Snel.com VPS mitināšanas pārskats; Pēc tā izmantošanas (2020. gads)

Snel.com VPS mitināšanas pārskats; Pēc tā izmantošanas (2020. gads)

Snel.com VPS mitināšanas pārskats; Pēc tā izmantošanas (2020. gads)

VPS hostings ir tā lieliskā vieta starp īpašu hostingu un dalītu mitināšanu. Jūs saņemat īpašu hostinga jaudu par koplietojamo mitināšanu. Snel ir viens no šādiem hostinga uzņēmumiem, kas piedāvā pieejamus plānus ar uzticamām funkcijām.


Bet šodien mēs šeit runājam tikai par VPS mitināšanu entuziastiem, kuri plāno tajā iekļūt, bet nezina, kur sākt. Ja jūs patiešām interesē iepazīties ar Snel.com VPS plāniem, varat to izdarīt šeit.

Tad ķersimies pie pārskatīšanas?

Cenu noteikšana & Iespējas

Jūsu pašu Cloud VPS ar debesu funkcijām - Snel.com

Sāksim ar lielo cenu noteikšanu. Lai gan ne visi lēmumu par kaut ko pērk, balstoties uz savu budžetu, tā ir norma, kas jāņem vērā, ieguldot kaut ko.

Tagad Snel piedāvā pieejamu cenu, izmantojot tikai SSD krātuvi, iestatīšana ir vienkārša & ātri, un uptime numuri ir zvaigžņu. Snel ir 6 VPS plāni, katram no tiem ir vairāk funkciju nekā pēdējam.

VPS Jar piedāvā viena kodola, 1 GB RAM, 100 GB SSD, 1 momentuzņēmumu dublējumiem un 2 TB joslas platumu @ € 9,90 mēnesī. Funkcijas var arī uzlabot, lai atbilstu jūsu vajadzībām, un no jums tiks iekasēta maksa.

Tieši tāpat jums ir raksturīga progresija & cena ar katru plānu. VPS Bucket ir 2 serdeņi, 4GB RAM, 200 GB SSD @ 19,90 € / mēnesī. VPS Drum ir 6 serdeņi, 16 GB RAM, 600 GB krātuve un 20 TB joslas platums @ € 89,90 mēnesī un tā tālāk.

Pēdējais plāns ir VPS Tun, kas dod jums 10 kodolus, kuri ir pilnībā atjaunināmi līdz 16 kodoliem, 64 GB RAM, 1 TB krātuves vietu, kas arī atjaunināma ar papildu 500 GB, bet joprojām ir tikai 1 momentuzņēmums dublējumam un 30 TB joslas platuma. Visi maksā milzīgi € 259.00 mēnesī.

Noslēgumā jāatzīmē, ka šīs īpašības noteikti ir cenas un vērtības attiecība. Lielākajai daļai uzņēmumu patīk piedāvāt neierobežotu daudzumu, piedāvājot milzīgus numurus, taču tie bieži izrādās ierobežoti, taču Snel izvēlas citādi. Tomēr katram plānam kā noklusējuma ir pieejams tikai 1 momentuzņēmums, kaut arī tas ir jaunināms.

Lietošanas ērtums

Mākoņu VPS

Pirmoreiz noklikšķinot uz “Konfigurēt VPS”, vietne jūs novirza uz lapu, kurā jūs varat atsevišķi iestatīt katras funkcijas daudzumu, piemēram, kodolu skaitu, RAM, krātuvi, joslas platumu un IP adrešu skaitu..

Snel Cloud VPS

Pēc tam jums jāizvēlas operētājsistēma, kas darbosies sistēmā. Kā redzat, jūs izvēlaties tikai noteiktus linux sadalījumus vai CMS saskarnes, piemēram, Plesk un cPanel.

Snelcom Cloud VPS

Pēc tam, kad esat iepazinies ar visu atlasīto īsu kopsavilkumu, dodieties uz norēķinu lapu, lai saņemtu galīgo maksājumu. Tagad apskatīsim, ko mēs iegūstam pēc reģistrēšanās pakalpojumam.

cPanel-informācijas panelis

Sākotnēji mēs kā īpašu vidi izvēlējāmies cPanel, tāpēc nokļuvām informācijas panelī un, ja jūs kaut ko zināt par cPanel, varat viegli pārvaldīt savu vietni bez liekām grūtībām..

Vienā vietā varat konfigurēt failus, diska vietu, dublējumus, attēlus, MySQL datu bāzes, e-pastus, DNS utt. cPanel atbalsta arī trešo personu lietotnes un papildu funkcionalitātes papildinājumus.

Tādējādi noslēdzas sadaļa Lietošanas ērtums. Plāna izvēle un iestatīšana ir diezgan vienkārša, un OS ir daudz izvēles iespēju.

Klientu atbalsts

Bieži vien aizmirst, klientu atbalsts ir būtiska katra pakalpojuma sastāvdaļa neatkarīgi no tā, vai tas ir viesnīcu pakalpojums vai tīmekļa mitināšana. Bez pienācīgas zināšanu bāzes var pazust pat vispieredzējušākie lietotāji.

Snel.com atbalsta portāls specializētai un virtuālai mitināšanai

Iesācējiem Snel.com ir atbilstoša zināšanu bāze ar dažādām sadaļām, piemēram, Vispārīgi, Tīklošana, Biling, E-pasts, Sākotnējā iestatīšana, Tiešsaistes darbvieta utt..

Kā iestatīt SMTP releju ar Sendmail

Mēs noklikšķinājām uz pirmo tēmu par SMTP iestatīšanu kategorijā E-pasts, un vismazāk sakot, tā ir ļoti noderīga. Rakstā bija detalizētas darbības ar kodu, kas jāizmanto procesā, kas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri nevēlas iedziļināties kodā.

Sazinies ar mums

Pēc tam mēs izmēģinājām viņu Live Chat iespēju, lai saņemtu tūlītēju palīdzību. Mēs ievietojām jautājumu tērzēšanas klientā un minūtes laikā saņēmām atbildi ar lūgumu sniegt paskaidrojumus. Reakcijas laiks patiešām bija iespaidīgs.

Sazinieties ar mums Mēs esam šeit, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem

Kā redzat, pēc šaubu noskaidrošanas tērzēšanas pārstāvis atbildēja ar daudz pilnvērtīgu atbildi. Kopumā tērzēšanas pakalpojums noteikti ir apmierinošs un izrādītos noderīgs.

Vēl viena laba lieta, kas jāatzīmē, ir tā, ka tērzēšanas klients nav tikai teksts un jūs varat arī pievienot failus (vēlams attēlus), piemēram, jūsu ekrānuzņēmumus, lai būtu noderīgi.

Tagad ir jāizpēta arī atbalsts pa tālruni, kā arī e-pasta atbalsts, bet lielākajai daļai cilvēku tērzēšanas atbalsts galvenokārt tiek veikts tur, kur viņi meklē atbildes.

Tāpēc, lai apkopotu šo sadaļu, zināšanu bāze ir informatīva un tērzēšanas atbalsts ir apmierinošs problēmu risināšanā, lai atrisinātu pamata jautājumus..

Secinājums

Galu galā vienīgais reālais jautājums ir šāds: vai jums vajadzētu iet uz priekšu? & pirkt pakalpojumu?

Vienkārši sakot: Protams.

Pakalpojums noteikti ir ieteicams, ņemot vērā cenas pazīmes, izpētītās iespējas, intuitīvu pārvietošanos un vairāk nekā spējīgu klientu atbalstu..

Jā, cenas var izjust nedaudz stāvus, taču ne visam jābūt lētam. Turklāt šeit netiek slēgti līgumi, tāpēc, ja neesat apmierināts, varat vienkārši ļaut pakalpojumam izbeigties.

Ar to noslēdz pārskatu. Ko jūs domājat? Vai atradāt rakstu informatīvu? Vai jūs izmēģinājāt Snel VPS mitināšanu? Kā bija jūsu pieredze? Lūdzu, komentējiet zemāk un paziņojiet mums.

Izmēģiniet Snel VPS hostingu šodien

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector