Pilnvērtīgs interneta pārskats 2020: mans godīgais viedoklis ar plusiem un mīnusiem

Kas ir pabeigts internets?

Internets līdz pabeigšanai, vai šis vārds jums izklausās pazīstams? Ja jūs nekad neesat dzirdējis, tad neuztraucieties.


Daudzi cilvēki atzīst, ka nezina par pilnībā pieejamu internetu vai vienkārši par to nekad nav dzirdējuši. Gluži pretēji, ir arī maz geipu, kuri ir dzirdējuši, kā arī izmantojuši atslēgu atslēgu.

Kopumā, runājot par popularitāti, jūs varētu atrast neviennozīmīgu reakciju uz gatavu atslēgu. Pirms es ķēros tālāk, ļaujiet man sniegt īsu ievadu par pabeigto pakalpojumu.

Vienkārša atbilde ir – jā, pabeigts internets nodrošina mitināšanas pakalpojumus. Interesanti, ka atšķirībā no vairuma citu hostinga platformu, pabeigšanas process sākotnēji nebija vērsts uz mitināšanas pakalpojumiem.

Pirmoreiz tika sākts sniegt konsultāciju pakalpojumus ISP un uzlabotajiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, pēc tam pakāpeniski pārceļoties uz vienu no daudzajiem mitināšanas risinājumiem..

Gatavie pakalpojumi atrodas ārpus Lathemas, Ņujorkā, un nodrošina videi draudzīgus hostinga pakalpojumus.

Tātad, vai Turnkey Internet pagriežas galviņas?

Uzziniet vairāk interesantu atklājumu par pabeigtu internetu!!

Pabeigti interneta mīnusi

Pirms pārbaudīt, kas ir labs par pabeigto kodu, ļaujiet man sniegt sīkāku informāciju par to, ko es atradu, kas attiecas uz pabeigto pakalpojumu.

Turnkey ir daudzpusīgs pakalpojumu saraksts, par to nav šaubu. Tomēr es atklāju, ka viņiem trūkst vienlīdzīgu ar drošību bagātinātu īpašību.

Tas nekādā gadījumā nenozīmē, ka atslēga nav droša. Tam ir SSL, surogātpasta filtri e-pastiem, regulāri atjauninājumi, direktoriju paroles aizsardzība. Trūkst ikviena no tirgū pieejamām drošības ierīcēm, kuras ir atšķiramas.

Vēl viens faktors ir viņu atbalsts SEO un analītikai. Izņemot AWStats, nav arī cita uzlabota analītikas atbalsta.

Turnkey ir atsevišķs SEO hostings, kas lielākajai daļai no mums liek domāt, vai kāda cita hostinga plāna izvēle būtu pareizā rīcība.

SEO plāni

Nu, pagātnei pagātnē bija daži maz SEO jautājumi.

Lai gan vairums no šīm SEO problēmām ir tikušas risinātas gadu gaitā, tas tomēr ir kaut kas, kas jums jāzina.

Visbeidzot, tāpat kā lielākajai daļai hostinga platformu, arī pabeigto hostinga plānu atjaunošanas līmenis ir lielāks nekā pirmo reizi izcenojumos.

To sakot, šie negatīvie punkti nedod priekšstatu par pilnīgu atmešanu no pabeigšanas.

Palikt!! Jūs par to uzzinātu vairāk, tālāk uz priekšu.

Pabeigti interneta plusi

Turpinot darbu, ir pienācis laiks pārbaudīt, kas ir labs pabeigšanas režīmā. Noteikti, ka līdz atslēgas atslēgai ir dažas interesantas un žokļa nomestās funkcijas, kuras ir atsevišķi jāmin.

Tātad, kādas ir šīs funkcijas?

Nu, turieties, kamēr es atklāšu labākās daļas par pabeigto internetu.

Laiks

Pilnībā internets izmanto jaunākās tehnoloģijas, kuru pamatā ir zaļā atjaunojamā enerģija. Jauda tiek ražota uz vietas viņu zaļajos datu centros.

Datu centri

Tomēr iespaidīgāks ir to uzticamība, kas nodrošina 100% tīkla darbības laiku.

Papildus pieejamībai Turnkey Internet nodrošina arī tīkla latentuma un pakešu zuduma garantijas.

Saskaņā ar SLA vidējais mēneša latentums nepārsniegs 95 milisekundes turp un atpakaļ, un vidējais mēneša pakešu zudums nepārsniegs 1%.

Plāni un cenas

Gatavie resursi piedāvā vairākas iespējas, jo tas nav ierobežots tikai ar Linux, bet atbalsta arī Windows.

Augstā līmenī ir pieejami 2 Linux plāni. Visiem par pārsteigumu, tas pirmo reizi lietotājiem piedāvā gandrīz 75% atlaides.

Šīs atlaides ir piemērojamas gadījumā, ja izvēlaties 3 gadu cenu plānu.

Pieejamie Linux plāni ir-

Pabeigta interneta Linux plāni

Vēl viens svarīgs plāns, kas jāpārbauda, ​​ir tā Windows koplietošana. Šeit jums ir pavisam 3 plāni.

Windows plāns

Vēl viens plāns, kas varētu interesēt lielāko daļu emuāru veidotāju, ir SEO mitināšana. Šeit jums ir 3 plāni.

SEO plāns

Bez tam, jums jāizvēlas atvēlēto serveru, pašpārvaldītu un pilnībā pārvaldītu serveru saraksts.

Lai arī plāni atjaunošanas laikā nav lētākie, tomēr tas joprojām piedāvā ievērojami pieejamu cenu un vislabāko cenas / kvalitātes attiecību.

Iespējas

Plānā ir daudz piedāvāto funkciju. Runājot par viņu Linux mitināšanu, “Turnkey” nodrošina neierobežotu RAID-10 SSD krātuvi. Noteikti daudz!!

Turies, tur ir vēl kas.

Plāni nodrošina neierobežotu joslas platumu, vairāku domēnu atbalstu, IPv4 / IPv6 atbalstu. Gatavā atslēga nodrošina neierobežotu SSL un izvēles 2048 bitu SSL.

Cpanel funkcijas

Līdzīgi Windows balstīta mitināšana nodrošina labu funkciju kopumu. Jūs saņemat 20 GB līdz 100 GB RAID-10 krātuvi ar neierobežotu joslas platumu.

Iekļauts arī atbalsts MS SQL, MySQL, ASP, PHP, CGI, Perl, Python, Server 2012 un IIS. Kopumā atbalsta vairākas uz Windows balstītas tehnoloģijas.

Klientu atbalsts

Pilnvērtīgs internets nodrošina pietiekamus resursus savās vietnēs. Jūs, iespējams, nekur citur neatrodat pārāk daudz resursu, kas saistīti ar pabeigtiem pakalpojumiem.

Tomēr lielākā daļa pamata lietojuma ir pilnībā iekļauta tās zināšanu bāzē. Viņu klientu atbalstu varat sasniegt pa tālruni, pastu vai tiešraidē.

Katrā sadaļā ir ietverti bieži uzdotie jautājumi. Iekļauta arī biļetenu un emuāru sadaļa, kas vienlaikus ir vienlīdz interesanti un pievilcīgi.

Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti. Lai to pārbaudītu tālāk, es izmēģināju viņu tiešraides tērzēšanas iespēju. Tomēr tiešraides tērzēšana nebija pieejama.

klientu atbalsts

Rezerves pakalpojumi

Šeit dublēšana ir īpaši jāmin. Dublēšanas pakalpojumiem ir pabeigts glabātuve, kas izmanto uzlabotas tehnoloģijas un viegli lietojamu GUI, lai ieplānotu dublējumus.

Tās pamatā ir mākoņu dublēšanas tehnoloģija, kas vienlaikus ir uzticama un droša. Tas ļauj atjaunot jebkuru laiku.

Tas vēl nav viss.

Pirmie 10 GB ir bez maksas.

rezerves serviss

Turklāt jūs varat dublēt 25 USD.

Migrācija

Pabeigts internets palīdz migrēt visu, kas ietver e-pastus, datu bāzes, lietojumprogrammas, vietnes. Visu jūsu vietnē var migrēt.

Turklāt tas ir bezmaksas pakalpojums. Gadījumā, ja neesat pārliecināts, kā migrēt, pēc kārtas Internet atbalsta arī bezmaksas konsultācijas.

Migrācija

Varat izveidot rezerves kopiju no esošā tīmekļa resursdatora, un atslēga palīdzēs atjaunošanā.
Situācijā, kad vēlaties, lai atslēgas atslēga izveidotu dublējumus no jūsu esošās resursdatora, pēc kārtas atslēga veic dublējumu un migrē līdz 20 kontiem.

Virs šī ierobežojuma pabeigšanas maksa ir vismaz USD 1,50 par konta pārskaitījumu.

Papildinājumi

Tātad, ko vēl jūs iegūstat ar “pabeigti”?

Gadījumā, ja jūs neapmierina pabeigto pakalpojumu sniegšana, tad atslēga piedāvā bez uzdotajiem jautājumiem par naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

naudu atpakaļ

Pilnībā palīdz ne tikai vietņu migrācija, bet arī servera migrācija. Tas sniedz bezmaksas palīdzību migrācijas jomā, kā arī bezmaksas pakalpojumus.

Gatavas atslēgas nodrošina vairākas servera konfigurācijas iespējas, pamatojoties uz ātrumu un krātuvi. Jums nekad netrūks resursu. Tajā pašā laikā jūs maksājat tikai par tām konfigurācijām, kuras jūs izmantotu.

Gatavie resursi atbalsta milzīgu softakulīgu skriptu sarakstu, kas vietņu, emuāru un e-komercijas izveidi padara vienkāršāku.

Vai es iesaku pabeigtu internetu??

Visbeidzot, tagad ir pienācis laiks spriedumam. Tātad, vai tas ir ieslēgts vai izslēgts interneta atslēgas pabeigšanai?

Labi, ka atslēgas atslēga nodrošina vairākus bezmaksas pakalpojumus, kas ir iekļauti plānā. Kaut kas par ko jums var būt nepieciešams maksāt vairāku citu hostinga pakalpojumu gadījumā.

Serveru konfigurācijas, mākoņa tehnoloģija, konsekvents darbspējas laiks, uzticamība, plašs funkciju spektrs noteikti ir pievilcīgs un piesaista uzmanību.

Lieliska izvēle, ja meklējat budžetam draudzīgas, speciālas un pārvaldītas servera mitināšanas iespējas.

Jāsecina, ka pabeigtais internets ir iespaidīgs un ir ļoti daudz ko izmēģināt. Lieli īkšķi ir kaut kas, ko Turnkey noteikti ir pelnījis.

Apmeklējiet pabeigto internetu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map