Shopify vs SquareSpace: galvas salīdzinājums (2020. gads)

Neskatoties uz to, ka esmu ļoti iesaistīts Shopify un Squarespace pasaulēs – vietņu veidošanā, veikalu veidošanā, e-komercijā utt. -, man ir tendence sajaukt šos divus nosaukumus. Kāpēc? Nu, es domāju, jo es bieži redzu reklāmas abiem, un tie ir divi lielie “S” vārdi būvniecības programmatūrā.


Lai arī patiesībā šie divi uzņēmumi pārklājas, tie arī ir diezgan atšķirīgi. Shopify ir visizplatītākais komerciālais nosaukums e-komercijas programmatūrā, kopš tā dibināšanas 2006. gadā tas ir veicinājis vairāk nekā 82 miljardu USD pārdošanas apjomus..

Squarespace nodrošina ērtu tīmekļa vietņu izveidi, un tika dibināta 2003. gadā. Iespējams, ka tā nav vienīgā populārākā vietņu veidotāja (godīgi sakot, mums nav precīzu šo lietu numuru), taču tas noteikti ir viens no atpazīstamākajiem zīmoliem.

Abas kompānijas savas popularitātes ietvaros var pieprasīt daudz lielu vārdu, kas parakstījušies uz viņu pakalpojumiem. Pāris Shopify lielie klienti ir Kylie Jenner uzņēmums un Nestle.

Squarespace, vairāk koncentrējoties uz pievilcību radošajiem, zem tās jostas ir Idris Elba un Keanu Reeves.

Woah. Skaidrs, ka Shopify un Squarespace ir līderi attiecīgajās jomās. Pieņemsim, ka šie divi lielie vārdi bija pretrunīgi – kurš uzvarēs?

Tas, protams, nav hipotētisks. Tīmekļa vietņu veidotāji gandrīz vienmēr izvēršas par e-komerciju, kas nozīmē veikalu veidošanu. Kaut arī visi populārie vienkāršo vietņu veidotāji reklamē e-komercijas funkcijas, Squarespace ir unikāls, jo tā galvenā uzmanība ir vērsta uz ārštata darbiniekiem, reklāmām un maziem uzņēmumiem.

Tā ir pārklāšanās un interesantais konkurss, ko tas rada. Pārbaudīsim to.

Satura rādītājs

Pārlejiet, lai redzētu konkrētu testu, noklikšķinot uz šīm saitēm

 1. Cenu un funkciju salīdzinājums
 2. Veidnes un lietotnes
 3. Lietošanas ērtums
 4. Klientu atbalsts
 5. Drošība un uzticamība
 6. Secinājums: kuru es iesaku?

Cenu un funkciju salīdzinājums

Shopify
Kvadrāts

PlānsPamata ShopifyPamata
Cena / mēn.USD 29 mēnesī26 USD / mēn
Neierobežots produkts
Bezmaksas SSL sertifikāts
Darījuma maksa2,0%
24/7 atbalsts
Interneta veikals
Dāvanu kartes

Vispirms apskatīsim cenas un to piedāvātās iespējas.

Squarespace cenas ir nedaudz sarežģītākas attiecībā pret Shopify’s.

kvadrātveida cenu noteikšanas tiešsaistes veikals

Kvadrāta telpai ir divu veidu plāni: viens e-komercijai, otrs vietnēm, un katram tipam ir divi līmeņi. Jūs domājat, ka tāpēc, ka mēs salīdzinām ar Shopify, mums vajadzēs apskatīt tikai šos divus Squarespace plānus. Nē.

kvadrātveida cenu noteikšanas vietnes

Squarespace “Biznesa” līmenim parastās vietnēs ir arī e-komercijas funkcionalitāte.

Tas nozīmē, ka jūs faktiski varat iegūt e-komercijas programmatūru caur Squarespace par sākuma cenu 18 USD mēnesī. Ja jūs to izdarīsit, jums būs jāmaksā 3% darījuma maksa, taču varat pievienot uznirstošos logus, pārdot neierobežotus produktus, pieņemt ziedojumus, saņemt bezmaksas domēnu un būtībā izmantot pilnu e-komercijas komplektu (ieskaitot krājumu izsekošanu, pasūtījumu pārvaldību, utt.).

Ja vēlaties izmantot “tiešsaistes veikala” plānus, papildus visam iepriekšminētajam jūs saņemat vēl dažas priekšrocības: jūs varat pilnībā noņemt transakciju maksu, saņemt neierobežotus ziedotājus, piekļūt labākai tirdzniecības metrikai, izmantot etiķešu drukāšanu, saņemt drošu izrakstīšanos savā domēnā pievienojiet klientu kontus vai abonementus un vēl daudz ko citu.

Protams, dažas priekšrocības tiek rezervētas dažādiem līmeņiem, taču ar diapazonu no 18 līdz 40 ASV dolāriem mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu – tie ir dārgāki, ja maksā katru mēnesi), Squarespace pārvalda daudz tonnu e-komercijas rīku un priekšrocību..

Tagad par Shopify.

veikals-cenu noteikšana

Ciktāl tas attiecas uz galvenajiem plāniem, sākuma līmeņa plānā tiek parādīts viss nepieciešamais, un lielākiem plāniem būtībā ir pievienoti daži rīki un priekšrocības (īpaši pārvadāšanas perks). Pamatfunkcijās ietilpst neierobežots produktu klāsts un pasūtījumu izveidošana, pilna veikala veidotāju programmatūra, atlaižu kodi, pārdošanas kanāli utt.

Personāla kontos, kurus varat uzņemt neatkarīgi no jūsu līmeņa, jums ir ierobežots skaits, un pirmās pakāpes cilvēki nevar izmantot dāvanu kartes vai piekļūt uzlabotajiem pārskatiem..

Pēc manas pieredzes, veikalu veidošanas programmatūra, kā arī produktu, pasūtījumu, kuponu un atlaižu izveidošana ir ļoti stabila ar Shopify. Varat rediģēt lietas ar ļoti labu detalizācijas pakāpi, un tas viss nāk no malas.

Tas pats attiecas uz Squarespace pēc manas pieredzes – Squarespace nepadara vienkāršāku vai nesamazina jūsu veikalā pārvaldāmu informāciju, kaut arī tas nav pilnībā Shopify līmeņa.

Squarespace piedāvā nelielu priekšrocību, ja tai ir vienas lapas norēķinu iespēja. Shopify tā nav, pat ja jūs izmantojat Advanced Shopify. Tā nav milzīga kļūda, bet pārsteidz no vadošā zīmola (jo jūs vēlaties to padarīt pēc iespējas vieglāku saviem klientiem).

Ciktāl tas attiecas uz pārvadāšanu, abi uzņēmumi piedāvā dažas priekšrocības un atlaides, taču dažādos veidos.

Shopify piegādes atlaides ir dūšīgas – līdz 64% Basic Shopify un 74% Advanced Shopify. Lai arī šīs summas jums katru reizi nebūs jāsaņem, tās ir būtiskas atlaides, kas klientiem padara pievilcīgākus pasūtīt jūsu produktus.

Turklāt visiem kontiem ir jādrukā nosūtīšanas etiķetes, un pēdējiem diviem plāniem ir USPS Priority Mail Cubic izcenojumi – tas iekasē paketes, pamatojoties uz izmēru, nevis svaru (ar noteiktiem parametriem), kas var ievērojami pazemināt cenas pārdevējiem..

Šīs lietas ir daļa no tā, kas dod Shopify tik milzīgu pievilcību jebkura lieluma uzņēmumiem. Kā darbojas Squarespace??

Plānam “vietne” ar e-komercijas funkcionalitāti īsti nav iepriekš iestatītas piegādes perks. Tomēr “tiešsaistes veikala” plāni ir šādi: abi saņem etiķešu drukāšanu bez taras, tāpat kā Shopify. Augstākajam līmenim ir uzlabots nosūtīšanas kalkulators, kas ir noderīgs, tomēr visiem Shopify plāniem ir nosūtīšanas kalkulatori..

Squarespace plāns “Uzlabots tiešsaistes veikals” ļauj jums norēķiniem automātiski piemērot bezmaksas piegādes atlaides produktiem. Jūs nevarat iestatīt nosūtīšanas likmes katram produktam, tāpēc visiem klientiem būs pieejama bezmaksas piegādes iespēja – tā ir nedaudz sarežģīta, un jums ir jāatrodas uzlabotajā plānā, lai kontrolētu visiecienīgāko tā kontroli..

Mazāk attīstītie Squarespace plāni ļaus jums izveidot atlaides, kuras klienti var piemērot pārvadāšanai, tādējādi mazāk tieši kompensējot izmaksas. Tas ir nedaudz sarežģīti: šeit varat izlasīt sīkāku informāciju.

Diemžēl Shopify un Squarespace iekasē dažas transakcijas maksas. Tēzes var plānot atšķirīgi: Shopify augstākajam līmenim ir zemākā likme – 2,4% + 0,30 USD – pirkumiem tiešsaistē, izmantojot karti. Cenas atšķiras, ja jūs izmantojat Shopify procesoru, lai personīgi veiktu maksājumus, kā arī ir jāmaksā par jebkura cita maksājumu pakalpojumu sniedzēja, izņemot Shopify Payments, izmantošanu.

Squarespace ņem tikai komisijas maksu par savu biznesa plānu (kā minēts), otro “Vietņu” līmeni. Jebkurā no diviem “tiešsaistes veikalu” plāniem tiek noņemtas transakcijas maksas, tāpēc jums nav jādodas tālu, lai no tām izvairītos.

Šeit ir vēl viena pēdējā lieta, ko manuprāt ir vērts pieminēt: kravas pārvadāšana. Shopify ir nozares līderis daļēji tāpēc, ka tas viegli padara kravas piegādi. Piegāde bez kravas principā nozīmē, ka jums, veikala īpašniekam, būtu kāda trešā persona (kura, iespējams, vada noliktavu), klienta pasūtītu preci nosūtītu tieši klientam. Tas nozīmē, ka klients izmantos jūsu veikalu, bet jūs pats neiesaiņosit produktu.

Oberlo darbi

Shopify izmanto Oberlo, lai padarītu kravas piegādi neticami vieglu. Un tas, godīgi sakot, darbojas kā brīnums. Kvadrāta telpai ir rezultāts: Oberlo vietā Squarespace tiek integrēts ar Printful.

integrācija

Problēma ir tā, ka jūs varat izmantot Printful integrāciju tikai ar Advanced Store plānu (augstākais līmenis), un cilvēki vietnē Shopify var izmantot Oberlo jebkurā līmenī, turklāt Oberlo ir pilnīgi brīvi izmantot, ja vien jums ir Shopify konts (lai gan jūs varat jauninājums augstākiem Oberlo līmeņiem).

Tātad, apkopojot, gan Shopify, gan Squarespace ir patiešām labas iespējas, un Squarespace parasti ir lētākas cenas starp tā līmeņiem. Squarespace pat piedāvā dažus rīkus, kuriem Shopify izmanto tikai vēlākus līmeņus, kuri var būt lētāki, un priekšlaicīgi noņem transakcijas maksu.

Tomēr, runājot par piegādi, Shopify atvieglo atlaižu izmantošanu un automātisko izmantošanu. Laukuma laukuma lietotāji var piekļūt atlaidēm, un uzlabotais plāns reizēm var būt izdevīgāks darījums, bet ne vienmēr. Plus, Shopify ir absolūti pārāka par kravas piegādi.

Šīs lietas ir svarīgas, taču, izveidojot tiešsaistes veikalu, izskats un papildu rīki, kas nav noklusējuma iestatījumi, ir arī nozīmīgas e-komercijas funkcijas..

Veidnes un lietotnes

Veidnes un noformējums ir ļoti svarīgi gan Shopify, gan Squarespace – abi sevi tirgo kā lieliskas vietas skaistiem veikaliem un vietnēm. Ja jūs meklējat e-komerciju, ļoti svarīgi ir izveidot tiešsaistes veikalu, kas izskatās lieliski jūsu klientiem.

Abi uzņēmumi piedāvā virkni veidņu, un abi ir diezgan labi.

Shopify piedāvā dažus desmitus tēmu, no kurām lielākā daļa ir apmaksāta.

veikals-tēmas

Squarespace piedāvā līdzīgu skaitu tēmu, taču ir panākumi.

kvadrātveida-tēma

Svarīgi ir tas, ka lielākā daļa Squarespace tēmu ir paredzētas parastajām vietnēm. Ja apmeklējat tiešsaistes veikalu veidnes, ir tikai daži no kuriem izvēlēties. Jūs varat pievienot veikalu citai veidnei, taču tā vairāk sagādā grūtības, nekā tai vajadzētu būt.

Manuprāt, gan Shopify, gan Squarespace ir skaistas tēmas. Es teiktu, ka es parasti dod priekšroku Squarespace tēmām un uzskatu, ka Shopify izskatās mazliet līdzīgs – tomēr tas ir subjektīvs. Tā kā visi Shopify motīvi ir īpaši izstrādāti veikaliem, es teiktu, ka Shopify uzvar tēmām / veidnēm.

Tomēr, ciktāl tas attiecas uz rediģēšanu un vietņu izveidi, es piešķiru Squarespace balvu. Tā nav milzīga atšķirība, taču Squarespace lielu uzsvaru liek uz stilu un dizainu, un šis enerģijas ieguldījums ir atgriezies ļoti labi.

Tālāk lietotņu veikals ir unikāli svarīgs, ja izmantojat e-komercijas platformu. Ir patīkami, ja jūs nokļūstat tik daudz, cik vien iespējams, taču ne vienmēr varat uz to rēķināties.

Pēc manām domām, Shopify rada vadlīnijas lietotnēm un instalācijām. Squarespace platformā tiek integrēts daudzās daļās, kas nozīmē, ka instalācijām neizmantojat lietotņu veikalu. Dažas integrācijas ir iekļautas pēc noklusējuma, bet citas var iespējot, ja vēlaties maksāt.

Šeit varat apskatīt visu Squarespace atbalstīto integrāciju sarakstu, taču tas ir pietiekami pienācīgs saraksts. Protams, visas populārās lietotnes un papildinājumus atbalsta Squarespace, un dažos veidos tas var būt patiešām rentabls, ja tie ir iekļauti.

dizaina domēna formas

Shopify ir atšķirīgs. Shopify savām instalācijām ir tradicionālāka lietotņu veikala struktūra. Tas varētu izklausīties pēc sliktāka darījuma, bet es nedomāju, ka tas ir – tomēr ir taisnība, ka tas reizēm var būt dārgāks.

veikals veikalā

Ieguvums ir tas, ka jūs varat piekļūt vairāk nekā ar Squarespace. Jāatzīst, ka lielākā daļa no tā, kas jūs varētu interesēt, ir iekļauts Squarespace, taču Shopify lietotņu veikals ir dinamisks un attīstās. Jūs varat atrast vairāk nišu integrāciju, kā arī daudzas populāras ir dažreiz bezmaksas.

Galu galā jums būs jāapskata, kuras lietotnes, jūsuprāt, būs visnoderīgākās. Es dodu priekšroku Shopify lietotnēm, neskatoties uz to, ka tā var būt dārgāka, taču citiem var šķist, ka Squarespace ir gan vienkāršāks, gan pieejamāks atkarībā no tā, kas viņiem jāinstalē.

Tas ved mūs pie nākamā galvenā apsvēruma punkta: lietošanas ērtums.

Lietošanas ērtums

Lietošanas ērtums ir milzīgs darījums SaaS (programmatūra kā pakalpojums) uzņēmumiem. Mūsdienās tas ir viss dusmas – populārā programmatūra un vietnes cenšas būt gludas, modernas, tīras un izmantojamas. Jo īpaši “Squarespace” un “Shopify” sevi pārdod kā lietotājiem draudzīgu radošo rīku līderus.

Piemēram, šeit ir kvadrāts, kas reklamē tā ērtu produktu pārvaldību:

produktu tirdzniecība

Un tas būtu Shopify ekvivalents:

viegli iezīme

Abi uzņēmumi diezgan labi saprot nepieciešamību pēc ērtas lietošanas. Mums, par laimi, abi uzņēmumi rīkojas pēc saviem uzskatiem.

Gan Shopify, gan Squarespace iekļauj daudz funkciju un ļauj lietotājiem rediģēt lietas ļoti detalizēti, taču vienlaikus tās padara tīras un saprotamas – iespaidīgāks feat, nekā jūs varētu domāt.

Šeit ir SquareSpace informācijas paneļa pārskats

Viegli noformējams kvadrāts

un šeit ir Shopify informācijas paneļa pārskats

Konta izveidošana

Uz šīs piezīmes es domāju, ka Squarespace darbojas nedaudz labāk.

Veikalu informācijas rediģēšana ir gandrīz vienlīdz vienkārša un noturīga abos uzņēmumos (lai arī Shopify ir nedaudz padziļinātāka), taču Squarespace dizains ir rediģējams labāk. Tas nav tikai veidnes, kurām varat piekļūt, bet arī rīki un iespējas, kuras jūs saņemat šo veidņu rediģēšanai.

Kaut kas man ļoti patīk par Shopify un Squarespace, tas padara lietas vienkāršiem pieredzējušiem lietotājiem. Konkrēti, abi uzņēmumi ļauj klientiem rediģēt kodu tieši, ja viņi to izvēlas. Tas ļauj ļoti detalizēt un kontrolēt, vai jums vai kādam no jūsu komandas ir programmēšanas zināšanas.

Trūkums ir tāds, ka ikvienam, kurš vēlas kodēt vietni Shopify, ir jāapgūst pašas Shopify dizaina kods Liquid. Pieredzējis programmētājs to var uzņemt, taču tas joprojām rada vairāk problēmu, nekā vajadzētu.

šķidruma pārskats

Squarespace ir viss, kas jums nepieciešams – Javascript un CSS valodu zināšana.

js-css

Īsāk sakot, es piešķiru atzinību abiem uzņēmumiem par to, lai izstrādātājiem un pieredzējušiem lietotājiem būtu viegli pārņemt pilnīgu kontroli pār savu vietni, ja viņi to vēlas. Tas mazina “vieglas” celtniecības lietojumprogrammas dumbing-down sekas. Konkrētāk, Squarespace ir vieglāk izstrādātājiem, kuri vēlas tieši rediģēt.

Apkopojot to, gan Squarespace, gan Shopify ir ļoti ērti lietojami un saglabā zināmu kontroli, neupurējot daudz lietojamības.

Šīs nianses būtu tādas, ka Shopify ir nedaudz labāks par padziļinātu veikalu informāciju, un Squarespace ir labāks par dizainu. Plus, Squarespace ir vieglāk programmētājiem, lai gan gan Shopify, gan Squarespace ir draudzīgi programmētājiem.

Es šeit piešķiru kvadrātu par lietotājdraudzīgumu, taču lietas ir tik tuvu, ka ir grūti precīzi piezvanīt..

Klientu atbalsts

Tā kā esmu uzsvēris, pat “viegli” lietojamai programmatūrai ir nepieciešams labs klientu atbalsts. Tehniskas grūtības rodas pat vislabākajam, un pat pieredzējušiem lietotājiem, iespējams, būs vajadzīga informācija ātri, lai nonāktu jaunā platformā.

Gan Shopify, gan Squarespace ir patiesi lielisks klientu atbalsts. Tomēr jāsaka, ka Shopify noiet papildu jūdzes, tāpēc sākšu ar viņiem.

Pirmais iemesls, kāpēc es to saku, ir tāpēc, ka Shopify piešķir jums piekļuvi pārstāvjiem, izmantojot tiešraides tērzēšanu, e-pasta / biļešu sistēmu un tālruni. Plus, pēc manas pieredzes, pārstāvji ir bijuši atsaucīgi un izpalīdzīgi.

veikals-tērzēšana

Tomēr tas ir vairāk nekā efektīvi pārstāvji. Shopify rīcībā ir ļoti daudz vietējo resursu. Daļa no tā ir būtiska informācija, kuru esat pieradis redzēt, piemēram, zināšanu bāze (pazīstama arī kā palīdzības centrs).

veikals-palīdzības centrs

Zināšanu bāze ir tikpat visaptveroša kā vislabākā no tām, un tajā ir ļoti daudz rakstu tēmu. Ja nopietni, palīdzības centrā varat atrast pat savus dīvaini specifiskos jautājumus.

Shopify ir izveidots emuārs, kas ir diezgan izplatīts, taču tam ir izglītības resursi, kas ir unikālāki un padziļināti. Viens piemērs varētu būt Shopify Academy, kurā ir bezmaksas kursi, kas varētu būt noderīgi iesācējiem. Otrs galvenais piemērs būtu Shopify kopienas forums, kas ļauj iekļūt Shopify lielajā lietotāju bāzē un ir noderīgs unikālu problēmu vai padomu gadījumā.

Vēl viens būtu Shopify ceļveži, kas ir pienācīga kolekcija bezmaksas e-grāmatu, kurās ir vispārīgi padomi par uzņēmējdarbību un e-komerciju. Shopify divas aplādes ir līdzīgas, sava veida papildinājums interesentiem, un biznesa enciklopēdija nav kaut kas, ko es uzskatu par īpaši noderīgu, bet ir patīkami, ka tāda ir.

Shopify Polaris ir īpaši padziļināts ceļvedis par Shopify dizaina standartiem. Tas ir salīdzinoši nezināms resurss, taču var ietaupīt dzīvību, ja veidojat vietnes klientiem (vai pat tikai sev)..

Visbeidzot, Shopify nodrošina dažus bezmaksas rīkus, kas var noderēt iesācējiem.

izpētīt rīkus

Jā, jā. Oho. Shopify acīmredzami ir daudz resursu, un pat ja daži ir pūkaini, daudz to nav. Kā uz tā var atbildēt Kvadrāts?

Nu, Squarespace sākas ar diezgan labiem klientu pārstāvjiem un pieejamiem līdzekļiem saziņai ar viņiem: tiešraides tērzēšana vai e-pasts. Diemžēl pagaidām netiek sniegts atbalsts pa tālruni.

kvadrātveida tērzēšana

kvadrātveida tērzēšana

kvadrātveida tērzēšana

Tas tomēr ir labi, jo pārstāvji ir diezgan atsaucīgi un izpalīdzīgi, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai e-pastu.

Squarespace vietņu resursu stūrakmens ir tā zināšanu bāze.

sp-palīdzība

Squarespace zināšanu bāze nav tik padziļināta kā Shopify, taču tā joprojām ir diezgan lieliska. Tajā ir arī video pamācības tiem, kas to dod priekšroku lasīšanai.

Squarespace piedāvā daudz vairāk, izņemot savu zināšanu bāzi. Piemēram, Squarespace ir vebināri, emuārs (atkal tas ir bieži) un forums. Es uzskatu, ka forums nav tik izturīgs kā Shopify’s, taču tas joprojām ir jauks īpašums.

Squarespace arī ļoti daudz pie galda pievērš uzmanību klientu atbalstam un resursiem. Iemesls tam, ka es piešķiru Shopify uzvaru, ir tas, ka tai ir vairāk iespēju sazināties ar pārstāvjiem, kā arī tam ir vairāk resursu un resursi parasti ir padziļināti.

Neskatoties uz to, Squarespace ir tuvu sekundei Shopify, tik tuvu, ka es nevarētu uzskatīt, ka klientu atbalsts ir būtiska atšķirība starp abiem apelācijas ziņā..

Drošība un uzticamība

Tagad par pēdējo punktu mūsu kontrolsarakstā: drošība un uzticamība. Jums nav nepieciešams, lai es jums pastāstītu, kāpēc drošība vai uzticamība ir svarīgi, lai vadītu biznesu tiešsaistē, tāpēc pieņemsim.

Neviens no mūsu pretendentiem nesaka tonnu par savu drošību, taču tas nenozīmē, ka viņiem to trūkst. Viņi būtībā piezīmē savus sertifikātus maksājumu apstrādei un klienta informācijai, kas izklausās tiešām lieliski, līdz jūs saprotat, ka tas pārstāv standartu (pretstatā kaut kam virs standarta).

veikals-pci

Kvadrāts ir ievērojami labāks, izceļot savu drošības praksi, kaut arī tas ir nedaudz no malas.

drošības pārskats

Es iesaku pārbaudīt pašu lapu, ja vēlaties redzēt visu informāciju par sevi, taču īsā versija ir tāda, ka jā, Squarespace veic visus atbilstošos pasākumus. Ugunsmūri, iekšējā uzraudzība, drošie serveri, DDoS uzbrukumu novēršanas protokoli utt.

Un, protams, Squarespace un Shopify nodrošina SSL visiem kontiem.

Ciktāl tas attiecas uz sniegumu, man ir bijusi tikai laba pieredze ar katru uzņēmumu. Tas ietver ne tikai darbspējas laiku un vietnes ātrumu, bet arī programmatūras ikdienas lietošanu. Es neesmu ticis galā ar aizsalušām lapām, vietņu avārijām vai kaut ko tādu, kas rada nopietnas bažas.

Šie uzņēmumi ir gan nozares līderi, gan pateicoties uzticamiem rādītājiem. Ciktāl tas attiecas uz drošību, Squarespace nepārprotami ir caurspīdīgāks, bet es nedomāju, ka tas noteikti ir drošāks par Shopify.

Paturot prātā, ka Shopify apkalpo dažus no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē (un, jā, uzņēmuma līmeņa drošība, protams, būs augstāka nekā parastajos kontos, – tomēr punkts paliek spēkā) un ir veicinājis desmitiem miljardu lielus darījumus, tā ir drošība iespējams, ir diezgan spēcīgs.

Tāpēc es nevaru no šiem diviem izcelt skaidru uzvarētāju. Viņi abi darbojas ļoti labi, un, cik mēs zinām, ir diezgan droši.

Secinājums: kuru es iesaku?

Ir pienācis laiks salikt visu, par ko esam runājuši. Kurš ir labāks – Squarespace vai Shopify?

Mēs visi zinām, ka nav viena izmēra, kas derētu visiem, un Shopify un Squarespace nepārprotami ir atšķirīgi plusi un mīnusi..

Abas no tām ir drošas un darbojas droši. Abiem ir lielisks klientu atbalsts, lai gan es domāju, ka Shopify uzņemas vadību.

Ciktāl tas ir ērti lietojams, abi ir lieliski, taču Shopify labāk raksturo veikala informāciju un Squarespace labāk izstrādā vietnes dizainu. Plus, Squarespace ir vieglāk programmētājiem, kuri vēlas rediģēt vietnes kodu.

Ciktāl tas attiecas uz veidnēm, Shopify piedāvā lielāku tiešsaistes veikalu specifisko veidņu izvēli, bet Squarespace kopumā ir lielāks veidņu klāsts – lai pārvērstos veikalos, tām vienkārši var būt vajadzīgas dažas papildu darbības. Tomēr, izmantojot Squarespace, dizaina jauda ir labāka.

Squarespace integrācija lielākoties ir iekļauta Squarespace infrastruktūrā, un tajā nav lietotņu veikala. Tas reizēm var padarīt lietas vieglāk un lētāk, taču Shopify lietotņu veikalā ir dīvaināki labojumi un iespējas (lai arī reizēm tas var būt dārgi).

Ciktāl tas attiecas uz cenu un vispārējām īpašībām, lietas kļūst satraucošas. Kvadrāts, protams, ir daudz lētāks, un Shopify klāsts ir daudz dārgāks (lai gan tas, manuprāt, sākas diezgan pieņemamā vietā).

Kvadrāts ir ļoti labi attēlots ar salīdzinoši zemām cenām, kas sākumā var padarīt to šķietamu izdevīgāku. Tomēr Shopify ir daudz labāks, nodrošinot viegli lietojamas piegādes atlaides, un tā kravas piegādes spēja ir daudz labāka nekā Squarespace.

Plus, Shopify ir labāks tiem, kas vēlas izmērīt savus veikalus, kas izskaidro daļu no cenām, un rīki, kurus jūs izņemat no kastes, var būt ļoti padziļināti, ja vēlaties, lai tie būtu (lai gan arī Squarespace nav slikti ).

Lai gan Squarespace atsakās no dažām lietām, kas padara Shopify dārgāku, nekā tam vajadzētu būt, piemēram, pamata funkciju izvietošanu augstākos līmeņos un maksas iekasēšanu par darījumu maksām, Shopify joprojām ir kopumā spēcīgāka e-komercijas iespēja..

Man jāsaka, ka kopumā Shopify saņem manu ieteikumu. Tiem, kas pārdod digitālos produktus, kuriem nosūtīšana nav lielas izmaksas, Squarespace varētu būt labāka. Bet ikvienam, kurš plāno regulāri un / vai lielos apjomos piegādāt, Shopify ir viegli labāks risinājums. Tas ir arī labāks risinājums tiem, kas īpaši anāli kontrolē veikala informācijas pārvaldību – laukums var būt arī ļoti detalizēts, taču, ja tas ir vēlams, Shopify piemēro ļoti praktisku precizitāti.

Bet, hey, ja neesat pārliecināts, jūs vienmēr varat tos izmēģināt! Shopify piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, un Squarespace ļauj jums izmantot bezmaksas izmēģinājumu, līdz esat gatavs. Dodieties uz priekšu un izejiet ārā, mani kolēģi go-getters!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map