Sucuri apskats: kā es savu vietni nodrošināju vienas dienas laikā! (2020. gads)

Šis Sucuri pārskats tika pārskatīts un atjaunināts 2019. gada septembrī.


Iespējams, ka Sucuri nav slavenākais interneta uzņēmums apkārt, taču kiberdrošības profesionāļu un hostinga ekspertu vidū Sucuri ir labi pazīstams zīmols.

Interneta laikmetā tas ir jaunāks, un tas tika dibināts 2008. gadā (vai tiešām ir pagājuši desmit gadi?).

Sucuri ir arī unikāls uzņēmums: nosaukums ir Brazīlijas portugāļu vārds “anaconda”, un nosaukums attiecas gan uz pašu čūsku, gan uz tanka modeli Brazīlijas militārajā.

Attēls ir skaidrs – Sucuri projicē spēku, visu, ko jūs vēlaties kiberdrošībā.

Turklāt abi līdzdibinātāji ir GoDaddy vadītāji, kas ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē.

Paturot to prātā, ir grūti neredzēt Sucuri pievilcību tīmekļa drošībai.

par-sučuri

Bet hei – kas tur īsti atrodas zem zemes? Jūs nevarat īsti noguldīt vārdā, un it īpaši, ja runa ir par tikpat svarīgu lietu kā vietnes drošība.

Šajā pārskatā es izmantošu savu tiešo pieredzi, lai apskatītu Sucuri un pastāstītu, cik tas ir jūsu laika un naudas vērts.

Īsa atbilde: tas ir diezgan labi. Bet hey, svarīga ir garā atbilde – tāpēc turpiniet lasīt!

Sucuri tīmekļa vietnes drošības risinājuma izmantošanas priekšrocības

Šis ir faktiskā e-pasta ekrānuzņēmums, kuru saņēmu, abonējot Sucuri.

Kad esat pierakstījies, jūs saņemsit Sucuri e-pastu

Viena no galvenajām Sucuri vietnes drošības risinājuma izmantošanas priekšrocībām ir ērta iestatīšana. Instalēšana un konfigurēšana ir ļoti vienkārša, un, ja šajos procesos rodas kādas problēmas, Sucuri atbalsts vienmēr ir jūsu rīcībā.

Sucuri: mīnusi

Kā vienmēr, vispirms ķersimies pie sliktajām ziņām.

Kas vainas Sucuri?

Ko tas var darīt labāk??

Es priecājos teikt, ka šī sadaļa mani ir nedaudz centusies uzrunāt. Galvenie Sucuri trūkumi galu galā nebūs tā sabrukums.

Šie trūkumi, kā es tos redzu, būtībā ir cena, ērta lietošana un tiešsaistes resursu organizēšana.

Pēdējais punkts ir ļoti mazsvarīgs, un pirmie divi nav tik svarīgi, kā izklausās.

Pirmkārt, cena: cena?

Tas ir mazliet augsts. Es neteiktu, ka Sucuri ir par dārgu, jo viņi jūsu vietnei piegādā pilnu, īpašu drošības komplektu.

Pat mazākiem uzņēmumiem, ja viņi ir nopietni ieinteresēti savu vietņu aizsardzībā, nevajadzētu justies aplaupītiem no sākuma līmeņa paketes.

Atkal es joprojām teiktu, ka cenas kopumā ir atbilstošā diapazonā.

sucuri cenas par mīnusiem

Tomēr es domāju, ka vismaz sākuma līmeņa cenu varētu mazliet pazemināt – ja nē, tad varbūt būtu noderīgas dažas atlaides.

Ciktāl tas attiecas uz lietošanas vienkāršību, es nedomāju domāt, ka Sucuri ir slikti novērtēts pēc tā izmantošanas vienkāršības koeficienta.

Patiesībā es domāju, ka Sucuri dara visu iespējamo, kas tas ir.

Vienkārši sakot, vietņu drošības raksturs ir sarežģīts, un tāpēc neatkarīgi no tā, cik labi izstrādāts lietotāja interfeiss, klientam ir jāizmanto neizbēgami ierobežojumi, cik viegli to lietot..

Šajā ziņā Sucuri piedāvā dažas mazas mācīšanās līknes tiem, kuriem nepieciešama stingra vietnes aizsardzība, bet kuri ir sajaukti par detaļām.

Visbeidzot, es domāju, ka Sucuri tiešsaistes resursi ir nedaudz haotiski.

Tomēr es to uzskatu par ļoti nelielu sūdzību.

Tiesa, Sucuri varēja apvienot savus resursus, lai iesācējiem būtu vieglāk, taču neviens nepērk Sucuri platformu savam emuāram – viņi to pērk pašu produktu.

Un tas apmēram to apkopo!

Sucuri ir ārkārtīgi maz būtisku trūkumu, un tas padara mūsu pāriešanu uz tās priekšrocībām īpaši patīkamu.

Sucuri: Plusi

Tas noteikti liek aizdomāties par to, ko Sukur dara labi. Teikt “viss” būtu pārspīlēts, bet ne milzīgs.

Kopumā es teiktu, ka Sucuri galvenā priekšrocība ir tā, ka tā piedāvā stabilu, pilnībā aprīkotu platformu, kas atbilst saviem pārdošanas punktiem.

Ar to es galvenokārt domāju, ka tam ir daudz drošības elementu, un tie darbojas labi.

Sekundārās priekšrocības ir tādas, ka Sucuri ir tikpat viegli izmantot pakalpojumu, cik tas var būt, ņemot vērā paša produkta sarežģītību (kā minēts) un ļoti stabilu klientu atbalstu.

Neskatoties uz nelielām sūdzībām, tiešsaistes informācija, kuru Sucuri ir padarījusi pieejamu, ir neticami noderīga, un viņu pārstāvji ir zinoši un ātri reaģē..

sucuri-atbalsts

Es neteiktu, ka Sucuri ir zagts vai izdevīgs darījums, bet es to arī nesauktu par pārlieku dārgu.

Sucuri varētu šķist dārgi mazākiem uzņēmumiem, kuri nav pārliecināti, cik lielu aizsardzību viņi patiešām vēlas, taču drošības pakāpe, ko piešķir Sucuri tīmekļa drošības platforma, ir ļoti laba.

Tas nozīmē, ka kopumā Sucuri patiešām ir daudz priekšrocību: tam ir labas funkcijas, labs sniegums, tas ir ērti lietojams un tam ir spēcīgs klientu atbalsts – padarot cenu ne pārāk sliktu.

Bet hey – tā ir vienkāršošana. Apskatīsim detaļas, kas mani atveda šeit!

Sucuri: Cenu noteikšana

Cenu noteikšana vienmēr ir viena no vissvarīgākajām lietām, ko cilvēks var apsvērt – dažiem tas ir vissvarīgākais.

Kiberdrošība ir tāda, ka jums būs jāvēlas veikt ieguldījumus.

Jūsu vietnes drošai drošībai nav obligāti jābūt vienādai ar naudu, ko iztērējat mitināšanai un pašas vietnes veidošanai (kas var būt ļoti lēti atkarībā no jūsu vietnes un mitināšanas paketes lieluma)..

Tas ir labi – drošība ir ieguldījums, kas ir tā vērts. Jautājums par Sucuri cenu noteikšanu nav “vai tas ir lēts?”

Tā vietā būtu jāuzdod jautājums: “Vai Sucuri ir atļauts?

Vai Sucuri ir konkurētspējīgas cenas par tā kvalitāti? ”

Ņemiet vērā, ka pastāv atšķirības.

Mana īsā atbilde ir jā. Tieši pie nūjas atzīšu, ka Sucuri parasti ir par cenu.

Acīmredzot tajā ir kāda nianse, tāpēc iesim iekšā.

Vispirms ir trīs galvenie līmeņi vispārējām vietņu drošības pakotnēm, ko sauc par vietņu drošības platformu. Pamats ir 199,99 USD gadā,

Profesionālais ir USD 299,99 gadā, bet bizness – USD 499,99 gadā.

sucuri cenas par mīnusiem

Mēs to apskatīsim vēlāk, taču galvenās atšķirības ir funkciju daudzumā un garantētajos reakcijas laikos.

Papildus vispārējas drošības paketes pirkšanai savai vietnei varat iegūt arī vietnes ugunsmūra paketi.

Tas ietver DDoS aizsardzību, tīmekļa lietotņu ugunsmūri, paredzamo veiktspējas optimizāciju, izmantojot CDN, un vēl dažas lietas.

Sucuri ugunsmūris ir produkts ar trim līmeņiem, kas identiski nosaukti Vietnes drošības platformai: Pamata cena ir 9,99 USD mēnesī, Pro cena ir 19,98 USD mēnesī un Uzņēmējdarbība – 69,93 USD mēnesī..

sucuri ugunsmūra plāni

Sukurā ir arī paketes, kas īpaši paredzētas lieliem uzņēmumiem, kā arī aģentūrām un izstrādātājiem: uzņēmumu risinājumiem un vairāku vietņu risinājumiem nav noteiktas cenas.

Vispirms jūs izveidosit bezmaksas konsultāciju, lai to izdomātu.

Šie divi produkti ir Sucuri cenu noteikšanas būtība. Tas ir diezgan vienkārši, bet turpiniet lasīt – tam ir daudz funkciju, un tieši tas noteiks, vai Sucuri ir tā vērts.

Skatīt visus Sucuri plānus šeit …

Sucuri: funkcijas

Labi, tagad apskatīsim funkcijas, kas nodrošina visu Sucuri platformu.

Ņemiet vērā, ka es galvenokārt koncentrējos uz vietņu drošības platformu, kas ir pilnvērtīgākais un ievērojamākais produkts, ko piedāvā Sucuri. Tomēr mazākā mērā apspriedīšu arī viņu ugunsmūra plānus.

Vietnes drošības platformai ir dažas lietas neatkarīgi no līmeņa.

Visi trīs aptver vienu vietni, neierobežotas Web lapas, 30 dienu naudas atdošanas garantija, HTTPS / SSL, kā arī biļešu un tērzēšanas atbalsts (bez tālruņiem, izņemot Enterprise).

sučuri funkcijas

Viņi arī aizsargā neierobežotu joslas platumu, ietver tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri (WAF), DDoS uzbrukumu mazināšanu, nulles dienu izmantošanas novēršanu – patiešām visu aizsardzību pret dažāda veida uzbrukumiem – automātisko tīrīšanu, neierobežotu ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas pieprasījumu, vietnes pilnīgu tīrīšanu, un domājams veiktspējas pieaugums.

Tas ir daudz, un tas nav pat pilns funkciju saraksts (kuru varat apskatīt šeit). Viena no galvenajām līmeņu atšķirībām ir garantētajos reakcijas laikos: 12 stundas pamata, 6 stundas profesionālai un 4 stundas biznesam..

Ņemiet vērā, ka tas ir maksimālais laika daudzums – tas varētu būt īsāks.

Citas atšķirības ietver SSL sertifikātu atbalstu, kas nav iekļauts pamata versijā. (Šeit ir SSL sertifikāta instalēšanas rokasgrāmata)

Tas ir saprātīgi – domājams, ka jūsu esošā SSL sertifikāta piegādātājs attiecas uz šo galu.

Lielākajai daļai uzraudzības procedūru, piemēram, drošības skenēšanai, ļaunprātīgas programmatūras atklāšanai, melnā saraksta uzraudzībai, DNS uzraudzībai, SSL uzraudzībai utt., Ir garāki vai īsāki laika intervāli (12 stundu intervāls Basic, 6 stundas Professional, 30 minūtes Business).

Uzņēmuma paketes var iestatīt pielāgotus intervālus.

Kopumā es teiktu, ka vietņu drošības platformas līmeņiem ir vairāk nekā kopīga.

Dažas atšķirības ir pietiekami svarīgas, lai atšķirīgus līmeņus padarītu par vērtīgu ideju: piemēram, ļoti svarīgi ir īsāki reakcijas laiki un uzraudzības intervāli.

Sucuri ugunsmūris darbojas vairāk kā profilakse, nevis noņemšana un tīrīšana, taču par zemākām cenām noteikti ir vērts meklēt tiem, kuriem nav nepieciešami lieljaudas drošības rīki.

Visiem ugunsmūra līmeņiem ir DDoS aizsardzība, slodzes līdzsvarošana, tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris (protams) un, protams, SSL un PCI atbilstība caur ugunsmūri..

sucuri ugunsmūra funkcijas

Pamata un Pro līmeņi saņem tikai biļešu atbalstu, savukārt bizness var saņemt arī tiešraides tērzēšanas atbalstu.

Pro un Business līmeņiem tiek nodrošināta uzlabota DDoS mazināšana, kas cenām ir diezgan pieņemama (īpaši Pro).

Atkal, lūdzu, atcerieties: ja jūs interesē intensīvāka uzraudzība vai jebkāda veida ļaunprātīgas programmatūras noņemšana, jums būs jājaunina vietnes drošības platformas opcijas..

Rezumējot, Sucuri ir ļoti labi attēlots. Tas ir ļoti smags darbs, un man nav daudz kritikas.

Es uzskatu, ka viņu produktu kopējais cenu diapazons ir saprātīgs, taču varētu būt jauki, ja viņu vietņu drošības platformas ieejas cena būtu zemāka.

Neskatoties uz to, dariet zināmu, ka gan formāli (oficiāli un relatīvi attiecībā uz sacensībām), gan personīgi (no manas pieredzes) Sucuri ir viena no visizcilākām drošības platformām, ja tā nav pirmā..

Lietošanas ērtums

Ar visām šīm funkcijām, vai Sucuri izdodas būt izmantojamam mazāk prasmīgam kiberdrošībā?

Vai kāds, kurš zina tīmekļa drošības būtību, bet nav eksperts, varētu izdomāt, kā pilnībā izmantot Sucuri?

Lietošanas ērtums šeit man šķita svarīgāks nekā ar daudziem citiem pārskatītajiem produktiem.

Tas, protams, ir tāpēc, ka es vairāk zinu par mitināšanu un visbiežāk pārskata mitināšanas uzņēmumus.

Tagad es neteiktu, ka esmu pārliecināts par tīmekļa drošību – tā vienkārši nav mana kompetences joma.

Tāpat kā daudziem Sucuri klientiem, es sākotnēji jutos nedaudz satracināts no šī produkta. Es gaidīju vairāk no mācīšanās līknes.

Jebkura mācīšanās līkne būtu īpaši satraucoša DDoS uzbrukuma vai jebkāda veida vietnes pārkāpuma gadījumā.

Man par patīkamo pārsteigumu viss bija diezgan paveicams. Piemēram, ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas pieprasījuma iesniegšana ir ļoti vienkārša un saprotama forma.

Jūsu informācijas panelis ir ļoti vienkāršs un viegli izdomājams, un, strādājot tā panelī tā, kā jūs darītu daudzu citu veidu informācijas paneļos, izmantojot programmatūru, jūs varat samērā viegli pavadīt laiku..

Kas ir Sucuri iekšpusē:

Kad esat pieteicies Sucuri, jūs varēsit redzēt dažādu skeneru statusu, kas jūsu vadības panelī tiek automātiski iespējots, un tas izskatās šādi:

sucuri-paneļa

Pārraudzības veidu biežumu var iestatīt sadaļā Iestatījumi >> Monitoringa veidi

Sukuri iestatījumi

Katra skenera statusu var redzēt sadaļā Vēsture:

Sukuri vēsture
Uptime sadaļā varat redzēt arī Uptime un Dīkstāves statusu

veiksmīgs laiks

Tagad es nevēlos pārspīlēt lietošanas vienkāršību. Sucuri joprojām radīs zināmas grūtības tiem, kas mazāk pārzina tīmekļa drošību.

Es patiešām domāju, ka Sucuri ir padarījis sarežģītas problēmas pēc iespējas vienkāršākas, taču tas var nozīmēt, ka jūsu pieņemtajam apsardzes darbiniekam būs vieglāk un ātrāk laiks.

Tomēr tā pakalpojuma raksturs neizbēgami rada nelielu mācīšanās līkni.

Lielākā daļa cilvēku, kas iegādājas vietni Drošības platforma, zinās, kāpēc viņiem tas bija jāiegādājas, un kopumā tā ir pareizi, taču daži sīkumi šeit un tur var radīt dažus neskaidrības (piemēram: visi zina, ka vēlas noņemt ļaunprātīgu programmatūru, bet vai viņi zina, kas ir Nulle) Dienas izmantojumi ir, un kā pārslēgt ar tiem saistītos iestatījumus?)

Tāpēc, kaut arī Sucuri ir viegli izmantot, pateicoties tā slidenajam, vienkāršajam un virzošajam interfeisam, būs dažas neskaidrības, jo mazāk drošiem lietpratējiem jābūt gataviem.

Par laimi, Sucuri ir resursi, kas veltīti, lai palīdzētu saviem klientiem… tāpēc turpiniet lasīt!

Klientu atbalsts

Jā, patiešām, Sucuri ir tik viegli lietojams, kā tas var būt, taču tas var būt tikai tik vienkārši, un tajā atrodas nākamais mūsu saraksta elements: klientu atbalsts.

Tāpat kā lielākajā daļā uzņēmumu, Sucuri ir divu veidu klientu atbalsts, kurus mēs apskatīsim: informācija viņu vietnē un viņu sniegtā vietne, kā arī pārstāvji, kas pieejami tiešai saziņai.

Vispirms apskatīsim pēdējo veidu.

Es izmēģināju Sucuri tiešraidi ar vienkāršu jautājumu, kurš, manuprāt, dažiem lietotājiem varētu radīt neskaidrības – tas man vienā brīdī bija neskaidrības, līdz es to uzmeklēju.

Sucuri čats 1

Sucuri čats 2

Sucuri čats 3

Sucuri čats 4

Sucuri čats 5

Atklāti sakot, šī bija viena no labākajām tiešraidēm, ar kuru jebkad esmu strādājis.

Ja pārstāvis ekrānuzņēmumos šķiet atsaucīgs, tad man būs jāatvainojas, ka jūs mazliet maldināju.

Tas ir tāpēc, ka es nevarēju pietiekami ātri izveidot ekrānuzņēmumu, lai neatpaliktu no viņa atbildēm. Tāpat kā es sāktu ekrānuzņēmumu un mēģinu to saglabāt, parādīsies jauns ziņojums.

Atklāti sakot, saruna būtu gājusi vēl ātrāk, ja es būtu atsaucīgāks.

Šis ir ātrs piemērs, bet tas parāda viņu klientu atbalsta kvalitāti, kas manā pieredzē ir bijusi laba.

Viņu biļešu sistēma ir līdzīgi noderīga, un pat tad, ja atbildes nav tik tūlītējas, tās joprojām ir salīdzinoši ātras un informatīvas.

Tagad, kad esam nodrošinājuši viņu tiešo kontaktu ar klientu atbalstu, runāsim par viņu vietējiem informācijas resursiem.

Sucuri resursi ir nedaudz vairāk izkliedēti nekā citu vietņu materiāli. Mēs to paņemsim pa gabalu.

Vispirms mums ir Sucuri ziņojumi, kas ir tieši tādi, kā izklausās: apkopoti ziņojumi par neseniem drošības jautājumiem ar padomiem, kas.

Tad mums ir Sucuri ceļveži.

Šīs ir vistuvākās lietas, kas Sucuri ir rakstītajos rakstos par zināšanu bāzi, taču tā ir daudz mazāk visaptveroša. Ir tikai daži ceļveži.

Tie ir noderīgi, protams, bet, manuprāt, šo teritoriju varētu labāk apdzīvot.

Līdzīgi kā ceļvežos, Sucuri ir arī tīmekļa semināri, kas varētu būt padziļināti un piemēroti tiem, kuri vēlas patiešām izmantot šo platformu.

Sucuri infografikai vajadzētu labi darboties tiem, kas vēlas, lai informācija tiktu pasniegta viegli sagremojamā veidā – būtībā informatīvi materiāli ir mazāk intensīvi nekā ceļveži, tīmekļa semināri vai pārskati..

sucuri infographics

Sukurim ir emuārs, tāpat kā jebkuram citam SaaS uzņēmumam. Uzņēmumu emuāri var būt noderīgi, un Sucuri’s nav izņēmums.

Tomēr es nepiemērotu Sucuri emuāru visinformatīvāko emuāru sarakstā.

Viņiem jebkurā gadījumā ir daudz cita satura.

Visbeidzot, Sucuri ir zināšanu bāze un FAQ lapa. Šie, iespējams, būs vissvarīgākie resursi nenoteiktiem un jauniem klientiem, un tie darbojas tikpat labi.

Tomēr atklāti sakot, es domāju, ka Sucuri informācijas un izglītības saturu varētu saīsināt.

Es atklāju, ka Sucuri tiešsaistes informatīvajos materiālos ir daudz labu lietu, taču tas ir nedaudz satriecoši. Reizēm tas var justies nedaudz pūkains, lai gan es esmu atradis mazāk pūka, nekā es būtu gaidījis.

Kopumā Sucuri ir liels klientu atbalsts.

Viņu tiešraides tērzēšanas un biļešu sistēmas darbojas ļoti labi, un viņu informācija uz vietas ir ļoti visaptveroša, ja nepieciešama kondensācija.

Performance

Veiktspēja ir svarīga jebkuram produktam tiešsaistē vai bezsaistē.

Bet ir grūti iedomāties produktu, kura veiktspēja ir svarīgāka nekā Sucuri.

Ja jūs ieguldāt savas vietnes drošībā, jums bez šaubām jāzina, ka tā darbosies, bez attaisnojumiem.

Īpaši tas attiecas uz Sucuri. Kaut arī Sucuri nav dārgi salīdzinājumā ar tā pakalpojumiem, tā tomēr var būt daudz lielāka naudas summa, nekā ir ideāli, vismaz mazākiem klientiem.

Vēlreiz jums jāgarantē, ka Sucuri labi darbosies un nenolaidīs tevi.

Nepārsteidzoši, ka tā nebūs.

Lielākoties Sucuri dzīvo pēc savas hipes. Tagad, protams, Sucuri nav tas produkts, kuru jūs izmantojat ārkārtīgi bieži – ja vien kaut kas slikts nenotiek, jūs, iespējams, katru stundu neatrodaties uz Sucuri informācijas paneļa..

Salīdzinot ar satura vadības sistēmu vai vietņu veidotāju, tas jo īpaši notiek.

Bet šeit galvenā loma ir pašu pakalpojumu uzticamībai, un es uzskatu, ka Sucuri ir ļoti konsekventa. Ir jauki katru dienu saņemt atjauninājumus, piemēram, no ļaunprātīgas programmatūras skeneri.

Es neesmu atradis nevienu dienu, kurā būtu pazudušas dienas, vai pārtrauktu viņu pakalpojumus.

Tālāk ir aprakstīts, kā darbojas Sucuri ielādes laika pārbaude.

Sucuri sniegums

ieskats par sniegumu

Patīkams pārsteigums bija tas, ka es pamanīju savas vietnes veiktspējas un ātruma palielināšanos. Sucuri to daudz reklamē viņu vietnē, un es biju skeptiski noskaņots.

Protams, labai drošībai vajadzētu uzlabot jūsu vietnes veiktspēju, taču ir arī diezgan bieži, ka jūsu vietne tiek apgrūtināta ar bloatware.

Lai gan es neteiktu, ka ātruma / veiktspējas uzlabojums, ko ieguvu no Sucuri, bija neticams, tas bija manāms. Nekas traks, bet tomēr kaut kas tāds, ko varēju pamanīt.

Šādā gadījumā es arī pasniegšu uzslavas par Sucuri sniegumu.

Kopumā es nevaru teikt, ka man būtu sūdzības. Man pēdējā laikā nav bijušas krasas drošības problēmas, tāpēc arī nevaru teikt, ka esmu viņām izgājis milzīgu pārbaudi.

Neskatoties uz to, katru dienu un ar eksperimentiem, ko varu darīt, Sucuri veic ļoti labi.

Secinājums

Pēc visām šīm detaļām, kā Sucuri izskatās kā kopējais produkts?

Es nezinu par jums, bet es teiktu, ka rezultāts ir diezgan pārsteidzošs. Sukurim ir ierobežojumi, taču tie ir gandrīz nepieciešami – ar tik plašu drošības komplektu būs augstāka cenu zīme, un ar tik sarežģītu pakalpojumu neizbēgami būs arī dažas mācīšanās līknes.

Papildus tam Sucuri piedāvā ļoti spēcīgu klientu atbalstu galdā un konsekventi labi funkcionējošas funkcijas (kas ir labi izstrādātas no lietotāja pieredzes viedokļa), kuras lielākoties ir viegli lietojamas..

Pat sākuma līmeņa platforma nodrošina ļoti daudz aizsardzības, lai gan es brīnos, vai cenu varētu kaut nedaudz pazemināt.

Es ieteiktu Sucuri lielākajai daļai uzņēmumu, ieskaitot mazos.

Tiem, kuriem nav piekļuves tehnoloģiski prasmīgam personālam, Sucuri varētu radīt nelielas grūtības, taču tas joprojām ir vērts izpētīt.

Tie, kuru vietnēs nav iesaistīti ļoti lieli likmes – iespējams, varat izpētīt citu uzņēmumu vai Sucuri ugunsmūra iespējas.

Apmeklējiet Sucuri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map