NameCheap vs Godaddy: 7 minūtes, lai zināt, kurš no tiem ir labāks 2020. gadā

NameCheap vs Godaddy: 7 minūtes, lai zināt, kurš no tiem ir labāks 2020. gadā

NameCheap vs Godaddy: 7 minūtes, lai zināt, kurš no tiem ir labāks 2020. gadā

Tātad jūs esat plānojis atvērt savu vietni? Tas ir lieliski. Kaut kas ļoti vienkāršs, kas jums nepieciešams, ir domēns. Jā, jāsāk domēnu reģistrators.


Sākumā ļaujiet man īsi pastāstīt, kas īsti ir domēna reģistrācija. Domēna vārda reģistrācija ir vārda rezervēšana internetā noteiktam laika periodam, piemēram, vienam gadam.

Domēns paliek jums, kamēr jūs to atjaunojat. Domēna vārdu nevar mūžīgi iegādāties.

Domēna vārds piešķir jūsu vietnei unikālu, atpazīstamu vārdu. Ir vairāki mitināšanas uzņēmumi, kas nodrošina domēna reģistrāciju, kā arī mitināšanas risinājumus.

Patiešām, pareiza domēna reģistrācijas pakalpojuma izvēle varētu būt nogurdinošs darbs, ja vien jūs pilnībā nezināt par pakalpojumiem, ko piedāvā uzņēmumi.

Es jau labu laiku izmantoju divus vienlīdz lielus hostinga zīmolus NameCheap un GoDaddy.

Balstoties uz manu pieredzi, es jums sniegšu salīdzinošu pārskatu par abiem viņu domēna reģistrācijas pakalpojumiem.

Pirms tam ļaujiet man sniegt īsu pārskatu par šiem uzņēmumiem. Sākot ar NameCheap.

Kas ir NameCheap?

NameCheap 2000. gadā dibināja Ričards Kirkendals. Tās galvenā mītne atrodas Losandželosā, Kalifornijas štatā, Amerikas Savienotajās Valstīs. NameCheap produkti ietver domēna vārdus, tīmekļa mitināšanu, WhoisGuard, SSL sertifikātus.

Pēc tam pārejiet uz GoDaddy.

Kas ir Godaddy?

GoDaddy pirmo reizi tika izveidots 1997. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Skotsdeilā, Arizonā, ASV. GoDaddy ir vairāk nekā 17 miljoni klientu visā pasaulē. GoDaddy produkti ietver domēnu reģistrāciju, tīmekļa mitināšanu, SSL sertifikātus un mazos uzņēmumus.

Popularitātes tendences:

Abu šo zīmolu popularitātes salīdzinājums ir parādīts zemāk. Skaidrs, ka GoDaddy popularitātes ziņā pārsniedz NameCheap.

Ja mēs pārbaudām vienu noteiktu reģionu, tad atkal GoDaddy ir populārāks. Šī statistika ir paredzēta ASV.

Cenas:

Gan NameCheap, gan GoDaddy cenu noteikšanas modelim ir vairākas variācijas.

Ļaujiet man iedalīt to dažādās kategorijās, vispirms sākot ar reģistrācijas cenu.

Reģistrācijas cena:

Reģistrācijas cena atšķiras atkarībā no vēlamā domēna paplašinājuma. Atsevišķi premium domēna vārdi ir dārgi. Ļaujiet man regulāri meklēt domēna vārdu, ko es darīju abos šajos reģistratūrās.

Abās platformās es meklēju vienu un to pašu domēnu ar dažādiem paplašinājumiem, un zemāk ir mani secinājumi par tiem.

Domēns
NameCheap
Ej tēti
.com 8,48 USD / gadā.0,99 USD / gadā.
.org10,28 USD / gadā. USD 11,99 gadā.
.tīkls9,68 USD / gadā. 13,99 USD / gadā.
.iekšāUSD 9,98 gadā. 3,99 USD / gadā.

Ierobežotu laiku (no 11. februāra līdz 18. februārim) Namecheap piedāvā.% Domēna reģistrācijai 46% atlaidi. Reklāmas kods: NEWCOM

Kopumā GoDaddy cenas ir labas un zemas jau pirmo gadu. Tomēr ilgtermiņā NameCheap cenas ir zemākas.

Transfertcenas:

Transfertcenas mainās atkarībā no esošā domēna nosaukuma paplašināšanas.

Domēns
NameCheap
Ej tēti
.com 9,69 USD 7,99 USD
.iekšā 9,99 USD11,99 USD
.tīkls11,88 USD 10,99 USD

Izmantojot NameCheap, .com domēna pārskaitījums ir 9,69 USD. Līdzīgi .net ir USD 11,88 un .in ir USD 9,99.

GoDaddy jebkuru .com paplašinājumu var pārskaitīt par USD 7,99. Tāpat .in cena ir USD 11,99 un .net ir USD 10,99.

Pārsūtīšanas cenas ir gandrīz līdzīgas, un starp NameCheap un GoDaddy nav daudz atšķirību.

Cenu atjaunošana:

Abas šīs platformas lielākajā daļā gadījumu ir atjaunotas. Zemāk ir šo izmaksu salīdzinājums.

Domēns
NameCheap
Ej tēti
.com 12,98 USD17,99 USD
.org 14,98 USD20,99 USD
.tīkls 14,98 USD19,99 USD
.info 13,88 USD21,99 USD
.es 34,88 USD59,99 USD

Nu, vairumā gadījumu GoDaddy atjaunošana ir augstāka, salīdzinot ar NameCheap.

Domēna konfidencialitāte:

Domēna privātumu sauc arī par Whois Privacy, ko lielākoties piedāvā visi domēnu reģistrētāji. NameCheap lielākajā daļā gadījumu domēna konfidencialitāte ir iekļauta plāna daļā un tā ir bez maksas visu mūžu.

Domēns
NameCheap
Ej tēti
Pirmais gads BEZMAKSAS9,99 USD
Atjaunošana 2,88 USD9,99 USD

Izmantojot GoDaddy, domēna privātumam ir papildu izmaksas USD 7,99 apmērā par pirmo gadu. Turpmākā atjaunošana maksā 9,99 USD.

Kopumā NameCheap ir lētāka cenu noteikšanas iespēja, un salīdzinājumā ar GoDaddy arī atjaunošana nav īpaši dārga..

Reģistrējiet savu domēnu

Tālāk ļaujiet mums pārbaudīt atlaides, kuras saņemat, izmantojot katru no šiem pakalpojumiem.

Atlaides:

Tālāk ļaujiet man mazliet runāt par viņu atlaidēm domēniem.

NameCheap
  • NameCheap atbalsta vairākus vispārīgus un valstij raksturīgus domēnus, piemēram, .com, .net, .org, .us, .co un daudzus citus domēnus..
  • Lai arī atjaunošana notiek par augstāku cenu, tomēr pirmo reizi cenai vienmēr ir atlaide. Atlaide ir atkarīga no izvēlētā domēna. Vidējā diskontētā likme dažos domēnos svārstās no 15% līdz 65%.
  • Neatkarīgi no tā dažiem bieži lietotiem domēniem, piemēram, .com, ir papildu atlaides ar atlaižu kuponiem, kas laiku pa laikam ir pieejami vietnē..

Pieprasiet savu atlaidi

Ej tēti
  • GoDaddy ir labs domēna vārda reģistrācijas atbalsts ar vairākām pieejamajām iespējām.
  • GoDaddy piedāvā atlaides, kas svārstās no aptuveni 28% līdz 65%. Labi, ka saņemtās atlaides ir atkarīgas no jūsu domēna izvēles.
  • Tomēr dažos gadījumos, reģistrējoties pirmo reizi, atlaide pārsniedz 80%. Tas ir kaut kas, ko jūs varētu vēlēties pārbaudīt pirms apņemšanās no ilgtermiņa perspektīvas.

Klientu atbalsts:

Runājot par klientu atbalstu, gan NameCheap, gan GoDaddy nodrošina lieliskus uz klientu orientētus pakalpojumus. Ir vairāki veidi, kā jūs varat sazināties ar viņu klientu atbalstu. Lieki piebilst, ka šīs iespējas ir viegli pieejamas vietnē.

NameCheap atbalsta e-pastus, biļetes un tiešsaistes tērzēšanas iespējas. Bez tam viņiem ir zināšanu bāze un tie ir labi nodalīti, balstoties uz tēmām.

NameCheap_Knowledgebase

NameCheap piedāvā arī virkni emuāru satura un FAQ. Lai vēl vairāk izmēģinātu viņu klientu atbalsta pakalpojumus, es izmēģināju viņu tiešraides tērzēšanas iespēju.

NameCheap ir pārsteidzoša tiešraides tērzēšanas iespēja, un tā notiek gandrīz uzreiz. Arī klientu atbalsta aģents bija viegli pieejams ar detalizētu informāciju par domēna reģistrāciju un ar to saistīto informāciju.

Namecheap tērzēšana

GoDaddy jūs saņemat atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot zvanus un e-pasta opcijas. GoDaddy ir arī laba pamata satura satura kolekcija. Tam ir kopienas forums, kā arī atbalsta dokumenti, kas pieejami viņu vietnē.

GoDaddy saturs ir arī labi nodalīts, pamatojoties uz tēmām.

Godaddy_Knowledgebase

Es mēģināju vairāk izpētīt viņu tiešraides tērzēšanas iespēju. Bet tas nav visu diennakti, un tāpēc tērzēšana notika bezsaistē.

tērzēt godaddy

Abām šīm platformām ir vairākas rokasgrāmatas iesācējiem un apmācības uzsākšanai, padarot to vieglu pat iesācējiem.

Saskarne:

Tālāk es runāšu par viņu saskarni. Ļaujiet man sākt ar NameCheap un pēc tam dodieties uz GoDaddy.

NameCheap saskarne:

Vietnei NameCheap domēna un apakšdomēna pievienošanu var veikt, izmantojot to saskarni.

NameCheap saskarni ir viegli izmantot, un tai ir atsevišķa pozīcija domēna pārvaldībai. Tas ietver visas funkcijas, kas saistītas ar domēnu, piemēram, domēna vārda meklēšana, domēna pārsūtīšana, DNS un citi attiecīgie pakalpojumi.

Namecheap saskarne

Kad domēns ir pievienots, varat apskatīt citas iespējas, piemēram, “Advanced DNS”.

Advanced DNS Namecheap

Domēnu aktivizēšana vairumā gadījumu ilgst dažas minūtes, bet ne ilgāk kā 24 stundas. CNAME var pievienot no interfeisa, un to ir viegli izmantot.

CNAME ir pievienots NameCheap

Godaddy saskarne:

Pēc tam ļaujiet man sniegt jums pārskatu par GoDaddy saskarni. Līdzīgi kā NameCheap, pat GoDaddy ir atsevišķs domēna galvene. Jūs varat pārvaldīt to šeit.Godaddy_Domain_Interface

Domēna pārvaldniekam ir vairākas iespējas, kas iegultas vienā ekrānā, kas to padara nedaudz mulsinošāku, it īpaši, ja jūs esat jauns šīs saskarnes lietotājs.

Godaddy_Manage_Domains

Kopumā gan NameCheap, gan GoDaddy nodrošina intuitīvu lietotāja interfeisu. Tomēr, ja jūs esat domēnu izveidošanas iesācējs un sākat ar to, tad jums būtu NameCheap vieglāk izpētīt un izmantot.

Iemesli, kāpēc jums vajadzētu iegādāties domēnus un mitināšanu atsevišķi:

Lielākā daļa cilvēku, kas sāk mitināt vietni, sajaucas starp domēnu un mitināšanu. Nu, ja jums pieder vietne, tai ir divas lietas. Pirmais ir jūsu domēns, bet otrais – mitināšana. Šie ir divi atsevišķi piedāvājumi, ko nodrošina vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Daudzi cilvēki uzskata, ka; vislabāk ir turēt visus zem viena jumta. Tik daudzi izvēlas reģistrēt domēnu caur izvēlēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tas izklausās daudz, ja viss darbojas labi.

Neapšaubāmi, kaut kāda iemesla dēļ, ja neesat apmierināts ar saviem mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pakalpojumiem un jums jāpāriet uz alternatīvu mitināšanas platformu, jums arī būs jāpārnes reģistrētais domēns. Reizēm domēnu pārsūtīšana var būt laikietilpīga un mulsinoša.

Šādā gadījumā, ja esat reģistrējis domēnu citur, tad jums nekas nav jādara, izņemot DNS iestatījumu atjaunināšanu.

Vislabāk, ja visi domēni atrodas zem viena jumta. Šī ir priekšrocība, ja jums ir vairāki domēni. Domēna pārvaldība šādos scenārijos ir vienkāršāka. Jūs varat tieši pieteikties savā reģistratūrā un veikt masveida DNS iestatījumu atjaunināšanu.

Tas ietaupa jūsu laiku un pūles, sākot individuāli pieteikties dažādos portālos un atkārtot izmaiņas.

Turklāt, tiklīdz jūs esat pieradis pie viena domēna reģistratūras, jūsu darbs kļūst vieglāks visu jūsu domēnu pārvaldībā, nevis izmantojot un pierodot pie dažādiem domēnu reģistratūru portāliem.

Vēl viens svarīgs aspekts ir domēna drošība. Piemēram, ja kāda iemesla dēļ jūsu vietne tiek uzlauzta, tad hakeris var piekļūt jūsu failiem. Ja hostingu un domēnu esat iegādājies kopā, hakeris var arī piekļūt jūsu domēnam.

Tas potenciāli nozīmētu; hakeris var arī nodot domēnu. Šādā gadījumā jums būs jāveic juridiska cīņa, lai pierādītu savas īpašumtiesības uz šo domēnu. Ja jūsu domēns tiek ievietots atsevišķi, lai arī jūsu vietne tiek uzlauzta, jūsu domēns joprojām būs drošs.

Mārketinga paņēmieni klienta iegūšanai:

NameCheap, kā arī GoDaddy, lai piesaistītu klientus, pieņem dažādas novatoriskas mārketinga stratēģijas. Viņi to laiku pa laikam dara ar dažām atlaidēm un labumiem. Vairumā gadījumu tas tiek parādīts viņu oficiālajās vietnēs.

Zemāk ir piemērs tam, kā NameCheap saviem domēniem nodrošina atlaižu kuponu.

atlaides_nosaukums

Turklāt, izvēloties domēnu, piemēram, parādītu zemāk, ir pievienoti daži patiešām pievilcīgi piedāvājumi-

Namecheap atlaide2

Turklāt domēna privātums ir iekļauts kā daļa no NameCheap plāniem. Tas padara to pievilcīgāku klientiem.

NameCheap ir atsevišķa sadaļa, kas veltīta reklāmas materiāliem. Tas tieši sniedz jums informāciju par pieejamajiem darījumiem. NameCheap arī ļauj lietotājiem abonēt savu biļetenu, lai iegūtu atjauninātu un jaunāko informāciju par mārketinga paziņojumiem.

GoDaddy ir līdzīgas reklāmas pievienotas viņu vietnei.

Godaddy atlaide

GoDaddy vietnē jūs pamanīsit arī dažus rakstus, kas būtu noderīgi lasītājiem.

Godaddy atlaide2

GoDaddy, līdzīgi kā NameCheap, ļauj lietotājiem abonēt, lai saņemtu jaunākās ziņas un atjauninājumus par īpašajiem piedāvājumiem. Viņiem ir arī sadaļa, kas paredzēta akcijām, kurās ir atjaunināta informācija par viņu piedāvājumiem un piedāvājumiem.

Godaddy_discount3

GoDaddy nodrošina arī nejaušus atjaunošanas kodus un atlaižu domēnu klubu. Nu, domēnu klubam ar atlaidēm tiek noteikta cena atsevišķi, kas atkal ir mārketinga stratēģija, lai iegūtu dažus lojālus klientus.

Godaddy atlaide4

Ja salīdzinu abus šos mārketinga paņēmienus, tad NameCheap, protams, izskatās pievilcīgāk. Viņiem ir daži patiesi piedāvājumi, kā likt klientiem ietaupīt naudu. Arī to izcenojumi un papildpakalpojumi pievieno pievienoto vērtību iegādātajam domēnam.

No otras puses, GoDaddy ir piedāvājumi, kas arī liek klientiem segt dažas papildu izmaksas. GoDaddy’s pirmo reizi izceļas ar zemām izmaksām, taču viss, kas to norāda, varētu šķist dārgs.

Secinājums:

Es jums nodrošināju pilnīgu NameCheap un GoDaddy domēna reģistratūras pakalpojumu apskatu. Lai gan abas ir labas iespējas, es ieteiktu NameCheap pār GoDaddy.

Cenu ziņā NameCheap ir lētāka un budžeta ziņā izdevīgāka iespēja. Sākumā GoDaddy ir labs, tomēr, atjaunojot šo darbību, varētu šķist, ka budžets ir pārsniegts.

Atkal, NameCheap ir intuitīvs un lietotājam draudzīgs interfeiss. Tas ir izveidots tā, lai to būtu ērti izmantot pat iesācēju lietotājiem. Viņu atbalsts ceļvežiem, lai sāktu izmantot savus pakalpojumus, ir viegli pieejams.

Visbeidzot, NameCheap ir domēna privātums kā daļa no domēna reģistrācijas un padara domēna reģistrāciju un apakšdomēnu pievienošanu bezšuvju procesu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector