Shopify cenu noteikšana (2020. gads): ko gaidīt no viņu plāniem un cenām?

Shopify ir viena no populārākajām e-komercijas platformām pasaulē. Es domāju, tikai paskatieties uz šiem trakajiem skaitļiem:


veikalu cenu popularitāte

Tāpēc, protams, es esmu diezgan daudz rakstījis par Shopify: pārskatījis pakalpojumu kopumā, salīdzinājis to ar konkurentiem un pat apkopojis interesantu statistiku par to.

Bet šoreiz es runāju par vienu noteiktu Shopify daļu:

Cenu noteikšana. Dū.

Lai arī Shopify šķiet lieliska iespēja, konkurentu netrūkst. Patiesību sakot, kaut arī Shopify ir lielisks pakalpojums, izmaksas var ātri sasummēt.

Tātad, ja jūs interesē Shopify, jums jāzina, vai cena ir tā vērta.

Iedziļināsimies. Es sākšu mūs ar pārskatu:

Shopify cenu plāni

Pirmkārt, ļaujiet man tikai parādīt, kādas ir faktiskās cenas, kuras mēs aplūkojam.

Šie ir trīs galvenie līmeņi:

veikalā cena

Shopify piedāvā arī dažus citus cenu plānus:

Viens no tiem ir Shopify Lite, kas mēnesī maksā tikai 9 USD un ļauj savam veikalam pievienot iepirkumu grozu un pārdot Facebook.

Otrs ir Shopify Plus, kas ir uzņēmuma līmeņa risinājums. Lai to izmantotu, jums ir jāvada diezgan liels uzņēmums, tāpēc cena būs pielāgota.

Lielākoties es runāšu tikai par trim galvenajiem cenu plāniem šajā rakstā.

Tas ir tāpēc, ka tas ir tas, ko apskatīs lielākā daļa no jums, un šie plāni ir tie, uz kuriem parasti tiek novērtēts Shopify.

Vēl viena piezīme par cenām, kas ir ĻOTI svarīgi:

Šīs cenas tiek pieņemtas, ja jūs maksājat katru mēnesi, kas ir Shopify noklusējuma metode.

Kāpēc tam ir nozīme??

TONAS programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) uzņēmumi cenu sarakstu norāda kā USD _ mēnesī, bet faktiski par jums maksā gadu par sākotnējo pakalpojumu. Mēneša cena bieži ir sīva, kā padarīt to lētu.

Bet Shopify cenas faktiski ir ikmēneša, kas padara tās daudz elastīgākas.

Jūs VARAT iegādāties viena vai divu gadu plānu, kuram tiek piemērotas atlaides attiecīgi 10% un 20%.

Tāpēc, paturot prātā šo cenu struktūru, padomāsim par to, ko skaitļi jums patiesībā nozīmē.

Shopify cenu noteikšana

1. daļa: Cik maksā Shopify?

Es jums jau parādīju cenu līmeņus un drīz sedzu papildu izmaksas, bet vispirms darīsim ātri, lai viss būtu vienkāršāk:

Shopify izmaksas būtībā tiek sadalītas šādi:

 • Shopify Lite + neatkarīgi no tā, ko jūs tērējat savam tīmeklim
 • 3 galvenie Shopify līmeņi + transakcijas maksa + domēna vārds + izvēles premium motīvi, lietotnes
 • Šīs izmaksas tiek apmaksātas katru mēnesi, ja vien jūs neizvēlaties saistības uz 1-2 gadiem.

2. daļa: kurš cenu plāns ir piemērots jums?

Ja jūs cenšaties pēc iespējas samazināt izmaksas un jums jau ir zināma sava zīmola klātbūtne tiešsaistē – vietne, Facebook lapa utt., Tad Shopify Lite līmenis (9 USD mēnesī) nav slikts.

Tomēr tas patiešām ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs jau iztērējat savam tiešsaistes klātbūtnei. Ja jūs maksājat minimālas summas par klātbūtni tiešsaistē, vienkārša Shopify kases integrācija varētu būt tā vērts.

Bet, ja jūs jau iztērējat nedaudz naudas, iespējams, ir vērts izmantot vai nu A) kādu no Shopify galvenajiem līmeņiem, vai B) izmantojot vietņu veidotāju vai tīmekļa mitināšanas plānu, kas ietver pamata iepirkumu groza funkcionalitāti.

Kopumā mazie uzņēmumi un privātpersonas ir piemēroti pirmā līmeņa Basic Shopify.

Tas ir daudz dārgāk nekā Lite plāns, taču tas arī piedāvā jums “viss vienā” risinājumu.

Tātad, ja jūs esat mazs zīmols un vēlaties izmantot ērtāk, spējot visu pārvaldīt vienā platformā, Basic Shopify ir labāks. Ja esat mazs un vēlaties saglabāt elastību, savienojot dažādus pakalpojumus, Shopify Lite ir labāks.

Otrajam un trešajam līmenim ir vienādas pamatīpašības (neierobežoti produkti, atlaides utt.), Kā arī uzglabāšanas un joslas platuma atļaujas.

Tātad galvenās līmeņu atšķirības ir uzlabotās funkcijas, nevis veiktspēja:

veikalā cena, kurš plāns ir vislabākais

Iepriekš pamestais groza atkopšanas rīks bija pieejams tikai otrajam un trešajam līmenim, un tas bija galvenais iemesls, kāpēc cilvēki izvēlējās šos augstākos plānus.

Tātad, lai gan pirmais plāns tagad ir daudz labāks par šīs funkcijas nodrošināšanu, jums būs jājautā sev, vai jūsu bizness gūst pietiekami labumu no šīm citām papildu funkcijām:

Dāvanu kartes ir noderīgas, ja jūsu klientu bāze ir pietiekami liela un konsekventa, un labākas atskaites vienmēr ir noderīgas.

Piegādes atlaides ir lielisks pamudinājums paaugstināt līmeņus, ja pārdodat produktus, kas ir jānosūta.

Bet, piemēram, ja jūs pārdodat digitālās lejupielādes, es neesmu pārliecināts, ka tiešām ir nepieciešams augstākais līmenis – pirmais vai otrais būtu pareizs, atkarībā no tā, cik daudz pārdošanas jūs ienesat.

Pats par sevi saprotams, ka ikviena gadījums ir unikāls. Bet parasti šīs ir pamatnostādnes plāna atlasīšanai.

Tagad iedziļināsimies dažās no šīm papildu izmaksām, kuras neparādās no pirmā acu uzmetiena:

3. daļa: Papildu Shopify izmaksas

Pirmās papildu izmaksas, kas jāņem vērā, ir Shopify darījumu maksa. Shopify iekasē noteiktu procentuālo daļu no pārdošanas par tā noklusējuma maksājumu nodrošinātāja Shopify Payments izmantošanu.

Šādi izskatās šie maksājumi katram galvenajam cenu noteikšanas plānam:

veikals cena. veikals maksa

Pirmais līmenis maksā augstāko likmi par tiešsaistes karšu pirkumiem.

Savā veikalā varat izmantot citus maksājumu apstrādātājus. Bet neveiciet cerības:

Lielākā daļa citu maksājumu apstrādātāju pati iekasēs transakcijas maksu, tāpēc tā tiek summēta kopā ar Shopify papildu maksām.

Kaut arī Shopify maksājumu pakalpojumu sniedzēju nodevas nav milzīgas, tās noteikti ir neveiksmīgas, jo īpaši tāpēc, ka daži no Shopify konkurentiem (piemēram, BigCommerce) NAV izņēmuši šīs maksas.

Citas iespējamās izmaksas ir veidnes. Shopify ir daudz veidņu, bet tikai maza daļa ir bezmaksas:

veikalu cenu tēma

Apskatot augšējo kreiso stūri, jūs redzēsit tikai 8 motīvus, salīdzinot ar 64 apmaksātiem.

Un pat šīs bezmaksas veidnes izskatās nedaudz līdzīgas.

Tātad, kamēr viņi strādā tikai lieliski, reāli daudziem uzņēmumiem ir jāiegādājas apmaksāta tēma, lai iegūtu vietni, kas izskatās stabilāka.

Jums var būt arī papildu izmaksas no integrācijām vai lietotnēm:

shopify cenu lietotņu veikals

Lai būtu godīgi, Shopify ir laba izvēle. Un daži no tiem ir bez maksas.

Daudzi maksā, bet diezgan pieņemami:

shopify cenu lietotņu veikals

Bet citas ir ievērojamas papildu izmaksas, salīdzinot ar jebkuru citu, ko jūs maksājat par savu tiešsaistes vietni.

Tas var svārstīties no bezmaksas līdz pāris dolāriem mēnesī līdz USD 20 + mēnesī.

Skaidri sakot, tā nebūt nav Shopify vaina. Daudzas no šīm lietotnēm var būt pieejamas citās platformās un tām ir līdzīgas cenas, un Shopify ir vairāk bezmaksas un pieejamu lietotņu, nekā tas bija senāk.

Bet, ja jūs mēģināt pielāgot veikala pārvaldību, jūs, visticamāk, izmantosit lietotnes.

Ir arī citas izmaksas, kas ne vienmēr attiecas tikai uz Shopify:

Jūs varat nolīgt kādu, kas izstrādā jūsu Shopify vietnes tēmu vai vadīt jūsu mārketingu. Iespējams, vēlēsities uzlabot cenu plānus, lai atļautu vairāk komandas kontu.

Turklāt ir arī nosūtīšana, taču tā ir ļoti mainīga atkarībā no tā, kāda veida pārvadājumus jūs veicat (nosūtīšana ar piegādi, nosūtīšana manuāli), kādus pakalpojumus jūs izmantojat, un jūsu piegādāto produktu raksturu.

Ja jums nepieciešama reāllaika pārvadāšana ar pārvadātāju (tas ir, kad nosūtīšanas likmes, ko pārvadātāja maksa tiek ievietota norēķinu lapā), jums principā ir jāizvēlas trešā pakāpe..

Visbeidzot, Shopify bez maksas nenodrošina domēna vārdu. Savu domēnu var savienot, ja reģistrējāt to atsevišķi, vai arī iegādāties to no Shopify.

Tātad kopumā ir dažas papildu izmaksas, kas var rasties jebkuram e-komercijas uzņēmumam – dizaina un mārketinga speciālistu algošana, piegāde un dažas, kas raksturīgas Shopify.

Kamēr citas platformas ir apmaksājušas veidnes, apmaksātas lietotnes un mainīgas darījumu maksas, mēs zinām, ka pastāv liela iespēja, ka jūs tās izmantosit, izmantojot Shopify.

Runājot par citām platformām …

4. daļa: Shopify cenu noteikšana salīdzinājumā ar konkurentu cenām

Šī ir viena no vissarežģītākajām raksta daļām, jo ​​Shopify ir daudz konkurentu un viņi katrs mēra pret Shopify atšķirīgi.

Vienkāršības labad es koncentrējos uz šādiem jautājumiem:

Pirmkārt, WooCommerce; Otrkārt, citas ārpus e-komercijas platformas; Treškārt, vietņu veidotāji, kas ietver e-komerciju.

Atšķirība starp pēdējiem diviem ir izplūdusi, taču tā pamatā ir vispārējs mērķis: Shopify pati ir vietņu veidotāja, taču principā tā ir veikalu celtniece, un mājas lapas veidošana ir daļa no tā.

Tātad, WooCommerce:

Tas ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas ļauj WordPress vietnei pievienot iepirkumu grozu.

Tikai tas, ka tas ir brīvs, padara to par patiešām cienīgu konkurentu, bet tas ir šeit:

Tas satur daudz vairāk kustīgu detaļu, un cena ir mainīgāka. Jā, pats spraudnis ir bezmaksas, taču, iespējams, vēlēsities jaunināt, lai iegūtu vairāk funkciju.

Turklāt tas nozīmē, ka jūs jau maksājat resursdatoriem par vietni, kurā esat instalējis WordPress, un jūs, visticamāk, maksāsit VAIRĀK par spraudņiem un vietņu motīviem, lai uzlabotu savu veikalu.

Tāpēc ir grūti izlasīt, kāda ir tipiskā cena, it īpaši salīdzinājumā ar Shopify. Tas tiešām ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs vēlaties darīt.

Šeit varat apskatīt manu WooCommerce un Shopify salīdzinājumu, kā arī manu WordPress un Shopify salīdzinājumu.

Runājot par otro kategoriju – Shopify salīdzinājumā ar līdzīgiem nepieejamiem risinājumiem, es teiktu, ka Shopify uzņem kūku.

Skaidri sakot, tas nav super vienpusējs. BigCommerce, kas ir galvenais Shopify konkurents, piedāvā šur un tur tādas funkcijas, kādas nav Shopify.

Tas pats attiecas uz Volusion, vēl vienu galveno konkurentu.

Bet galu galā Shopify uzvar, jo tā cenas ir līdzīgas, funkcijas ir VISPĀR līdzīgas, taču tai ir spēcīgs vietņu veidotājs un fantastiska piegādes integrācija.

Citiem vārdiem sakot, tas vienkārši vislabāk dara visu vienā un visapkārt. Tomēr, lai iegūtu sīkāku informāciju, varat izlasīt manu Shopify un BigCommerce vai Shopify un Volusion salīdzinājumu.

Visbeidzot, Shopify salīdzinājumā ar vietņu veidotājiem, kuriem ir arī e-komercijas funkcionalitāte.

Tas ir grūtāk, jo tas galvenokārt ir atkarīgs no tā, ko jūs vairāk prioritējat.

Ja jūsu prioritāte ir izveidot ļoti slidenu vietni, kas ir portfelis, vai kādam citam mākslinieciskam mērķim, labāka likme varētu būt Squarespace (vairāk par to, kā tas sakrīt ar Shopify, lasiet šeit).

Ja jūsu prioritāte joprojām ir vietnes izveidošana, bet jūs neesat tāds, kāds noteikts SquareSpace mākslinieciskajā un individuālā veidotāja sajūtā, Wix, iespējams, ir laba likme.

Wix e-komercijas iespējotajiem plāniem ir aptuveni tāds pats diapazons kā Shopify, taču tas vairāk atgādina lielas ietilpības vietņu veidotāju, kas ietver iepirkumu groza funkcijas.

Darbs būs paveicams, taču, ja jūsu prioritāte ir pārdot tiešsaistē, Shopify tomēr uzvarētu. Kā parasti, šeit varat uzzināt vairāk.

Tātad kopumā?

Daži no Shopify konkurentiem var dot lielāku sprādzienu par jūsu naudu, bet tikai tad, ja jūs interesē prioritizēt to, ko viņi piešķir prioritātei..

Piemēram, ja prioritāte ir elastība un pašdarināšanas process, piemēram, WooCommerce.

Bet, ja jūs tikai cenšaties izveidot tiešsaistes biznesu vienā platformā, periodā (īpaši, ja vēlaties atteikties no piegādes), Shopify, iespējams, ir vislabākais.

5. daļa: bieži uzdotie jautājumi par Shopify

Kā Shopify var būt noderīgs, ietaupot naudu par pārvadāšanu?

Atkarībā no jūsu uzņēmuma piegādes veida, Shopify var nodrošināt atlaides.

Ja jūs veicat preču piegādes kritumu, kas ir tad, kad neuzturat piedāvāto produktu fizisko inventāru un ļaujat trešajām personām jums tos glabāt un nosūtīt, Shopify ir labi aprīkots..

Shopify ir integrēts ar Oberlo – populāro kravas piegādes pakalpojumu. Un…

veikalā cena oberlo

Oberlo ir bezmaksas, ja to lieto kopā ar Shopify.

Turklāt Shopify nodrošina piegādes atlaides galvenajos līmeņos:

Būtībā Shopify ir nodrošinājis konkurētspējīgas likmes no lielākajiem pārvadātājiem, kas negarantē lielas atlaides, bet VAR atlaist lielāko cenu.

Plus, pēdējiem diviem līmeņiem ir USPS prioritārā pasta kubiskā cena, kas būtībā atlaiž nosūtīšanas likmes maziem, bet lieliem sūtījumiem.

Tātad, bez šaubām, viens no Shopify aicinājumiem cenu noteikšanā ir tas, ka tas var ietaupīt naudu, ja plānojat veikt daudz pārvadājumu.

Vai Shopify plānos ir iekļauta kāda e-pasta mitināšana??

Lai gan lielākajai daļai hostinga pakalpojumu ir iekļauta e-pasta mitināšana un vismaz dažas e-pasta iesūtnes, diemžēl neviens no Shopify plāniem nav šāds.

Vai kādam no plāniem ir joslas platums vai uzglabāšanas ierobežojumi??

Nē. Kaut arī daudzi hostinga plāni apgalvo, ka piedāvā “neierobežotu” joslas platumu vai krātuvi, pilnībā to nedarot, Shopify faktiski to dara.

Lielākoties plāna jaunināšanas iemesli būs, ja vēlaties piekļūt labākām funkcijām, nevis iegūt labāku krātuvi vai joslas platuma ietilpību..

Secinājums

Tātad, kaut arī visiem ir atšķirīga situācija, es domāju, ka Shopify lielākajai daļai lasītāju ir labs risinājums.

Ja jūs vienkārši vēlaties esošās iestatīšanas pogu “pirkt”, varat to iegūt par zemu mēneša cenu.

Tomēr ilgtermiņā var būt lētāk vienkārši izvēlēties resursdatora vai vietnes veidotāju, kuram ir e-komercijas funkcionalitāte, nevis maksāt par resursdatoru un Shopify Lite.

Tomēr patiešām ir trīs galvenie līmeņi. Galvenā līmeņu līmeņa jaunināšanas atšķirība ir papildu funkcijas: veiktspēja un krātuve būs vienāda.

Tātad, jūsu zvans ir par to, vai papildu funkcijas, ko es jums parādīju – dāvanu kartes, tiešās piegādes tarifi -, prasa augstākas cenas.

Turklāt jums, iespējams, būs jāmaksā par premium motīvu un jāinstalē daži paplašinājumi, lai gan izmaksas var būt dažādas.

Shopify var ātri kļūt dārgs, un tā ir taisnība.

Bet Shopify piedāvā arī daudzus rīkus, kas nav pieejami komplektācijā, un, ja jūs zināt, ko darāt, varat arī samazināt savas izmaksas, izmantojot arī Shopify.

Reālākais, ko es jums varu pateikt, ir pārbaudīt sevi Shopify!

Izmēģiniet Shopify bez maksas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map