Wix vs Godaddy – kurš no tiem ir “patiesībā” labāks? (2020. gada pārskats)

Wix vs Godaddy – kurš no tiem ir “patiesībā” labāks? (2020. gada pārskats)

Wix vs Godaddy – kurš no tiem ir “patiesībā” labāks? (2020. gada pārskats)

Dažos pēdējos gados vietņu veidošanā ir notikušas ievērojamas izmaiņas. Lielākā daļa vietņu veidotāju apzināti koncentrējas uz daudzpusīgu pakalpojumu sniegšanu un vienlaikus atvieglo radošu vietņu izveidi.


Gan Wix, gan GoDaddy ir zīmoli, kas nodrošina savus vietņu veidotājus. Abi plaši pazīstamie zīmoli ir vienādi izplatīti visā tirgū.

Lieki pieminēt, ka gan Wix, gan GoDaddy piedāvā daudzpusīgas vietņu veidošanas iespējas. Tomēr, ja tā ir tikai viena iespēja, tad kurš no šiem ir labāks?

Pirms tam īss ieskats par Wix un GoDaddy.

Wix, kas ir populārs ar savu freemium modeli, tika dibināts 2006. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Telavivā, Izraēlā.

GoDaddy pirmo reizi tika izveidots 1997. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Skotsdeilā, Arizonā, ASV. Abas šīs platformas nodrošina gan mitināšanas, gan vietņu veidošanas iespējas.

Šeit es jūs iepazīstinātu ar Wix un GoDaddy, lai salīdzinātu katru ap to esošo aspektu.

Pirmkārt, ļaujiet man sākt ar šo, salīdzinot vissvarīgāko parametru, kas ir to darbības laiks.

Laiks

Pirms piesardzīgi izvēlaties starp Wix un GoDaddy, jums jāzina, cik labs ir viņu uptime.

Sākot ar Wix, oficiālajā vietnē tas tieši neuzrāda darbības laika garantiju. Tomēr atbalsta sadaļā ir minēts par viņu serveriem un darbības laiku.

Wix serveriEs kādu laiku izmantoju Wix un reģistrēju to darbības laiku. Lūk, ko es atradu:

Wix uptime

Uptime šķiet iespaidīgs, kā arī konsekvents. Šeit varat apskatīt jaunāko Wix darbības laiku.

Turpinot darbu, ļaujiet man sniegt sīkāku informāciju par GoDaddy.

GoDaddy savā oficiālajā vietnē nodrošina 99,9% darbības laika garantiju.

Godaddy tīmekļa mitināšanaEsmu ierakstījis GoDaddy darbspējas metriku, un tas izskatās šādi:

Godaddy uptime

Uptime ir būtībā laba un konsekventa. Šeit varat redzēt jaunāko Godaddy darbības laiku.

Wix vidējais darbspējas laiks ir 99,98%, savukārt GoDaddy tas ir 99,99%.

Skaidri runājot par darbspējas laiku, GoDaddy cenas ir labākas nekā Wix, un tas nodrošina darbspējas garantiju.

Runājot par Uptime un atbildi, tas ir tuvs saruna starp GoDaddy un Wix. Tomēr turieties, kamēr es apspriedu citus salīdzināšanas parametrus.

Plāni un cenas

Tālāk es salīdzināšu viņu cenas un plānus. Wix nodrošina bezmaksas plānu, kurā ir Wix reklāmas. Jūs varat arī izvēlēties kādu no viņu piemaksu plāniem.

Wix plānsTas satur arī e-komercijas plānus.

Wix biznesa plānsViena no Wix priekšrocībām ir tā, ka jūs varat sākt bez maksas un saņemt 500 MB krātuves. Piemaksu plāni sākas no USD 11 mēnesī un ietver mitināšanu.

Wix bezmaksas plāns noteikti ir priekšrocība, kas dod jums visas pamata iespējas.

Izmantojot GoDaddy, jūs varat izpētīt viņu vietņu veidotāju ar 1 mēneša bezmaksas izmēģinājumu. Plāns sākas ar USD 5,99 mēnesī.

Godaddy plānsGoDaddy plāni nav ļoti dārgi. Tas ietver arī mitināšanu. Gan Wix, gan GoDaddy tās tīmekļa vietnes veidotājam nodrošina kopumā 3 plānus.

Wix pievieno vēl 3 plānus savas e-komercijas vietnes izveidošanai. Izmantojot GoDaddy, jūs varat sākt lēti, salīdzinot ar Wix. Tomēr GoDaddy ierobežo noteiktas vietņu veidošanas iespējas.

Ja pamanāt, GoDaddy vienkārši sniedz 1 e-komercijas plānu. Savā ziņā plāniem trūkst elastības. Būtībā tai ir ierobežota izvēles iespējas attiecībā uz plāniem.

Wix ir laba izvēle gadījumā, ja jūs meklējat neliela mēroga vietņu izstrādi un jums ir nepieciešams bezmaksas vietņu veidotājs.

Iezīme

Turpinot darbu, ļaujiet man vairāk runāt par Wix un GoDaddy funkcijām. Wix ir viss vienā pakotne, kurā ir mājas lapu veidošana, kā arī mitināšana.

Tam ir bezmaksas plāns, kas atbalsta pamata vietnes attīstību, un tajā ir Wix reklāmas.

Wix funkcijasWix saviem prēmiju plāniem nodrošina 14 dienu naudu atpakaļ garantiju. Visos premium plānos ir iekļautas dažas pamata funkcijas, piemēram:

  • Bezmaksas mitināšana
  • Analytics un SEO atbalsts
  • Premium atbalsts
  • Pielāgots Favicon

Wix funkcijasWix ir atsevišķs e-komercijas plāns, kurā ir funkciju saraksts.

Wix e-komercijas plānsE-komercijas plāni nodrošina lielāko daļu attiecīgo e-komercijas iespēju. Gandrīz kā jums nebūtu nepieciešami nekādi papildinājumi.

Wix nodrošina ne tikai ērti lietojamu redaktoru, bet arī ļauj Wix kodu, kuru var pilnībā pielāgot.

Wix redaktors nodrošina ātru tīmekļa vietņu izveidi un nodrošina virkni funkciju, kas saistītas ar veidnēm, SEO, ierīces optimizēšanu, trešo pušu lietotnēm un daudz ko citu.

Izmantojot Wix redaktoru, Wix nodrošina arī mākslīgā dizaina inteliģenci, kas pazīstams arī kā Wix ADI. Wix ADI nāk ar virkni noderīgu funkciju, kas var saprātīgi pielāgot jūsu vietnes attīstību.

Wix funkcijasWix nodrošina iepriekšēju kodēšanu ar savu Wix kodu. Izmantojot Wix kodu, jūs varat pielāgot vietnes izskatu un izskatu, kā arī izveidot intuitīvu vietnes dizainu.

Wix kods nodrošina dažas patiešām spēcīgas iespējas un var atbalstīt modernu vietņu attīstību. Wix piedāvātā elastība var padarīt ļoti sarežģītu daudz sarežģītu.

Wix funkcijasKaut arī iepriekšminētās funkcijas ir specifiskas redaktoram, Wix nodrošina arī vairākas citas funkcijas, kas saistītas ar analītiku, e-pasta mitināšanu, domēna pārvaldību.

Wix ir atsevišķi e-komercijas plāni, un tas nāk ar virkni e-komercijas attīstības īpašo funkciju, piemēram, produktu lapu izveide, veikala vadītājs, kuponi un vairākas citas.

Papildus iepriekšminētajām funkcijām Wix nodrošina arī dažas papildu funkcijas, kas ļauj pārdot mūziku. Attēlu redaktors, emuāru izstrāde un vairāk nekā 100 veidnes.

Kopumā es atklāju, ka Wix ir piemērots lielākajai daļai vietņu izveidošanas. Neatkarīgi no tā, vai Wix ir vienkāršs vai sarežģīts, Wix var apmierināt abus.

Tātad, vai GoDaddy piedāvā arī līdzīgu izsmeļošo funkciju sarakstu?

GoDaddy ir populārs ar savu viegli lietojamo vietņu veidotāju. Tas atbalsta mobilas reaģējošas veidnes un sniedz virkni citu iespēju dažādos tās plānos.

Godaddy funkcijasGoDaddy GoCentral vietņu veidotājs ir vienkārši lietojams celtnieks, kas īpaši paredzēts iesācējiem un cilvēkiem ar mazākām vietņu veidošanas zināšanām.

Tas atbalsta pamata projektēšanas iespējas un nodrošina SEO funkcijas.

Godaddy funkcijasVeidnes var izvēlēties, pamatojoties uz domēnu.

godaddy veidnes

GoDaddy nodrošina pamata vietņu veidošanas iespējas, savukārt, no otras puses, Wix nodrošina iepriekšējas vietņu veidošanas iespējas.

GoDaddy ir vienkārši lietojams un palaižams, taču problēma ir tad, kad vietne pieprasa lielāku elastību un sarežģītas funkcijas. Tas ir kaut kas, kam būtu nepieciešami papildinājumi ar GoDaddy.

GoDaddy varētu būt nedaudz nomākta, lai izmantotu vietņu attīstību iepriekš, ņemot vērā tā ierobežojošās projektēšanas iespējas. To sakot, GoDaddy ir draudzīgs iesācējiem.

Abām funkcijām ir labs funkciju saraksts, lai gan modernākai vietņu veidošanai Wix ir lielākas izredzes, salīdzinot ar GoDaddy.

Lietošanas ērtums

Nākamais, kas jāpārbauda manā sarakstā, ir lietošanas ērtums. Lai gan Wix un GoDaddy nav pieejamas funkcijas, tās ir viegli izmantot?

Vispirms ļaujiet man sniegt jums sīkāku informāciju par Wix. Wix informācijas panelim ir vienkāršs izkārtojums ar labi novietotām opcijām.

Wix informācijas panelisNo šejienes jūs varat sākt rediģēt savu vietni. Vietnes rediģēšanai ir vairākas iespējas, kurās varat pielāgot savas vietnes izskatu.

Augšējā izvēlnē piedāvātās iespējas izskatās, kā parādīts zemāk.

Wix redaktors

Citas iespējas ir e-pasta mārketings, fona rediģēšana, lietotņu pievienošana, lai nosauktu dažus.

Tam ir vairākas rīkjoslas opcijas. Izmantojot šīs opcijas, jūs varat mainīt izlīdzināšanu.

Wix nodrošina iepriekšējas vietņu izstrādes iespējas ar Wix kodu, kuru var ieslēgt.

Wix kodsWix ļauj pievienot attēlu, video, galeriju, dalītāju un HTML kodu.

Wix pamata rediģēšana notiek tieši uz priekšu, ja vien nevēlaties izpētīt to iepriekšējās rediģēšanas funkcijas, kas balstītas uz kodu.

Tālāk ļaujiet man sniegt sīkāku informāciju par GoDaddy. GoDaddy vietņu veidotājam ir visas pielāgošanas iespējas labajā malā.

godaddy informācijas panelisŠeit jūs varat mainīt motīvus, lappuses izkārtojumu, krāsu shēmu un fontus.

Jūs varat pārkārtot lapas atbilstoši savai prasībai vai pievienot papildu lapas.

GoDaddy piedāvā iespējas pārvaldīt SEO, sociālo mediju mārketingu un citas detaļas.

E-komercijas vietņu izstrādei varat redzēt citas veikala iespējas.

gd veikala opcijaTāpat jūs varētu iegūt iepriekšējas mārketinga iespējas.

gd mārketinga opcijaKad veikala dizains ir gatavs, varat iestatīt citas atbilstošas ​​e-veikala opcijas.

Godaddy veikalsKopumā GoDaddy lietošana ir ārkārtīgi vienkārša. Šī ir lieliska vieta, kur sākt ar vismazāko sarežģītību.

No otras puses, Wix piedāvā vairākas iespējas, kas var radīt neskaidrības, sākot ar gadījumu, ja jūs tikai pētat vietņu veidotāju.

Tomēr, ja jums ir iepriekšēja pieredze vietņu veidošanā, Wix šķitīs viegli.

Starp Wix un GoDaddy, lai arī abi izskatās vienkārši, man jāatzīst, ka GoDaddy ir vieglāk lietojams.

Klientu atbalsts

Papildus tam es runāšu par klientu atbalstu. Ļaujiet man sākt ar Wix.

Wix nodrošina atsevišķu atbalstu virs tā paneļa. Tajā ir ceļveži, kā arī video pamācības.

Palīdzības centrā ir sadaļas par dažādām tēmām.

Wix palīdzības centrsTam ir izsmeļošs satura saraksts. Wix piedāvā arī FAQ. Wix nav tērzēšanas iespējas.

Wix ir labs klientu atbalsts. Tālāk pārbaudīsim, vai tas nav GoDaddy.

Ar GoDaddy var sazināties pa tālruni, e-pastu un tērzēt. Tas nodrošina atbalstu visu diennakti. Lai gan tērzēšana nav pieejama visu diennakti.

Palīdzības sadaļā sniegta plaša tēmas gudra apmācība.

Godaddy palīdzībaGoDaddy piedāvā arī FAQ.

godaddy faqWix vai GoDaddy ir gandrīz vienāds ar klientu atbalsta nodrošināšanu. Abiem ir labi artikulēts palīdzības saturs, lai nodrošinātu improvizētu klientu pieredzi.

Izmantojot abus, jūs saņemsit ļoti daudz palīdzības no klientu atbalsta.

Motīvi un veidnes

Wix pārsvarā ir daudz veidņu kolekcijas. Tās ir mobilas, kā arī intuitīvas.

Ir atsevišķa veidņu sadaļa, kurā parādītas kategoriju veidnes.

Wix veidne

Veidnes var atrast vairākos domēnos.

GoDaddy ir arī plaša mobilo reaģējošu veidņu kolekcija. Tajā ir vairāk nekā 16000 tēmu.

gd veidneRunājot par veidnēm, gan GoDaddy, gan Wix ir daudzpusīga kolekcija, lai gan Wix nodrošina vairāk iepriekšēju veidņu dizainu.

Abiem ir dizains, kas reaģē uz ierīci un ko var lielā mērā pielāgot.

Dizaina elastība

Ja vēlaties vizuāli ietekmīgus dizainus, tad vairumā gadījumu jums tas var būt jāpielāgo pēc jūsu izvēles.

Tātad, cik laba ir dizaina pielāgošana, izmantojot Wix un GoDaddy?

Wix ir tīmekļa vietnes redaktors, kas ir vienkāršs, taču piedāvā vairākas iespējas. Iesācējiem tas sākumā nešķiet viegli. Tomēr kādam, kam ir pieredze vietņu izstrādē, tas šķiet vienkārši.

Wix nodrošina ADI, kas palīdz personalizēt un ātri izveidot vietnes. Izmantojot šīs parocīgās funkcijas, Wix nodrošina arī Wix kodu, lai nodrošinātu lielāku pielāgošanu. Izmantojot Wix, jūs varat veikt koda līmeņa pielāgošanu.

Wix dizainsNo otras puses, iesācējiem GoDaddy šķiet vienkāršs. GoCentral būvētājs nodrošina DIY pieeju.

Lai arī GoDaddy salīdzinājumā ar Wix ir vienkāršs, GoDaddy trūkst koda līmeņa pielāgošanas un dizaina elastības.

Dizaina elastības ziņā Wix noteikti uzvar pār GoDaddy. Izmantojot Wix, jūs varat iespējot dažus uzlabotus pielāgojumus.

Secinājums

Es nodrošināju punktu salīdzināšanu starp Wix un GoDaddy. Tātad, kurš no šiem ir labāks vietņu veidotājs?

Izvēlēties vienu no šiem, iespējams, nav viegla izvēle. Katram no tiem ir savas pozitīvās puses, kuras noteikti nevar noliegt.

Izmantojot GoDaddy, tas ir vienkāršs un ilustratīvs. Jūs varat izveidot labu mājas lapas dizainu un nodrošināt pamata pielāgošanu. GoDaddy ļauj ātri izveidot savu vietni.

No otras puses, Wix prasa pamatzināšanas un ir laba vieta, kur sākt, ja meklējat neliela mēroga vietņu izstrādi. Tam ir bezmaksas plāns.

Izmantojot Wix, jūs varat izveidot labāku pielāgošanu un efektīgākus dizainus.

Ko es iesaku vairāk?

Starp diviem es ietu uz priekšu Wix salīdzinājumā ar GoDaddy. Droši vien, ja jūs sākat sākt vietņu izstrādi, tad GoDaddy ir opcija, kuru varat izmēģināt.

Wix atbalsta elastīgu un pielāgojamu projektēšanu. Tātad, ja tas ir tieši tas, ko jūs meklējat, dodieties uz priekšu un izpētiet Wix.

Neatkarīgi no tā, kuru variantu izmantojat, abām iespējām ir plašs piedāvājums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector