NameCheap Review 2020: Uptime vēsture + Plusi un mīnusi pēc tā lietošanas!

Šis raksts tika pārskatīts un atjaunināts 2020. gada 3. aprīlī.


Domēna vārdu reģistrācijas pasaulē daži vārdi ir lielāki nekā Namecheap. Namecheap ir labi izveidots domēnu reģistrācijā ar zemām cenām un uzticamu pakalpojumu.

Tāpat kā daudzi citi reģistratūras, arī Namecheap piedāvā mitināšanas pakalpojumus. Diemžēl, lai gan mēs visi zinām Namecheap reģistratūru, daži no mums zina Namecheap saimnieku. Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka uzņēmuma nosaukums tieši norāda domēnus un nevis mitina, bet tomēr …

Šodien tev veicas! Tā kā šajā pārskatā es apkopošu savus secinājumus par Namecheap izmantošanu. Un, lai padarītu lietas īpaši īpašas, es runāšu par Namecheap kā gan saimnieku, gan reģistratūru.

Tātad, kā Namecheap sakrājas? Vai tas nāk tikai par lētu? Vai tas ir labs tikai tā 10 miljonu domēnu pārvaldīšanai, vai tas var darīt arī otru vietnes vienādojuma daļu??

Tas ir sarežģīti, bet mēs tur nokļūsim. Tāpēc bez turpmākas runas parunāsim par Namecheap!

Plusi

Sāksim ar to, ko Namecheap tam kā domēna reģistratūras darbiniekam un kā resursdatoram pievērsīs.

Priekš gan domēna reģistrācija un mitināšana, Namecheap ievērojamākais spēks ir tā pieejamība. Lai arī cenas, protams, atšķiras atkarībā no produkta, ir diezgan skaidrs, ka Namecheap parasti ir dažas no zemākajām domēnu reģistrācijas un mitināšanas cenām..

Iegādājieties .com par USD 5,88 / 1. gadā, reklāmas kods: NEWCOM

Namecheap domēna reģistratūras puse ir plaši parādīta – jūs varat darīt visu, kas jums nepieciešams, un svarīgi ir tas, ka katru gadu ar katru domēna reģistrāciju saņemat bezmaksas Whois privātumu (lielākā daļa reģistratūru maksā).

vārda lēts-kurš ir sargs

Namecheap kā resursdatoram nav pietrūcis funkciju un resursu, taču tas noteikti ir par cenu, it īpaši ar dalītu mitināšanu, kur, iespējams, jau tiek meklētas pieņemamas iespējas, Namecheap nodrošina labu cenu un resursu sajaukumu..

Viena lieliska lieta Namecheap ir tā lietošana ļoti viegli. Gan domēna mitināšana, gan reģistrēšana ar Namecheap ir nemanāmi procesi, ar intuitīvu un vienkāršu lietotāja saskarni, kurai lielākoties trūkst pārdevumu.

Acīmredzami, ka šeit darbojas Namecheap – arī tā klientu atbalsts kopumā ir labs. Pārstāvji parasti ir izpalīdzīgi un atsaucīgi, un uz vietas sniegtā informācija ir pareiza. Nekas izņēmuma šeit nav, bet par maz par ko sūdzēties.

Namecheap ir arī laba drošība un ir uzticama kā reģistratūra.

Kā saimniecei… labi, ir pienācis laiks nonākt līdz negatīvajām pusēm.

Mīnusi

Negatīvie? Bet Namešepam tik labi veicās! Jā, labi, diemžēl, zemas cenas ne vienmēr garantē kvalitāti visā.

Galvenā kvalifikācija, kas man ir ar Namecheap, ir apšaubāmi uptime rādītāji (pēc mūsu mērījumiem). Mūsu mērījumi ir parādījuši, ka uptime ir zemāks par nozares standartu. Tagad tas vēl nav pasaules gals, taču tas padara tā mitināšanu mazāk pievilcīgu.

Turklāt attiecībā uz Namecheap augstākās klases mitināšanas produktiem (piemēram, VPS un speciālu mitināšanu) es domāju, ka Namecheap pienācīgās cenas neskaita tik daudz. Protams, ir vērts ietaupīt, taču visi, kas jau iegulda smagāku hostinga risinājumu, galvenokārt vēlas kvalitāti.

Paturot to prātā, nav tā, ka Namecheap ir slikts – tas vienkārši var būt mazliet riskants. Ja jūs meklējat nopietnāku mitināšanas risinājumu, jums, iespējams, labāk ir meklēt uzņēmumu, kas galvenokārt nodarbojas ar mitināšanu.

Uz papīra negatīvo punktu saraksts nešķiet pārāk garš. Tomēr tie ir nedaudz smagi un var padarīt Namecheap mazāk pievilcīgu dažiem potenciālajiem klientiem. Tomēr līdz šim mēs esam skrāpējuši tikai virsmu – iedziļināsimies detaļās!

Cenas un iespējas:

Tā ir daudz informācijas, tāpēc vispirms es runāšu par Namecheap funkcijām un cenām kā domēna reģistrators un pēc tam kā resursdators. Pārējos faktorus, piemēram, lietošanas vienkāršību, ir vieglāk novērtēt kopā.

Namecheap reģistratūra neapšaubāmi ir spēcīga. Īsā versija: tai ir lieliskas cenas, labas iespējas un tā ir ļoti vienkārša kā pakalpojums. Nav brīnums, ka tā pārvalda 10 miljonus domēnu.

Garāka versija: viena .com domēna darbība vietnē Namecheap parasti maksā 8,88 USD gadā šī rakstīšanas laikā.

Tas jau ir par dažiem dolāriem zemākas par parasto cenu, un, kaut arī atjaunošanas maksa ir augstāka, tā nav ievērojami lielāka – it īpaši, ja pašā sākumā iegādājaties vairāk nekā vienu gadu.

Faktiski Namecheap ir viena no labākajām iespējām, ja vēlaties turēties pie saviem domēniem ilgāk nekā pirmos divus gadus, jo atjaunošanas cenas visā pasaulē ir nemainīgi zemas..

Jūs arī saņemat bezmaksas WhoisGuard gadu, kas ir lieliski, jo domēnu reģistrētāji parasti par to maksā atsevišķi, un tas ir svarīgi lielākajai daļai lietotāju (WhoisGuard aizsargā jūsu privātumu, slēpjot jūsu reģistrācijas datus no domēnu publiskā reģistra)..

Ja vēlaties iegādāties vairumā, Namecheap joprojām ir labs risinājums. Tam ir ļoti daudz augstākā līmeņa domēnu (TLD), no kuriem izvēlēties, no kuriem vairumam ir konkurētspējīgas cenas. Namecheap rīki ir pietiekami vienkārši, lai pat lielapjoma pircēji varētu pārvaldīt lietas bez lielām grūtībām.

Namecheap domēna pārvaldības aparātā ir arī lietotņu veikals, taču tas ir diezgan vājš.

namecheap-app-store

Nepiesaistot jūs nevajadzīgā informācijā, Namecheap kā domēna reģistratūras darbs ir ļoti stabils. Nav ļoti daudz rīku, taču tas ir diezgan dabiski, ņemot vērā, ka jūs pārvaldāt domēnus, nevis vietnes – un ciktāl šie rīki darbojas, tie darbojas labi un ir ļoti viegli pakārt..

Parunāsim par tā mitināšanu:

Ciktāl tas attiecas uz mitināšanu, Namecheap ir pārsteidzoši visaptverošs opciju komplekts: visi ir pieejami koplietošanai, WordPress, tālākpārdevējam, VPS un īpaša servera mitināšanai..

Ja jūs esat tāds kā es, jūs sagaidāt, ka dalītā mitināšana ir galvenā Namecheap pievilcības vieta – galu galā pieejamai mitināšanai, šķiet, ka tas, protams, būtu Namecheap spēks.

Kad es pirmo reizi redzēju Namecheap dalītās hostinga cenas, es uzstājos.

nc-hostings

Kas? Mēnesī par koplietojamo mitināšanu 15,44 USD ?! Bet tad es sapratu, ka tā ir gada cena, tas ir, 12 mēnešus kopā.

nc-shared-mēnesī-cenas

Ja jūs maksājat katru mēnesi, tā sākas no 2,88 USD. Lai gan mēs vēl neesam iedziļinājušies funkcijās, tā ir diezgan lieliska cena. Bet tas, kas padara to vēl iespaidīgāku, ir tas, ka tā ir mēneša maksa, kas parasti ir ievērojami dārgāka. Tā kā mēneša cena ir tik zema, tas nozīmē, ka Namecheap dalītā mitināšana ir citā pieejamības līmenī, kuru salīdzina tikai viens vai divi citi mitināšanas uzņēmumi..

Maksāt katru gadu ir vēl lētāk, vismaz pirmo gadu. Otrajā gadā cena divkāršojas – tipiski. Bet pat šeit cenas divkāršošana joprojām ir neticami pieņemama. Atjaunotā dalītā hostinga ar Namecheap cena ir tāda pati kā pirmā gada diskontētās cenas vairumam citu galveno hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Tas padara Namecheap par patiesi pieejamu koplietojamo hostingu par pieņemamu cenu pat pēc atjaunošanas cenas. Labi, bet vai cena ir tā vērts?

Kopīgas mitināšanas iespējas nodrošina vismaz ar 20 GB lielu SSD paātrinātu diska vietu, neapmēram joslas platumu, 3 vietnes, vietņu veidotāju un ASV vai Lielbritānijas datu centra izvēli (lai arī Apvienotās Karalistes datu centri mēnesī maksā dolāru vai vēl divus). Tie nāk arī ar bezmaksas domēniem, bezmaksas WhoisGuard un līdz 50 pozitīviem SSL sertifikātiem.

Kā jūs gaidījāt, augstāki līmeņi sniedz jums neierobežotu vietu skaitu un vairāk SSD diska vietas. Rezerves ir pienācīgas – divas reizes nedēļā pirmajiem diviem līmeņiem un 6 reizes dienā katru nedēļu par trešo līmeni. Kā jau parasti citiem pakalpojumu sniedzējiem, jūs varat pievienot īpašu IP par papildu USD 2 mēnesī un jūs piekļūstat lietotņu veikalam, kurā ir daudz bezmaksas lietotņu..

Galvenā problēma, kas man ir saistīta ar funkcijām, ir trešā līmeņa ierobežojums līdz 50 GB tīra SSD diska vietas. Šī ir laba summa, bet trešajai pakāpei es joprojām domāju, ka tā varētu būt lielāka.

Kopumā jāsaka, ka koplietojamais hostings tā īpašību ziņā izskatās diezgan stabils. Kā būtu ar visu pārējo?

Arī WordPress mitināšana ir ļoti izdevīga. Protams, mēneša cena ir augstāka par gada cenu, bet, neskatoties uz to, tā noteikti ir zemāka vai zemāka par WordPress mitināšanas tirgus cenu.

Namecheap WordPress mitināšana darbojas uz Namecheap mākoņa, un tas, domājams, padara to daudz ātrāku nekā WordPress izmantošana parastā dalīta mitināšanas kontā. Turklāt tas neizskatās ar pilnām funkcijām, bet tam ir pietiekami pienācīgas cenas, lai tas būtu taisnīgs.

Tas izskatās diezgan līdzīgs tālākpārdevēju mitināšanai.

nc-tālākpārdevēju hostings

Cenas joprojām ir diezgan zemas, un, ja jūs zināt, ko darāt, varat viegli gūt sakoptu peļņu. Es brīnos, vai pirmais līmenis varētu izmantot vēl nedaudz vietas diskā, bet tas ir pareizi.

VPS hostings joprojām ir diezgan pieņemams, taču nedaudz vairāk “parastajā” diapazonā.

namecheap-vps-hostings

VPS plāniem piešķirtie resursi nav slikti, taču ir arī citi pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir augstākas kvalitātes VPS iespējas par līdzīgām cenām vai vismaz cenas, kas nav ievērojami dārgākas.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais faktors – ir īpaši piemērotas servera iespējas ar Namecheap. Jūs varat izvēlēties starp tīrīšanas (zemākā līmeņa) serveriem vai “jauniem” serveriem (uzminiet, ko tas nozīmē).

Klīrensa serveri ir pārsteidzoši lēti. Jā, pat produktiem, kas klasificēti kā “klīrensa” serveri. Jums ir 8 iespējas ar pienācīgām specifikācijām.

namecheap-veltīti serveri

Augstākās klases iespējas, protams, ir augstākas, un ir tikai trīs iespējas, no kurām izvēlēties. Tiem ir daudz labākas specifikācijas nekā klīrensa serveriem.

namecheap-new-server

Aptuveni runājot, Namecheap mitināšanā noteikti ir vērts pārbaudīt tās zemākās klases iespējas: dalītu mitināšanu un WordPress mitināšanu.

Ja koplietojat vai izmantojat WordPress mitināšanu, parasti jūs varat sagaidīt zemākas kvalitātes specifikācijas, salīdzinot ar VPS vai speciālu mitināšanu, un, ja tas jums rodas prātā, kad meklējat šīs iespējas, tad NameCheap varētu būt vērts izmēģināt.

Lai gan dalītā mitināšana ir visnotaļ Namecheap piedāvājums, ar lielu funkciju un resursu komplektu, kas piešķirts par zemām cenām, citas tā iespējas nav sliktas. Bet tas ir par to: nav slikti. Namecheap WordPress mitināšana ir pietiekami zema, tāpēc, manuprāt, ir vērts izmēģināt cilvēkus, kas meklē ietaupījumus.

Ja jūs tomēr esat bizness, es būtu mazliet skeptiskāks. Ja esat mazs uzņēmums, kas pieturas pie vienas vietnes, un ja jūs neparedzat lielu datplūsmu, tad Namecheap kopīgotie vai pat WordPress plāni varētu būt diezgan laba iespēja..

Ja paredzat lielu trafiku un vēlaties augstākas kvalitātes pakalpojumus, Namecheap nebūs slikti, bet, iespējams, negarantēs tā cenu. Protams, tas ir lēts, taču šajā brīdī jūs būtu gatavs ieguldīt augstākā kvalitātē. Citi hostinga uzņēmumi piedāvā labākas specifikācijas un vēl zemākus resursu piešķiršanas ierobežojumus cenām, kuras, protams, ir augstākas, bet nepavisam nav pelnījušas.

Kopumā Namecheap mitināšana ir slēpta dārgakmens personām vai maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama tikai vietne vai divas. Ja jūs meklējat kaut ko augstāku, Namecheap mitināšana var nebūt lieliska. Ciktāl tas attiecas uz domēniem, Namecheap noteikti ir lieliska iespēja.

Lietošanas ērtums

Vienkārša lietošana ir svarīga gan mitināšanai, gan domēna pārvaldībai, taču dažādos veidos.

Par domēna pārvaldīšanas pamatiem lielāko daļu laika rūpējas reģistratūra, tāpēc, ja vēlaties tikai nodrošināt savas vietnes vārdu, tas nav viss, kas jums jādara. Būtībā jums pēc vajadzības jāpielāgo iestatījumi / preferences, jāpārliecinās, ka viss ir saistīts ar jūsu vietni, un tad esat gatavs doties.

Ja jūs pērkat vairumā vai tirgojat domēnus, pat reģistratūrā tas ir diezgan vienkārši, jo viņiem ir rīki, kas tikai atvieglo šos darbus.

Namecheap ļoti labi darbojas domēna frontē. Lietotāja saskarne ir ļoti vienkārša: sānjoslā jūs galvenokārt iegūstat informācijas paneli un dažas citas lapas, kas ļauj ērti pārvaldīt domēnus un savu Namecheap kontu..

namecheap-informācijas panelis

* Piezīme: Žēl censoņa! Tas ir ļoti slepens projekts, kuru es vēl neesmu gatavs parādīt pasaulei…!

Jebkurā gadījumā, manuprāt, hostings ir nedaudz svarīgāks. Jā, mitināšana ir līdzīga domēna reģistrācijai ar to, ka jūs pamatā meklējat pareizo resursu sadalījumu par pareizo cenu, un tad jūs varat ļaut savam mitinātājam veikt darbu jūsu vietā.

Tomēr mitināšana ir nedaudz sarežģītāka visu dažādo iesaistīto lietu dēļ: jūs, iespējams, izmantojat vietnes veidotāju vai integrējaties ar WordPress, vai arī pārvaldāt SSL sertifikātus vai e-pasta kontus vai jebkuru citu lietu. Turklāt ir daudz vairāk lietu, kā pārvaldīt jūsu vietnes mitināšanu.

Tātad tas ir līdzīgs, bet atšķirīgs zvērs. Par laimi, Namecheap padara jūsu hostinga pārvaldīšanu tikpat vienkāršu, cik labāko no tiem. Namecheap lietotāja saskarne mitināšanai ir ļoti līdzīga tā domēna pārvaldības lietotāja saskarnei (attēlā iepriekš).

Šeit ir vēl viena laba un slikta lieta: Namecheap ļauj ļoti viegli savienot domēnu ar mitināšanu, ja vēlaties izmantot Namecheap abiem. Kāpēc tas ir slikti? Jo tas nozīmē zināmu pārdošanu, kas var kaitināt, kaut arī tas nav pārāk daudz.

Gaišajā pusē, ja vēlaties savienot savu resursdatoru un domēnu, tas būs viegli ar Namecheap. Tiklīdz jūs patiešām sākat lietot Namecheap tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, es teiktu, ka tas ir diezgan vienkārši.

Tāpat kā tā domēna reģistratūra, arī Namecheap ir intuitīvi lietojama, un tai ir vienkārša lietotāja saskarne. Iekļautais cPanel vienkāršos visu, un Namecheap ādas nodrošinās pieredzi vienmērīgu.

Turklāt Namecheap dalītās hostinga paketes ir iekļautas vietņu veidotājā. Tas ir diezgan normāli, taču Namecheap vietnes veidotājs ir īpaši intuitīvs un efektīvs.

namecheap funkcijas

Viena lieta, kas man patīk par Namecheap, ir tā relatīvā caurspīdīgums. Patiesībā, Namecheap savā galvenajā lapā neliek milzīgu reklāmkarogu ar uzrakstu “SAVU IEROBEŽOŠANAS PAKETI ATJAUNINĀS X CENA! ”

Bet tas joprojām ir uzņēmums, kas visu lietu lietotājiem uztver galvenokārt vienkārši. Tas attiecas uz domēna reģistrācijas procesu un pēcreģistrācijas domēna pārvaldības procesu. Tas pats attiecas arī uz mitināšanu: ir ļoti viegli pārbaudīt jūsu konta iestatījumus un pēc nepieciešamības tos modificēt.

Noslēgumā: Namecheap domēna reģistrācija ir tikpat vienkārša – tikai Google Domains ir vienkāršāka, un tā mitināšana ir tikpat vienkārša kā Namecheap galveno konkurentu izmantošana..

Klientu atbalsts

Protams, nevar vienmēr paļauties, ka produkts ir viegli lietojams. Dažreiz rodas tehniskas grūtības vai dažreiz programmatūru ir viegli izmantot, taču jums jāzina, kā izdarīt kaut ko neparastu, mainīt kontu utt..

Tāpēc klientu atbalsts ir būtisks – vai Namecheap pieejamība ir saistīta ar labu klientu atbalstu? Paskatīsimies.

Piezīme: paturiet prātā, ka Namecheap klientu atbalsta resursi tiek dalīti starp domēnu un mitināšanas pusi.

Pirmkārt, jums ir dažas iespējas, kā tieši sazināties ar pārstāvjiem. To var izdarīt, izmantojot biļeti vai tiešraides tērzēšanu – diemžēl šobrīd netiek sniegts atbalsts pa tālruni. Tomēr biļešu pirkšana un tiešraides tērzēšana man iepriekš ir bijusi diezgan veiksmīga. Šis ir piemērs …

namecheap-chat-1

Pagāja apmēram minūte, līdz pārstāvis sazinājās ar mani, kas nav slikti.

namecheap-chat-2

Kas ir žēl, ka tomēr pārstāvim bija vajadzīgas vēl pusotras minūtes, lai atgrieztos pie manis ar atbildi.

namecheap-chat-3

Šis ir diezgan labs piemērs manai pieredzei ar Namecheap klientu atbalstu tiešajā tērzēšanā. Daži no maniem pārdzīvojumiem ir bijuši ātrāki, bet ne daudzi – lēnāk. Jebkurā gadījumā, salīdzinot ar labākajām tiešraidēm, šī ir nedaudz lēna, taču, ņemot vērā visas lietas, es saņēmu atbildi mazāk nekā 4 minūšu laikā. Tāpēc es teiktu, ka tā joprojām ir lieliska tiešraide.

Papildus saziņai ar pārstāvjiem varat atstāt atsauksmes un lasīt statusa atjauninājumus un ziņas.

Man nepatīk, kā tiek organizēts Namecheap atbalsts uz vietas un informācija: lietas ir pārāk nodalītas. Namecheap galvenajā atbalsta lapā ir pogas saziņai ar pārstāvjiem, kā arī tajā ir daži populāri raksti un FAQ. Tam ir arī meklēšanas josla zināšanu bāzei.

Alternatīvi, jūs varat doties tieši uz zināšanu bāzi, atsevišķu lapu un tur pārlūkot rakstus (vai meklēt).

namecheap-zināšanu bāze

Man patīk Namecheap zināšanu bāze. Tas ir labi organizēts, satur daudz satura un ir patīkami acīm.

Namecheap ir arī resursu centrs, kas galvenokārt sastāv no mazāk tehniska atbalsta Namecheap tehnoloģijas praktiskai izmantošanai. Lietas ikvienam var noderēt, piemēram, kā izveidot vietni, laba SEO prakse utt..

Šādi resursu centri ir izplatīti, taču ir patīkami redzēt, ka Namecheap tiek uzturēts.

Kaut arī Namecheap klientu atbalsts netiek neticami izdalīts, tas joprojām ir daudz spēcīgs. Šķiet, ka klientu pārstāvji ir atsaucīgi un izpalīdzīgi no manas pieredzes, kā arī informācija un resursi uz vietas ir pieejami un noderīgi. Varbūt Namecheap atbalsts nav enciklopēdisks, taču tam absolūti ir vairāk nekā pliki.

Drošība un uzticamība

Drošība ir būtiska gan domēna reģistrācijai, gan mitināšanai. Vai Namecheap labi pārvalda drošību abās frontēs?

Jā! Nu,… tas ir pieklājīgi. Es vēlos, lai Namecheap vietnē būtu pieejama vairāk informācijas, taču tās milzīgā popularitāte nozīmē, ka Namecheap vismaz var uzticēties jūsu domēna reģistrācijai.

Problēma vairāk rodas mitināšanā: mēs nezinām, cik populārs ir Namecheap mitināšana, un tā kā Namecheap vispirms ir domēna reģistrators un otrais – tikai tad ir skaidrs, cik liela daļa tā resursu tiek novirzīta drošības un uzticamības mitināšanai..

Par laimi, Namecheap ir daži pienācīgi drošības standarti visā uzņēmumā, kā arī lietotājiem ir pienācīgi drošības rīki / funkcijas.

Piemēram, savā kontā un cPanel varat izmantot divu faktoru autentifikāciju (2FA), kā arī ar dažām mitināšanas pakotnēm (pirmo gadu) bez maksas saņemat SSL sertifikātus. Turklāt ar katru domēna reģistrāciju jūs saņemat Domain Lock drošību un bezmaksas WhoisGuard gadu. Varat jaunināt īpašo Namecheap drošību vai iegādāties Namecheap VPN.

Namecheap arī izmanto DDoS aizsardzību visiem saviem serveriem, un ir pieejami darbinieki, kas apmeklē serverus DDoS uzbrukuma gadījumā. Namecheap izmanto arī jaunākos serverus, tam ir laba RAID aizsardzība, tas regulāri testē serverus, un tam ir pilnīga dublēšana “visos līmeņos” viņu tīklā.

Tas viss izklausās lieliski, bet pat liela drošība nenozīmē, ka jums ir jāredz nevainojams vietnes darbs. Kā tur darbojas Namecheap?

Laiks
99,75%
Reakcijas laiks
770 ms

Šis ir vidējais Uptime laiks:
 • 2020. gada marts: 99,93%
 • 2020. gada februāris: 99,78%
 • 2020. gada janvāris: 99,70%
 • 2019. gada decembris: 99,11%
 • 2019. gada novembris: 98,97%
 • 2019. gada oktobris: 98,37%
 • 2019. gada septembris: 98,60%
 • 2019. gada augusts: 98,17%
 • 2019. gada jūlijs: 99,84%
 • 2019. gada jūnijs: 99,73%
 • 2019. gada maijs: 99,82%
 • 2019. gada aprīlis: 99,81%
 • 2019. gada marts: 99,87%
 • 2019. gada februāris: 99,91%
 • 2019. gada janvāris: 99,89%
 • 2018. gada decembris: 99,91%
 • 2018. gada novembris: 99,57%
 • 2018. gada oktobris: 99,91%
 • 2018. gada septembris: 99,98%
 • 2018. gada augusts: 99,94%
 • 2018. gada jūlijs: 100%
 • 2018. gada jūnijs: 100%
 • 2018. gada maijs: 100%
 • 2018. gada aprīlis: 100%
 • 2018. gada marts: 99,99%
 • 2018. gada februāris: 99,98%
 • 2018. gada janvāris: 100%
 • 2017. gada decembris: 100%
 • 2017. gada novembris: 99,99%
Šis ir vidējais reakcijas laiks:
 • 2020. gada marts: 804 ms
 • 2020. gada februāris: 768 ms
 • 2020. gada janvāris: 789 ms
 • 2019. gada decembris: 768 ms
 • 2019. gada novembris: 656 ms
 • 2019. gada oktobris: 668 ms
 • 2019. gada septembris: 747 ms
 • 2019. gada augusts: 847 ms
 • 2019. gada jūlijs: 1 687 ms
 • 2019. gada jūnijs: 1 467 ms
 • 2019. gada maijs: 1577 ms
 • 2019. gada aprīlis: 1233 ms
 • 2019. gada marts: 1 137 ms
 • 2019. gada februāris: 1 125 ms
 • 2019. gada janvāris: 1 089 ms
 • 2018. gada decembris: 514 ms
 • 2018. gada novembris: 571 ms
 • 2018. gada oktobris: 436 ms
 • 2018. gada septembris: 461 ms
 • 2018. gada augusts: 629 ms
 • 2018. gada jūlijs: 613 ms
 • 2018. gada jūnijs: 520 ms
 • 2018. gada maijs: 350 ms
 • 2018. gada aprīlis: 369 ms
 • 2018. gada marts: 310 ms
 • 2018. gada februāris: 723 ms
 • 2018. gada janvāris: 545 ms
 • 2017. gada decembris: 335 ms
 • 2017. gada novembris: 302 ms

Šeit varat pārbaudīt detalizētu darbspējas laiku.

Kā redzat, uptime ir pienācīgs, bet tālu no perfekta. Namecheap sola 100% uptime, bet tas faktiski ir niansēts solījums: Namecheap ir daudzsološs tā serveri būs 100% darbspējas laiks, nevis jūsu vietne. Neļaujiet sevi apmānīt.

Lai gan reakcijas laiki kopumā ir bijuši labi (izņemot janvāri), uptime rādītāji man liek vilcināties ieteikt uzņēmumam, kas patiešām paļaujas uz vienmēr atjauninātu vietni.

Neskatoties uz to, par Namecheap cenām tas nav nekas briesmīgs. Žēl, ka nozares standarts par 100% vietnes darbības laiku netiek izpildīts, bet ir saprotams. Ja jūs joprojām interesē Namecheap, uzskatiet, ka esat brīdināts par darbības laiku!

Īsa versija ir šāda: Namecheap ir laba drošība, un jūs, iespējams, uzticaties tai ar savu informāciju. Tiem, kas interesējas par Namecheap kā resursdatora izmantošanu, problēma būs vairāk ar darbspējas laiku un uzticamību. Kā domēna reģistrators, Namecheap ir tikpat uzticama, kā jūs varat iegūt.

Secinājums: vai es iesaku Namecheap?

Visas lietas apsver, kā ir Namecheap?

Kā reģistratūra Namecheap noteikti ir pelnījusi savu vietu kā viens no labākajiem suņiem. Tam ir labas cenas, ērta domēnu pārvaldīšanas saskarne, un tam ir labi piedāvājumi visā viena domēna pircēju un lielapjoma pircēju spektrā..

Kā resursdators Namecheap ir ievērojami sarežģītāks. No vienas puses, Namecheap ir ļoti pieņemamām cenām zemāka līmeņa hostinga produktiem, koplietotajām vai WordPress mitināšanas pakotnēm.

Šīm paketēm ir patiešām zemas cenas un pienācīga resursu sadale. Tie ir diezgan izdevīgi piedāvājumi tiem, kuri vēlas riskēt ar potenciāli neticamu darbības laiku.

Augstākās klases līmeņi labi izskatās uz papīra, bet es to atstātu uzņēmumam, kas specializējas tieši mitināšanas jomā.

Namecheap šķiet lielisks, taču mūsu uptime mērījumi ir bijuši viegli Ahileja papēdis. It īpaši, ja jums ir e-komercijas vajadzības, Namecheap varētu būt nedaudz riskants.

Ja augstākā līmeņa vietņu darbības laiks jums ir mazāk svarīgs – parasti jūs būtu hobijs vai varbūt bizness, kurš vēlas vietni, bet neatrod vietni, kas biznesam ir būtiska, tad Namecheap joprojām varētu būt piemērota izvēle, kas jūs ietaupa. nauda.

Īsāk sakot, mans secinājums ir tāds, ka Namecheap ir riskants risinājums tiem, kam ir intensīvas mitināšanas vajadzības, un nozagšana tiem, kuri to nedara. Kā reģistrators tas lielākoties ir lieliski visapkārt. Bet, ja joprojām neesat pārliecināts, 30 dienas izmēģiniet to bez riska!

Apmeklējiet vietni NameCheap

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map