu, tā ir jāuzglabā. Ja vietne apkalpo daudz apmeklētāju, tai jāspēj atbalstīt labu ātrumu, nevis jāsaduras.

Daži lieli uzņēmumi, iespējams, uzturēs savas vietnes. Daudz izmanto nozares līmeņa uzņēmumu mitināšanu – slavenākais piemērs būtu Amazon, kura serverus izmanto virkne lielu uzņēmumu (ieskaitot daudzus konkurentus citās jomās)..

Tomēr maziem un vidējiem uzņēmumiem (SMB) parasti būs individuāla hostinga pakete. Viņi to var izdarīt, izmantojot tīmekļa mitinātāju, kas tieši pārdod mitināšanas plānu, vai arī izmantojot vietņu veidotāju, kas vietni uztur, bet vairāk koncentrējas uz vietnes pārvaldības funkcijām..

Šeit var nokļūt, lai nopelnītu naudu: jūs varat iegādāties tālākpārdevēja paketi tieši no mitināšanas uzņēmuma. Varat izmantot visu, kas norādīts paketē, lai pārdotu mitināšanu X klientu skaitam.

Tas palīdz iepazīt cilvēkus un būt veiksmīgam vietņu izveidē – galu galā tas ir labākais veids, kā panākt, lai cilvēki iegādātos jūsu hostingu tajā pašā mitināšanas uzņēmumā tu kas ir nopirkts, ir piedāvāt viņiem palīdzību viņu vietņu uzturēšanā.

Veiksmes stāsti:

 • Kā Cody McLain nopelnīja $ 600k no savas hostinga kompānijas, pirms viņam palika 18 gadi!

Noderīgi raksti:

 • Kā iegūt nākamos 2000 klientus tālākpārdevēju mitināšanai0 punkti

65. postenis: pārdodiet savus fotoattēlus (vispārīgi)

Tas ir lielisks veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, un es tam gribu pievērst īpašu uzmanību, jo milzīgs interneta daudzums ir saistīts ar attēliem un fotoattēliem.

Padomā tikai par to: milzīga daļa sociālo mediju ir koncentrēta uz attēlu kopīgošanu. Neatkarīgi no profesionāļiem vai amatieriem, fotogrāfijas ir mūsdienu interneta kultūras pamatakmens.

Ir daudz veidu, kā jūs varat pārdot fotoattēlus. Jūs varat pārdot savu fotogrāfiju izdrukas tāpat kā es iepriekš runāju par mākslas darbu izdruku pārdošanu. Varat arī izveidot savu e-komercijas vietni un pārdot fotogrāfijas.

Un viena no lieliskajām lietām, kas saistīta ar fotogrāfiju pārdošanu internetā, neskaitot to, ka ir miljons vietu, ko varat darīt, ir tā, ka varat vai nu pārdot oriģinālās fotogrāfijas un kuģu izdrukas, vai arī varat pārdot augstas izšķirtspējas fotoattēlu lejupielādes.

Tagad man vajadzētu būt godīgam pret tevi, sākot ar nūju: tāpat kā pārdodot savu mākslu, jūs varat gūt vislabāko peļņas normu, pārdodot tieši savā vietnē.

To darīja Sandeep Maheshwari, kad viņš 2006. gadā sāka darbu Imagesbazaar. Tagad viņš nopelna miljonus, pārdodot savas fotogrāfijas.

Vai arī varat to pārdot, izmantojot foto platformas.

SmugMug ir viena no šādām platformām, tāpat kā Zenfolio. Varat tos domāt par krustojumiem starp vietņu veidotājiem un galeriju veidotājiem … būtība, ka tie ir izveidoti, ņemot vērā jūs.

Kvadrāts ir vēl viena iespēja. Tas ir vispārīgs vietņu veidotājs, taču ir zināms, ka tas uzsver gludu dizainu un galeriju lapas.

Kopīga finansējuma un abonēšanas modeļa vietņu izmantošana ir arī laba taktika, taču es pie tā nonākšu vēlāk. Sekojiet līdzi!

Jūs varat arī nopelnīt naudu tiešsaistē, pārdodot krājuma fotoattēlus. Nākamos dažus objektus pavadīšu, pārdomājot dažas iespējas:1 punkti

66. postenis: pārdodiet savus fotoattēlus portālam iStockPhoto un Getty Images

Jūs gandrīz noteikti esat dzirdējis par iStockPhoto. Uzņēmumam Getty Images pieder šī ir viena no lielākajām bezmaksas fotoattēlu (un citu digitālo mediju) krātuvēm. Un jūs gandrīz noteikti esat dzirdējis par Getty Images, jo tas ir līdzīgi slavens.

Viņiem ir vairāk nekā 200 000 dalībnieku un gandrīz 1,5 miljoni klientu apkalpo vairāk nekā 1,5 miljonus klientu.

IStockPhoto un Getty Images ir tas, ka jūs varat ne tikai izveidot kontu bez maksas un sākt publicēt fotoattēlus, lai cilvēki tos iegādātos. Vispirms jāapstiprina jūsu konts:

kā pievienoties getty attēliem

Bet tiklīdz tas notiek, lietas ir diezgan viegli. Iesniedziet attēlus, kad vien vēlaties. Kad tas tiks pieņemts, tas būs pieejams tiešsaistē. Ja apmeklētājs / klients to redz un vēlas to izmantot, viņš iegādājas licenci, kas viņiem ļauj lejupielādēt failu un izmantot to.

Ieņēmumi atšķiras atkarībā no klienta iegādātās licences veida – piemēram, klients var iegādāties licenci personīgai lietošanai vai komerciālai lietošanai, taču tas vienmēr būs licences procentuālais daudzums.

Autoratlīdzības likmes parasti sākas ar 15% fotogrāfijām un 20% videoklipiem / ilustrācijām vietnē iStockPhoto. “Ekskluzīvie” ieguldītāji var nopelnīt 25–45%. Izmantojot Getty attēlus, tas fotoattēliem sākas ar 20%. Jā, jūs saglabājat autortiesības!0 punkti

67. postenis: Pārdodiet savus fotoattēlus uzņēmumam Shutterstock

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc es pat baidījos Shutterstock ievietot kā atsevišķu priekšmetu. Galu galā runa ir par tām pašām tiesībām?

Jā, pamati ir vienādi. Viena galvenā atšķirība ir tā, ka Shutterstock vēl vairāk pieņem dažādus multivides veidus nekā Getty Images. Bet tā nav galvenā atšķirība, par kuru esat šeit.

slēģi

Labi, es nevēlos, lai jūs pārāk uzbudinātu. Jums nebūs nopelnīt milzīgu honorāru ar Shutterstock. Tomēr Shutterstock ieņēmumu sadalījums atšķiras no iStockPhoto un Getty Images.

Daļēji iemesls ir tas, ka Shutterstock ir abonēšanas paketes iespēja: klienti par parastu maksu mēnesī var licencēt līdz 750 attēliem. Bet galvenais iemesls ir tas, ka Shutterstock maksā jums fiksētus honorāru numurus par jūsu mūža ienākumu līmeni.

Tātad, ja esat nopelnījis no 0 līdz 500 ASV dolāriem vietnē Shutterstock, jūs saņemsit 0,25 ASV dolāru lejupielādi par manis pieminētajiem abonentu attēliem mēnesī. Jebkura izmēra attēla lejupielāde pēc pieprasījuma iegūs 1,88 USD. Shutterstock piemēro procentus kadru klipiem (jūs saņemat 30%) un pielāgotiem attēliem vai uzlabotiem licences attēliem (20%).

Pārējie nopelnītāja iekavās ir USD 500 – USD 3 000, USD 3 000 – USD 10 000 un virs USD 10 000. Tagad par dārgākajām lejupielādēm tas nekad nepārsniegs 2,85 USD.

Tas izklausās patiešām vāji, taču dažiem modeļiem šis modelis ir labs ieguvums. Pirmkārt, tas ir lieliski piemērots pasīvajiem ienākumiem – ļaujiet fotoattēliem darīt darbu jūsu vietā. Jo vairāk nopelnīsiet, jo lielāka būs iespēja ielauzties citā līmenī, un tā cikls iet.1 punkti

68. postenis: Pārdodiet savus fotoattēlus uzņēmumam Adobe / Fotolia

Adobe Stock ir laba iespēja, jo to darbina ļoti cienījama programmatūras kompānija.

Es to saglabāju uz pēdējo, jo, vienkārši sakot, tam, iespējams, ir vislabākā atlīdzība. Par katru fotoattēlu vai vektoru mākslas lejupielādi jūs saņemsit 33% komisiju. Jūs varat pieprasīt izmaksu nekavējoties, ja jums ir vismaz 25 USD.

Vēl viens Adobe atbalsta punkts ir tāds, ka kopumā tā ir nedaudz augstāka par Shutterstock un Getty Images attēla kvalitātes un klientu skaita ziņā. Nekļūdieties man nepareizi, viņiem ir daudz kopīgu.

Un abās iepriekšējās entītijās ir ļoti daudz lieliska satura. Bet Adobe Stock fotoattēlus īpaši meklē cilvēki, kuriem, pirmkārt un galvenokārt, nepieciešami kvalitatīvi attēli, nevis cilvēki, kas darbojas vietnē Shutterstock un Getty Images / iStockPhoto, kuriem vienkārši nepieciešami “labi” attēli..

Visbeidzot, pārdodot savus attēlus Adobe Stock, tas nozīmē, ka jūsu attēli atradīsies arī Fotolia – citā akciju fotouzņēmumā, kuru Adobe iegādājās 2014. gadā. Tātad jūsu redzesloks tiek paplašināts, izmantojot citu entītiju.

Un vispārīgi runājot, tiek uzskatīts, ka Adobe Stock nodrošina labāku klientu atbalstu. Lai gan uz akciju fotoattēlu pārdošanas rēķina…0 punkti

69. postenis: pārdodiet savus videoklipus

Kā jūs droši vien sapratāt iepriekšējās pozīcijās, varat pārdot arī akciju videoklipus. Princips būtībā ir vienāds.

Un patiesībā vietnes, kuras varat izmantot, ir vienādas! Jūs varat pārdot krājuma video vietnēs Shutterstock, Getty Images / iStockPhoto un Adobe Stock.

Parasti par video maksā lielāku honorāru nekā par attēliem. Piemēram, Adobe Stock dod jums 33% attēliem un 35% videoklipiem, lai gan diapazons var būt labāks par citām vietnēm.

Tomēr jūs varat pārdot daudz vairāk nekā tikai videoklipus – varat pārdot videoklipus ar faktisko saturu.

Tas acīmredzami ir grūtāks mēģinājums vienkāršā fakta dēļ, ka jums ir jāpanāk, lai cilvēki patiesībā iziet videoklipu, un tas prasa vairāk laika, nekā panākt, lai kāds apskatītu fotoattēlu. Turklāt jūs daudz vairāk ieguldīsit satura veidošanā. Tomēr šeit ir dažas iespējas:

Uscreen ir diezgan unikāla platforma. Viss tā mērķis ir darboties kā sava veida tirgus video veidotājiem. Cilvēki var iznomāt jūsu videoklipus, iegādāties tos vai pat iegādāties jūsu satura abonementus. Varat pievienot kuponus un akcijas utt., Tāpat kā to izdarītu videomateriāls.

uscreen

Otra galvenā opcija ir Vimeo: parasti tā tiek uzskatīta par vietu augstāka līmeņa video saturam. Vimeo ļauj arī veidotājiem pārdot savus videoklipus. Lai to izdarītu, jums ir jābūt Vimeo Pro, kas mēnesī ir 20 USD.

Tomēr, šādi rīkojoties, jūs iegūstat 1 TB krātuves gadā, un, pats labākais, 90% no ieņēmumiem.

Amazon ir vēl viena bieži izmantota opcija, izmantojot Prime Video Direct. Ieguvums no tā ir tas, ka gandrīz ikviens var viegli iegādāties jūsu saturu un ērti to skatīties, izmantojot jebkuru tālruni, planšetdatoru vai viedo televizoru..1 punkti

70. postenis: pārdodiet savus skaņas efektus un / vai video efektus

Šī ir diezgan niša kategorija, tāpēc es tam netērēšu pārāk daudz laika, bet tas ir labi zināt par tiem no jums, kuri varētu to novērst..

Padomājiet par visu, kas attiecas uz krājuma fotoattēlu un videoklipu pārdošanu: jūs to principā varat darīt, taču izmantojot video efektus un skaņas efektus.

Redziet, lielākajām studijām un producēšanas uzņēmumiem būs augstākās klases skaņas / video efekti, ar kuriem viņi strādā bez problēmām. Bet interneta laikmetā ir neskaitāmi mazāki veidotāji, kuri vēlas padarīt savu saturu garšīgāku, bet tam nav ne prasmju, ne budžeta.

Vai atceries Envato Market? Tas ir uzņēmums, kas vada Themeforest, kur cilvēki pērk vietņu motīvus un veidnes.

Envato vada arī VideoHive, kas var būt viena no viscienījamākajām tirgus vietām tikai un vienīgi videoklipu satura pirkšanai – lielākoties tie ir specefekti, animācijas utt..

Tiem, kuriem Adobe Adobe Effects ir ļoti labs, jūs varat pārdot kustību dizaina veidnes vietnē RocketStock – kas, iespējams, jūs uzminējāt, ir daļa no Shutterstock ģimenes.

Lai iegūtu skaņas efektus, varat to pārdot vietnē AudioJungle.0 punkti

71. postenis: pārdodiet savu balsi

Es zinu, ka tas izklausās superīgi, bet dzirdi mani. Ikvienam ir balss, bet ļoti maz cilvēku saprot, ka var nopelnīt naudu, nebūdami profesionāli dziedātāji / aktieri.

Ir vairāki veidi, kā to izdarīt. Jūs varat mēģināt atrast potenciālos klientus, kuri vēlas nolīgt cilvēkus, lai viņi balso par saturu.

Tādēļ jūs varat doties uz Upwork, Fiverr vai pat Craigslist.

Bet vēl viena iespēja būtu doties uz vietnēm, kas specializējas balss pakalpojumiem:

Covoco ir viens no populārākajiem: jums vienkārši jāizveido profils un jāpārbauda. Tad jūs varat vienkārši nokļūt projektu auditā un sazināties ar klientiem.

VoiceBunny ir vēl viena iespēja, un tai ir maza armija ar vairāk nekā 28 000 balss aktieru, kas pieejama koncertiem. Tas principā darbojas tāpat kā Covoco, kaut arī dažreiz darbā ir arī izvēles konkursa aspekts.

Protams, tā ir niša, bet kas zina! Un, ja jums ir interese stāstīt un veikt balss pārraides, tas abi varētu būt labs atspēriena punkts šai karjerai un veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē.0 punkti

72. postenis: Par šo piezīmi pastāstiet audiogrāmatas

Tas attiecas uz iepriekšējo balss pārdošanas punktu, bet tas ir daudz izsmalcinātāks. Pirms es runāju par balss zvanu atrašanu tirdzniecības vietās, kur var ietilpt koncerti audiogrāmatu stāstīšanai, bet parasti tie būs saistīti ar īsāka laika koncertiem.

Tomēr jūs varat nopelnīt pienācīgu naudu, stāstot audio grāmatas. Tas, protams, ir ilgāks process: lai arī svarīgs ir grāmatas garums, jums, iespējams, būs vismaz ierakstīšanas stundas vienā projektā.

Tagad, par laimi, papildus parastajām un iepriekšminētajām ārštata tirdzniecības vietām ir arī pāris vietnes, kurās jūs varat pārbaudīt..

ACX ir mana pirmā izvēle. Tā ir vietne, kas pilnībā paredzēta audiogrāmatu tirgum. Tas savieno autorus, aģentus, izdevējus, stāstītājus, inženierus un ierakstu studijas … būtībā visus, kas ir iesaistīti audiogrāmatu procesā.

acx

Labā lieta par audiogrāmatu stāstījumu kopumā ir arī laba lieta par ACX: stāstīšanai ir praktiski neierobežoti projekti. Atrast grāmatas, par kurām vēlaties stāstīt, ir īsts izaicinājums, taču vismaz jūsu darbam nav ierobežojumu var darīt.

Viss, kas jums jādara, ir izveidot savu profilu, ieskaitot virkni paraugu, un gaidīt, lai jūs pamanītu autori un izdevēji. Varat arī pieteikties un klausīties grāmatas, par kurām vēlaties stāstīt.

Jūs varat izvēlēties stundas likmi par vienu stundu vai 50% no autoratlīdzības, vai arī abas … kas, manuprāt, ir labs darījums.

Otra ACX iespēja ir Findaway Voices. Līdzīgi kā ACX, Findaway mēģina jūs piesaistīt klientiem, tiklīdz izveidosit kontu, un maksās jums par jūsu noteikto stundas stundas likmi..

Findway balsis

Projekti jums tiek ieteikti, pamatojoties uz tarifiem, kurus esat sev iestatījis, kas ir papildu piemaksa, pārliecinoties, ka skatāties tikai tos, kuri jums maksās pietiekami.

Stāstīšana par audio grāmatām var būt nedaudz riskanta, jo stundas stundas likme nozīmē, ka jums nav jāmaksā par visu laiku, ko pavadāt projektam. Ja jums ir jāveic jaunas lietas vai jāmēģina mēģināt vēlreiz, jūsu uzņemtais laiks netiks izmantots.

Tāpēc jūs vēlaties iestatīt augstu PFH līmeni, lai ņemtu vērā papildu laiku. To darīt, saglabājot konkurētspēju, ir sarežģīti … bet es to atstāšu jūsu ziņā!1 punkti

73. postenis: Pārdodiet potenciālos pirkumus

Tas ir kaut kas, ko jūs varat pārdot tiešsaistē, kas dažreiz ir sarežģīts, un tas noteikti prasa, lai jums jau būtu biznesa izpratne, bet kas arī ir ienesīgs, ja tas tiek darīts labi.

Jūs, iespējams, jau strādājat uzņēmumā, kas saistīts ar potenciālo pircēju vākšanu, vai arī jūs varētu vienkārši darboties pats. Viņus savākt var būt grūti, tāpēc ņemiet vērā, ka tas nav īsti “viegls” veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē.

Lai arī jūs iegādājaties potenciālos pirkumus, varat tos pārdot dažādos veidos: viens veids ir sazināties ar dažādiem nozares uzņēmumiem un piedāvāt viņiem savus adresātu sarakstus..

Vēl viens ir izmantot platformu, kas paredzēta, lai uzskaitītu … sarakstus! Svina žurnāls ir skaidrs piemērs, jo jūs varat pārlūkot un izvietot dažāda veida potenciālos pirkumus. Vēl viena, pulētāka iespēja ir Leadrop vai Fuelsy.

Labs punkts par Fuelsy ir tas, ka tas ir integrēts ar Hubspot un Salesforce, kas padara jūsu esošo vadību daudz efektīvāku..

Galvenais šeit ir tas, ka jums vajadzētu būt piesardzīgam, lai ļaunprātīgi neizmantotu savas pilnvaras pār kontaktinformāciju: potenciālo klientu brokeris, iespējams, pārliecināsies, ka apliecināt, ka potenciālie klienti ir izvēlējušies jūsu sarakstu un ka viņiem ir tiesības atteikties no savas informācijas iegūšanas. koplietota ar trešajām personām.0 punkti

74. postenis: pārdodiet izglītības kursus

Šī tiešsaistes naudas pelnīšanas metode ir laba, jo tā nav tik niša, ka neesat to sastapis. Piemēram, es esmu gatavs derēt lielākajai daļai cilvēku, kuri nemācās, nezina, ka ir tādas populāras vietnes kā TeachersPayTeachers.

Bet lielākā daļa cilvēku ir saskārušies ar bezmaksas un apmaksātu kursu klātbūtni internetā – daudzās mācību piezīmēs internetā ir viens no izglītības satura pārpilnībām..

Un pat ja jūs neesat profesionāls skolotājs, jūs varētu būt kaut kā eksperts. Tātad, kāpēc gan nesaņemt samaksu par tā mācīšanu?

Papildus kursu veidošanai un pārdošanai savā vietnē vai tādu cilvēku atrašanai, kuri vēlas nolīgt skolotājus šajā vai tajā apgabalā tiešsaistē, varat izmantot platformu, kas īpaši paredzēta izglītības kursu pārdošanai..

Visslavenākais, protams, ir Ūdemijs:

udemy

Es domāju, ka tas ir ārprātīgs skaitļu saraksts. Un labākie man ir tie 30 miljoni studentu un 42 000 instruktoru. Tas nozīmē, ka jūs varat sasniegt plašu auditoriju, neatkārtojot citu instruktoru, ja vien zināt, ko jūs darāt.

Viss, kas jums patiešām nepieciešams, ir kvalitatīvi audio un video ierakstīšanas rīki, kas lielākajai daļai cilvēku ir viņu tālruņu veidā. Jūs pat varat pārraidīt ekrānu, ja nevēlaties būt uz kameras. Lai sazinātos ar jums, ir nepieciešams zināms laiks, jo Ūdemija glabā naudu gadījumā, ja students pieprasa atmaksu.

Tomēr jūs saņemsiet visu, ko maksā jūsu studenti, un tas ir lieliski. Turklāt jūs varat piedāvāt tik daudz bezmaksas / maksas stundu, cik vēlaties, lai piesaistītu studentus.

Daži no ievērojamiem konkurentiem ir Podia, Teachable un Thinkific. Lai gan tie ir tālu no vienīgajiem variantiem.

Varat arī eksperimentēt ar kopfinansēšanas platformām, bet, kā jau minēju iepriekš, es tām nokļūšu vēlāk.1 punkti

75. postenis: Pārdod biļetes tālāk

Pirms nedomājat, nē, biļešu tālākpārdošana (pazīstama arī kā galvas ādas skalošana) visā valstī nav nelegāla. Lai gan federālā valdība nenosaka nekādus ierobežojumus šajā jautājumā, dažādiem štatiem vai pat apgabaliem var būt savi sodi vai noteikumi. Tātad jums būs jāpārbauda, ​​kas attiecas uz jums.

Jāsaka, ka biļešu tālākpārdošana tiešsaistē ir liels bizness. Un pat ja jūs nenodarbojaties ar biļešu smalcināšanu, jums, iespējams, ir dažas biļetes uz pasākumu, kas jums nerūp vai kuru jūs nevarat apmeklēt. Kāpēc to neizkraut un dabūt naudu??

Ticketmaster ir viena no slavenākajām vietnēm biļešu pirkšanai un pārdošanai starp faniem. Biļešu tālākpārdošana ir ļoti vienkārša, it īpaši, ja jūs jau tās iegādājāties Ticketmaster.

biļešu meistars

Ticketmaster galvenais konkurents ir Stubhub, kas ir daudz stingrāk orientēts uz cilvēkiem, kuri vēlas pārdot biļetes. Stubhub faktiski dažreiz tiek uzskatīts par lielāko tiešsaistes biļešu tirgu, un viņi jums piegādā bezmaksas piegādi.

stubhub

Pēdējā iespēja ir Vividseats, un arī Craigslist ir patiešām labs, ja vēlaties pārdot nelielu skaitu biļešu.0 punkti

76. postenis: pārdodiet savas lietotnes App Store / Play veikalā

Labi, jā: tam ir augsta ieejas josla. Ja jūs vienkārši vēlaties nopelnīt naudu tiešsaistē ar mazākām pūlēm un mazāk zināšanām, tas tā nav.

Tomēr, ja jums jau ir iespēja izveidot lietotni, kāpēc gan to nedarīt? Jūs varat noteikt zemu cenu masveida patēriņam vai arī to augstu noteikt, lai atlasītu nišu cilvēkiem, kuri vēlas maksāt nedaudz vairāk, nekā viņi citādi.

Jūs pat varat to padarīt bezmaksas un izmantot piltuvi, lai panāktu, ka lietotņu lietotāji maksā. Vietnes, piemēram, Twitter un Reddit, ir piemērotas lietotnes reklamēšanai, it īpaši, ja tā ir bezmaksas un šķiet jauna.

Vai vēlaties uzzināt vēl vienu krāpšanos ar lietotņu pārdošanu? Varat tiešsaistē pārdot lietotņu veidnes izsoles stilā. Fiverr ir viena no iespējamām norises vietām, lai arī tā ir tālu no vienīgās. Lai gan, protams, jūs varat iegūt visvairāk tieši, pārdodot Apple App Store vai Google Play Store.

Pat ja jūs neesat dizainers, jūs varētu gūt labumu, nolīgstot kādu personu, lai izveidotu lietotni jūsu esošajam biznesam. Ne mazam biznesam ir lietotnes, un ne visiem tas ir nepieciešams, taču, ja varat piedāvāt lietotni, kas klientiem rada vērtību, varat palielināt pārdošanas apjomus.!

Veiksmes stāsti:

 • 4 jauni lietotņu izstrādātāji, kuri kļuva par miljonāriem0 punkti

77. postenis: Veidojiet un pārdodiet programmatūru (izņemot mobilās lietotnes)

Tas faktiski ir nedaudz bezgalīgāks nekā mobilo ierīču lietotņu veidošana. No otras puses, jums var būt nedaudz grūtāk pierunāt cilvēkus instalēt jūsu darbu, ja tas nav tik vienkārši kā lietotnes lejupielāde tālrunī / planšetdatorā.

Labā ziņa ir tā, ka jūs varat likt cilvēkiem pārbaudīt mūsu programmatūru daudzos dažādos veidos, un, ja tā ir noderīga, daudzi cilvēki to var interesēt.

Ņemiet vērā arī to, ka varat izveidot programmatūru pārlūku lietošanai – tas ir tas, kas parasti potenciālajiem klientiem ir vieglāk iekļūt.

Ciktāl tas attiecas uz programmatūras pārdošanas vietām, man jāsaka, ka tās pārdošana pati par sevi būs viena no jūsu labākajām likmēm. Tas noteikti nozīmē, ka jums jāiegulda vairāk laika / enerģijas / naudas, taču programmatūras pārdošanas vietnēs nav tik daudz vietņu, kā drēbju, fotogrāfiju vai grāmatu pārdošanā..

Kas ir jēga. Bet labā ziņa ir tā, ka jums nav jāpavada viss laiks jūsu vietnē.

Izmantojot e-komercijas vietņu veidotāju, piemēram, Shopify vai BigCommerce, vai pat vispārīgu vietņu veidotāju ar e-komercijas iespējām (piemēram, Wix vai Squarespace), būs jādara daudz tālāk, ļaujot jums viegli izplatīt savu produktu.

Un, lai gan es nedomāju, ka jums vajadzētu piedāvāt tikai bezmaksas programmatūru, jūs noteikti varētu piedāvāt bezmaksas izmēģinājuma versijas vai bezmaksas “vienkāršās” versijas. Saglabājiet to noderīgi, un cilvēki turpinās maksāt!0 punkti

78. postenis: Pārdod avota kodu.

Tas ir līdzīgi kā lietotnes vai programmatūras pārdošana. Faktiski jūs daudzos veidos pārdodat jūsu izveidoto programmatūru – izņemot to, ka jūs nepārdodat gatavu versiju klientam, jūs pārdodat avota kodu kādam, kurš pēc tam pats izplatīs klientiem.

Cilvēki saprotami vēlas ieguldīt šāda veida lietās, it īpaši tāpēc, ka laba lietotne vēlāk var nopelnīt vairāk naudas.

Tātad, kaut arī daži veidotāji acīmredzami labprātāk paturētu savu avota kodu sev un savai komandai, es nevaru tevi vainot, ja domājat, ka varat pārdot kādu kodu.

Viena no lielākajām avota koda pārdošanas vietām ir Chupamobile:

Čupamobile

Vēl viena populāra iespēja ir Crunchbase, tāpat kā Codester, taču, ja es esmu atklāts, jūs varat atrast citus, meklējot apkārt un izmantojot savus instinktus.

Un kā es bieži saku, jūs varat izdomāt, kā pašam pārdot, izmantojot ārštata vietnes, ziņojumu dēļus utt.0 punkti

79. postenis: pārdodiet digitālus produktus tiešsaistē

Labi, jā, es to jau aptvēru. Kad es runāju par jūsu mūzikas, fotogrāfiju, mākslas, lietotņu un pat izglītības kursu pārdošanu … tie visi ir digitālie produkti.

Bet tajos gadījumos es galvenokārt runāju par to pārdošanu uz platformas, kas cilvēkiem atvieglotu pirkšanu. Digitālo produktu pārdošanas pasaule pārsniedz to.

Pirmais veids: jūs pats varat pārdot savus digitālos produktus. Es joprojām to pāris reizes pieminēju, taču veids, kā jūs rīkotos, ir pats savas e-komercijas vietnes izveidošana. Jums joprojām ir jāiegulda tajā nauda, ​​taču būtībā jums jāpatur viss, ko nopelnījāt.

Tagad šeit ir plašāka digitālo produktu pārdošanas daļa: tiem nav jābūt jūsu darbiem. Un Nē, Es nerunāju par zagšanu… domājiet par to, kā gandrīz ikviens var nokļūt mazumtirdzniecībā, nevadot savu rūpnīcu vai piegādes tīklu.

Fizisku priekšmetu vietā padariet to digitālu. Būtībā jūs varat darīt līdzīgas lietas: vadīt veikalu, kas pārdod citu cilvēku izgatavotus digitālos produktus. Tas, protams, ir retāk sastopams, taču, ja jūs to meklējat, jums tas neradīs problēmas.

Faktiski jums varētu šķist, ka daudzi no šiem digitālajiem produktiem joprojām ir radoši darbi, piemēram, e-grāmatas vai mūzika. Tikai pārliecinieties, ka godīgi strādājat ar veidotājiem, kurus koordinējat un kuru produktus vēlaties pārdot.

Vispārīgi runājot, digitālo produktu pārdošanas priekšrocības runā pašas par sevi: nelielas sākotnējās izmaksas, vienkāršāka izplatīšana un iespēja ērti automatizēt norēķinu procesu.

Mīnusi ir tādi, ka jūs konkurējat ar daudz bezmaksas satura, lai gan šeit ir svarīga jūsu niša. Turklāt kādam var būt samērā viegli iegādāties jūsu digitālo produktu un pēc tam to izplatīt citiem bez maksas… vai bez maksas.

Plašāku informāciju par digitālo produktu pārdošanu varat skatīt šeit!1 punkti

80. postenis: Izmantojiet mārketinga piltuves vai programmatūru, lai tās izveidotu (Clickfunnels)

Piltuves ir ļoti svarīgs e-komercijas un digitālā mārketinga jēdziens. Varētu teikt, ka tie ir visuresoši, un tiek izmantoti neatkarīgi no tā, vai kāds par viņiem zina.

Tāpēc es jums saku, jo, ja jūs zināt, kas ir piltuve, varat to uzlabot un palielināt pārdošanas apjomus! Turklāt man ir labs rīks, kuru ir vērts pārbaudīt.

Pirmkārt, piltuve, kas pazīstama arī kā mārketinga piltuve, būtībā ir darbību kopums, ko apmeklētāji iziet pirms reklāmguvuma sasniegšanas (lieta, kuru jūs vēlaties darīt, kas parasti ir pārdošana).

Tas tiešām ir tik vienkārši. Koncepcija ir noderīga, jo jūs varat domāt par konkrētiem mārketinga stratēģijas un vietnes dizaina posmiem, kas klientam liek veikt šo vai citu darbību. Kad esat nopietni domājis par šiem noteikumiem, varat ievērojami uzlabot piltuvi.

Šis ir piemērs:

mārketinga un pārdošanas piltuve

Kā redzat, piltuve aptver plašu lietu klāstu.

Tagad jums varētu rasties jautājums, kā jūs varat sākt. Tiem no jums, kas darbojas ļoti mazos uzņēmumos, it īpaši ārštata darbiniekiem un cilvēkiem, kuri tikai sāk darbu, es teiktu, ka jums tas jāizdomā pašiem.

Ar to es domāju veikt pētījumus, plānot un eksperimentēt. Šajā izpētē var iekļaut izpēti par to, kā piltuves darbojas un kā tās optimizēt, kā arī faktiski izpētīt vietnes analīzi.

Kad esat juties ērti, padomājiet par ieguldījumiem programmatūrā, kas paredzēta tikai piltuvju izveidošanai un uzlabošanai. To ir diezgan maz, bet šeit ir daži no labākajiem:

Keap, agrāk pazīstams kā Infusionsoft, ir sava veida viss-vienā rīks. Galvenie iekļautie rīki ir šādi: kontaktu pārvaldības rīks, automatizēts e-pasta mārketinga rīks un pārdošanas cauruļvada rīks (kas būtībā nozīmē piltuvi). Ir vairāk instrumentu, taču tie ir lielie, un katrs no tiem ir ļoti izturīgs.

Kamēr Keap vairāk koncentrējas uz e-pastu (pievēršot nelielu uzmanību vietnei), Leadpages vairāk koncentrējas uz pašu vietni. Viena no tās pamatfunkcijām ir palīdzēt jums izveidot galveno lapu, taču tā pārsniedz šo līmeni un stingri uzsver piltuvju uzlabošanu..

Visbeidzot, ir arī Clickfunnels. Klikšķu piltuves dažreiz var būt pārāk lielas maziem uzņēmumiem, taču daudziem tas izrādās vērts: Krātuves ir mazāk nekā 100 000 lietotāju, taču tas ir palīdzējis viņiem apstrādāt vairāk nekā 4 miljardus USD.

Es to nevaru izskaidrot daudz vairāk, kā tikai sakot, ka tā galvenā uzmanība ir vērsta uz mārketinga, pārdošanas un vietņu piltuvju uzlabošanu.

Lai kur jūs atrastos tiešsaistes bizness, nepalaidiet uzmanību stratēģijai par piltuvēm!0 punkti

81. postenis: Forex tirdzniecība

Jūs, iespējams, nekad nebūtu dzirdējuši par forex tirdzniecību. Nu, jūs domā jums nav: forex tirdzniecība nozīmē tikai valūtu pirkšanu vai pārdošanu. “Forex” ir saīsinājums no “valūtas tirgus”.

Kā jūs varētu gaidīt, tā ir pasaules finanšu galvenā sastāvdaļa, un ikdienas dienas apgrozījums ir aptuveni virs triljoniem USD 5, kas ir vislielākais skaitlis, ko es esmu ieguvis šajā sarakstā. Galvenie dalībnieki šajā spēlē ir lielās bankas, taču piedalās arī indivīdi.

Visi darījumi forex tirgū ir saistīti ar “valūtu pāriem”: vienlaicīgu divu valūtu tirdzniecību. Visizplatītākie ir eiro un dolārs, bet tas diez vai ir vienīgais izmantotais pāris. Partija iegādājas vienas valūtas daudzumu, samaksājot citas valūtas daudzumu.

Tātad, kā jūs nopelnīt naudu?

Tas ir sarežģīts jautājums, un, kā jūs varētu uzminēt, forex tirdzniecība ir nepastāvīga un riskanta. Ja jums ir pieredze tirdzniecībā, tas nebūs tik slikti, bet, ja esat iesācējs … jūs, iespējams, vēlēsities veikt pētījumu un sākt mazo.

Tomēr jāsaka, ka jums vajadzētu pirkt valūtu un vēlāk to pārdot par augstāku cenu. Šis ir piemērs tam, kā tas varētu izskatīties praksē:

tirgotāji

Šajā piemērā jūs iegādājaties eiro ar saviem dolāriem un pēc kāda laika vēlāk, kad valūtas kurss ir lielāks, jūs konvertējat atpakaļ dolāros..

Tas izklausās vienkārši, taču tam nepieciešama prasme un labs laiks! Labās ziņas ir tādas, ka, tā kā valūtas kursi vienmēr svārstās, jums ir daudz iespēju to panākt pareizi.0 punkti

82. postenis: Pārdod signālus forex tirdzniecībā

Tagad, kad jūs zināt mazliet vairāk par forex tirdzniecību, un es pieņemu, ka ar kādu praksi jums bija labas rokas.

Tas ir tad, kad sāk notikt labas lietas. Tagad varat sākt pārdot savus signālus citiem.

Kā?

Vietnē ar nosaukumu Collective2 nonāk attēls.

Kad jums ir laba amatu vēsture Collective2, citi lietotāji var “abonēt” jūsu darījumus. Tādā veidā viņi saņem tos pašus darījumus, kas tiek veikti uz jūsu konta, kā jūs, un jūs saņemat samaksu par abonentu.

Šis ir lielisks piemērs šādas problēmas risināšanai:

Tie ir cilvēki, kuriem ir nauda, ​​bet nav (tirdzniecības) zināšanu. Un,

ir cilvēki, kuriem ir (tirdzniecības) zināšanas, bet nav naudas.

Ņemiet vērā, ka Collective2 20 labākie tirgotāji katru mēnesi nopelna no USD 58 000 līdz USD 5,78 000, vienkārši pārdodot signālus.!

vislabāk pelnošās stratēģijas izstrādātāji0 punkti

83. postenis: Ieguldiet Bitcoin (vai, visticamāk, citās kriptovalūtās)

Jūs jau noteikti esat dzirdējis par Bitcoin. Faktiski Bitcoin ir it kā senas ziņas super spēcīgā kriptovalūtas tirgū.

Pirmkārt, reģistrēšanās: kriptovalūta ir virtuāla valūta. Viņi ir decentralizēti (vai tiem vajadzētu būt domātiem) un teorētiski ir neaizsargāti pret regulāru kontroli, lai gan tas sāk mainīties. Kriptovalūtas darījumam izmanto īpašas kriptogrāfijas funkcijas, līdz ar to arī nosaukumu.

Tad kāpēc ieguldīt tajos? Iesācējiem kriptogrāfijas apmaiņa tiešsaistē ir par nelielu apstrādes maksu. Viņi ir arī ļoti droši, un blockchain tehnoloģijas būtība ļauj ērti pārbaudīt darījumus.

Un visbeidzot, “lielais” iemesls: tā kā kriptovalūtas novērtējumi ir ļoti nepastāvīgi, jūs var gūt milzīgu ieguldījumu atdevi. Galvenais ir pareizi rīkoties.

Pirmkārt, esiet gatavs riskēt … aprēķinātos riskus. Riskējiet tikai to, ko varat atļauties, un paturiet prātā, ka jaunas monētas iznāk visu laiku. Bitcoin kādreiz bija lielākais vairums kriptonauda tirgus, un mūsdienās tas ir aptuveni uz pusi vai mazāk.

Ir daudz vietņu, kas jums pateiks par monētu tirgus kapitalizāciju, un ir daudz vietu, kur redzēt tendences un monētu izdošanas vēsturi. CoinMarketCap ir viens labs piemērs.

Bet dziļākā līmenī jums jādara viss iespējamais, lai iepazītos ar monētām, kurās vēlaties ieguldīt. Veiciet izpēti ārpus tendenču līnijām un skaitļiem..

Šeit ir noderīgs ceļvedis, ja jūs tikko sākat darbu!0 punkti

84. postenis: Ieguldījumi un tirdzniecība ar akcijām

Gandrīz liekas, ka to pievienošana ir krāpšanās. Cilvēki burtiski gadsimtiem ilgi ir tirgojušies ar akcijām… bet, pateicoties internetam, gandrīz ikviens to var izdarīt, nepametot savas mājas ērtības..

Ieguldījumi tiešsaistē ir plaša tēma, ar kuru var nopelnīt pats savu rakstu sēriju, tāpēc to īsumā aprakstīšu.

Akciju tirdzniecībai tiešsaistē principā ir tādas pašas problēmas, riski un ieguvumi kā vecās skolas tirdzniecībai. Ja jūs tikko sākat darbu, jums būs jādara kāds darbs, lai atrastu sev piemērotāko biržas mākleri.

Brokeris ir persona vai firma (jūsu gadījumā gandrīz vienmēr firma), kurai ir licence pirkt / pārdot akcijas. Es iesaku jums apskatīt šo sarakstu, lai iegūtu pārskatu par galvenajām atšķirībām starp populārajiem biržas brokeriem.

Tikmēr daži pamati par to, ko meklēt:

Vai brokerim ir minimālā summa, kas nepieciešama konta atvēršanai un uzturēšanai (ja esat iesācējs, iespējams, jums nav daudz jāsāk ieguldīt); komisijas naudas summa, kuru brokeris veic par tirdzniecību (var tikt noteikta, procentos vai pat NAV); iekļauto klientu atbalsta līmeni un izglītojošos materiālus.

TD Ameritrade un E * Trade ir vieni no populārākajiem tiešsaistes brokeriem iesācējiem, un abi no tiem bez komisijas maksas.

Patiesībā šajās dienās daudz brokeru atņem komisijas, lai paliktu konkurētspējīgi! Tātad, ja vēlaties iesaistīties akciju tirgū, bet nav daudz naudas, ko ieguldīt, pašreizējais interneta laikmets jums ir lielisks brīdis!0 punkti

85. postenis: Veikt aptaujas par skaidru naudu

Tas, iespējams, ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē (lai gan tas nav gājiena celiņš). Tā ir samērā vienkārša koncepcija:

Uzņēmumiem ir vajadzīga informācija, lai pareizi tirgotu un pārdotu savus produktus. Un akadēmiskās vides pētniekiem jāzina, ko cilvēki domā par priekšmetiem.

Ir visas vietnes, kas ir veltītas tam, lai jūs piesaistītu aptaujām – viens piemērs ir Survey Junkie:

aptaujas junkie

Šie ir divi diezgan atšķirīgi entītiju veidi, taču no jūsu, kā aptaujātāja, viedokļa būtiskā daļa ir diezgan līdzīga:

Jūs atradīsit uzaicinājumu aptaujas dalībniekiem – dažreiz tas tiks apzīmēts kā “pētījumu dalībnieki”, “tirgus pētījumi” vai tamlīdzīgi. Jūs, iespējams, atradīsit to tiešsaistē, izmantojot Google meklēšanu, vai varbūt kaut kur esat abonējis paziņojumus par aptaujas iespējām.

Jūs to varētu redzēt arī publiski. Jebkurā gadījumā reģistrēšanās process parasti ir diezgan vienkāršs, taču pastāv liela iespēja, ka jūs nesaņemsit apstiprinājumu katram pētījumam..0 punkti

86. postenis: Veikt aptaujas par izlozes laimestiem

Tas acīmredzami ir līdzīgs iepriekšējam vienumam, taču ir svarīgi to atšķirt. Skatiet, ka daudz aptauju, kuras atradīsit, nav par naudu, un tās ir tik izplatītas, ka jūs, iespējams, tos ignorējat. Bet līdz ar to tie ir arī ārkārtīgi izplatīti un viegli atrodami.

Viens no labākajiem veidiem, kā tos atrast? Vienkārši apskatiet sava e-pasta kategoriju “surogātpasts” vai “reklāma”.

Būtībā šie apsekojumi nepiedāvā skaidru naudu uzreiz … bet ņem tos, un jūs tiksit iesaistīts izlozē vai mini loterijā. Priekšrocības, protams, var būt dažādas … dažreiz tā ir skaidra nauda, ​​dažreiz tā ir kāda veikala kredīta versija. Citreiz tā būs fiziska balva vai prece, kuru varēsit pārdot vai vienkārši izmantot kā paredzēts.

Tāpat kā pēdējais postenis, daži no šiem priekšmetiem ir domāti akadēmiķiem un zinātnei, savukārt lielākoties tie ir privātā sektora priekšmeti. Ja atrodaties universitātē vai universitātes vidē, es varu garantēt, ka LOT ir daudz neizmantotu iespēju veikt aptaujas izlozes.

Ja nē, neuztraucieties. Iespējams, ka ir kādas aptaujas par jūsu kvīti, kad saņemat pārtikas preces vai pērkat kaut ko no degvielas uzpildes stacijas!

Protams, tas ne vienmēr ir rentabls. Piemēram, ja veicat vienu aptauju, kas ilgst, piemēram, 30 minūtes, iespējams, tā būs nelietderīga laika tērēšana (ja vien izlozes balva nav liela un ja jums ir pienācīgas izredzes uzvarēt).

Bet pieņemsim, ka jūs veicat vienu 5 minūšu aptauju nedēļā vai pat ik pēc 3 dienām. Jūs, iespējams, kādā brīdī kaut ko laimēsit, un no jūsu puses tas notiks salīdzinoši maz laika vai enerģijas!0 punkti

87. postenis: piedalieties fokusa grupās

Tas ir diezgan līdzīgs apsekojumiem par skaidru naudu, kaut arī tas ir sarežģītāks. Dažos gadījumos šie ir aptaujas, bet viņiem ir vairāk gaļas.

Ņemiet vērā, ka daži no viņiem ir klātienē, tāpēc tas nav pilnībā tiešsaistē, bet daži to dara.

Tāpat kā aptaujājot skaidru naudu vai pat izlozes, šeit būtu iesaistītas diezgan daudz dažādu grupu. Tomēr visredzamākās iespējas jums parasti būs tirgus izpētes grupas un uzņēmumi, kas tieši veic savus pētījumus.

Joprojām ir daudz iespēju zinātnisko pētījumu dalībniekiem, taču lielākoties koncerti būs privātajā sektorā.

Tagad, kad tie atšķiras no vienkāršiem apsekojumiem, fokusa grupās ir iesaistītas… GRUPAS. Tātad jūs pats nerunājat ar ekrānā redzamo personu. Jūs būsit kopā ar cilvēku grupu, dalīsities viedokļos un runāsit kopā.

Faktiski bieži aptaujas ir sākuma punkts fokusa grupām:

saņemt ielūgumu

Veicot klīniskos pētījumus – akadēmiskos vai veselības aprūpes uzņēmumos -, tā sakot, ir iesaistīts daudz vairāk birokrātijas. Tie nav grūti, taču, protams, ir ieviesti noteikumi, lai pārliecinātos, ka dalībniekiem netiek nodarīts kaitējums.

Neskatoties uz to, tie ir labs risinājums interesentiem – lūk, piemērs no viena laba sākuma punkta, focusgroup.com:

focusgroup.com

Rezumējot, fokusa grupas daudz pārklājas ar tiešsaistes aptaujām, taču tās nav vienādas. Liela daļa no tiem ir fiziski, taču, tā kā tehnoloģija padara rentablāku padziļinātu saziņu, arvien vairāk un vairāk pārvietojas tiešsaistē!1 punkti

88. postenis: veiciet mikro darbus (īpaši Fiverr)

Mikrodarbi, kas pazīstami arī kā mikrouzdevumi, ir konkurences ekonomikas apakškopa un ir unikāla parādība tiešsaistē. Galvenais ir tas, ko jūs varat uzminēt no vārda: tas ir mazs maksājums par nelielu uzdevumu.

Kas nozīmē, ka mikrodarbi var ietvert plašu darbību klāstu. Daži no viņiem pat atrodas reālajā pasaulē, un liela daļa no tiem ir tiešsaistē. Dažiem no viņiem ir nepieciešams tikai viens cilvēks, bet citiem ir kopuzņēmums, kas nozīmē, ka neliela daļa ir cilvēku grupa.

Šī ir diezgan plaša kategorija, tāpēc dažus nākamos posteņus pavadīšu dažu dažādu veidu mikrotransporta darbu veidu un formātu un dažu ievērojamu platformu izveidē. Bet pirms es to izdarīju, es īsi gribu runāt par vienu no galvenajām mikrodarbu vietām:

Tas būtu Fiverrs. Fiverr ir visvairāk slavens ar to, ka tas ir ārštata darbinieku tirgus, drīzāk kā Upwork.

Tomēr, lai gan Upwork un Fiverr bieži slēdz līgumus, tomēr atšķirība ir tāda, ka Upwork ir paredzēts ilgākam termiņam un labāk apmaksātu grupas darbu. Fiverr savu vārdu iegūst no idejas, ka klients var samaksāt ārštata darbiniekam 5 USD, kas jums dod priekšstatu par lietām.

Lai gan, protams, jums nav jāpiedāvā pakalpojumi par USD 5, ideja ir tāda, ka esat brīvmākslinieks, kurš prot veikt noteiktas lietas un kurš var veikt īstermiņa grupas darbu klienta labā.

Kur Fiverr ir līdzīgs Upwork, tas nozīmē, ka potenciālo klientu atrašanā tas lielā mērā paļaujas uz jums kā brīvmākslinieku. Tā ir taisnība, ka viņi jūs var atrast, taču jūs nevarat uz to paļauties, kamēr platformā nav iegūta spēcīga vēsture un reputācija.

Pēdējais Fiverr ieguvums: jūs varat piedāvāt paketes savā lapā, lai potenciālajiem ir viegli iegādāties kaut ko no jums.

Piemēram, sākuma līmeņa līmenis 10 USD vērtībā, kas 3 dienu laikā kādam iegūs Photoshop pamata darbu, vai augsta līmeņa pakete, kas maksā 100 USD, bet īsāka laika posmā kādam var iegūt detalizētu koncertu..

Tā tas ir Fiverr… bet tas tikai skrāpē virsmu. Nākamajos pāris posteņos tiks apskatītas platformas, kuras ir labāk piemērotas, lai reģistrētos noteiktiem uzdevumiem, nevis sevi pārdod kā brīvmākslinieku.0 punkti

89. postenis: veiciet mikro darbus Gigwalk vai Zaarly

Šie ir mikrouzdevumu / koncertu platformu veidi personīgiem uzdevumiem. Tātad, kamēr viņu nav pilnībā tiešsaistes pelnīšanas veidi, tie joprojām ir daļēji naudas pelnīšanas veidi tiešsaistē.

Vismaz tas nav naudas pelnīšanas veids, kāds patiešām būtu bijis pirms mūsdienu interneta laikmeta. Un ir vērts atzīmēt, ka šajās lietotnēs var būt arī koncerti, kas ir tiešsaistē … tas tiešām ir atkarīgs.

Tāpēc ķersimies pie tā:

Gigwalk šobrīd ir viena no slavenākajām un populārākajām mikrouzdevumu platformām. Liela daļa tās popularitātes ir saistīta ar to, ka tā ir tik vienkārša:

vienkārša ziņošana

Jums vienkārši nepieciešams tālrunis, un no turienes jūs varat reģistrēties koncertiem no saraksta. Kad esat saņēmis apstiprinājumu, jums vienkārši jāievēro norādījumi un jāiesniedz darbs tieši lietotnē.

Tomēr galvenā lieta ir tā, ka tā darbības centrā ir darbība jūsu reģionā. Tas ir slikti, ciktāl tas ierobežo to, no kura jūs varat izvēlēties, bet tas ir labi, jo tas ietaupa jūsu meklēšanas laiku un palielina iespēju, ka jūs izraudzīsies uz to, uz ko jūs pretendēsit.

Lieliska Gigwalk īpašība ir tā, ka klientam ir iespēja pievienot jūs privātajam darbaspēkam, ja viņiem patīk jūsu sniegums: tas nozīmē, ka jūs piekļūsit koncertiem, kas pieejami tikai šim privātajam darbaspēkam..

Zaarly ir gandrīz tas pats veids, kaut arī tas ir nedaudz izvēlīgāks attiecībā uz to, kā ļaut jums pievienoties kā pakalpojumu sniedzējam, un par to nav jāmaksā, izņemot 10%, kad saņemat samaksu.

Taskrabbit ir vēl viena platforma, kas ir aptuveni tikpat cienījama kā Gigwalk. Tas ir diezgan līdzīgs Zaarly un Gigwalk, taču mēdz ietvert personālākus koncertus nekā profesionālus.

taskrabits

Piemēram, jums ir daudz lielāka iespēja, ka ar Taskrabbit saņemat meistarus, mēbeļu montāžu, tīrīšanu utt., Nevis Gigwalk. Lai arī teikts, visi cilvēki vēlas visu veidu uzdevumus.

Un kā jau teicu iepriekš: neviena no šīm platformām nav paredzēta tikai klātienes darbiem! Liela daļa no tiem notiek klātienes koncerti, kas tiek koordinēti caur internetu, taču joprojām ir tiešsaistes koncerti, kas izvietoti šajās platformās.

Tagad uz nākamo:1 punkti

90. postenis: Veiciet mikrodarbi ar Amazon Mechanical Turk

Amazon Mechanical Turk daudzējādā ziņā ir tiešsaistes mikrouzdevumu pionieris. Tas ir arī kopuzņēmumu darba pionieris.

amazon mechaniskais turks

Aplūkosim to: Mechanical Turk arhitektūra ir diezgan līdzīga tām lietotnēm un vietnēm, kuras es minēju pēdējā rakstā. Tomēr Mechanical Turk ir ievērojami lielāks, un tas tiešām ir paredzēts tikai tiešsaistes darbam.

MTurk tirgū ir pieejami tūkstošiem dažādu veidu uzdevumu. Bet tos parasti var klasificēt kā uzdevumus un koncertus, kas saistīti ar programmatūras un algoritmu kļūmēm.

Galu galā domājiet par vārdu: mehānisks. Izliktie uzdevumi agrāk tika dēvēti par “Cilvēka izlūkošanas uzdevumiem”, un tie ne vienmēr ir viegli, taču parasti neprasa zināšanas.

Daži no populāru uzdevumu tipiem ir attēlu un video apstrāde (ja cilvēks identificē un izvēlas lietas attēlos), datu pārbaude, datu apstrāde (nozīmē to klasificēt, tulkot, pārrakstīt utt.) Un apkopot informāciju.

MTurk samaksa atšķiras atkarībā no uzdevuma, bet parasti tā ir zema stundā. Tātad, ja vēlaties to izdarīt, jums jābūt prātīgam: tam vajadzētu būt vienkāršam, piemēram, ātri izpildāmam uzdevumam, vai ļoti interesantam uzdevumam, ja tas prasa ilgāku laiku.

Šā iemesla dēļ ir svarīgi ņemt vērā laiku, kas jums būs nepieciešams, lai pieteiktos uz grupas ierakstu.1 punkti

91. postenis: esiet virtuāls palīgs

Ir miljons veidu, kā tiešsaistē var nopelnīt naudu kā virtuālais palīgs. Virtuālajiem asistentiem ir lielāks pieprasījums, nekā jūs domājat, un jūs droši vien esat kvalificēts daudzām no šīm pozīcijām!

Protams, jums jāņem vērā vēlamā iesaistīšanās pakāpe. Būt par virtuālu palīgu vienmēr nozīmēs būt uzmanīgiem un orientētiem uz detaļām, taču joprojām pastāv dažas būtiskas atšķirības.

Daži cilvēki varētu vēlēties ilgtermiņa algu, kas faktiski varētu būt sekretārs, izmantojot datoru: kāds, kurš pārvalda kalendārus, tikšanās, apstrādā sociālo mediju kontus utt..

Daudzi virtuālo asistentu koncerti ir mazāki pat tad, ja tie ir ilgtermiņa: piemēram, liela daļa no tiem ir “sociālo mediju menedžera” darbi vai tamlīdzīgi. Jums var arī lūgt pieskatīt kalendāru un palīdzēt koordinēt tikšanās vai plānot vietnes saturu.

Lai arī daudzviet var atrast zvanus uz virtuālajiem asistentiem, esmu uzskatījis, ka Upwork ir īpaši smags ar viņiem. Patiešām, tam ir arī diezgan liela daļa, un, ja jūs to meklējat Google, jūs, iespējams, atradīsit dažus nesenus sludinājumus Google darbos.

Jā, nav precīzi redzamu tirgus vietu, kas īpaši paredzētas virtuālo palīgu darbiem. Bet manis pieminētajās vietnēs tie ir pietiekami izplatīti (kā arī citi dēļi, kurus varat atrast pats), ka jums nevajadzētu būt daudz grūtību tos atrast.

Labprāt palīdz!1 punkti

92. postenis: atveriet kuponu vietni

Kas ir kuponu vietne? Atbilde: tas ir viens no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu no mājām.

Labi, lūk, ko tas patiesībā nozīmē: kuponu vietne ir vietne, kas cilvēkiem nodrošina kuponus. Dū. Cilvēki acīmredzami mīl šīs vietnes, jo viņiem nav nepieciešams daudz dot – viņi var ietaupīt naudu un saņemt īpašus piedāvājumus, neieguldot daudz laika vai naudas.

Daudzi cilvēki neapzinās, ka viņi var izveidot savas kuponu vietnes, jo viņi pieņem, ka nevar konkurēt ar lielām kuponu vietnēm. Tā patiešām ir izaicinājums, taču, ja jums ir zināšanas par nišu, varat tam izveidot kupona vietni..

Ieguvumi no tā veikšanas ir salīdzinoši lēti. Tas tiešām ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs vēlaties ieguldīt savas vietnes izveidē, taču tagad jūs varat izveidot stabilu vietni par salīdzinoši zemām izmaksām.

Turklāt lielākajai daļai programmu, kuras jūs izmantojāt, lai piedāvātu kuponus, ir zema piekļuves josla – liela daļa programmu būs bez maksas.

Galvenais trūkums ir, kā jūs uzminējāt, sacensības. Pat ja jūs atrodaties nišā, būs nepieciešams laiks un darbs, lai jūsu vietne nonāktu saulē. Tāpēc, lai arī kuponu vietnes pārvaldīšana ir labs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, tā ir ļoti atsevišķi no pasīvajiem ienākumiem tiešsaistē.

Daži kuponi un ikdienas darījumu programmas, kas varētu būt noderīgas, ir: Coupons.com Brandcaster; CentsOff; Ikdienas darījumu veidotājs; un Savings.com.

brandcaster

Šīs ir tālu no jūsu vienīgajām iespējām, taču tās ir labas vietas, kur sākt. Parasti tie piedāvā kuponus un pēc iespējas atvieglo šo piedāvājumu izplatīšanu un reklamēšanu jūsu vietnē. Tie dažreiz arī palīdzēs jums iegūt peļņu no savas vietnes, gūstot ieņēmumus no reklāmām.

Turklāt jūs bieži varat saņemt filiāles komisijas no dažām citām populārām vietnēm vai lietotnēm (piemēram, Swagbucks).0 punkti

93. postenis: Ārpakalpojumi un apakšlīgumu slēgšana

Pievērsiet uzmanību šeit, jo tajā ir iesaistīts daudz nianšu.

GIG ekonomika ir daļēji draņķīga par ārpakalpojumu un apakšuzņēmēju darbu, kas tiek paveikts.

Padomājiet par turīgu amerikāņu uzņēmumu, kas maksā kādam no Vjetnamas par savas vietnes kodēšanu: amerikāņu uzņēmums ietaupa naudu, jo nav jāpieņem nepilna laika darbinieks ar minimālo algu ASV, un Vjetnamas izstrādātājs Vjetnamā maksā vairāk nekā vidēji maksā..

Izklausās, ka visi uzvar, bet daudziem tas ir draņķīgi, jo cilvēki augsti attīstītās valstīs zaudē darbu un viņiem ir jāsacenšas ar cilvēkiem, kuri ir kvalificēti, bet prasa mazāk. Tāpēc jūs varētu būt skeptiski noskaņots pret šo.

Tam noteikti ir kāda patiesība, bet realitāte ir nedaudz niansētāka. Pirmkārt, tonnām cilvēku ASV un citās valstīs ar augstām algām var slēgt apakšlīgumus tiešsaistē.

Nopelnīt naudu kā apakšuzņēmēju vai piesaistīt ārpakalpojumus dažreiz ir grūti, taču dažreiz tas ļauj maksāt daudz vairāk naudas proporcionāli uzdevumam. Daudzi uzņēmumi dažādu iemeslu dēļ dod priekšroku algot cilvēkus savās valstīs, pat ja tas notiek tiešsaistē.

Un, ja kāds daudz maksā no citas valsts… tad ko? Nauda ir nauda. Būtība ir tāda, ka, būdams apakšuzņēmējs vai izmantojot ārpakalpojumus, jūsu klients joprojām ietaupās līdz maksājot pilnu vai nepilnu darba laiku strādājošam.

Kas nozīmē, ka jūs varat nopelnīt vairāk naudas tikai par noteikta, specifiska uzdevuma vai uzdevumu kopuma veikšanu. Jums nav jāveic pilna laika darbinieka darbs, bet jūs joprojām varat nopelnīt par to samērīgi augstu cenu, jo klients joprojām ietaupa naudu.

Tāpēc ir vērts padomāt par brīvmākslinieku.

Tagad ir šī puse: pieņemsim, ka jūs vadāt tiešsaistes biznesu.

Tādā gadījumā jūs “nopelnāt” naudu tiešsaistē, būdams viens, kas slēdz ārpakalpojumus vai slēdz apakšlīgumus. Protams, tas tiešām ir vairāk naudas ietaupīšanas veids, bet, hei, dienas beigās tas ir vairāk naudas jūsu kabatā, labi?0 punkti

94. postenis: HR izvietojumi, izmantojot LinkedIn

Šī ir viena no tām lietām, kas nav zināma daudziem cilvēkiem, kuri to ir kvalificējuši.

HR šeit nozīmē cilvēkresursus tāpat kā tradicionālajā uzņēmumā. LinkedIn ir profesionālais sociālais tīkls. Tātad, kā jūs nopelnāt naudu no tā?

Atslēgas vārds ir izvietošana: šeit jūsu darbs būtībā ir būt vervētājam. Vēl viens slenga termins būtu mednieks. Strādājot kā neatkarīgam tiešsaistes darbuzņēmējam, jums jāatrod lieliski kandidāti, lai ieņemtu noteiktas pozīcijas uzņēmumā.

LinkedIn ir lielisks resurss acīmredzamu iemeslu dēļ, taču tam nav jābūt vienīgajam resursam. Jūs varat izmantot arī Facebook vai patiešām jebkuru tiešsaistes vietni, kas ļauj jums apskatīt potenciālos kandidātus. Bet LinkedIn, protams, ir labākais risinājums.

Parasti jums nav jāuztraucas par to, kā potenciālais īrētājs un uzņēmums risinās sarunas par samaksu vai stundām vai pat otrajām intervijām. Jūsu galvenais darbs ir nogādāt lielisku cilvēku pirmajai intervijai.

Kad esat to izdarījis, jūs saņemsiet samaksu par uzņēmuma atrašanu kādam. Tagad jums ir jāiegūst uzņēmums, kas jūs vispirms pieņems darbā, un lielākoties jūs maksājat tikai tad, ja veiksmīgi nododat kādu.

Labā daļa ir tā, ka jūs varat vieglāk pieņemt darbā, jo tā ir droša derība uzņēmumam. Sliktā ziņa ir tā, ka, ja neizdodas, jūs nesaņemat atlīdzību. Dū.

Ņemiet vērā, ka daži uzņēmumi vēlēsies maksāt tikai tad, ja viņi faktiski nolīgs personu … jums būs jābūt uzmanīgam sarunās ar uzņēmumu, lai pārliecinātos, ka šis jautājums ir skaidrs!1 punkti

95. postenis: izveidojiet pārskatīšanas vietni

Kā es varu zināt, par ko es runāju? Nu, jūs lasāt šo rakstu manā pārskatīšanas vietnē, vai ne?

Joki malā, pārskatīšanas vietnes izveidošana ir labs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Viegli? Nē. Tāpat kā vietnes ar kuponiem izveidošana, jums jāiegulda laiks, enerģija un nauda, ​​lai palielinātu savu vietni.

Pirms jūs mani atlaidāt, jā, galvenais veids, kā nopelnīt naudu pārskatīšanas vietnē, ir saistītās saites un, iespējams, ieņēmumi no reklāmām. Pašlaik es nerunāju par saistīto saišu tehniku, bet gan par īpaša veida vietni, kas ar tām labi darbojas.

Tātad pārskatīšanas vietne ir tāda, ka jums ir jāatrod sava niša. Tam vajadzētu būt kaut kam, kas jums patīk, lai jūs varētu smagi strādāt, bet arī retāk.

Kad esat atradis savu nišu, jums nāksies saskarties ar realitāti, ka, visticamāk, ir daudz vietņu vai nu šajā nišā, vai diezgan tuvu tai. Tas nenozīmē, ka jūsu darbs nav iespējams: jums nav jābūt 100% jaunam.

Galu galā, ja pietiekami daudz cilvēku šajā nišā pērk produktus, lai iegūtu jums naudu ar saistītām saitēm, tad būs arī citas vietnes, kas konkurēs ar jūsu vietni. Jūs joprojām varat pārspēt savu konkurenci, pārliecinoties, ka jūsu vietne ir pareizi optimizēta meklētājprogrammām (man šeit ir rīku saraksts!).

Vēl viens svarīgs pārskatu vietnes uzturēšanas aspekts nav pilnīga norobežošanās no konkurences. Vienkāršs fakts ir tāds, ka, ja jūs labi izspēlējat savas kārtis, labākais risinājums visiem ir sadarboties.

Jūsu nišā būs tikai tik daudz kvalitatīvu vietņu. Ja jūs pieminat citas vietnes savā vietnē, un viņi piemin jūs savās vietnēs, jūs varat iegūt gan trafiku, gan komisijas. Ja jūs komentējat viņu ziņas – tā pati ideja.

Viena no labākajām saistītajām programmām vietņu pārskatīšanai ir Amazon.

Sākumā tas varētu šķist milzīgi, bet neuztraucieties. Pārskatīšanas vietnes bieži tiek izmantotas, lai nopelnītu naudu tiešsaistē, jo tās tajā labi darbojas. Lai sāktu, varat apskatīt manu masveida emuāru reklāmas taktiku sarakstu!2 punkti

96. postenis: izveidojiet emuāru / vietni un iegūstiet ieņēmumus no reklāmām!

Esmu vairāk nekā vienu reizi runājis par saistīto saišu izmantošanu, lai nopelnītu naudu. Lai arī šī ir pārbaudīta un patiesa metode, un to izmanto ļoti daudzās vietnēs, tas noteikti ir tikai viens no populārākajiem emuāru veidošanas veidiem, kā iegūt naudu.

Cits? REKLĀMAS.

Tagad reklāmas var būt noderīgas, lai papildinātu jūsu filiāles ienākumus. Daudzas vietnes nopelna gan no reklāmām, gan no saistītajām saitēm.

Bet, ja jūsu vietne vai emuārs nav labi piemērots saistītām saitēm (teiksim, ja jūs patiešām koncentrējaties uz saturu, kas neietver produktus) vai jūs vienkārši nevēlaties tos darīt, reklamēšana ir absolūti pierādīts veids, kā nopelnīt naudu no savas vietnes.

Vai tas ir pierādīts visiem? Heck nē. Bet šeit ir pārskats par to, kā tas var noderēt jums:

Ir trīs galvenie ieņēmumu gūšanas veidi no savas vietnes. Pirmais ir draņķīgs: maksājiet par klikšķi (PPC). Reģistrējoties PPC platformā, jūs saņemsit samaksu katru reizi, kad lietotājs noklikšķina uz reklāmas. Dažreiz jūs varat iegūt vairāk, ja klikšķis nonāk pārdošanā.

PPC trūkums ir tāds, ka jūs nemēdzat iegūt daudz naudas par klikšķi, tāpēc tas tiešām atmaksājas tikai tad, ja saņemat lielu trafiku. Priekšrocība ir tā, ka reklāmas tiks pielāgotas jūsu auditorijai un atbilstoši jūsu emuāra saturam, kā arī tas ir salīdzinoši viegli jūsu galā.

Vispopulārākā PPC platforma ir Google AdSense. Un, ja jūs nevēlaties to izmantot (es domāju, ka jūs to darītu tikai tad, ja nevarat iegūt AdSense kontu), varat pat izmēģināt BuySellAds.

Otrs veids ir CPM reklamēšana: CPM šeit nozīmē Cost Per Mille (maksa par tūkstoti). Tas ir nedaudz līdzīgs maksai par klikšķi, jo vissvarīgākais ir jūsu trafika skaits. Bet tā vietā, lai klikšķi nopelnītu jūsu naudu, tas ir uzskati. Tādējādi “Mille” parasti ar 1000 klikšķiem iegūs noteiktu naudas vienību.

Pēdējais veids ir pārdot reklāmas laukumu tieši reklāmdevējiem. Tas var būt daudz ienesīgāk, taču tas ir arī mazāk pārliecināts. Izmantojot PPC un CPM, jūs galvenokārt varat aprēķināt, cik nopelnīsit ar X trafika daudzumu, reģistrējoties platformā.

Rezervējot vietu reklāmdevējiem, jums jārēķinās, ka spēsit ieinteresēt viņu interesi. Daži cilvēki pat izmanto aģentūras, lai pārliecinātu reklāmdevējus ievietot reklāmas savās vietnēs.

Tas ir mazāk automatizēts nekā PPC vai CPM reklāmas ieņēmumi, taču, kā jau teicu… ja jūs to novilksit, tas var būt ienesīgs.0 punkti

97. postenis: laimējiet logotipa dizaina konkursu

Vai jūs lasījāt rakstu, ko tikko izdarīju, par Squadhelp nosaukšanas konkursiem? Labi, pieņemsim to pašu koncepciju, bet logotipa noformēšanai pārtrauksim nosaukšanu.

Ir diezgan maz vietņu, kurām ir šāda veida funkcija. Visslavenākais no tiem ir 99designs. Es jau esmu par to runājis mazliet agrāk kā vispārēja vietne ārštata darbiniekiem, lai veiktu dizaina darbus, bet tajā ir arī logo dizaina konkursi, kas dažiem cilvēkiem varētu būt labs risinājums.

Vēl viena iespēja būtu logocontest.com, kurā ir ļoti viegli reģistrēties kā dizaineram (lai gan jums joprojām ir jāiesniedz paraugi, lai jūs apstiprinātu kā dizaineri).

Designhill ļoti koncentrējas arī uz konkursa daļu, un tas paplašina savus konkursus ne tikai ar logotipiem, bet arī ar citiem vietnes dizaina aspektiem.

Kā jau taisnība attiecībā uz nosaukumu piešķiršanas konkursu, es to neieteiktu kā ienākumu avotu, uz kuru paļauties. Tas ir noderīgi, lai jūsu kājas būtu mitras, izklaidētos un saņemtu papildus naudu. Lai gan ir vēl viens ieguvums:

Dizaineriem, kuriem tas ir tikai “pareizi”, var būt sarežģīti. Tātad, ja jūs uzvarēsit dizaina konkursā, pastāv liela iespēja, ka uzņēmums, kas izvēlējās jūs, nolīgs jūs personīgi lielāka darba veikšanai.0 punkti

98. postenis: esiet virtuāls pasniedzējs

Būt par virtuālu / attālu pasniedzēju ir viens no biežākajiem tiešsaistes darbiem. Tas ir tik beztermiņa, kā izklausās:

Jūs varētu būt pasniedzējs visdažādākajām tēmām, un, ja esat atvērts, vairākām tēmām. Parasti virtuālās apmācības veids ir tāds, ka laika gaitā jūs strādājat ar noteiktu personu vai cilvēku grupu par noteiktu tēmu.

Lai gan daudzi cilvēki vēlas saviem bērniem virtuālus pasniedzējus, daudzi cilvēki, kurus jūs apmācāt, ir arī klienti, kas nozīmē pieaugušos.

Jūs varat arī būt pasniedzējs noteiktām nodarbībām semestra garumā vai vispārēju iemaņu pasniedzējs, kāds kādam vēlas būt. Varat atrast kādu, kurš vēlas saņemt apmācību, izmantojot darba sludinājumu tiešsaistē, vai arī jūs varat atrast draugu vai domubiedru, kurš vēlas palīdzēt kaut ko iemācīties un būtu gatavs jums samaksāt..

Ja jūs meklējat amatus tiešsaistē, patiešām ir daudz darba sludinājumu, tāpat kā Upwork. Bet ir dažas vietnes, kas īpaši paredzētas virtuālās apmācības darbiem:

Starp tām dažas ievērojamas iespējas ir Tutor.com, TutorMe un A3 Tutors.

Maksājums atšķiras no jūsu izmantotajām platformām, klientiem, ar kuriem jūs apspriežaties, bet ballpark bāzes samaksa ir kaut kur tuvu USD 15 stundā. Nomājot darba sludinājumus / veicot pārrunas ar klientu, parasti būs daudz ienesīgāku iespēju – stundā jūs varētu saņemt samaksu 40 USD vai vairāk..

Bet tas, protams, ir riskantāks nekā platforma, kas darbojas, lai aizsargātu iesaistītās puses. Kad jums būs zināma apmācības pieredze tiešsaistē, jums, iespējams, būs vieglāk sākt apmācību vai mācīšanu klātienē (ja tas ir tas, ko vēlaties).

Pretējā gadījumā jūs varētu sākt veidot ārštata vietni kā pasniedzējs. Ir bezgalīgas iespējas.

Šeit ir vēl viena iespēja:0 punkti

99. postenis: Vai Viesu norīkošana

Viesu ievietošana ir kaut kas tāds, ko daudzi cilvēki zina galvenokārt kā emuāru reklamēšanas taktiku.

Tas ir arī veids, kā ārštata rakstnieki var nopelnīt papildus naudu, vienlaikus veidojot savu portfeli. Patiesībā viesu norīkošana ir slavena arī ar to, ka tā ir topošo un nākamo rakstnieku iezīme.

Aplūkosim to:

Viesu izlikšana ir tieši tā, kā izklausās… kad jūs izliekat ziņas citas personas vai grupas emuārā vai žurnālā. Lai gan tas ne vienmēr tā ir, parasti jūs viesus sūtāt tirdzniecības vietās, kuras ir populārākas nekā jūsu.

Tiesa, jūs varētu izlikt reklāmas mazākos noieta tirgos, kas pēc izmēra ir aptuveni līdzīgi jūsu, vai arī, ja jūs mēģināt iekļūt jaunā nišā, tie varētu būt mazāki. Bet parasti viesu norīkošanai ir paredzēts, lai jūsu vārds un saturs tiktu parādīts plašākai auditorijai un tādējādi vietne ar lielāku trafiku.

Tagad ļaujiet man būt atklātam ar jums: viesu izlikšana parasti nemaksā tonnu naudas. Pirmkārt, lielākā daļa emuāru un tirdzniecības vietu, kas pieņem viesu ziņas, jums par tām nemaksās. Otrkārt, no tiem, kas to dara, nauda parasti ir tā saukta, un jums būs lielāka konkurence.

Tomēr joprojām ir ļoti dažādas vietnes, kas maksā par viesu ziņām, gandrīz katrā nišā un jomā. Šajā sarakstā varat apskatīt dažus piemērus, taču šīs lietas visu laiku mainās, tāpēc noteikti vēlreiz pārbaudiet vietnes, kurām vēlaties iesniegt ziņu..

Parasti tas darbojas šādi: jūs atrodat vietni, kuru vēlaties iesniegt, un apskatiet viņu FAQ vai vadlīnijas gabalu iesniegšanai. Dažreiz jūs varētu vēlēties nosūtīt viņiem e-pastu, lai vaicātu. Parasti jums ir jāsniedz plāns un sava darba atsākums vai CV, tāpēc tas var būt izaicinājums iesācējiem.

Bet, hei, apgrūtinoši, kā tas varētu būt iesācējiem, rakstniekiem, kuri sāk kaut ko meklēt pasaulē, kas atklās, ka tas ir pūļu vērts: atcerieties, ka jūs ne tikai nopelnāt blakus naudu, bet arī veidojat savu CV!1 punkti

100. vienums: izmēģiniet korektūru

Šis ir darba veids, kurā nav daudz labi izveidotu vietņu vai tirgus, kas vērsti tikai uz nišu. Lielākoties tas notiek tāpēc, ka korektūra pārklājas ar tiešsaistes rakstīšanas darbiem.

Galvenais izaicinājums tieši pie sikspārņa ir atrast korektūras darbus jums pieņemamā tempā. Daudzi cilvēki nolīgst, lai rakstītu darbus tiešsaistē, un daudzos no šiem darbiem ietilpst atbildība par to lietu korektūru, kuras brīvmākslinieks nerakstīja (gandrīz visi no tām prasa, lai jūs, protams, pārlasītu, ko rakstāt)..

Tātad klientu skaits, kas noalgo korektoru, ir nedaudz mazāks. Tas nozīmē, ka viņi joprojām atrodas tur. Parasti tie ir cilvēki un uzņēmumi, kuriem jau ir saturs, kas viņiem patīk, bet viņi vienkārši vēlas, lai papildu acu pāris tiktu cauri un veiktu mazākus uzlabojumus..

Tas, ko es visbiežāk uzskatu tiešsaistē korektūru veikšanā, ir mazāki satura ražotāji: parasti indivīdiem patīk baudīt savu saturu un viņi nevēlas nolīgt kādu, kas tos rakstītu, bet viņiem arī nav laika vai enerģijas, lai izvēlies katru detaļu par to, ko viņi ražo.

Parasti šie cilvēki pieņem darbā īstermiņa projektus.

Tātad, tas ir lietas veids, kuru jūs, iespējams, atradīsit kā tiešsaistes korektoru. Cik labu vietu ir, Upwork tām ir visu laiku, taču tās mēdz būt īsākas. Ja jūs Google meklējat sev apkārt, jūs varētu atrast dažus no pēdējiem darba sludinājumiem … paturiet prātā, ka šie koncerti nāk un iet bieži.

Mans pēdējais padoms ir uzmanīties no pārspīlēšanas: korektūra var būt vienkārša, taču tas joprojām prasa laiku un rada daudz spiediena. Ja jūsu VIENĪGAIS darbs ir pārliecināties, ka nav kļūdu, katra kļūda, kas tiek garām, ir sliktāka nekā parasti.

Tāpēc jūs vēlēsities būt uzmanīgs. Bet situācijas realitāte ir tāda, ka tāpēc, ka klienti pieņem darbā korektoru, nevis rakstnieku, kurš arī veic korektūru, viņi, iespējams, nemēdz maksāt daudz.

Bet, hey, ja jūs varat atrast cenas, kuras jums der, strādājot, viss spēks jums!1 punkti

101. postenis: Veiciet tulkošanu tiešsaistē

Tas nedaudz pārklājas ar iepriekšējo vienumu, jo daudzos tiešsaistes tulkošanas koncertos būs iekļauta arī transkripcija (lai arī ne obligāti).

Un tāpat kā dažas platformas vai klienti, kas pieņem darbā transkripcijas pakalpojumus, vēlēsies, lai jūs pārbaudītu savu mašīnrakstīšanas ātrumu, lielākajai daļai cilvēku vai vietu, kas jūs nolīgst tulkošanai, būs nepieciešams jūsu spēju pierādījums..

Tātad tieši tagad daudz tulkošanas darbu tiešsaistē var atrast parastajās vietās: Upwork, Patiešām un pat Fiverr.

Papildus tam, ka tiek izmantots vispārējs ārštata tirgus, lai atrastu tiešsaistes tulkošanas koncertus, ir arī dažas vietnes, kurās tiek pieņemti darbā tulki, kurus varat pārbaudīt. Kā parasti, es izcelšu dažus:

Gengo ir viena no populārākajām tulkošanas vietnēm, kur var pieteikties. Viņiem ir pietiekami daudz darba lielākajā daļā valodu.

LanguageLine ir viens no lielākajiem profesionālo tulku darba devējiem, un tas darbojas jau 37 gadus. Ne visi tās darbi ir attālināti, bet daudzi ir – ir vērts to pārbaudīt.

Verbālā tinte ir vēl viena ievērojama figūra, taču brīdiniet, ka, lai pieņemtu darbā, jums būs jāveic testi.

Mars Translation piedāvā valodu tulkošanas pakalpojumus, sākot no vietņu lokalizācijas un beidzot ar DTP konvertēšanu. Jūs varat sākt pelnīt no savām tulkošanas prasmēm, pievienojoties tām šeit.

Ārpus lielākām platformām, kurās tiek pieņemti darbā tulki, varat arī meklēt uzņēmumus, kuri, jūsuprāt, būtu nepieciešami tulkotāji, un piedāvāt savus pakalpojumus. Ej, saņem ’em!1 punkti

102. postenis: tiešsaistes datu ievadīšana

Viens no garlaicīgā biroja darba lielākajiem stereotipiem ir datu ievadīšana. Mēs attēlojam pusmūža cilvēku kabīnē, nelaimīgi pārvietojoties pa cipariem ekrānā.

Ko darīt, ja jūs varētu saņemt atalgojumu par to, ka to darāt, izmantojot savas mājas ērtības, strādājot pats savās stundās? Tas nebūtu tik slikti. Par laimi, jūs varat to izmēģināt.

Es jau minēju vienu kopīgu resursu datu ievades koncertiem: Amazon Mechanical Turk. Liela daļa tur ievietoto mikrouzņēmumu ir saistīti ar datu ievadīšanu, un tie notiek arī diezgan bieži. Fiverr ir vēl viens, kaut arī tas ir retāk sastopams.

Citas populāras vietas attālinātu datu ievades darbu veikšanai ir sabiedrības piekļuves vietņu veidi un uzņēmumi, kas arī vēlas meklētājprogrammu vērtētājus. Piemēram, vietnē Lionbridge ir daudz datu ievades darbu.

Lionbridge

Es domāju, ka viens no labākajiem punktiem datu ievades darbu atrašanai ir patiešām un dažreiz ZipRecruiter. Šeit izliktie darbi parasti ir ilgāki par tiem, kas publicēti Upwork, kurus jūs atradāt Fiverr / Craigslist..

Maksājums ir atšķirīgs, taču parasti par datu ievadīšanas koncertu jums netiks samaksāta tonna naudas. Datu ievades darbi tiek izlikti pietiekami bieži, lai jums būtu iespējas, kad tie jums nepieciešami, un samaksa būs vismaz uzticama, pat ja tā nav daudz.1 punkti

103. postenis: Veiciet biznesa apmācību

Biznesa apmācība ir lieta, kurā jums vajadzētu iesaistīties tikai tad, ja jūtaties, ka esat atbilstoši kvalificēts. Jums varētu būt pat oficiāla trenera grāds, taču, visticamāk, ka nāksies rēķināties ar sasniegumiem reālajā pasaulē..

Sliktā ziņa: nav daudz ievērojamu izveidoto vietņu, lai piesaistītu biznesa autobusus ar klientiem. Jūs pārbaudāt vienu, kuru sauc Noomii.

Labās ziņas: visur, kur ir populārs tiešsaistes darbs vai koncertu panelis, tiek aicināti biznesa treneri.

Ja jums ir interese par tiešsaistes uzņēmējdarbības konsultēšanu, tas noteikti ir kaut kas, ko jūs varat paveikt. Jums vienkārši ir jābūt vēlmei izveidot veikalu kā neatkarīgu treneri. Tas nozīmē izveidot vietni sev vai vismaz spēcīgu klātbūtni sociālajos medijos.

Pat biznesa apmācības jomā pastāv daudzveidība. Jūs varat strādāt jebkurā nišā, ko vēlaties, ja vien viņi strādās kopā ar jums. Labās ziņas ir tas, ka jo vairāk jūs darāt, jo vieglāk.

Piemēram, jūs varat izmantot visas esošās konsultācijas vai apmācību, ko esat veicis, un saņemt šo iepriekšējo klientu atsauksmes vai citātu, pēc tam ievietojiet to savā vietnē. Sākot klientu piesaistīšanu tiešsaistē, jūs varat rīkoties tāpat ar viņiem.

Un, ja jūs saņemat pietiekami lielu lielumu vai pietiekami veidojat savu reputāciju, jūs varat mainīt savu uzmanību no treneru pieprasījumu atrašanas uz viņu uzņemšanu.

Lieliski, ka tas viss ir tas, ka, pat ja jums ir jādara vairāk kāju platformu trūkuma dēļ, jums arī jāpatur vairāk no tā, ko darāt. Piemēram, ja esat Upwork biznesa treneris, par platformas maksu jums jāmaksā 20%.

Tas varētu būt noderīgi, lai iegūtu zināmu pieredzi un iegūtu papildu kvalifikāciju, taču ārpus Upwork jūs varat iekasēt klientiem nepieciešamo summu par Skype sesiju vai PDF failu, veidojot Shopify veikalu. Un jums būs jāmaksā tikai tas, kas maksā par rīku izmantošanu, kurus vēlaties izmantot kopā ar klientiem!0 punkti

104. postenis: esiet tiešsaistes fitnesa treneris

Es zinu, ko tu domā: kā tas ir veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē? Nelietojiet cilvēkiem īrēt fiziskās sagatavotības trenažierus personīgai apmācībai?

Nu, jūs noteikti to taisāt lielākā daļa fitnesa treneri savu darbu veic personīgi. Tiešsaistes fitnesa treneriem ir vairāk iespēju, nekā jūs domājat.

Vispirms padomājiet, kurš to vēlētos: parasti kādam, kurš vēlas trenera ērtības, ar kuru viņiem nav jāsaskaņo personīgi treniņi. Kāds, ar kuru viņi var vienkārši sarunāties, lai uzlabotu savu fizisko sagatavotību.

Turklāt pastāv liela iespēja, ka jūsu potenciālais klients cer maksāt mazāk par darbu tiešsaistē. Gaišā puse? Jums, iespējams, nav nepieciešams tik daudz formālu kvalifikāciju, kā jūs gribētu reālajā dzīvē.

Tagad es arī teiktu, ka tas ir tas, ka jums jāpieliek vairāk darba, lai pierādītu savas spējas un prasmes. Lai gan jūs varat vienkārši nosūtīt rakstīšanas paraugu un atsākt tiešsaistes rakstīšanas koncertu, jums ir jābūt skaidrām starppersonu iemaņām papildus pieredzei, lai jūs varētu pieņemt darbā par treneri..

Jūs, iespējams, vēlēsities attīstīt zīmolu tiešsaistē: varbūt izveidojiet pats savu vietni, bet, ja nē, tad vismaz ievietojiet saturu Instagram vai YouTube ar kādu no jūsu treniņiem, stratēģijām, motivāciju utt..

Tiešsaistes fitnesa treneru savienošanai ar potenciālajiem klientiem nav īsti labu vietu, taču man ir pāris resursi, kas jums varētu būt noderīgi.

iBodyFit ir ievērojama vietne, kurā cilvēki var iegūt personīgus fitnesa trenerus, taču viņi šobrīd nereklamē nomu – es teiktu, ka, ja jūs interesē, sazinieties ar viņiem.

Fitnesa mentori nav vieta, kur pieteikties, bet gan vieta, ko izmantot kā resursu:

Fitnesa mentori

Tas varētu būt pieņemams veids, kā iegūt licenci, ja jums ir interese par šīm lietām.

Lielākoties jūs atradīsit klientus tāpat, kā vairums tiešsaistes ārštata darbinieku atrod klientus. Tāpēc esiet gatavi sevi tirgot un rīkoties neatkarīgi! Lai arī tas var būt riskants, jums ir diezgan liela iespēja ieskaitu klientam, kurš vēlas izņemt naudu no pamatotas fitnesa programmas.1 punkti

105. postenis: Esiet tiešsaistes dietologs

Labi, būsim godīgi: ieejas josla šeit ir diezgan augsta. Tas ir kaut kas tāds, uz kuru jums vajadzētu padomāt tikai tad, ja: A) jūs esat dietologs fiziskajā pasaulē vai B) jūs gatavojaties būt.

Iemesls ir vienkāršs: dietologs ir diētas un uztura eksperts. Apmēram pusei ASV reģistrēto dietologu ir absolventi. ASV terminu “dietologs” vai “reģistrēts dietologs” aizsargā Uztura un dietoloģijas akadēmija.

Mans viedoklis ir tāds, ka jums jābūt ekspertam un kvalificētam šajā jautājumā, nevis tikai tam, kurš daudz lasa par uzturu un aizraujas ar veselību.

Tātad, kā jūs nopelnītu naudu kā tiešsaistes dietologs? Lai gan ir taisnība, ka vispārējos ārštata tirdzniecības laukumos var atrast uzaicinājumus uz jebko, tiešsaistes dietologu / dietologu sludinājumi, saprotams, būs retāki..

Tāpēc es ieteiktu iegūt vietni vai klātbūtni sociālajos medijos … piemēram, būt tiešsaistes fitnesa trenerim, bet vēl jo vairāk. Jums vajadzētu jau jums ir kāda sertifikācija vai tā tiek pabeigta.

Tad kāpēc neizmantot šos akreditācijas datus savā vietnē vai sociālajos medijos? Un no turienes jūs daudz vieglāk varat atrast un pārrunāt potenciālos klientus.

Šeit ir vēl viena ideja: izveidojiet uzturvērtības emuāru. Ak, protams, tādu ir daudz, taču, ja varat atrast piemērotu nišu, varat sākt veidot filiāles komisijas un ieņēmumus no reklāmām..0 punkti

106. postenis: sniedziet zināšanas par māsu no attāluma

Ieejas josla, tāpat kā iepriekšējā postenī, ir augsta: jums tas jāapsver tikai tad, ja esat reģistrēta medmāsa vai strādājat kopā ar vienu.

Es esmu gatavs derēt, ka lielākā daļa medmāsu strādā personīgos darbos, kur viņi var maksimāli izmantot savas prasmes un arī viņiem tiek maksāts visvairāk.

Bet, ja jūs nestrādājat pilnu darba laiku kā medmāsa, bet jums ir akreditācijas dati vai ja vēlaties tikai papildu ienākumu avotu, ir daudz cilvēku, kuri no attāluma vēlētos piekļūt medmāsai..

Parasti labākais risinājums ir izpētīt slimnīcu vai apdrošināšanas sabiedrību un noskaidrot, vai viņi pieņem darbā medmāsas, lai sniegtu attālinātas konsultācijas. Daļa no tā var notikt pa tālruni, tāpēc ne “tiešsaistē”, bet jūs, iespējams, izmantojat arī tiešraides tērzēšanu.

Tagad ir viena ievērojama platforma, lai atrastu attālinātus medicīnas profesionāļu darbus:

likās

Tas ir izveidojies. Fonemed mērķis ir padarīt veselības aprūpi un veselības padomus vieglāk pieejamus no attāluma.

Tas nav pilnībā paredzēts, lai medmāsām un citiem veselības aprūpes speciālistiem sniegtu attālinātus darbus, bet, tā kā galvenā uzmanība tiek pievērsta attālinātai veselības aprūpei, tas noteikti palīdz arī.0 punkti

107. postenis: Kļūsti par tiešsaistes finanšu konsultantu

Šis ir liels, puiši. Ļaujiet man teikt, vispirms ir darba vietas, lai gan daudzos gadījumos darbavietas jums būs jārada pašiem.

Lielāks jautājums ir tas, ka jums jābūt uzmanīgam. Es neiesaku jums ievadīt šo brīnišķīgi, meklējot ātras naudas avotu. Cilvēki, kuri vēlas nolīgt finanšu konsultantus, tiem uztic lielu atbildību.

Ja tas jūs nebiedē, šeit ir kaut kas pozitīvs: jūs nevajag lai būtu finanšu konsultants, jāpārvalda visas vai pat lielākā daļa citu cilvēku finanšu.

Ir daudz iespēju būt konsultantam par daļu no cilvēka finanšu. Jā, ievērojiet, ka es teicu, ka nevis uzņēmums.

Jūs varat būt finanšu konsultants uzņēmumam vai mazam biznesam, bet par to būs jāuzņemas lielāka atbildība. Tāpēc jums tas patiešām jādara tikai tad, ja esat kvalificēts – ja jums jau ir pieredze mazā biznesa jomā vai finanšu konsultācijas.

Bet, ciktāl tas attiecas uz darba sludinājumiem un parastajiem koncertiem, daudz uzaicinājumu konsultantu tiek meklēti indivīdiem, kuri meklē palīdzību saistībā ar personīgajām un ģimenes finansēm. Šajā vietā jūs varat arī mirdzēt: runājiet par saviem viedajiem finanšu gājieniem, par to, kā esat ietaupījis naudu darot X vai droši ieguldījis Y, utt..

Šeit ir vēl viena lieta par finanšu konsultācijām: jūs varat veikt ilgtermiņa vai īstermiņa koncertus. Piemēram, jūs varat saņemt klientu, kurš vienkārši vēlas zinošu, neitrālu padomu par to, vai viņam būtu jāveic X vai Y darbība.

Jūs varat arī iegūt kādu, kurš vēlas palīdzību, pārvaldot akciju ieguldījumus pāris gadus vai pat uz nenoteiktu laiku.

Mans viedoklis ir tāds, ka tiešsaistes pasaule ir plaši atvērta – un tāpat kā citas lietas, es aicinu jūs tiešsaistē izveidot sev vietu, kur sevi reklamēt kā konsultantu.!0 punkti

108. postenis: Virtuālais CxO

Jūs varētu sajaukt par to, kas ir CxO ir. Nu, ticiet vai nē, jūs precīzi zināt, kas tas ir:

CxO šeit nozīmē tikai jebkuru izpildvaras amatu – es izmantoju “X” kā mainīgo (t.i., C_O). Tātad šajā gadījumā es domāju būt virtuāls izpilddirektors (izpilddirektors), CFO (galvenais finanšu direktors), COO (galvenais operāciju vadītājs) vai CMO (galvenais mārketinga vadītājs).

Un, kamēr jums būtu taisnība, ka to uzminējāt lielākā daļa tā laika uzņēmumi dod priekšroku, lai vissvarīgākie locekļi fiziski strādā birojā, joprojām ir daudzi uzņēmumi, kas tagad ir atvēruši augsta ranga locekļu algošanu virtuālam darbam.

Galvenais ir tas, ka esat kvalificēts. Pirms drosmes jums nav jābūt galvenā korporācijas vadītājam vai finanšu direktoram – lai arī jūs esat laipni gaidīts.

Ir daudz mazu un vidēju uzņēmumu, ieskaitot daudz jaunu uzņēmumu, kuri, pirmkārt, meklē kvalificētus cilvēkus, kurus interesē viņu darba virziens. Praktiska darbība ir kompromiss, ko daudz mazāki uzņēmumi vēlas veikt, ja vien viņiem ir kvalificēts darbinieks.

Cik daudz vietas var atrast šo darbu, tas galvenokārt ir atkarīgs no jūsu pašu spējas izveidot tīklu un izmantot LinkedIn vai citus galvenos darba dēļus. Vietnē tiešām.com tiks izvietoti galvenie _ virsnieki, taču daudz kas būs paredzēts klātienes darbam.1 punkti

109. postenis: Tiešsaistes mārketinga konsultants

Es jums iesaku iesaistīties tikai tad, ja jums ir ievērojama pieredze mārketingā. Pirms jūs nobijāties un izlaižat nākamo vienumu, padomājiet par to, ko nozīmē mārketings:

Dzirdot “mārketingu”, jūs domājat par reklāmām un e-pastu. Jā, daudz mārketinga tiek veikts, izmantojot e-pastu, reklāmas un sociālos medijus. Bet tas ir daudz vairāk.

Mārketings var ietvert tīmekļa vietnes dizainu. Tas ietver meklētājprogrammu optimizāciju (SEO). Tajā var iekļaut arī rakstisku saturu. Tajā var ietilpt daudz dažādu lietu, ja vien tās norāda uz uzņēmuma mērķiem.

Mans viedoklis šeit ir tāds, ka jums, iespējams, ir vairāk iespēju būt mārketinga konsultantam, nekā jūs saprotat. Varbūt jūs nezināt, kā izveidot mārketinga piltuvi (skat. Iepriekš) … bet jūs varētu būt SEO eksperts. Vai arī jūs varētu patiešām labi nākt klajā ar rakstisku saturu.

Jūs varat izmantot savas esošās prasmes, lai palīdzētu sava lauka uzņēmumiem tiešsaistē tiešsaistē. Mērķtiecīgi uzņēmumi, kas jūs zini jūs varat palīdzēt ar savu kompetenci.

Tagad, ja jums ir mārketinga prasmes, kas pārsniedz vienu kompetences jomu, vēl jo vairāk, jo labāk. Tādiem cilvēkiem kā jūs ir liels pieprasījums. Patiesībā mārketinga kompānijas pieņem darbā visu laiku šajās dienās.

Bet tas attiecas uz citu rakstu. Šobrīd es saku, ka jums jābūt radošam ar savām spējām un jāpiedāvā mazajiem uzņēmumiem (vai lielākiem, ja varat ar to rīkoties) kaut kas augšup kaut kas, par kuru jūs zināt, ka varat viņiem palīdzēt.

Es gribētu ieteikt, ka pat tad, ja plānojat to darīt attālināti, vietējie uzņēmumi ir laba vieta, kur sākt. Tas ir tāpēc, ka jūs zināt teritoriju un varat runāt ar vadītājiem ar kopēju pieredzi un zināšanām par uzņēmuma darbību.

Ja tomēr vēlaties darīt visu tiešsaistē, dodieties uz sev tīkamu mazo biznesu sev tīkamā jomā un ļaujiet kaislībai un vēlmei palīdzēt uzņēmumam augt, runājiet pats par sevi (kopā ar savu pieredzi).1 punkti

110. postenis: palaist Facebook reklāmas

Šis ir iepriekš minētais mārketinga konsultanta lomas atveids.

Tas ir daudz vairāk vērsts uz konkrētu lietu, kas nozīmē, ka jūs, iespējams, vai nu ieņemat mazāk naudas, vai arī vairāk, atkarībā no tā, kā spēlējat savas kārtis (panākt, lai uzņēmums samaksātu jums nedaudz naudas par šauru spēli, salīdzinot ar uzņēmuma nokļūšanu maksā jums daudz proporcionāli jūsu centieniem).

Tas viss attiecas uz Facebook reklāmām: tās ir milzīgas. Tie ir milzīgi, jo ir ļoti efektīvi. Tu varētu domā reklāma Facebook nekad nav likusi jums kaut ko pirkt, taču skaitļi rāda, ka Facebook reklāmas patiešām ietekmē pārdošanas apjomus. Galu galā Facebook nebūtu viens no pasaules lielākajiem uzņēmumiem, ja viņu reklāmas nedarbotos.

Facebook reklāmas ir īpaši vērtīgas mazajiem uzņēmumiem, jo ​​tām ir zemas ienākšanas izmaksas. Konkrēti, nav minimālās summas, kas uzņēmumam būtu jāizdod reklāmām.

Lai gan Facebook reklāmas ir lieliski piemērotas maziem uzņēmumiem, tās joprojām netiek izmantotas tik daudz, cik varētu būt. Un tas ir tāpēc, ka mazo uzņēmumu īpašnieki ir aizņemti ar mazu uzņēmumu vadīšanu. Lielākā daļa mazo uzņēmumu vienkārši negrasās algot pilna laika mārketinga ekspertu.

Bet, ja jūs varat palaist Facebook reklāmas maziem uzņēmumiem, jūs sasniegsit lielu nišu. Tas ir kaut kas, ko vairums mazo uzņēmumu varētu atļauties darīt, jo īpaši tāpēc, ka viņi var tērēt tik daudz, cik vēlas.

Tātad, kā tas darbosies: jūs sazināties ar maziem uzņēmumiem un piedāvāt savus pakalpojumus tiem, kas ar Facebook Ads palīdzību vēlas sasniegt jaunus klientus. Vienkārši sakiet: uzņēmums var samaksāt jums budžetu, kurā viņi jūtas ērti.

Lielākā šī budžeta daļa tiks paredzēta pašām reklāmām – jūs tās nopirksit -, un nelielu daļu no tā veidos jūsu maksa (parasti no 10% līdz 20%).

Tagad izmantojiet to daudzas reizes, un jūs varat nopelnīt pienācīgu naudu, palīdzot mazajiem uzņēmumiem palielināt savu darbību, neveicot pilnas slodzes mārketinga profesionāļa pakalpojumus.1 punkti

111. postenis: Esiet tiešsaistes ceļojumu konsultants

Es atzīšu, ka tas ir diezgan šaurs tiešsaistes koncerts, bet, hey, es esmu pārliecināts, ka vismaz daži no jums, lasot šo, varētu to izdarīt.

Vispārējā kvalifikācija: ja daudz ceļojat, mīl ceļot, un jūs diezgan labi atrodat labas cenas un plānojat ceļojumus.

Ja šīs lietas ir patiesas, tad es teiktu, ka trešdaļa cīņas jau ir uzvarēta. Pārējā cīņas laikā es ieteiktu tiešsaistē izveidot sev vietu, lai pierādītu savas spējas.

Varbūt palīdziet draugiem un vienaudžiem iegūt izdevīgus lidojumu un viesnīcu piedāvājumus. Pēc tam iegūstiet viņu atsauksmes par jūsu vietni un palūdziet viņus ieteikt jūs saviem draugiem, ja viņi domāja, ka esat paveicis labu darbu.

Jūs pat varat izveidot sava zīmola Facebook grupu, Instagram lapu vai LinkedIn grupu. Kā jūs piesaistāt cilvēkus? Jūs pārliecinieties, ka jūsu grupā / lapā vienmēr ir jaunākie piedāvājumi.

Labi šajā ziņā ir tas, ka jūs varat sākt darīt mazus darbus, kas jums jau ir labi, un no turienes veidot tos vēlamajā izmērā..

Vēl viena alternatīva ir atrast darbu tiešsaistē. Nē, es nedomāju vienkārši atrast klientu vai koncertu tiešsaistē, bet gan atrast reālu darbu no attāluma. Ir daudz uzņēmumu – parasti kūrorti, viesnīcas un ceļojumu firmas -, kas īrē attālinātus ceļojumu aģentus.

Tomēr, lai nonāktu pie smalkāka “konsultanta” biznesa, jums tomēr būs jādara kāds darbs!0 punkti

112. postenis: Cita veida apmācība un konsultācijas

Es zinu, es tikko uzskaitīju virkni iespējamo tiešsaistes konsultāciju un apmācības iespēju. Es tos uzskaitīju vai nu tāpēc, ka tās bija nišas lietas, par kurām jūs, iespējams, pat agrāk nebijāt domājis, vai tāpēc, ka tās ir populāras lietas, par kurām jūs noteikti esat dzirdējis jau iepriekš.

Bet tagad es apskatīšu vispārējo tiešsaistes konsultāciju un apmācības jomu, kā arī dažas citas iespējamās iespējas!

Lieta ir tāda, ka šajā laukā jūsu iztēle būtībā ir robeža. Ja kaut kas pietiekami daudz cilvēku kaut ko izdara, būs noteikts procents no tiem cilvēkiem, kuri vēlas maksāt, lai labāk to apgūtu. Tas varētu būt vienkāršojums, bet tā būtībā ir taisnība.

Lai arī pamati, kā sevi reklamēt kā treneri un piesaistīt klientus, varētu būt viena un tā pati nozare, ir dažas lietas, kuras jūs vēlēsities ievērot vai vairāk vai mazāk uzsvērt atkarībā no nozares.

Ja jūs piedāvājat pakalpojumus jomā ar lielu atbildību, piemēram, finanses vai medicīniskās konsultācijas, noteikti iegādājieties akreditācijas datus un apmācību (kā jau teicu). Dažas citas jomas, kur tas varētu būt noderīgs: konsultācijas nodokļu jautājumos (tas pārklājas ar nodokļu sagatavošanu, kuru es pārdomāšu vēlāk); konsultācijas vides / ilgtspējas jautājumos; politiskās un kampaņas konsultācijas; konsultācijas par nekustamo īpašumu; juridiskās konsultācijas.

Turklāt radošajā darbībā ir daudz vietas. Jūs varat iemācīt kā spēlēt instrumentu vai gleznot. Radošām nodarbēm, it īpaši tām, kas ir košas, jūs patiešām varat izmantot video un galerijas, lai pierādītu savas prasmes.

Lai gan jūs varat izmantot Udemy vai pat YouTube un Instagram, lai mitinātu mācību videoklipus, šie nesēji būs īpaši efektīvi zīmēšanai vai mūzikas apmācībai.

Vai jūs nopelnāt daudz naudas no sava filiāles vietnes? Labi, pēc tam apmāciet kādu, kurš vēlas izveidot vai uzlabot savu vietni. Ieņēmumi no reklāmas? Tas pats. Lai gan jums varētu šķist, ka grāds uzņēmējdarbībā vai mārketings ir noderīgs, taustāmi panākumi ir jūsu lielākais ieguvums klientu piesaistīšanā.

Tiešām, iespējas ir bezgalīgas, un es nevaru tās visas uzskaitīt. Ja esat pietiekami uzņēmējs, iespējams, pat izveidosit jaunu konsultēšanas veidu!0 punkti

113. postenis. Parasti izmantojiet apmaksātu abonentu / kopfinansējuma vietni

Jūs, iespējams, jau esat iepazinies ar kopfinansējumu: kad liels skaits cilvēku tiešsaistē samaksā nelielu naudas summu, lai veicinātu lielāku finanšu mērķi.

Tagad ir diezgan daudz šāda veida vietņu, un es tērēšu nākamos dažus objektus, apmeklējot tos, jo ir dažas atšķirības, kuras, manuprāt, ir svarīgas.

Bet pirms tam ļaujiet man paskaidrot nedaudz vairāk: dažas kopfinansēšanas vietnes nešķiet gluži kā kopfinansēšanas vietnes, un līnijas kļūst neskaidras. Proti, šīs ir vietnes, kas nav vērstas uz atsevišķiem projektiem, jo ​​tās ir vērstas uz notiekošo satura abonēšanu.

Daži piemēri varētu būt Patreon, OnlyFans un Kofi. Arī YouTube to sazarojas. Daži uz projektiem orientētu vietņu piemēri ir GoFundMe, Kickstarter, IndieGogo. Lai gan, protams, atšķirības nav tik glītas, kā man liekas, ka tas ir taisnība.

Šo vietņu priekšrocības ir tādas, ka jūs varat internetā izmantot lielu numuru spēku, un jums nav jāprasa daudz naudas. Piemēram, jūs nemēģināt panākt, lai kāds jūs pieņemtu darbā par dažiem simtiem. Jūs mēģināt panākt, lai simtiem (vai vairāk vai mazāk) samaksātu dažus dolārus.

Tas atšķiras, bet parasti šīs vietnes iegūst procentuālo daļu no jūsu ieņēmumiem. Un jums ir jābūt ļoti uzmanīgam, lai nepārdotu savus ieguldītājus BS. Bet tas nozīmē, ka ir pieejamas dažādas iespējas!0 punkti

114. postenis: Izmantojiet Kickstarter

Kickstarter ir tas, par ko vairums no mums domā, izdzirdot terminu “kopīgs finansējums”. Bet tai joprojām ir dažas būtiskas atšķirības, salīdzinot ar citām iespējām šeit.

Šie ir pamati:

Kickstarter ir paredzēts atsevišķiem projektiem, tāpēc jums nevajadzēs lūgt abonēšanu. Kickstarter arī samērā stingri pārbauda kopuzņēmumus, saprotams, bet tas nozīmē, ka daži cilvēki neiekļūs.

Svarīgi ir tas, ka Kickstarter ir jebkas jeb viss. Nozīmē, ka jūs sasniedzat savu mērķi, vai arī jūs neko nesaņemat. Maksa ir 5% no jūsu iekasētajiem līdzekļiem (tāpēc jums nebūs jāmaksā, ja neizpildīsit savu finansēšanas mērķi).

Šeit ir svarīga daļa:

kickstarter

Kickstarter daudziem no jums padara labu variantu par to, ka tas nav paredzēts labdarībai. Tātad, ja jūs mēģināt izvietot vienu spēcīgu projektu, Kickstarter ir lielisks veids, kā to izdarīt.

Tagad salīdzināsim to ar citu iespēju:0 punkti

Vienums 115: izmantojiet GoFundMe

GoFundMe ir viena no citām slavenām kopfinansēšanas vietnēm, taču tā ļoti atšķiras no Kickstarter, ciktāl tā attiecas uz JŪS, potenciālo pelnītāju. Šeit ir galvenā atšķirība:

GoFundMe

Jā. GoFundMe ir BEZMAKSAS – nav jāmaksā par platformu vai jūsu veiktā darba samazināšana. Joprojām pastāv karšu darījumi, taču tas nav neizbēgami. Un tas ir visu vai neko.

Bet, pirms jūs visi satraucaties par to, kā jūs varat savākt naudu par brīvu, pievērsiet uzmanību šā ziņojuma otrajai daļai: “cilvēkiem un cēloņiem, kas jums rūp”. Skatiet, kur Kickstarter nav paredzēts labdarības līdzekļu vākšanai, GoFundMe ir stingri orientēts uz to.

Tagad ir svarīgi atzīmēt, ka GoFundMe nav tik stingri noteikts, kam jūs varat izveidot kampaņas. Bet parasti kampaņas ir paredzētas bezpeļņas mērķiem, tāpēc ņemiet vērā, kā vēlaties to izmantot.1 punkti

116. postenis: izmantojiet Indiegogo

Indiegogo ir pēdējā no “lielajām trim” kopfinansējuma vietnēm. Tā bija viena no pirmajām vietnēm, kas piedāvā kopfinansēšanas modeli, tāpēc kādu laiku tā bija iesaistīta spēlē. Tas ir arī vislabāk pazīstams ar orientāciju uz uzņēmējdarbības mērķiem.

Kamēr jūs izmantojāt Kickstarter radošam projektam (kurā var ietilpt arī bizness) un GoFundMe vispārīgiem bezpeļņas centieniem (lai gan tas nav obligāti), Indiegogo mērķis ir piesaistīt naudu biznesam.

Šeit ir vēl viena lieta, kas to atšķir:

Indiegogo

Lai arī Indiegogo lielākoties ir pazīstams ar savu kampaņas stila finansējumu, un, lai arī ar ko tas lielākoties sākās, tas ļauj arī jums turpināt attīstīt savu kampaņu pat pēc tam, kad esat sasniedzis savu kampaņas mērķi.

Lai arī pastāv dažas atšķirības, Indiegogo parasti iekasē maksu par 5%.

Tagad jums varētu būt nedaudz neskaidrs, kādas ir atšķirības starp Kickstarter un Indiegogo, neskaitot vietņu vispārējo “vibe” vai kultūru.

Galvenās atšķirības ir šādas: Indiegogo nav viss vai nekas, ja vien nevēlaties, lai tas būtu; jūs varat saglabāt finansējumu pēc mērķa sasniegšanas (kā aprakstīts); jūs varat saņemt finansējumu gandrīz no visas pasaules; un apstiprināšanas process ir vienkāršāks.

Faktiski ir apstiprināšanas vai pieteikšanās process. Šeit varat apskatīt pilnu atšķirību sarakstu.

Bet tagad ir pienācis laiks iekļūt mazāk zināmās kopfinansēšanas jomās, kas izplūst abonementos …0 punkti

117. postenis: izmantojiet Patreon

Patreona ir visredzamākā sabiedriskā pasūtījuma abonentu platforma, taču, neskatoties uz to, daudzi cilvēki par to nekad nav dzirdējuši. Šeit aprakstīts:

Vietnē Patreon cilvēki maksā ikmēneša abonēšanu par jūsu saturu. Patreon ir 5% platformas maksa, un jūs varat iestatīt mērķus, bet nekas nenotiek, ja tie netiek sasniegti.

Tagad viena no galvenajām atšķirībām starp Patreon un nākamajām divām platformām ir tā, ka Patreon ļauj izveidot dalības līmeņus. Dažus ierakstus var padarīt pieejamus ikvienam, dažus – tikai noteiktam līmenim.

Varat arī nosūtīt atlīdzību / visu, ko jūs ražojat cilvēkiem ārpusē no Patreon, bet galvenais ir tas, ka Patreon ļauj jums redzēt jūsu daudzpakāpju dalības sarakstu.

Tas nozīmē, ka jums tas nav jāatrod viens mīļā vieta, kas neprasa ne pārāk daudz, ne pārāk maz cilvēku. Jūs varat iestatīt sākuma līmeni, ko liels skaits cilvēku var viegli atļauties, un citu līmeni, lai vairāk cienījamiem faniem varētu tērēt papildus utt..

Ņemiet vērā, ka jums tas nav ir lai būtu vairāki līmeņi. Populārākais Patreon veidotājs ir podcast, kas piedāvā tikai vienu 5 USD līmeni.

Turklāt ņemiet vērā, ka Patreon ir alternatīva ikmēneša abonenta modelim:

patreons

Katras radīšanas modelis ir diezgan līdzīgs iepriekšējām platformām, kuras es jums parādīju. Bet Patreon ir slavenākais un tiek izmantots ikmēneša modelim.

Jūs varat izmantot Patreon daudz dažādu lietu, bet tas galvenokārt ir paredzēts radošiem centieniem – vismaz tāda ir kultūra. Lielākā daļa veidotāju izmanto Patreon apraidei, mākslas darbiem, fotogrāfijai, cosplay un mūzikai. Tomēr tas diez vai ir ierobežojums.

Uzziniet vairāk šeit!0 punkti

118. vienums: vai izmantojiet tikai OnlyFans

OnlyFans ir Patreon konkurents, taču tas ir daudz vienkāršāk.

Tas parādīs jūsu būtību:

TikaiFani

OnlyFans, tāpat kā Patreon, galvenokārt balstās uz ikmēneša abonēšanas modeli radītājiem. Tomēr OnlyFans ir tikai ikmēneša regulārā satura abonementiem, un līmeņu nav.

Trūkums? Jūs zaudējat elastību, izvēloties lētākas iespējas lielākam cilvēku skaitam un dārgākas iespējas vairāk veltītiem cilvēkiem. Jums ir pieejama visiem piemērota cena un saturs visiem.

Tomēr vienkāršība pati par sevi ir priekšrocība. Jūsu abonentiem nav jāuztraucas par to, kāds ir vislabākais jūsu līmenis, tikai par to, vai ir labi samaksāt šo vienoto cenu mēnesī.

Vēl viena atšķirība ir tā, ka OnlyFans ir pamanāma “padoma” funkcija, kurā jūsu fani var vai nu iespiest jūsu ziņas, vai arī vienkārši ieskaitīt jūsu kontā nepieciešamo summu..

Tagad es nevaru jums melot – OnlyFans ir sava veida slavena ar to, ka to ļoti izmanto pieaugušo satura veidotāji. Bet, hei, mēs esam šeit pieaugušie, un es tikai jums saku, ka tikaiFans ir iespēja nopelnīt naudu tiešsaistē.

Galvenais ir tas, ka OnlyFans nav tikai šim sektoram vai saturam, un tā joprojām ir laba iespēja, ja veidojat mākslu, mūziku vai dažus parastus produktus.0 punkti

119. vienums: vai izmantojiet Ko-fi

Ko-fi ir vismazāk pazīstams nekā OnlyFans un Patreon, vismaz ASV, taču tas ir diezgan līdzīgs, vienlaikus saglabājot dažas galvenās atšķirības. Šie ir pamati:

Ko-fi nosaukuma pamatā ir ideja, ka jūsu atbalstītāji nopirks jums kafijas tasi. Cenas, protams, atšķiras, bet būtībā tas ir atbalsta sākumcenu diapazons – diezgan mazs.

Šeit ir dažas lielas atšķirības:

Ko-fi saņem samaksu tieši

Maksājums tiek veikts uzreiz, un par to nav jāmaksā par platformu. Jūs varat izveidot līdzekļu vākšanas mērķus, taču tas nav vajadzīgs un nav paredzēts viss vai nekas.

Vēl viena būtiska atšķirība ir tā, ka Ko-fi nav vērsta uz abonementiem tā, kā ir Patreon un OnlyFans. Jūs principā izveidojat lapu, demonstrējat kādu darbu, un, ja cilvēkiem tas patīk, viņi var jums kaut nedaudz samaksāt par atbalsta izrādīšanu..

Tomēr jūs varat arī piedāvāt abonēšanu par ikmēneša ienākumiem un ņemt komisijas. Tomēr, lai veiktu šīs lietas, jums būs jāmaksā par Ko-fi Gold. Tas sākas ar 6 ASV dolāriem mēnesī, kā arī noņem Ko-fi reklāmas, ļauj noteikt ziedojumu cenu un piedāvāt lejupielādes hi-res (papildus citām manis pieminētajām lietām).

Tas, ka jūs varat nopelnīt ziedojumus bez maksas par savu radošo darbu, ir lieliski, taču ir vērts padomāt, vai abonēšanas modeļa maksa 6 USD mēnesī ir rentablāka, salīdzinot ar Patreon vai OnlyFans, kas ņem fiksētus procentus no jūsu ienākumiem.

Cita lieta, kas jāpatur prātā, ir tāda, ka Patreon un OnlyFans ir lielāki un jūs, visticamāk, iegūsit abonementus no cilvēkiem, kuriem jau ir konti šajās platformās, tāpēc, iespējams, būs vieglāk iegūt naudu lielākās platformās..

Tas nozīmē, ka Ko-fi noteikti ir dažas labas īpašības, kas varētu palīdzēt jums nopelnīt naudu tiešsaistē! Un es domāju, ka tas aptver pūļa finansēšanas un abonēšanas platformu sadaļu!1 punkti

120. vienums: YouTube kanāli (vispārīgi)

Par pēdējām dažām vietnēm, par kurām es runāju, ir tas, ka tās ir īpaši efektīvas, ja esat interneta ietekmētājs. Vienkārši izsakoties, ietekmētājs ir kāds, kuram ir plašs sekotājs internetā.

Nākamie daži jautājumi būs par to, kā nopelnīt naudu tiešsaistē kā ietekmētājam, tostarp vietnē YouTube. Bet YouTube lieta ir tāda, ka tajā varat nopelnīt naudu, pat neņemot vērā ietekmētāju sponsorēšanas lietas.

Tā kā visi cenšas kļūt populāri vietnē YouTube, es runāšu par to, kā jūs šeit varat nopelnīt naudu no YouTube, kā arī par nākamo vienumu. Labi, gatavs?

Pirmkārt, jūs varat nopelnīt naudu vietnē YouTube netieši. Ar to es domāju, ka jūs nepelnīsit naudu pats YouTube, bet gan izmantosit YouTube kā līdzekli ieņēmumu palielināšanai.

Citiem vārdiem sakot, jūs varat ievietot videoklipus, kas piesaista cilvēkus jūsu zīmolam. Lai ievērojami palielinātu klientu skaitu, jums nepieciešama tikai neliela daļa skatītāju.

Otrkārt, jūs varat nopelnīt naudu no ieņēmumiem no reklāmas. Tagad tas ir kaut kas tāds, par kuru YouTube ir mazliet draņķīgi: daudzi cilvēki sūdzas par lielo YouTube veikto samazinājumu, kas ir pamatota sūdzība.

Un daudzos kanālos mūsdienās tiek veikta demonetizācija par nelielu autortiesību vai preču zīmju pārkāpumu. Parasti šīs vienošanās zaudētāji nav lielie uzņēmumi, bet gan privātpersonas un mazie uzņēmumi, tāpēc esiet piesardzīgs!

Tomēr, ja jūs darāt savu darbu, jūs varat nopelnīt naudu no YouTube reklamēšanas (parasti to sauc par YouTube partneru programmu). Otrs veids, kā nopelnīt no reklāmas vietnē YouTube, ir izmantot saistītās saites:

Pamatā piemērojiet to, ko es teicu par filiāļu mārketinga emuāriem agrāk, YouTube kanālos, un tur jūs dodaties.

Tas ir saistīts ar ietekmētāju YouTube, kas ietver sponsorēšanu un darījumu slēgšanu ar citiem uzņēmumiem. Tātad uz nākamo:0 punkti

121. vienums: it īpaši esiet YouTube ietekmētājs

Kā es teicu iepriekš, tas nav kaut kas, kas ātri darāms: jums ir smagi jāstrādā, jābūt pacietīgam un jāuzņemas risks… un patiešām patīk tas, ko jūs darāt.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem būs laba satura ievietošana un regulāra ievietošana, nemaz nerunājot par visu mārketingu un veicināšanu, kas ar to saistīti.

Bet, kad sākat redzēt, ka jūsu kanāls aug, ir vērts apsvērt veidus, kā nopelnīt naudu, izņemot to YouTube partneru programmu, par kuru es jums stāstīju..

Filiāļu saites ir saistītas ar to, ka tās ir ietekmētājas, jo, veidojot savu auditoriju, jūs, iespējams, palielināsit savu daļu no filiāļu pārdošanas komisijām. Bet tas ir tikai aisberga redzamā daļa:

Varat arī izmantot savu platformu, lai reklamētu un reklamētu savu biznesu.

Bet viens no galvenajiem elementiem, kā nopelnīt naudu par YouTube ietekmētāju, ir uzņēmumu sponsorēšana, lai reklamētu produktus un pakalpojumus.

Reklāmas līmenis, ko jūs viņiem darīsit, atšķiras, tāpat kā maksās, tāpēc es nevaru sniegt jums vispārīgus skaitļus. Tomēr daudzi cilvēki to dara iemesla dēļ – viņi ir sasnieguši tādu popularitātes līmeni, kas viņiem ļaus gūt peļņu.

Vietnē Famebit varat apskatīt dažus potenciālos sponsorus. To var izmantot bez maksas, un maksa tiks iekasēta tikai tad, kad tiksit sponsorēts… kurā brīdī jūs apsveicat!!0 punkti

122. postenis: esiet ietekmētājs Instagram

Kaut arī ietekmēšanas pamati Instagram būs tādi paši kā ietekmēšana vietnē YouTube, Instagram ir vērts ievērot savu vietu tikai tāpēc, ka tas ir GALVENAIS ietekmētāju aktivitātes centrs..

Patiesībā es teiktu, ka lielākā daļa cilvēku domā par Instagram, domājot par terminu “ietekmētājs”.

Tagad es esmu mazliet skeptisks attiecībā uz skaitļiem, kurus cilvēki izmet, un es nedomāju, ka ir stingri pierādīti skaitļi par to, cik izdevīgi ir būt ietekmētājam Instagram. Bet ir daži aprēķini, kas šķiet daudzsološi.

Digitalmarketing.org stāsta, ka Instagram ietekmētāji iekasē zīmoliem no 75 līdz 3000 USD Instagram ziņu, vidējā līmeņa vidēja līmeņa influenceriem maksa ir USD 271 par maksu.

Un mikro influenceris, kas nozīmē kādu ar mazāk nekā 1000 sekotājiem? Vidējā reklāma ir 83 USD.

Ņemiet šos skaitļus ar sāls graudu, bet tomēr apskatiet tos:

sociālo mediju ietekmētāja izmaksas

Lieta ir tāda, ka pat ja jums nav miljons sekotāju, jums joprojām ir diezgan liela iespēja saņemt sponsorēšanu.

Galvenais ir pārliecināties, vai vismaz vienmēr stabilizējat savus sekotājus un vai jūsu ziņas ir iesaistītas. Nepietiek tikai ar sekotāju skaitu – ziņām ir jādara taisnīga daļa!0 punkti

123. postenis: tāpat kā iepriekš, bet dariet to ar čivināt

Naudas pelnīšana vietnē Twitter dažos galvenajos veidos atšķiras no naudas pelnīšanas Instagram vai pat YouTube. Kaut arī Twitter ir arī sociālā tīkla vietne, un kamēr Twitter dara ir daudz attēlu, uzmanības centrā ir “čivināt”.

Mēs visi zinām, kā darbojas Twitter, tāpēc es pārdomāšu, kā jūs varat nopelnīt naudu no Twitter.

Lielā pārklāšanās ar Instagram slēpjas jūsu sekotāju skaitā un vispārējā sasniedzamībā. Jo vairāk sekotāju jums būs vietnē Twitter, visticamāk, ka sponsors novērtēs jūsu tweets.

Tāpat kā Instagram, slavenības un lielie ietekmētāji var saņemt tonnu naudas par vienu tvītu. Tas jums būs jādara smagi: jums būs jāsaņem šādi materiāli, kas jūs saista. Un pirms es jūs vadīšu, zināt, ka Twitter parasti sponsorēšanas aktivitātes ir mazākas nekā Instagram.

Bet ir vēl viens veids, kā nopelnīt naudu no Twitter!

Šis ir viens veids, par kuru es runāju, bet vietnēm: saistītās saites. Tas darbojas tāpat kā caur vietni, un jūs pat varat izmantot savu vietni vai emuāru tandēmā ar savu Twitter kontu. Čivināt savu rakstu kopsavilkumus un tajos iekļaut savas saistītās saites.

Galu galā var būt vieglāk panākt, lai cilvēki apskatītu īsu tvītu nekā visu jūsu vietnes rakstu!0 punkti

124. postenis: Sāciet aplādes programmu un iegūstiet sponsorus

Jā, jā, pārklājas, pārklājas… protams, starp šo un iepriekšējām tēmām ir līdzības. Bet tam ir dažas būtiskas atšķirības:

Divas lielākās atšķirības: 1) jums nav video (iespējams) un 2) jūs biežāk nekā nelūdzat cilvēkus ilgi kaut ko klausīties.

Pat īsa Podcast epizode būtu aptuveni 10 līdz 15 minūtes. Interneta laikmetā prasīt cilvēkiem tikai patērēt audio tikai 15 minūtes ir grūti pārdot. Vai arī tā ir?

Atcerieties, kā es teicu, ka Twitch un līdzīgas platformas parasti redz, ka straumes turpinās stundām ilgi? Apbrīnojami ir tas, ka redzam, kā garā formāta video formāts ir kļuvis ārkārtīgi populārs laikmetā, par kuru mēs domājam, kam raksturīgi īsi uzmanības rādītāji.

Podcast apraides šajā ziņā ir diezgan līdzīgas straumēšanai. Podkāstu popularitāte ir absolūti eksplodējusi, un šajās dienās visiem ir viens… un cilvēki joprojām klausās, neskatoties uz to, ka tas ir tikai stundu ilgs audio.

Lai gan jūs vēlēsities paši izpētīt savu nišu, šķiet, ka ir kāda vērtība panākt, lai mazāks skaits veltītu cilvēku klausītos garākus Podcast epizodes nekā lielāks skaits neieinteresētu cilvēku, kas klausās īsas epizodes.

Lai gan atkal, tas tiešām ir atkarīgs no jūsu jomas – vai nu varētu strādāt. Vai jūs interesē sniegt ikdienas vai iknedēļas instruktāžu par notikumiem savā jomā vai komentēt garos veidus? Šajos nosacījumos domājiet par to, kā vēlaties formatēt savu saturu.

Tāpēc es ceru, ka šis konteksts jums parāda posmu: tas ir piemērots Podcast epizožu laikmets, taču ir arī daudz izaicinājumu.

Ātrs auditorijas vārds: ikviens var noklausīties apraidi, kamēr dodas uz darbu vai skolu. Bet, ja liela daļa jūsu auditorijas ir kravas autovadītāji vai autovadītāji, viņi var klausīties daudz vairāk nekā kāds, kas strādā birojā. Iespējams, vēlēsities pieņemt, ka ikviens var atrast brīvo laiku, lai kaut ko noklausītos…, bet esiet uzmanīgs!

Tagad Podcast sponsoru iegūšana lielā mērā ir līdzīga sponsoru iegūšanai vietnē Twitch vai YouTube. Parasti jūs varat rīkoties šādi: 1) pats pārdot un pārdot reklāmas vietas, 2) gaidīt, kad reklāmdevēji nāks pie jums, 3) sadarboties ar jūsu aplādes resursdatoru, lai saņemtu sponsorēšanu.

Iesaistot reklāmdevējus un sponsorus jūsu Podcast apraidē, ir daudz nianšu, tāpēc iesaku pārbaudīt šo saiti tālākai lasīšanai.

Pēdējā piezīme: jūs varat saņemt sponsoru no saviem klausītājiem! Daudzi satura producenti un podkāstu veidotāji to izvēlas, tāpēc domājiet par abonentu un pūļa finansēšanas platformām, kuras es minēju iepriekš. Patreon ir īpaši populārs jo īpaši podkāstu veidotājiem.

Patiesībā pārbaudiet šo Patreon labāko pelnītāju sarakstu:

top patreon veidotāji

Pirmais sarakstā? Podcast apraide (un jā podcast apraide, kas mēnesī nopelna gandrīz 140 000 USD). Džims C. Peldēt, 4. vietā? Viņš veido videoklipus, kas, atklāti runājot, ir tuvu apraides laukam. 5. vieta? Podcast.

Mans viedoklis šeit ir tāds, ka jūs varat daudzos veidos sponsorēt Podcast apraidi, kāpēc gan to nedarīt un sākt runāt par kaut ko tādu, ko aizraujat?0 punkti

125. postenis: Nopelniet ar vidēja partnera programmu

Lai gan sociālie mediji ir lieliski, varbūt tas nav jūsu vēlamais izteiksmes līdzeklis. Varbūt jums patīk rakstīt pārdomātu materiālu. Tādā gadījumā jūsu vēlamā vide varētu būt… Vidēja!

Jūs, iespējams, esat dzirdējis par Vidēju, bet, iespējams, to neesat izmantojis. Vidējs nosaukums tiek iegūts no idejas, ka tas ir “vidēja” emuāra formāts. Kaut arī daži emuāri var būt patiešām garš, un čivināt ir ļoti īss, Medium ir paredzēts, lai dalītos starp šiem gabaliem.

Tagad, ja jums patīk rakstīt, bet arī vēlaties nopelnīt naudu par to, Vidēja partnera programmas izmantošana varētu būt lieliska iespēja.

Tas ir diezgan skaidrs. Jums vienkārši emuārs, kā jūs parasti darītu. Aktivizējiet sadales un ieņēmumu iestatījumus, un jums automātiski būs tiesības uz programmu.

Medija redaktoru un kuratoru komanda katru dienu aplūko tonnu vietnes satura, un, ja kāds no jūsu stāstiem atbilst redakcijas standartiem, tas tiks ieteikts cilvēkiem, kuri lasa līdzīgas tēmas.

Un no turienes? Tad tas notiek:

Vidēja partnera programma

Jūsu alga galvenokārt būs atkarīga no tā, cik dziļi Medium lasītāji iesaistās jūsu saturā. Un samaksa? Tas mainās:

Vidēja lasītāja abonēšanas maksa tiks sadalīta autoriem un stāsti, ar kuriem mijiedarbojas visvairāk. Tātad, jo vairāk kāds lasītājs lasīs jūsu saturu, jo lielāka būs abonēšanas maksa.

Abonēšanas maksa ir USD 5 mēnesī, tāpēc tā nav precīzi tonna naudas. Tāpat kā daudzas lietas šajā sarakstā, jūs domājat iegūt daudz cilvēku, lai šie skaitļi darbotos jūsu labā.

Bet labākais Medium partneru programmā ir tā koncentrēšanās uz kvalitāti. Daudzus satura veidotājus saprotami izslēdz tas, cik daudz viņiem jāpaļaujas uz naudas reklamēšanu.

Un, ja jūs esat rakstnieks, pastāv liela iespēja, ka jūs neesat iemīlējis clickbait. Vidēja partnera programma ir labs veids, kā nopelnīt naudu rakstniekiem, kuri vēlas saglabāt savu māksliniecisko integritāti.0 punkti

126. vienums: Izmantojiet monetizāciju SoundCloud Premier

Tas ir mazāk mūzikas pārdošanas veids, nekā tas, lai iegūtu samaksu par jūsu radīto mūziku. Jā, ir atšķirība.

Ja esat mūziķis, tad noteikti esat dzirdējuši par SoundCloud. Vietne nav tikai populāra. Tas ir arī tas, ka vairāki mākslinieki ir kļuvuši slaveni un guvuši reālus panākumus mūzikā savas popularitātes SoundCloud dēļ.

Visslavenākais no tiem ir Chance the Reper. Pāris citi ietver XXXtentacion un Lil Pump, bet ir vēl daudz citu, kas ir sasnieguši mazākus, taču ievērojamus panākumu līmeņus.

Pats par sevi saprotams, ka šiem cilvēkiem galvenais naudas avots ir viņu panākumi pēc slavas saņemšanas no SoundCloud. Šajā gadījumā slava bija dzinējspēks … tāpēc, lai arī tas jums varētu būt ideāls, nevajadzētu gaidīt, ka ienākumi rodas tikai no SoundCloud monetizācijas..

Tagad, kad tas nav izdevies, koncentrēsimies uz tā darbību:

Lai kvalificētos, jums jābūt neatkarīgam radītājam. Tas nozīmē, ka jums ir jābūt 100% īpašumtiesībām uz izstādāmo mūziku un tiesībām uz to. Podcast apraides vai miksei šobrīd nav kvalificējami.

Jums arī jābūt SoundCloud Pro vai SoundCloud Pro Unlimited abonentam, un jums ir jābūt vismaz 1000 piemērotām straumēm no pēdējā mēneša. Tikai straume no noteiktām valstīm var būt piemērota – sarakstu varat pārbaudīt šeit.

Tā kā Medium partneru programma, jūsu nauda nāk no ieņēmumu daļas, un tā ir balstīta uz jūsu saņemto straumju skaitu. Jo vairāk jūsu dziesmu straumēs, jo lielāku daļu jūs iegūsit.

Tikai ņemiet vērā, ka jums būs jāmaksā tikai par notikušajām straumēm pēc jūs reģistrējāties Premier … tāpēc tas nav atpakaļejošs (tas ir jēga).

Skaidrs, ka tad atalgojums ir atšķirīgs, un es nevaru jums sniegt precīzu skaitli. Bet, ja jūs jau plānojat izvietot mūziku, kāpēc gan neieguldīt SoundCloud Pro, lai jūsu celiņi tiktu monetizēti? Cita līdzība ar Medium ir tā, ka jūs nerēķināties ar reklāmām, jūs rēķināties ar saviem klausītājiem.1 punkti

127. postenis: Vienādranga kreditēšana

Vienādranga kreditēšana, kas pazīstama arī kā P2P aizdevums, ir unikāla parādība tiešsaistē. Tehniski jums nav nepieciešams internets, lai tas darbotos, taču tā izaugsmi un pašreizējo mērogu noteikti nosaka internets.

Izklausās pēc P2P aizdevumiem: prakse savstarpēji saskaņot, lai viņi varētu aizdot un aizņemties viens no otra. Parasti tā darbojas, dodoties P2P kreditēšanas vietnē, lai aizņemtos vai aizdotu naudu no privātpersonas vai uzņēmuma.

Un kāpēc jūs to darītu??

Nu, P2P kreditēšanas vietnes ir mazāk regulētas nekā banku darbība reālajā pasaulē. Ja aizņematies, varat aizņemties ar zemākām procentu likmēm. Ja esat aizdevējs, jūs varat nopelnīt lielāku atdevi, salīdzinot ar uzkrājumiem vai ieguldījumu produktiem, kurus jūsu banka jums piedāvā.

Liels risks ir tāds, ka aizņēmējs nepilda saistības. Liela daļa aizdevumu P2P vietnēs ir nenodrošināti. Tomēr P2P platformas atvieglo aizdevumu nodrošināšanu, jo aizņēmēji piedāvā dažus no saviem aktīviem kā nodrošinājumu.

Parasti kā aizdevējs P2P vietnē jūs konkurēsit ar citiem aizdevējiem, lai iegūtu aizņēmēju ar labu kredītu vai noteiktu uzticamības līmeni – tas nozīmē, ka jūs konkurēsit, lai pazeminātu procentu likmes..

P2P kreditēšana dažādās valstīs un provincēs / štatos tiek regulēta atšķirīgi, tāpēc vispirms pārbaudiet savus likumus!

Tagad apskatīšu dažas galvenās iespējas.

Viens no tiem ir Upstart: Upstart aizdevumi sākas ar minimālo summu USD 1000 un maksimālo summu USD 50 000. Tātad, ja jūs gatavojaties aizdot ar viņiem, negaidiet, ka kādam izsniegs mikrokredītu. GPL sākas ar 8,85%.

Viena no Upstart iezīmēm ir tā, ka tā vairāk piedod par kredīta uzticamību: aizņēmēja tiesības saņemt aizdevumu balstās arī uz izglītību un darba pieredzi. Tas nozīmē, ka jums ir zināms papildu risks, bet arī lielāka daļa cilvēku, kuri neaizņemas no bankām.

augšā

Plus, Upstart izmanto daudz stabilu tehnoloģiju, un tam ir daudz naudas. Un labākais Upstart ir tas, ka tam ir ievērojami mazāk noklusējumu nekā lielākajai daļai banku un konkurējošajām P2P platformām.

Finansēšanas aplis ir vēl viena iespēja: mērķa aizņēmējs ir Lielbritānijas mazais bizness, bet citu valstu mazie uzņēmumi to var izmantot, ja tie atrodas ASV, Vācijā vai Nīderlandē.

Funding Circle statistika ir satraucoša: kopš 2010. gada šajā platformā ir nopelnīti 290 miljoni sterliņu mārciņu procenti. Tāpat kā Upstart gadījumā, minimālā aizdevuma summa ir USD 1000 (kas ir vairāk nekā 1000 USD).

Pēdējais variants ir Prosper, pirmais P2P aizdevumu tirgus ASV. Kopš dibināšanas 2000. gadā tā aizdevumu segšanai bija izdevusi vairāk nekā 12 miljardus USD. Aizdevumi sākas ar USD 2 000 un parasti nevar pārsniegt USD 40 000.

Ir arī citi kreditēšanas tirgi, uz kuriem jūs varat palūkoties, taču tie ir vieni no lielākajiem un cienījamākajiem. Kā jūs gaidījāt, tas ir saistīts ar zināmu risku – galvenokārt atkarībā no jūsu izdarītajām izvēlēm, nevis pašām platformām.

Jā, ir platformas maksas, kas katrā vietnē atšķiras. Pat pēc platformas maksām jūs šajās vietnēs joprojām aizņemat vairāk aizdevumu, nekā jūs to darītu citādi.0 punkti

128. postenis: saņemiet naudu atpakaļ ar Rakuten

Es būšu taisns ar jums: tas ir mazāk veids, kā “nopelnīt” naudu tiešsaistē, gan vairāk, kā ietaupīt naudu tiešsaistē. Bet tas ir lieliski ietaupīšanas veids tiešsaistē, un kā Bens Franklins teica – ietaupītais santīms ir nopelnītais santīms!

Rakuten ir ļoti vienkāršs un efektīvs. Lielākie veikali maksā Rakuten, lai novirzītu satiksmi un klientus uz tiem. Pēc tam Rakuten daļu no šīs naudas dala ar jums, atdodot noteiktu procentu no jūsu naudas.

Rakuten

Galvenais ir tas, ka jums nav jādara nekas cits, ko jau neveicat, izņemot programmatūras Rakuten lietošanu..

Un, lai arī tā ir taisnība, procentuālā likme ir zema tādos lielos veikalos kā Amazon (līdz 5% naudas atmaksa), eBay (2%) vai Walmart (5%), ja jūs to vienkārši izmantojat, veicot parasto pirkumu visa gada garumā, jūs var ietaupīt simtiem.

Nemaz nerunājot par to, ka daži veikali saņems jums naudas atmaksu pat par 40%, un pat lielākie mazumtirgotāji, piemēram, Kohl’s un Macy’s, iegūs jums 10%.

Jā, iespējams, ka jūs tehniski nenopelnījat naudu … bet jūs galu galā iegūsit vairāk naudas kabatā, nemainot neko, ko darījāt iepriekš. Es domāju, ka tas ir pieminēšanas vērts.1 punkti

129. postenis: saņemiet naudu atpakaļ par pirkumiem, izmantojot Paribus

Šī ir alternatīva Rakuten. Patiesībā sakratiet to: jums šie abi jālieto kopā. Viņi ir līdzīgi, jo tie ietaupīs jūsu naudu, taču viņi to dara atšķirīgi.

Rakuten vēlas, lai jūs iepirktos kā parasti, un atmaksās jums nelielu procentu no pirkumiem, ko veicat dažādiem veikaliem. Jūs piešķirat Paribus e-pastu, kuru izmantojat kvītīm, un Paribus automātiski pamanīs, ja dažos produktos ir notikušas cenu izmaiņas kopš to pirkšanas.

kā darbojas paribuss

Un, ja cena pazeminās kopš jūs to iegādājāties, viņi atgūs cenu starpību. Tātad jūs tieši nopelnāt naudu tiešsaistē? Tā ir pelēkā zona, bet jūs noteikti ietaupāt naudu, ja nebūtu savādāk, tāpēc es domāju, ka tas ir pieminēšanas vērts.

Vēl viena Paribus iezīme ir tā, ka tas jums sagādā kompensāciju par novēlotu piegādi, kas ir patīkami.

Ir vēl viena funkcija, taču tā jums nepelnīs naudu: Paribus ir atgriešanas izsekotājs, kas jums paziņos, kad kaut ko nopirktu var atgriezt. Tas ir ārkārtīgi noderīgi, un kopumā ir noderīgi, lai ietaupītu naudu, pat ja jūs tieši nesaņemat skaidru naudu no Paribus.0 punkti

130. postenis: Īrējiet māju Airbnb

Vai tas uzskatāms par veidu, kā nopelnīt naudu tiešsaistē? Tā varētu būt pelēkā zona, bet es tā teiktu. Galu galā tā nav, ka šī naudas nopelnīšanas metode patiešām bija iespējama bez interneta.

Tātad, Airbnb: tā ir slavenā kompānija, kas ļauj vienkāršiem cilvēkiem maksāt par citu cilvēku uzņemšanu. Ceļotājiem un viesiem tā parasti ir lētāka nekā viesnīcai, un dažreiz tā var būt arī jautrāka.

Airbnb ieguvums ir tas, ka to ir diezgan viegli uzņemt, pat ja jums nav milzīgas mājas: cilvēki regulāri uzturas dzīvokļos, kuriem ir papildu istaba (tas ir, viņi būtībā kopīgi mazai telpai ar savu saimnieku).

Airbnb resursdatora vietne

Process ir diezgan vienkāršs:

Jā. Tas galvenokārt ir atkarīgs no jums. Airbnb var palīdzēt jums noteikt pareizo cenu, un jūs pats varat veikt izpēti, bet galu galā jūs izvēlaties, cik daudz jūs uzskaitīsit cenu par.

Patīkami ir tas, ka jums nav jāuztraucas par sarunām ar viesiem (ja vien viņi nepieredz). Viesi, kas uzturas jūsu vietā, ir tie, kas piekrita jūsu noteiktajai cenai un par to samaksāja. Turklāt jūs izvēlaties vajadzīgās prasības.

Vislabākais tomēr par Airbnb? Tā tikai iekasē saimniekiem fiksētu 3% maksu par rezervāciju. Salīdzinot ar lielāko daļu maksu par interneta biznesu, tas ir ārkārtīgi zems.

Turklāt varbūt jūs iegūsit draugus!0 punkti

131. postenis: iznomājiet savu automašīnu

Labi, ka mūzikas instrumentu iznomāšana ir viena lieta. Bet izīrē savu mašīnu? Tas ir saprotams, ja jums par to ir nopietnas iebildes.

Bet tā ir jaunās digitālās ekonomikas sastāvdaļa, pat ja tā netiek praktizēta kā brauciena dalīšana vai AirBNB. Tāpēc uzklausiet mani:

Būtībā klientam būs jūsu koplietotā pakalpojuma lietotne automašīnām, un jūs rezervēsit viņam nepieciešamo automašīnu. Daudzi īpašnieki piedāvā piegādi, bet jums tas nav jādara. Viesu draiveri / klienti parasti tiek pārbaudīti, pirms viņiem vispirms ir atļauts izmantot pakalpojumu.

Turo (agrāk RelayRides) ir lielākais prakses pionieris. Reģistrēšanās var aizņemt mazāk nekā 10 minūtes, jūs nopelnīsit 65% līdz 85% no ceļojuma cenas, jūs būsiet apdrošināts līdz USD 1 miljonam un būsit aizsargāts pret zādzībām un fiziskiem bojājumiem..

Turo piedāvā arī palīdzību 24 stundas diennaktī uz ceļa un ļauj jums regulēt automašīnas nobraukumu.

Otrs galvenais Turo konkurents ir GetAround, kas ir gandrīz vienāds:

GetAround

Tātad, ja jūs varat aizdot savu automašīnu, jūs varat pasīvi nopelnīt simtiem papildu mēnesī un tūkstošiem papildu gadā. Cik jauna pasaule mēs dzīvojam?!1 punkti

132. postenis: Uber un / vai Lyft piedziņa

Es zinu, es zinu – tas ir mazliet apkrāpts, jo jūs joprojām nopelnāt naudu ārpus mājām, ārpus pasaules. No otras puses, jūs joprojām nopelnāt naudu, izmantojot internetu un modernās tehnoloģijas…, un tā ir kļuvusi ļoti populāra.

Apmeklēsim to: Uber ir lielākais rideshare pakalpojums ASV, un, braucot pa Uber, jūs gandrīz pilnībā strādāsit savā tempā.

Jūs pat varat braukt ar Uber, ja jums nav savas automašīnas: Uber ir transporta līdzekļu partneri, kas var nodrošināt automašīnu īri.

Summa, ko Uber ņem, ir aptuveni 25% no jūsu nopelnītā. Tas ir daudz, taču atkarībā no braucieniem, ko veicat, tas, iespējams, neveicinās daudz laika. Galu galā tā ir elastības cena.

Un Uber ir paveicis labāku darbu, padarot braukšanu par pieņemamāku: Uber sadarbojas ar citiem uzņēmumiem, lai, piemēram, nodrošinātu pieejamākus veselības aprūpes plānus. Tāpēc noteikti ir vērts to pārbaudīt.

Ir arī Lyft. Lyft būtībā ir tāds pats kā Uber, ko mēs visi zinām.

Un tāpat kā Uber, tā kā riteņbraukšana ir kļuvusi arvien populārāka, Lyft ir spējis pievienot dažas funkcijas un padarīt braucamrīku labāku braucējiem un autovadītājiem..

Lyft aizņem aptuveni 20%, bet arī sāk piedāvāt dažas priekšrocības, kuras ir vērts apskatīt. Piemēram:

lyft

Tas ir sava veida interesants un jauns. Bet pat pēc tam Lyft strādā pie “Driver Centers”, lai nodrošinātu automašīnām izdevīgāku apkopi un nodrošinātu angļu valodas prasmes apliecības.

Lai arī Lyft un Uber var būt līdzīgi pakalpojumi, ir dažas svarīgas atšķirības starp tām noteiktajām maksām, komisijas maksām, šo noteikumu izņēmumiem un papildu priekšrocībām, ko tās piešķir … tāpēc pievērsiet uzmanību!1 punkti

133. postenis: Esiet tiešsaistes zvērināts advokāts

Ļaujiet man noskaidrot dažas lietas:

Pirmkārt, es nedomāju būt burtisks zvērināts advokāts. Biežāk nekā nē, jūs būsit izspēles zvērināts tiesas loceklis. Tas notiek tāpēc, ka daži advokāti gatavojas tiesas procesam, tāpēc viņi vēlas pārliecināties, ka viņu lietas ir spēcīgas.

Advokātam vai advokātu komandai ir dārgi un grūti mēģināt pašiem izmēģināt lietas izskatīšanu tiesā. Bet daži uzņēmumi tiešsaistē piedāvā zvērinātu zvērinātu advokātu pakalpojumus, kas advokātiem ļauj pārliecināties par viņu lietu, nepārmērīgi tērējot.

Kā zvērinātam zvērinātam vajadzētu būt jebkuram parastam cilvēkam, kurš varētu esiet zvērināts advokāts, un nav daudz prasību, kas pārsniedz parastajam zvērinātajam. Tik ilgi, kamēr jūs esat rakstpratīgs, pilsonis, kas nav notiesāts par noziegumu utt., Jums būs tiesības uz lielāko daļu pakalpojumu.

Tātad, šeit ir daži labi pazīstami uzņēmumi, kas pieņems darbā jūs kā tiešsaistes zvērināts advokāts.

Pirmais, eJury:

ejury.com

Ar e-žūrijas palīdzību katrā gadījumā tiek mēģināts iesaistīt vismaz 50 cilvēkus, lai advokāts saņemtu daudz atsauksmes. Advokāts iesniegs lietu – faktus, kas tiks izmantoti tiesā, zvērinātus jautājumus, kas tiks izmantoti tiesā, un personiskus jautājumus, lai iegūtu papildu atsauksmes.

Pēc tam e-žūrija lietu nosūta drošā vietnes daļā, un tikai “e-juristi” valsts labajā apgabalā var piekļūt lietai – viņi tiks informēti arī pa e-pastu.

Pēc tam e-juristi izskata lietu, atbild uz jautājumiem un pēc tam iesniedz savu spriedumu, kad tas ir gatavs.

Tas ir ļoti vienkārši, bet šeit ir galvenais negatīvie punkti: atalgojums ir ļoti mazs. Lieta būs no 5 līdz 10 dolāriem, parasti – apmēram 35 minūtes.

Ja gadījumi neaizņem jūs pārāk ilgi, zemais atalgojums var nebūt tik slikts. Vienīgā problēma ir tā, ka gadījumi, kad gadījumi tiek atbloķēti tikai noteiktās jomās, jūs nevarat izvēlēties un izvēlēties tos gadījumus, kas ir visinteresantākie. Ja jūs dzīvojat apdzīvotā vietā, jums var būt iespējas, bet ja nē… ak, labi.

Vēl viena vietne ir tiešsaistes verdikts. Tas kopumā ir diezgan līdzīgs eJury, un lietas izliek arī apgabals / federālais apgabals. Tātad jūs varat pretendēt tikai uz gadījumiem jūsu reģionā.

Spilgtākā puse ir tāda, ka tiešsaistes verdikts maksā vairāk: cik man zināms, lieta ir plaša diapazonā no 20 līdz 60 dolāriem.

Visbeidzot, ir Sign Up Direct, kurai ir daži no viskonkurētspējīgākajiem maksājumiem par izspēles zvērinātiem. Maksājums būs vismaz 100 USD par dienu, bet jūsu izvēlētā lieta ir mazāka iespējamība.

Noslēgumā: lai arī ir dažas iespējas kļūt par tiešsaistes zvērinātu advokātu, viena no viņu vienojošajām īpašībām ir tā, ka tie neienes tonnu naudas un nav ļoti konsekventi.

Šis ir veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ko var izdarīt diezgan viegli, taču tas jādara, ja uzskatāt, ka tas ir interesanti… nevis tad, ja jums nepieciešama nauda.1 punkti

134. postenis: Palīdziet cilvēkiem ar nodokļu sagatavošanu

Pirms kāda laika šajā sarakstā es runāju par dažāda veida konsultācijām un apmācību. Nodokļu sagatavošana ne vienmēr ir tas pats, kas konsultēšana, taču tai ir dažas būtiskas īpašības.

Pirmkārt, jūs palīdzat cilvēkiem un uzņēmumiem izdomāt savas finanses. Jūs varat iekasēt savas likmes, strādāt caur platformām vai patstāvīgi, un to visu varat izdarīt tiešsaistē.

Bet šeit ir vēl labāk palīdzēt nodokļu sagatavošanā:

Visiem ir jāmaksā nodokļi, un gandrīz visi to ienīst. Tas nozīmē, ka jums nebūs daudz problēmu atrast klientus nodokļu laika posmā.

Dabiski, ka šāda veida darbam ir tendence būt sezonālam. Ja jums ir labs sadarbības tīkls, jūs, iespējams, varēsit piesaistīt biznesu vai personu, kas vēlas palīdzību visa gada garumā … bet pat tad lielāko daļu darba darīsit nedēļās pirms aprīļa beigām (vismaz ASV).

Otra labā lieta saistībā ar nodokļu sagatavošanu ir tā, ka sezonā, kurā strādājat visvairāk, tas var būt ļoti ienesīgs, jo īpaši tāpēc, ka cilvēki sāk steidzīgi ievērot termiņu.

Vēl viens nodokļu sagatavošanas speciālists ir ļoti atvērts lauks. Lielākā daļa cilvēku vēlēsies, lai jūs tiktu galā ar lielāko daļu nodokļu sloga, taču jūs, iespējams, nonāksit arī ģimenēs, kuras vēlas tikai palīdzību daļa no viņu nodokļu formām. Uzņēmumiem tas pats.

Nemaz nerunājot par to, ka jums var lūgt vienkārši ātri apstrādāt veidlapu vai sniegt ļoti izsmeļošus padomus, kā ietaupīt naudu ar nodokļiem.

Sertifikācija ir jaukta soma: no vienas puses, jūs nevēlaties, lai jums pilnībā trūktu sertifikātu. Pat izmisīgi nodokļu maksātāji var izvēlēties sevi par lētu nodokļu sagatavotāju, kurš, šķiet, nav kvalificēts.

No otras puses, jums nav nepieciešams tik daudz formālu kvalifikāciju, kā domā ārējs pārstāvis. Jums pat nav nepieciešams grāds (lai gan, ja jūs to iegūstat, lieliski).

Tikai ASV noteiktais minimums ir PTIN jeb sagatavotāja nodokļu identifikācijas numurs. PTIN tiek prasīts no visiem, kam maksā, lai sagatavotu nodokļus. Par laimi jūs varat to iegūt tiešsaistē apmēram 15 minūtēs, un par to nav jāmaksā.

Jūs vajadzētu jābūt vismaz vienam nodokļu sagatavošanas kursam. Ja jūs domājat tikai par vienu lietu, dodieties uz oficiālu IRS “Pabeigšanas ierakstu” ikgadējās pieteikšanās sezonas programmai. Šī programma pilnībā paredzēta sagatavotājiem, kuri nav kvalificēti un kuri vēlas papildināt savu kvalifikāciju.

Lai gan tas būs sarežģītāk, ja vēlaties palīdzēt uzņēmumiem sagatavot nodokļus, privātpersonu un ģimeņu lietu apstrāde ir diezgan vienkārša, ja jūs ieliekat darbu un pievēršat uzmanību detaļām!0 punkti

135. postenis: tiešsaistes klientu apkalpošana

Ziniet, kāpēc es to pēdējo reizi saglabāju? Klientu apkalpošanas darbi ir vieni no populārākajiem attālinātajiem darbiem apkārt. Ja nopietni, viņi vienmēr atrodas apkārt.

Es gandrīz neiesakām to meklēt darba dēļos: tie ir pietiekami izplatīti, ka, veltot laiku izpētes uzņēmumiem, kuri varētu būt ieinteresēti strādāt, jūs varētu atrast attālinātu klientu apkalpošanas darbu.

amazon klientu apkalpošana

Šie palaida diapazonu. Daži uzņēmumi pieņem darbā gan klientu apkalpošanas pārstāvjus klātienē, gan tiešsaistē. Daži, iespējams, īrē papildu darbiniekus, kamēr viņi veic izmaiņas savā vietnē vai uzņēmumā.

Citi varētu vēlēties ilgtermiņa nomu. Jums var lūgt strādāt nepāra nakts stundas, it īpaši, ja jūsu atrašanās vieta ir attāla. Jūs varētu strādāt tikai nepilnu darba laiku.

Mans viedoklis ir, ka ir daudz iespēju. Galvenās attālinātā klientu atbalsta priekšrocības ir tas, ka jūs varat darīt darbu, ko vairums cilvēku dara personīgi, no savas mājas ērtības, un samaksa būs aptuveni konsekventa.

Vismaz tas ir mazāks par “koncertu” un mazāk “dari pats”, salīdzinot ar daudziem šeit esošajiem priekšmetiem, un stabilitātei ir kāds komforts.

Lai gan es iesaku jums aktīvi darboties, meklējot klientu atbalsta darbus, es jums sniegšu avotu, ar kuru sākt: TTEC, kura viss mērķis ir piesaistīt klientus klientu atbalstam. Un jā, viņi atzinīgi vērtē attālinātu darbu.

Varat arī apskatīt OneSupport, taču viņu sludinājumi nāk un iet.

Kopumā liela daļa klientu atbalsta būs saistīta ar konta atbalstu, atmaksu, īpašām akcijām utt.

Ak, un liels viens… tehniskais atbalsts. Tas ir savas kategorijas vērts:1 punkti

136. postenis: Nodrošiniet attālo tehnoloģiju atbalstu

Ja klientu atbalsts ir milzīgs attālinātajam darbam, iespējams, ka tehniskais atbalsts ir tā lielākā daļa. Protams, uzņēmumiem ir nepieciešami klientu atbalsta aģenti, lai apstrādātu citus materiālus … bet daudzi klienti vēlēsies palīdzību problēmu novēršanā un tehnoloģiju jautājumos.

Tehniskais atbalsts ir nenovērtējams daudziem patērētājiem, un jums vajadzētu spēt atrast tam paredzētus darba piedāvājumus

jebkur. Atbalsta.com bieži pieņem darbā cilvēkus tehnikas atbalsta komandai. Iespējams, ka ir vai nav darba piedāvājumu tiešsaistes tehniskajam atbalstam, kad jūs to lasāt, taču pārbaudiet katru reizi un pēc tam, jo ​​šo darbu piedāvāšana ir sava veida lieta.

Ir arī TTEC un OneSupport, par kuriem es jau minēju. Bet tāpat kā iepriekšējā sadaļā, es aicinu jūs būt nedaudz radošākiem un aktīvākiem šajā jautājumā:

Vislabākais ir atrast nozari un uzņēmumu, kas jums patīk. Vai tie ir mobilie tālruņi? Mobilā tālruņa pakalpojums vai mobilā tālruņa aparatūra? Viedierīču piederumi Datori? Tas viss?

Jo vairāk jūs domājat par to, jo vairāk tehnoloģiju uzņēmumu strādā jums apkārt. Un daudzi no viņiem nolīgst attālos tehnoloģiju atbalsta aģentus.

Piemēram, daudzas mūsu tīmekļa vietnes tiek mitinātas tādos populāros mitināšanas uzņēmumos kā Bluehost, SiteGround, GoDaddy utt., Un daudzi mitināšanas uzņēmumi īrē šo darbu. Varat arī pārbaudīt savas iecienītās lietotnes, straumēšanas pakalpojumus un tā tālāk, un tā tālāk.

Mans viedoklis ir, ka jums nav jāsteidzas uz Apple vai Google tehniskā atbalsta darbu. Ja vēlaties, tas ir lieliski, taču ir arī daudz citu iespēju, kas jāņem vērā!0 punkti

137. postenis: Esiet tiešsaistes notārs (vai e-notārs)

Kū, pēdējais! Aplūkosim to ar kaut ko ļoti unikālu.

Ja jūs nezināt, notārs ir persona, kurai ir tiesības veikt noteiktas juridiskās formalitātes. Galvenokārt tas nozīmē kādu, kurš var sastādīt vai apliecināt līgumus.

Nebaidieties! Es nesaku, ka jums jādodas uz juridisko skolu un jāsāk tiešsaistē sastādīt līgumus. Jā, arī jūs varat to izdarīt, bet es domāju par kaut ko mazliet vieglāku.

Kā notārs jūs, iespējams, vēlēsities tikai apliecināt dokumentus. Reālajā dzīvē notāra darbs galvenokārt ir liecinieka darbs: jūs pārbaudāt, vai puses, kas paraksta dokumentu, ir tās, kuras viņi saka, un vērojat, kā tās paraksta līgumu kopā.

Ja jūs jau esat notārs, varat savus pakalpojumus reklamēt tiešsaistē. Vispirms es ieteiktu reklamēt jūsu vietējā sabiedrībā.

Ja nē, jūs faktiski diezgan viegli varat kļūt par notāru – un jūs pat varat to izdarīt tiešsaistē! Jūs varat uzzināt vairāk par to šeit.

Jebkurā gadījumā, ja esat notārs, varat saņemt samaksu par notariālu apstiprināšanu nelielā skaitā vietņu. Visizcilākā ir DocuSign, kas, iespējams, ir vispopulārākā programmatūra līgumu parakstīšanai tiešsaistē.

dokusigns

Varat arī izpētīt trāpīgi nosaukto Notarize.com, kas paredzēts vienīgi dokumentu notariāli apstiprināšanai tiešsaistē. Notariāta atalgojums sākas ar USD 25 par notariālu apstiprinājumu, un tas pat palīdzēs iegūt sertifikātu, ja vēl neesat!

DocVerify ir trešā iespēja, kas ne tikai ļauj veikt darbu tiešsaistē, bet arī ļauj potenciālajiem jūsu rajona klientiem atrast jūs klātienes biznesam (ja vēlaties).

Vai saņemat atlīdzību par dokumenta parakstīšanu no datora? Dang, internets ir lielisks… un es domāju, ka tas ir ideāls veids, kā izbeigt sarakstu!1 punkti

Secinājums

Ja esat tik tālu ritinājis, tad esat redzējis, cik daudz ir naudas pelnīšanas veidu tiešsaistē.

Un jūs zināt smieklīgu lietu?

Es saņēmu tikai dažus no viņiem! Patiess saraksts, iespējams, nav iespējams, jo visu laiku tiek atklāti jauni naudas pelnīšanas veidi tiešsaistē. Heck, jauni veidi, kā pelnīt naudu tiešsaistē, ir izdomāts katru dienu.

Bet es teiktu: ja jūs meklējat iespējas, šī ir vismaz laba vieta, kur sākt.

Naudas pelnīšana tiešsaistē var būt saistīta ar miljonu dažādu lietu: tas var nozīmēt garu darba laiku par nelielu samaksu un bez pabalstiem. Tas var nozīmēt arī sešu skaitļu nopelnīšanu par mazāk pūļu nekā tradicionālais darbs. Un tas var nozīmēt visu, kas pa vidu.

Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka tik ilgi, kamēr jūs uzturat prātu par sevi, smagi strādājat un mācāties, jūs noteikti varat atrast ienākumus tiešsaistē pareizajā veidā tev.

137 veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map