Wix apskats 2020: mūsu godīgais viedoklis par plusiem un mīnusiem

Wix ir neapstrīdams kā vietņu veidošanas čempions. Ikviens, kurš meklē vieglu vietņu veidotāju, neapšaubāmi rezultātos atradīs Wix.


Kāds ir darījums ar Wix? Wix ir dibināts 2006. gadā, un tā apkalpo vairāk nekā 110 miljonus cilvēku, un puse no tā nāk tikai no pēdējiem četriem gadiem. Wix ir īpaši slavena ar savu bezmaksas vietņu veidošanas plānu, kas viegli ir viens no labākajiem bezmaksas vietņu veidotājiem apkārt.

Vai tas viss ir tikai hype? Vai varbūt cilvēkiem vienkārši rūp bezmaksas vietņu veidotājs, un patiesie premium pakalpojumi nav tik labi, vai ne? Vai varbūt Wix ir patiesi populārs, bet tā klienti nezina patieso kvalitāti?

Ikvienam ir iemesls skeptiski vērtēt populāro programmatūru, it īpaši tādu, kas sevi dēvē par “bezmaksas ____” (vai tas būtu bezmaksas vietņu veidotājs, bezmaksas VPN, bezmaksas antivīruss utt.).

Nu, es dažus mēnešus oficiāli testēju Wix un gadiem ilgi izmantoju to ieslēgšanai un izslēgšanai. Es esmu vērojis, kā tā aug, un vienlaikus esmu pieaudzis savā kompetencē. Un tagad es gribētu sniegt intīmu pārskatu par to, kā Wix darbojas kā vietņu veidošanas pakalpojums 2018. gadā.

Plusi

Es domāju, ka mums jāsāk ar pozitīvajām lietām… lietām, kas, iespējams, padarīja Wix tik populāru.

Vispirms tas ir ļoti labi veidots. Tas apvieno funkcijas ar ērtu lietošanu, tāpēc lietotājiem ļaus daudz kontrolēt savas vietnes dizainu un saturu, nepadarot lietas pārāk sarežģītas. Domājams, ka vietņu veidotājiem to būs viegli izmantot, taču Wix ir sava klase.

Otrais profesionālis: Wix ir bezmaksas plāns. Cilvēkiem tas attieksies atšķirīgi, taču, ciktāl tas attiecas uz bezmaksas vietņu veidošanu, Wix vietņu veidotājs noteikti ir viens no labākajiem bezmaksas veidotājiem, protams, visiecienītākais.

bezmaksas plāns

Turklāt Wix darbības laiks un reakcijas laiki ir ļoti labi, vismaz pēc maniem mērījumiem.

Tas izklausās pēc saraksta, taču šīs lietas ir diezgan būtiskas. Šeit ir viena teikuma kopsavilkums: Wix ļoti labi pārvalda savu mērķi.

Mīnusi

Nu, ja Wix ir labs, ko tā vēlas darīt, kā var būt mīnusu saraksts??

Tā kā cilvēki ne vienmēr saprot, vai viņiem ir vajadzīgs tas, uz ko Wix tiecas. Wix lieliski apvieno funkcijas un pielāgošanu ar lietojamību. Tomēr, iespējams, cilvēkiem nav vajadzīga tik daudz lietojamības, kā viņi pieņem.

Piemēram, dažiem indivīdiem un maziem uzņēmumiem var nebūt pārāk grūti pašiem iegūt: mitināšanu, domēnus un pēc tam izmantot WordPress, lai pārvaldītu savas vietnes saturu (paturiet prātā, ka WordPress ir bezmaksas un var piedāvāt lietotājiem augstu līmeni) arī kontroles).

Galvenā kritika, ko dzirdēsit par Wix, nav raksturīga tikai Wix, bet kaut kas saistīts ar jebkuru vietņu veidotāju. Tas nozīmē, ka jūs zaudējat zināmu kontroli.

Protams, ir viegli pārvaldīt to, kas burtiski ir jūsu vietnē, gan dizaina, gan satura ziņā, taču jūs zinājāt, ka Wix pārvalda mitināšanas procesu. Patiesībā jūs diezgan daudz ļaujat Wix pārvaldīt visu, kas attiecas uz jums, izņemot pašu ēku – un pat tas, ka viņiem tagad ir AI rīks!

Tātad zināmas vietas zaudēšana attiecībā uz izvietojuma procesu ir ironisks trūkums.

Ar to saistīta cena. Daudzi cilvēki var paveikt savus projektus, dodoties tradicionālākā mitināšanas maršrutā. Tas var būt sarežģītāk (lai gan, protams, tas ir atkarīgs no tā, ko jūs darāt), bet varbūt lētāk.

Wix agrāk bija lētāks pirmās pakāpes prēmiju plāns, kas varētu sava veida triks izdarīt – vismaz personām ar nelielām vajadzībām vietņu veidošanā. Kopš tā laika viņi ir atbrīvojušies no tā, un viņu plāni tagad var būt nedaudz dārgi tiem, kas var rūpēties par vietnes veidošanu citos veidos.

Protams, tiem, kam vienkārši vajadzīgs tik vienkāršs vienas pieturas aģentūra, Wix ir lielisks.

Neatkarīgi no tā, citi mani jautājumi, kas saistīti ar Wix, nav tik nopietni. Viens no tiem ir tiešraides tērzēšanas trūkums (lai gan klientu atbalsts joprojām ir stabils).

Otrs būtu drošības pārredzamības trūkums. Tas nenozīmē, ka Wix nav drošs, taču es vēlētos uzzināt vairāk par viņu protokoliem.

Rezumējot, es stāvēšu pie tā, ko teicu par Wix labiem mērķiem: nopietni negatīvie momenti ir spēkā, ja jums tiešām nav nepieciešama lietojamības un efektivitātes pakāpe, kas ir Wix galvenā pārdošanas vieta.

Cenas un iespējas

Cenas un funkcijas, kas nāk ar x cenām, vienmēr ir svarīgas. Wix gadījumā tas jo īpaši notiek, ņemot vērā, ka tas darbojas ar freemium modeli.

Freemium modelis būtībā nozīmē, ka starp maksas iespējām ir pieejama bezmaksas opcija, kur, domājams, bezmaksas opcija nodrošina pietiekami labu pakalpojuma garšu un maksas iespējas ir ievērojami labākas nekā bezmaksas pakalpojums – citiem vārdiem sakot, “pilnīga” pieredze.

Lai gan Wix noteikti nodrošina kvalitāti, nevar būt šaubu, ka tās bezmaksas versija ir veicinājusi tā popularitāti. Tātad, sāksim ar to.

Bezmaksas versija ir ļoti labi parādīta. Faktiski tas, iespējams, ir visiecienītākais bezmaksas vietņu veidotājs, izņemot Weebly. Un pat tad es joprojām Wix piešķirtu visaugstāko vietu.

Kaut arī bezmaksas versijai ir daudz lietu – es domāju, ka tā būtībā ir pilna pakete -, to var pievienot tikai Wix apakšdomēnam un tajā ir Wix reklāmas, kā arī daži citi uzglabāšanas ierobežojumi.

Un, protams, ja vēlaties patiesi izveidot vietni, jums būs jāiegulda prēmiju plānos. Wix ir divu veidu: vietne un bizness & e-komercijas plāni.
Īsa piezīme par šīm lietām: jūs varat tos izmēģināt 14 dienas bez riska. Tās nav parastās 30 dienas, taču vajadzētu būt pietiekami daudz laika, lai sajustu šo pakalpojumu.

Jebkurā gadījumā: vietnes plāns sākas ar 11 USD mēnesī ar papildu diviem līmeņiem. Nesen, pirms dažiem mēnešiem, bija 4 plāni, no kuriem pirmais sākās ar 5 USD. Lai arī tas bija vienkāršāks, pirmais līmenis tomēr ļāva jums savienot domēnu, kas ir būtisks elements.

Wix plāni

Tagad viss sākas ar “Combo”, kas dod 2 GB joslas platumu, 3 GB krātuves, domēnu, Wix reklāmu noņemšanu un bezmaksas domēnu gadu, ja jums tāda vēl nav, plus 30 minūtes video.

Nākamie divi vietnes līmeņi palielina atmiņu attiecīgi līdz 10 un 20 GB un piešķir neierobežotu joslas platumu, kā arī palielinātu video stundu skaitu. Viņi arī pievieno reklāmas kuponus, vietņu pastiprinātāju un veidlapu veidotāju lietotni. Pēdējam līmenim ir noteikta e-pasta kampaņu funkcionalitāte (ierobežojums 10 mēnesī) un e-pasta atbalsts, kā arī prioritārā klientu atbalsta statuss.

Ir daudz veiksmīgu e-komercijas platformu. Ja vēlaties izveidot šādu vietni uzņēmējdarbībai, varat apskatīt biznesu & e-komercijas plāni. Ir trīs bizness & e-komercijas plāni. Kā jau jūs gaidījāt, galvenais ir tas, ka viņi veic maksājumus tiešsaistē, piešķir neierobežotu joslas platumu, viņiem ir lielāks krātuves apjoms (no 20 GB līdz 50 GB), viņiem ir vairāk video stundu, un, par laimi, viņi arī nespēj saņemt komisiju..

Augstāks līmenis ietver vairāk e-pasta kampaņu un e-pasta atbalstu. Tajos visos ir arī Google Analytics un daži reklāmas kuponi.

Pašlaik vietņu veidotāju lietojumprogrammai: tā ir labi ielādēta.

Wix izkārtojums

Kā redzat, tas būtībā ir vilkšanas un nomešanas redaktors, kāds mūsdienās ir vairums vietņu veidotāju. Nekritizējiet mani par to, bet es esmu diezgan pārliecināts, ka Wix un Weebly palīdzēja popularizēt šo formātu.

Jebkurā gadījumā jūs varat rediģēt būtībā jebko savā vietnē. Wix piedāvā plašu veidņu izvēli, no kurām varat izvēlēties, vai arī varat izveidot vietni bez veidnes, vai arī Wix var automātiski vietni ģenerēt.

Vietnes automātiska ģenerēšana varētu būt noderīga hobijiem vai ikvienam, kurš vienkārši vēlas eksperimentēt, taču ikvienam, kurš vēlas uzzināt nopietnākas puses, varat būt drošs, ka ir liela izvēle un varat tos plaši rediģēt..

Ciktāl tas attiecas uz tēmu kvalitāti, tas, protams, ir subjektīvs, bet man tās šķiet diezgan būtiskas. Bieži ir tā, ka bezmaksas motīvi ir nedaudz līdzīgi, un Wix ir daļa no līdzīga izskata tēmām, taču ir pietiekami daudz, ka jums joprojām ir liela izvēle.

Wix veidnes

Būvniekam ir arī emuāru rīks, kas darbojas diezgan labi.

emuārs

ievietot emuāru

Kā redzat, emuāra ziņas izveidošana ir tikpat vienkārša kā jebkas cits. Katru reizi, kad lapai vēlaties pievienot elementu, jums nāksies saskarties ar ļoti daudz izvēles iespējām.

pievienot rīku

Varat arī rediģēt kodu tieši, aktivizējot izstrādātāja režīmu, apskatiet rediģēšanas vēsturi, rediģējiet veidus, kā skatāt celtnieka lietojumprogrammu utt. Un tā tālāk. Varat arī instalēt lietojumprogrammas no Wix lietotņu veikala, un to varat izdarīt tieši vietņu veidotājā.

lietotņu tirgus

Jūs, iespējams, varat iegūt ideju no šejienes. Es nevaru uzskaitīt visas lietas, ko varat darīt, jo to ir pārāk daudz. Varat būt drošs – ja jūs to domājat, varat to izdarīt.

Starp citu, tas nav pārāk pārspīlējums. Es pirmo reizi izmantoju Wix pirms gadiem kā jaunāks cilvēks, un gadu gaitā esmu redzējis, ka vietņu veidotājs kļūst arvien sarežģītāks (nevis sliktā veidā).

Patiesībā ir bijuši vairāki rīki, kurus nesen esmu pamanījis, jo atceros, ka vēlējos, lai Wix tos rīcībā būtu pirms diviem gadiem vai pirms pieciem gadiem.

Tātad atklāti sakot, jums nevajadzēs uztraukties par Wix funkcijām. Vienīgais, ko es redzu, ir resursu sadale – līdzīgas vai zemākas cenas, piemēram, dažos populāros mitināšanas uzņēmumos, ļauj vairāk glabāt.

Šeit jāatceras, ka, lai gan Wix tehniski nodrošina mitināšanu, tas galvenokārt jums pārdod vietņu veidošanas pieredzi. Kaut arī mitināšanas uzņēmumi parasti piedāvā vietņu veidošanu, tie galvenokārt pārdod mitināšanu – tāpēc nav pārāk nepamatoti, ka Wix krātuves ierobežojumi varētu būt nedaudz zemāki, nekā gaidīts.

Turklāt specifikācijas joprojām ir populāru mitināšanas iespēju diapazonā. Es tikai vēlos, lai Wix joprojām būtu lētāks pirmās kārtas līmenis, turklāt tas viennozīmīgi ir fantastisks vietņu veidotājs par diezgan stabilām cenām.

Lietošanas ērtums

Vienkārša lietošana vienmēr ir svarīga, un es domāju, ka varu droši apgalvot, ka sadaļas par lietošanas ērtumu parasti ir visvienkāršākās, par kurām rakstu atsauksmes. Tas ir tāpēc, ka līdz šim daudzi uzņēmumi ir apguvuši draudzīgas lietotāja saskarnes.

Wix ir tik vienkārši lietojams, ka es to uzskatu par nedaudz mazāk saprotamu. Jo kur es varu pat sākt?

Šeit ir viens elements: lieta, kas ir ļoti parocīga ar Wix celtniecības programmatūru, ir tā, ka tā centralizē gandrīz visu nepieciešamo. Jums nevajadzēs daudz atstāt celtnieka lietojumprogrammu, lai veiktu lietas, jo būtībā visu, ko vēlaties darīt, var izdarīt, noklikšķinot uz izvēlnes kreisajā vai labajā pusē..

Iepriekšējie attēli ir labs piemērs: jūs varat ātri pievienot gandrīz jebko, neatkarīgi no tā, vai tas ir emuāra ieraksts, jebkura veida multivides materiāls vai pat lietotne, un tas viss no izvēlnes kreisajā pusē.

Labajā pusē ir paredzēts elementu lieluma noteikšana, atstatums, dublēšana un dzēšana un pagriešana, kā arī saistītās funkcijas. To var pārvietot, strādājot.

rīkjosla

Vietnes veidotājā varat arī piekļūt sava konta un vietnes iestatījumiem. Tas viss ir tik plašs, ka pati lietojumprogramma jūtas kā liela māja, kurā ir viss nepieciešamais, lai paliktu nedēļām ilgi, neizejot.

Vienīgā sūdzība man ir par to, ka reizēm celtnieks jūtas mazliet pārslogots ar īpašībām. Ja esat pilnīgs iesācējs, ir grūti zināt, kur sākt, un lappusē ir tik daudz simbolu un formu, ka tas varētu būt pārāk satriecoši.

Galu galā tas ir tikai neizbēgams blakusprodukts, kam ir liela kontrole pār jūsu vietnes izskatu. Es īsti nevaru iedomāties vienkāršāku veidu, kā lietotājiem kontrolēt viņu vietni – pagaidām tas, iespējams, ir vislabākais, ko iegūsim.

Protams, Wix ērtā lietošana neaprobežojas tikai ar vietnes veidotāju, pat ja tā ir galvenā pievilcība.

Wix ir ļoti viegli izmantot faktiskajam izveides procesam. Kā minēts, jums ir iespēja ļaut Wix automātiski ģenerēt vietni jums, lai gan es nezinu, cik nopietni es to iesaku.

vietņu izveidošana

izvēlēties

Neatkarīgi no tā, lietas joprojām ir diezgan vienkāršas: no viena informācijas paneļa varat apskatīt visas jūsu izveidotās vietnes, un ātras nolaižamās izvēlnes ļauj piekļūt citiem iestatījumiem (ieskaitot tos, kas paredzēti e-pasta mitināšanai un kampaņām, rēķiniem un kuponiem utt.). ).

Jā, mūsdienās lietošanas biežums ir vienkāršs, taču tikai daži uzņēmumi var pārspēt Wix.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir diezgan būtisks, un, ja jūsu produkts ir ērti lietojams rīks, lai tiešsaistē izveidotu lietas, jūs labāk uzskatāt, ka jums būs nepieciešams zināms klientu atbalsts neatkarīgi no tā, cik ērti jūs izmantojat..

Tātad, ko šajā sakarā piedāvā Wix? Wix ir palīdzības centrs, kas darbojas kā zināšanu bāze. Tas nav pārāk slikti.

palīdzības centrs

Tas nav slikti. Es domāju, ka Wix ir pietiekami vienkāršs pakalpojums, ka tam nav nepieciešama milzīga lasāmvielu vai dokumentācijas litanija. Nedaudz vairāk būtu jauki, bet tas noteikti ir pietiekami labs lielākajai daļai lietu.

Lieta, kas man šķiet žēl, ir Wix tikai ar tālruņa un biļešu atbalstu. Tam vajadzētu būt pietiekami labam, lai jūsu problēmas tiktu atrisinātas, bet es domāju, ka daudzi cilvēki dod priekšroku tiešajai tērzēšanai (ieskaitot mani), un tas, ka jūs to nevarat iegūt pat ar augstākā līmeņa kontu, ir mazliet skumjš.

pieprasīt

Neskatoties uz to, atbalsts pa tālruni un biļetēm ir diezgan stabils – godīgi sakot, man nekad nav bijusi tik sarežģīta problēma, bet, kad esmu sazinājies ar pārstāvjiem, viņi ir bijuši izpalīdzīgi un draudzīgi.

Pēdējā lieta: tas formāli nav daļa no Wix klientu atbalsta, taču ir vērts atzīmēt, ka Wix plašā lietotāju kopiena ir pašu resurss. Kopiena gan Wix emuāros un forumos, gan ārpus vietnēm ir pilna ar cilvēkiem, kuriem ir daudz problēmu un risinājumu..

Iespējams, ka Wix palīdzības centrā tikpat viegli varat atrast atbildes no citiem lietotājiem.

Vienkārši sakot, Wix ir pienācīgs klientu atbalsts, taču tas nav nekas fenomenāls. Diemžēl trūkst tiešraides tērzēšanas, un zināšanu bāze varētu būt nedaudz padziļināta, taču Wix joprojām ir gandrīz viss nepieciešamais un stabila lietotāju kopiena, kas jums palīdzēs..

Drošība un uzticamība

Wix pēdējais pasākums ir šāds: vai tas ir drošs un vai ir uzticams tā darbībā?

Ņemsim pirmo punktu. Tā kā Wix pamatā visu par jūsu vietni apstrādā jūsu vietne, ir labi, ja par viņu drošības protokoliem tiek gaidītas lielas cerības. Izņemot, ir viena problēma.

Es tiešām nevaru atrast oficiālu informāciju par viņiem. Tas nenozīmē, ka Wix nav drošības … bet pārredzamības trūkums ir nedaudz žēl un mani padara skeptisku. Tomēr joprojām ir dažas lietas, no kurām es izteicos.

Wix ir saderīgs ar PCI, taču tas ir diezgan standarts.

pci atbilstba

Vēl viena lieta, ko man izdevās atrast, nedaudz apskatot, bija Wix’s Whois domēna konfidencialitātes opcija: Wix ļauj lietotājiem izvēlēties saglabāt savu domēna reģistrācijas informāciju publisku vai privātu, pērkot domēnu no Wix vai pārsūtot to, kas ir labi, ja tas ir.

Papildus šiem diviem, Wix ir daži protokoli, lai pārliecinātos par e-komercijas drošību un Wix plāna iegādi. Ir arī lietotnes, kuras varat instalēt Wix veikalā, lai veikals būtu vēl drošāks (un tādējādi pievilcīgs). klientiem.

Wix arī apraksta pilna laika drošības ekspertu nodarbināšanu un “modernu drošības rīku” izmantošanu, kā arī regulārus iekšējos auditus, lai uzturētu ISO / PCI sertifikātus. Es viņiem ticu, bet es vēlos, lai būtu vairāk informācijas un lai tā būtu pieejamāka – es to atradu viņu atbalsta lapās.

Un tad par to ir runa. Piedodiet, ļaudis. Kā būtu ar izrādi?

Wix uptime

Šis ir vidējais Uptime laiks:

 • 2020. gada marts: 100%
 • 2020. gada februāris: 100%
 • 2020. gada janvāris: 100%
 • 2019. gada decembris: 100,00%
 • 2019. gada novembris: 99,98%
 • 2019. gada oktobris: 100,00%
 • 2019. gada septembris: 99,97%
 • 2019. gada augusts: 99,60%
 • 2019. gada jūlijs: 99,79%
 • 2019. gada jūnijs: 100%
 • 2019. gada maijs: 99,91%
 • 2019. gada aprīlis: 99,93%
 • 2019. gada marts: 99,99%
 • 2019. gada februāris: 100%
 • 2019. gada janvāris: 99,96%
 • 2018. gada decembris: 100%
 • 2018. gada novembris: 100%
 • 2018. gada oktobris: 99,96%
 • 2018. gada septembris: 100%

Šis ir vidējais reakcijas laiks:

 • 2020. gada marts: 208 ms
 • 2020. gada februāris: 179 ms
 • 2020. gada janvāris: 241 ms
 • 2019. gada decembris: 215 ms
 • 2019. gada novembris: 241 ms
 • 2019. gada oktobris: 200 ms
 • 2019. gada septembris: 259 ms
 • 2019. gada augusts: 543 ms
 • 2019. gada jūlijs: 367 ms
 • 2019. gada jūnijs: 422 ms
 • 2019. gada maijs: 420 ms
 • 2019. gada aprīlis: 314 ms
 • 2019. gada marts: 315 ms
 • 2019. gada februāris: 299 ms
 • 2019. gada janvāris: 307 ms
 • 2018. gada decembris: 329 ms
 • 2018. gada novembris: 302 ms
 • 2018. gada oktobris: 351 ms
 • 2018. gada septembris: 386 ms

Šeit varat pārbaudīt detalizētu darbspējas laiku.

Kā redzat, Wix ir gan lielisks darbspējas laiks, gan labs reakcijas laiks. Šī ir ļoti laba ziņa, jo Wix pirmām kārtām ir vietņu veidotājs, nevis mitināšanas uzņēmums: tas nozīmē, ka viņi nav atstājuši novārtā pamatus.

Tomēr šeit ir neliela atruna, ko es vēlētos pievienot. Tā kā Wix pamatā apstrādā visu šajā procesā un tāpēc, ka parasti darbojas Wix vietnes skripti, tās tehniski ātri reaģē. Tomēr bezgaumīgās Wix vietņu ielādēšana apmeklētājiem var aizņemt nedaudz vairāk laika.

Neskatoties uz šo nelielo neatbilstību starp ielādes laiku un reakcijas laiku, es teiktu, ka esmu diezgan pārsteigts par Wix sniegumu, pat ja es esmu pārliecināts par viņu drošību.

Secinājums: vai es iesaku Wix?

Pēc visas šīs informācijas pieņemsim soli atpakaļ un pārskatīsim situāciju, kurā mēs atrodamies kopā ar Wix.

Wix nav lēts, bet tas nav arī pārāk dārgs, ja jums patiešām ir nepieciešams tas, ko Wix piedāvā. Es domāju, ka galvenie Wix negatīvie gadījumi ir piemērojami, ja jūs kļūdaini dodaties kopā ar Wix un saprotat, ka jums patiešām nebija vajadzīga šāda lietotājdraudzīguma pakāpe..

Lai būtu drošs, Wix ir patiesi izcila tajā, kā tai vajadzētu būt: vienkāršai, ar iespējām bagātam vietņu veidotājam. Tas ir visas šīs lietas un vēl vairāk, ar lielu darbības laiku un vispārēju konsekventu sniegumu, kā arī sliktu klientu atbalstu.

Ja esat pārliecināts, ka jums ir nepieciešams vienkāršs un efektīvs vietnes izveides veids, un nedomājat tērēt nedaudz papildu, Wix ir labs veids, kā iet.

Ja vēlaties vieglu vietnes veidošanas pieredzi, bet varat atļauties veikt dažus papildu pasākumus un nedomājiet to darīt, lai samazinātu izmaksas, jums ir reālas alternatīvas vispārējas mitināšanas veidā..

Es teikšu, ka tāpēc, ka Wix gūst panākumus savu mērķu sasniegšanā, es iesaku Wix.

Un, ja joprojām neesat pārliecināts, vai jūs un Wix būtu labs risinājums, jūs vienmēr varat izmēģināt viņus bez riska pāris nedēļas!

Apmeklējiet Wix

Wix apskats

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map