Labākās tīmekļa mitināšanas kompānijas 2020. gadam (Nr. 1 ir mans iecienītākais)

Labākās tīmekļa mitināšanas kompānijas 2020. gadam (Nr. 1 ir mans iecienītākais)

Labākās tīmekļa mitināšanas kompānijas 2020. gadam (Nr. 1 ir mans iecienītākais)

Vai vēlaties uzzināt atbildi uzreiz? Balstoties uz mūsu pieredzi un cilvēku vēlamo, vislabākais tīmekļa mitināšanas līdzeklis ir absolūti GreenGeeks.


Tātad, mēs esam šeit: lielais – tīmekļa mitināšana – ir pie rokas. Tīmekļa mitināšana ir vispopulārākais mitināšanas veids klientiem, kuri nav lielas korporācijas vai lieli uzņēmumi.

Tīmekļa mitināšana parasti nodrošina pieņemamu cenu un veiktspējas sajaukumu, kas padara to ārkārtīgi pievilcīgu visiem veidiem.

Sākot no indivīdiem, kuri vēlas mazu emuāru savam hobijam, līdz maziem uzņēmumiem ar e-komercijas vajadzībām, tīmekļa mitināšana ir pietiekami elastīga, lai sniegtu daudz risinājumu.

Līdz šim esam pārbaudījuši vairāk nekā 50 tīmekļa mitināšanas.

Balstoties uz mūsu pieredzi, mēs esam sadalījuši 5 labākos tīmekļa mitināšanas uzņēmumus.

2020. gada labākais tīmekļa mitināšana:

Cena
Reakcijas laiks
Laiks
Izmantojamība
Klientu atbalsts

GreenGeeks2,95 USD / mēnLabākaisLabi
Bluehost2,95 USD / mēnLabiLabi
FastComet2,95 USD / mēnLabiLieliski
Vietne3,95 USD / mēnLabiLabi
A2 mitināšana3,92 USD / mēnLabiLabi

Bez turpmākas piepūles padziļināsimies katra Web mitināšanas detalizētā pārskatā.

1. GreenGeeks (Mans mīļākais)

GreengeeksPirmkārt, mums apkārt ir viens no unikālākajiem saimniekiem. Kā norāda nosaukums, GreenGeeks ir saimnieks, kura galvenā uzmanība ir pievērsta videi draudzīgumam. Datu centri var būt ārkārtīgi izšķērdīgi, kaut ko daži no mums uzskata, saskaroties ar visu pārējo, kas ir videi nedraudzīgs..

GreenGeeks serveri ir izstrādāti tā, lai tie būtu ļoti energoefektīvi. Turklāt par katru patērēto enerģijas vienību viņi, izmantojot vides fondu, iegulda trīskāršu summu atjaunojamās enerģijas veidā. Tas nozīmē, ka GreenGeeks izmantošana ne tikai nekaitē videi, bet arī palīdz!

GreekGeeks dara vairāk, nekā tikai atvieglo jūsu sirdsapziņu. GreenGeeks cenu noteikšana labi atbilst nozares vidējam līmenim, un dažreiz tā var būt zemākā pusē, tāpēc jums nav jāmaksā papildus par ētiskāku izvēli. Turklāt GreenGeeks kopīgajos plānos ir daudz funkciju.

Grīngeka plānsSākuma līmeņa kontā jūs varat sākt ar neierobežotu vietu diskā – tas ir lieliski, taču īpaši iespaidīgi, jo tā ir neierobežota SSD diska vieta. Tā ir augstākas kvalitātes nekā vieta tradicionālajos cietajos diskos, un parasti citās resursdatoros to piegādā ierobežotā daudzumā.

Turklāt jūs saņemat neierobežotu e-pasta kontu, joslas platumu un domēnus. Šis pēdējais punkts ir unikāls: lielākajā daļā sākuma līmeņa plānu tiek piešķirts jums viens bezmaksas domēns, bet tiks mitināts arī tikai viens domēns. GreenGeeks dod jums bezmaksas domēnu, taču ļauj jums mitināt tik daudz, cik varat atļauties, kas ir lieliski.

Bez tam jūs bez maksas saņemat neierobežotas MySQL datu bāzes (kas ir lieliski), pamata SSL (kuru jūs varat jaunināt), nakts dublējumus un Cloudflare CDN. Tas, ar ko jūs sākat, ir ļoti iespaidīgi, pat ja atjaunošanas cena ir mazliet augsta.

Tas nozīmē, ka viņu sākuma līmeņa plāns var būt pietiekami labs maziem un vidējiem uzņēmumiem, ne tikai indivīdiem, lai neteiktu neko par viņu augstākajiem līmeņiem, kas, protams, ir pat labāki.

Ja ar to nebūtu pietiekami, GreenGeeks ir lielisks klientu atbalsts un ērta lietošana. Šajās jomās tas nav izņēmums, taču tam nav lielas nozīmes: tas ir pietiekami labi, ka jūs nevarat sūdzēties.

Vislabākais tomēr ir viņu lieliskais darbspējas un atbildes laiks.

greengeeks uptimeJā. Četrus mēnešus pēc kārtas mūsu GreenGeeks bija ideāli izmantojams. Lai uzliktu ķirbi, reakcijas laiks ir konsekventi zems, padarot to ne tikai par vienu no labākajiem saimniekiem, ko esam izmantojuši, ņemot vērā darbības laiku, bet arī par vienu no atsaucīgākajiem.

Apkopojot, GreenGeeks tas viss ir. Cenu plāni ir nedaudz augstāki nekā parasti pēc atjaunošanas, taču kopumā cenas joprojām ir diezgan normālā diapazonā dalītajai mitināšanai. Apmaiņā jūs iegūstat ļoti daudz funkciju un neticamu sniegumu. Un tas ir diezgan videi draudzīgs – viegla pirmā vieta. Sīkāku GreenGeeks pārskatu varat izlasīt šeit.

Plusi

 • Lielisks sniegums: ideāls darbspējas laiks un ļoti zems reakcijas laiks.
 • Daudz iespēju un bagātīgs resursu sadalījums, sākot no pirmā līmeņa.
 • Unikāli videi draudzīgi!

Mīnusi

 • Dažām labākām funkcijām nepieciešami apmaksāti papildinājumi. Tā nav būtiska kļūda, un GreenGeeks plāni ir labāk aprīkoti nekā vairums citu saimnieku plānu, taču tas var būt kaitinoši.
 • Atjaunošanas cenas ir augstākas nekā parasti, pat ja sākotnējās cenas ir zemākas vai standarta.

Apmeklējiet vietni GreenGeeks

2. Bluehost

bluehost reklāmkarogsNo visiem nosaukumiem šajā sarakstā, iespējams, vispopulārākais ir Bluehost. Tas ir viens no populārākajiem mitinātājiem apkārt lielajās hostinga līgās: kopš 2003. gada Bluehost pārvalda vairāk nekā 2 miljonus vietņu, un tajā ir simtiem atbalsta darbinieku, kas ir gatavi.

Es uzskatu, ka Bluehost galvenā pievilcība ir tā, ka tā ir kopumā lieliska tīmekļa mitinātāja, kas ir draudzīga lietotājiem. Tas darbojas labi, tā izcenojumi ir vispārēji standarti, un tai ir liela lietošanas ērtība un klientu atbalsts.

bluehost dalīta tīmekļa mitināšanaKaut arī glabāšanas telpa nav neierobežota, kā tas ir GreenGeeks gadījumā, es gribētu jums atgādināt par iepriekšminēto dzīvokļa analoģiju: ja visi dalīta hostinga kontā izlemtu izmantot tik daudz krātuves, cik iespējams, jo tas ir “neierobežots , ”Visa dalītās mitināšanas platforma nedarbotos.

Jā, “Bluehost” jūs tehniski ierobežo, bet praktiski runājot, glabāšanas pabalsti ir diezgan dāsni, it īpaši sākuma līmeņa kontam. Turklāt tā ir SSD krātuve, nevis HD krātuve.

Bez tam jūs saņemat neierobežotu joslas platumu, pamata SSL, iekļauto domēnu, dažus rezervētos domēnus un vienu vietni. Augstāki līmeņi iegūst vairāk no visa, kā arī mārketinga piedāvājumi un daži vietņu dublējumi.

Šīs funkcijas ir patiesi pietiekami dāsnas lielākajai daļai lietotāju, pat ja uz papīra tās neizskatās tik iespaidīgi. To sakot, es domāju, ka Bluehost varētu būt nedaudz dāsnāks, lai neatpaliktu no dažiem mazākajiem konkurentiem, piemēram, GreenGeeks vai FastComet (kas nākamgad nāks klajā!). Piemēram, būtu jauki iekļaut dublējumus vai vairāk vietņu sākuma līmeņa kontiem.

Kaut kas, piemēram, Bluehost, ir ļoti draudzīgs lietotājam. Lai gan visi šī saraksta mitinātāji ir principā viegli lietojami, Bluehost šeit ir īpaši spēcīgs. Vietnes veidotājs ir intuitīvs, un Bluehost ir pietiekami pārliecināts, ka viņu vietnē varat to izmēģināt bez maksas.

Kopējais izkārtojums un konta pārvaldība ir ļoti racionalizēta un viegli lietojama. Turklāt klientu atbalsts ir lielisks: pārstāvji ir ļoti izpalīdzīgi, un zināšanu bāze ir plaša.

bluehost atbalsta resursiCiktāl tas ir iespējams, Bluehost nav numur viens. Tomēr Bluehost vienmēr ir izdevies uzturēties virs 99,9% uptime pat vissliktākajā gadījumā, un parasti tas ir labāks.

bluehost uptimeLai arī ir taisnība, ka darbspējas laiks ne vienmēr ir ideāls, reakcijas laiki vienmēr ir lieliski. Pat lielāks skaits joprojām ir vidējā nozares labajā pusē.

Par to, ka uzņēmums Bluehost ir visnotaļ lielisks saimnieks ar pienācīgu cenu, labu sniegumu, stabilām funkcijām un ļoti ērtu lietošanu un atbalstu, Bluehost ir nopelnījis mūsu otro vietu. Vai joprojām interesē Bluehost? Mēs esam nodrošinājuši jūs.

Plusi

 • Lai arī pirmā līmeņa termiņš ir augstāks nekā parasti, pirmajam termiņam otrais un trešais līmenis ir pieņemami, un nākamajiem noteikumiem ir standarta cena..
 • Uptime kopumā ir diezgan labs, un atbildes laiki ir lieliski.
 • Kopumā labs resursu sadalījums.
 • Bluehost ir ļoti ērti lietojams, un tas ir lieliski piemērots iesācējiem. Pat vidējiem vai zinošiem klientiem Bluehost pilnveido lietas.
 • Vienmēr labs klientu atbalsts.

Mīnusi

 • Cenas kopumā ir labas, bet pirmais līmenis pirmajam termiņam ir dārgāks. Tomēr atjaunošanas cena ir diezgan standarta.
 • Laiks, kas pavadīts saitā, parasti ir labs, taču ik pa laikam tas var būt nedaudz zemāks par standartu.
 • Jā, funkcijas un resursi kopumā ir labi, taču, manuprāt, dažas lietas varētu pievienot otrajam vai trešajam līmenim, lai neatpaliktu no konkurentiem, kuriem ir daudz konkurences..

Apmeklējiet vietni Bluehost

3. FastComet

ātrais comet reklāmkarogsFastComet ir viena no manām iecienītākajām tīmekļa mitināšanas iespējām. Kāpēc? Tā kā FastComet ir vienīgais lielākais mitināšanas uzņēmums, kuram nav ievērojami augstākas atjaunošanas cenas. Parasti ar tīmekļa mitināšanu pirmais pakalpojuma gads būs pāris dolāru mēnesī, bet, sākot ar otro gadu, mēneša cena ievērojami palielināsies, dažreiz pat divkāršojot to.

Tas ir žēl, bet tik universāli ir maz, ko jūs varat darīt, ja vien jūs neizmantojat FastComet, kas atjaunošanas cenu vienkārši saglabā tādu pašu kā sākotnējo pirkuma cenu! Jā, pat ja tie vēlāk maina standarta cenu noteikšanu.

Jādomā, ka tas nozīmē, ka viņu sākotnējā mēneša cena ir augstāka par vidējo, vai ne? Nē, nē. FastComet sākums ir USD 2,95, kas ir zemākā vidējā vērtība, un tas ilgst trīs līmeņus līdz USD 5,95..

fastcomet plānsJūs saņemat gandrīz visas funkcijas, kas ir raksturīgas citiem resursiem, kā arī dažas sākuma līmeņa funkcijas, kuras parasti tiek rezervētas cenu noteikšanas kontiem citos uzņēmumos. Piemēram, FastCloud
ir neierobežots e-pasta konts, neierobežotas datu bāzes, neierobežoti FTP konti, BitNinja servera drošība, bezmaksas CloudFlare CDN, SSL un ikdienas dublējumi.

Augstākiem līmeņiem ir privātas DNS iespējas, viena klikšķa atjaunošanas pārvaldnieks, divkāršs vai trīskāršs CPU un RAM, labāks SSL un vēl daudz vairāk. Augstākajos līmeņos ir viss nepieciešamais, bet fakts, ka sākotnējā cena ir atjaunošanas cena, padara visu tik daudz labāku.

Turklāt, pēc manas pieredzes, FastComet ir viegli izmantot, tam ir liels klientu atbalsts un laba drošība. Tātad, kāda ir problēma? Cilvēkiem, kuri vēlas izmantot kopīgas mitināšanas iespējas, vai FastComet nav virsotne? Galu galā tas ir visizdevīgākais piedāvājums īpašību un cenas ziņā.

Lai gan FastComet ir daudz, tas neatbilst vissvarīgākajam hostinga objektam: faktiskajam mitināšanai! FastComet kopumā ir kārtībā, taču, pēc manas pieredzes, uptime bija nedaudz sliktāks nekā dažiem citiem šeit esošajiem, un reakcijas laiks bija ievērojami un vienmērīgi lēnāks nekā citas labākās iespējas.

fastcomet uptimeLabi ir tas, ka FastComet noturēja lietas pie 99,9% atzīmes, lai gan atkal šie rādītāji nav tik izcili kā daži citi šeit. Lai gan reakcijas laiks un darbspējas laiks nav pasaules gals, tas tomēr liek man domāt, ka FastComet nav labākais tiem, kas stingri nosaka darbību.

Bet ikvienam, kurš vēlas riskēt ar šiem numuriem un meklē ļoti rentablu risinājumu, FastComet, iespējams, būs jūsu izvēlētais numurs. Ja vispirms vēlaties uzzināt vairāk, mūsu FastComet pārskatā ir vairāk informācijas, kā arī vēl garāks darbspējas laiks, lai pārbaudītu.

Plusi

 • Lielisks budžeta risinājums tiem, kuri vēlas pastāvīgi tērēt nelielu naudas summu, nezaudējot iespējas.
 • Ļoti stabila cena un produkta iepakojums.
 • Spēcīgs funkciju komplekts, īpaši attiecībā uz cenu. Īpaši sākuma līmeņa opcija ir viena no visiecienītākajām pirmā līmeņa tīmekļa mitināšanas paketēm, ko esmu redzējis.

Mīnusi

 • Uptime un reakcijas laiki nav tik labi, kā dažas citas šeit piedāvātās iespējas.
 • Daži uzglabāšanas ierobežojumi pat augstākiem līmeņiem.

Apmeklējiet vietni FastComet

4. Vietnes zeme


No visām šeit piedāvātajām iespējām es domāju, ka SiteGround ir viens no visiecienītākajiem. Tam ir patiesi laba reputācija, un šķiet, ka visiem tīmekļa vietņu īpašniekiem tas patīk.

Daļa no tā, kāpēc tas tiek ievērots, ir fakts, ka, kaut arī tas ir milzīgs, tas neatkarīgi pieder:vietnes informācija par uzņēmumu

Nozīmē, atšķirībā no, piemēram, Bluehost, augšpusē nav konglomerāta.

Un kā redzat, vairāk nekā 2 miljonu domēnu pārvaldīšana ir diezgan milzīgs skaits. Protams, SiteGround ir jādara kaut kas pareizi, pareizi?
Nu, es tā teiktu.

Bet es zinu, ko jūs domājat – vai SiteGround ir dārgs vai pārāk dārgs? Vispirms apskatīsim:teritorijas plāns

Man ir daudz labu lietu, ko teikt par SiteGround, taču vispirms es būtu godīgs pret jums: cenu noteikšana nav īsti “lēta”.

Pirms es iedziļinos tajā, ļaujiet man paskaidrot: ar SiteGround jūs saņemat daudz lietu, un tas padara cenu par sliktu. Runājot par lietām, bizness mēnesī neatturēs dažus dolārus, ja plusi ir tā vērti.

Bet cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams lētākais pieejamais resursdators – parasti tie ir indivīdi un hobiji -, iespējams, SiteGround tā nav. Sākuma cenas plāniem ir nedaudz augstākas par vidējām.

Bet atjaunošanas cenas ir arī augstākas par vidējo – pat lētākais SiteGround plāns varētu būt nedaudz dārgs, salīdzinot ar dažiem citiem budžeta saimniekiem.

Bet cena patiešām ir tikai daļa no attēla. Viena no vietņu SiteGround lieliskajām priekšrocībām ir tai pievienotais funkciju komplekts:
vietnes pamatnoteikums
Kā redzat, “būtiskās iezīmes”, kuras iegūst katrs plāns, ir diezgan labas. Satiksme nav ierobežota, ir neierobežotas MySQL datu bāzes, bezmaksas SSL, bezmaksas e-pasta konti un bezmaksas vietņu veidotājs.

Pat ja jūs domājat, ka šāda veida pamata, bezmaksas CloudFlare CDN, ir iespaidīgs. CloudFlare CDN var patiešām uzlabot veiktspēju un ielādes laiku apmeklētājiem visā pasaulē.

Ikdienas dublējumi ir satriecoši, īpaši, ja ņem vērā, ka tik daudziem saimniekiem ir tikai nedēļas vai mēneša rezerves kopijas sākuma līmeņa plāniem..

Tagad tās ir tikai pirmās nepieciešamības lietas. Nākamajiem diviem līmeņiem ir augstākās kvalitātes funkcijas:
vietnes laukuma iezīme
Kas galvenokārt atvieglo vietnes iestatīšanu un palielina veiktspēju. Neveiklās funkcijas ir līdzīgas, jo uzlabo veiktspēju un nodrošina arī PCI ievērošanu (kas ļauj droši apstrādāt tiešsaistes darījumus)..

Negatīvie, protams, ir glabāšanas ierobežojumi. Reāli koplietotajai tīmekļa mitināšanai ir ierobežota krātuve, pat ja jūsu mitināšanas plānā teikts, ka jums ir neierobežota krātuve.

Tāpēc vietnei SiteGround noteikt 10 GB robežu nav tik slikti, kā sākumā varētu šķist. Faktiski tas ir diezgan reāli – lielākā daļa cilvēku, kuriem ir sākuma līmeņa plāni, neizmanto vairāk kā 10 GB. Bet es joprojām domāju, ka ir pārāk slikti, ka viņiem tur ir robeža. Gaišajā pusē tā ir SSD krātuve (kas darbojas labāk)!

Svarīga piezīme par vietni SiteGround: tā ir patiešām lieliska WordPress. Faktiski WordPress.org iesaka vietni SiteGround kopā ar diviem citiem saimniekiem kā labāko WordPress mitināšanai.

Tas notiek tāpēc, ka SiteGround ir ne tikai uzticama un lietotājam draudzīga, bet arī ar daudzām funkcijām, kas WordPress vietņu iestatīšanu vai pārsūtīšanu padara vienkāršāku. Tas ir SiteGround īpašs spēks.

Turklāt SiteGround ir diezgan viegli izmantot (pat ja nelietojat WordPress), un tam ir lielisks klientu atbalsts. Tātad SiteGround parasti darbojas labi lielākajā daļā jomu, ieskaitot funkcijas – līdz šim vienīgās problēmas ir cenas un uzglabāšanas ierobežojumi.

Ir vēl kaut kas, kas mums jāaplūko: protams, darbspējīgs. Tā kā vietni SiteGround var uztvert labi, taču dalīta mitināšana visur ir jutīga pret darbības pārtraukumiem un sliktu veiktspēju. Tātad, lūk, kā SiteGround ir darījis mani:
vietnes pārbaudes vietne
Manos mērījumos SiteGround ir darbojies lieliski. Ne perfekti, bet tas ir diezgan tuvu. Un ne tikai tas, ka darbības laiks parasti ir ļoti augsts, reakcijas laiki ir pienācīgi.
Protams, ne tik zemā līmenī, kā es gribētu, bet ne augstākajā galā, ko esmu redzējis kopā ar citiem saimniekiem. Es ņemšu to, ko varu dabūt.

Tātad kopumā SiteGround ir patiešām stabils tīmekļa resursdators un viegli viens no labākajiem biznesā. Funkcijas ir diezgan labas, tās ir lieliski piemērotas WordPress, un veiktspēja ir laba.

Vienīgais reālais trūkums ir tāds, ka SiteGround varētu būt pārāk liels un pārāk dārgs cilvēkiem, kuriem nepieciešami lēti mitinātāji un mazāk prasīgas vietnes.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par SiteGround, jūs to uzminējāt! Iepazīstieties ar mūsu pilnu vietnes Ground pārskatu.

Plusi

 • Diezgan labas īpašības, kopumā. Ikdienas dublējumi un CloudFlare CDN ir iekļauti VISI līmeņi, un otrajam un trešajam līmenim ir vēl uzlabotas funkcijas.
 • SiteGround ir īpaši piemērots WordPress vietnēm.
 • Vietnes vietne vienmēr ir bijusi viena no vislabākajām saimniekdatorām, ko esmu pārbaudījis, ņemot vērā darbības laiku.

Mīnusi

 • Sākotnējās cenas ir augstākas nekā vidējās, un atjaunošanas cenas ir augstākas par vidējām.
 • Paaugstināšana uz augstāku līmeni cenas ziņā nav mazsvarīga.
 • Uzglabāšanas ierobežojumi šķiet mazliet skarbi.

Apmeklējiet vietni SiteGround

5. A2 mitināšana

Līdz šim šajā sarakstā ir bijuši nepilngadīgo un masveida vārdu sajaukumi. A2 mitināšana ir vēl viens nepietiekams suns: mēs precīzi nezinām tā lielumu, bet tas ir diezgan pašsaprotami, ka tas nav vienāds ar (pēc lieluma) ar Bluehost vai SiteGround.

Ko tad A2 Hostings dod galdā? Neraugoties uz to, ka A2 Hostings ir salīdzinoši mazs nosaukums, tas ieskauj funkcijas, un to cenas ir saprātīgas, turklāt tās piedāvā vairāk iespēju nekā vairums uzņēmumu.

a2 mitināšanas plānsA2 Hostings piedāvā gan Linux plānus, gan Windows plānus.

a2 hostinga Windows plānsCenu atšķirības nav pārāk būtiskas, un ir patīkami redzēt, ka šīs iespējas ir pieejamas interesentiem. Atšķirība starp Linux un Windows serveriem ir citas dienas tēma, taču īsi: lielākajai daļai lietotāju, kurus interesē koplietojamais hostings, Windows serveri varētu būt labāki .net vietnēm / lietotnēm. Vairāk pieredzējušiem lietotājiem ar smagākām vajadzībām varētu dot priekšroku logiem progresīvāku iemeslu dēļ, taču lielākajai daļai no jums es ieteiktu Linux.

Jebkurā gadījumā funkciju piešķiršana nav slikta. Jūs sākat ar vienu vietni, neierobežotu uzglabāšanu un pārsūtīšanu, kā arī bezmaksas SSL, bet diemžēl tikai piecas datu bāzes. Otrais līmenis ir diezgan pieņemams, pat iekļaujot atjaunošanas cenu, un tas neierobežo resursus.

Uz papīra lietas neizklausās pārāk iespaidīgi, taču A2 mitināšanas vietnē ir daudz papildu protokolu un tīmekļa mitināšanas drošības elementu, kas ir iekļauti pēc noklusējuma. Plus, A2 Hostingam ir daudz pieejamu papildinājumu un jauninājumu.

Lielākais no tiem ir “Turbo” jauninājums (skat. Iepriekš minēto funkciju sarakstu), kas ārkārtīgi uzlabo veiktspēju. Neskatoties uz to, ir pieejamas dažādas un mazākas jaunināšanas iespējas.

a2 mitināšanas iespējasCiktāl tas attiecas uz lietošanas vienkāršību vai klientu atbalstu, jūs varētu domāt, ka A2 Hostings cieš tā mazā izmēra dēļ. Par laimi, tas tā nav. Lai arī man šķiet, ka A2 hostings nav īpaši draudzīgs lietotājam, to nav grūti lietot vai iemācīties.

Pārstāvji parasti ir labi un savlaicīgi reaģē, bet tas nav nekas, ko es uzskatu par izcilu. Zināšanu bāze ir diezgan nenozīmīga, taču tā joprojām ir noderīga. Tas ir labi – A2 atbalsts joprojām ir pietiekami labs, lai paveiktu darbu.

No otras puses, A2 Hostings ir nedaudz labāks pieredzējušākiem lietotājiem. Tas ir izstrādātājiem draudzīgs un piemērots cilvēkiem ar ļoti specifiskām idejām par viņu mitināšanas vajadzībām. Vārdu sakot, tas ir pielāgojams un ļoti pielāgojams.

A2 mitināšanai ir daudz iespēju uzlabot veiktspēju. Tie ir diezgan pieņemami, ja jūs interesē, un tie var uzlabot jūsu vietni. Tomēr mani vairāk interesēja pamata līmeņa veiktspēja bez jauninājumiem.

a2 mitināšanas darbspējas laiksAh… jā, mazliet žēl šeit. Gaišā puse? A2 Hostinga serverim lielākoties ir izdevies palikt virs 99,9% uptime atzīmes. Negatīvie? Tas ir ļoti nekonsekventi, paliekot virs 99,95% atzīmes, un vienu mēnesi pat noslīdot līdz zemākajam līmenim – 99,8%.

Papildus tam konsekventi ir diezgan augsts reakcijas laiks. Tas nozīmē, ka A2 mitināšana ir saistīts ar nelielu risku tiem, kas patiešām rēķinās ar kvalitatīvu darbspējas laiku un reakcijas laiku. Ja šīs lietas jums ir mazāk svarīgas, A2 mitināšana varētu būt lieliska iespēja, taču tā, iespējams, nebūtu lieliska ideja, ja meklējat e-komercijas risinājumus, ja vien jūs neinteresē jauninājumu pievienošana.

Bet jauninājumiem nevajadzētu būt obligātai pakalpojuma funkcijas veikšanas daļai, tāpēc A2, neskatoties uz to, ka tas kopumā ir stabils un labs, ja izmantojat visu, ko viņi piedāvā, ir pēdējā vietā. Neļaujiet sevi apmānīt, tas joprojām ir piemērots tīmekļa mitināšanai (un cita veida mitināšanai, ja jums ir interese).

Turklāt, ja jums nepatīk jūsu pakalpojums, tam ir garantija jebkurā laikā!

Plusi

 • Lieliski piemērots lietotājiem, kuri vēlas iespējas: ir izvēle starp Linux un Windows plāniem un daudzajiem pieejamajiem jauninājumiem.
 • A2 mitināšana var darboties labi, ja pilnībā izmantojat tās infrastruktūru un jauninājumus. Turklāt jauninājumus bieži var atļauties.
 • Ņemot vērā šos pēdējos divus punktus, A2 Hostings ir īpaši labs tiem, kuri paredz nepieciešamību pēc mērogošanas, bet joprojām vēlas saglabāt pieejamu tīmekļa mitināšanas struktūru..
 • A2 hostings ir draudzīgs izstrādātājiem: tas atbalsta daudz skriptu un pat atvieglo izstrādātājiem iespēju nokļūt tieši uz darbu.

Mīnusi

 • Trešās pakāpes cenas pēc atjaunošanas ir nedaudz dārgas, lai gan tas nav nekas traks.
 • Vidējais klientu atbalsts un ērta lietošana. Pietiekami labs, bet nekas ārkārtējs.
 • Pamatlīmenis nav lielisks (bez jauninājumiem, ar noklusējuma funkcijām).

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

Secinājums

Oho! Lai arī sākotnēji vislabākā tīmekļa mitināšanas meklēšana varēja būt drausmīga, cerams, ka šis saraksts palīdzēja lietas vienkāršot. Tikai, lai pārliecinātos, ka esam uz tā paša ceļa, un lai jūs varētu atrast vislabāko mitināšanas veidu, es atkārtošu dažas lietas.

Vispirms apskatiet visas lietas, kuras mēs apskatījām. Runājot par cenu un iespējām, neaizmirstiet novērot atjaunošanas cenas; kādas funkcijas ir iekļautas bez maksas uz visiem laikiem, un kādas ir maksas pēc pirmā gada; plus kādas funkcijas ir reāli vajadzīgas. Cik daudz krātuves jums tiešām ir nepieciešams?

Neatkarīgi no tā, ka šiem cenu noteikšanas un funkciju aspektiem tiek piešķirta prioritāte, ir svarīgi pievērst uzmanību arī veiktspējai. Pat ja jūs neesat uzņēmums vai nevēlaties nopelnīt naudu no savas vietnes, iespējams, jūs interesē vietne, kas darbojas un darbojas, vai ne?

Šeit Hosting Pill mēs piedāvājam pāris bezmaksas rīkus, kas jums varētu būt noderīgi šajā jomā. Tā vietā, lai maksātu par uptime kalkulatoru, pārbaudiet mūsējos, kamēr izmēģināt dažādus tīmekļa mitinātājus.

Varat arī izmantot mūsu vietnes pārbaudi. Tas ir tik vienkārši, kā skan nosaukums: vienkārši ievadiet savas vietnes URL un pārbaudiet, vai vietne nav paredzēta tikai jums vai visiem!

Jums interesējošo saimnieku pārbaude varētu būt nedaudz par lielu darbu, tāpēc šeit varat arī apskatīt mūsu uptime mērījumus. Šeit ir visi saimnieki, kurus mēs mēra, ne tikai tie, kas iekļauti šajā sarakstā!

Tā kā pašreiz ir šis saraksts, es domāju, ka tas ir diezgan labs sākums. Visi šie mitinātāji ir lieliskas tīmekļa mitināšanas iespējas, taču katram ir savas stiprās puses.

Pirmo gadu GreenGeeks var atļauties un pēc tam nedaudz dārgāk, taču tas piedāvā ļoti daudz funkciju, tam ir lielisks sniegums un videi draudzīgs.

Iespējams, ka Bluehost ir labākais vispusīgais: cenas un funkcijas ir piemērotas, veiktspēja ir ļoti laba, un tā izceļas ar draudzīgumu lietotājam un klientu atbalstu.

Arī FastComet ir labs klientu atbalsts, taču tā galvenā priekšrocība ir fenomenālais darījums, ko tas piedāvā: daudzas funkcijas par zemām cenām, kuras atjaunošanas laikā nepaaugstinās. Vienīgā problēma? Tās veiktspēja nav tik laba kā Bluehost un GreenGeeks.

Vietne pirmajā vietā nodrošina ļoti izdevīgu mitināšanu, un pēc tam tai ir standarta cenas. Tas nav izcils ar funkcijām, taču tam ir patiešām laba veiktspēja par cenu un vienkāršību, kā arī personīga asistenta funkcija, kas ir patīkami pieskarties.

Piektajā vietā esošā A2 mitināšanas programma ir lieliski piemērota uzņēmumiem, kuri vēlas uzlabot jauninājumus, lai sasniegtu lielisku sniegumu, un tiem, kuri ir tehniski domājuši par savām tīmekļa mitināšanas vajadzībām, taču nav tik lieliski piemēroti tiem, kas tikai meklē budžeta iespējas (piemēram, privātpersonām un hobijiem). ).

Tos visus varat izmēģināt vismaz trīsdesmit dienas un dažos gadījumos ilgāk – tāpēc negaidiet. Priecīgu hostingu!

labākā tīmekļa mitināšanas infografika

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector