Pilnīgs ceļvedis pārejai no dalītā hostinga uz VPS hostingu

Pilnīgs ceļvedis pārejai no dalītā hostinga uz VPS hostingu

Pilnīgs ceļvedis pārejai no dalītā hostinga uz VPS hostingu

Ievads:

Ko es varu teikt par dalītu mitināšanu? Shared Hosting ir paredzēts iesācējiem un iesācējiem. Kad esat jauns interneta pasaules lietotājs, vietnes mitināšanai izmantojat dalītu mitināšanu. Sauja cilvēku izmanto to pašu fizisko serveri, kurā ir vajadzīgas tikai dažas smagas vietas, lai apēstu visus piedāvātos resursus, liekot jūsu vietnei ciest.


Pāreja uz VPS mitināšanu ir loģiska, kad esat kļuvis par uzņēmumu vai kā kopienu internetā. VPS mitināšana ir “dārgi” un “ļoti grūti pārvaldāmi”. Var iegādāties VPS hostinga pakalpojumus par vismaz USD 15 mēnesī no tādiem pārdevējiem kā DreamHost.

VPS mitināšana – virtuālā privātā servera mitināšana – ir virtuāla telpa ļoti jaudīgā mašīnā. Tas ir kā mazs dators superdatorā, kas veltīts jūsu vietnei. Atšķirībā no dalītā hostinga, šeit jūs iegūstat pilnu piekļuvi apsolītajiem resursiem. Neviens cits tīmekļa pārzinis ar lielu vietni nevar izmantot jūsu resursus. Jūsu vietne darbosies pēc iespējas labāk, līdz un ja vien jūs nepārslogojat savu VPS mitināšanu, mitinot tajā arvien vairāk vietņu.

Kā izvēlēties VPS hostingu:

Kā izvēlēties VPS mitināšanu

Izvēloties VPS mitināšanu, vienmēr jāpatur prātā šīs lietas:

RAM (brīvpiekļuves atmiņa): vissvarīgākā lieta, kas jums jāmeklē, pērkot VPS hostingu, ir RAM. Svarīgi ir vismaz 1 GB. 1 GB RAM nodrošina ātrāku vietnes ielādi un uztur paplašināšanas iespējas atvērtas.

Uptime: Lai gan vairums pakalpojumu sniedzēju apgalvo, ka darbspējas laiks ir 99,99 procenti, tomēr pirms pakalpojumu saņemšanas ieteicams izlasīt daudz patiesu pārskatu..

Pārvaldīti vai nepārvaldīti: šie ir divi populārākie VPS mitināšanas plāni mūsdienu tirgū. Pārvaldītajā plānā viss ir sakārtots; nodrošinātājs pārvalda visu programmatūru, atjauninājumus, ielāpus un spraudņu instalācijas. Nepārvaldītam plānam lietotājam ir jāizveido Cpanel un jāpārvalda arī citas programmatūras instalēšana.

Ir 3 uzņēmumi, kas piedāvā labas kvalitātes VPS serverus, proti, HostGator, DreamHost un BlueHost. Šeit ir viņu plānu salīdzinājums.

Iespējas
HostGator
DreamHost
BlueHost
Ātrums.5 kodols2 centrālā procesora serdeņi
Uzglabāšana25 GB30 GB SSD krātuve30 GB SAN
Auns512 MB1 GB2 GB
Joslas platums500 GBNeierobežots1 TB
DomēniNeierobežots1
IP adreses2 IP1 IP
Cena11,97 USD mēnesī / mēnesī *15 USD mēnesī / mēnesī *USD 14,99 mēnesī
Pērc tagadPērc tagadPērc tagad

Kā pārsūtīt domēnus:

Ja jūs cerat pārsūtīt savu domēnu, piemēram, no xyz reģistra uz DreamHost, tad vispirms jums būs jānodrošina:

 • Pašreizējā reģistrā domēns nedrīkst būt aizturēts.
 • Domēnam jābūt atbloķētam un izmantojamam.
 • Domēnu nevar pārsūtīt, ja tas nav vecāks par sešdesmit dienām.
 • Lai apstiprinātu pārsūtīšanas pieprasījumu, ir jāizmanto administratīvs e-pasta konts, kas saistīts ar domēnu.

Tagad izpildiet uzskaitītās darbības, lai pabeigtu domēna pārsūtīšanu uz DreamHost:

1. solis: piesakieties DreamHost Cpanel, izmantojot pieteikšanās akreditācijas datus.

Sapnis

2. darbība: ekrāna labajā pusē ir izvēlnes josla. Noklikšķiniet uz “Domain” un pēc tam uz “Reg.Transfer”..

Sapnis

3. solis. Vietā blakus “Pārsūtīt domēna reģistrāciju (-es) mums:” ierakstiet domēna vārdu, kuru vēlaties pārsūtīt uz DreamHost, un noklikšķiniet uz “Pieprasīt pārsūtīšanu”..

sapnis

P.S .: Kad jūs noklikšķināt uz “Pieprasīt pārsūtīšanu”, e-pasts ar autorizācijas kodu tiek nosūtīts uz e-pastu, kas saistīts ar domēnu, kuru plānojat pārsūtīt. Atcerieties, ka pasts ar autorizācijas kodu ir derīgs 5 dienas pēc izveidošanas.

4. solis: Jaunajā ekrāna lapā jums jāievada ģenerētais “autorizētais kods” un jānosūta uz oficiālo e-pastu, kas saistīts ar domēnu. Šajā lapā ir jāaizpilda visa WHOIS informācija.

Sapnis

5. solis: Tiklīdz esat pabeidzis aizpildīt visu WHOIS informāciju, pārskatiet, vai tajā nav kļūdu, un pēc tam noklikšķiniet uz “Turpināt”..

sapnis

6. solis: izpildiet pārējās darbības, lai pabeigtu pārsūtīšanu, un kļūdu vai šaubu gadījumā varat sazināties ar DreamHost klientu apkalpošanas centru.

Darīt un nedarīt, pārejot uz VPS mitināšanu:

Darīt:

 • Pirms pārejat pie jauna pakalpojumu sniedzēja, veiciet lapas ātruma testu. Pārbaudes veikšanai pirms un pēc pārejas uz VPS izmantojiet Google PageSpeed ​​Insights. Tādā veidā jūs varat droši zināt, vai pāreja uz VPS jums tiešām palīdzēja.
 • Vienmēr izveidojiet savas vietnes dublējumu. Lejupielādējiet dublējumu un glabājiet to drošai lietošanai nākotnē.
 • Vienmēr dodiet priekšroku paketēm, kas nodrošina ievērojamu mitināšanas vietu. Liela brīvpiekļuves atmiņa ir arī svarīga, tāpēc paturiet to prātā arī.

Nav:

 • Neatkarīga no automātiskās dublēšanas. Vienmēr izveidojiet dublējumu un esiet drošībā.
 • Nekad mitiniet vietnes vairāk, nekā iegādātā hostinga pakotne nodrošina. Centieties līdzsvarot telpas un resursu piešķiršanu.
 • Nekādā gadījumā nemainiet WHOIS informāciju par savu domēnu. Pārliecinieties arī, vai neatstājat savu mitināšanas kontu neaizsargātu pret hakeriem.

Tagad jūs esat gatavs migrēt savu vietni no dalīta mitināšanas uz VPS mitināšanu. Kad esat migrējis uz VPS mitināšanu, jums vajadzētu sākt redzēt jūsu vietnes kopējo veiktspēju.

VPS hostings ir nepieciešamība, nevis greznība; ja jūsu tiešsaistes tīkls vai kopiena strauji pieaug un ja jūs nepārejat uz VPS hostingu no Shared Hosting, tad jūs sāksit zaudēt ievērojamu potenciālo klientu daudzumu. Izdariet pareizo izvēli un tiešsaistes bizness pieskaras jaunām panākumu robežām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector