Shopify vs WordPress: pārskatīts pēc 27 dienu pārbaudes! (2020. gads)

Ja jūs interesējaties par sava veikala izveidošanu tiešsaistē, jūs, iespējams, esat saskāries ar šiem diviem smagajiem svariem:


Shopify un WordPress.

Shopify ir viena no lielākajām komerciālās e-komercijas platformām apkārt:

veikals par

Vairāk nekā MILJONS bizness, izmantojot Shopify, un 183 miljardi ASV dolāru saimnieciskajā darbībā.

Starp citu, tas masīvais otrais numurs? Tas ir tikai no 2016. līdz 2018. gadam. Tikai 2 gadu laikā Shopify ir radījis vērtību pasaules ekonomikā lielāku par pasaules valstu lielāko IKP..

Shopify ir maksas programmatūras pakalpojums, kas koncentrējas uz lietošanas ērtumu un mieru – tas ir līdzīgs vietņu veidotājam, bet veikaliem.

Un tad ir WordPress. WordPress ir viens no vienīgajiem objektiem, kas patiešām var novērst Shopify sasniedzamību un ietekmi.

wp.com par

Bet tas ir nedaudz sarežģītāk, jo patiesībā ir divi WordPress veidi:

Pirmais ir WordPress.org. Tas ir “oriģinālais” WordPress, un tā ir atvērtā koda platforma vietnes satura (īpaši emuāru) pārvaldībai..

WordPress.org ir bezmaksas, ja vien jūs esat samaksājis par mitināšanu un domēna vārdu.

Pēc tam ir WordPress.com – to izveidoja viens no puišiem, kurš izveidoja oriģinālo WordPress, un tas piedāvā maksas plānus ar daudzām funkcijām.

Bet, tā kā bezmaksas versija ir saistīta ar daudz vairāk konfigurēšanas un iestatīšanas no lietotāja puses, WordPress.com vairāk atgādina vietņu veidotāju: tā piedāvā gan hostingu, gan programmatūru, kā arī ir viegli lietojama..

Šajā rakstā es galvenokārt runāšu par WordPress.com. Bet WordPress.org joprojām ir svarīga iespēja, tāpēc es to pieminēšu šeit un tur.

Tātad, šie ir mūsu divi smagsvari: Shopify un WordPress ir ārkārtīgi populāri un tiem ir miljoniem lietotāju.

Tātad, kurš no tiem ir labāks tiešsaistes biznesa veidošanai?

Neuztraucies, mans draugs. Esmu pārbaudījis abas platformas un mīlu tās abas.

Un tas arī nozīmē, ka man ir daži pavedieni par to, kurš no jums ir vislabākais.

Sāksim ar kaut ko, kas būs jūsu bažu priekšplānā:

Performance

Jā, sniegumam ir liela nozīme vietnēs kopumā … bet tai ir liela nozīme, ja tie ir tiešsaistes veikali, par kuriem mēs runājam.

Protams, neviens nevēlas, lai viņu vietne pārāk bieži pazeminātos. Bet, ja jūs vadāt uzņēmējdarbību, dīkstāves laiku var viegli pārvērst zaudētos pārdošanas apjomos. Tik labs sniegums ir būtisks.

Vispirms apskatīsim Shopify sniegumu. Shopify sniedz šīs garantijas:

veikals veikals

99,98% uptime ir diezgan labs. Lielākā daļa mitinātāju garantē 99,9% mitināšanu, tāpēc Shopify, kuras galvenā uzmanība netiek pievērsta pat mitināšanai, pāriet soli augstāk ir diezgan lieliski.

Tas ir tas, par ko tikai 99.98% sadalās līdz:

vispārējs darbspējas laiks

Vidēji mēnesī jūs saņemat 8 minūtes dīkstāves. Es parasti uzskatu, ka 99,95% un vairāk ir “labi”, lai gan, protams, 99,99% vai 100% ir tas, kur man patīk redzēt uzņēmumus.

Bet reālajā dzīvē?

Jā, es atklāju, ka Shopify vienmēr uzturas. Reizēm dīkstāves ir reti sastopamas, taču to ir ļoti maz.

Shopify garantija 99,98% nenozīmē, ka tas ir viss, ko iegūsit. Kopumā es teiktu, ka Shopify izmanto kādu fantastisku darbības laiku.

Bet, lai arī uzturēšanās augšā ir būtiska, ātrums ir vēl viena būtiska veiktspējas sastāvdaļa. Ekrānuzņēmumā, ko es jums iepriekš parādīju, Shopify apgalvo, ka viņam ir “degoši ātri serveri”.

Es neteiktu, ka esmu atklājis, ka Shopify ir tik izceļas ar vietnes ātrumu, kā tas ir ar darba laiku.

Bet tas ir ļoti ātri, un tam ir labs iemesls, kāpēc:

Shopify izmanto satura piegādes tīklu jeb CDN. CDN nozīmē, ka visā pasaulē ir izvietoti lieli serveru kopas, tāpēc tie vienmēr ir tuvu lietotājiem.

Tādējādi, kad klienti visā pasaulē izmanto jūsu vietni, viņi iegūs salīdzinoši stabilu ātrumu.

Tātad kopumā Shopify ir lielisks darbspējas laiks un diezgan labs ātrums.

Tagad parunāsim par WordPress.com:

WordPress.com faktiski nesniedz nekādas darbības garantijas.

“Vau,” jūs, iespējams, domājat. “Kā tas ir tik populārs? Visi garantē labu sniegumu. Tam jāatsūcas! ”

Ne tik ātri, bucko! Noteikti ir dīvaini, ka WordPress.com neiziet no lielās veiktspējas lielīšanās, ņemot vērā, ka WordPress.com vissvarīgākais ir WordPress vietņu mitināšana..

Bet lai kāds būtu iemesls, tas man nekad nav bijis jautājums. Man arī šķiet, ka lielākajai daļai WordPress.com lietotāju.

Pirmkārt, mans darbspējas laiks un vietņu ātrums vietnē WordPress.com ir bijis lielisks. Tie bija viegli salīdzināmi ar Shopify – visas atšķirības starp šiem diviem rādītājiem būs kļūdas robežās.

Un atcerieties, ka WordPress.com ir ārkārtīgi populārs. Miljoniem cilvēku to izmanto: BILLIONS apmeklē WordPress.com vietnes.

Tā nav nejaušība: tas notiek tāpēc, ka WordPress.com darbojas ļoti labi. Lielākā daļa cilvēku pat neuztraucas par to, vai viņu WordPress vietne tiks izveidota.

Ja jums ir interese par WordPress.org, es nevaru jums pateikt: WordPress.org ir programmatūra, kuru instalējat trešās puses resursdatorā.

Nozīme: jūs izvēlaties savu resursdatoru un pēc tam uz tā iestatāt WordPress.org programmatūru. Tad izrāde galvenokārt būs atkarīga no jūsu saimnieka izrādes.

Daži saimnieki tomēr ir labāki par citiem. Šeit ir daži no labākajiem WordPress mitinātājiem.

Tātad, kā es teicu, nav skaidras uzvarētājas starp manas Shopify vietnes veiktspēju un vietnes WordPress.com veiktspēju.

Šīs ir labas ziņas! Tas nozīmē, ka jebkura no platformām, iespējams, lieliski darbosies jūsu labā.

Tātad nākamais apsvēruma punkts ir:

Lietošanas ērtums

Daudziem cilvēkiem nerūp sadaļas par ērtu lietošanu, taču tas ir ļoti svarīgi šai tēmai.

Parasti viegli lietojamas programmatūras pieejamība ir būtiska lielākajai daļai mazu tiešsaistes uzņēmumu, un tā ir liela daļa gan WordPress, gan Shopify pievilcības..

Tātad, sākot mūs, ir Shopify. Shopify ir ļoti vienkāršs – sākumā jums vienkārši ir nepieciešams e-pasts, vārds un parole, lai sāktu.

Tad jums jāievada pamata informācija par jūsu veikala raksturu:

veikalu iestatīšana

Starp citu, ja jūs sakāt Shopify, ka jūs vienkārši spēlējaties ar pakalpojumu (tas būtu gadījumā, ja jūs, piemēram, darāt bezmaksas izmēģinājumu, vai arī parasti neesat pārliecināts), viņi mēģinās lietas vēl vienkāršāk:

veikalu iestatīšana

Pēc tam ievadīsit papildu kontaktinformāciju un varēsit sākt:

veikalu iestatīšana

Kopumā šis process man prasīja apmēram 3 minūtes. Un būtu bijis vēl ātrāk, ja es šai pārskatīšanai nebūtu izvēlējies ekrānuzņēmumus!

Jebkurā gadījumā no šīs mājas lapas var redzēt, ka Shopify mēģina visu noturēt iesācējiem.

Mājas lapa mēģina palīdzēt jums vispirms iziet vissvarīgākās lietas: produktus, domēna vārdu un tēmu.

Ja esat jauns lietotājs, noklikšķinot uz jebkuras citas izvēlnes opcijas vai galvenās funkcijas, tiks parādīts jauks attēls, kas izskaidro pamatus un ir poga “sākt”:

veikalu veikals

Kaut kas cits, kas man ļoti patīk, ir iestatījumi:

veikalu ērtības iestatījumi

Ir virkne iestatījumu, taču tie visi ir vienuviet un izskaidroti vienkārši.

Plus, pat daži no iestatījumiem ir ļoti ērti lietojami. Piemēram, opcija “faili” piešķir jums centrālu vietu visa multivides satura pārvaldīšanai, pat ja tas ir izplatīts dažādās lapās vai vēl nav publisks.

Plus, “legālās” un “nodokļu” iestatīšanas lapas ir dažas patiešām lieliskas iespējas.

Jā, tie nevar aizstāt jūsu pašu nodokļus vai juridiskos dokumentus vai nolīgt tos darīt kādu citu, taču tie noteikti var ietaupīt tonnu laika uzņēmuma īpašniekiem:

veikalu veikals

It īpaši, ja pārvadājat uz dažādām valstīm un gūstat ienākumus no šīm teritorijām. Shopify jums to jau ir zinājis, un tas ir lielisks palīgs.

Lai gan nākamajā sadaļā es vairāk apskatīšu galvenās funkcijas, ir diezgan viegli rīkoties ar jūsu veikala pamatiem:

veikalu veikals

Šajā piemērā es centrālajā produktu lapā es ļoti vienkārši varu pārvaldīt daudz produktu vienlaikus. Protams, es arī varu rediģēt sīkāk par katru produktu.

Šāda viegla pārvaldība ir konsekventa visās pārējās Shopify piedāvātajās funkcijās. Un vairāk par to jūs redzēsit funkciju sadaļā, tāpēc neuztraucieties!

Tātad, tas ir pārskats par Shopify draudzīgumu lietotājam … nepārprotami, Shopify šajā jomā ir grūti sasniegt labākos..

Bet redzēsim, kā darbojas WordPress.com!

Tāpat kā Shopify, lai sāktu, jums ir nepieciešami tikai daži pamati:

wp.com setup1

Tāpat kā Shopify, tiklīdz būsit reģistrējis pamatinformāciju par kontu, ievadīsit kādu informāciju par savu veikalu:

wp.com setup2

Pēc tam jums tiks vaicāts, kāds ir jūsu domēns, un jūs saņemsiet WordPress.com ieteikumus par domēniem, kas pirmo gadu ir bezmaksas, taču tiek atjaunoti par ļoti augstām cenām..

Tad jūs varat izvēlēties līmeni, par kuru vēlaties maksāt, un es to apskatīšu nākamajā sadaļā.

Viens no iemesliem, kāpēc WordPress.com ir tik populārs, ir tas, ka tam ir bezmaksas plāns.

Un, lai gan jums principā būs jāmaksā, ja vēlaties tiešsaistes veikalu, izmantojot WordPress, fakts, ka pastāv bezmaksas plāns, nozīmē arī to, ka jums nav jāsteidzas izvēlēties līmeni:

wp.com setup3.5

Jūs faktiski vienmēr varat apskatīt ātrās jaunināšanas plānus, un vissvarīgākie FAQ ir uzskaitīti tieši zem plāniem, lai palīdzētu jums izvēlēties.

Tā ir diezgan ērta funkcija, jo īpaši tāpēc, ka WordPress.com nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versijas apmaksātiem plāniem.

Turklāt, lai arī mūsu uzmanības centrā ir e-komercija, emuāru veidošana ir galvenā lieta, par kuru WordPress ir pazīstams. Turklāt emuāri un e-komercija visu laiku iet kopā.

Tātad izskatās šāda WordPress jaunākā lapu un ziņu redaktoru versija:

wp.com eas2

Diezgan vienkārši, pareizi?

Noklikšķinot uz mazās pluszīmes, varat pievienot jaunu “bloku”, tas ir, ko sauc par lapas elementiem, un pēc tam to viegli pārvietot starp citiem blokiem.

Tas nav tikai piemērots pārvietošanai pa attēliem: tas jums pat atvieglo teksta pārvietošanos.

Tātad, ja jūs saprotat, ka viens teikums ir labāks nekā tur, tas ir ļoti viegli pārvietoties. Jums pat nav nepieciešams izgriezt un ielīmēt.

Ir arī daudz multivides, ko varat pievienot kā blokus. Tie būtu daži no visizplatītākajiem:

wp.com easy3

Bet ir vēl vairāk:

wp.com eas4

Daži no šiem blokiem ir ārkārtīgi noderīgi e-komercijas vietnēm:

wp.com easy5

“Bloķēšanas redaktors”, kā to sauc, ir iespaidīgs ne tikai tāpēc, ka tas sniedz jums daudz funkciju un elastību, bet arī ir ļoti ērti lietojams.

Tas pats attiecas uz vietnes izskata pielāgošanu un motīvu rediģēšanu:

wp.com easy6

Es, godīgi sakot, neesmu milzīgs WordPress vietnes redaktora ventilators. Es domāju, ka “vienkāršām” pielāgošanas saskarnēm vajadzētu būt vairāk koncentrētām uz vilkšanu un nomešanu.

Bet tas ir tāpēc, ka daudzām WordPress tēmām ir bezmaksas pamata versijas, taču tām ir vairāk funkciju un stilu, kad tās iegādājas – tāpēc šis formāts labi darbojas ar WordPress plašo tēmu tirgu.

Vēl viens lielisks punkts, kas norāda uz WordPress.com lietošanas ērtumu, ir tas, cik viegli ir importēt un eksportēt:

wp.com atvieglo importēšanu

Nekļūdieties man nepareizi, arī Shopify tas ir, taču tas nav tikpat plūstošs kā WordPress. WordPress ir ļoti populārs, un to izmanto, lai cilvēki dotos uz un no tā jebkādu iemeslu dēļ.

Shopify ļauj ērti importēt un eksportēt noteiktas lietas, piemēram, kontaktus.

Bet WordPress padara ļoti vienkāršu visas vietnes un visa tās satura importēšanu.

Neskatoties uz importēšanu, es tomēr neteiktu, ka WordPress ir pārāka par Shopify.

Ja vēlaties pārvaldīt tikai emuāru, noteikti – WordPress labāk apvieno lietotājdraudzīgumu ar emuāru veidošanas rīkiem nekā Shopify.

Bet e-komercija? Tas ir Shopify viss darījums. Paredzēts, ka Shopify būs pieejams risinājums.

Un, lai gan WordPress nodrošina daudzu e-komercijas vietņu darbību, un, lai gan WordPress.com ir e-komercijas rīki, tas ne visai konkurē ar Shopify spēli.

Tomēr ļaujiet man pateikt kaut ko skaidru:

Lielākajai daļai cilvēku tas nebūs svarīgi. Abas platformas ir pietiekami vieglas, ka gandrīz ikviens vietnes īpašnieks varēs efektīvi pārvaldīt savu tiešsaistes veikalu.

Shopify kopumā ir vieglāk pārvaldīt vietni, kuras mērķis ir veikals. Bet WordPress ir vieglāk pārvaldīt visu vietni, it īpaši emuāru, kurā ir veikals.

Ir jēga?

Neuztraucieties, ja tā nav. Funkcijas ļoti ietekmē arī lietošanas vienkāršību. Tātad nākamais:

Cenu un funkciju salīdzinājums

Cenas un funkcijas ir tas, kur lietas kļūst mazliet drūmākas. Bet tie ir ļoti svarīgi un būs vieni no pirmajiem jautājumiem, kas rodas potenciālajiem klientiem (piemēram, jums).

Tātad, sāksim! Pirmkārt, ir Shopify cenas:

veikalu cenas

Sākot no USD 29 mēnesī un beidzot ar USD 299 mēnesī, acīmredzami ir liels diapazons, kas sākotnēji varētu šķist nedaudz dārgs.

Shopify var kļūt nedaudz dārgāks, un es paskaidrošu, kāpēc vēlāk, bet BASE cenas šeit aptuveni atbilst konkurentu cenām, tāpēc mēs nevaram pārāk daudz sūdzēties.

Turklāt, redzot funkcijas, kas nāk ar šiem numuriem, tas nav nemaz tik slikti:

veikalu funkcijas

Tas ir diezgan pamatīgs funkciju komplekts.

Visi trīs galvenie līmeņi iegūst neierobežotus produktus, pārdošanas kanālus, izmantojot dažādas sociālo mediju vietnes un tiešsaistes tirgus, atlaižu kodus, SSL sertifikātus un pamestu groza atkopšanu.

Šis pēdējais galvenokārt nozīmē, ja klienti iziet no jūsu vietnes, kamēr viņiem vēl kaut kas ir ratiņos, viņi uz ierobežotu laiku saņems automātisku e-pastu ar grozu vēl pilnu – tas ir diezgan svarīgi, lai saglabātu pārdošanu.

Visi līmeņi saņem arī konkurētspējīgas piegādes atlaides un etiķetes drukāšanai, samazinot piegādes izmaksas.

Otrais līmenis paplašina darbinieku kontus, kas jums var būt 5, ļauj piedāvāt dāvanu kartes un sniedz profesionālus pārskatus.

Jūs arī saņemat konkurētspējīgākas pārvadājumu likmes, un nedaudz tiek samazināta maksa, ko Shopify maksā, veicot pārdošanas apjomus.

Gan otrais, gan trešais līmenis saņem arī USPS Priority Mail Cubic izcenojumus.

Īsāk sakot, tas ļauj liela apjoma nosūtītājiem mainīt mazliet to, kā pakas tiek svērtas: paketes, kas ir mazas, bet joprojām ir smagas, saņem noteiktas atlaides, ja tās atbilst pakotņu prasībām.

Trešais līmenis dod jums 15 darbinieku kontus, vēl sarežģītākus pārskatus, parāda nosūtīšanas likmes kasē un konkurētspējīgas piegādes atlaides līdz 74%.

Trešais līmenis maksā arī viszemāko procentuālo daļu Shopify par vienu pārdošanu – 2,4% + 0,30 USD par tiešsaistes karšu tirdzniecību.

Un, ja jūs izmantojat citu maksājumu pakalpojumu sniedzēju, kas nav Shopify, jūs maksājat 0,5%, nevis 2% (tas ir tas, kas maksā pirmais līmenis).

Šīs uzlabotās funkcijas ir labas, taču es apšaubu, cik daudz tās atbilst cenu palielināšanai. Galu galā 299 ASV dolāri mēnesī ir daudz vairāk nekā 79 ASV dolāri mēnesī – jums patiešām vajadzētu maksimāli izmantot šos darbiniekus, lai tas būtu tā vērts..

Uz papīra šķiet, ka tās ir diezgan pamatīgas iezīmes. Bet svarīgi ir tas, cik labi viņi ir reālajā dzīvē. Tāpēc apskatīsimies.

Preču pievienošana Shopify ir šāds:

veikala veikalu funkcijas addproduct

Jūs sākat ar pašiem pamatiem. Neatjaunojiet sadaļu par lietošanas vienkāršību, taču tas viss ir ļoti draudzīgs lietotājam.

Neskatoties uz to, vienkāršā lietotāja saskarne ļauj jums pārvaldīt saturu, piemēram, tur, kur to pārdodat (piemēram, ne tikai savā vietnē, bet arī sociālajos medijos vai citos kanālos), preces cenu (duh), cik daudz jums ir utt. ieslēgts:

veikalu veikala funkcijas addproduct2

Turklāt ir arī noderīgas lietas, kas saistītas ar pārvadāšanu, ja tas attiecas uz jums.

Klientu pievienošana ir diezgan vienkārša:

veikala veikals

Varat arī veikt piezīmes par savu klientu, meklēt nodokļu atbrīvojumus, kas saistīti ar pirkumiem no šī klienta (protams, atkarībā no tā, kur viņi atrodas), un efektīvāk pievienot tagus klientu grupai..

Tas viss ir labi, bet es uzskatu, ka tas kļūst mazliet pamata.

Kontaktpersonu pārvaldībai ir daudz programmatūras, un tām ir daudz uzlabotas funkcijas, jo tās ir koncentrējušās uz šāda veida lietām.

Tātad mēs varam dot Shopify mazliet piespēles, it īpaši tāpēc, ka jūs varat integrēt savu Shopify veikalu ar šādu iepriekšminēto programmatūru.

Bet pat tā var ātri sadārdzināties. Izmantojot WordPress, ir daži potenciāli veidi, kā pārvaldīt klientus ar sīkāku informāciju, taču par zemākām izmaksām.

Tas nav precīzi formulēts, jo tas ir atkarīgs no jūsu integrācijām un mitināšanas plāna vai WordPress.com plāna, taču tas var notikt.

Jebkurā gadījumā Shopify piedāvā arī analītiku, kas man ir līdzīgs:

veikalu funkciju pārskati

Liela daļa noklusējuma vietņu analīzes ir ļoti pamata. Izmantojot Shopify, varat apskatīt daudzu dažādu jūsu veikala aspektu grafikus.

Varat arī tos apskatīt jebkurā vēlamajā laika diapazonā (mans noklusējuma iestatījums ir “šodien”) un pat noteiktus laikus salīdzināt ar citiem.

Lai gan šī formāta formāts ir diezgan vienkāršs, ir ļoti daudz datu, ko varat apskatīt, netērējot daudz laika. Tā ir lieliska funkcija, un tā būs pietiekami uzlabota lielākajai daļai mazo uzņēmumu.

Shopify piedāvā arī mārketinga iespējas. Nu, tāda veida.

Jebkurā gadījumā, tas izskatās, kad jūs gatavojaties izveidot jaunu kampaņu:

shopify funkcijas marketing1

Tas ir diezgan pienācīgs iespēju komplekts, jo tiek aptvertas visas galvenās vietas. Shopify pat piedāvā mārketinga kampaņu iespējas Snapchat un SMS.

Bet lieta ir tāda, ka tie nav precīzi no Shopify. Tos nodrošina trešās puses, un jums ir jāinstalē integrācijas:

shopify funkcijas marketing2

Integrācijas instalēšana un to iestatījumu pārvaldīšana dažādām mārketinga kampaņām, kuras vēlaties pārtraukt, var sagādāt nedaudz sāpju, it īpaši salīdzinājumā ar ideju, ka pēc noklusējuma varētu pārvaldīt visu no Shopify.

Bet realitāte ir tāda, ka ikvienam, kurš nopietni vēlas īstenot kampaņu, vajadzētu būt gatavam sadarboties ar daudzām detaļām un, visticamāk, jebkurā gadījumā neizmantotu trešo personu.

Turklāt šādi paplašinājumi / lietotnes parasti tiek ātri instalētas un piedāvā vairāk funkciju, nekā Shopify piedāvā pēc noklusējuma:

shopify funkcijas marketing3

Tātad tas nav milzīgs darījums, pat ja sākumā tas var būt kaitinošs.

Tas pats vairāk vai mazāk attiecas uz automatizācijas iestatīšanu: Shopify ir dažas vienkāršas iespējas, no kurām jūs varat izvēlēties, taču jums būs jāinstalē dažas lietotnes.

Pretējā gadījumā, ja Shopify izvēle jums nav pietiekami laba, varat doties uz App Store un iegūt dažas citas iespējas sev.

Kas izklausās kā dabisks punkts pārejai uz Shopify lietotņu veikalu:

veikalu iezīmju veidnes1

Tagad Shopify lietotņu veikals vienmēr bija stabils, taču pēdējā laikā tas ir kļuvis īpaši iespaidīgs. Tas ir tāpēc, ka Shopify lietotņu veikals piedāvā milzīgu lietotņu skaitu:

Vairāk nekā 3000.

Tas nozīmē, ka ir pieejama lietotne gandrīz katrai nišas funkcijai, kas jums varētu būt nepieciešama, un parasti vairāk nekā viena.

Un, protams, vairāk iecienītākajām papildu funkcijām ir liela konkurence un tādējādi skaidra un cieta integrācija, ko izmantot.

Galvenā problēma šajā brīdī ir cena:

Dažas lietotnes ir bezmaksas, citas – ierobežotu laika periodu, un daudzas ir maksas. Lielākā daļa labo lietotņu tiek maksātas.

Un, apvienojot Shopify izmaksas ar jūsu lietotnēm / integrācijām un veidnēm (kuras drīz apņemšos), lietas ātri sadārdzinās.

Tagad es nesaku, ka WordPress noteikti ir lētāks.

Aptuveni vienai un tai pašai pakotnei tas var būt lētāks, taču WordPress var arī kļūt dārgāks, it īpaši, ja jūs izmantojat WordPress.com, nevis WordPress.org

Tagad mēs gandrīz esam pabeiguši aplūkot Shopify funkciju nepatīkamo. Bet mums joprojām ir jāpārbauda veidnes.

Veidnes ir būtiska lieta, kas jāņem vērā: gandrīz visi vēlas, lai viņu uzņēmumi izskatās labi.

Un, ja jūs esat tāda veida persona, kuru ļoti interesē Shopify, iespējams, ka jūs labprātāk izvēlētos vietnes pielāgošanu..

Par laimi, Shopify uztur veidnes un motīvus tikpat viegli kā visas pārējās pakalpojuma daļas:

Sākot motīva pielāgošanu, varat izvēlēties kādu no bezmaksas tēmām, maksas tēmām Motīvu veikalā vai vienkārši pielāgot noklusējuma vienkāršo motīvu..

Bet aptuveni ar to mūsu veiksme beidzas:

veikalu iezīmju veidnes1

Paskaties augšējā kreisajā stūrī …

Ir tikai 8 bezmaksas motīvi, no kuriem izvēlēties.

Un pat no apmaksātajām iespējām ir tikai 64. Tas acīmredzami ir daudz labāks par 8, taču dažiem konkurentiem tas ir mazāks:

Piemēram, Wix burtiski ir simtiem tēmu. Un WordPress? WordPress ir tūkstošiem tēmu. Bet atpakaļ uz Shopify:

Pat ja jūs varētu apgalvot, ka Shopify motīvi ir klasiskāki un labāk izstrādāti nekā daži konkurenti, es neesmu tik pārliecināts.

Protams, tie visi izskatās jauki, taču, ņemot vērā to, cik maz ir, viņi pat tik ļoti neizceļas viens no otra. Un, ja tas tā ir, man drīzāk būtu citas iespējas.

Tomēr tas vēl nav pasaules gals. Shopify sniedz jums pamatīgas pielāgošanas funkcijas, pat ja tās nav visprogresīvākās, tāpēc jūs joprojām varat nošķirt savu veikalu.

Šādi izskatās, kad pielāgojat motīvus:

shopify funkcijas customize1

Svarīga piezīme: šis nav vilkšanas un nomešanas veidotājs, ļaudis. Šajā ziņā tas ir tāds kā WordPress pielāgošanas interfeiss:

Rediģēšanas veids ir mainot navigāciju pa izvēlnēm un rīkiem kreisajā pusē. Tas attiecas uz gandrīz visām vietnes funkcijām:

shopify funkcijas customize2

Bet problēma ir tā, ka tas joprojām var būt nedaudz ierobežojošs. Jūs to varat pārvarēt, instalējot lapu veidotāju lietotnes, kas sniedz jums lielāku elastību, taču tas var ātri izveidot papildinājumu.

Lai gan tas, iespējams, nav ikviens Shopify piedāvātais līdzeklis, es domāju, ka mēs esam apskatījuši pamatus (un pēc tam dažus).

Shopify reizēm var būt nedaudz ierobežojošs, taču tas ir tik skaisti izstrādāts un ērti lietojams, ka tam ir grūti atrast daudz vainas. Galu galā mērķis ir iegūt nepieejamu risinājumu.

Tagad apskatīsim, ko WordPress mums var sniegt.

Ļaujiet man atgādināt to, ko teicu ievadā, jo šeit tas ir svarīgi.

Ir divu veidu WordPress. Es galvenokārt koncentrējos uz WordPress.com, kas ir WordPress komerciālā versija.

WordPress bezmaksas versija darbojas šādi:

Jūs maksājat par mitināšanu pats un pēc tam bez maksas instalējat tajā WordPress.org. Pēc tam jūs instalējat spraudņus, kas nodrošina veikala funkcionalitāti VAI pārliecinieties, vai mitināšanas plānā ir e-komercijas funkcionalitāte.

Lielāko daļu laika cilvēki, kuri izmanto e-komerciju, izmantojot WordPress spraudņus, izmanto WooCommerce. WooCommerce ir ārkārtīgi populāra, un tā var būt daudz lētāka alternatīva Shopify.

Tas ir iemesls, kāpēc es jau esmu salīdzinājis WooCommerce un Shopify. Daudzos veidos šis pārskats ir Shopify un WordPress.org salīdzinājums.

Tāpēc es turpināšu atsaukties uz to, jo tā ir piemērota iespēja. Bet pagaidām es galvenokārt koncentrējos uz WordPress.com.

Sākšu ar cenām:

wp.com cenas

Ak, un tur ir arī bezmaksas plāns.

Tagad jūs, iespējams, esat to apskatījis un pats sev teicāt – pirmie divi plāni ir 4 USD un 8 USD mēnesī, kas ir DAUDZ lētāki nekā Shopify sākuma cenas!

Ne tik ātri, draugs.

Ja vēlaties izveidot emuāru vai vietni tikai bez veikala funkcijām, šie divi pirmie līmeņi varētu būt piemēroti. Bet, ja vēlaties sākt tiešsaistes veikalu?

Jūs galvenokārt skatāties uz šiem diviem pēdējiem plāniem. Ceturtais līmenis, protams, ir “e-komercijas” plāns, un tas ir īpaši izstrādāts, lai pielāgotos tiešsaistes veikaliem.

Bet jūs faktiski varat aprīkot savu vietni ar iepirkumu groza funkcionalitāti, izmantojot spraudņus (līdzvērtīgus Shopify lietotnēm).

Tomēr, lai piekļūtu spraudņiem, jums jāmaksā par biznesa plānu. Kas tik un tā ir diezgan tuvu Shopify sākuma līmeņa plānam.

Tehniski jebkurš apmaksāts plāns var savākt atkārtotus maksājumus. Tātad jūs joprojām varat nopelnīt naudu pēc jebkura apmaksāta plāna.

Alternatīvi, lai iekasētu vienkāršus maksājumus, varat izmantot Premium plānu (otrais līmenis). Cik man zināms, tas notiks caur PayPal un tikai jūsu valstī vai ierobežotā skaitā valstu.

Bet, ja vēlaties nopietnāk uztvert e-komerciju, jūs, visticamāk, izmantosit uzņēmējdarbību vai e-komerciju.

Mans viedoklis šeit ir tāds, ka sākuma cenas nav tālu. Tomēr, salīdzinot ar Shopify augstākās klases modeli, kas mēnesī sasniedz 79 USD un 299 USD, WordPress.com joprojām ir VISPĀRĒJĀS lētākas, jo tas nekad tam ne tuvu nenonāk.

Tagad acīmredzami īpašībām ir diezgan liela nozīme. Šie ir pamati:

wp.com funkcijas1

Kā es teicu, ir bezmaksas plāns, taču tas ir tik ierobežots, ka es to īsti nevaru uzskatīt šī raksta ietvaros. Tas pats attiecas uz pirmo līmeni – personīgo.

Bet tas ir labi, jo, sākot no Premium klases, ir lielākā daļa no pamatnoteikumiem, kas nepieciešami pienācīgas vietnes izveidošanai. Shopify jau bija visi šie pamati – neierobežota krātuve, joslas platums utt., Jo uzmanība tiek koncentrēta uz veikalu un cenas jau ir sākušās augstas.

Bet, izmantojot WordPress.com, pirmajam plānam, kas ļauj pārdot lietas, ir 13 GB krātuves.

To, visticamāk, ir daudz, un, ja jūs mēģināt ietaupīt naudu, izmantojot Premium, jūs, iespējams, tik un tā nenokļūsit pārāk tuvu robežai..

Bet biznesam un e-komercijai ir 200 GB, kas apmierinās gandrīz ikvienu, kas to lasa. Jūs saņemat piekļuvi premium tēmām, izmantojot Premium, kā arī uzlabotas pielāgošanas iespējas.

Kā es teicu, jūs varat veikt atkārtotus maksājumus un regulārus, vienkāršus maksājumus, izmantojot Premium tēmu. Jūs arī saņemat sociālo mediju mārketinga rīkus, taču tie tiešām ir pamata.

Google Analytics integrācija ir jauka, bet nekas īpašs. To var izdarīt arī ar Shopify.

Atcerieties mani, sakot: ja nopietni domājat veikt tiešsaistes veikalu, jūs, visticamāk, apsvērsit pēdējos divus līmeņus?

Lūk, kāpēc:

wp.com funkcijas

Spēja augšupielādēt motīvus ļauj jums vieglāk izveidot savu motīvu vai nolīgt kādu, kurš to izstrādā.

Vai noņemt WordPress zīmolu? Padara jūsu vietni izskatīgāku un apmeklētājiem uzticamāku.

Tagad e-komercijas plāns nopelna savu cenu: jūs varat pieņemt maksājumus desmitiem valstu, integrēties ar pārvadājumu pārvadātājiem, uzņemt neierobežotus produktus vai pakalpojumus, piekļūt e-komercijai piemērotiem mārketinga rīkiem un labāk pielāgotām tēmām..

Lūk, ko tas viss nozīmē:

E-komercijas plāns 45 USD mēnesī ir WordPress.com plāns, kas ir vislīdzīgākais ar Shopify sākuma plānu. Kas ir USD 27 mēnesī.

Tātad viss, kas par Shopify ir dārgs? Tagad šķiet nedaudz lētāks, salīdzinot ar WordPress.

Protams, šeit tiek parādīti spraudņi:

wp.com piedāvā spraudņus

Biznesa plāna izmantošana mēnesī 25 ASV dolāru apjomā un nepieciešamo spraudņu instalēšana – daži no tiem ir bezmaksas – varētu sniegt jums gandrīz tādas pašas funkcijas kā Shopify plānam par zemākām vai salīdzināmām izmaksām.

Galvenais spraudnis, kas šeit attiecas, ir WooCommerce. Tas ir turpat kā viens no piedāvātajiem spraudņiem augšējā kreisajā stūrī!

WooCommerce faktiski nāk no Automattic, kas ir tas pats uzņēmums, kas nodrošina WordPress.com. Tātad tas ļoti dabiski iederas gan WordPress.org, gan WordPress.com ekosistēmās.

Lūk, kā tas izskatās vietnē WordPress.org:

wp.org e-komercija

Tas ir visu laiku atjaunināts, un tajā ir 5 miljoni aktīvu instalāciju. To var bez maksas izmantot (un tam ir sarežģītākas funkcijas, par kurām jūs varat maksāt), un tam ir sava izvēles integrācija.

Tātad šeit noteiktās izmaksas jums ir labāk pielāgojamas. Ja jūs maksājat par Biznesa plānu, varat instalēt WooCommerce un izmantot tā dažādus bezmaksas paplašinājumus, lai iegūtu tiešsaistes veikalu, kas pēc funkcijām ir salīdzināms ar Shopify..

Ņemot vērā to, ka WordPress.com biznesa plānā jau ir uzlabota pielāgošana nekā citiem līmeņiem, jūs varētu būt aptuveni vienāds ar Shopify izmaksām vai pat zemāks.

Apsveriet šo iespēju: WordPress.com WAY ir vairāk bezmaksas tēmu nekā Shopify:

wp.com piedāvā tēmas

Protams, ne visi no tiem ir paredzēti veikaliem, taču lielākā daļa var atbalstīt veikalus ar pareizajiem spraudņiem un pielāgošanu.

Un WordPress.org ir vēl vairākas tēmas – faktiski, protams, lielākā vietņu pārvaldības tēmu kolekcija laikposmā:

wp.org tēmas

Lielākā daļa ir bezmaksas, bet ar ierobežotu pielāgošanu, un par to ir jāmaksā, lai atbloķētu sarežģītākas motīvu iespējas.

Piezīme: WordPress.com un WordPress.org tēmas pārklājas. WordPress.org ir lielāka kolekcija, un tajā ir arī WAY vairāk bezmaksas tēmu.

Tomēr, ja jūs mēģināt izvēlēties cenu un vietņu / veikalu kvalitāti, WordPress.com biznesa plāna izmantošana kopā ar WooCommerce varētu būt viena no jūsu labākajām likmēm..

Varat arī izdarīt kaut ko līdzīgu ar WordPress.org, bet atkal tas ir atkarīgs no jūsu mitināšanas plāna, kurš ir atkarīgs no jūsu izdomāšanas un iestatīšanas..

Izmaksu samazināšanas stratēģijas, izmantojot spraudņus, galvenais negatīvie ir tas, ka jums ir jārūpējas par daudz vairāk:

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties vietnē WordPress.com vai .org, jums ir jāpārvalda savs WooCommerce spraudnis un pēc tam jāpārvalda virkne integrāciju šim spraudnim… nemaz nerunājot par citiem jūsu vietnes spraudņiem, kurus jūs jebkurā gadījumā interesējat instalēt.

Un, lai gan ir taisnība, ka Shopify bezmaksas motīvi ir tik ierobežoti, jūs, iespējams, būsit spiesti maksāt par motīvu, WordPress.com bezmaksas motīvi un WordPress.org bezmaksas motīvi prasīs daudz rakšanas, pirms atradīsit tādu, kas ļauj pielāgot jūsu apmierinātībai.

Mans viedoklis šeit ir tāds, ka Shopify varētu būt dārgi, jo jūs, visticamāk, nebūtu spiests pirkt motīvu, kā arī Shopify bezmaksas lietotnes parasti ir ierobežotākas nekā WordPress bezmaksas lietotnes / spraudņi.

BET, jūs to visu iegūstat vienā, centralizētā platformā. WordPress motīvi un spraudņi var būt izveidoti viens otram, taču ir daudz vairāk kustīgu daļu.

Tagad ir vēl viena iespēja:

Jums var būt interese par WordPress.com e-komercijas plānu. Ja tā, šeit ir aptuveni tas, ko mēs gaidām, lai tas būtu labāks nekā Shopify:

Tam vajadzētu būt labākam par Shopify pirmo līmeni, jo tas ir dārgāks, taču tam nav jābūt tik labam kā Shopify otrajam līmenim.

Un par to ir grūti pateikt. WordPress.com e-komercijas plāna piegādes iespējas un konkurētspējīgās cenas ir salīdzināmas ar Shopify piedāvātajām.

Mārketinga rīki? Es domāju, ka viņi ir progresīvāki, bet ne tik daudz. Jebkurā gadījumā vairums cilvēku izmantos spraudņus, lai uzlabotu mārketinga spēli – gan WordPress, gan Shopify.

Un atcerieties, kad es parādīju jums Shopify mārketinga rīkus? Tie būtībā ir jums instalēt integrācijas. Tāpēc joprojām ir diezgan grūti šeit iezīmēt svarīgas atšķirības.

Viens punkts, kas atbalsta WordPress, ir tas, ka tas nenozīmē jūsu pārdošanas apjoma samazināšanu.

Kaut arī Shopify samazinās samazinājumu, kas vajadzīgs, jo dārgāks ir jūsu plāns, tas joprojām prasīs vismaz 2,4% un 0,30 USD no katra tiešsaistes pārdošanas.

Un, ja jūs izmantojat citus maksājumu nodrošinātājus, arī Shopify prasīs nedaudz vairāk.

Bet WordPress.com nedara nevienu no šīm darbībām, tāpēc jums jāuztraucas tikai par to, ko uzņemas paši trešo personu maksājumu pakalpojumu sniedzēji.

Varētu secināt, ka WordPress.com nav iebūvēta kontaktu pārvaldības rīka, piemēram, Shopify. Bet pat tad jūs par to varat vienkārši iegūt spraudni.

Tātad, kad es uz lietām raugos holistiski, WordPress.com e-komercijas plāns precīzi neizceļas ar funkcijām.

Tas būtībā būtu labs risinājums cilvēkiem, kuri vēlas tādu ārēju risinājumu kā Shopify, bet kuriem patīk WordPress platforma.

Atkal tas nenozīmē, ka tam nav raksturīgu īpašību – tikai tas, ka tas nav precīzi solis virs Shopify pirmā līmeņa funkciju klāstā. Un, ja tai ir ievērojami augstāka cena, tas ir svarīgi.

Kopumā BASE Shopify funkcijās varētu būt labāks nekā BASE WordPress …, bet tā ir ārkārtēja vienkāršošana.

Tātad jums tas ir. Nav skaidras atbildes, ņemot vērā funkciju klāstu, ko varat pievienot gan Shopify, gan WordPress, izmantojot spraudņus (īpaši WordPress), kā arī dažādos aplūkotos līmeņus..

Neuztraucieties, draugi. Būs vieglāk redzēt, kura platforma jums ir labāka, jo mēs pārklājam vairāk zemes. Tālāk:

Klientu atbalsts

Tātad, klientu atbalsts:

Tam ir liela nozīme. Lietošanas ērtuma sadaļa, iespējams, pārliecināja, ka jums patiesībā nav nepieciešams klientu atbalsts, jo lietotāja saskarne ir tik vienkārša.

Padomā vēlreiz. Jūs pārvaldāt veikalu, un varētu parādīties daudzas lietas, kas ātri reaģētu, ne tikai atvieglojot, bet arī ietaupot izmaksas.

Nemaz nerunājot par to, ka klientu atbalsts var arī palīdzēt jums izmantot visas izmantotās programmatūras iespējas.

Tāpēc, kā parasti, es sākšu ar Shopify. Shopify ir pārsteidzošs klientu atbalsts.

Tiešraides tērzēšana vienmēr ir uzticama. Šis ir piemērs:

shopify atbalsta tērzēšana1

Kad jums ir jāizmanto tiešraides tērzēšana, vispirms ievadiet tēmu.

Pēc tam jums tiks parādīti saistītie raksti un bieži uzdotie jautājumi par vārdu, un jūs joprojām saņemsit kontaktinformācijas pogu, ja neesat apmierināts.

Tas ir nedaudz vairāk izdomāts, nekā es gribētu tiešraidē, taču tas joprojām ir diezgan ātrs.

Tērzēšanas lapā jūs tiksit ievietots rindā – parasti es esmu bijis pirmais, kad tas notiek, tāpēc man nekad nav bijis ilgi jāgaida, un tad es varu ķerties pie tērzēšanas:

shopify atbalsta tērzēšana3

shopify atbalsta chat4shopify atbalsta tērzēšana5

Es zinu, es zinu – viņi neatbildēja uz manu jautājumu!

Tas nekas. Es apzināti uzdevu stingrāku jautājumu.

Lielākā daļa tiešraides tērzēšanas atkārtojumu lielākajā daļā programmatūras uzņēmumu nevar pateikt nekādu informāciju, kas vēl nav tūlīt pieejama vietnē vai atbalsta rakstos..

Un kā pārstāvis teica, viņi varēja pārbaudīt, vai nav saistītu dokumentu. Es nolēmu viņus nepieņemt, jo es varētu rīkoties tāpat.

Bet, neraugoties uz ilgāku nekā ideāls gaidīšanu, viss notika tikai piecas minūtes, un pārstāvis bija gaidāms un atsaucīgs.

Šis ir tikai viens tērzēšanas paraugs, taču lielāko daļu laika pārstāvji ir varējuši palīdzēt, kad vien tas man vajadzīgs.

Kopumā tiešraides tērzēšana ir izdevusies, kaut arī tā nav visu laiku labākā. Bet Shopify ir arī e-pasta / biļešu atbalsts, atbalsts pa tālruni un Twitter atbalsts.

Atklāti sakot, tas ir vairāk iespēju nekā lielākajai daļai cilvēku ir nepieciešams, taču neatkarīgi no tā – tas ir fantastiski kā iepakojums.

Shopify klientu atbalsta galvenā atrakcija (man) nav pārstāvji: tie ir visi resursi un informācija, kas ir pieejama Shopify..

Primārais resurss ir palīdzības lapa:

shopify atbalsta palīdzības centrs

Tajā ir daudz rakstu. Tie ir labi uzrakstīti un informatīvi.

Shopify forums ir vēl viens lielisks resurss: tā ir kopienas lapa, kas ir viens no labākajiem kopienas forumiem, ko esmu redzējis programmatūras produktam..

Ir vairāk nekā 580 000 ziņu, kas aptver gandrīz visu tēmu. Tas ir noderīgs ne tikai meklēšanai caur iepriekšējām ziņām, bet arī pats uzdodot jautājumus.

Tas vēl nav viss. Shopify ir YouTube kanāls ar video pamācībām, sadaļa tīmekļa semināriem un pat garš saraksts ar bezmaksas rīkiem un bezmaksas fotoattēlu krātuve, kas palīdzēs jums sākt darbu.

Shopify ir izmēģinājis arī šo jauno rīku ar nosaukumu Shopify Compass:

veikalu atbalsta kompass

Tas joprojām ir beta versijā, taču diezgan foršs. Varat izsekot sava veikala progresam noteiktās lietās:

veikalu atbalsta kompass2

Un jūs varat arī izvirzīt savus mērķus malā no iepriekš sagatavotajiem.

Tas arī ļauj ērti apmeklēt bezmaksas tiešsaistes seminārus, kas ir diezgan lielisks mācību resurss.

Es zinu, ka tas ir ļoti daudz lietu, taču labi redzat, kāpēc es atbalstu Shopify klientu atbalstu.?

Ir daudz veidu, kā sazināties ar pārstāvjiem, un, kad jūs to darāt, tas ir labi. Bet pieejamā informācija un mācību resursi ir vieni no labākajiem.

Vai WordPress var konkurēt ar visu to??

Manuprāt, jā. Bet citādā veidā:

WordPress ir mazāk pielāgots, pirmās puses atbalsta saturs nekā Shopify. Un kur tas pastāv, tas ir mazāk slīpēts.

Visi (apmaksātie) plāni saņem e-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Biznesa un e-komercijas plānos var saņemt pat personalizētu palīdzību.

WordPress.com ir arī kopienas forums:

wp.com atbalsta forums

Bet tas nav tikpat labi organizēts kā Shopify. Tas joprojām ir populārs, tāpēc to neizmantojiet, taču tas nav tik pilnveidots kā Shopify.

WordPress.com galvenā atbalsta lapa / palīdzības centrs nekur nav tuvu Shopify vietnei:

wp.com atbalsta palīdzības centrs

Tas ir sliktāk organizēts, tas nozīmē, ka mēģinājumi pārlūkot rakstus sagādā vairāk sāpju.

Arī nav daudz rakstu. Var noderēt mazā atbalsta poga:

wp.com atbalsta palīdzības poga

Patiesībā es bieži uzskatu, ka tas ir daudz noderīgāk nekā tieša nokļūšana galvenajā atbalsta lapā. Kas ir žēl.

Tātad, kā WordPress atbalsta kvalitātē nonāk pat tuvu Shopify?

Protams, ir taisnība, ka Shopify ir labāks pirmās puses atbalsts.

Bet WordPress.com ir tik populārs, ka internetā par to varat atrast vairāk atbalsta rakstu, forumu ziņas utt.

Tas pats attiecas uz WordPress.org.

Jums var būt zināmas dabiskas bažas par uzticēšanos. Protams, daži dati būs novecojuši, un daži var būt kļūdaini.

Bet WordPress ir tik ļoti populāra tiešsaistes tēma, ka lielākie vai populārākie WordPress rezultāti, atbildes un ceļveži parasti ir lieliski.

Arī Shopify notiek šāda veida ārējas diskusijas, taču tā nekur nav tuvu WordPress skaitam (.com vai .org)..

Īsumā:

Shopify un WordPress ir salīdzināmi klientu apkalpošanas pārstāvji, lai gan Shopify ir vairāk iespēju, kā ar viņiem sazināties.

Un Shopify noteikti uzvar, jo ir viegli patērēt informāciju un pirmās puses materiālus. Bet WordPress ir daudz vairāk satura, ko patērēt kopumā, un tas joprojām ir kaut kas vērts.

Gatavs pēdējam aplūkojamajam faktoram?

Drošība

Jums būs jāapstrādā daudz klientu, ne tikai savu, datu, tāpēc es ceru, ka jums nav nepieciešams paskaidrojums, kāpēc drošība ir svarīga.

Diemžēl esmu atklājis, ka gan Shopify, gan WordPress.com nedara daudz, lai runātu par viņu drošību.

Shopify runā par PCI ievērošanu:

veikalu apsardze

PCI atbilstība nozīmē, ka tiek sertificēts kā drošs tiešsaistes debetkartes un kredītkartes informācijas apstrādei.

Tas ir vadošais nozares standarts, un Shopify ir visaugstākais atbilstības līmenis.

Tas nozīmē, ka Shopify tiek garantēts minimāls drošības līmenis.

Es vēlētos, lai no Shopify iegūtu vairāk informācijas par to, kā viņi aizsargā savus serverus un datu centrus, un par kādām citām digitālām aizsardzības iespējām viņi ir izveidojuši.

Bet augstākā līmeņa PCI ievērošana ir daudz labāka nekā nekas.

Kas mani ved pie nākamā sāncenša …

Tas ir tas, ko saka WordPress:

wp.com drošība

Tas būtībā nav nekas – tas ir tas pats, kas teikt “nekas nav perfekts, bet mēs esam droši”.

Būtība ir tikai tā, ka viņi saka, ka uzrauga savus pakalpojumus, lai atklātu ievainojamības. Bet tas ir tāds patiesīgums, un kaut kas no jums būtu jāgaida no jebkura tiešsaistes uzņēmuma.

Ir dažas labas ziņas:

WooCommerce ir droša. Tas nav saderīgs ar PCI, bet tas ir tāpēc, ka PCI ievērošana vairāk attiecas uz maksājumu apstrādi nekā vispārēju e-komercijas programmatūru (kad WooCommerce izmantojat WordPress, PCI ievērošana ir jūsu atbildība).

WooCommerce regulāri pārbauda drošības speciālisti, tāpēc, lai arī es vēlētos, lai mēs dzirdētu vairāk no WordPress.com, vismaz galvenā integrācija ir stabila.

Un WordPress.org? Tā kā modelis ir mainījies, tas galvenokārt attiecas uz jūsu resursdatora drošības standartiem.

Rezumējot: gan Shopify, gan WordPress trūkst informācijas par drošības pasākumiem, taču Shopify ir ievērojama pārliecība par PCI ievērošanu (tai ir jābūt, jo Shopify apstrādā maksājumus)..

Gatavs to visu apvienot?

Secinājums

Šeit mēs esam secinājums par ieilgušo cīņu starp diviem e-komercijas smagsvariem.

Atgādināsim, ko katrs no mūsu konkursa dalībniekiem ir sasniedzis:

Shopify ir lielisks sniegums, tam ir liels klientu atbalsts, un tas kopumā ir intuitīvs un viegli lietojams.

Shopify drošība ir nedaudz rūpīga, kaut arī ne vienmēr tā ir slikta, un tā var būt nedaudz dārga, bet ne daudz vairāk kā konkurentu.

Ciktāl tas attiecas uz funkcijām, Shopify pamatā ir pilnībā piedāvāts, un tajā ir arī pieejama daudz integrāciju. Lai gan, ņemot vērā šīs integrācijas, kā arī augstākās kvalitātes tēmas, Shopify var iznākt izskatīties nedaudz dārgi.

WordPress.com ir aptuveni tikpat viegli lietojams kā Shopify, lai gan tas ir vairāk orientēts uz vispārīgu vietņu un satura pārvaldību.

Tam ir pienācīgs klientu atbalsts, kā to nodrošina uzņēmums, taču tiešsaistē ir daudz materiālu un diskusiju no trešajām pusēm. Drošība, mēs atklāti sakot, neko daudz nezinām.

Lietojot WordPress.com e-komercijas plāna funkcijas, aptuveni jāsakrīt ar Shopify.

Izmantojot biznesa plānu un aprīkojot WooCommerce un citus spraudņus, lietotāji zemākām izmaksām arī iegūst funkciju komplektu, kas salīdzināms ar Shopify. Bet tas joprojām ietver vairāk vadības un kustīgo daļu.

Šeit ir daudz kas jāseko līdzi: izmantojot Shopify, izmantojot WordPress.org, izmantojot WordPress.com biznesa līmeni ar spraudņiem vai izmantojot WordPress.com e-komercijas līmeni (un, iespējams, arī ar spraudņiem)..

Ja esat sajaukušies, šeit ir neliels paskaidrojums, kas varētu vienkāršot lietas:

 • WordPress.org: pati programmatūra ir bezmaksas, arī galvenā iepirkumu groza spraudnis (WooCommerce) ir bezmaksas. Izmaksas rodas tāpēc, ka jūs, visticamāk, maksāsit par citiem spraudņiem, WooCommerce jauninājumiem un mitināšanu. Tomēr tas ietver daudz vairāk kustīgu daļu pārvaldību.
 • WordPress.com: programmatūra ir samaksāta, bet var būt lētāk nekā Shopify. Tāpat kā WordPress.org, tajā ir milzīga tēmu un spraudņu bibliotēka, ieskaitot WooCommerce. Tomēr WordPress.com ir vairāk “ārpus iespējas” nekā bezmaksas versija.
 • Shopify: dārgāki plāni, mazāk motīvu un nedaudz ierobežoti noklusējuma rīki (lai gan tie joprojām ir labi). Bet jūs visu izņemat no vietas.

Šādi runājot, jūs varat domāt par WordPress.com kā sava veida vidēju iespēju starp Shopify un WordPress.org.

Tas ir dārgāks nekā WordPress.org, bet lētāks nekā Shopify. Tas ir vairāk vērsts uz vieglumu nekā WordPress.org, taču Shopify joprojām ir visērtākais lietošanā no veikala vadības viedokļa.

Tātad, šeit ir mans padoms:

Ja jums ir svarīgi saglabāt zemas izmaksas, jums vajadzētu izpētīt vietnes WordPress.com un WordPress.org.

Tas jo īpaši attiecas uz indivīdu vai brīvmākslinieku: jūs, iespējams, varētu veltīt laiku WordPress.org apgūšanai un aprīkot to ar nepieciešamajiem spraudņiem vai mitināšanas funkcijām..

Ja vēlaties saglabāt zemas izmaksas, bet arī nevēlaties visu laiku satraukties par kustīgajām detaļām, WordPress.com ir labāks nekā WordPress.org:

Jūs saņemat plašu motīvu un spraudņu izvēli, kā arī labas iespējas, palielinot līmeņus, taču jums nemaz nav jāuztraucas par mitināšanu.

Shopify vislabāk ir cilvēkiem, kuri prioritāti piešķir vienkāršākai pieredzei. Un par to nav kauna! Runa nav par sliktu tehnoloģiju, bet gan par laika un galvassāpju ietaupīšanu.

Shopify ir labāks arī lielākiem uzņēmumiem, jo ​​ir vieglāk sadarboties ar platformas lietotājiem.

Un, lai gan WordPress.com joprojām ir viegli izmantot, Shopify visu apvieno labāk. Tas sākas no cenrāža puses, un augšējie līmeņi ir ļoti dārgi, salīdzinot ar WordPress.

Ierobežots bezmaksas motīvu klāsts parasti nozīmē, ka jums būs jāmaksā par Shopify motīvu vai arī kādam jāmaksā, lai jūs jums izveidotu pielāgotu. Ir bezmaksas un apmaksāti spraudņi, tāpat kā WordPress, taču lielāks uzsvars tiek likts uz apmaksātiem.

Rezultāts (un jā, tas ir vienkāršojums):

WordPress.com un WordPress.org ir labākas, lai saglabātu cenu noteikšanas elastīgumu. Shopify ir labāks, ja lietojat visu vienā.

Joprojām neesmu pārliecināts?

Labākais veids, kā uzzināt, ir tikai izmēģināt tos. WordPress.com ir BEZMAKSAS plāns, kuru varat izmantot mūžīgi:

wp.com bezmaksas plāns

Un Shopify ir pilnībā pieejams 14 dienu bezmaksas izmēģinājums:

veikalā veikt bezmaksas izmēģinājumu

Ko tad jūs gaidāt?

Izejiet tur, izveidojiet savu veikalu un sāciet pelnīt naudu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map