ProtonMail pārskats (2020): vai tas ir drošā e-pasta pakalpojumu sniedzējs? Noskaidrosim…

Palūdziet jebkurai personai izdomāt e-pasta pakalpojumu, un visbiežāk atbilde būs Gmail vai Outlook – divi giganti, kas aptver milzīgu biznesa daļu. personīgā e-pasta tirgus daļa.


Tagad, tikpat populāri, nekas nav nevainojams. Gmail cieta no datu noplūdes 2014. gadā, kad noplūda apmēram 5 miljoni paroļu, un pagājušajā gadā hakeri pārkāpa Outlook drošību..

Pietiek pateikt, ka visu, kas populārs tehnoloģiju pasaulē, ieskauj drošības pārkāpumi un hakeri. Microsoft Windows ir visu laiku vispopulārākā UN vishakārākā OS. Tādējādi atjauninājumi.

Bet kā būtu, ja ir atvērtā koda alternatīva, kuru atbalsta kaislīga kodētāju grupa, kas prioritāti piešķir drošībai; privātums kopumā? Ko darīt, ja šo uzņēmumu regulētu valsts, kurā ir visregresīvākie privātuma likumi? Tas ir par šo pārskatu.

Lūk. ProtonMail.

ProtonMail ir visaptverošs šifrēts e-pasta pakalpojums, ko 2013. gadā CERN objektā Šveicē atrada programmētāji Andijs Jens, Džeisons Stockmans un Vejs Suns. Sākotnēji tas tika izveidots ar mērķi tiešsaistē aizsargāt pilsoniskās brīvības.

Kopš pakalpojuma darbības sākuma ProtonMail ir ieņēmis ļoti stingru nostāju attiecībā uz savu lietotāju privātumu. Risks līdz pat aizliegumam Krievijā par atteikšanos atklāt informāciju, ja rodas aizdomas par pakalpojuma izmantošanu surogātpasta izplatīšanai.

Mēs apspriedīsim visas izmaksas, drošību, lietojamību, klientu atbalstu, funkcijas un visu to apkoposim ar nolietotajiem plusiem; mīnusi, izmantojot pakalpojumu. Sāksim ar acīmredzamo…

Cenu noteikšana & Iespējas

Maksāšana par e-pasta pakalpojumu var šķist slikts sapnis, ja jūs to prasāt tikai personīgai lietošanai. Bet tas ir nepieciešams biznesa institūcijām, kuras darbojas plašākā mērogā un nodarbojas ar darījumiem, kas satur būtisku informāciju.

ProtonMail proton_plans

ProtonMail piedāvā 4 plānus, no kuriem pirmais ir bezmaksas, bet pārējie tiek apmaksāti. “BEZMAKSAS” vai pamata kontam ir ierobežota funkcionalitāte un funkcijas, kas paredzētas personīgiem lietotājiem.

“PLUS” konts ir papildinājis drošību; uzlabotas funkcijas, kas ir solis uz priekšu no pamata. Šajā mērķa demogrāfiskajā situācijā ir mazie un vidējie uzņēmumi.

“VISIONARY” vai pieredzējušie kontu īpašnieki ir akreditēti kā vietnes atbalstītāji un saņem visaugstākās kvalitātes iespējas nekā jebkurš cits plāns.

Visbeidzot, “PROFESSIONAL” plāns piedāvā šifrētus mitinātus e-pastus, kas raksturīgi jums vai jūsu uzņēmumam. Varat izmantot savu pielāgoto domēna vārdu, lai personalizētu savus vai darbinieku e-pasta kontus.

Cenu koku uztur vienkāršā veidā. Lētākais plāns, kas nav BEZMAKSAS, ir PLUS plāns ar 4 eiro mēnesī, kam seko visdārgākais Visionary plāns, kas ir 24 eiro mēnesī, un visbeidzot PROFESIONĀLAIS plāns ar cenu 6,25 eiro mēnesī / lietotājs.

Tas viss ir saistīts ar cenu noteikšanu. Parunāsim par to, kā funkcijas izmaksā, sākot ar BEZMAKSAS plānu:

ProtonMail bezmaksas_konts

ProtonMail piedāvā pamata kontu personīgiem lietotājiem, kuri nevēlas abonēt / maksāt par PLUS kontu. Pamata konts ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuriem nav nepieciešama sarežģītība; apmaksāta konta drošība.

ProtonMail pamatkonts piedāvā 500 MB datu glabāšanas visiem jūsu e-pasta failiem un mapēm, 150 e-pasta ziņojumus, kas tiek nosūtīti / saņemti dienā, un klientu atbalstu, lai atrisinātu visas problēmas vai jautājumus.

ProtonMail plus_pllan

PLUS plāns ir noteikts jauninājums no pamatplāna. Tas ir palielinājis drošību, piešķirot prioritāti privātumam. Ja esat kāds, kurš par drošību apzinās savus e-pastus un saziņu, tad šis plāns ir obligāts.

PLUS plāns piedāvā 5 GB krātuves, 1000 ziņojumu, etiķešu; pielāgoti filtri, ziņojumu šifrēšana, pielāgots domēns, 5 e-pasta aizstājvārdi un prioritārs klientu atbalsts ar ātru izšķirtspēju.

ProtonMail visionary_plan

VISIONARY plāns ir vispiemērotākais un dārgākais plāns no visiem. Tas ir pilns ar ProtonMail drošības pakāpi. Šis plāns ir piemērots profesionāļiem un drošības amatpersonām, kas ikdienā nodarbojas ar slepenu informāciju.

Būdams Visionārs, jūs saņemat neierobežotu daudzumu ziņojumu, bet bez lielapjoma e-pasta adreses, 10 domēnu atbalstu, daudzu lietotāju atbalstu, šifrētus ziņojumus, 50 e-pasta aizstājvārdus, agrīnu piekļuvi jaunām funkcijām, pielāgotus filtrus; etiķetes un pašu ProtonMail pašu ProtonVPN, kas nodrošina papildu privātumu, piekļūstot tīmeklim.

ProtonMail professional_plan

Pazīstams nosaukums, PROFESSIONAL plāns ir paredzēts uzņēmumiem vai profesionāļiem, kuri pieprasa šifrētu e-pastu, kas tiek mitināts tieši viņu mērķim. Varat izmantot savu pielāgoto domēnu, lai norādītu savu profesiju vai izveidotu domēnus darbiniekiem.

Skatiet ProtonMail pašreizējos plānus & Cenu noteikšana …

Tas viss ir saistīts ar cenu noteikšanu; Iespējas. Nākamais ir…

Lietošanas ērtums

Lietošanas ērtums ir viens no e-pasta pakalpojuma aspektiem, kas tiek nepietiekami novērtēts. Lai arī visi e-pasta pakalpojumi kalpo vienam un tam pašam mērķim, ne visi e-pasta pakalpojumi ir vienādi.

Pastāv noteiktas variācijas, kas tās atšķir no citām, neatkarīgi no tā, vai tā ir lietotāja saskarne, drošība, funkcijas, ātrums utt.

ProtonMail vietne

Pamata izskats; vietnes sajūta ir ļoti vienkārša un minimāla. Izmantotā pamata krāsu palete ir ļoti patīkama, arī ikonas ir vienkāršotas, nav animācijas, navigācija ir vienmērīga un vietne darbojas ātri.

Apskatīsim pašu e-pasta pakalpojumu. Mēs apskatīsim BEZMAKSAS plānu, lai pārbaudītu tā lietošanas vienkāršību. Sāksim no augšas ar pierakstīšanās lapu.

ProtonMail reģistrēšanās_lapa

Reģistrēšanās lapa ir jūsu standarta pro forma. Vienkārši ievadiet 3 datus un atrodaties. Lietotājvārds, parole un atkopšanas pasts, kas paturēts pēc izvēles.

Izvēles sekundārais e-pasts ir retums, jo daudzām vietnēm patīk to saglabāt. Tomēr ir arī nozveja, kurā aizmirstās paroles gadījumā e-pasta atkopšana kļūst neiespējama.

Tā kā mēs pārbaudīsim tikai šo pakalpojumu, mēs nolēmām izlaist izvēles e-pasta adreses iespēju un saņēmām brīdinājumu e-pasta atkopšanas gadījumā. Pēc tam vietne lūdza veikt cilvēku verifikāciju pa e-pastu, kas ir dīvaini.

protonmail are_you_human

Viņi var vienkārši izmantot captcha verifikāciju, bet, tā kā ProtonMail sevi uzskata par drošības skavu, mēs to ievērojām. Pēc apstiprinājuma koda ievadīšanas iestatīšana bija pabeigta.

ProtonMail reģistrēts_in

ProtonMail varēja viegli iegūt balvu par to, ka ir viens no ātrākajiem reģistrēšanās e-pasta pakalpojumiem. Visu iestatīšanu varēja viegli veikt 4 minūšu laikā. Turklāt tas, ka e-pasts nav saistīts ar citu e-pastu vai tālruņa numuru, kas jūs aizsargā.

Runājot par interfeisu, tas jūtas ļoti piemaksu. Nekas par to nerunā “BEZMAKSAS” vai pamata, bet funkcijas ir tās pašas, kuras jūs saņemat ar jebkuru citu bezmaksas alternatīvu. ProtonMail ir arī bez reklāmām, kas ir noteikts bonuss.

Jums ir jāsadala sadalītā ekrāna izkārtojums; lasīt e-pastus, kurus var arī mainīt uz pilnas lapas režīmu. Jums ir sānu panelis, kurā ir redzama iesūtne, melnraksti, nosūtīti, ar zvaigznīti atzīmēti arhīvi, surogātpasts, miskaste, viss pasts un mapes / etiķetes..

ProtonMail meklēšanas josla

Meklēšanas joslā ir filtru opcijas, lai kārtīgi kārtotu e-pastus. Lai kaut ko atrastu, varat izmantot atslēgvārdus, atrašanās vietu, sūtītāju / saņēmēju, sākuma / beigu datumu, adresi un pielikumus.

ProtonMail new_message

Noklikšķinot uz “Rakstīt”, tiek atvērts lodziņš “Jauns ziņojums”, kurā rakstāt. Šī kaste ir kaut kā nekustīga. Noklikšķinot uz bultiņām augšējā labajā stūrī, tā tiek mazliet paplašināta, bet bez pilnekrāna. Ne pārāk lielas neērtības, taču tā varēja izmantot vairāk vietas.

Ierakstot to, tas jutās vēl vairāk apmierinošs, ar to pietiek, ja sakām, ka e-pasti vispār nav problēma. Ir pieejami visi pamata teksta rediģēšanas rīki.

Failu pievienošana; dokumenti ir tik vienkārši, cik vien iespējams. E-pasta ziņojumā varat iestatīt derīguma termiņu, kā arī pievienot šifrēšanas slāni, lai nodrošinātu papildu drošību.

ProtonMail dpa_and_dpo

Tas rezumē lietošanas vienkāršību. Konta iestatīšana ir īpaši ātra; viegli. Nav nepieciešams pievienot ārēju ID. UI jūtas prēmija; gluda un ietver šifrēšanu papildu drošībai.

Tādējādi ProtonMail bez grūtībām var ērti apstrādāt jūsu ikdienas e-pastus.

Drošība

Tā kā Hilarijas Klintones 2014. gada prezidenta kampaņa tika pilnībā iznīcināta, pateicoties e-pasta adreses strīdiem, drošība ir kļuvusi par secīgu tematu.

ProtonMail, kas atrodas Šveicē, ir visspēcīgākie privātuma likumi saskaņā ar stingriem aizsardzības likumiem, piemēram, DPA un DPO gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

ProtonMail dpa_and_dpo

Ar to pietiek likumiem, parunāsim par to, kāda veida drošību faktiski piedāvā ProtonMail:

Šifrēšana no vienas puses uz otru

ProtonMail end-to-end_cryption

Ko kodēšana no viena gala līdz otram nozīmē, ka dati, kas tiek pārsūtīti no vienas vietas uz otru, ir aizsargāts ar paroli visu laiku.

Dati ProtonMail serveros, iesūtnē esošie dati un saņēmēja konta dati tiek aizzīmogoti, izmantojot šifrēšanu..

Tādējādi jebkādu trešo personu pārkāpumu iespējamība ir mazāka. Turklāt ProtonMail pats nevar pieskarties jūsu datiem šifrēšanas klauzulas dēļ, kas padara datu atkopšanu neiespējamu.

Rūgta patiesība, bet paroles atcerēšanās ir tikai jūsu atbildība, konta aizsardzība ir viņu pašu.

Aparatūras līmeņa drošība

ProtonMail aparatūras līmeņa drošība

ProtonMail ir serveri visā Šveicē, izņemot ekspertu nodrošināta atvērtā pirmkoda izmantošanu, lai neļautu jūsu datiem nonākt mākoņa vietā, kas nozīmē, ka tie būs pieejami TIKAI jums.

Viņu primārais datu centrs atrodas 1000 metru pazemē, lai aizsargātu serverus no jebkāda dabiska vai cilvēka radīta kaitējuma, un tas ir aizsargāts ar drošību.

Visi dati tiek glabāti augsta blīvuma cietajos diskos, kas ir šifrēti līdz malai, tāpēc pat tad, ja datu atrašanās vieta tiek konfiscēta, jūsu informācija paliek neskarta..

Anonimitāte

ProtonMail vendetta-4822543_1920

Lūk, kas patiesībā atdala ProtonMail no pārējiem: nav izsekošanas vai reģistrēšanas. Lielākā daļa vietņu, kas sola privātumu, vismaz reģistrē jūsu IP.

Šajā gadījumā ProtonMail pat nezina, kas ir jūsu e-pasta ziņojumos, jo viss ir šifrēts.

Nav IP adreses, nav metadatu, nav atlasītu reklāmu, nav personiski identificējamas informācijas, lai jūs izsekotu. Cilvēkiem, kas mirst par privātumu, tas izklausās kā sapņa piepildījums.

Šeit paņemto var apkopot, jo šifrēšanu nav iespējams pārspēt, jūsu dati ir aizsargāti saskaņā ar stingriem likumiem; serveri un nekādu datu ieraksts vai jebkāda veida traucējumi.

Klientu atbalsts

Vai atcerieties, kad pēdējo reizi bija nepieciešams klientu atbalsts, jo radās problēmas ar e-pastu? Jā, es arī ne. Tagad ir jēga, kāpēc lielākajai daļai cilvēku ir tendence izlaist šo sadaļu. Tās e-pasts ir vissliktākais, kas var notikt?

Ja jūs lasījāt visu laiku, es pieminēju dažas e-pasta noplūdes; pārkāpumi. Problēmas rodas visu laiku. Neviens pakalpojums nav ideāls, un, kad pienāk laiks lūgt palīdzību, šī ir vienīgā vieta, kur to sakārtot.

ProtonMail klienta atbalsts

Sadaļa Atbalsts ir atrodama ProtonMail galvenajā vietnē. Kā redzat, ir 5 sadaļas, lai klasificētu jūsu problēmu ar anotācijām, piemēram, “man ir”, “man vajadzīga palīdzība” un “es gribu”. Šī ir ProtonMail zināšanu bāze.

ProtonMail web_app

Noklikšķinot uz tīmekļa lietotnes cilnes, tika atlasītas 2 iespējas “Pieteikšanās vai reģistrēšanās problēmas” un “Citas problēmas”..

ProtonMail web_app

Noklikšķinot uz “Citas problēmas”, tika atvērtas vēl 4 iespējas, kas satur apakštematus sīkiem rakstiem, kas šo problēmu atrisina.

ProtonMail atbalsta_forma

Izņemot zināšanu bāzi, ir “atbalsta forma” vai biļešu pārdošanas sistēmas e-pasta atbalsts, ko var izmantot, lai ziņotu par visām problēmām / problēmām.

Ir arī ārēja lapa, kuru var izmantot, lai ziņotu par visām kļūdām vietnē.

Tas aptver drošības sadaļu. Jūs saņemat detalizētu zināšanu bāzi un e-pasta atbalstu, lai ziņotu un saņemtu palīdzību saistībā ar jebko.

Plusi

 • Izcila izskata un ērti lietojama lietotāja saskarne, kas neapdraud drošību
 • Iespēja neizmantot sekundāru e-pastu vai tālruņa numuru, lai reģistrētos, nodrošinot pilnībā izolētu pieredzi
 • Nav IP reģistrēšanas, izsekošanas, nav reklāmu, nav metadatu, tātad nekādu personīgu ierakstu
 • Šifrēšana no vienas puses uz otru visaugstākajam drošības līmenim. Neviens, izņemot jūs, nezina, kas atrodas jūsu iesūtnē
 • Viena no ātrākajām reģistrēšanās procedūrām, kas jebkad redzēta. Viss process ilgst apmēram 4 minūtes vai mazāk
 • VISIONARY plāns ir pievienots ProtonVPN, lai vēl vairāk šifrētu jūsu tīklu un apkarotu cenzūru

Mīnusi

 • Klientu atbalsta ļoti trūka, jo nebija tiešās tērzēšanas iespējas, kas ir labāka nekā atbalsts pa e-pastu
 • Papildu sekundārais e-pasts padara atkopšanu neiespējamu. Tas ir drošāks, jo konts ir saistīts nevis ar kaut ko citu, bet arī ir mazliet riskants
 • Tā kā pats uzņēmums kontrolē mazāk, moderēšana kļūst sarežģīta. Piemēram, problēma var būt surogātpasts, jo dati vienmēr tiek šifrēti.

Secinājums

Tātad, vai pēc tam, kad esam izklāstījuši visu, kas padara ProtonMail ķeksīti, ir vērts ieteikt un pārslēgties 2020. gadā un uz priekšu? Vienkāršāk sakot:

JĀ. 100% JĀ.

Mūsdienu pasaulē, kurā privātums un drošība ir kļuvusi par prioritāti, mums ir nepieciešams ProtonMail. Lielākā daļa e-pasta pakalpojumu ir neveiksmīgi, ja tie izmanto ārēju e-pasta / tālruņa saiti, lai izveidotu savienojumu ar jūsu kontu.

Šo ārējo saiti bieži var manipulēt, lai izsekotu; reģistrējiet savu informāciju un bieži izmantojiet šo informāciju (skatoties uz jums Gmail), lai atlasītu reklāmas jums.

ProtonMail atturas no jebkādas ārējas saites un sniedz jums pelnīto e-pasta pakalpojumu. Pilnīga datu šifrēšana, nevainojama; Ātra lietotāja saskarne un pilnīga anonimitāte padara ProtonMail par cienīgu ieteikumu.

Vai jūs izmēģinājāt ProtonMail vai jau ilgu laiku to izmantojat? Kā bija jūsu pieredze? Vai jums ir kādas domas, kurās jūs varētu vēlēties dalīties? Lūdzu, komentējiet zemāk un paziņojiet mums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map