Softnet mitināšanas pārskats: kā tas notika mūsu testēšanā? (2020. gads)

Softnet mitināšanas pārskats: kā tas notika mūsu testēšanā? (2020. gads)

Softnet mitināšanas pārskats: kā tas notika mūsu testēšanā? (2020. gads)

Vietnē HostingsPill mums ir savādi aizrautība ar nezināmu vai slēptu mitināšanas pakalpojumu atrašanu, kas parasti notiek zem cilvēku radariem.


Atrodot šos retos hostinga pakalpojumus, ir jāzina tie iekšēji un pēc tam jāsniedz jums vērtīgi ieteikumi.

Piemēram, apskatiet pakalpojumu, ko nesen atradām: Softnet hostings. Tas ir no Kenijas, Āfrikas, un tas paredzēts visiem mazajiem uzņēmumiem un uzņēmējiem gan tās robežās, gan ārpus tās.

Tagad jūs varētu domāt: “Kāpēc gan es ellē nopirktu serveri visā Āfrikā !?” Nevajag tik ātri spriest. Šajā pārskatā mēs esam izklāstījuši visu labo & slikts Softnet aspekts, tāpēc jūs varat par to padomāt.

Tāpēc bez turpmākas pieķeršanās iegremdēsimies?

Cenu noteikšana & Iespējas

Labi, ka viens no ārvalstu hostinga pakalpojuma plusiem ir tas, ka jūs gūstat labumu no valūtas starpības, kas nozīmē, ka pastāv iespēja, ka jūs varat iegūt vairāk funkciju ar zemāku cenu.

Web dizains _ Domēnu reģistrācija Kenijā _ Softnet Solutions Ltd

Tā kā mēs neizmantojam Kenijas šiliņus, mūsu priekšroka būs USD. Sāksim ar “standarta” plānu, kas ir aptuveni 10 USD gadā, dodot jums 25 GB diska vietas, bet nekādā gadījumā nezinot, vai tas ir HDD vai SSD. Jā, tas ir USD 10 gadā, tāpat kā visi pārējie plāni.

Tad plānā ir neierobežots joslas platums, neierobežots e-pasta konts, neierobežotas datu bāzes, konta vadības panelis (kas ir WHMCS) un klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī. Savādi, ka viņi pieminēja nākamās atjaunošanas maksas, kas ir aptuveni 14 USD.

Pārejot pie profesionālā plāna, funkcijās nav daudz izmaiņu, nekā iegūstamajā diska platībā, kas ir 35 GB, un plāns maksā apmēram 19 USD / gadā.

Tāpat plāns “Advanced” ir USD 28,23 gadā, diska vieta tiek palielināta līdz 45 GB diska vietas un tādas pašas funkcijas kā iepriekš. Diska vieta šajā brīdī varēja būt labāka, bet…

… Pēdējais plāns noteikti to dara. Plānam “Neierobežots” ir neierobežota vieta diskā un visas pārējās neierobežotās iespējas, kuru cena ir aptuveni USD 94 gadā, kas, godīgi sakot, nepārspēj..

Kopumā šķiet, ka plāniem ir dīvaina cena, kas tiek gaidīta, bet funkcijas ir pienācīgas un tāpēc pat ieteicamas.

Skatīt Softnet Hosting pilnu cenu šeit …

Klientu atbalsts

Palīdzības saņemšana sarežģītas epizodes laikā var būt būtiska. Daži iesācēji galu galā nezina, ko viņi dara, un rada virkni problēmu, kas galu galā sagrauj vietni. Tāpēc vienmēr ir nepieciešams labs klientu atbalsts, neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai eksperts.

tiešraides Čats

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts tiek uzskatīts par visuzticamāko veidu, kā pēc iespējas ātrāk saņemt palīdzību. Varat arī pievienot problēmas ekrānuzņēmumus, lai problēmu labāk atspoguļotu tērzēšanas pārstāvim un iegūtu izšķirtspēju.

tiešraides Čats

Mēs nolēmām pārbaudīt Softnet tērzēšanas pakalpojumu un ievietojām jautājumu. Tas ir jautājums par viņu serveru integritāti.

tiešraides Čats

Mēs saņēmām atbildi gandrīz tiklīdz mēs uzdevām jautājumu, kas ir labs no Softent puses. Atsaucība ir laba. Atbilde tika uzdota vienkārši.

Iesniegt biļeti - SIA Softnet Solutions

Tālāk ir acīmredzams biļešu pārdošanas risinājums, kurā varat vienkārši ievietot noteiktu informāciju, īsi aprakstīt savu jautājumu un pievienot visus nepieciešamos attēlus, lai iegūtu labāku palīdzību.

Tagad mēs arī mēģinājām meklēt zināšanu bāzi, lai atrastu & lasiet rakstus, kad lietotāji jūtas apmaldījušies ar sniegto informāciju, taču tāda nebija un tas ir mazliet neērti. Tomēr klientu atbalsts ir diezgan apmierinošs.

Lietošanas ērtums

Web hostings_ Pieejams, lēts un labākais hostinga uzņēmums Kenijā - Softnet

Būtībā WHMCS atbalsta lielāko daļu Softnet. Var droši pieņemt, ka pirkšanas un norēķinu process notiek caur WHMCS, un arī noklikšķinot uz “Pasūtīt tūlīt”.

Iepirkumu grozs - SIA Softnet Solutions

Kā redzat šeit, ir 3 pakalpojumu pakešu mitināšanas iespējas, no kurām izvēlēties. Vienīgais, kas trūkst, ir tāds, kurā ir 25 GB diska vietas, par kuru mēs jau runājām.

Iepirkumu grozs - SIA Softnet Solutions

Atlasot plānu, tiek piedāvāts pāriet uz nākamo lapu, kurā varat izvēlēties reģistrēt jaunu domēnu savai vietnei, pārsūtīt to no cita reģistratūras vai izvēlēties esošu..

Pirkumu grozs - Softnet Solutions

Pēc tam tiek veikts pēdējais apskats visam jūsu izvēlētajam. Jūs varat izvēlēties, vai norēķinu ciklam jābūt gada, divgadu vai trīsgadu.

Iepirkumu grozs Softnet Solutions Ltd

Beidzot ir pēdējā lapa pirms maksājuma, kurā varat pārskatīt savu pasūtījumu. Pēc izrakstīšanās varat vienkārši sākt strādāt savā vietnē uzreiz.

Tādējādi Softnet paļaujas uz WHMCS viņu norēķinu procesam, kurš ir garš, bet nepieciešams.

Secinājums

Tāpēc mēs iesakām jums ieguldīt hostinga pakalpojumā visā Āfrikā?

Nu, cik mēs redzam, tas ir ieteicams.

Vienīgās lietas, kurām trūka tīmekļa vietnes, trūka zināšanu bāzes, nebija zināšanu bāzes, un valūtas starpība var satraukt dažus cilvēkus.

Bet, izņemot cenu, cenas un funkcijas attiecība ir ļoti laba. Atbalsts ir apmierinošs. Zemākais plāns ir apmēram USD 9 gadā, tāpēc tas nav pat jautājums.

Noteikti dod to kadru.

Tas ir tas šajā pārskatā. Ko tu domā? Vai Softnet ir vērts pārbaudīt? Vai jūs pats izmēģinājāt pakalpojumu? Kā bija jūsu pieredze? Lūdzu, komentējiet zemāk un paziņojiet mums.

Izmēģiniet programmu Softnet Hosting šodien

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector