LemonStand apskats: Plusi un mīnusi, balstoties uz manu kopējo pieredzi

LemonStand apskats: Plusi un mīnusi, balstoties uz manu kopējo pieredzi

LemonStand apskats: Plusi un mīnusi, balstoties uz manu kopējo pieredzi

Vai esat dzirdējuši ziņas par LemonStand?


Nu, es domāju, ka jūs, iespējams, neesat to darījis. Man arī nav. Es mēģināju meklēt, un es tiešām neko būtisku neatradu vai vismaz neko ticamu no lielās ziņu vietas.

Tomēr tā ir laba lieta! Kāpēc? Jo tas nozīmē, ka nekas būtisks slikts nav noticis. Tas nozīmē, ka LemonStand vismaz dara savu darbu, ka nav notikuši nekādi nozīmīgi drošības pārkāpumi, ka LemonStand neskandina savus klientus.

Bet mitināšanas un e-komercijas pasaulē labāk ticēt, ka LemonStand ir diezgan labi pazīstams. Atrodiet gandrīz jebkuru rakstu par populārākajām e-komercijas iespējām, un, iespējams, daudzos no tiem tiks pieminēts LemonStand..

Kā tad tiek galā ar šo kluso, taču labi darbojošos mitināšanas iespēju? Iespēja, kas parasti tiek ierindota starp lielajiem nosaukumiem hostinga pasaulē, Shopify, BigCommerce un Volusion, taču bez visiem šo slaveno smagsvaru lielajiem preses izdevumiem?

Nu, jūs uzzināsit pietiekami drīz, bet atļaušos pateikt tikai to, ka LemonStand ir pelnījis savas augstākās e-komercijas platformas pozīcijas, un, manuprāt, par pazemīgu viedokli tas pat var būt pelnījis tikt novērtēts pat augstāk par normu diezgan maz lietotāju.

LemonStand nav perfekts, taču tas patiešām satur perforatoru ar dažiem unikāliem pakalpojumiem. Interesē?

Skatiet LemonStand plānu cenu šeit:

Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk.

Kopumā: mīnusi

Man patīk būt lietderīgam un tiešam, un, ja jūs lasījāt manus rakstus, jūs droši vien zināt, ka man dažreiz patīk vispirms uzskaitīt sliktās ziņas. Labās ziņas ir tas, ka par LemonStand nav pārāk daudz sliktu ziņu.

Pirmkārt, cenu noteikšana var netīšām dārgi maksāt dažiem lietotājiem, kas vada mazāku biznesu, atkarībā no veikalu veida.

Turklāt lielā atšķirība starp trim līmeņiem dažiem lietotājiem var apgrūtināt viņiem patiešām piemērota plāna atrašanu.

LemonStand cena

Skatiet LemonStand plānu cenu šeit:

Otrkārt, ir jāizmanto augsta mācīšanās līkne, lai pēc iespējas labāk izmantotu LemonStand.

Skaidri sakot, nav jau tā, ka LemonStand ir grūti izmantot, bet, lai patiešām izmantotu tās labākās iespējas un iegūtu savu naudu, jums būs nepieciešamas zināmas zināšanas.

Visbeidzot, es nevaru teikt, ka drošība ir obligāti slikta, bet es arī nezinu, cik ērti es saku, ka tā ir īpaši spēcīga. Vietnē nav daudz informācijas par drošības pasākumiem, kas liek man (un varbūt arī jums) justies neskaidram.

Kopumā nekas no tā nav pārāk nopietns vai definējošs, tāpēc jā! Iedziļināsimies priekšrocībās.

Kopumā: plusi

Šeit ir galvenie plusi.

Kaut arī cenu noteikšana dažiem var būt dārga, tā parasti ir ievērojami lētāka nekā citi salīdzināmi paketi no citiem uzņēmumiem, un vismaz cenu noteikšana ir ļoti vienkārša.

Citronu statīvs
Shopify
BigCommerce

PlānsSTARTERISPAMATASTANDARTS
Cena / mēn.USD 19 mēnesī.USD 29 mēnesī.USD 29,95 mēnesī.

Skatiet LemonStand plānu cenu šeit:

Kas attiecas uz funkcijām… labi, LemonStand spēcīgākais punkts patiešām ir tā īpašības. Tas var izklausīties pēc īsa pozitīvu saraksta, taču ticiet man, ka pat sākuma kontiem piedāvātās iespējas ir patiešām pamatotas.

Tagad, lai tos tiešām izmantotu, jā, jums ir nepieciešamas zināmas dizaina zināšanas vai pieeja personai, kurai ir zināšanas par dizainu. Tomēr, tiklīdz jūs patiešām varēsit izmantot pielāgojamību, jūs atradīsit, ka esat ieguvis patiešām labu darījumu.

Un tā, kā tas ir vērts, daudz un uzticamu funkciju nav arī dizaina, nevis pielāgojamas.
Protams, tas vienmēr ir daudz sarežģītāk. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu nedaudz vairāk par specifiku!

Citronu cenu noteikšana

Ļoti iespējams, ka cenu noteikšana lielākajai daļai no jums ir vissvarīgākais punkts. Pirms es iedziļinos tajā, šeit varat apskatīt oficiālo lapu ar sīkāku informāciju.

Tagad par laimi LemonStand to uztur ļoti vienkārši.

Ir trīs galvenie cenu līmeņi: iesācējs, izaugsme un profesionālais.

Starteris maksā USD 19 mēnesī, izaugsme ir USD 69 mēnesī, bet Professional – 199 USD mēnesī.

Citrondaļu plāni

Iespējas
STARTERIS
IZAUGSME
PROFESIONĀLI
Maksas par darījumu0%0%0%
UzglabāšanaNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Joslas platumsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Produktu skaitsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
CenaUSD 19 mēnesī.USD 69 mēnesī199 USD mēnesī
Skatīt vairākSkatīt vairākSkatīt vairāk

Pastāv arī ceturtais, mazāk izplatītais līmenis, ko sauc par Premium un kas sākas ar 399 USD mēnesī.

Vai ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija? Jā!

Viegli, vai ne? Jā, bet nedaudz pārāk viegli. Kā šīs cenas patiesībā sakrājas?

Tas, protams, ir grūti salīdzināms tieši funkciju atšķirību dēļ (vairāk par to drīz).

Piemēram, BigCommerce sākuma plāns ir 29,95 USD mēnesī un Shopify’s arī 29 USD mēnesī, bet BigCommerce sākotnējā plāna pārdošanas robeža ir USD 50 000 pārdošanas gadā, un LemonStand Starter vāciņš ir 75 pārdošanas mēnesī..

Tātad, ja jūsu e-veikals galvenokārt ir vērsts uz neliela skaita dārgāku preču pārdošanu, LemonStand cenu līmeņa noteikšanas līmeņa maksimālais stils var dot jums daudz.

Ja, no otras puses, jūsu e-komercijas vajadzības ir vērstas uz daudzu preču pārdošanu, LemonStand cenas var izrādīties nedaudz dārgas, jo starp Starter un Growth ir diezgan liels lēciens..

Kopumā LemonStand cenas nepavisam nav pārāk sliktas salīdzinājumā ar citām labākajām e-komercijas platformām, taču atkarībā no jūsu tiešsaistes biznesa tas var izrādīties negaidīti dārgs..

Īpašību pārskats

Labi, funkcijas. Papildus cenu noteikšanai, šīs iespējas, iespējams, ir vissvarīgākais jebkura hostinga pakalpojuma punkts. Protams, es nevaru visu izskaidrot šeit, tāpēc oficiālo lapu varat apskatīt šeit un šeit.

LemonStand galvenā pretenzija uz slavu ir pielāgošanas funkcijas, taču, neskaitot tās, ir diezgan pienācīgs komplekts, kas tiek piedāvāts pat viszemākajiem līmeņiem..

Iesācējiem LemonStand motors ļauj izmantot jebkuru interfeisu, kuru vēlaties izveidot, lai izveidotu lietotāja interfeisu.

Jūsu izrakstīšanās lapas ir pielāgojamas, un jums ir daudz bezmaksas atvērtā pirmkoda motīvu un veidņu, ar kurām jūs varat spēlēt, lai jūs varētu padarīt savu veikalu tieši tādu, kāds ir..

Pielāgots-citronu stends

Visiem cenu līmeņiem ir pieejama arī virkne funkciju, kas, pielāgojot pielāgošanu, tomēr padarītu LemonStand par visaptverošu platformu..

Daži no tiem ietver neierobežotu personāla kontu, bez transakciju maksām, neierobežotu produktu un variantu, neierobežotu failu glabāšanu un joslas platumu, vietnes HTTPS, atlaides un kuponus, modernu SEO palīdzību un vēl vairāk – dažas no šīm lietām ir pieejamas tikai sekundi vai trešās pakāpes kontus citos mitināšanas pakalpojumos.

LemonStand ADVANCED funkcijas

Neskatoties uz to, LemonStand funkciju paketes galvenais spēks joprojām ir augsta pielāgojamība. Gandrīz visu, kas attiecas uz jūsu e-veikalu, var pielāgot, un dažas no funkcijām, kuras es sākotnēji pat pilnībā neuztvēru (vai vismaz dažas no tām man aizņēma kādu laiku, lai saprastu).

Par to es runāšu vēlāk, bet es jums teikšu, ka jūsu zināšanas ir svarīgas, lai pēc iespējas labāk izmantotu LemonStand iespējas. Funkcijas, kas nav pielāgotas, ir pamatīgas, taču tās nav izņēmuma, un, iespējams, tas jums nebūs drausmīgs darījums, ja vien jums nav zināšanu par web dizainu..

Bet, ja jūs to darāt un ja vēlaties nodot sava biznesa tiešsaistes līniju savās rokās, nepaļaujoties uz pamata tēmām un veidņu vilkšanas un nomešanas funkcijām, LemonStand ir ārkārtīgi spēcīgs funkciju nodaļā..

Lietošanas vienkāršība un pielāgošana

LemonStand ir, iespējams, unikālākās sadaļas par “lietošanas vienkāršību / pielāgošanu”, ko jebkad esmu uzrakstījis.

Es jums atbildi sniegšu ātri – LemonStand, iespējams, ir labākais no populārajām pielāgošanas mitināšanas platformām, taču, lai to patiešām izmantotu, jums ir nepieciešamas zināmas tehniskās zināšanas.

Vai to ir viegli lietot? Nu, protams. Tas ir ērti lietojams, jo pamatfunkcijas jūs pārāk nemulsīs.

LemonStand pielāgojiet

Ja jums nav interese par sava veikala izskata īstu nokļūšanu savās rokās un ja kāda iemesla dēļ jūs vienkārši noklikšķināt, izmantojot LemonStand, jūs joprojām varēsit pārvaldīt savu veikalu. Tā nav lietotājam draudzīgākā iespēja, taču tā arī nav neiespējama.

Lieta tomēr ir tāda, ka, lai patiešām izmantotu pielāgošanas iespējas, kuras jums nodrošina LemonStand, jums ir nepieciešama kāda tehniskā kompetence.

Jūsu veikala pielāgošanas potenciāls ir viena no LemonStand lielākajām priekšrocībām, taču jums vai nu pašam jābūt tehniskajām prasmēm, vai arī jums jāprot nolīgt kādu, kurš prot kodēt un attīstīt.

Ņemot to vērā, nenovērtējiet par zemu LemonStand pielāgošanu – tā ir viegli viena no visatvērtākajām platformām, kas mūsdienās pastāv, un tā noteikti patiks daudziem lietotājiem, kuriem ir iespēja tieši pārvaldīt sava e-veikala izskatu.

Patiešām, esmu pārliecināts, ka daudzi LemonStand klienti (ja ne vairums) ir tehniski prasmīgāki, un potenciālajam klientam, kurš to lasa, kurš ir līdzīgāks arī kodēšanas prasmei, es teikšu, ka lietošanas ērtums nav problēma, un jūsu pielāgošanas iespējas ir lieliskas.

Mazāk pieredzējušajiem? To nav neiespējami izmantot, taču jums būs jāpiešķir vēl dažas iespējas, lai patiešām pilnībā izmantotu LemonStand.

Drošība

Drošība noteikti ir svarīga ikvienam.

Un tas jums ir īpaši svarīgi. Jūsu e-veikala drošība ir būtiska ne tikai tāpēc, ka tajā tiek glabāti jūsu dati, bet arī tāpēc, ka tajā ir arī jūsu klienti, kā arī morālais jautājums – nerūpēties par jūsu klientu datiem – ir arī praktisks jautājums – neviens klients vēlēsities doties uz jūsu veikalu, ja tas ir uz pusi mazāks vai tas nešķiet drošs.

Tātad LemonStand ir ātrumā? Paskatīsimies.

LemonStand ir ar PCI DSS saderīga struktūra, svarīgs uzticamības zelta standarts hostinga nozarē.

citronzāles drošība

Tajā visās SSL lapās tiek izmantots SSL, ne tikai izrakstīšanās, tāpēc jūsu klienti, kuri ir prasmīgāki, var justies mierināti, kad viņi apmeklē jūsu veikalu.

Turklāt no pat sākuma konta tiek iekļauts daudz citu drošības pārbaužu, kuras, pēc LemonStand teiktā, parasti tiek izmantotas citu hostinga platformu augstākā līmeņa cenu plānos, lai gan es neesmu pārliecināts, vai tā ir taisnība.

Jebkurā gadījumā šīs pārbaudes ietver pastāvīgu stāvokļa uzraudzību, ikdienas un pat stundas dublējumus un satura piegādes tīklu visā pasaulē (tas nozīmē, ka klienti un vietņu apmeklētāji visā pasaulē var piekļūt jūsu e-veikalam).

Mūsdienās esmu diezgan pārliecināts, ka šie ir nozares standarta drošības pasākumi, taču tie joprojām ir lieliski.

Lieta ir tāda, ka viņu vietne tiešām nav pārāk detalizēta, kā es teicu jums šeit, un tur patiešām nav daudz pārbaudāmas informācijas par LemonStand kiberdrošību..

Es teikšu, ka pagaidām drošība ir vismaz standarta un, iespējams, laba, un līdz šim ziņās nav bijušas lielas problēmas, kas ir iepriecinoši, taču, lai būtu drošībā, arī LemonStand drošība var nebūt pārāk spēcīga..

Es labprāt piešķirtu viņiem vairāk kredīta, ja viņiem būtu vieglāk pieejama informācija, bet pagaidām, teiksim tā ir vismaz pietiekami laba, bet, iespējams, arī nekas īpašs.

Secinājums

Labi, ka tas bija diezgan daudz lietu, ko es tev vienkārši uzmetu! Saliksim to visu kopā.

LemonStand ir salīdzinoši zemas izmaksas, taču dažiem lietotājiem ar noteikta veida veikaliem / pārdošanas vajadzībām tā var būt nedaudz dārga. Cenu struktūra ir ļoti vienkārša un viegli saprotama, taču ir arī trūkums, ka nav pietiekami daudz iespēju dažādām vajadzībām.

Skatiet LemonStand plānu cenu šeit:

LemonStand funkcijas ir tā spēcīgākā priekšrocība. Nepielāgojamās iespējas nav izņēmums, taču tās tomēr ir spēcīgas, un to pielāgošanas funkcijas ir, kā jau teicu, lieliskas un, iespējams, vislabākās.

Protams, lielākais profesionālis ir arī lielākais mīnuss – jums jāprot zināt, kā izmantot šīs funkcijas, lai patiešām iegūtu naudas vērts, tāpēc lietošanas ērtums nav kaut kas īpaši spēcīgs ar LemonStand.

Visbeidzot, drošība ir tas, par ko es pārsvarā esmu neitrāls. Par LemonStand drošības metodēm un rīkiem nav daudz ticamas informācijas, tas mani satrauc.

Tomēr nav bijuši nekādi nopietni jaunumi, kas varētu uztraukties, un tas, ko mēs zinām, šķiet, garantē drošību, kas ir “pietiekami laba” lielākajai daļai lietotāju. Es iesaku, ja jūs patiešām uztrauc, sazināties ar LemonStand tieši, lai iegūtu vairāk informācijas.

Kopumā LemonStand ir patiešām spēcīgs pakalpojums, kas, lai arī nav bez brīdinājumiem, ir iespaidīgs risinājums, ja varat izmantot tā labākos līdzekļus.

Sāciet darbu ar Lemonstand

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector