Wix vs Squarespace (2020) – salīdzinājuma pārskats

Wix un Squarespace ir milži vietņu veidošanas pasaulē: tie ir vienas no populārākajām vietņu veidošanas platformām pasaulē.


Atšķirībā no tradicionālajiem mitināšanas uzņēmumiem, kas ietver vietņu veidotājus, bet vairāk uzsver faktisko vietas mitināšanu serveros, Wix un Squarespace uzsver vietņu veidošanas un projektēšanas procesu (lai arī pēc noklusējuma tie ir arī mitināšanas uzņēmumi).

Tas ir daļa no tā, kas tos ir padarījis ļoti populārus, īpaši tiem, kas meklē ļoti vieglus un efektīvus risinājumus.

Piemēram, ja izmantojat Google mitināšanas opcijas, iegūsit daudz rezultātu uzņēmumiem, kas patiešām uzsver vietņu mitināšanas aspektu.

Ja esat Google vietņu veidotājs vai kaut kas līdzīgs – piemēram, kā izveidot vietni -, ļoti iespējams, ka iegūsit rezultātus par Wix un Squarespace.

Tātad, kur šie divi ir – programmatūras programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) vietņu veidotāji, kas šodien sacenšas sīvi, tāpat kā viņi ir bijuši jau vairāk nekā desmit gadus.

Uz acīmredzamo jautājumu: kurš tad ir labāks?

Kura ir lētāka, kas piedāvā vairāk funkciju, un, tā kā tās abas tiek reklamētas kā viegli lietojamas, kuras ir visvieglāk izmantot?

Uz visiem šiem un vairāk jautājumiem atbildēsim turpmākajās sadaļās, tāpēc turpiniet lasīt!

SALĪDZINĀJUMA PAMATS

Pārlejiet, lai lasītu noteiktas sadaļas, noklikšķinot uz šīm saitēm

 1. Cenu salīdzinājums
 2. Īpašību salīdzinājums
 3. Lietošanas ērtuma salīdzinājums
 4. Klientu atbalsta salīdzinājums
 5. Drošības un uzticamības salīdzinājums
 6. Mūsu spriedums

Cenu salīdzinājums

Tā kā abi šie uzņēmumi reklamē savu ērtu lietošanu un pieejamību, varētu cerēt, ka tiem ir zemas cenas – galu galā, tāds ir spēles nosaukums ar daudzām SaaS platformām.

Wix ir pazīstams ar “freemium” modeli – jūs varat iegūt bezmaksas kontu un izmantot dažus rīkus, taču jums būs jāmaksā par jaunināšanu un reālās lietas iegūšanu (domēna vārds, SEO rīki utt.).

Izmantojot bezmaksas kontu, jūs saņemat daudz veidņu – simtiem, kas ir vairāk nekā desmiti, ko saņemat ar pirmās pakāpes apmaksātiem kontiem galvenajos hostinga uzņēmumos, un neierobežotas lapas.

Wix-tēma

Tas būtībā ir ļoti attīstīts vietņu veidotājs ar wix.com apakšdomēnu.

Ja vēlaties, lai būtu pilns konts, varat iegūt gan premium vietņu plānus, gan premium biznesa un e-komercijas plānus.

Visvienkāršākais piemaksu plāns ir USD 5 mēnesī, un tas galvenokārt ļauj jums savienot domēnu – tas būtībā ir jauninājums no bezmaksas konta.

Otrais līmenis ir Combo, USD 11 mēnesī, un trešais ir Unlimited ar USD 14. Ceturtais līmenis, VIP, ir USD 29 mēnesī.

Wix piemaksu plāni

Augstākās kvalitātes e-komercijas plānus veido trīs līmeņi: Business Basic mēnesī 20 USD, Business Unlimited 25 USD mēnesī un Business VIP 35 USD mēnesī..

Augstāki līmeņi palielina uzglabāšanu, nāk ar neierobežotu joslas platumu, un tiem ir vairāk mārketinga rīku vai citu bonusu.

Squarespace cenas ir gan vienkāršākas, gan dārgākas nekā Wix.

Pirmā lielā atšķirība ir tā, ka Squarespace nav pieejama programmatūras bezmaksas versija. Squarespace ir arī divu veidu apmaksāti konti: vietnes un tiešsaistes veikali.

Otrā lielā atšķirība ir tā, ka katram no šiem vietņu pakešu veidiem ir tikai divi līmeņi.

Pirmais “vietnes” konta līmenis tiek saukts par Personīgo, un tā cena ir 12 USD mēnesī.

kvadrātveida plāni

Otro līmeni sauc par biznesu, un tā cena ir 18 USD.

Kontiem, kas ietilpst kategorijā “tiešsaistes veikali”, Basic sākas ar 26 ASV dolāriem mēnesī, un “Advanced” ir 40 ASV dolāri. Acīmredzami cenu pieaugums ievērojami palielina funkciju skaitu neatkarīgi no līmeņa.

No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka Wix daudz labāk rīkojas ar cenām.

Es atļaušos, ka viņiem ir augstāka cenu struktūra un pašiem labākas izmaksas, taču tā nav tik viegla uzvara, kā daži domātu.

Šajos līmeņos ietvertās funkcijas cenu padara vēl niansētāku nekā parasti, tāpēc parunāsim par to, ko jūs iegūstat dažādiem kontiem!

Īpašību salīdzinājums

Šī funkciju sadaļa varētu būt nedaudz sarežģīta, bet tas ir labi – mums ir jāšķiro lietas, kas patiesībā padara cenu par saprātīgu vai nē.

Wix ir pāris lētākas iespējas, taču vai tās pat ir tā vērts?

Kā minēts, vietņu veidotājs ir bezmaksas konts Wix, kuru nevar pievienot pilnam domēnam bez jaunināšanas.

Connnect Domain with Wix (USD 5 mēnesī) nepārsteidzoši ļauj jums izveidot savienojumu ar domēnu un piešķir 1GB joslas platumu un 500 MB krātuves, kā arī.

Savienot domēnu patiešām ir minimālais minimums – sākotnējs bezmaksas konta jauninājums.

Otrais līmenis ir Combo – USD 11 mēnesī, kas palielina joslas platumu līdz 2 GB un krātuvi līdz 3 GB un noņem reklāmas.

Tajā ietilpst arī bezmaksas domēns vienu gadu, un tas jūsu vietnē atļauj līdz 30 video minūtēm.

Trešais līmenis ir neierobežots – paredzēts ārštata darbiniekiem, un, kā norāda nosaukums, tam ir neierobežots joslas platums un 10 GB krātuves, kā arī 300 ASV dolāru reklāmas kuponi, vairāk video laika un veidlapu veidotājs un vietņu veidotāju lietotne..

Ceturtais līmenis ir VIP, kas palielina krātuvi līdz 20 GB, palielina atļauto video laiku līdz 2 stundām, pievieno e-pasta kampaņas (līdz 10 mēnesī), ļauj saņemt līdz 50 000 e-pastu mēnesī un sniedz prioritāru klientu atbalstu.

Wix funkcijas

Visiem Wix biznesa un e-komercijas premium kontiem ir neierobežots joslas platums, tie pieņem maksājumus tiešsaistē, noņem Wix reklāmas, satur Google

Analytics – bezmaksas domēns gadā, 300 ASV dolāru reklāmas kuponi, un tie ir 100% bez komisijas maksas.

Jauninot šos kontus, jūs galvenokārt iegūstat labākas e-pasta funkcijas, labāku atbalstu, vairāk video stundu (no 5 līdz 30) un vairāk krātuves (no 20 GB līdz 50 GB)..

Tagad par Squarespace: visām Squarespace vietnēm ir SSL sertifikāti un DDoS aizsardzība. Personīgie vietņu konti iegūst neierobežotas lapas, galerijas un emuārus ar neierobežotu joslas platumu un krātuvi.

Viņi arī saņem optimizāciju mobilajiem lasītājiem, vietņu metriku un iekļauto bezmaksas domēnu.

Tagad šī ir Squarespace dārgā pirmā pakāpe, taču ar neierobežotajām lapām, emuāriem, joslas platumu un krātuvi – labi, tas ir daudz saprātīgāk, nekā sākumā varēja likties.

Otrās pakāpes vietņu plāns – uzņēmējdarbība – satur visu iepriekš minēto, kā arī Gmail, Google Ads kredītu 100 ASV dolāru apmērā, e-komercijas rīkus, iespēju pārdot neierobežotus produktus, iespēju rediģēt, izmantojot CSS un JavaScript, un dažus citus sīkus rīkus..

SquareSpace funkcijas

Divos tiešsaistes veikalu līmeņos – Pamata un Papildu – ir visas iepriekšminētās Biznesa plāna funkcijas, kā arī dažas citas.

Tie principā ir vairāk optimizēti e-komercijai: viņiem ir labāka metrika, inventāra un pasūtīšanas rīki, etiķešu drukāšana, grāmatvedības rīks, klientu konti, dāvanu kartes un nav nekādu darījumu maksu.

Uzlabotā tiešsaistes veikala kontā ir viss iepriekš minētais, kā arī klientu konti, pamesta groza automātiskā atkopšana (kas palielina iespēju, ka jūsu klients kaut ko nopirks), reāllaika pārvadāšana ar pārvadātāju, dāvanu kartes un atlaides.

Oho – tas ir daudz lietu.

To es domāju ar šo divu uzņēmumu cenu zīmju viltību: lai gan Wix ir vairāk kontu veidu un lētāki konti, šie lētākie konti nav tik labi nodrošināti kā Squarespace sākuma līmeņa konts..

Turklāt visiem Wix kontiem ir ierobežoti uzglabāšanas ierobežojumi, pat tiem, kas ir ievērojami dārgāki.

Wix nenoņem joslas platuma ierobežojumus, kamēr tā mēnesī nav augstāka par 14 USD, kas ir dārgāk nekā Squarespace 12 USD..

Abām vietnēm ir labas iespējas, taču Squarespace piedāvā labākus piedāvājumus tām.

Ikviena Squarespace pakete ir pilnībā piedāvāta – gan labi nodrošināta apakšējā galā, gan iesaiņota augstākās klases komplektācijā..

Izmantojot Wix, jūs nesaņemat patiesi pilnvērtīgus kontus līdz otrajam vai trešajam līmenim.

Turklāt, lai gan abām vietnēm ir specializēti konti e-komercijai, Squarespace ir spēcīgāks rīku komplekts e-komercijas vajadzību risināšanai, un es domāju, ka viņi šajā kategorijā uzvar.

Pēc tam mans vērtējums ir tāds, ka Squarespace kopumā ir vairāk un labākas funkcijas nekā Wix, norādot, ka cenu atšķirības ir diezgan niecīgas – un dažos gadījumos Squarespace varētu būt pat labāks piedāvājums.

Lietošanas ērtuma salīdzinājums

Jūs varētu uzminēt, ka ir grūti salīdzināt šo lielo kadru lietošanas vienkāršību.

Visi lielie hostinga uzņēmumi cenšas būt viegli lietojami, bet, ja jūsu galvenais produkts ir vietņu veidotājs, tad jums tiešām ir jābūt viegli lietojamam..

Gan Wix, gan Squarespace galvenokārt sevi tirgo kā vienkāršus risinājumus.

Kurš tad uzvar??

Risks izklausīties, ka man ir vienkārša izeja, viņi patiešām ir vienmērīgi saskaņoti.

Gan Wix, gan Squarespace ir ļoti mainīgas platformas.

Viņu uzmanības centrā ir rīks, kas ļauj piekļūt daudzām veidnēm un pielāgot jūsu vietni, un viņi diezgan daudz piedāvā tikpat vienkāršus un izturīgus celtniekus.

Wix informācijas paneļa pārskats:

Wix informācijas panelis

Pārskats kvadrāta telpā:

Viegli noformējams kvadrāts

Ciktāl tas attiecas uz jūsu konta vai vietnes specifikāciju pārvaldību un darbību, es varētu teikt, ka Wix ir vienkāršāks atkarībā no jūsu konta. Ja izmantojat savienojumu

Domēns vai bezmaksas konts, Wix kļūst par vienkāršāku pakalpojumu.

Tas ir vienkārši tāpēc, ka jums ir mazāk funkciju, un ierobežojumi padara visu pēc iespējas skaidrāku.

Ja jūs paceļat Wix uz līmeni ar atbilstošo Squarespace kontu, tie tomēr atkal izlīdzinās, tāpēc es neuzskatu, ka Wix ir daudz vieglāk izmantot.

Kopumā žēl sarūgtināt – patiesība ir tā, ka abi šie pakalpojumi ir tik vienkārši, cik vien iespējams, un vienīgais faktors, kas patiešām varētu mainīties, ir tas, vai jūs izmantojat kādu no Wix bezmaksas vai Domain Connect kontiem.

Klientu atbalsta salīdzinājums

Kā parasti, es runāšu par diviem dažādiem klientu atbalsta veidiem: pirmais ir materiāls, kuru varat meklēt un pārlūkot uzņēmuma vietnē, un otrais veids ir klientu apkalpošanas pārstāvji..

Ciktāl tas attiecas uz materiālu uz vietas, abiem uzņēmumiem ir ļoti stabilas atbalsta lapas, kuru centrā ir lielākā daļa viņu informatīvā satura.

Tomēr Squarespace piedāvā arī tīmekļa seminārus tiem, kuri vēlas saņemt norādījumus, kā arī kopienas forumu ar nosaukumu Squarespace Answers.

Wix palīdzības centrā ir daudz vairāk tēmu kategoriju, un tajā raksti ir sagrupēti daudz specifiskāk nekā vietnē Squarespace.

Wix palīdzības centrs

Piemēram, ir kategorijas Wix fotografēšanas vietnēm, Wix restorānu vietnēm utt. Wix piedāvā arī palīdzības dienesta programmatūru ar nosaukumu Wix Answers, taču tas ir papildu pirkums.

Squarespace zināšanu bāzē ir ievērojami mazāk rakstu rakstu; tomēr tas nenozīmē, ka viņiem trūkst informācijas.

Zināšanu kvadrātā bāze

Nav nekas nepareizs, ja ir plašākas kategorijas; savā ziņā tas ir nedaudz mazāk satriecošs – es dodu priekšroku Wix rūpīgajai pieejai, bet tas ir tikai man.

Patiesais interese par mani ir Squarespace Answers un to vebināra opcija. Lai gan Wix varētu būt labāka zināšanu bāze, forumu lapas ir ļoti noderīgas un var aizpildīt nepilnības zināšanu bāzēs.

Šī iemesla dēļ es teikšu, ka Squarespace ir vietējais informatīvais atbalsts.

Kā ar klientu apkalpošanas pārstāvjiem?

Šeit ir mazliet sliktu ziņu: Wix tā nav.

Viņi to dara, bet viņiem nav tiešraides.

Viņiem ir atbalsts pa tālruni, taču, lai to iegūtu, jums būs jāmaksā par VIP kontu.

Ja jums ir konts ar zemāku līmeni, jums vienkārši ir uz vietas esošie informācijas resursi vai izmantojiet biļešu sistēmu.

Biļešu pārdošanas sistēma ir laba, un parasti tā atbild 5-10 minūšu laikā.

Tomēr jūs ne vienmēr varat to izmantot, un dažreiz jūs ātri vēlaties saņemt atbildes.

Savukārt laukumam Squarespace ir e-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

Diemžēl tiešraides atbalsts nav pieejams visu diennakti, kaut arī e-pasta atbalsts ir, un tālrunis neatbalsta to.

Salīdzinot ar tradicionālajiem hostinga uzņēmumiem, Squarespace ir zemākā variantā, kā sazināties ar pārstāvjiem.

Salīdzinājumā ar Wix?

Laukums jau uzvar. Apskatīsim nesen veiktās tiešās tērzēšanas testu.

kvadrātveida tērzēšana 1

Skatieties cieši … tas ir pareizi. 5. rindas pozīcija: tiešraide tiešām notiek tikai ātrāk nekā e-pasts, taču tā nav gandrīz tikpat ātra kā to, ko citi uzņēmumi spēj piedāvāt.

Plkst. 02:35 pārstāvis beidzot pievienojās tērzēšanai.

Tomēr es nesaņēmu atbildi līdz pulksten 14:37.

kvadrātveida tērzēšana 2

Kā redzat, atbilde bija laba, taču tas prasīja laiku.

Tagad kopumā man ir bijusi laba pieredze ar Squarespace klientu atbalstu.

Tomēr, tā kā pārstāvji var viegli nokļūt rindā, es parasti esmu izmantojis e-pasta atbalstu, kur savlaicīgums nav tik steidzams.

Squarespace klientu atbalsts kopumā ir labs, taču netiek sniegts atbalsts pa tālruni, un tiešraides tērzēšana var notikt lēni, ja neveiksies.

Šī tiešraides tērzēšana ilga 10 minūtes; biļetes iesniegšana Wix var aizņemt līdzīgu laiku vai īsāku laiku atkarībā no tā, cik jums veicas.

Raugoties uz to, ka Squarespace informācija uz vietas ir lieliska, un forums ir jauks bonuss.

Turpretī Wix klientu atbalstam nav daudz priekšrocību salīdzinājumā ar Squarespace.

Viņiem ir nedaudz spēcīgāka zināšanu bāze, taču viņiem trūkst foruma, un klientu pārstāvji ir neparasti nepieejami, izņemot biļešu sistēmu.

Šo iemeslu dēļ, lai arī nevienam no šiem klientiem nav zvaigžņu klientu atbalsta, Squarespace’s ir daudz labāks, ja tā vietnē ir pieejamāki pārstāvji un vairāk informatīva satura..

Drošības un uzticamības salīdzinājums

Visbeidzot, parunāsim par Squarespace un Wix drošību.

Abi uzņēmumi vairāk koncentrējas uz dizainu un vietņu veidošanu, nevis uz mitināšanu – ciktāl tie tiek reklamēti klientiem -, taču, protams, abi uzņēmumi pēc noklusējuma mitina klientu vietnes.

Ņemot vērā to, ka viņi nepiedāvā daudz mitināšanas iespēju, nebūtu pārsteidzoši, ja redzētu, ka viņi mazliet kavējas ar darbības laiku.

Tā vietā esmu atradis gan Squarespace, gan Wix, lai būtu liels uptimes.

wix uptime informācijas panelis

Šeit varat apskatīt jaunāko darbības laiku.

Wix ir fenomenāls uptime pat labāk nekā daži lielākie hostinga uzņēmumi.

Tas pats ir attiecināms uz mūsu pieredzi ar Squarespace: mums par pārsteigumu, šie mākoņdatošanas un uz dizainu orientētie uzņēmumi darbojas lieliski.

Kaut kas cits, ko es uzskatu par apbrīnojamu Squarespace, ir to caurspīdīgums.

Papildus drošības protokolu detalizēšanai viņiem ir arī lapa, kurā profesionāļi tiek informēti par to, kā vislabāk brīdināt Squarespace par drošības trūkumiem..

Es īsti neesmu redzējis tādu pašu atklātības vai detalizācijas pakāpi kā Wix.

Viņiem vismaz ir e-pasta adrese, kas paredzēta drošības apsvērumu saņemšanai, bet tas tā ir.

Kopumā gan Wix, gan Squarespace drošības departamentā darbojas labi. Es teiktu, ka Squarespace ir pārredzamāks un šķiet atjaunināts ar saviem drošības protokoliem.

Tomēr gan Wix, gan Squarespace ir liels darbspējas laiks, un par to es viņus iesaku.

Secinājums

Mēs esam klājuši daudz zemes, un tagad ir pienācis laiks pabeigt braucienu.

Gan Wix, gan Squarespace ir labākie uzņēmumi vienkāršas vietņu izveidošanas jomā.

Salīdzinoši Wix ir vairāk cenu iespēju un, iespējams, labākas cenas kopumā.

Lielisks ir fakts, ka Wix ir pieejams bezmaksas, lai arī ļoti ierobežots, konts, kā arī USD 5 mēnesī piemaksa, un tas noteikti ir arī tā popularitātes elements.

Lai gan laukumam Squarespace trūkst plāna iespēju, tas tomēr ir vairāk noslogots ar funkcijām. Sākotnējā līmeņa plāns ir aptuvens cenā ar Wix otrā līmeņa prēmiju plānu.

Tomēr laukumam Squarespace ir labākas iespējas, un šī tendence pieaug ar nākamajiem līmeņiem.

Tas nenozīmē, ka Wix trūkst funkciju – tas labi darbojas arī funkciju nodaļā.

Laukums vienkārši nav tik dārgs, kā sākumā šķiet, salīdzinot ar Wix, pateicoties tam, ka tas ielādē dažus papildu rīkus un priekšrocības, kuras Wix neizmanto.

Abi pakalpojumi ir vienlīdz viegli lietojami, un patiešām ir atkarīgs, kuru lietotāja saskarni vēlaties. Būtībā viņiem abiem ir nelielas mācīšanās līknes.

Klientu atbalstam es teiktu, ka Squarespace darbojas ievērojami labāk. Lai arī Wix, iespējams, ir labāka zināšanu bāze, šķiet, ka abi uzņēmumi tur ir līdzvērtīgi.

Tomēr Squarespace ir arī kopienas forums, tīmekļa semināri, video pamācības un pieejamāki klientu apkalpošanas pārstāvji. Tas nav ideāli, bet tas noteikti pārspēj Wix.

Visbeidzot, tie ir saistīti ar drošību, kaut arī Squarespace ir pārredzamāks.

Noslēgumā jāsecina, ka, lai gan abi uzņēmumi ļoti daudz nes galdā, tie nav vienlīdz izdevīgi ikvienam cilvēkam.

Es ieteiktu Wix cilvēkiem, kuri meklē lētākas un personīgākas vietnes.

Gan Wix, gan Squarespace ir izveidoti, lai pielāgotos ārštata darbiniekiem un uzņēmumiem, taču es teiktu, ka Squarespace ir ielādēts ar labākiem rīkiem e-komercijai neatkarīgi no jūsu konta līmeņa; šī iemesla dēļ iesaku vairāk Squarespace ārštata darbiniekiem un tiešsaistes uzņēmumiem.

Lai arī neviens uzņēmums nav ideāls, es ticu, ka viņiem abiem ir ļoti labi.

Es ļoti ieteiktu izmēģināt abus pats, jo Wix ir bezmaksas konti (izmēģiniet Wix) un Squarespace ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma iespēja..

wix vs suarespace

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map