TMDHosting pārskats (2020): Mans godīgais viedoklis ar plusiem un mīnusiem

Kas ir TMDHosting??

TMDHosting ir viens no nepietiekami novērtētajiem hostinga uzņēmumiem, ar kuriem esmu saskārusies.


Tas varētu būt neliels nepatiess apgalvojums: tiem, kas to ir novērtējuši, TMDHosting darbojas diezgan labi.

Vienīgais ir tas, ka ne daudzi cilvēki ir patiešām labi un smagi apskatījuši TMDHosting.

TMDHosting nav ļoti labi zināms – vēl nav pat Wikipedia raksta! Tas ir pārsteidzoši, ņemot vērā tā augstos pārskatus.

Pirms sāku lietot TMD, es par to biju tikko dzirdējis – es būtu domājis, ka tas mitina tūkstošiem vai desmitiem tūkstošu vietņu. Skaits ir tuvāk 300 000 vietnēm!

TMD ir daudz audzis 11 gadu laikā, kad tas darbojas, domājot par savu biznesu un nodrošinot kvalitatīvus pakalpojumus.

Protams, parādās parastie jautājumi: ja tas nav pārāk slavens, vai mēs varam uzticēties kvalitātei??

Kāda ir nozveja?

Vai šis produkts ir vislabākais konkrētai auditorijai?

Šajā pārskatā es apskatīšu visus šos un citus jautājumus, izmantojot savu pieredzi ar TMDHosting.

Es nevēlos kaut ko sabojāt, bet es domāju, ka šim pamežam vajadzētu iegūt daudz lielāku pārklājumu nekā tas notiek – tāpēc apsveriet šo pārskatu par pirmo soli šajā virzienā.

TMDHosting: Cons

Protams, es nevaru tikai teikt, ka TMDHosting ir labs, ja nekvalificējam paziņojumu.

Protams, tas var būt labi, bet tas nevar būt ideāli. Tātad, ko tas dara nepareizi, kur tas ir vājš??

Manuprāt, TMDHosting necieš daudz trūkumu.

Tomēr tās vājās puses galvenokārt ir koncentrētas uz klientu atbalstu.

Pirmkārt, TMDHosting trūkst kvalitatīvas informācijas uz vietas.

Tas nav pilnīgi neauglīgs, bet zināšanu bāze būtībā ir atbilžu lapa – ja vēlaties lasīt vajadzīgo atbildi, jums jārēķinās, ka to jautā kāds cits.

zināšanu pamats

Vai arī varat uzdot un saņemt atbildi uz jautājumu zināšanu bāzes lapā… vai arī varat vienkārši vērsties pie pārstāvja.

Tāpēc gatavu rakstu, video apmācības un detalizētu rokasgrāmatu trūkums ir mazliet nenormāli un žēl.

Turklāt, lai arī atbalsts pa tālruni parasti ir labs, tas nav paredzēts visu diennakti.

Papildus tam TMDHosting piedāvā dažus uz Linux un Windows balstītus mitināšanas plānus.

Tas ir labi, bet problēma ir tā, ka tie dažreiz var neatbilst Windows plāniem – tos piedāvā tikai daži mitināšanas produkti, un tad lielākā daļa ir Linux.

Tomēr kopumā tās ir diezgan nelielas sūdzības.

Apskatīsim lietas, kas notiek pareizi.

TMDHosting: Pros

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka vairums lietu, uz kurām es koncentrējos tikai tagad, bija mazliet ierobežotas.

Tas ir tāpēc, ka TMD vairumu citu lietu izdara pareizi.

Klientu atbalsts, jā, ir mazliet greizs. Tomēr pozitīvi, ja šie pārstāvji parasti ir izpalīdzīgi un atsaucīgi, un jums ir trīs iespējas, kā jūs varat sazināties ar viņiem (tālrunis, tiešraides tērzēšana vai biļešu iegāde).

Žēl, ka TMD neatbilst savām Windows mitināšanas iespējām, taču labā ziņa ir tā, ka TMD joprojām piedāvā diezgan plašu produktu klāstu..

Joprojām ir daudz izvēles iespēju.

Pat labāk – daudzām no tām ir ļoti laba cena. Neesmu redzējis nevienu produktu, kas būtu ievērojami augstāks nekā parasti, un daudz kas ir vidējā lejasdaļa.

To vēl vairāk sarežģī fakts, ka lielākajai daļai TMDHosting produktu ir labs aprīkojums.

Pat vislētākie, visvienkāršākie plāni – kopīga tīmekļa mitināšana un WordPress mitināšana – piedāvā ļoti daudz funkciju, kuras ne vienmēr piedāvā citi uzņēmumi.

TMD koplietošanas iespējas

TMDHosting parasti ir diezgan viegli lietojams – patiesībā man tā lietotāja saskarne (lietotāja saskarne) patīk vairāk nekā daudzām citām hostinga kompānijām..

Visbeidzot, TMDHosting ir ļoti laba drošība, kas, pēc manām domām, pārsniedz nozares standartu, un ļoti konsekventi ar augstu darbības laiku.

Tātad, jā, ir dažas lietas, kas tajā ir nepareizas, un jums, protams, būs jāsaprot, ko jūs labi meklējat, taču TMDHosting tam daudz kas ir jādara. Bet hei – tā bija īstā atbilde.

Ļaujiet man pastāstīt vairāk par to, kā es nokļuvu šeit.

Cenu noteikšana

Tagad, kad esmu apskatījis vispārējos pozitīvos un negatīvos aspektus, kas saistīti ar reģistrēšanos TMDHosting, es vēlētos ienirt kaut kas, kas jums visvairāk ienāks prātā: cena.

Vai TMD ir nepietiekams suns tāpēc, ka tam ir pārāk augstas cenas, vai arī tas netiek pietiekami ņemts vērā, sniedzot labus piedāvājumus? Tas arī nav pilnībā, bet atbilde ir daudz tuvāk otrajai.

TMD vienmēr ir konkurētspējīgas cenas. Jūs redzēsit nākamajā sadaļā, bet arī funkcijas labi izsver.

Kaut ko es vērtēju par TMDHosting, tas ir, ka tas sniedz jums gan Linux, gan Windows opcijas. Koplietojamai tīmekļa mitināšanai Linux plāni sākas ar 2,95 USD mēnesī un sasniedz 12,95 USD mēnesī.

TMD koplietošanas plāni

Operētājsistēmā Windows nav daudz atšķirību – diapazonā no USD 3,99 līdz USD 11,99.

WordPress mitināšanai ir cenas, kas līdzvērtīgas Linux dalītā mitināšanas plāniem.

Mākonis hostingu sāk diezgan atļauties, sākot no USD 5,95 līdz USD 10,95.

VPS hostinga diapazons ir no USD 19,97 līdz USD 64,97 starp pieciem līmeņiem, nevis parasto trīs.

TMD VPS plāni

Tālākpārdevēju mitināšanas iespējas svārstās no USD 19,95 līdz USD 49,95.

Dedicated serveri ir diezgan tipiskā diapazonā: no 79,97 USD līdz 149,97 USD starp četriem līmeņiem.

TMD veltīti hostinga plāni

Šīs cenas lielākoties ir diezgan saprātīgas. Tie nav pārāk daudz svārstījušies, un viņi bez daudziem izņēmumiem labi ietilpst šo produktu normālajā cenu diapazonā.

Kaut kas cits, kas ir patīkami, diezgan daudziem produktiem ir 60 dienu naudas atdošanas garantija. Atkal ne visi: dažiem produktiem ir normāla 30 dienu garantija.

Neskatoties uz to, divreiz ilgāks periods ir ļoti noderīgs un norāda uz TMD pārliecību.

Es arī neesmu pamanījis daudzu slēptu izmaksu sagriešanu. Es to apskatīšu vairāk vienā mirklī, bet daudzas no funkcijām, kas iekļautas noteiktos plānos, būtu atsevišķi izvēles jauninājumi kopā ar citiem uzņēmumiem (piemēram, ikdienas dublējumi).

Līdzņemšana ir tāda, ka TMDHosting cenas ir vienādi zemākas par vidējo, ko vēl labāku padara stabils funkciju komplekts.

Potenciālajam klientam ir pieejami dažādi plāni, tāpēc ir pietiekami daudz izvēles iespēju, un slēptās vai neparedzētās izmaksas manā pieredzē nav bijis jautājums..

Lai sniegtu īsu atbildi: TMDHosting cenas ir ļoti saprātīgas, un tā konsekventi piegādā augstas kvalitātes produktus par zemu cenu (vai vismaz vidējo)..

Iespējas

Kādas tad ir šīs funkcijas, kas padara TMD tik labu, it īpaši attiecībā uz cenu?

Sāksim ar kopīgām tīmekļa mitināšanas iespējām, kas ir daži no visiem uzņēmumiem vispopulārākajiem produktiem.

Visiem kopīgajiem tīmekļa mitināšanas produktiem ir 99,99% uptime garantijas, neierobežoti e-pasta konti un tīmekļa veidošanas iespējas (varat izmantot CMS, piemēram, WordPress, Magento utt., Vai iekļautu vietņu veidotāju).

TMD koplietojamo hostinga funkcija

Lētākais plāns Starter pieļauj arī neierobežotu SSD vietu, neierobežotu joslas platumu, bezmaksas domēnu, premium atbalstu, Let’s Encrypt SSL un daudz ko citu.

Tieši pretēji, TMD sākuma līmeņa produkts ir viens no labākajiem lētas koplietojamas tīmekļa mitināšanas piedāvājumiem – daudzi uzņēmumi neietver bezmaksas domēnus vai sniedz neierobežotu krātuves vietu, vai tie ir dārgāki, vai arī tos nenodrošina vietņu veidotāji. Vai arī visas šīs lietas.

Pārējie kopīgotie tīmekļa mitināšanas plāni ir sekojoši – tiem ir labākas specifikācijas, tie nodrošina neierobežotu vietņu skaitu, labāku SSL, labāku veiktspēju utt..

Tās tiek piegādātas par diezgan normālām cenām, taču tām ir vairāk funkciju nekā daudzām citām firmām.

TMD dalītā hostinga iespējas

WordPress mitināšana piedāvā būtībā tādas pašas funkcijas kā Web mitināšanai. Tas nav pārāk pārsteidzoši, taču daži uzņēmumi WordPress funkcijas ierobežo atšķirīgi no tīmekļa mitināšanas funkcijām, un es priecājos redzēt, ka TMDHosting to nedara..

Tā kā WordPress mitināšana notiek arī par tām pašām cenām kā tīmekļa mitināšana, WordPress ir labs darījums arī ar TMDHosting.

Mākonis mitināšana ir īpaši lēta. Patiesībā man radās jautājums, vai tas varētu būt nedaudz par lētu – zemu cenu, bet arī ar izveicību. Faktiski TMD mākoņa iespējas ir dažas no labākajām, kādas atradīsit.

Protams, vispirms uzmanīgi izpētiet specifikācijas, taču 2 CPU kodoli un 2 GB DDR4 RAM kopā ar neierobežotu joslas platumu un SSD vietu par USD 5,95 – tas ir diezgan iespaidīgs pirmais līmenis.

TMD mākoņa mitināšanas iespējas

VPS mitināšana ir vieta, kur lietas kļūst mazliet “normālas”. Plāni sākas ar 40 GB SSD vietas, 3 TB joslas platuma, 2 CPU kodoliem un 2 GB DDR4 RAM. Šīs piemaksas sasniedz līdz 200 GB SSD vietas, 10 TB joslas platumu, 6 CPU serdeņus un 12 GB vai DDR4 RAM visaugstākajā skaitā.

Cenu noteikšana ir zemāka par vidējo, tāpēc tas ir patīkami, un galu galā resursi ir samērā labi, taču tas nav nekas ārkārtējs.

Tālākpārdevēju mitināšana ir pareiza, taču es domāju, ka mazliet ierobežotāka, nekā tai vajadzētu būt – sākot ar 700 GB joslas platumu un sākot no 2000 GB, un SSD vietu no 65 GB līdz 200 GB. Nav slikti, bet ir arī labākas iespējas, ja rakt apkārt.

Visbeidzot, īpaši serveri ar TMD ir diezgan augstas kvalitātes iespējas.

Jūs sākat ar 4 CPU kodoliem, 8 GB DDR4 RAM, 1 TB krātuvi un neierobežotu joslas platumu, un jūs varat beigt ar 2 × 2 TB krātuvi, 8 CPU kodoliem un 32 GB DDR4 RAM. Arī šīs ir stingri nodrošinātas iespējas, kas viņu vēlmi papildina.

TMD īpaša servera funkcijas

TMDHosting nepiedāvā nekādus sliktus piedāvājumus.

Sliktākais produkts, ko jūs saņemsit ar viņiem, būs vidējais produktu hostingam; iespējams, ka iegūsit kaut ko naudas vērtīgu.
Īpaši veltīta mitināšana, kopīga tīmekļa mitināšana un WordPress mitināšana ir ļoti labi labi parādīti produkti.

Mākoņu mitināšana varētu piedāvāt dažas labas iespējas, atkarībā no tā, ko jūs to meklējat.

Galu galā es domāju, ka TMDHosting piedāvā dažus no visiecienītākajiem izstrādājumiem – it īpaši mazākiem lietotājiem, TMD ir daudz ko piedāvāt.

Lietošanas ērtums

Protams, kurš vēlas, lai būtu daudz lietu, ja to lietošana ir sāpīga? Lietošanas ērtums ir svarīgs ne tikai tāpēc, lai iesācēji varētu tikt galā ar platformu, bet arī pieredzējušiem lietotājiem ir ļoti efektīvs laiks.

TMDHosting ir pārsteidzoši viegli lietojams. Piešķirts, ka lielāko daļu hostinga uzņēmumu kopumā ir viegli izmantot, taču es biju domājis, ka TMDHosting kaut kādu iemeslu dēļ būs nedaudz vairāk tehniski orientēts..

Kad es to faktiski sāku lietot, es atklāju, ka TMD ir tikpat viegli lietojams kā ikviens cits hostinga uzņēmums.

Viena lieta, kas nedaudz kaitina, varētu būt, ka uz jums tiek likts ļoti daudz reklāmas, taču tas nav nekas neparasts, un jūs varat atbrīvoties no tām.

CPanel ir organizēts līdzīgi kā daudzām citām cPanels, ar kategoriju sērijām un katrai kategorijai ir dažādas pogas un funkcijas. Tā ir ļoti vienkārša pieredze.

TMD-cpanel

Kaut kas man personīgi ļoti interesē, tas ir labs dizains. Vismaz tīrs un patīkams dizains.

Es nevēlos pārvietoties pa kaut ko tādu, ko ienīstu, un diemžēl daudzi mitināšanas uzņēmumi pārāk nekoncentrējas uz cPanel vai paneļa estētiku.

Par laimi, TMD Hostings to dara. Tas nav nekas traks, bet es esmu atradis, ka navigācija ar TMD Hostingu ir gluds, vienmērīgs un kopumā pozitīvs..

WordPress instalēšana un izmantošana vietnē TMD Hosting ir īpaši vienkārša, patīkams pārsteigums.

Kopumā TMD Hostings faktiski ir ne tikai ļoti ērti lietojams, bet tam ir arī viena no labākajām lietotāja saskarnēm un īpaši nemanāma WordPress integrācija..

Klientu atbalsts

Protams, pat ja TMD ir viegli lietot, problēmas var rasties.

Varbūt jums vienkārši nevar šķist, ka atrodat noteiktu funkciju, vai arī vēlaties uzzināt kaut ko tādu, kas nav norādīts TMD vietnē, vai arī jums ir tehniskas grūtības.

Nepieciešams stingrs klientu atbalsts. Kā šeit darbojas TMD hostings?

Pēc manas pieredzes TMD lielākoties rīkojas labi. Viņi piedāvā trīs galvenos saziņas veidus ar pārstāvjiem: tiešraides tērzēšana, atbalsts pa tālruni un biļešu pārdošanas sistēma.
Kaut ko jūs uzreiz pamanīsit par TMD hostingu, tas ir ļoti noderīgs tērzēšana.

Es to saku tāpēc, ka TMD vietne ir viena no tām, kuras dēļ ikreiz, kad jūs apmeklējat, tiek parādīti mazi tiešsaistes tērzēšanas lodziņi.

Kā īkšķa principu es to ienīstu, kad vietnes to dara. Tomēr, kad pārbaudīju viesus, man bija diezgan laba pieredze.

TMD klientu atbalsts
TMD klientu atbalsts 1
TMD klientu atbalsts 2

Klientu apkalpošanas pārstāvis vienmēr atbildēja minūtes laikā (pēdējos divos ekrānuzņēmumos es biju tas, kurš sniedza atbildi ar nokavēšanos).

Pēc manas pieredzes, tiklīdz esat pieteicies, tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir aptuveni tāds pats, ja pat nedaudz labāks.

Daži cilvēki dod priekšroku ievērojami labākai attieksmei, tiklīdz viņi faktiski kļūst par klientiem, bet man šķiet, ka labs pakalpojums ir labs pakalpojums.

Attiecībā uz TMDHosting informāciju uz vietas viņiem galvenokārt ir zināšanu bāze.

Šī zināšanu bāze sākumā ir nedaudz mulsinoša – atšķirībā no citām zināšanu bāzēm, kas būtībā ir sakārtoti raksti un rokasgrāmatas, šī principā ir atbilžu lapa..

Jūs joprojām saņemat daudz kategoriju un meklēšanas funkciju, bet jūs galvenokārt skatāties uz daudziem jautājumiem, ko cilvēki ir uzdevuši, un atbildēm. Tas joprojām ir noderīgs rīks, taču es vēlos, lai viņu zināšanu bāzei joprojām būtu tradicionālāks saturs.

Iespējams, ka vairums jautājumu jums būs uzdoti, taču vienmēr pastāv iespēja, ka jūs vienkārši nevarat atrast meklēto, jo neviens to vēl nav uzdevis.

Ir arī uzņēmuma emuārs (kā parasti tur ir), taču tas nav tieši populārākais resurss cilvēkiem, kuri meklē palīdzību.

Diemžēl TMDHosting tiešsaistes resursiem nav daudz citu – nav lapu tīmekļa semināriem vai video pamācībām utt..

Tāpēc, manuprāt, TMDHosting varēja izmantot jauninājumu uz vietas esošo informāciju. Tas nav slikti, bet tālu atpaliek no tā, ko vairums konkurentu piedāvā savās vietnēs.

Raugoties no spilgtākās puses, TMDHosting klientu apkalpošanas pārstāvji ir lieliski, izmantojot tiešraidi, tālruni vai biļešu sistēmu..

Patiesībā viņiem ir viena no labākajām biļešu pārdošanas sistēmām, ko esmu pieredzējis: TMD garantē, ka reakcijas laiks ir 15 minūtes vai mazāks, un tas man ir paticis.

Kopumā, lai gan TMDHosting materiāliem uz vietas varētu būt labāki, tajā ir lieliski pārstāvji, kas kopumā veido spēcīgu (ja nepilnīgu) klientu atbalsta faktoru..

Drošība un uzticamība

Visbeidzot, mums jārisina viena no lietām, kas hostinga uzņēmumam ir vissvarīgākās, lai gūtu panākumus drošībā un uzticamībā.

Daudziem uzņēmumiem ir ārkārtīgi labi daudz dažādu faktoru, taču tie (proporcionāli) liek vilšanos darbam un / vai nerunā par saviem drošības pasākumiem. Vai TMD ir šī paša slazda upuris??

TMDHosting mums apliecina, ka sniegtie drošības pasākumi ir vairāk nekā piemēroti.

Tas gandrīz nav viss, bet tam ir nozīme, it īpaši, ja daudzi uzņēmumi pat nerunās par savu drošību.

Pirmkārt, serveri tiek uzraudzīti visu diennakti, un tos nodrošina “stacionārie un roving virsnieki”, anti-tailgating protokoli, piekļuve atslēgas kartēm, biometriskā pieeja, kameras un daudz kas cits..

Droša vietne

Tas ir diezgan iespaidīgi – izklausās, ka TMD serveri ir tikpat droši kā Baltais nams.

TMD arī garantē, ka jebkurš konts saņem jaunākās servera specifikācijas: visu SSD atmiņas masīvu, gigabitu savienojumu un jaunākās paaudzes Intel procesorus (lai nosauktu dažus).

Man tas šķiet pilnīgi ticami. TMD ir pārliecināta, ka drošības ziņā viņi pārsniedz un pārsniedz, un mana pieredze to ir atspoguļojusi. Ciktāl tas attiecas uz drošību, es nedomāju par problēmām, kas man radušās ar TMDHosting.

Jāpiebilst, ka mans darbspējas laiks ar TMD ir bijis lielisks.

Neskatoties uz to, ko TMD saka par saviem serveriem un datu centriem, TMD man nav nodrošinājusi 1. vietu. Tomēr tas ir ļoti augsts, un arī reakcijas laiks.

Kopumā es domāju, ka TMDHosting ir viena no labākajām drošības funkcijām, ko esmu redzējis, un tā ir ļoti uzticama, nodrošinot kvalitatīvu sniegumu.

Vai es iesaku TMDHosting??

Jūs, iespējams, varēsit uzminēt, kā izklausīsies šis secinājums, bet es tik un tā gatavošos rīkoties.

TMDHosting ir nepietiekami novērtēts, un jums vajadzētu to izmantot. Protams, ir kāda nianse – ne katrs produkts, ko piedāvā TMDHosting, ir ļoti liels. Jums pašam būs jāredz, ko vēlaties, un kā TMD to var pielāgot.

Tomēr, balstoties uz manu pieredzi un zināšanām par hostinga nozari, TMD ir priekšā līknei. Tās produkti parasti ir lēti un pilni ar īpašībām. Viņi darbojas labi un darbojas diezgan konsekventi.

Turklāt TMDHosting ir viegli izmantot, un kaut arī tā klientu atbalsts varētu izmantot kādu darbu, paši pārstāvji ir ļoti noderīgi.

Pievienojiet šiem augstvērtīgajiem drošības pasākumiem un lieliskajam darbspējas laikam, un ir grūti saprast, kāpēc TMDHosting nav tik slavens.

Nē, tas nav ideāls, un neviens uzņēmums nebūs optimāls visiem. Bet man šķiet, ka TMD hostings lielākajai daļai cilvēku ir piemērots vairāk, nekā mēs zinām. Un, protams, ja neesat pārliecināts, varat to izmēģināt atmaksājamu mēnesi vai divus.

Apmeklējiet vietni TMDHosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map