Wix vs Weebly: galvas salīdzinājums (5 atšķirības, salīdzinot)

Wix un Weebly man ir ļoti īpaši. Jau labu laiku atpakaļ, kad es biju tikai maziņš puisis, es domāju, ka vietņu izveidošana ir stilīgākais, ko ikviens varētu darīt (kas ir mainījies?).


Protams, pirmais, ko es uzmeklēju, bija tas, kā bez maksas izveidot vietni – kas joprojām ir būtiska tēma, kas man rūp.

Un tāpēc es izveidoju savas pirmās vietnes, izmantojot Weebly, Wix un Blogger. Kā jaunāks puisis Weebly un Wix man patiešām pievērsa uzmanību – viņi bija bezgaumīgi, viņiem bija daudz jautru logrīku un ļāva jums izveidot gandrīz visu, ko vien vēlaties.

Gadu gaitā Weebly un Wix ir ārkārtīgi pieaudzis. Kopš dibināšanas 2006. gadā, viņi ir uzlabojuši savas funkcijas, tām ir e-komercijas un emuāru veidošanas funkcijas, kā arī vairākas reizes ir pārveidotas viņu lietotāja saskarnes..

Šobrīd šie divi ir vieni no populārākajiem vietņu veidotājiem.

Iespējams, ka Wix ir lielāks brālis, un pēdējā skaitā ir vairāk nekā 110 miljoni aktīvo lietotāju. Lai gan Weebly nav iesākums, tas atbalsta vairāk nekā 50 miljonus aktīvo vietņu.

Starp citu, es viņus patiesi uzskatu par brāļiem. Viņiem ir ārkārtīgi līdzīgas cenas, funkcijas, lietotāja saskarnes un galvenā uzmanība.

Tie abi sākas ar burtu W un ir populāri, ļaujot lietotājiem izveidot bezmaksas kontus, kurus var publicēt uzņēmumu apakšdomēnos.

Bet tā ir lieta – brāļi, nevis identiski dvīņi. Viņi nav vienādi, viņi ir līdzīgi, un tas nozīmē, ka viņiem būs dažādas stiprās un vājās puses. Tāpēc tiek uzdots jautājums: kurš ir labāks?

Noskaidrosim.

Satura rādītājs

Pārlejiet, lai redzētu konkrētu testu, noklikšķinot uz šīm saitēm

 1. Cenu un funkciju salīdzinājums
 2. Motīvi un lietotnes
 3. Lietošanas ērtums
 4. Klientu atbalsts
 5. Drošība un uzticamība
 6. Secinājums: kuru es iesaku?

Cenu un funkciju salīdzinājums

Cena ir svarīga, un tā ir viena no pirmajām lietām, ko mēs aplūkojam. Funkcijas ir diezgan būtiskas, un tās var padarīt cenu zīmi izcilu vai viltus darījumu. Cenas un funkcijas ir vieta, kas Wix un Weebly ir kopīga.

Nu, mums kaut kur jāsāk. Apskatīsim Weebly.

weebly plāns

Weebly savus plānus klasificē kā “vietnēm” vai “tiešsaistes veikaliem”, taču reāli šīs divas kategorijas stipri pārklājas. Iepriekš minētie divi pēdējie plāni ir paredzēti arī tiešsaistes veikaliem, jo ​​tiem ir e-komercijas funkcionalitāte.

weebly tiešsaistes veikala plāns

Tomēr tiešsaistes veikaliem ir vēl viens līmenis – 38 USD mēnesī. Citiem vārdiem sakot, Weebly cenu diapazons (izņemot bezmaksas iespēju ir USD 12 un USD 38, sadalīts pa trim līmeņiem.

Bezmaksas kontā ir 500 MB krātuves, pamata SEO, SSL drošība (kas man šķiet pārsteidzoši) un parastie bezmaksas veidotāja trūkumi – Weebly reklāmas un apakšdomēns.

Lai gan es nevēlos tērēt pārāk daudz laika, runājot par bezmaksas plānu, tas ir lielisks veids, kā pārbaudīt ēkas programmatūru: pat bezmaksas plāns parāda, cik spēcīgs ir Weebly būvētājs.

Weebly piedāvā jauku starpnieka plānu 5 USD mēnesī, kas būtībā ir bezmaksas plāns ar savu domēnu.

Bezmaksas plāns ir labi parādīts ar to, ka tam ir vietņu veidotājs, kas ir izcils, tāpēc 5 USD mēnesī ir labs risinājums tiem, kas vēlas glītu tīmekļa vietni, bet nevajag daudz citu.

Tomēr tas nenoņem Weebly reklāmas, kas ir patiešām žēl un, manuprāt, skops.

Pārējie piemaksu plāni, manuprāt, ir labi atspoguļoti, daļēji tāpēc, ka glabāšanas ierobežojumi ir pilnībā noņemti (nevis ierobežojumi, kuru plāni kļūst arvien augstāki).

Sākot ar Pro: protams, jūs noņemsit reklāmas; var izveidot savienojumu ar domēnu (iekļauts arī bezmaksas domēns); iegūt labāku vietņu statistiku, SEO un potenciālo pircēju sagūstīšanu; jūs varat arī pievienot līdz 100 dalībniekiem; daži plašsaziņas līdzekļu pabalsti; un jūs saņemat ierobežotu e-komercijas funkcionalitāti (ierobežoti produkti un maksa par darījumu.

Augstāki plāni ļauj pievienot savai vietnei neierobežotu dalībnieku skaitu un dalības reģistrācijas procesu. Viņi arī ievērojami uzlabo e-komercijas funkcionalitāti līdz pilnīgākai funkcijai, izmantojot gandrīz visus rīkus, kas nepieciešami, lai būtu konkurētspējīga e-komercijas platforma..

Tagad apskatīsim lielāku brāli.

Wix plāns

Tāpat kā Weebly, arī Wix ir divu kategoriju vietņu veidošana: viena, kas ir “normāla”, un otra, kas paredzēta e-komercijai..

Wix plāna bizness

Wix cenas ir diezgan tuvu Weebly’s. Ņemiet vērā, ka Wix ir arī bezmaksas plāns, taču tas to neaptver savā oficiālajā struktūrā. Tas ir gandrīz vienāds ar Weebly’s, jo jūs saņemat visus parastos resursu ierobežojumus un pilnīgu piekļuvi celtnieka lietojumprogrammai..

Kaut kas mani sarūgtina, ir tas, ka Wix kādreiz bija papildu līmenis starp Combo un bezmaksas plānu apmēram USD 5 mēnesī.

Tam nebija daudz resursu, taču tā bija lieliska iespēja cilvēkiem, kuri neplānoja izmantot šādus resursus – viņi varēja izmantot Wix programmatūru un viņiem bija savs domēns par zemu cenu, piemēram, pašreizējais Weebly starpnieks.

Jebkurā gadījumā pašreizējais diapazons ir no 11 līdz 29 USD parastam vietnes plānam un no 20 līdz 35 USD biznesam & e-komercijas plāni. Neskatoties uz manām sūdzībām par Wix atteikšanos no USD 5 plāna, es joprojām novērtēju viņu iespēju plašumu.

Tiesa, Weebly savā ziņā ir pieejamāka, apvienojot savas e-komercijas funkcijas tieši augstākajos līmeņos. Neskatoties uz to, Wix cenas liek e-komercijai līdzināties “normāliem” plāniem.

Jebkurā gadījumā Wix sāk jūs ar 2 GB joslas platumu un 3 GB atmiņas, un pēc tam palielina atmiņas apjomu, palielinoties līmeņiem, līdz 20 GB ierobežojumam ar VIP. Biznesa plānā ir ietilpība līdz 50 GB.

Šis nav milzīgs darījums, jo ir maz ticams, ka jūs patiešām izturēsities pret ierobežojumiem, taču tas ir acīmredzami žēl, salīdzinot ar Weebly neierobežotajiem parametriem.

Augstāks līmenis piešķir jums neierobežotu joslas platumu, vairāk multivides iespēju (vairāk video minūšu vietnē) un bezmaksas lietotnes, kas pretējā gadījumā būtu dārgākas.

E-komercijas plāni ir pilnībā bez komisijas maksas, kas ir lieliska sākuma funkcija, kā arī jūs saņemat Google Analytics un vairāk video stundu.

Bez tam jums principā ir visas vietnes plānu funkcijas, kā arī veikala funkcijas.

Šajā sakarā īsumā salīdzināsim e-komerciju starp abām platformām.

Viena joma, kurai Weebly ir unikāla priekšrocība salīdzinājumā ar Wix, ir e-komercija. Godīgi sakot, Wix ir diezgan laba e-komercijas funkcionalitāte: tik laba, ka, manuprāt, dažiem uzņēmumiem tā var būt pat lētāka alternatīva Shopify..

Wix ir kļuvis par e-komerciju ar veselīgu veikala rīku komplektu un piekļuvi lietotņu veikalam, kas var padarīt e-komerciju pārsteidzoši noturīgu. Diemžēl lietas ir nedaudz rudimentāras cilvēkiem ar nopietnām pārvadāšanas vajadzībām vai arī tiem, kuri vēlas padziļinātas veikala rediģēšanas iespējas.

Weebly ir labāks e-komercijas kandidāts. Daļēji tas ir saistīts ar to, ka Square to iegādājās 2018. gadā, kas uzlaboja tā jau pilnveidotās e-komercijas funkcijas.

Piemēram: Weebly ir nosūtīšanas atlaides un var tikt galā ar kravas piegādi. Wix pat nevar integrēt ar kravas piegādes lietotni, kas ievērojami ierobežo tos, kuri vēlas Wix viņu mazumtirgotāju vietnēm.

Papildus e-komercijai gan Wix, gan Weebly ir patiešām lieliski vietņu veidotāji. Ir grūti salīdzināt, nepakļaujoties tīram subjektivitātei.

Neskatoties uz to, es domāju, ka ir taisnīgi vismaz teikt, ka abi celtnieki ir pilnībā pārstāvēti.

Tās ir ne tikai lapas rediģēšanas iespējas, bet arī dažādi formāti, ar kuriem jūs varat strādāt, ja neesat pārliecināts – piemēram, emuāri.

weebly

Iepriekš: Weebly ātrās iespējas jauna veida vietņu lapu, piemēram, emuāra, pievienošanai.

Wix

Augšpusē: Wix ātrās sānjoslas izvēlnē ir tikai emuāru poga.

Varat izdarīt gandrīz visu, kas nepieciešams lapas elementiem: varat pievienot, noņemt vai rediģēt lapas elementus, pēc vajadzības mainīt dizainu utt..

weebly informācijas panelis

Tas būtu Weebly’s. Es dodu priekšroku Weebly sānjoslai, jo, lai arī tā ir lielāka, tā ļauj vieglāk izvēlēties nepieciešamo.

Wix informācijas panelis

Wix sānjoslas aizņem mazāk vietas, un labo labajā pusē var pārvietot pēc vajadzības. Turklāt varat paplašināt kreisajā pusē esošo vajadzību, tādējādi ietaupot vietu, kad to nelietojat.

Wix fonts

Tāpēc, lai arī es personīgi dodu priekšroku Weebly redaktoram, man jāatzīst, ka Wix ir efektīvāks un, iespējams, labāks par citiem cilvēkiem. Jebkurā gadījumā jūs varat pats spriest, izmantojot bezmaksas kontus.

Vēl viena svarīga lieta: Wix redaktors parasti ir intuitīvāks. Vieglāk ir veikt smalkas izmaiņas jebkam vietnē, turpretī es esmu cīnījies ar Weebly redaktoru, lai veiktu īpašas izmaiņas..

Weebly ir arī tendence nepareizi interpretēt to, ko es gribu darīt. Es mēģināšu pārvietot elementu apkārt vai atlasīt šo vai to teksta daļu, un tas nokļūs nepāra stāvoklī.

Izskatās, ka Weebly pārāk smagi cenšas būt intuitīvs, un tas rada pretēju efektu.

Apkopojot kopējo cenu un funkciju salīdzinājumu, Wix un Weebly ir ārkārtīgi salīdzināmi, taču tiem ir dažas būtiskas atšķirības. Cenas kopumā ir līdzīgas. Weebly ir daudz dāsnāks resursu piešķīrums, taču Wix tas nav darītājs.

Weebly ir arī ievērojami labāks e-komercijai. Abiem ir lieliskas celtnieku lietojumprogrammas, taču Wix ir pietiekami labāks, ka ir vērts tam dot priekšrocības – šajā gadījumā Wix pārspēj Weebly pamatpakalpojumā..

Motīvi un lietotnes

Jebkurai vietņu veidošanas programmatūrai būs liela nozīme tēmām un lietotnēm. Parasti es tos uzskatītu par “funkciju” apakškopu, taču Wix un Weebly tie ir tik svarīgi, piešķirsim viņiem pienācīgu svaru.

Sāksim ar tēmām / veidnēm. Piezīme: tā ir taisnība, ka jūs varat sākt no nulles / no tukšas vietnes, ja jums tas interesē, katrā no platformām.

Bet joprojām ir patīkami, ja ir daži iepriekš iestatīti zīmējumi, kurus varat rediģēt pēc saviem ieskatiem, tāpēc…

weebly tēmas

Weebly izvēlētā tēma nav slikta. Pastāv pienācīga stila dažādība, kā arī vairākas noderīgas kategorijas dažāda veida vietnēm ar nedaudzām tēmām katrā kategorijā. Bet Weebly vienkārši nevar salīdzināt ar Wix.

Wix tēmas

Šajā salīdzināšanas punktā ir grūti zināt, kur sākt. Wix vienkārši ir daudz vairāk tēmu nekā Weebly, gan bezmaksas, gan maksas. Faktiski Weebly tēmu ir simtos, turpretī Weebly tēmu ir desmitos.

Wix ir ieviesta arī daudz labāka veidņu kategorija: tai ir visas kategorijas, kuras Wix dara, kā arī vairāk, un katrai no tām ir apakškategorijas ar savu izvēli.

Jā, zināmā mērā pārklājas, un ne visas tēmas ir augstas kvalitātes, taču daudz kas ir. Turklāt milzīgais daudzums pats par sevi runā.

Lietas izlīdzinās starp abām platformām, kad mēs nokļūsim lietotnēs. Gan Weebly, gan Wix ir diezgan standarta lietotņu veikali, kuriem vajadzētu būt spējīgiem apmierināt vairuma cilvēku vajadzības, pat ja tie ir neparasti.

weebly lietotnes

Augšpusē: Weebly lietotņu veikals.

Wix lietotnes

Virs: Wix’s.

Es domāju, ka Wix lietotņu veikals parasti ir labāks – galvenokārt tajā ziņā, ka lietotnes darbojas nedaudz labāk -, taču ņemiet to ar sāls graudu. Es domāju, ka žūrija par to joprojām nodarbojas.

Abās lietotņu tirdzniecības vietās ir ļoti daudz dažādu lietotņu, un iespaidīgi – daudz bezmaksas lietotņu.

Es piešķiru Wix un Weebly kredītu par to, lai viņi varētu izveidot savas lietotnes, kuras parasti ir bezmaksas vai citādi pieejamas.

Gandrīz katra populārā lietotne ir klāt, bet tā nav tikai populārā lietotne. Es domāju, ka Wix neliela priekšrocība ir lielāka praktisko bezmaksas lietotņu skaits.

Atkal žūrija joprojām darbojas, bet jūs varat pievienot daudz vairāk bezmaksas rīku, kas ir ļoti vēlami Wix lietotņu veikalā..

No otras puses, Weebly’s ir nedaudz mazāk, no kuriem izvēlēties. Lai gan Weebly teica, ka tam ir labākas e-komercijas lietotnes.

Kopumā Wix un Weebly ir aptuveni līdzvērtīgi lietotņu veikali, lai gan Wix varētu būt nedaudz labāki. Ciktāl tas attiecas uz veidņu iespējām, tas ir Wix bez konkursa.

Lietošanas ērtums

Domājams, ka tīmekļa vietnes izveide būs vienkārša. Tā ir vietņu veidošanas programmatūras izgatavošanas un pārdošanas vieta: ļaut ikvienam interesentam izveidot vietni. Pat ja tā, celtnieki var labāk pielāgot dažādus prasmju līmeņus un dažreiz uz citu rēķina.

Wix un Weebly ir uzsvēruši savu tēlu, ka tas ir tik vienkārši, ka programmatūru var izmantot ikviens, kam nav svītru.

Viņiem ir prātā iesācēji, taču viņi zina visus pārējos ar augstāku prasmju līmeni, un viņu programmatūra, cerams, ļauj šādiem cilvēkiem darīt visu ātrāk, bez jebkādiem trūkumiem.

Es domāju, ka šis ideāls ir praksē, vismaz lielākoties. Citas bieži sastopamas bailes: “lietošanas ērtums upurēs dziļumu, kurā varu strādāt, vai samazinās man pieejamos rīkus”. Tas var būt dažās platformās, taču jums par to nav jāuztraucas ar Wix vai Weebly.

Jā, lietas izskatās gludi, taču jūs nezaudējat tik daudz sarežģītības, kā jums varētu būt bail. Patiešām pieredzējušiem lietotājiem abi uzņēmumi ļauj jums tieši rediģēt vietnes kodu.

Tas padara to par lielisku sadarbības rīku: piemēram, viens komandas loceklis varēja veikt niansētākus labojumus, bet cits – vilkšanas un nomešanas rīkus..

Papildus abiem pakalpojumiem ir ļoti viegli sākt darbu.

Wix vietņu veidotājs

Wix vietņu veidotājs

Wix (iepriekš) pat dod jums iespēju automātiski izveidot vietni, pamatojoties uz dažiem aptaujas jautājumiem.

vietņu veidotājs

Weebly ir raksturīgāks iestatīšanas process, taču tam gandrīz nav nozīmes. Abas ir vairāk vai mazāk vienādas, ciktāl iestatīšana notiek.

Kad esat rediģēšanas procesā, viss ir lieliski. Es atkārtošu, ka Wix savā pieredzē ir bijis intuitīvāks.

Gan sānjoslas, gan augšējās izvēlnes atsevišķi nodrošinās visus rīkus, kas nepieciešami lapas vai vietnes noformējuma pārvaldībai (kā jūs varat pateikt no iepriekšējiem ekrānuzņēmumiem).

Ar “visiem rīkiem” es esmu diezgan burtiska. Atcerieties, ka Weebly un Wix patiešām popularizēja vilkšanas un nomešanas celtniekus 2010. gados un tieši pirms tam.

Protams, tā nav tikai lapu un noformējuma vienkāršība. Viss pārējais par jūsu vietni un kontu ir viegli apstrādājams.

Abu uzņēmumu piedāvātais spēks ir tas, ka vietņu veidotājs viss-vienā ir nopietni viss-vienā lietojumprogramma.

Būvētāji neaprobežojas tikai ar lapas noformējumu un elementiem: visiem celtnieka iekšienē varat piekļūt sava konta iestatījumiem, SEO, e-komercijas un veikala informācijai utt..

Neskatoties uz visām lietām, es tiešām nevaru teikt, ka viena ir vienkāršāka par otru. Viņi abi ir virsotnēs, izmantojot ērtu lietošanu.

Klientu atbalsts

Kā es bieži saku, lietošanas ērtums neaizvieto labu klientu atbalstu. Jūs nekad nezināt, kad jums būs jārisina neparedzētas tehniskas grūtības vai kad jums vajadzēs padomus par kādas funkcijas jaunināšanu vai maksimālu labumu..

Klientu atbalsts vienmēr ir būtisks, pat ja jūsu produkts ir vienkāršs vietņu veidotājs. Kā parasti, es apskatīšu gan pārstāvjus, gan informāciju uz vietas.

Weebly piedāvā tiešraides tērzēšanu, biļešu / e-pasta atbalstu un atbalstu pa tālruni, lai gan tikai Pro plāni var izmantot tālruņa atbalstu. Iepriekš žēl censoņa – tas ir ļoti slepens projekts / blakus hobijs!

weebly tērzēšana

Mani kaitināja, jo gaidot man atsūtīja garu rindkopu, kurā jautāja, vai mani interesē reklāmas e-pasti. Personīgi es īsti nenovērtēju pārdošanas cenu.

weebly tērzēšana

Pēc trim minūtēm saņēmu atbildi. Tas galu galā ir īss laiks, taču joprojām ir garāks, salīdzinot ar labākām tiešraidēm. Es domāju, ka es nevaru sūdzēties.

Attiecībā uz resursiem uz vietas Weebly rīkojas labi. Lielais resurss ir Weebly palīdzības centrs.

weebly palīdzības centrs

Palīdzības centrs ir pienācīgs. Tam ir būtiska nozīme, taču tajā nav daudz detaļu, kas, manuprāt, ir žēl. Nav neviena raksta, kaut arī tur esošie ir nedaudz detalizēti. Ar to joprojām nepietiek, lai kvalificētos tam, ko uzskatu par visaptverošu zināšanu bāzi.

Par laimi, Weebly ir arī kopienas forums ar nosaukumu Weebly Community. Šī kopienas lapa ir viena no labākajām, ko esmu redzējis – tā ir ļoti labi sakārtota un viegli meklējama, jo daudzos forumos trūkst.

Visbeidzot, Weebly ir SEO rokasgrāmata, kas dažiem varētu šķist noderīga, un emuārs (kas nav nekas neparasts).

No savas puses Wix nodrošina tikai e-pasta / biļešu un tālruņa atbalstu. Tiešraides tērzēšanas nav, un pat tālruņa atbalsts nav pieejams visu diennakti. To sakot, pārstāvji ir bijuši draudzīgi un atsaucīgi.

Wix palīdzības centrs ir tā klātienes informācijas stūrakmens.

Wix palīdzības centrs

Wix zināšanu bāze ir ievērojami padziļinātāka nekā Weebly. Ir vairāk rakstu par plašāku tēmu klāstu un pietiekami detalizēti (lai gan daži raksti var būt nepilnības).

Diemžēl ar to viss ir beidzies. Ir uzņēmuma emuārs, bet es par to nedomāju. Pastāv kodu forums, bet tas ir diezgan nišs.

Tā kā Weebly pārstāvji ir pieejamāki un tāpēc, ka tam ir vairāk resursu, es teiktu, ka Weebly atbalsta klientu atbalstu, taču arī es neesmu par to īpaši pārsteigts..

Wix ir arī daudz labāka zināšanu bāze, tāpēc es neuzskatu, ka klientu atbalsta plaisa ir tikai margināla.

Drošība un uzticamība

Visbeidzot, ne mazāk svarīgi, cik droši ir mūsu konkurenti?

Vilkt un nomest vietņu veidotājus, piemēram, Weebly un Wix, mēdz pievienot zināmu drošības un stabilitātes līmeni, jo tie parasti ir “viss vienā” risinājumi.

Viņi vada programmatūru, liekot vietnēm darboties, un serverus, kas mitina vietnes, viņi rūpējas par dublējumiem un atjauninājumiem utt.

Tomēr tas ir vairāk vispārējs pārliecinājums, nevis cieta līnija. Ievainojamības, protams, var pastāvēt, tāpēc ir labi tieši dzirdēt no uzņēmumiem, kāda drošības prakse tiek izmantota.

Diemžēl neviena vienība neko daudz nesaka par viņu drošību. Šis Wix palīdzības centra raksts ir labs piemērs.

aizsardzība pret Wix vīrusu

… Informatīvi, ne??

Tomēr Weebly nav ievērojami labāks.

weebly ssl

Abiem uzņēmumiem ir pilnīga PCI atbilstība, kas ir zelta standarts darījumu apstrādei. Bet, ja jūs pārāk neinteresē e-komercija, tas nav pārāk svarīgi.

Un pat ja jūs esat, tas ir standarts, nevis virs un ārpus tā.

Abas ir ļāvušas SSL visiem plāniem. Tas ir labs, bet atkal sava veida standarts.

Neskatoties uz neveiksmīgo informācijas trūkumu, abi uzņēmumi vismaz darbojas diezgan labi.

Es atklāju, ka abiem ir patiešām labs darbspējas laiks, kā arī lieliski atbildes laiki. Piemēram…

Wix uptimeŠeit varat aplūkot Wix jaunāko laiku.

Pat neņemot vērā ciparus, Wix un Weebly pārliecinās, ka faktiski izmantotā programmatūra darbojas droši.

Jums vajadzētu sagaidīt, ka jūs labi izmantosit viņu programmatūras produktus, un viņi nodrošinās, ka šie produkti miljoniem miljoniem gadu strādā, dienu no dienas, miljoniem.

Tātad, tas ir jaukts maiss. No vienas puses, mēs ļoti maz zinām par Wix vai Weebly drošību. Man ir tieksme viņiem uzticēties, jo viņi ir ļoti populāri un jau desmit gadus veiksmīgi atbalsta miljonus.

Weebly īpašumtiesības uz Square arī atstāj labu iespaidu par to, kā es skatos viņu drošības protokolus, īpaši tirdzniecībai.

Bet, neskatoties uz to, viņiem ir vienkārši lielisks sniegums.

Secinājums: kuru es iesaku?

Cīņa starp šiem diviem brāļiem nav bijusi nekas cits, ja pat nav apstrīdēta. Katru reizi, kad domājat, ka kādam no viņiem noteiktā jomā ir skaidra uzvara, otrs to apvērš. Tātad, tagad, kad mēs esam apskatījuši visu iepriekš minēto, kurš tiek parādīts virsū?

Gan Weebly, gan Wix darbojas patiešām labi, taču varētu mums pastāstīt vairāk par viņu drošību.

Weebly klientu atbalsts ir nedaudz labāks nekā Wix, taču Wix ir ievērojami labāka zināšanu bāze, pat ja piekļūšana klientu pārstāvjiem nav stiprā puse.

Manuprāt, abi ir vienlīdz viegli lietojami, lai gan Wix vietņu veidotājs ir nedaudz intuitīvāks.

Abiem ir pienācīgi lietotņu veikali, bet es domāju, ka Wix’s ir nedaudz spēcīgāks, ar lielāku praktisko integrāciju daudzumu. Wix ir daudz labāka veidņu izvēle nekā Weebly.

Cenu plāni ir vēl viena kopīga lieta, kaut arī ar dažām atšķirībām. Wix ir vairāk atšķirīgu iespēju, taču Weebly ir lēts plāns (tas ļauj jums savienot domēnu un izmantot minimālus resursus).

Piedāvātās funkcijas ir aptuveni salīdzināmas, taču Weebly ir labāka e-komercijas funkcionalitāte un mazāki krātuves ierobežojumi. Uz papīra Weebly izklausās pēc tā, ka tas varētu izraisīt uzvaru.

Tomēr es uzskatu, ka Wix vislabāk darbojas vietņu vienkāršas veidošanas pamatpakalpojumos. Tas nav tikai intuitīvāks celtnieks – lietas apzinās vietu un ātri. Plus, lietotņu veikals un veidnes patiešām norāda lietas Wix labā – tās padara to par praktiskāku vietņu veidotāju.

Tātad, šeit ir mans ieteikums: ja jūs interesē e-komercija, Wix var nebūt slikts, taču Weebly, iespējams, ir drošāka izvēle.

Ja vēlaties tikai patiešām vienkāršu vietni ar minimālu krātuves izmantošanu un nedomājat par uzņēmuma reklāmām, Weebly ir labāka budžeta iespēja.

Bet, ja vēlaties vietni ārpus šīm kategorijām, kas nozīmē lielāko daļu citu vietņu, Wix ir mans ieteikums.

Neuztraucieties, ja joprojām neesat pārliecināts. Atcerieties, kāpēc katrs no šiem ir tik populārs: jūs varat izveidot kontu un pilnībā izmantot programmatūru bez maksas. Tas ir daudz labāk nekā bezmaksas izmēģinājums – tāpēc dodieties uz priekšu un eksperimentējiet!

wix vs weebly

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map