SmarterASP.net apskats: lietas, kas jāzina pirms plāna iegādes (2020. gads)

Pirmoreiz pārbaudot SmarterASP.net vietni, es biju mazliet ieskicēts. Es domāju, vai jūs varat mani vainot??


smarterasp mjas lapa

SmarterASP.net no pirmā acu uzmetiena izskatās nedaudz scammy, taču dziļāka niršana atklāj, ka tā faktiski ir diezgan cienījama mitināšanas kompānija.

Piemērs: SmarterASP līdz šim ir bijuši vairāk nekā 430 000 klientu. Tas ir ļoti mazs skaits, salīdzinot ar lielākiem hostinga uzņēmumiem, kuri piesaista miljoniem klientu.

Bet absolūtos skaitļos SmarterASP.net joprojām ir licis daudziem cilvēkiem maksāt par tā pakalpojumiem. Viņi apgalvo, ka lielākoties klientus gūst, izmantojot vārdu mutē, un daudz nereklamē (tas var izskaidrot, kāpēc liela daļa no jums par to iepriekš nav dzirdējuši).

Un vēl iespaidīgāk? SmarterASP.net darbojas jau kopš 1999. gada, padarot to par 20 gadu vecumu – daudz vecāku nekā daudzi citi, daudz populārāki mitināšanas uzņēmumi..

Tik acīmredzami SmarterASP ir “īsts” mitināšanas pakalpojums. Bet vai tas ir jūsu laika vai naudas vērts?

Šajā brīdī ir viegli uzskatīt SmarterASP par sliktu mitināšanas pakalpojumu, par kuru daži simti tūkstoši cilvēku ir samaksājuši un pēc tam nolēmuši pamest (tādējādi izskaidrojot tā mazo lielumu)… vai kā hostinga pasaules slēpto dārgakmeni, kas tikai dažiem ir atrasts.

Nu, man bija prātā daži no šiem jautājumiem, kad es pirmo reizi pārbaudīju SmarterASP.net. Un tad es viņiem atbildēju, pats pārbaudot SmarterASP.

Vai esat gatavs dzirdēt par to, ko uzzināju? Sāksim ar pirmo, kas mūsu prātā ir:

Laiks

Uptime ir lielākās bažas lielākajai daļai no mums. Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt tiešsaistes veikalu, kam visu laiku jābūt aktīvam un ātram, vai personīgam emuāram, jūs maksājat par savas vietnes izveidošanu.

Tā kā SmarterASP.net ir mazāks uzņēmums, jums varētu rasties jautājums, cik uzticams ir darbspējas laiks. Ar mazām hostinga kompānijām vienmēr pastāv risks – daži ir grabaži, citi – iespaidīgi.

Pārbaudījis SmarterASP.net, es varu teikt, ka tas vairāk attiecas uz pēdējo. Nevis 100% katru mēnesi, bet parasti uz augšu par 99,95% vismaz.

SmarterASP.net, tāpat kā daudzi citi saimnieki, ir nodrošinājis izmantojamības garantiju – 99,9%.

Bet SmarterASP ir tik pārliecināta par savām spējām to realizēt, ka piedāvā jums šo:

smarterasp uptime

Jā. Par katru piedzīvotās dīkstāves stundu jūs saņemat bezmaksas mitināšanas MĒNESI. Protams, pat sasniedzot 99,9%, būs nepieciešams laiks, lai nokļūtu dīkstāves stundā.

Pilnu informāciju šeit varat uzzināt, izmantojot mūsu uptime kalkulatoru, bet 99,9% uptime mēneša laikā kopā sastāda 43 minūtes dīkstāves..

Neskatoties uz to, jāņem vērā divas galvenās lietas: pirmkārt, 99,9% nav skaitlis, uz kuru tiekties, pat ja tas izklausās augsts. Es teiktu, ka 99,95% un vairāk ir labi.

Otrkārt, SmarterASP reti pazeminās līdz 99,9%, kaut arī tas garantē vismaz tik daudz.

Tāpat kā SmarterASP.net, tāpat kā tās stabils darbspējas laiks, arī man ir bijis diezgan ātrs.

Kopumā SmarterASP.net ir lielisks sākums ar spēcīgu darbības laiku un reakcijas laiku, nemaz nerunājot par kompensāciju, ja darbības laiks nokrītas zem 99,9%.

Pagaidām tik labi, pareizi?

Labi, ka SmarterASP ir palicis slikts darbs. Tāpēc turpināsim izmeklēšanu!

Lietošanas ērtums

Lietošanas ērtums ir jaukta soma. Dažiem no jums būs kārdinājums izlaist šo sadaļu (daži no jums, iespējams, jau ir izlaiduši šo daļu).

Citiem tas tiešām ir vajadzīgs, un viņi to zina. Dažiem cilvēkiem ir nepieciešama vienkāršāka saimniece, bet viņi to nezina.

Līdzņemšana šeit ir tāda, ka lietošanas ērtums parasti ir svarīgs, kaut arī dažādās pakāpēs.

Tagad ļaujiet man sniegt jums atbildi: SmarterASP.net nav lietotājam draudzīgākais tīmekļa resursdators.

Daļa no iemesla, kāpēc slēpjas tā nosaukums. ASP.NET faktiski ir noteikts mitināšanas veids – šeit varat lasīt vairāk par to.

Šī ir īsā versija: Visbiežāk kopīgotajos tīmekļa mitināšanas pakalpojumos tiek izmantota PHP. ASP.NET atšķiras no PHP, taču tas galvenokārt ir pamats dinamisku vietņu vai lietotņu veidošanai.

ASP.NET ir atvērtā pirmkoda ietvars, kas nozīmē, ka jebkurš izstrādātājs to var redzēt un tajā veikt izmaiņas, un to īpaši izmanto tīmekļa dizaineri.

Tas ir arī pazīstams ar to, ka parasti tas ir ātrāks un zemākas.

Šeit ir runa: ja jūs vēl neko nezināt, ņemiet vērā, ka SmarterASP.net galvenais priekšnoteikums varētu būt lidojis virs jūsu galvas.

Tagad, pirms jūs nobijāties, neuztraucieties. SmarterASP.net joprojām darbojas tāpat kā vairums citu mitināšanas uzņēmumu, ciktāl tas attiecas uz pamatiem..

Jūs izvēlaties savu paketi, iegādājaties to, pievienojat domēnu, kas jums ir citur, vai iegādājaties to, izmantojot SmarterASP, un jums ir labi iet.

Bet galvenais ir tas, ka SmarterASP.net tiek veidots, ņemot vērā tehniski prasmīgākus cilvēkus.

Tāpēc šajā gadījumā funkcijas iestatīšana nav tik piemērota iesācējiem. Par to vairāk runāšu vēlāk, bet, piemēram, bezmaksas domēns nav iekļauts.

Varbūt vēl svarīgāk, ka SmarterASP.net nav iekļauta vietņu veidotāju lietojumprogramma. To dara lielākā daļa lielāko saimnieku, un pat ja viņu celtnieki nav labākie pasaulē, viņi parasti lietu padara ļoti vienkāršu.

Neuztraucieties – jūs joprojām varat izmantot instalēšanu ar vienu klikšķi, lai diezgan viegli iegūtu satura pārvaldības sistēmu (piemēram, WordPress).

Turklāt vadības panelis visu kopumā vienkāršo. Lai arī uz šīs nots…

smarterasp vadības panelis

Jā, tas nav parastais zīmols cPanel, bet gan vietējais vadības panelis.

Tas patiesībā jūs pārāk daudz neietekmēs, jo pamati ir vienādi … bet, ja jūs esat pieraduši lietot cPanel (ko izmanto vairums citu saimnieku), jums būs jāpielāgo.

Lai gan SmarterASP nav daudz lietotājiem draudzīgu lietu, viņiem ir pieejams interesants pakalpojums.

Paskaties uz šo:

smarterasp lietošanas vienkāršība

Jā, tas ir neparastu pakalpojumu veids, kuru, jūsuprāt, varētu piedāvāt mazāka mitināšanas kompānija.

Īsāk sakot, ar SmarterASP.net izstrādātāji var veikt bezmaksas programmēšanas darbus bez maksas.

Atkal BASIC darba vietas. Tas nozīmē, ka jūs nevarat lūgt viņu atbalsta personālu no jauna izveidot jūsu vietni jums.

Bet pastāv diezgan liela iespēja, ka jums ir maz zināšanu par programmēšanu vai to vispār nav, un jūs, piemēram, varat izmantot dažus pielāgojumus šeit un tur savā WordPress vietnē, piemēram.

Tas ir ļoti noderīgi tas, ko jūs varat bez maksas saņemt no SmarterASP.net. Turklāt šai hostinga kompānijai ir diezgan stabils un uzmanīgs klientu atbalsts … bet vairāk par to vēlāk!

Kopumā SmarterASP.net nav īpaši ērti lietošanā, taču tas nodrošina labus resursus, ja jūs vairāk esat starpposma lietotājs.

Tas nav nekas briesmīgs, jo mērķa auditorijai nebūs īstu sūdzību, bet cilvēki, kuri vēlas intuitīvāku platformu vai vieglāku iestatīšanu, var cīnīties.

Šobrīd SmarterASP.net neizskatās pārāk slikti, pat ja tas nav visiem. Gatavs dziļāk ienirt kaut kas svarīgs?

Tālāk:

Cenas un iespējas

Laiks, kas pavadīts saitā (Uptime), un lietošanas ērtumu ir labi zināt, bet es deru arī par to, ka vēlaties uzzināt, ko maksā SmarterASP un kādas funkcijas jūs iegūstat ar šīm cenām.

Es nelikšu tev gaidīt. Sāksim ar cenām:

smarterasp cenas

Labi, būsim godīgi: tas ir ārkārtīgi zems. Es domāju, ka tas ir tāds pats cenu diapazons kā GoDaddy vai Bluehost, kas ir slaveni ar pieņemamām cenām.

Pamata ir diezgan standarta sākuma līmeņa plānam. Bet Premium līmenis ir diezgan zems trešās pakāpes dalīta hostinga plānam, un ir diezgan forši iegūt bezmaksas mitināšanu par filiāli..

Tomēr šeit ir kaut kas patiešām svarīgs: SmarterASP.net cenas ir lētas salīdzinājumā ar daudzu citu mitināšanas uzņēmumu kopīgajiem plāniem.

Bet cenas ir vēl lētākas pēc pirmā gada. Lūk, kāpēc:

VAST lielākajai daļai hostinga kompāniju pirmo gadu ir zemas dalītās hostinga cenas, un pēc tam cenas ievērojami palielinās, atjaunojot to. Piemēram, parasti sākuma līmeņa plāns būs 2–3 ASV dolāri mēnesī pirmajā gadā un 7–10 ASV dolāri mēnesī otrajā gadā un turpmāk..

Bet tas NAV gadījums SmarterASP.net gadījumā. Redzētā cena ir tā, ko jūs saņemat, līdz pārtraucat līgumu.

Tas nozīmē, ka šis ir līdz šim viens no lētākajiem pieejamo hostinga plānu komplektiem. Vienīgais izveidotais uzņēmums, par kuru es zinu, tas ir FastComet, tāpēc SmarterASP.net šeit ir ļoti reti sastopams.

Tagad jautājums ir par to, ko mēs iegūstam par tām zemām cenām. Šis ir pārskats:

smarteraspa funkcijas

Tas patiesībā nav pārāk slikti! Pamata plāns ir tāds, kādu jūs gaidāt: viena vietne, standarta mitināšanas specifikācijas.

Bet avansa plāns (otrais līmenis) atļauj līdz 6 vietnēm, kas ir vairāk nekā daži lielāki uzņēmumi piedāvā otrajam līmenim..

Iegūt neierobežotu krātuvi un joslas platumu ir lieliski, jo īpaši tāpēc, ka tas tiek piešķirts sākot ar pirmo līmeni. Bet žēl, ka SSL bez maksas tiek iekļauts tikai otrajā un trešajā līmenī.

Neierobežota krātuve / joslas platums varētu izklausīties kā cienīgs kompromiss sākuma līmenī, taču patiesība ir tāda, ka vairums cilvēku, kas ieceļošanas līmeņa plānā sadarbojas ar citiem hostinga uzņēmumiem, netiks galā ar viņu plāna ierobežojumiem.

Tas ir tāpēc, ka “neierobežota krātuve” koplietošanas mitināšanas plānā patiesībā ir pārspīlējums. Ja visi izmantotu neierobežotas mitināšanas priekšrocības koplietotā serverī, viss pakalpojums nedarbotos, un uzņēmumi lūdz jaunināt cilvēkus, kuri ierobežo ierobežojumus,.

Turpretī mūsdienās SSL ir standartaprīkojums. Lielākā daļa apmeklēto vietņu, vismaz lielākās, izmanto SSL, un pārlūkprogrammas parasti ņem vērā, ja vietnei nav SSL aizsardzības.

Īsā versija ir tāda, ka, lai arī ieejas plāns var šķist lielisks, jo tajā ir neierobežota krātuve, tas nav tik brīnišķīgs darījums vien tam … un trūkst SSL ir patiešām žēl.

Tomēr uz citām funkcijām.

Domēnu vārdi netiek iekļauti bez maksas, jo tie ir daudzu citu hostinga uzņēmumu īpašumā. Tomēr jūs joprojām varat tos iegādāties vietnē SmarterASP.net par USD 12 gadā (kas nav slikti) vai arī pievienot savus.

Kaut kas ir lieliski visiem apmaksāti plāni saņem neierobežotas e-pasta kastītes. Tikai pēdējie divi plāni saņem e-pasta saraksta funkcijas, taču vienalga ir patīkami, ja no paša sākuma neesat ierobežojis e-pastu.

Un, lai gan es, iespējams, esmu mazinājis neierobežotās glabāšanas lietas, ŠIS ir diezgan nozīmīgs:

smarterasp funkcijas ssd

Visa šī krātuve ir SSD, kas ir ātrāka un drošāka.

Lai arī SSD krātuve kļūst arvien populārāka, daudzi uzņēmumi ierobežos krātuves ierobežojumus, ja krātuve ir SSD, un saglabā to “neierobežotu”, ja tā ir parastā HD krātuve.

Tātad, tas ir diezgan pamatīgs SmarterASP.net pirkums.

Dažas citas SmarterASP.net priekšrocības ir viena klikšķa instalētājs (tas ir diezgan standarts, atcerieties) un CloudFlare CDN, kas nopietni palielina jūsu vietnes veiktspēju.

Es koncentrējos uz dalītu mitināšanu, jo tieši šeit jūs interesējat visvairāk, taču ir pieejami arī daži citi mitināšanas veidi..

SmarterASP ir unikāls, piedāvājot daļēji nodalītus hostinga plānus.

Citi hostinga uzņēmumi to dēvē par “biznesa dalīta hostinga” plānu vai kaut ko tamlīdzīgu – tas joprojām ir koplietots serveris, bet tas ir kopīgi sadalīts starp 5–10 cilvēkiem, ļaujot iegūt daudz vairāk resursu. Cenas svārstās no USD 29,95 līdz USD 129,95 mēnesī.

VPS plāni sākas ar nedaudz zem 100 USD mēnesī par 30 GB SSD un 2 GB RAM, un paplašinās līdz nedaudz mazāk kā 400 USD mēnesī par 120 GB krātuves un 16 GB RAM.

Mākoņa servera plāni svārstās no nedaudz zem 200 USD līdz nedaudz zem 400 USD mēnesī un 200–800 GB krātuvē (un 8–32 GB RAM).

Tālākpārdevēja mitināšanas cena ir no 30 līdz 60 USD, un tā piešķir no 50 līdz 180 GB vietas un no 500 līdz 1800 GB joslas platuma. Hostinga kontu vai vietņu skaitam, ko jūs varat pārdot ar noteiktu plānu, nav ierobežojumu.

Visbeidzot, ir arī Linux plāns konkurēt ar dalītajiem hostinga plāniem, kas darbojas operētājsistēmā Windows.

Linux plāniem ir salīdzināmas cenas, sākot no 2 USD līdz 4 USD mēnesī, un tie ir diezgan dāsni: neierobežotas vietas, krātuve, datu bāzes, e-pasts utt..

Labi, saliksim visu kopā:

Augstākās klases plāni nav slikti, taču tie nav īpaši izcili. Viena no jomām, kas ir pārliecinoša, ir tā, ka tās ir vairāk pielāgojamas nekā daži konkurenti, taču tas attiecas uz to.

Patiesībā SmarterASP.net izceļas ar dalītajiem hostinga plāniem (un zināmā mērā arī Linux hostinga plāniem)..

Šie plāni nav aprīkoti ar funkcijām, kādas ir daudziem konkurējošiem dalīta hostinga pakalpojumiem, taču tie ir vieni no vismazākajiem plāniem, kādus jebkad atradīsit.

Īsāk sakot, funkcijas ir piemērotas, bet cenas ir fantastiskas.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts vienmēr ir svarīgs. Jūs varētu būt pārliecināts par sevi un zināt, ka jums reti būs jāpaļaujas uz klientu atbalstu.

Bet, paļaujoties uz klientu atbalstu, jūs vēlaties zināt, ka varat uz to paļauties. Un turklāt tas var būt veids, kā ātri atrisināt problēmas.

Un, kā es jau esmu noskaidrojis, SmarterASP.net iesācējiem ir nedaudz nelīdzens.

Tātad, ja jūs vēl neesat pieradis mitināt un jūs interesē cenas, jūs vēlaties, lai šis klientu atbalsts būtu diezgan labs.

Es sākšu mūs, parādot tiešraidi. Man bieži nav vajadzīga tērzēšana, bet tas ir pareizi, kad sāku testēt SmarterASP.

Rezultāti ir diezgan tuvu tam, ko piedzīvoju visā lietošanas laikā. Pārbaudiet:

smarterasp tērzēšana

Es saņēmu atbildi dažu sekunžu laikā:

smarterasp tērzēšana

Tas ir diezgan labi. Protams, tas bija domāts vienkāršākam jautājumam, bet jums rodas ideja.

Tas, protams, nav viss SmarterASP.net piedāvājums:

smarterasp atbalsts

SmarterASP.net ļaus jums nosūtīt e-pastu par pārdošanas jautājumiem un izmantot atbalsta biļetes tehniskam atbalstam esošajiem klientiem (un norēķinu atbalstam, taču atkal galvenā uzmanība tiek pievērsta esošajiem lietotājiem).

Viņiem ir arī tālruņa numurs, uz kuru varat piezvanīt, taču bieži vien ir ilgs nogaidīšanas laiks, un tiešraides tērzēšana ir ievērojami ticamāka.

Tagad otra galvenā hostinga uzņēmuma atbalsta sastāvdaļa ir zināšanu bāze un dokumentācija.

SmarterASP zināšanu bāze nav glīta, bet tā ir efektīva:

smarterasp atbalsts

Jā. Vienkārši un līdz galam. Dažiem cilvēkiem šī saskarne var nepatikt, taču nav noliedzams, ka tas ietaupīs jūsu laiku.

Jums tik tikko nav navigācija, jo jūs varat vienkārši ritināt, līdz atrodat vajadzīgo tēmu treknrakstā, un pēc tam noklikšķiniet uz tā, lai atrastu atbilstošo rakstu.

Tā kā tas viss ir uz galda, tas varētu šķist mazāka zināšanu bāze, bet patiesība ir tāda, ka zināšanu bāzē ir vairāk nekā 700 rakstu.

Tie aptver plašu tēmu loku, ieskaitot tehniskākas. Faktiski ir vairāk nekā 100 rakstu, kas tieši saistīti ar vadības paneli, un 59 raksti, kas saistīti ar DNS un domēna vārdiem.

Lai arī tie atšķiras pēc garuma, vairums no tiem ir sīki aprakstīti ar soli pa solim sniegtām instrukcijām un attēliem.

Iespējams, ka tā nav iespaidīgākā zināšanu bāze, ko jebkad esmu redzējis, taču tā var konkurēt ar dažām no labākajām.

Kad es izmantoju zināšanu bāzi un iespējas sazināties ar atbalstu, man jāsaka, ka esmu diezgan pārsteigts par SmarterASP.net klientu apkalpošanas iestatīšanu..

Tālruņa zvani var būt neuzticami, bet vismaz pastāv iespēja. Tiešraides tērzēšana, tāpat kā biļešu sistēma, darbojas vienmērīgi.

Un zināšanu bāze ir visaptveroša un ātri navigējama vai meklējama.

Rezultātā SmarterASP ir viena no viskonkurētspējīgākajām klientu atbalsta sistēmām. Īpaši iespaidīgi, ka tik mazs hostinga uzņēmums var konkurēt ar lielākajiem konkurentiem!

Bet nākamgad mēs esam ieguvuši vēl vienu galveno pārbaudījumu, lai SmarterASP izturētu:

Drošība

Drošība ir liels darījums tīmekļa mitināšanā. Hostings nav fizisks vienreizējs pirkums – viss priekšnoteikums ir tas, ka jūs maksājat, lai jūsu vietnes darbotos.

Un tas nozīmē, ka jūs uzticaties uzņēmumam, kas apstrādā jūsu vietni, datus un apmeklētāju / klientu datus – ne tikai ar labu sniegumu, bet arī ar aizsardzību no sliktiem dalībniekiem.

Jums varētu rasties jautājums, vai tāda maza hostinga kompānija kā SmarterASP.net patiešām var atļauties sniegt klientiem visaugstāko drošību.

Ticiet vai nē, dažām lielākajām hostinga kompānijām ir vairāk drošības trūkumu nekā mazākām.

Daļēji tas notiek tāpēc, ka viņi tiek mērķēti biežāk, bet daļēji tāpēc, ka viņi samazina izmaksas, novārtā atstājot drošākas pieejas, rēķinoties ar lielajām klientu bāzēm.

Bet SmarterASP.net ir pilnīgi pretējs. Pārbaudiet šo:

smarterasp drošība

Jā, SmarterASP.net ir trīs datu centri, kuriem katram ir augsti standarti. Liekas, ka datu centri ir trešās puses, bet to dažkārt var gaidīt mazākiem uzņēmumiem.

Pat lielie uzņēmumi to dara, un atkal SmarterASP.net ir veicis piesardzības pasākumus, lai pārliecinātos par tā drošību.

Kā redzat, enerģijas un tīkla infrastruktūra ir lieka – tas nozīmē, ka, ja viena lieta neizdodas, jums ir dublējums. Telpas tiek pastāvīgi uzturētas, ar visu nepieciešamo temperatūras kontroli.

Un stilīgākais no visiem, tie ir ļoti bloķēti. Jūs pat nevarat iekļūt iebrauktuvē, ja neskenējat apstiprināto īkšķu druku.

Tātad kopumā tā nav visintensīvākā drošība, kādu jebkad esmu redzējis, bet noteikti tas ir viens no labākajiem iestatījumiem.

Galvenie piesardzības pasākumi tiek veikti ar dažiem papildu, tāpēc SmarterASP.net drošība kopumā izskatās diezgan laba (īpaši ņemot vērā tā lielumu)!

Pirms es secinu, apkoposim dažus no galvenajiem līdz šim labajiem un sliktajiem punktiem:

Plusi

 • Specialitāte, protams, ASP.NET mitināšanā.
 • Spēcīgs darba un atbildes laiks.
 • Lai arī tas nav īpaši ērti lietojams, SmarterASP.net izstrādātāji jums bez maksas tiks galā ar mazākiem programmēšanas uzdevumiem.
 • Neticamas cenas: viens no lētākajiem saimniekiem apkārt, jo atjaunojot pēc pirmā gada, cena nepalielinās. Citiem vārdiem sakot, gadu pēc gada izmaksas ir tādas pašas kā pirmais gads citiem hostinga uzņēmumiem.
 • Neierobežota krātuve un joslas platums sākuma līmeņa kontiem.
 • Kopumā ļoti labs klientu atbalsts. Telefoni var aizņemt laiku, bet tiešraides tērzēšana, tāpat kā biļešu sistēma, ir ātra un uzticama. Arī zināšanu bāze ir ļoti informatīva.
 • Ļoti laba drošība, kā arī ar lieku jaudu un biometriskiem skenējumiem visos datu centros.

Mīnusi

 • Ne visai draudzīgi iesācējiem, un parasti tie ir vairāk orientēti uz cilvēkiem, kuri pieraduši mitināties.
 • Nav daudz iespēju, salīdzinot ar daudziem lieliem vārdiem. Piemēram, domēna vārdi un SSL nav iekļauti bez maksas, un vietējie vietņu veidotāji to nedara.

Secinājums: vai es iesaku SmarterASP.net?

Šī plusu un mīnusu attiecība varētu šķist atbilde uz jautājumu. Jā, es to atzīstu:

SmarterASP.net kopumā ir patiešām labs tīmekļa resursdators.

Bet ir svarīgi atzīmēt, ka es to neiesaku visiem. Es ieteiktu to daudziem cilvēkiem, taču ir svarīga apakškopa, kas, iespējams, nav piemērota SmarterASP.

Pirmkārt, tie būs cilvēki, kuri vēlas vieglāku vietnes iestatīšanas veidu, un cilvēki, kas vēlas daudzfunkcionālus pakotnes (vai tuvu tai), kurām ir daudz funkciju un papildinājumu..

Tas nozīmētu lielākus un vairāk vispārpieņemtus resursus, piemēram, GreenGeeks vai Bluehost.

Tomēr SmarterASP.net ir absolūti slēpta GEM mitināšana. Es to nevaru pateikt pietiekami reizes: tas ir viens no lētākajiem saimniekiem, kas tur atrodas.

Protams, jūs zaudējat dažas funkcijas, taču šeit ir norādīts:

Ļoti pieņemamas hostinga paketes nodrošinās jums ar ievērojamiem resursiem krātuves un joslas platuma ziņā, patiešām labu sniegumu, lielisku klientu atbalstu un stabilu drošību.

Var zaudēt ērtības un iespējas, taču tas ir tikai izdevīgs darījuma periods.

Un, ja jūs esat tehniski noskaņots un plāno lai izmantotu SmarterASP.net, lai varētu izveidot vietni vai lietojumprogrammu, izmantojot ASP.NET, jūs atradīsit, ka SmarterASP.net galu galā nemaz nav tik mazspējīgs.

Galīgais rezultāts ir tāds, ka es noteikti iesaku SmarterASP.net gandrīz visiem, izņemot tos, kuri prioritāti piešķir lietotājam draudzīgumam un all-in-one platformām.

Bet, ja neesat pārliecināts, neuztraucieties!

bezmaksas izmēģinājuma versija

Jā, SmarterASP.net bezmaksas izmēģinājuma versijai nav nepieciešama karte, un tā ir divreiz garāka nekā lielākajai daļai citu saimnieku. Ko tu gaidi?

Priecīgu hostingu!

Saņemiet 60 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map